Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 01:39:32
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Google Chrome - Hitno  (Pročitano 4626 puta)
11. Apr 2011, 16:26:01
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 6028
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 12.0.712.0
Pitao sam na temi za Chrome, ali niko ne odgovara. Imam jedan problem - Moze li se neko omoguciti upozorenje da li zelim zatvoriti program (kao sto imana Firefoxu). Cesto kliknem na X i komplet Chrome mi se zatvori, da ne pricam pri raznim uploadima koji je problem  Smile

« Poslednja izmena: 11. Apr 2011, 16:26:30 od Milanno »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


necu da ti kazem, chelavi...

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 21969
Zastava La45.2590  Lo19.8330
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0
mob
Apple iPhone 12, S21
Pitao sam na temi za Chrome, ali niko ne odgovara. Imam jedan problem - Moze li se neko omoguciti upozorenje da li zelim zatvoriti program (kao sto imana Firefoxu). Cesto kliknem na X i komplet Chrome mi se zatvori, da ne pricam pri raznim uploadima koji je problem  Smile



Ne postoji opcija u samom Chrome-u koja bi ti to omogucila.
Mnogi se dan danas zale na to.
Postoje dodatci koji rade slicnu stvr, ali to ije to...
IP sačuvana
social share
- A robot may not injure a human being or, through inaction, allow a human being to come to harm
- A robot must obey the orders given to it by human beings, except where such orders would conflict with the First Law
- A robot must protect its own existence as long as such protection does not conflict with the First or Second Laws
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 6028
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 12.0.712.0
Ne postoji opcija u samom Chrome-u koja bi ti to omogucila.
Mnogi se dan danas zale na to.
Postoje dodatci koji rade slicnu stvr, ali to ije to...

I taj dodatak bi mi mnogo pomogao, ako neko zna koji - molim vas ovde postavite link, zaista mi je potrebna ta opcija  Smile
« Poslednja izmena: 11. Apr 2011, 17:38:25 od Milanno »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 6028
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 12.0.712.0
PROBLEM RESEN


Nasao sam taj dodatak, Google sam ga je napravio:

Mozete ga naci na ovoj adresi, radi fantasticno  Smile Smile Smile

https://chrome.google.com/extensions/detail/fjccknnhdnkbanjilpjddjhmkghmachn

PITANJE


Prilikom instalacije, aplikacija trzi da pristupi podacima u browseru i svim informacijama na mom racunaru  Smile Da li je ovo sigurno  Smile

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

upozorenje.jpg
(60.75 KB, 617x337)
« Poslednja izmena: 11. Apr 2011, 19:26:49 od Milanno »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


<3TRANCE<3 forever

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 881
Zastava Novi Sad
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.16
mob
Siemens C55
ako je sa zvanicnog sajta ne vidim zasto ne bi bilo sigurno....



PITANJE
da li chrome smrdi?

ODGOVOR
moje licno misljene: SMRDI jakoooo

Mozilla FIREFOX RULES!!!

IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 6028
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 12.0.712.0
ako je sa zvanicnog sajta ne vidim zasto ne bi bilo sigurno....

I ja razmisljam u tom fazonu, ali `ajde da pitam  Smile

Dosta sam se namucio sa Firefox-om 4, tako da sam u potpunosti presao na Chrome, ide kao avion, da kucnem u drvo  Smile

edit: A sto tebi "smrdi" Chrome  Smile
« Poslednja izmena: 11. Apr 2011, 19:52:57 od Milanno »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost

MC- argus

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4467
Zastava
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0
mob
HTC 
Chrome ne moze ni u kom slucaju da se meri sa Firefox-om

Prilikom instalacije, aplikacija trzi da pristupi podacima u browseru i svim informacijama na mom racunaru  Smile Da li je ovo sigurno  Smile

Dao si d**e pod zakup, vodi racuna  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


<3TRANCE<3 forever

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 881
Zastava Novi Sad
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.16
mob
Siemens C55
pa nije da smrdi ali nekako mi je sve to onako kako bih rekao nonsalantno odradjeno suvise jednostavno a opet pravi gluposti i stalno crashuje fali dosta opcija izgled mi je kao da nesto veliko fali kao da preovladava prazan prostor i to mi se jednostavno ne svidja(moj ukus) a onda jos i one gluposti oko prevoda to "do you want to translate this page" me toliko nervira da mi dodje da razbijem monitor kad to vidim Smile
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 6028
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 12.0.712.0
pa nije da smrdi ali nekako mi je sve to onako kako bih rekao nonsalantno odradjeno suvise jednostavno a opet pravi gluposti i stalno crashuje fali dosta opcija izgled mi je kao da nesto veliko fali kao da preovladava prazan prostor i to mi se jednostavno ne svidja(moj ukus) a onda jos i one gluposti oko prevoda to "do you want to translate this page" me toliko nervira da mi dodje da razbijem monitor kad to vidim Smile

I mene je to nerviralo, ali uzeo sam sat vremena i usao u fazon sa podesavanjima i dodacima. Ne pojavljuje mi se vise taj fazon sa prevodima i instalirao sam jos par ekstenzija uz koje ne osecam odsustvo Firefox funkcija  Smile

Isto tako, nisam imao nikakvih "crash" problema, a vecina stranica se vrlo brzo otvara + sto se tice Bureka kao stranice, ja ne osecam razliku u odnosu na Firefox  Smile

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

extensions list.jpg
(234.73 KB, 1411x672)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Superstar foruma

аватар не чини човека

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 61642
Zastava Beograd
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0
mob
Nokia C5-00
Има Хром неку своју чар... Велику дозу неозбиљности...

Хвала, али не хвала, програм који има 3,5 опције укупно, стварно ми не треба... Претраживач који при submit-у информација поново учитава целу страницу, као да никада није била у кешу.. јако занимљив концепт  Smile Smile Smile
Каква је поента брзине, ако на форумима при сваком посту морам да чекам учитавање, без кеша... Принцип : учитам ти страну за секунду ипо, ти напишеш пост, и онда чекаш 10 секунди док се све учита... "Е можеш да возиш овај ауто 300 на сат, једно пет минута. И онда мораш 30 на сат, једно сат времена. Боже, па наравно да је најбржи ауто."
Хром је постигао шта је хтео.. одвукао је IE клијентелу...  Smile

Додуше, има ту и неких издајица.. али јако мало...  Smile

Убиће нас ћелави ко зечеве, пошто користимо то што није ту, и што није још локовао тему.. да мало дискутујемо о : vs. vs. vs.  Smile Smile

Кад будем са неким упоредо постављао lyrics на буреку.. .ЈА на лисици, он на хрому. Иста конекције.. можемо да причамо о брзини.. Кладим се да сам испред бар једно 60%  Smile
« Poslednja izmena: 11. Apr 2011, 20:14:42 od gagijk »
IP sačuvana
social share

Прочитајте: Кућни ред Најчешће постављана питања
You can be addicted to a certain kind of candy...
    
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 01:39:32
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.166 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.