Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 [Sve]
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Gde su, sta rade... podmladak srpskih politicara o nasem trosku...  (Pročitano 5792 puta)
04. Maj 2018, 11:55:59
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
Ćerka Zorana Babića voli LUKSUZ, BUNDE I JAHTE, a gde su i šta rade deca drugih SRPSKIH POLITIČARA
03.05.2018. 21:11

Fotografije Teodore Babić, ćerke političara i direktora "Koridora Srbije" Zorana Babića, izazvale su veliku pažnju javnosti, pogotovo što svedoče o njenim luksuznim putovanjima, markiranim tašnama i garderobi, skupocenim zabavama...

U galeriji pogledajte čime se Teodora bavi, ali i kako žive deca drugih srpskih državnih funkcionera i ko bi od njih mogao da nastavi stopama roditelja, a koga politika ne interesuje.

Zoran i Teodora Babić




Iza Zorana Babića je dugogodišnji staž u politici, a trenutno je na čelu JP "Putevi Srbije". Bio je šef poslaničke grupe SNS u srpskom parlamentu, gde se naročito proslavio po biserima za skupštinskom govornicom. Svakako je najzanimljivije što je u srpski jezik uveo novi termin - "vazduplohov".

O njegovoj ćerki, koja završava srednju školu, nije se mnogo govorilo, sve do proslave njenog punoletstva i gala žurke u jednom luksuznom hotelu, na kojoj je, prema nekim navodima, bilo prisutno pola estrade. Potom su u javnost isplivale i njene golišave slike na kojima se vide skupocene i brendirane tašne, cipele i kaiševi. Navodno poseduje više do 20 bundi.

Obožava noćni život, kako prestonice, tako i gradova na primorju, a strast su joj putovanja. Kako su objavljivali mediji, jahte su tokom leta njena svakodnevica, a voli i da se rashlađuje na skuteru u vodi.

Bratislav i Milan Gašić




Aktuelni direktor BIA Bratislav Gašić na ovu funkciju došao je posle godinu dana pauze od političkog života, iz koga je izašao nakon seksističke uvrede upućene jednoj novinarki. Tada je bio ministar odbrane u Vladi Srbije.

Gašić ima tri sina, a o dvojici su u nekoliko navrata pisali mediji. Stariji Vladan bio je vlasnik TV "Zona" iz Niša, a preko firme "Zona plus" d.o.o. i jedan od vlasnika sportske TV iz Kruševca.

Srednji sin Milan (na slici) je fudbaler, koji je skrenuo na sebe pažnju kada je kao anonimni igrač bio na probi u FK Crvena zvezda. Niko iz kluba nije hteo da saopšti kako se on tu našao. Kada je otkriveno čiji je sin i nakon burnih reakcija u javnosti, sam je napustio klub, a sudeći po njegovom Fejsbuk profilu trenutno igra za FK Trajal Kruševac.

On je svojvremeno na svom Instagram profilu podelio snimak na kojem se može videti i čuti kako dok vozi svoja skupa kola u pozadini ide pesma napisana u čast njegovom ocu.

"Gašiću, care, Gašiću, care hvala ti za asfalt i za trotoare! Gašiću, kralju, najjača si faca u ovom našem kraju", orilo se iz zvučnika u automobilu mladog fudbalera.

Ivica i Luka Dačić


Luka Dačić je skoro postao punoletan i planira da upiše fakultet. Ipak, već se učlanio u SPS, a prošle godine bio je čak i šef delegacije socijalista koja je posetila Kancelariju Jedinstvene Srbije u Paraliji.

I u medijima je govorio kako ima u planu da se bavi politikom.

- U stranci ću da krenem od lepljenja plakata, pa dokle doguram. Nisam se učlanio u SPS da sad to bude neka "dinastija Dačić", nego da počnem da učim šta uopšte znači stranka. To je neka vrsta preduzeća, morate o svemu misliti. Mlad sam, hoću prvo da učim. Neću da me u SPS gledaju kao Luku Dačića - Ivičinog sina. Hoću sam da se izborim za svoje mesto. I verujem da ću uspeti. I posle Dačića - Dačić - rekao je Luka.

Stefan i Milan Krkobabić



Milan Krkobabić je trenutno ministar bez portfelja u Vladi Srbije, a lidersko mesto u PUPS-u je praktično nasledio od svog oca Jovana. Prethodno je bio i poslanik u Skupštini Srbije, kao i direktor PTT-a (od 2012. do 2016).

