Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Gde su, sta rade... podmladak srpskih politicara o nasem trosku...  (Pročitano 5788 puta)
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
"AKO TE NEKO ROKNE PRE MENE..." Šešeljev sin od oca naučio da najbrutalnije PRETI I VREĐA
08.05.2018. 13:28


nikola seselj 02_RAS_foto mitar mitrovicFoto: Mitar Mitrović / RAS Srbija

Nikola Šešelj, sin lidera SRS, nastavio je bezumni pir radikala pošto je na Fejsbuku pretio Đorđu Žujoviću iz LDP-a da će mu "glavu skratiti".

Šešelj junior je na Fejsbuku objavio fotografiju Žujovića i ispisao morbidnu pretnju da bi nedugo zatim ta objava bila izbrisana.

- Ja ću ti glavu skratiti, pa makar mi to bilo poslednje u životu - poručio je Nikola Šešelj.

pročitajte i...
To mu nije bilo dovoljno, pa je nastavio sa pretnjama na toj društvenoj mreži.

- Ako ga neko rokne pre mene, skupiću bar jedno 100.000 evra za tog gospodina. Mrzi me da se krećem zbog majmuna, a majmun se ne plaši za bezbednost... Glava ti je ucenjena, a ja sam već počeo da skupljam pare - napisao je u objavi koja je ubrzo uklonjena.


Foto: Nenad Mihajlović / RAS Srbija
Član predsedništva LDP-a Đorđe Žujović očekuje da država hitno reaguje.

- Ostavio sam rok državi od 48 sati da reaguje, a ukoliko to ne učini danas do 14 sati, podneću krivičnu prijavu protiv Nikole Šešelja za direktne pretnje smrću. Reč je o osobi koja je već hapšena zbog ilegalnog posedovanja oružja. Nisam zabrinut jer je reč o kukavici, ali imam porodicu i prijatelje. Pretnje su istovremeno i sramne i opasne i zato bi država morala da reaguje da se to ne bi više ponavljalo - ističe za "Blic" Žujović.

Kako kaže, država treba da proceni koliko je ugrožena njegova bezbednost.

- Ponavljam da nisam zabrinut, ali ako je država ozbiljna i odgovorna, staće na put ovakvom ponašanju radikala. Pretnje su ubrzo uklonjene sa Fejsbuka pošto su verovatno i oni svesni da se radi o krivičnom delu. Ali mi smo sve uspeli da slikamo i zabeležimo - podvlači Žujović.
Direktor Centra za regionalizam Aleksandar Popov ističe da su pretnje Šešeljevog sina samo nastavak nevolja koje prave radikali u poslednje vreme.

- Ako želi da stane tome na put, država mora da reaguje i zato me zanima da li će u ovom slučaju biti pokrenut neki postupak. Ukoliko i ovo prođe nekažnjeno, ako država smatra da je sve to benigno, radikali će se osećati nedodirljivim i nastaviće da prave haos i budu maligni po celo društvo. Na sličan način Vojislav Šešelj je pretio poslanici Aleksandri Jerkov i nije mu čak ni oduzet mandat u Skupštini. Štaviše, deo vladajuće koalicije se pridružio napadima na Jerkov - naglašava Popov.


Žujovića su pristalice SRS napale već u JarkuFoto: Nenad Mihajlović / RAS Srbija
Kako kaže, Šešelj je trebalo da odgovara još kada je zapalio hrvatsku zastavu po povratku iz Haga.

- Paljenje tuđe zastave je krivično delo, a Šešelj uopšte nije odgovarao. Da je tada kažnjen, država bi stala na put njegovim ispadima. Ovako ispada da vlast ima indirektnu korist da se pune dve nedelje priča samo o Hrtkovcima zbog jednog čoveka i da se ponovo vraćamo u devedesete i podižemo tenzije u regionu - ističe Popov.

Podsećanja radi, pristalice radikala su u nedelju u Jarku napale Žujovića i nekoliko mladih predstavnika LDP koji su nosili transparent "Šešelj je ratni zločinac". Do obračuna je došlo kada je Žujović u megafon rekao: "Šešelj je ratni zločinac, to treba cela Srbija da zna", nakon čega je dobio nekoliko udaraca s leđa u glavu.

Udario me Šešeljev "telohranitelj"

Član predsedništva LDP nije zadovoljan ni kako je država reagovala u vezi sa incidentom u Jarku.

- Na snimku se tačno vidi koja me je osoba s leđa udarila u glavu nakon mog govora. Reč je o čoveku iz obezbeđenja Vojislava Šešelja. Objavljeno je da je napadač, star oko 40 godina, priveden kod sudije za prekršaje, iako se ne radi o remećenju javnog reda i mira nego o krivičnom delu napada - kaže Žujović.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.098 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.