Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 06:31:58
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 12 13 15 16
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Gothic 2  (Pročitano 19723 puta)
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


You Scream,I Scream,We all scream for Morphine

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 12305
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
mob
Samsung Neki shit
Ajde ako uspes da mi iskopas save molim te
majke mi neverovatno kako mene moze da usere

hvala za pomoc
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 7.54
potrudicu se da ga nadjem ako mi je ostao negde na hdd-u...
ako ne jbg,dacu ti moje diskove pa ti igraj iz pocetka,iovako nisi mnogo stigao   Smile
jel zelis da znas sta ce se desavati do kraja u kratkim crtama ili "malo" opsirnije(ako izaberes ovo drugo moraces malo duze da cekas na odgovor  Smile )
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


You Scream,I Scream,We all scream for Morphine

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 12305
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
mob
Samsung Neki shit
biram pola pola

Salim se ajde ovo drugo

idem sada pa ako hoces odgovori sutra

hvala ti car si
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 7.54
dakle ovako...otisao si u dodatnu zemlju,dokle si stigao ne znam,ali da krenemo onda od pocetka...
prilikom ulaska u Jharkander nacices se u rusevinama iza portala,izadji napolje,na platou se nalaze water magovi,pricaj sa njim,pokupi sve sto ti je potrebno za igru(uzmi mapu jharkandera,moze da ti zatreba) kao i neke magije...saznaces da treba da sakupis 5 da kazem tako runa koje se nalaze rasparcane po mapi(tableti-red,green,blue,purple,yellow) treba da ih sakupis sve i das jednom od magova...krenu udesno,tj ka dolini,na putu rokni onih nekoliko zivuljki i uvrzo ces naleteti na lika pod imenom Aligator Jack koji ce te posle malo price povesti ka piratskom kampu,u stvari fora ce biti da vas dvojica krenete u lov,ali cete zavrsiti u kampu...na ulazu u piratski kamp ce ti strazar traziti kes da udjes,medjutim ti mu reci da te je aligator jak poslao,da znas njihovog kapetana Grega od ranije(njega nalazis inace odmah na pocetku,pred ulaska u Korinos).poslace te da roknes 3 bandita koji se nalaze odmah iznad kampa i kad to uradis pustice te unutra uz naknadu od ja mislim 100 ili 200 zlatnika(prvo ti inace trazi 500) kad udjes porazgovaraj sa piratima,lik koji sedi ispred kucice ce ti reci da je unutra Gregova kucica i da on trenutno nije tu,udji unutra,opeljesi sta ima sve i kad izadjes pojavice se greg,koji ce te regrutovati u pirate i dati ti pirates armor i pod uslovom da ubijes Razore koji se nalaze u dolini dace ti bandit's armor da bi mogao da udjes u bandit's camp...(pazi samo,u dolini pri dnu kod biblioteke imas i orkove)...poslace te pirati onda kod bandita da potrazis lika koji je prethodne noci nestao...
