Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 20:42:11
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
1 ... 17 18 20 21
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Gay nije OK!  (Pročitano 31118 puta)
Clan u razvoju


Zodijak
Pol Žena
Poruke 26
Ali sta tebe boli -- ili da kazem: svrbi -- picka za nesto sto neko radi u svom domu??

Zasto si navalila da solis ljudima pamet? Sto guras nos u tudja posla -- ili da kazem: u cmar -- u koji se oni rajcaju??

Sta je tebi do toga?

Nitko ne soli ovde pamet, samo se razmenjiva misljenje ako nisi primjetio.

Tebe vrijedja ocigledno "istina" sto je tako, pa prihvatio ti to ili ne.

Mozes ti vrijedjati koliko hoces, mene to osobno ne dotice.

daleko bih bio "pismeniji da razmenis misljenje i da na "realan" nacin to gledas, jer cinjenica je jedno, da na forumu ima ljudi koji podrzavaju i koji ne, zato sluzi forum a ne da se prave "klanovi" ako znas sta su "klanovi"?

IP sačuvana
social share
Vera je, pak, tvrdo čekanje onog čemu se nadamo, i dokazivanje onog što ne vidimo
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
Pa, ako je napad na nekoga ili neku grupu i ugrozavanje njihovih ustavnih prava = razmena misljenja.. onda, stvarno zivimo u drzavi u kojoj ustav i zakone vrede koliko i toalet papir...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol Žena
Poruke 26
Pa, ako je napad na nekoga ili neku grupu i ugrozavanje njihovih ustavnih prava = razmena misljenja.. onda, stvarno zivimo u drzavi u kojoj ustav i zakone vrede koliko i toalet papir...

Sve zavisi kakve su to grupe u pitanju i dali te grupe imaju neka prava?

Ramena misljenja su razlicita i ne vidim da se zbog toga treba vrijedjati ako se netko ne slaze sa necijim misljenjem.

Pa, kakav je ustav i zakon o tome ne treba govoriti. Jedno se uvodi a trece se ostvariva.

Ako mislis na pederstvo i na njihova prava, viruj da na papiru pise a da je sasvim trece po sredi.

Ni zakon ne podrzava eksponiranje niti namecenje. Sta bi bilo kada bi svi izasli na ulici.

Nitko nece nikog napadti ako on nije ugrozen i ako mu se nenamece nesto da mora. Svaki covjek mora da se pridrzava zakona jer samo tako se moze funkcionirati, ako bi svak radio sto bi hteo i svak iznosio da ima prava, sto bi postalo?
IP sačuvana
social share
Vera je, pak, tvrdo čekanje onog čemu se nadamo, i dokazivanje onog što ne vidimo
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
Citat
Sve zavisi kakve su to grupe u pitanju i dali te grupe imaju neka prava?

Svi, ali apsolutno svi imaju ista prava.. bez obzira na rasu, veru, nacionalnu  ili neku drugu pripadnost...
Svidjalo se to tebi ili ne..

Citat
Ramena misljenja su razlicita i ne vidim da se zbog toga treba vrijedjati ako se netko ne slaze sa necijim misljenjem.

Vidis, ovo je klasicno obrtanje teze.. Ja imam pravo da kazem sta hocu, ali onaj koga time napadam ili kritikujem nema pravo da se buni... hm..

Citat
Ni zakon ne podrzava eksponiranje niti namecenje. Sta bi bilo kada bi svi izasli na ulici.

Ja nisam videla da se neko eksponira ili namece, a svakodnevno sam u kontaktu sa zivim ljudima.. Verovatno zato sto sam dovoljno odrasla i inteligentna, tako da mi niko ne moze nametnuti ono sto necu. A, u ostalom, ja sam vise zainteresovana za ono sta se sa mnom desava, tako da bas i nemam vremena da zavirujem u tudji zivot i tudji krevet. Smile


Citat
Nitko nece nikog napadti ako on nije ugrozen i ako mu se nenamece nesto da mora. Svaki covjek mora da se pridrzava zakona jer samo tako se moze funkcionirati, ako bi svak radio sto bi hteo i svak iznosio da ima prava, sto bi postalo?

Da, to sto ti govoris podseca na teoriju o zloupotrebi prava (vidim, citalo se..), ali ipak vise podseca na samovolju, koja je, takodje, zabranjena zakonom...

I Tra je apsolutno u pravu kad kaze: Ko smo mi da odredjujemo sta je OK ili nije OK?

Zakonodavnci, psiholozi, psihijatri, drustvena elita??

Ne, ni ti,  ni ja ne pripadamo tim grupama...
« Poslednja izmena: 22. Okt 2005, 00:53:50 od Anea »
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol Žena
Poruke 26
Ocito je Anea da Ti nameces nesto da covjek nema pravo na misljenje.

Mislim da bi bilo daleko pametnije da pogledas razne knjige gde pise o pederstvu, da pogledas cinjenicu gde se pise jedno a radi drugo. Eto draga moja o je realnost a ne fantazija.

Mi ne moze pobiti sustav naucnika, medicinare, pravosudstvo.

pa i zoisti kao i sadisti imaju onda svoja prava, urodjeno je to u njima a povrh svega, to je njihovo opredeljenje i to treba onda postivati.

Po tebi to nije ok a pederstvo je, malo si subjektivna.