Ima dvoje dece, a jedan uveliko i ubrzano gradi karijeru. Stefan Krkobabić se sa samo 24 godine zaposlio se u Privrednoj komori Beograda, a tri godine kasnije imenovan je za potpredsednika PKB-a. Zadužen je za socijalno preduzetništvo.

Slavica Đukić Dejanović i Dušan Đoković



Slavica Đukić Dejanović ima bogatu političku karijeru. Između ostalog bila je ministarka zdravlja i predsednica Skupštine, a trenutno se nalazi na funkciji ministarke bez portfelja zadužena za porodicu.

Iz prvog braka Dejanovićeva ima sina Dušana Đokovića, o kome u je u javnosti više puta govorila. Dušan sa svojom porodicom živi u Lisabonu, a po zanimanju je ginekolog.

Kako je jednom prilikom ispričala, Dušana je rodila sa 25 godina i roditelji su joj bili velika podrška.

- Suprug i ja smo uspeli da magistriramo i doktoriramo dok su mi roditelji čuvali dete, a mi smo dolazili vikendom. Opisujući porodicu, moj sin je u prvom razredu napisao u sastavu: "Ja imam baku i deku koji su mi mama i tata, a imam mamu i tatu koji su mi brat i sestra." Verovatno ono što sam uskratila Dušanu, pokušavam da nadoknadim kroz ljubav prema unuku. Ali, oni žive u Portugalu, a ja imam mnogo obaveza - rekla je Slavica.

Vojislav, Aleksandar i Nikola Šešelj




Lider SRS Vojislav Šešelj nedavno je zbog zločina protiv čovečnosti u Hagu osuđen na 10 godina zatvora i od tada gotovo svakodnevno pravi skandale i vređa svoje kolege iz Skupštini. Njegova politička biografija je više nego poznata javnosti - najviše se zadržao na poslaničkoj funkciji u Skupštini Srbije, a od 1998. do 2000. bio je i potpredsednik Vlade.

Njegovi sinovi preskočili su više stepenika na putu do državnih i lokalnih funkcija. Tako je Aleksandar Šešelj (u sredini) sa samo 24 godine postao poslanik u srpskom parlamentu, a prethodno je bio član Opštinskog veća u Zemunu. I dalje je student Pravnog fakulteta.

Sa druge strane, Nikola Šešelj (33) (na slici desno) je član Opštinskog veća Novi Beograd i predsednik Odbora radikala u toj opštini. Kako su mediji pisali, bio je priveden u jednom beogradskom kafiću zbog nošenja oružja. Tim povodom njegov otac Vojislav Šešelj je rekao: "Voli dete igračke. Mora s nečim da se igra".

Marko i Zoran Živković



Predsednik Nove stranke Zoran Živković trenutno je poslanik u Skupštini Srbije, a nakon ubistva Zorana Đinđića imenovan je za premijera Srbije. Obavljao je i funkciju ministra unutrašnjih poslova tadašnje SRJ.

Njegov sin Marko takođe se politički aktivirao. On je takođe član Nove stranke, odnosno opštinskog odbora te partije na Vračaru. Veoma je aktivan u Omladini Nove i na društvenim mrežama često kritikuje aktuelnu vlast.

Jovan Ivić i Sanda Rašković Ivić




Jovan Ivić, sin potpredsednice Narodne stranke Sande Rašković Ivić, za širu javnost donedavno je bio potpuno nepoznat. Tako bi verovatno i ostalo da nije njegovog posta na Fejsbuku, koji su uočili hrvatski mediji.

Kako je pisao "Jutarnji list", on se narugao Hrvatskoj nazivajući Dalmaciju zapadnom srpskom pokrajinom, a u svojim objavama najavljivao je i kako će "sledeći napad Srbije na Hrvatsku biti daleko žešći nego onaj iz devedesetih godina". Kako prenosi ovaj poratal, njegov govor mržnje plasiran na društvenim mrežama događao se upravo dok je letovao u vili u Primoštenu, koja je u vlasništvu njegove majke Sande.

Sanda Rašković Ivić nakon toga je izjavila da je njen sin na privatnom Fejsbuk profilu želeo da se našali, pa su to posle "njegovi drugovi različito komentarisali".

- Tada je bila napisana i rečenica o ponovnom napadu na Hrvatsku. Sve je to bilo mladalačko zavitlavanje koje je dobilo dimenzije afere - rekla je Ivićeva.