idi ka banditima,udji u kamp i pokusaj da udjes u gornji deo,gde ces naci Thorus-a(lika-mudo iz prvog dela u old camp-u) koji ce ti reci da ne mozes da udjes tj moci ces kad posaljes 3 diggera u ridnik da krenu da kopaju i kad nabavis red stone tablet(jedan od 5 koji ti trebaju) kad posaljes trojicu i naucis malo da kopas tozla kreni za njima u rudnik.iskopaj malo zlata,cisto da ne bude da si dosao bez razloga Smile i posle odradjenog dela gde ces skenjati nekoliko minecrawler-a izazovi bloodwin-a na sibanje i ubij ga...kad ga roknes moci ces da mu uzmes glavu koju ces iskoristiti da bi te raven's guard's pustili da udjes...taman kad pomislis da si stigao do Raven-a cvrc,u prostoriji se nalazi nekoliko zombija koje trebas da roknes...kreni ka izlazu i skreni levo,udji u susednu sobu i prikazace ti se animacija kako raven bezi iza vrata,koja btw ne mogu da se normalno otvore...izadji iz bandit's camp-a,idi do magova koji ce ti reci da ides da pricas sa duhom quadrahornom,nadji ga,nalazi se blizu lika koji zivi u kolibi,ispred njegove grobnice se neki goblini i trol.rokni ih i udji unutra(da zaboravio sam da ce ti jedan mag dati summoning spell za quadrahon-a,koji je inace jedan mrtvi paladin...) kad ga summonujes postavice ti nekoliko pitanja...pisao sam odgovore na njih ovde vec,pa da se ne ponavljam...kada odgovoris pravilno na njih reci ce ti sta traba da kazes ispred one kapije gde je raven pobegao...uzmi magic crossbow i boltove koji se nalaze u grobnici...pravac Adanosov hram(to je u stvari mesto gde je Raven pobegao)...ispred vrata izrekni vradzbinu i otvorice ti se vrata...udji unutra i prodji hodnike(imaju neki tripovi sa siljcima koji te roknu ako udjes u pogresni,tako da sacuvaj tu igru...) docices do jedne prostorije u kojoj se nalazi duh i gomila lever-a...cimni onaj u cosku tako da te ne zakace siljci,otvorice ti se put ka sledecoj sobi u kojoj se nalazi raven...sledi mala animacijica pa onda sibanje...kada ga roknes uzmi mu beliar's claw i teleportuj se kod magova...(naravno uzmi prethodno svih 5 stone tablet-a za koje ces dobiti mapu gde se nalaze)...Saturas ce te pitati dali zelis da mu das beliar's claw ili da ga zadrzis...ako mu ga das dobices 5000XP-a a ako ga zadrzis mozes da ga odneses do beliarove statue i da ga prilagodis sebi,oruzije u principu nije neko,ali je meni bio mnogo gotivan trip da ga nosim.
Saturas ce poslati jednog maga da zameni Vatrasa u Korinosu i to je kraj dodatnog sveta...
Nastavak sutra,sad mi se mnogo spava...
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Aj em d best!

