Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 03. Maj 2024, 14:47:09
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5 ... 18
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Glamur  (Pročitano 30920 puta)
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Tako, tako, tako ... samo plivaj !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10648
Zastava Leva strana kreveta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
Nokia N97
Evo dacu josh jedan primer. Najbogatiji ljudi sveta krenu da provode odmore u Dubaiju, i onda svi kao chopor krenu da shtekaju pare (ko mozhe, naravno) da odu u Dubai. E sad, ako neko ima racionalno objashnjenje shto ide u Dubai, ja nemam nishta protiv, chak pozdravljam. Odu ljudi da vide modernu arhitekturu ... poshteno. Poenta je da je to neshto novo i da su oni najbogatiji otishli tamo jer su sve drugo videli, a o tome niko ne razmisli ni 5 sekundi vec se ponashaju kao ovce. Onda dodju kuci i prichaju kako je onaj trzhni centar 20 puta veci od Delta City-ja. Smile ... koga boli ona stvar, trzhni centar, ko trzhni centar.

To mu dodje kao da odesh 10 dana u Rim i svih deset dana provedesh u diskoteci. Izblejao si i nisi postao bolji chovek, dakle bacio si pare.

Ili odu u shoping u Instanbul, a ne obidju Aja Sofiju.



Primera je bezbroj.

Molio bih da odgovore tipa - neka ljudi rade shta im je volja, njihova stvar - zaobidjemo jer sam vrlo liberalan i bole me brige chak i kad se neko mazhe fekalijama. Smile
IP sačuvana
social share
"Brian: You're drunk.
Stewie: You're sexy."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
HTC Wildfire S
Što bi moj dobri drugar Boris rekao: Mi smo deo vašeg života... vi našeg niste.  Smile

Uz glamur ide novac i moć... s obzirom da brzo postajem imun na mnoge stvari i brzo dolazi do zasićenja... u uslovima gde maltene nema limita... verujem da bi se rokno za par godina nakon što bih iznenada hipotetički postao bogat... i ... glamurozan. Zvuči malo pederski...
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 41879
Zastava Рума, Србија
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
Ali svakako uzivam dok gledam glamuroznu garderobu, hotele, desavanja, glamurozne vile i auta. Stvarno melem za oci. Smile

Због чега су ти гламурозне виле мелем за очи?




Evo dacu josh jedan primer. Najbogatiji ljudi sveta krenu da provode odmore u Dubaiju, i onda svi kao chopor krenu da shtekaju pare (ko mozhe, naravno) da odu u Dubai. E sad, ako neko ima racionalno objashnjenje shto ide u Dubai, ja nemam nishta protiv, chak pozdravljam. Odu ljudi da vide modernu arhitekturu ... poshteno. Poenta je da je to neshto novo i da su oni najbogatiji otishli tamo jer su sve drugo videli, a o tome niko ne razmisli ni 5 sekundi vec se ponashaju kao ovce. Onda dodju kuci i prichaju kako je onaj trzhni centar 20 puta veci od Delta City-ja. Smile ... koga boli ona stvar, trzhni centar, ko trzhni centar.

To mu dodje kao da odesh 10 dana u Rim i svih deset dana provedesh u diskoteci. Izblejao si i nisi postao bolji chovek, dakle bacio si pare.

Ili odu u shoping u Instanbul, a ne obidju Aja Sofiju.

То ти је онако класично снобовски. Само и једино показивање а не схватање суштине. Претпостављам да знаш пореко речи сноб ал ако не знаш изгуглај, објашњава ово што си написао.
« Poslednja izmena: 10. Jun 2010, 00:34:18 od EmptyClip »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.9
mob
Nokia 



Pa jednostavno volim osecaj koji imam kad gledam lepe stavri ...ne znam kako da ti objasnim ako nisi esteta ? Smile
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 41879
Zastava Рума, Србија
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
Па ја тебе за тај осећај и питам. Што ти се тако свиђају те виле гламурозне?

Мени се рецимо смучи кад гледам MTV Cribs, те виле и кућетине су за мене ван памети и здравог разума. Ја бих паре доста другачије уложио ал то сам ја. Други то раде другачије а има људи којима се то то свиђа  као рецимо ти па те зато и питам.


