Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 22:06:11
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 6 7 9 10 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Gde da se preselite?  (Pročitano 236994 puta)
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Leo
Pol Žena
Poruke 319
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
mob
SonyEricsson 
Hmmm...procitala sam ono uputstvo sa prve strane i ok,jasno mi je sve.Osim jedne stvari.Ako na jednom delu karte nema ni jedne linije da li to znaci da je to mesto dobro ili lose? Mislim nemam nikakvu odrednicu a volela bih npr da zivim u Ceskoj.

Btw koliko sam skapirala ova crna Chirion DC linija koja ide preko Francuske nije dobra?Right? I nije mi jasam polozaj za Englesku.Dosta linija ide preko nje,neke dobre,neke ne. Totalno sam zbunjena   Smile 

Evo i karte    Evropa

Hvala unapred   Smile   Smile 

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 26
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
mozda sam malo off sa teme ali mene zanima kako prvo odrediti kakav stambeni prostor nam odgovara koliko znam mesec u vodoliji voli potkrovlja,u zgradi ,mesec u blizancima voli velike terase ..,mesec u scorpiji blizina vode ,meni je to nekako zanimljivije od toga da li mi odgovara zivot na floridi ako samo mastam o tome..gde se seliti iz postojeceg zivotnog prostora ?zapravo kome bi sta vise odgovaralo..

« Poslednja izmena: 20. Avg 2007, 10:56:56 od swarovska »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 6537
Zastava montenegro
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 
mozda sam malo off sa teme ali mene zanima kako prvo odrediti kakav stambeni prostor nam odgovara koliko znam mesec u vodoliji voli potkrovlja,u zgradi ,mesec u blizancima voli velike terase ..,mesec u scorpiji blizina vode ,meni je to nekako zanimljivije od toga da li mi odgovara zivot na floridi ako samo mastam o tome..gde se seliti iz postojeceg zivotnog prostora ?zapravo kome bi sta vise odgovaralo..

ovo je tema IV kuce,pa se gleda i XII,pa gdje je otishao vladar IV i XII....pa IX kuca...

« Poslednja izmena: 20. Avg 2007, 19:31:18 od andjela pizelly »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 31
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
a jedno brzinsko tumacenje ovoga... hvala

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

evrop.jpg
(125.43 KB, 670x471)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 6537
Zastava montenegro
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 
a jedno brzinsko tumacenje ovoga... hvala

tamno zelena linija ti je linija Venere,koja je planeta ljubavi,novca,dobitaka,srece,svijetlozelena Merkurova,linija dobra za trgovinu,za izdavashtvo,komunikaciju,ljubichasta linija je linija Srece,linija Jupitera,ukratko Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Tamo gde Bog zatvori vrata,odskrine prozor

Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 132
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Samsung E360
ja samzivela u ceskoj ali kratko!
mislim da moras da imas IX kucu u Ovnu ili skorpiji jer je Mars njihov vladar a Marsovskim nacijama pripada Nemacka, Austrija, Ceska,Poljska
Opet mozda nisam u pravu.Neka medrugi isprave!!

Hmmm...procitala sam ono uputstvo sa prve strane i ok,jasno mi je sve.Osim jedne stvari.Ako na jednom delu karte nema ni jedne linije da li to znaci da je to mesto dobro ili lose? Mislim nemam nikakvu odrednicu a volela bih npr da zivim u Ceskoj.

Btw koliko sam skapirala ova crna Chirion DC linija koja ide preko Francuske nije dobra?Right? I nije mi jasam polozaj za Englesku.Dosta linija ide preko nje,neke dobre,neke ne. Totalno sam zbunjena   Smile 

Evo i karte    Evropa

Hvala unapred   Smile   


Smile
 Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Leo
Pol Žena
Poruke 319
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
mob
SonyEricsson 
a onda nista jer je moja deveta u  vodoliji i ribama (za malo   Smile  ) ... nebitno  ... Hvala anyway   Smile   Smile    Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Tamo gde Bog zatvori vrata,odskrine prozor

Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 132
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Samsung E360
a onda nista jer je moja deveta u vodoliji i ribama (za malo Smile ) ... nebitno ... Hvala anyway Smile Smile Smile
Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


zainteresovani ucenik

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 32
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.12
moja astrogeografska karta pokazuje da ako bih se odlucila za "odlazak u evropu", najbolje bilo da odaberem austriju, nemacku, cesku ili poljsku ....jer preko njih ide jupiterova MC linija (roze) ... takodje dobra je i francuska i zemlje beneluksa jer preko njih ide venerina IC linija (zelena). zanimljivo je da linije sunca i merkura uopste ne prolaze evropom, negde su nad vodom ....ako je suditi po suncu na world karti, onda je los angeles idealan Wink))) neka me neko ispravi ako gresim .... evo i karte
posebno me zanima zna li neko mozda koji aspekt ili aspekti u natalnoj karti govore da ce osoba imati velike sanse i zelju za zivot "preko vode"?
hvala

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

astro_acm_01_many_of_us.72002.30419.gif
(133.14 KB, 1677x897)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 292
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Mnei ova moja karta deluje malo konfuzno, koliko sam hvatila po ovome bi mi i odgovaralo i ne bi mi odgovaralo da zivim u Francuskoj, cini mi se da su mi nekako konfuzno rasporedjene ove linije. Jel linija marsa dovoljno udaljena od Bosne, Hrvatske i naravno Srbije? Ali ipakz avhvata jedan deo Italije.
pozz

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

travel.gif
(126.69 KB, 701x872)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 6 7 9 10 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 22:06:11
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.526 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.