Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 9 10 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: GEM FFSA- Bogatstvo ili prevara  (Pročitano 51429 puta)
Svedok stvaranja istorije


Јер, Они нису Ми.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 16345
Zastava Sirte
OS
Windows XP
Browser
Chrome 5.0.375.125
mob
Nokia 
Citat
p.s ovo je brat superior prekopirao sa nekog sajta, čisto da slučajno neko ne pomisli da je moja "Life story"
и ја сам мислио док му нису ''пребили жену''...

колико видим-Задар,крвати,а ко би други? Smile Smile
IP sačuvana
social share
Вуковар је коштао хиљаде српских живота – добрим делом управо оних наочитих момака који су 10. марта 1991. у колонама пристигли на Теразијску чесму са Звездаре, Карабурме, Чубуре, Чукарице, и из разних приграђа.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Јер, све до слома „Шездесет осме“ у Београду би се и пролазници на улици умешали у тучу, јачему вичући: „Шта си навалио на слабијега!“
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
mob
LG Nexus 5
Zalosno je sto ova jadna drzava nema mehanizme da zaustavi ovo...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Јер, Они нису Ми.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 16345
Zastava Sirte
OS
Windows XP
Browser
Chrome 5.0.375.125
mob
Nokia 
Zalosno je sto ova jadna drzava nema mehanizme da zaustavi ovo...
по чему је ово другачије од Бинга,Лотоа,Кладионице,Свака-трећа-добија,Огреби-и-благо-теби...

ти мислиш да је то регуларно или...''регуларније''.... Smile
IP sačuvana
social share
Вуковар је коштао хиљаде српских живота – добрим делом управо оних наочитих момака који су 10. марта 1991. у колонама пристигли на Теразијску чесму са Звездаре, Карабурме, Чубуре, Чукарице, и из разних приграђа.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Јер, све до слома „Шездесет осме“ у Београду би се и пролазници на улици умешали у тучу, јачему вичући: „Шта си навалио на слабијега!“
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3134
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.11
Zalosno je sto ova jadna drzava nema mehanizme da zaustavi ovo...
по чему је ово другачије од Бинга,Лотоа,Кладионице,Свака-трећа-добија,Огреби-и-благо-теби...

ти мислиш да је то регуларно или...''регуларније''.... Smile

pa jeste jer u loto-u nema prevare, znas da je sansa mala da dobijes, ali to je to
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
mob
LG Nexus 5
Zalosno je sto ova jadna drzava nema mehanizme da zaustavi ovo...
по чему је ово другачије од Бинга,Лотоа,Кладионице,Свака-трећа-добија,Огреби-и-благо-теби...

ти мислиш да је то регуларно или...''регуларније''.... Smile

Ko je rekao da je drugacije? Mada, ja koliko znam, drzava stoji iza igara na srecu koje organizuje drzavna lutrija. Kakve veze ima kladionica sa ovim? Odigras na svoj tim i ako tim dobije, podignes lovu. Ako se tim bavi namestanjem utakmica, ne vidim tu nikakvu krivicu kladionice.

Kod GEM-a se radi o piramidalnom nacinu funkcionisanja i kada se postignu idealni uslovi potkrepljeni matematickim proracunima, zaista imas mogucnost da steknes puno novca. Problem je sto je teorija uvek odudarala od prakse.

Recimo, das ti meni 2k evra. Tvoje je samo da nadjes jos 20 osoba koje ce tebi da uplate pare i ti ces da zaradis 10k evra. Tih 20 osoba ce da nadju 400 osoba i tebi pare stizu, a da ti ne moras da izlazis iz kade. Teoretski ovo je moguce, a sta je sa praksom?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Јер, Они нису Ми.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 16345
Zastava Sirte
OS
Windows XP
Browser
Chrome 5.0.375.125
mob
Nokia 
Citat
Kakve veze ima kladionica sa ovim? Odigras na svoj tim i ako tim dobije, podignes lovu. Ako se tim bavi namestanjem utakmica, ne vidim tu nikakvu krivicu kladionice.
само што може да се деси,хипотетички,да је кладионица власник клуба или главни спонзор...хипотетички...

а држава гарантује! не буди смешан. држава ће да плаче над судбином својих грађана.ево све рида!!!! рећи ће ти друг тужилац- ко те терао?и,сам си крив...што си алав...
Citat
Kod GEM-a se radi o piramidalnom nacinu funkcionisanja i kada se postignu idealni uslovi potkrepljeni matematickim proracunima, zaista imas mogucnost da steknes puno novca. Problem je sto je teorija uvek odudarala od prakse.
маркс би приметио да је цео капиталистички свет такав! Излаз већи од улаза...
слично је и са другим преварама...куповина земље у Канади...Охају...

