Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 15:09:12
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Govor tela  (Pročitano 36138 puta)
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 52
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
imam jedan problem,skinuo sam ono i raspakovao sam,i sklopila se knjiga,ali kada ga otvorim sve neka cudna slova,tacnije vise vuce na znakove nego na slova,kako to da promenim? a kada ga recimo otvorim u notepad on zakuje...
« Poslednja izmena: 27. Feb 2011, 12:22:55 od Kljajsonboj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
HTC Wildfire S
imam jedan problem,skinuo sam ono i raspakovao sam,i sklopila se knjiga,ali kada ga otvorim sve neka cudna slova,tacnije vise vuce na znakove nego na slova,kako to da promenim? a kada ga recimo otvorim u notepad on zakuje...

Nisam siguran u čemu si otvorio fajl, pretpostavljam u Word-u ili WordPad-u ali ova knjiga je u je u .pdf formatu i potrebno je da skineš Adobe Reader.
http://get.adobe.com/reader/
Kad skineš, instaliraj i pokreni ponovo.
Trebalo bi da proradi. Ako ne proradi tražićemo neko drugo rešenje.
« Poslednja izmena: 02. Mar 2011, 09:44:26 od WhiteGoa »
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Gemini
Pol
Poruke 2294
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Mislio sam da sam doktorirao ovo...ALi jedna profesorica koja je starija svega 8 godina me toliko jebe u mozak...




Ovo skidam
IP sačuvana
social share
[size=1]Edit by kokota:jebo vas ja
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.61
Govor ruku

Mnogi gestovi govora tela teško se mogu naučiti, ali gestovi rukama mogu da se uvežbaju i probaju do tačke kad ste već stekli prilično dobru kontrolu nad tim gde se vaše ruke nalaze i šta rade.Kad naučite da tumačite tudje gestove rukama, delovaćete sigurnije u sebe, osećaćete se uspešnije

Držanje ruku iza ledja - ovaj gest čest je medju liderima i kraljevskim ličnostima, a koriste ga i pozornici kada patroliraju svojim reonom, direktor škole koji šeta školskim dvorištem ... Emocije vezane za ovaj gest jesu superiornost, samouverenost i moć.


Gest pridržavanja doručja drugom rukom saopštava druge emocije nego dlan u dlanu iza ledja.Ovo je signal frustracije i pokušaja samokontrole.

Lice na poslužavniku - ovo nije negativan gest, pozitivan je i koristi se u udvaranju.Upotrebljavaju ga uglavnom žene kada žele da privuku pažnju nekog muškarca. Žena stavlja jedan dlan na drugi i naslanja lice na njega, kao na poslužavnik, kako bi muškarac mogao da mu se divi.


Preplitanje prstiju - pokazuje suzdržan, nervozan ili negativan stav.Gest preplitanja prstiju pojavljuje se u tri glavna položaja: prepleteni prsti ispred lica, prepleteni prsti koji počivaju na stolu ili u krilu, i u stojećem stavu prepleteni prsti ispred prepona.Sa osobom ćete teže izaći na kraj ukoliko ona drži ruke podignute visoko, to jest u centralnom položaju, nego ukoliko ih drži nisko.

Palčevi vire iz džepova sakoa - ovaj gest je zajednički i muškarcima i ženama koji smatraju da su u superiornom položaju u odnosu na druge.

Trljanje ruku - način na koji ljudi saopštavaju pozitivna očekivanja.


Gestovi procene - procenjivanje se pokazuje zatvorenom šakom koja počiva na bradi ili obrazu, često sa kažiprstom usmerenim naviše.Kad osoba počne da gubi interesovanje, ali iz pristojnosti nastoji da i dalje deluje zainteresovano, promeniće položaj i, što je više obuzima dosada, glava će se sve jače oslanjati na jastuče dlana.

Izvor
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


NIHIL in Sacculo quod non fuerit in Capite

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 602
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.62
Kako hodati

Grudi moraju biti izbačene a leđa prava. Ne previše da ne bi izgledalo izveštačeno ili ukočeno prilikom hodanja. Ramena se njišu u vazduhu dok osoba hoda a glava treba da bude blago uzdignuta licem na gore, ali ne previše da se ne bi ostavio utisak nedodirljivosti. Naravno, ne možete tako hodati a da ne spustite glavu ili pogledate u stranu, ali nemojte da obarate pogled previše i predugo jer ne smete da ostavite utisak da se stidite. Prostor mora da bude vaš, samouverenost da izbija iz vas, žene će vas sigurno prepoznati u gomili.
« Poslednja izmena: 28. Mar 2012, 14:03:15 od Zlaya90 »
IP sačuvana
social share
"Da, istina je da ja uvek preduzmem više nego što mogu da ostvarim." - Nikola Tesla