Sudeći po njegovom Fejbuk profilu, Jovan studira na Fakultetu političkih nauka i nije isključeno da će krenuti stopama svoje majke. Sanda je dugo godina poslanica u Skupštini Srbije, a bila je i ambasadorka Srbije u Rimu. Kao predsednika DSS-a, uvela je tu stranku u Skupštinu Srbije.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Legenda foruma


"I'm not always right, but I'm never wrong"

Zodijak
Pol
Poruke 49711
Sem ovog Slavicinog, ima da nam i njihovi potomci bip  Smile


Glasajte


IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

disident Burek-foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10067
Zastava
mob
Motorola 
  Upadljivo odsustvo Vučićevih  ("slučajno" naravno).
IP sačuvana
social share
Od Vučića pedera do Ane lezbejke : Srpska Napredna, stranka kontinuiteta
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 29182
Zastava
sto bi se reklo jebali smo jeza u ledja
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


Your tears don't fall They crash around me

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 18496
mob
Ericsson jeste
nemoj psovati
IP sačuvana
social share
Ljudi i danas mogu da zive bez straha i mrznje ako mogu da shvate da nisu kreatori svoje sudbine
nego su kreacije svoje sudbine, odnosno da nemaju odgovornost ili zaslugu za sve sto im se desava.
Emotivni strah i mrznja su emocije koje su rezultat neshvatanja zivota.
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 29182
Zastava
boli me kurac bas hocu
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


Your tears don't fall They crash around me

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 18496
mob
Ericsson jeste
dobro
IP sačuvana
social share
Ljudi i danas mogu da zive bez straha i mrznje ako mogu da shvate da nisu kreatori svoje sudbine
nego su kreacije svoje sudbine, odnosno da nemaju odgovornost ili zaslugu za sve sto im se desava.
Emotivni strah i mrznja su emocije koje su rezultat neshvatanja zivota.
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
kakvi genetski otpaci leptejebo.    Smile
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


Your tears don't fall They crash around me

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 18496
mob
Ericsson jeste
ostavi ih na miru
IP sačuvana
social share
Ljudi i danas mogu da zive bez straha i mrznje ako mogu da shvate da nisu kreatori svoje sudbine
nego su kreacije svoje sudbine, odnosno da nemaju odgovornost ili zaslugu za sve sto im se desava.
Emotivni strah i mrznja su emocije koje su rezultat neshvatanja zivota.
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 29182
Zastava
nek oni nas ostave na miru
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


Your tears don't fall They crash around me

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 18496
mob
Ericsson jeste
pa oni vas ni ne diraju, ni ne znaju za vas, ne razumem, šta vam oni smetaju
IP sačuvana
social share
Ljudi i danas mogu da zive bez straha i mrznje ako mogu da shvate da nisu kreatori svoje sudbine
nego su kreacije svoje sudbine, odnosno da nemaju odgovornost ili zaslugu za sve sto im se desava.
Emotivni strah i mrznja su emocije koje su rezultat neshvatanja zivota.
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 29182
Zastava
smetaju
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


Your tears don't fall They crash around me

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 18496
mob
Ericsson jeste
argumentuj
IP sačuvana
social share
Ljudi i danas mogu da zive bez straha i mrznje ako mogu da shvate da nisu kreatori svoje sudbine
nego su kreacije svoje sudbine, odnosno da nemaju odgovornost ili zaslugu za sve sto im se desava.
Emotivni strah i mrznja su emocije koje su rezultat neshvatanja zivota.
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 29182
Zastava
necu
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


Your tears don't fall They crash around me

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 18496
mob
Ericsson jeste
bog će te kazniti..
IP sačuvana
social share
Ljudi i danas mogu da zive bez straha i mrznje ako mogu da shvate da nisu kreatori svoje sudbine
nego su kreacije svoje sudbine, odnosno da nemaju odgovornost ili zaslugu za sve sto im se desava.
Emotivni strah i mrznja su emocije koje su rezultat neshvatanja zivota.
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 2876
Ova bi priča možda i bila autentična da je jednako obrađeno i potomstvo prethodne vlasti koje ništa gore nije prošlo na našoj grbači.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 29182
Zastava
koje predhodne pa to su isti ovi zadnjih 30 godina,a pre njih bio tito
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 2876
Titina komunoustašija je po tom pitanju bila najgora.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
Drugim recima, ti i tvoja generacija  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
Svaka cast, radi se  Smile
Inace, Srbija 
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
"AKO TE NEKO ROKNE PRE MENE..." Šešeljev sin od oca naučio da najbrutalnije PRETI I VREĐA
08.05.2018. 13:28


nikola seselj 02_RAS_foto mitar mitrovicFoto: Mitar Mitrović / RAS Srbija

Nikola Šešelj, sin lidera SRS, nastavio je bezumni pir radikala pošto je na Fejsbuku pretio Đorđu Žujoviću iz LDP-a da će mu "glavu skratiti".