Ja se ne druzim ni sa jednom izopacenom grupom a tko to smatra ok nek se druzi. Ono sto nemam u blizini ne dotice me.
IP sačuvana
social share
Vera je, pak, tvrdo čekanje onog čemu se nadamo, i dokazivanje onog što ne vidimo
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
Citat
Mi ne moze pobiti sustav naucnika, medicinare, pravosudstvo

Iskreno, ni ti nisi nista dokazala.. Nisi iznela ni jedan jedini dokaz... A, i ovaj deo koji se odnosi na pravosudje.. tu si, takodje iznela veoma zastareo podatak... sto sam ti i dokazala...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
As I said before...

Ja svaku moju izjavu mogu da potkrepim cinjenicama... A narocito ove iz prethodne poruke.
Ti do sada nisi ni jednu, niti mozes. Kad budes, imamo o cemu pricati.
Moja uverenja su moja stvar, nisam ih ovde potezao niti planiram.

I unapred da razjasnimo:
Cinjenica = dokazana istina.
Citati / Izvodi iz Biblije, Kurana, Talmuda (van foruma Religija) = Citati / Izvodi iz Bajki Brace Grim i drugih pisaca za decu.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


主天下

Zodijak
Pol
Poruke 2225
Zastava in the back of your mind ;-)
Nije to vredjanje, ovo je forum "Sex", dakle: polni organi, dupeta, nos kao culo mirisa ... i tako to...  Smile

Kakve veze ima da li je forum sex! Jel to znaci da samo na forumu o zivotinjama ja tebi mogu da kazem majmune jedan?

Ne, ti meni to ne mozes da kazes nikad, ali zato sebe mozes slobodno tako da zoves kad god se pogledas u ogledalo.

Premda nisam siguran... Ja na primer tebe ne bih nikad zvao majmunom, ali kevtavom hijenom -- to bi verovatno moglo da dodje u obzir u nekim situacijama.  Smile
« Poslednja izmena: 22. Okt 2005, 07:01:39 od Tralalalala »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


主天下

Zodijak
Pol
Poruke 2225
Zastava in the back of your mind ;-)
I Tra je apsolutno u pravu kad kaze: Ko smo mi da odredjujemo sta je OK ili nije OK?

Zakonodavnci, psiholozi, psihijatri, drustvena elita??

Ne, ni ti,  ni ja ne pripadamo tim grupama...

Anea, u pravu si, ali samo ne budi tako legalsiticka da dozvoljavas da neko menja stav prema ljudskim pravima dekrtetima.

Sve i da pripadamo clanovima parlamenta ili kliki psiholosko-psihijatarsko-medicinske mafije, opet nemamo prava da nekome odredjujemo zivot. Cef svake osobe da svoj zivot vodi kako joj se svidja donde dok drugog ne ugrozava je njeno pravo.

Ako neko hoce da spava danju a da bude budan samo nocu i ne ugrozava nikoga (ne pusta glasnu muziku isl) i ima nacina da stekne novac ziveci tako -- njegovo/njeno pravo.

Ako hoce da probusi nos, usnu, ocne kapke, ruke, noge -- njegovo/njeno pravo.

Ako hoce da ima seks sa petnaest odraslih osoba istovremeno a te osdobe joj nisu podredjene i od nej zavisne, ucenjene isl.  -- njegovo/njeno pravo.

Ako hoce da ima seks sa zivotinjama, a odrasla je i te zivotinje ne pljacka od drugoga: njegovo/njeno pravo.

Ako hoce da govori samo svoj (ili izmisljeni) jezik sa svojim detetom -- njegovo/njeno pravo. U gradu mora da komunbicira na jeziku koji drugi razumeju, a na sudu kad je optuzen(a), moze da trazi i prevodioca.

Ako hoce da postane budista, musliman, hinduista, pravoslavac, judaista, rimokatolik, animista, vestac/vestica -- donde dok to drugom ne namece, ne pljacka nikoga, ne ubija (sve velike religije, pa nazalost i hinduizam i budizam su to radile), ne otima decu, itd. -- njegovo/njeno pravo.

Stvarno mi nije jasno kako vecina ovde (ne mislim na tebe, Anea!) to nisu u stanju da shvate. To nije nikakava visoka filozofija nego najosnovniji postulat elementarnih prava -- conditio sine qua non ljudskosti.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
Citat
Anea, u pravu si, ali samo ne budi tako legalsiticka da dozvoljavas da neko menja stav prema ljudskim pravima dekrtetima.

Sve i da pripadamo clanovima parlamenta ili kliki psiholosko-psihijatarsko-medicinske mafije, opet nemamo prava da nekome odredjujemo zivot. Cef svake osobe da svoj zivot vodi kako joj se svidja donde dok drugog ne ugrozava je njeno pravo.

Pa, upravo zbog toga (krsenja ljudskih prava u procesu donosenja zakonskin, podzakonskih i drugih pravnih akata) postoji dobro razvijen sudski sistem zastite: od opstinskog\osnovnog suda, preko ustavnog suda, pa sve do medjunarodnih sudova.. Samo toliko sam htela da dodam.. Smiley

U idealnim uslovima, vladavina ne moze da preraste u teror manjine (koju je izabrala vecina)... E, sad.. sto se na tom putu posrce... to je vec druga prica za drugi forum...

Toliko o offtopicu Wink
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 17 18 20 21
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 20:42:11
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.081 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.