"Nećete rešiti svoje probleme istim mislima kojim ste ih stvorili." - Albert Ajnštajn

  
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


NIHIL in Sacculo quod non fuerit in Capite

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 602
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.62
IP sačuvana
social share
"Da, istina je da ja uvek preduzmem više nego što mogu da ostvarim." - Nikola Tesla

"Nećete rešiti svoje probleme istim mislima kojim ste ih stvorili." - Albert Ajnštajn

  
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.7.4
Browser
Chrome 20.0.1132.57
mob
Apple iPhone SE 2020
Muškarca odaje držanje, a ženu noge

24 sata, Foto: Shutterstock, 25. 07. 2012. 07:57

Čini vam se da je kolega s posla, prijatelj, komšija ili poznanik bacio oko na vas, ali niste sasvim sigurni... Pomoći će vam saveti stručnjaka koji tvrde da postoje pouzdani znaci pomoću kojih možete detektovati da "osumnjičena" osoba prema vama gaji romantična osećanja.

OSMEH
Među signalima tajne ljubavi su širok osmeh, dugo gledanje u oči, mali dodiri i prekrštene noge i stopala okrenuta prema vama. Ako je muškarac istinski zainteresovan, on se smeška, uspostavlja dug kontakt očima, popravlja odeću, uspravno stoji ili sedi, ramena pomera unazad, a grudi prema napred. Ako joj se sviđate, žena se smeši i dugo vas gleda u oči. Nesvesno, ali diskretno, naginje se prema vama i suptilno otkriva svoj vrat, ruke ili dlanove. Iako se može povezivati sa signalima nervoze, ipak ako vrti među prstima pramen kose ili lančić, ona ne zna kako bi obuzdala osećaj privlačnosti.

PREKRŠTENE NOGE
Klaćenje nogom ne upućuje samo na nervozu. Ako žena, dok sedi, više puta prekrsti noge i postavi ih tako da su joj stopala okrenuta prema vama, njen govor tela u direktnom prevodu znači da prema vama oseća duboku podsvesnu privlačnost. Lagano njihanje nogom dodatno ističe njenu senzualnu prirodu i simpatije koje oseća.
Slučajni dodiri znak su privlačnosti. Ako vas prijatelj u razgovoru često dodiruje, moguće je da je zaljubljen u vas, posebno ako uz to postoji još neki od znakova simpatije. Čak i kad se čini da su sasvim platonski i benigni, dodiri upućuju na to da privlačnost postoji. Iniciranje fizičkog kontakta najčešće je znak fizičke privlačnosti.

ROZE I PLAVO
Ako želite da ohrabrite tajnog obožavatelja, obucite nešto u bojama koje vas čine pristupačnijima. Muškarac će lakše prići i pokazati osećanja ženi koja nosi odeću ružičastih tonova ili boje breskve. A muškarac će obožavateljki poslati poruku da je stabilan, veran i postojan ako odene nešto plavo.

ZENICA JE DETEKTOR
Ako još niste sigurni da li mu se sviđate ili ne, tokom razgovora pogledajte njegove zenice. Dok gledamo nekog ko nam se istinski sviđa, pod velikim dozama hormona adrenalina zenice nam se nesvesno šire i postaju veće, bez obzira na svetlost. Nakon skeniranja zenica pogledajte njegova stopala - ako su okrenuta prema vama, definitivno ste mu privlačni.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 14.0.1
Govor tela, odnosno kompletna neverbalna komunikacija čine oko 93% sveukupne komunikacije (uživo) među ljudima. Tu zapravo leži prava moć u ''čitanju ljudi'', da se tako nesrećno izrazim. Svašta možete da zaključite o ljudima na osnovu toga kako se ponašaju DOK nešto pričaju. U poslednje vreme radim na izučavanju ovog suvog zlata psihološke prakse, skupa sa mikroekspresijom emocija, ali o tome još uvek nema dosta literature osim apsolutnog megacara Pola Ekmana. Ono što nama psiholozima ide u prilog je to da su tekstovi iz pop psihologije i po portalima puko lupetanje u odnosu na to šta je pravo poznavanje neverbalne komunikacije.  Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Same rules apply

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 74299
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 14.0.1
pa uputi nas onda  Smile
IP sačuvana
social share
Jeka je moj drug 
And I won't show or feel any pain even though all my armor might rust in the rain!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 14.0.1
Jeste, studirala sam 5 godina i oslepela od čitanja da bih vama ovde sve sažvakala u 10 pasusa.  Smile Nije Bemb više budala.  Smile Smile

Istini za volju, ima tu mnogo toga da se uči, ja sam tek na početku.
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 15:09:12
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.077 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.