Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 09:32:03
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Govor tela  (Pročitano 36268 puta)
Hronicar svakodnevice


Od deset zena, devet je ljubomorno.

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 643
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
mob
SonyEricsson W580i
Evo da se i ja nadovezem   Smile



Pre nego sto pocnete da citate ovaj tekst pogledajte, i proucite sliku gore

Ovim tekstom cu probati da objasnim neke od dosta cestih signala koje pokazuju devojke da su zainteresovane za vas, sto bi trebalo da vas ohrabri da idete korak dalje, preuzimate akcije, ili probate nesto vise...
Ima zaista dosta gestova, ovo su samo neki od njih, u prakticnom primeru gde idu kao skup. Uvek gestove citajte kao skup, a ne kao pojedinacan gest. Jedino skup gestova moze da vam da dosta realnu sliku. Jedan gest predstavlja rec, dok skup gestova (vise gestova istovremeno) predstavlja recenicu. Da li uvek mozete nesto pouzdano da skapirate na osnovu samo jedne reci? Nadam se da razumete o cemu pricam, uzivajte u tekstu.
Takodje obratite na ostale ogranicavajuce faktore kao fizicka sredina gde se nalazite, da li je u mogucnosti da stane na odredjen nacin, ima li nekih fizickih barijera (malo prostora, neudobna stolica itd..)

U gornjem krugu vidimo kako devojka dodiruje kosu. Ovaj gest je tipican gest doterivanja, i ona ce najverovatnije u prisustvu muskarca koga smatra privlacnim cesto ponavljati ovaj gest doterivanja (da bi bila lepsa). Sto se cesce dodiruje za kosu, vrti pramen oko prsta, uz kombinaciju ostalih gestova kao npr vlazenje usana, izbacivanja grudi, naginjanje ka muskarcu itd je definitivno signal privlacnosti...

Na krugu gore levo vidimo podlakticu koja je okrenuta u pravcu muskaraca, otvorenih dlanova (dlan pokazuje navise).
Ovo je tipican gest iskazivanja zenstvenosti, otvorenosti i podloznosti muskarcu sa desne strane.
Podlaktica je ranjiv deo na nasem telu, i kada je ranjiv deo tela otvoren prema vama to je znak da jednostavno ta osoba ima poverenja u vas, i otvara vam se, sto je pozitivan znak privlacnosti.. Jer se u tom slucaju devojka prepusta muskarcu.
Ovaj gest je dosta primetljiviji kod devojaka pusaca jer ce tako drzati cigaru, ali je primetan i kod nepusaca.
Cesto uz ovaj gest ide gest izduvanja dima cigarete navise (samouverenost).

U krugu koji pokazuje na kolena devojke mozemo videti da je devojka usmerila telo i noge u pravcu muskaca na desnoj strani.
Usmeravanje tela, nogu i stopala su gestovi koji podsvesno kazuju gde zelimo da odemo..
Ova devojka verovatno zeli da ode u zagrljaj muskarca Smile
Znaci, telo se usmerava u pravcu tamo gde um zeli da ode.
Ako ste privlacni devojci ona ce usmeriti noge u vasem pravcu, najverovatnije ce cesto menjati nogu koja je prekrstena dok prica sa vama (prvo jedna noga bude gore dok su prekrstene, pa onda zamene mesta, i sve tako u krug)
Cesto znaju butine da budu jako pribijena jedna uz drugu. To ona najcesce podsvesno (nekad i svesno) zeli da poveca svoj tonus misica na nogama da bi njene noge izgledale zategnutije i privlacnije. To se moze primetiti ako devojka nosi neku kratku suknju.
NAPOMENA: Postoje i negativno prekrstanje nogu, ali ovaj paralelan polozaj sa usmerenim nogama u pravcu muskarca kao sto se vidi na slici je pozitivan.

Na krugu koji pokazuje sandalu je tipicno usmeravanja stopala (Ljudi su najmanje svesni svog polozaja stopala, i o njemu najmanje razmisljaju, tako da pravac gde je usmereno jedno stopalo je najcesce pravac gde um zeli da ode).
Devojka ovde klati papucu, ljulja stopalo (uzbudjenost), i time podsvesno kazuje da zeli da se priblizi muskarcu.

U krugu koji pokazuje na muskarca se vidi gest doterivanja (namesta kravatu) u prisustvu privlacne devojke. Takodje noge su mu rasirene (izlaganje muskosti) sto su pozitivni odgovori njegovih gestova na gestove devojke pored njega.

Ovaj par najverovatnije oseca privlacnost jedno prema drugom
IP sačuvana
social share
Niko ne zna sta zene hoce ... pa ni one same
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 30
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
Odlican tekst.. interesantan. Steta sto nije duzi. Svaka cast @Ne znam nista
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.15
mob
Nokia 




Govor tela jako mnogo govori o odnosu dve osobe. Iako ne cujes sta pricaju, vrlo lako mozes da saznas ko kome tu polaze racune, i cija je zadnja. Svi mi nesvesno pokazujemo sta osecamo i iskusan znalac moze sve videti na osnovu polozaja tela, glave, izraza lica, usta, a  o ocima da ne pricam. Smile Smile
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 3504
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.15
Ej, ej, pa ja stalno vrtim kosu i baš tako uvek držim cigaretu, i dim tako izbacujem... hm, nije baš da mi se flertuje sa svakim sagovornikom i da osećam privlačnost prema istom...  Smile
IP sačuvana
social share


            Svako slovo koje napišem je deo mene, a ono što sam ja i što mogu biti nije ni deo napisanih slova...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.15
mob
Nokia 



Ja ne vrtim kosu nikada, niti pusim. Jel to znaci da mi se niko ne dopada?  Smile
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 3504
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.15
Onda su ti nogice nemirne...  Smile
IP sačuvana
social share


            Svako slovo koje napišem je deo mene, a ono što sam ja i što mogu biti nije ni deo napisanih slova...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.15
mob
Nokia 


Ijaoj jesu da znas  Smile

Ja kad mi se neko bas svidja, trudim se da ga potapsem po ramenu i kazem - Gde si ti druze, sta ima ? Smile

A u sebi ...... Smiley 1 Smile Smile
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
jbg...ja prvo primetim nesto uocljivo... Smile
sad ako ne vrti nogicama zbog mene...mozda zbog nekog drugog vrti... Smile
salim se...govor tijela moze dosta toga da kaze....a to ne mora nista da znaci... Smile
meni pogled i osmijeh sve govore... Smile
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 74
OS
Windows XP
Browser
Chrome 8.0.552.215
Divno, hvala... Dajte još koju knjigu za čitkanje Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.63
Dobra je knjiga. Znao sam vecinu stvari ali nisam znao koliko je primenljivo na zivotne situacije. Ono sa vezbama je extra  Smile
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 09:32:03
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.11 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.