Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 11 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Gej parovi imaju prava na porodični život  (Pročitano 16264 puta)
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


AriA

Zodijak
Pol Žena
Poruke 22537
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Chrome 18.0.1025.142
mob
Samsung Galaxy S4 mini

Arijada rekao sam citiram "Primera Radi " i rekao sam ispod da mi svi ljudi koji govore tome zvuce poput Hitlera a to podrazumeva tebe jer sudis drugima umesto da pokusavas da ih razumes .
Tvoja atituda prema gej ljudima je upravo takva .Neznam vise na kom jeziku da ti pisem da bi razumela.
Ja i ako sam heteroseksualnog opredeljenja mislim da je tvoj stav i tvoje ponasanje i reci koje koristis neprihvatljivo
upravo iz tog razloga da kad pocnes da svrstavas jednu grupu ljudi zato sto mislis da bi svet bio lepsi bez njih i zoves ih infekcijom ,gde ces onda da se zaustavis ?
Ja se ponosim time sto imam prijatelje i kolege iz skoro celog sveta ,njihova religija,boja koze i seksualno opredeljenje me uopste ne sprecava da radim sa njima ili da se druzim sa njima .
Molim te procitaj ponovo  polako u celini moje postove pa ces videti da se ovo sto si rekla upravo odnosi na tebe samu.
Ne zelim da se vredjamo cak sam u pocetku i gotivio tvoje postove na dugim temama ali po ovom pitanju gresis.
Sama si rekla da si iskusila rasizam na svojoj kozi ovo sto ti pricas je samo druga forma iste stvari ,
postoji sloboda govora slazem se ,ali ti ne biras reci tako da je to govor mrznje .

Zapamti mala ,ako Bog postoji nije na tvojoj strani jer on ne uzima strane i svi su pred njim jednaki .


Dragi čika Alex, naša različitost u svemu pa i u načinu razmišljanja nas čini tako slatko (ne)savršenim. Smile
IP sačuvana
social share
Čoveku je dato da se prilagođava situaciji.
Onog koji čeka da se situacija prilagodi njemu, ubije taština.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 30
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 11.0
mob
Nokia 5228
Bolest. Dozvoliti njima takvu slobodu, a za 10 godina i ostalim poremecenim ,,modernim" ljudima. Nemam za prijatelje takve osobe!
IP sačuvana
social share
Слава Роду Помен Прецима

         
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 11 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.083 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.