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 2800
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
mob
Samsung ZM60
Ja sam dobio zadnja 3 zmaja sam jer ima caka kako se oni sibaju kad bacaju onu vatru sto te bacu nazad! Smile Smile
IP sačuvana
social share
Ich tu dir weh....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 584
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.0
Ima li neko da je igrao gothic 2 bez cheatova? Mene su ubili u prvih sat vremena jedno 10 puta. Sad sam paladin, imam
104 strenght,
100%dvorucni mac
60% jednorucni,
mac mi je holy executor cini mi se (dvorucni)
paladin armor
i sad moze da se igra bez cheatova, ali u prvih dvadesetak sati igranja je bilo gotovo nemoguce.
Na sta mi savjetujete da potrosim learning pointse, imam ih jos 30-ak neiskoristenih
I znaci kako igrati bez cheatova u pocetku? Ima li neka mudrost koje bi trebalo da se pridrzavam i da ostanem ziv prvih 20-30 sati igranja?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Better safe than sound.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 1180
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6630
ja nisam igrao sa cheatovima pa sam presao.
jedino na pocetku je prblem prilagoditi se kontrolama za napad,ostalo je ok.
ako si previse slab radi questove u gradu,ima ih dosta, a na njima se dobija mnogo expirience-a
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 828
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Ericsson k750i
pa mora da si naletao na orc-ove ili na vise protivnika odjednom,moras biti strpljiv i sve ce doci na svoje.a sto se learning points tice mozes jos da nabudzis strenght,da bi mogao da nosis bersekers axe ili barbarians battle axe.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 7.54
nisam koristio cheatove nikada,volim da igru predjem posteno Wink
dartmaul:do veceras(oko ponoci) ocekuj pricu 4.chaptera,jbg.polufinale kupa danas pa da se zalije posle ako bog da!
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 7.54
da nastavimo...kratko samo,treba da palim na tekmu...
dakle posto si izasao iz dodatnog sveta idi u korinos i obavesti vatrasa da moze da napusti grad...nakon toga(ako vec nisi ucinio sta treba za dovodjenje xardas-a i pyrokara ucini to)...u skladu sa tim u kom si gildu dobices "unapredjenje",tj militia-knight,mercenery-dragon hunter,novice-mage...posto nosis eye of innos od Lord Hagena ces dobiti blagoslov da krenes da rokas zmajeve...
idi u koloniju i sibaj sve redom,tj rokaj orkove na putu do zamka(jednog po jednog naravno) i na putu dotle videces grupicu dragon huntera...ako zelis da zaradis posle neki kes,nauci kako da iz zmajeva vadis krv,koste... nije obavezno naravno... idi u zamak,raportiraj Garondu da si dosao da koljes zmajcice i od njegovih pomocnika uzmi quest o tome da roknes ork shamana-hosh pac-a... on se nalazi na brdascetu kad ides ka fire dragonu(ili u prvom delu kad krenes u orcland)...moj ti je savet da odvojis 2-3-4 h i krenes da rokas polako orkove i wargove koji se nalaze oko zamka jer ces dobiti 8(i slovima osam) level up-ova,malo treba da se pomucis,ali 8 levela nije mala stvar...nakon toga kreni da lovis dragane..
Smile
nebitan je red kojim ides,ali ja cu recimo da krenem ovako...
ice dragon-nalazi se u new camp-u,tj na mestu gde je u 1.delu new camp...na mapi idi desno od castle-a,tj od odl camp-a...ispred ces naci 2 dragon hunter-a sa kojima si se kacio kod mercenia,Sylvia i Bulca...oni ce te iscimati da roknes 2 ice golema i kada to uradis poci ce sa tobom u lov...medjutim stace ne ulazu u new camp i reci ti da ides i da ga roknes sam...na putu do zmaja rokni lizard man-ove goleme i ostala cudesa koji su tu...u pecini se nalazi ice dragon...stavi na sebe eye of innos i pridji mu,pocece dialog i nakon njegovog zavrsetka posibaj se sa njim,rokni ga i uzmi mu srce i blago naravno koje se nalzazi iza njega...kreni ka napolje i zaustavice te ova dva mamlaza koji ce pokusati da ti uzmu blago...rokni ih i onda ce te bulc-o odvesti do ostatka dragon huntera koji su se sakrili u jednu pecinu...popricaj sa njima,trguj i nauci nesto ako hoces...teleportuj se nazad u zamak i recharge-uj eye of innos...kreni dalje...sledeci na redu...recimo swamp dragon...samo prati put i nema sanse da ga promasis(na mapi je dole levo ja mislim...)na ulasku u mocvaru ces naici na 2 lika koji ce krenuti sa tobom da rokaju dragana...pusti njih slobodno da poubijaju sve zivuljke okolo da se ne mucis bezveze i kreni na zmaja...opet stavi EOI i opet ce krenuti dijalog sa zmajem...posle toga se sibate...prebij ga i uzmi tozla iza njega...teleportuj se nazad u zamak i recharge-uj EOI.kreni sad na rock dragon-a...on se nalazi duboko u orcland-u,tj na mestu gde u prvom delu nadjes jedan fokus...on se nalazi iza zamka koji se tu nalazi,popni se na sprat zamka,izadji ne terasu i videces put...opet poubijaj sve oko njega,stavi EOI i konverzacija sa zmajem,sibanje,roknes ga i pokupis mu srce i tozla...teleport nazad,recharge-uj EOI i na zadnjeg zmaja...on se nalazi gore u planinama,a njegovo zlato u spilji iznad njega...dodji do zmaja,pricajte,ubij ga i uzmi zlato...nakon toga idi do Garonda i raportiraj mu da si poklao sve zmajeve...izadji iz kolonije i teleportuj se u korinos... 5.chapter veceras...
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 12 13 15 16
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 06:31:58
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.09 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.