Šešelj junior je na Fejsbuku objavio fotografiju Žujovića i ispisao morbidnu pretnju da bi nedugo zatim ta objava bila izbrisana.

- Ja ću ti glavu skratiti, pa makar mi to bilo poslednje u životu - poručio je Nikola Šešelj.

pročitajte i...
To mu nije bilo dovoljno, pa je nastavio sa pretnjama na toj društvenoj mreži.

- Ako ga neko rokne pre mene, skupiću bar jedno 100.000 evra za tog gospodina. Mrzi me da se krećem zbog majmuna, a majmun se ne plaši za bezbednost... Glava ti je ucenjena, a ja sam već počeo da skupljam pare - napisao je u objavi koja je ubrzo uklonjena.


Foto: Nenad Mihajlović / RAS Srbija
Član predsedništva LDP-a Đorđe Žujović očekuje da država hitno reaguje.

- Ostavio sam rok državi od 48 sati da reaguje, a ukoliko to ne učini danas do 14 sati, podneću krivičnu prijavu protiv Nikole Šešelja za direktne pretnje smrću. Reč je o osobi koja je već hapšena zbog ilegalnog posedovanja oružja. Nisam zabrinut jer je reč o kukavici, ali imam porodicu i prijatelje. Pretnje su istovremeno i sramne i opasne i zato bi država morala da reaguje da se to ne bi više ponavljalo - ističe za "Blic" Žujović.

Kako kaže, država treba da proceni koliko je ugrožena njegova bezbednost.

- Ponavljam da nisam zabrinut, ali ako je država ozbiljna i odgovorna, staće na put ovakvom ponašanju radikala. Pretnje su ubrzo uklonjene sa Fejsbuka pošto su verovatno i oni svesni da se radi o krivičnom delu. Ali mi smo sve uspeli da slikamo i zabeležimo - podvlači Žujović.
Direktor Centra za regionalizam Aleksandar Popov ističe da su pretnje Šešeljevog sina samo nastavak nevolja koje prave radikali u poslednje vreme.

- Ako želi da stane tome na put, država mora da reaguje i zato me zanima da li će u ovom slučaju biti pokrenut neki postupak. Ukoliko i ovo prođe nekažnjeno, ako država smatra da je sve to benigno, radikali će se osećati nedodirljivim i nastaviće da prave haos i budu maligni po celo društvo. Na sličan način Vojislav Šešelj je pretio poslanici Aleksandri Jerkov i nije mu čak ni oduzet mandat u Skupštini. Štaviše, deo vladajuće koalicije se pridružio napadima na Jerkov - naglašava Popov.


Žujovića su pristalice SRS napale već u JarkuFoto: Nenad Mihajlović / RAS Srbija
Kako kaže, Šešelj je trebalo da odgovara još kada je zapalio hrvatsku zastavu po povratku iz Haga.

- Paljenje tuđe zastave je krivično delo, a Šešelj uopšte nije odgovarao. Da je tada kažnjen, država bi stala na put njegovim ispadima. Ovako ispada da vlast ima indirektnu korist da se pune dve nedelje priča samo o Hrtkovcima zbog jednog čoveka i da se ponovo vraćamo u devedesete i podižemo tenzije u regionu - ističe Popov.

Podsećanja radi, pristalice radikala su u nedelju u Jarku napale Žujovića i nekoliko mladih predstavnika LDP koji su nosili transparent "Šešelj je ratni zločinac". Do obračuna je došlo kada je Žujović u megafon rekao: "Šešelj je ratni zločinac, to treba cela Srbija da zna", nakon čega je dobio nekoliko udaraca s leđa u glavu.

Udario me Šešeljev "telohranitelj"

Član predsedništva LDP nije zadovoljan ni kako je država reagovala u vezi sa incidentom u Jarku.

- Na snimku se tačno vidi koja me je osoba s leđa udarila u glavu nakon mog govora. Reč je o čoveku iz obezbeđenja Vojislava Šešelja. Objavljeno je da je napadač, star oko 40 godina, priveden kod sudije za prekršaje, iako se ne radi o remećenju javnog reda i mira nego o krivičnom delu napada - kaže Žujović.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 [Sve]
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.1 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.