Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Generacijski Aspekt , Pluton Sekstil Neptun  (Pročitano 19879 puta)
11. Sep 2006, 14:44:13
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


FIAT LVX

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1315
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.6
mob
Ericsson T-68
Ovaj generacijski aspekt mislim da ima svako rodjen nekih 80tih  god , 87,86, 85. 84 , 83, 82. Sta mislite o njemu , kako on definishe te generacije.
Pluton sekstil Neptun.
IP sačuvana
social share
Edit by SerbianFighter: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
79 i 80 godište imaju. Proverila. Ali ne znam ništa o tom aspektu ovako iz iskustva, evo jedan tekstić na engl.

Pluto sextile Neptune

During the past century, there has been only one aspect made between Neptune and Pluto, and it is interesting to note that the sextile commenced in the midst of World War II during 1942. The influence of this relationship would be expected to have global and generational effects; and, like all of the transpersonal planetary energies, would be a directive force stimulating the development of the evolutionary process within time and space.

Neptune will attract an almost mystical exploratory search from those responsive to it; and since the sextile commenced science has reacted in two distinct and complementary directions: effort has been poured into developing spave travel and satellite technology, exploring the vast outer universe through radio-telescopes, for example; while the complementary exploration of inner space - investigating and probing the building blocks of matter - and quantum physics has emerged at the forefront of scientific enquiry.

The attempts to understand the nature of the universe, its composition and size, the possible creation of the universe and the 'big bang theory' reflect the traditional Western way of looking externally. What has paralleled this tendency has been the birth of an opposite movement amongst people, that of self-exploration, the inner mystical way. This has been through the New Age movement, humanistic / Jungian psychology, occult techniques, and the rebirth of magical attitudes towards life. It has also involved the grafting onto the Western tree of many of the attitudes and much of the knowledge of Eastern philosophies and religions; a merging of the two hemispheres; a potential unification of belief structures reflecting the scientific movement towards a more mystically orientated quantum physics.

As the outer universe becomes vaster, and the inner universe becomes a mysterious vastness of space, the only point in which the outer and the inner become reconciled is in the human being. At a time when the immense destructive power of splitting the atom can be used to commit racial suicide or genocide, the old Mystery School injunction of the ancients is the key to the future: 'Man, know thyself'.

The generations born after this aspect commenced, or those especially receptive to its influence, are aware of the basic tendencies emanating from it. They are life-enhancing: the need to protect the world's environment from senseless devastation; the need to extend individual rights and freedoms, to unfold international co-operation and to move beyond an embracing consumer materialist dominance in the West. The recognition that potentially a higher quality of life can be had in the world for the majority of people through a redirection of resources (if the will is there) can lead to radical change.

The energies of transformation are present, and much depends upon our use of them, individually and collectively, for negative or positive results. The challenge of 'free will' is to make choices and decisions which determine, in the present, the nature of the future.
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


FIAT LVX

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1315
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.6
mob
Ericsson T-68
uh, a jel ima ovde neko da ima svoje misljenje ili samo o tome sta su drugi rekli ,txt na english i sl ?
IP sačuvana
social share
Edit by SerbianFighter: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


This is me...then

Zodijak
Pol Žena
Poruke 7354
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
@aiwass ja sam vec spominjala taj aspekt.Imaju ga svi rodjeni od 1940,pa nadalje sve do danas,ne znam odakle ti to da ga imaju samo generacije '80-tih,deluje samo kod nekih.Kod mene je recimo egz. sekstil,ali ne mislim da ima nekog bitnijeg uticaja
IP sačuvana
social share
Wanna love me,wanna touch me,think twice 'cause you gotta long way to go
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 256
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Da cosmic, tacno tako, imaju ga svi od 1940. Ali cim ga imaju svi, ne verujem da moze imati neki uticaj na svaki horoskop, kao sto ste vec rekli.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


FIAT LVX

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1315
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.6
mob
Ericsson T-68
lano, molim te.. mozda definishe tu generaciju od 1940 za noki novi eon.... ko zna sta donosi i sta sprema i koja je njegova prava priroda i funkcija ustvari. Mozda pravi ljude za Eon vodolije....
IP sačuvana
social share
Edit by SerbianFighter: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


FIAT LVX

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1315
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.6
mob
Ericsson T-68
@aiwass ja sam vec spominjala taj aspekt.Imaju ga svi rodjeni od 1940,pa nadalje sve do danas,ne znam odakle ti to da ga imaju samo generacije '80-tih,deluje samo kod nekih.Kod mene je recimo egz. sekstil,ali ne mislim da ima nekog bitnijeg uticaja

79 i 80 godište imaju. Proverila. Ali ne znam ništa o tom aspektu ovako iz iskustva, evo jedan tekstić na engl.

rece markishon, ja sma mislio da ga imaju samo ove koje je spomenula
IP sačuvana
social share
Edit by SerbianFighter: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12846
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
Ja sam totalni laik ali sam malo skeptican glede ovog aspekta jelt...looks lik some sort of mummbo jummbbo...iliti ne pije vodu
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


FIAT LVX

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1315
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.6
mob
Ericsson T-68
izvini oko cega ne pije vodu ? pa svi ga imaju.. ne vidim sta si tachno hteo reci...
IP sačuvana
social share
Edit by SerbianFighter: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12846
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
Pa ne vidim kakve mi zakljucke mozemo izvuci iz ovog , s obzirom da obuhvata veliku grupu ljudi ?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.09 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.