а мени су овакав писма стизала још... Smile '96.
Citat
Recimo, das ti meni 2k evra. Tvoje je samo da nadjes jos 20 osoba koje ce tebi da uplate pare i ti ces da zaradis 10k evra. Tih 20 osoba ce da nadju 400 osoba i tebi pare stizu, a da ti ne moras da izlazis iz kade. Teoretski ovo je moguce, a sta je sa praksom?
Тако је било са Дафином! Аркан подигао и камату... Smile
IP sačuvana
social share
Вуковар је коштао хиљаде српских живота – добрим делом управо оних наочитих момака који су 10. марта 1991. у колонама пристигли на Теразијску чесму са Звездаре, Карабурме, Чубуре, Чукарице, и из разних приграђа.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Јер, све до слома „Шездесет осме“ у Београду би се и пролазници на улици умешали у тучу, јачему вичући: „Шта си навалио на слабијега!“
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4960
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
Citat
E tad mi je pukao film pozvao sam moju bracu iz Republike Srpske i pridavili smo
ovog olosa.
Braca su ga odvela na Pale i nisu ga pustili dok mi nije isplacena vikendica ,kupljene nove gume
i nadoknadjena sva steta.

ekstra !

Nego, mislim da ovde nema elemenata prevare, u krivično-pravnom smislu. Čak ni obligacionom. A pošto sama "piramida"  nije zakonom zabranjena, teško da tu može država nešto da učini...
IP sačuvana
social share
NAPUŠTEN PROFIL
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
mob
LG Nexus 5
а држава гарантује! не буди смешан. држава ће да плаче над судбином својих грађана.ево све рида!!!! рећи ће ти друг тужилац- ко те терао?и,сам си крив...што си алав...

Drzava garantuje dobitak. Ako dobijes na loto-u recimo cetvorku ili  peticu, ti taj novac mozes da podignes bez ikakvih problema ukoliko posedujes listic i racun o uplati. Svaki sud u drzavi ce presuditi u tvoju korist protiv drzavne lutrije. Osim toga, od tebe se trazi samo da uplatis srecku i da, eventualno gledas izvlacenje ili da pogledas rezultate na sajtu ili novinama. Navedi mi jedan primer gde neko nije mogao da podigne novac koji je dobio na loto-u.

Cepter, oriflame, avon i amway ti prodaju pricu kako sa malo ulaganja mozes da se obogatis. Apsolutna glupost, da bi imao kakvu takvu zaradu, moras da se polomis od posla, u neku ruku, mozda ces zaraditi vise ako si na gradjevini.

Dakle, razlika postoji, ma kakva bila.

Kod GEM-a se trazi da ti njima uplatis pare, posle toga, doslovno, moras da stvoris mnogo vise para da bi imao zaradu. Menjaju sedista firme brze nego ti carape. Nekoliko puta u proslosti su hapseni, dosta njihovih direktora je u bekstvu, sajt im se hostuje u inostranstvu, mada je to cesta praksa u danasnje vreme.

Sto se tice Dafine i Jezde, sa drzavom kao njihovim garantom su uspeli da brojne lakoverne gradjane zajebu. U svakoj normalnoj drzavi bi svaki stedisa izvukao milionsku odstetu.

Posle njih se pojavljuje GEM. Zar ovom narodu nije bilo dosta?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Svedok stvaranja istorije


necu da ti kazem, chelavi...

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 21969
Zastava La45.2590  Lo19.8330
OS
Linux
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
mob
Apple iPhone 12, S21
auuuuf, pa ja bi ovo bas volo da radim da se pravo obogatim i budem svoj covek i gazda u lepim godinama...
pavi sam covek za taj poso i imam komunikaciju i savrseno baratam jezikom. imam i tako odelo sto se presijava na blicu od fotoaparata.
poznajem mnoge ljude sto vozu dobra kola i imam puno rodbine u inostranstvu koji su za ulaganje u biznis a da im se vrate vece pare.

svakom je pruzena prilika ja ovu ocu da iskoristim da zaradim...

kontaktirajte me na:
ovcazasisanje@neobeeee.net
IP sačuvana
social share
- A robot may not injure a human being or, through inaction, allow a human being to come to harm
- A robot must obey the orders given to it by human beings, except where such orders would conflict with the First Law
- A robot must protect its own existence as long as such protection does not conflict with the First or Second Laws
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1369
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
@Crowz razumem tvoju ogorcenost na situaciju ovde ali ovakve prevare i slicne njima postoje i u mnogo uredjenijima drzavama od nase. Niko ne moze da te zastiti od sopstvene gluposti pa ni drzava.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 9 10 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.099 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.