Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
2 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Google Chrome failed to initialize 0xc0000005  (Pročitano 8553 puta)
10. Sep 2010, 14:08:27
Moderator
Legenda foruma


Sve ima svoje...

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 44533
Zastava Vojvodina
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
mob
Nokia 
Do pre par dana bez problema sam koristila Google Chrome browser ali od pre dva dana ga ne mogu otvoriti, daje mi gresku "The application failed to initialize properly (0xc0000005). Click on OK to terminate the application." Probala sam naci leka za "boljku" ali neuspesno... Nude se dve solucije za resenje, medjutim ni jedna ne pomaze. Jedna solucija je u registry naci HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\SysPlant i promeniti vrednost na 4. Kod mene SysPlant jednostavno ne postoji (proverila vise puta) . Druga je otvoriti google chome propertis  i u opciji "target" na ono sto pise dodati "--no sandbox". Nece prihvatiti nikakvu promenu.
Probala sam (imam na kompu instaliran registry booster) sa cicsenjem registrija (jos jedan nacin resenja) ali ni to ne pomaze.
Probala sam da obrisem browser, skinem i instaliram ali opet ista greska se javlja.
I da, malwarebytes nista ne nalazi (redovno azuriran naravno ) Smiley

Ima li neko resenje?
IP sačuvana
social share
Ni jedan čovek nije ostrvo, sam po sebi celina; svaki je čovek deo Kontinenta, deo zemlje; ako Grudvu zemlje odnese more Evrope je manje, kao da je odnelo neki Rt, kao da je odnelo posed tvojih prijatelja ili tvoj; smrt ma kog čoveka smanjuje mene, jer ja sam obuhvaćen Čovečanstvom.
I stoga nikad ne pitaj za kim zvono zvoni; ono zvoni za tobom...

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


necu da ti kazem, chelavi...

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 21969
Zastava La45.2590  Lo19.8330
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.9
mob
Apple iPhone 12, S21
skuvaj kaficu i resenje dolazi   Smile Smile

ajde prvo one ocigledna stvari...
da li je chrome najnovija verzija?
koristis li mozda Symantect Endpoint Protection?

upravo instaliram chrome pa cemo videti kod mene kako se ponasa...

edit: kod mene sve radi normalno, mogu da promenim shortcut properties, ali nemam onaj reg kljuc...

probaj da instaliras ovu verziju pa vidi kako se ponasa ona...
« Poslednja izmena: 10. Sep 2010, 14:47:09 od chelavi1 »
IP sačuvana
social share
- A robot may not injure a human being or, through inaction, allow a human being to come to harm
- A robot must obey the orders given to it by human beings, except where such orders would conflict with the First Law
- A robot must protect its own existence as long as such protection does not conflict with the First or Second Laws
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Sve ima svoje...

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 44533
Zastava Vojvodina
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
mob
Nokia 
kafica gotova...eto meni resenja za sve moje probleme Smiley

Jeste najnovija verzija, preuzeta sa google.com/chrome.
Ne, ne koristim Symantect Endpoint Protection.

Kuci mi sasvim dobro radi browser, sam radi update, ovde mislim da je nastao problem kad je trebo preci na noviju verziju.

I da..ne koristim programe koji mogu doci u konflikt (nasla na sajtu google help-a spisak programa)  i antivirus je azuriran. Sto se tice antivirusa, probala i sa njim i bez njega, nece...


edit: instalira i probam....

edit No2: instalirala i opet isto....
« Poslednja izmena: 10. Sep 2010, 15:05:41 od vojvođanka »
IP sačuvana
social share
Ni jedan čovek nije ostrvo, sam po sebi celina; svaki je čovek deo Kontinenta, deo zemlje; ako Grudvu zemlje odnese more Evrope je manje, kao da je odnelo neki Rt, kao da je odnelo posed tvojih prijatelja ili tvoj; smrt ma kog čoveka smanjuje mene, jer ja sam obuhvaćen Čovečanstvom.
I stoga nikad ne pitaj za kim zvono zvoni; ono zvoni za tobom...

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 42576
Zastava BG, Savski Venac
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Sta da ti kazem osim .. Opera rules ! Smiley
IP sačuvana
social share
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam

Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


necu da ti kazem, chelavi...

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 21969
Zastava La45.2590  Lo19.8330
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.9
mob
Apple iPhone 12, S21
ocigledno je da dolazi u sukob sa necim...kod mene radi ok.
mozes li otici u safe mode with networking da vidis da li u tamo radi...

ako tamo radi onda je definitivno neki od programa taj koji mu smeta...
koristis li neku temu, rocket dock, nesto od programa tog tipa?