А то са естетиком нема везе. Кућа не мора да буде од 1000 квадрата да би била лепа.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.9
Dubai je pomodarstvo. Pustinja koja je postala zadnjih godina popularna iz tog nekog nazovi "glamura". To za Istanbul i Rim zaista ne razumem jer je zaista glupo otici na takva mesta sa bogatom kulturom i tradicijom i ne videti nista osim diskoteke koju si btw mogao da vidis i u tvojoj zemlji u tvom gradu ili kada bi seo u kola i otisao u drugi grad kako bi pritom upoznao nove ljude koji te vec ne poznaju od pre

Dosta ljudi koje sam pitao za odmor ide na isti upravo iz tog razloga tj da se odmori. Rade po ceo dan i zele da sebi nesto priuste da vide a pritom i da se odmore na nekoj plazi i u nekom malo boljem hotelu ili pansionu. Za njih pomalo i razumem da ne obidju skoro pa nista jer su jednostavno tu da se odmore. Ja licno ne bih mogao ali ja ipak jos uvek ne crncim po ceo dan na poslu

Za te bas bogate ni ja ne razumem. Da odu u soping pa i razumem ali da ne vide nista osim istog to stvarno ne razumem ni ja. Ako imas vreme za kupovinu po ceo dan onda imas vreme i da obidjes grad ili drzavu u kojoj si i vidis i naucis nesto novo
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


s'brda s'dola

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 14157
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
LG 4X HD
Citat
Кућа не мора да буде од 1000 квадрата да би била лепа.

Naravno da ne mora, ali ništa ne bi smetalo da imam sopstvenu kuglanu ili sobu puno flipera, bazen i slično.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Tako, tako, tako ... samo plivaj !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10648
Zastava Leva strana kreveta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
Nokia N97
Ma neka ima i 2000 kvadrata ako cesh da ubacish teren za fudbal i makar jednom mesechno da odigrash partiju sa ortacima. Koji ce ti 10 spavacih soba ?  Smile
IP sačuvana
social share
"Brian: You're drunk.
Stewie: You're sexy."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


s'brda s'dola

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 14157
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
LG 4X HD
Ne treba mi, mada, ono, napraviš žurku i svaki ortak ima svoju sobu za privođenje  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.9
mob
Nokia 
Па ја тебе за тај осећај и питам. Што ти се тако свиђају те виле гламурозне?

Мени се рецимо смучи кад гледам MTV Cribs, те виле и кућетине су за мене ван памети и здравог разума. Ја бих паре доста другачије уложио ал то сам ја. Други то раде другачије а има људи којима се то то свиђа  као рецимо ти па те зато и питам.


А то са естетиком нема везе. Кућа не мора да буде од 1000 квадрата да би била лепа.

Meni se vise smuci kad gledam neku bedu i sirotinju ,stresem se i najezim i kazem ne dao Bog nikome. Smile

U pravu si ,nema veze sa estetikom ali ima sa ovim sto je generacija rekao - kako sve to da stane ako je kucica mala ? Smile Smile
Ja volim sirinu i udobnost , evo recimo zivela sam u malom stanu, sad zivim i velikom, imam veliku kuhinju sa velikom radnom plocom pa mi je zadovoljstvo svaki dan da kuvam. Kad sam imala malu kuhinju mrzelo me da operem sudove ,a ne jos i da skuvam nesto lepo ....jednostavno nisma imala volju. Moze biti i to da ja ne volim da se mucim mnogo ali nije ni to jer se dovoljno mucim na poslu i eto kuci zelim da se sirim ,da trcim kroz hodnik i da uzivam u svojoj velikoj kuhinji, velikom djakuziju i da skacem sa balkona u bazen...mislim kad vec pitas. Smile  Ovo sve sto sam nabrojala nije nikakav glamur vec normalan standard koji vecina vrednih ljudi moze da priusti ...mislim trebalo bi .Kuca treba da je skloniste od svega i treba da bude bas onakva kakva tebi prija ,nekom mala ,nekom velika - svi smo razliciti . Smile

IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5 ... 18
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 03. Maj 2024, 14:47:09
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.102 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.