Sta da ti kazem osim .. Opera rules ! Smiley

rece covek koji koristi IE7...
mani se mlacenja prazne slame...


edit: izvinjavam se moderatorima ovog dela foruma na double-postingu  Smile
« Poslednja izmena: 10. Sep 2010, 15:17:03 od chelavi1 »
IP sačuvana
social share
- A robot may not injure a human being or, through inaction, allow a human being to come to harm
- A robot must obey the orders given to it by human beings, except where such orders would conflict with the First Law
- A robot must protect its own existence as long as such protection does not conflict with the First or Second Laws
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 42576
Zastava BG, Savski Venac
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Ja sam azurirao svoj Chrome ( imam sve vece pretrazivace koje koristim u razlicite svrhe i radi provere ) i radi ko zmaj  

chelavi - na poslu sam a tu ne mogu da instaliram nista Wink
IP sačuvana
social share
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam

Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


U want 2 play a game?

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 2416
OS
Windows 7
Browser
Chrome 7.0.503.0
Sta da ti kazem osim .. Opera rules ! Smiley

rece covek koji koristi IE7...
mani se mlacenja prazne slame...


edit: izvinjavam se moderatorima ovog dela foruma na double-postingu  Smile

<hr />
Obavestenje: Poruka je obrisana od strane moderatora chelavi1 (Vreme: 10. Sep 2010, 15:17:12)

Da koristi IE6 pa da mu i poverujemo...  Smile

  @vojvojdanka, s kojim programom si obrisala problematicni Chrome, sa Windows-ovim Add/Remove?
Ako je tako, onda obrisi Chrome sa nekim uninstall programom: Revo, Your Uninstaller...
I jesi li instalirala neki add on za Chrome pre nego sto se javio doticni problem ili mozda neki program u kompu?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Sve ima svoje...

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 44533
Zastava Vojvodina
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
mob
Nokia 
@chelavi1
Probala sam u safe modu with networking, pokazuje istu gresku. Nemam ni taj ni neki od slicnih tema, imam bas malo instaliranih programa ovde (bas onih najnuznijih).

@Bazuka Jo
Sve programe brisem sa Revom (uradjen update) i nisam ni stigla instalirati add-on, jer posle google chrome 6.0.....se pojavila greska. Nisam instalirala ni jedan program pre nego se pojavio doticni problem.

edit: sad pokrenula revo da vidim koliko imam programa...celih 25, od toga pola Windows Smiley

I jos jedna zanimljivost u vezi doticnog problema....prozor koji trebam zatvoriti (Click on Ok to..) se pojavljuje dva puta, tj. trebam zatvoriti dva prozora iako otvaram samo jedan...
« Poslednja izmena: 10. Sep 2010, 16:51:28 od vojvođanka »
IP sačuvana
social share
Ni jedan čovek nije ostrvo, sam po sebi celina; svaki je čovek deo Kontinenta, deo zemlje; ako Grudvu zemlje odnese more Evrope je manje, kao da je odnelo neki Rt, kao da je odnelo posed tvojih prijatelja ili tvoj; smrt ma kog čoveka smanjuje mene, jer ja sam obuhvaćen Čovečanstvom.
I stoga nikad ne pitaj za kim zvono zvoni; ono zvoni za tobom...

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


necu da ti kazem, chelavi...

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 21969
Zastava La45.2590  Lo19.8330
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.9
mob
Apple iPhone 12, S21
@chelavi1
Probala sam u safe modu with networking, pokazuje istu gresku. Nemam ni taj ni neki od slicnih tema, imam bas malo instaliranih programa ovde (bas onih najnuznijih).

sa obzirom da se isto desava i u safe modu gde su pokrenuti samo win default procesi, bojim se da je do samog chroma greska...
za pocetak se vrati na staru verziju koja ti nije pravila problem, dok se ne vidi sta ce biti sa ovom greskom...


chrome 6
« Poslednja izmena: 10. Sep 2010, 16:50:58 od chelavi1 »
IP sačuvana
social share
- A robot may not injure a human being or, through inaction, allow a human being to come to harm
- A robot must obey the orders given to it by human beings, except where such orders would conflict with the First Law
- A robot must protect its own existence as long as such protection does not conflict with the First or Second Laws
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Sve ima svoje...

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 44533
Zastava Vojvodina
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
mob
Nokia 
Uradicu tako. Hvala na trudu, azurnosti i savetu  Smile
IP sačuvana
social share
Ni jedan čovek nije ostrvo, sam po sebi celina; svaki je čovek deo Kontinenta, deo zemlje; ako Grudvu zemlje odnese more Evrope je manje, kao da je odnelo neki Rt, kao da je odnelo posed tvojih prijatelja ili tvoj; smrt ma kog čoveka smanjuje mene, jer ja sam obuhvaćen Čovečanstvom.
I stoga nikad ne pitaj za kim zvono zvoni; ono zvoni za tobom...

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.074 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.