Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 23:08:50
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
1 2 3 5 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Gasi mi se pc kad igram igrice!  (Pročitano 20987 puta)
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 246
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
probaj da dovrnes ona 4 srafa koja idu kroz maticnu ako nije to onda malo izbrusi ivice hladnjaka

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

Photo-0218.jpg
(95.03 KB, 1152x864)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
softverski bash i ne . pogledaj :

http://pcsupport.about.com/od/toolsofthetrade/f/powersupplytest.htm

mada , nije ovo problem sa napajanjem . ovde ti imash vishak energije , a ne manjak . fizichki je nemoguce da su kuler i procesor dobro povezani , a da temperatura kulera bude 20 a procesora 80 stepeni .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


nemojte deci stavljati drogu u heroin opasno je!!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 6792
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
mob
Apple Iphone 13
skroz si u pravu kao da su u losem fizickom kontaktu kuler i procesor......sad sam dotegao ona 4 srafa tacnije samo jedan je trebao malo da se dotegne ostala 3 su super bila zategnuta........onda sam usao u igricu i poceo malo da igram 10 minuta i izasao i onda restart pa bios i tamo pise da je cpu 37C!!!!ja i dalje kad pipnem kuler on je hladan.....ovo postaje kao bermudski trougao...... Smile
IP sačuvana
social share
[/url]

Kad svi misle isto,niko ne misli mnogo!!!

▒▓██ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N ██▓▒
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 2990
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
mob
Samsung Galaxy S9+
@provokator


Pitao sam za everest jer mi nije bila jasna jedna stvar.Medjutim kad si pokazao temp iz BIOS-a onda mi je bila mnogo jasnija situacija.Svakako je da je tih 85 stepeni previse i da jos nisi resio problem.Kazi mi samo jos 1 stvar.Jer se tebi gasio racunar na tih 85 stepeni ili si ti sam restartovao da vidis kolika je temp.Mislim dal ti je ista brljao kad igras zahtevne igre ili je samo problem sto imas veliku temp.Znam da si na pocetku rekao da si imao probleme sa gasenjem pa me zanima dal i dalje imas takve probleme.
« Poslednja izmena: 24. Nov 2010, 01:24:57 od bora82 »
IP sačuvana
social share
nema  vise s tobom price prebicu te lice imam iza sebe vojsku Srbija mi klice na mobilnom telefonu obrisi njen broj ako zelim da postedim bedni zivot tvoj.ej riki martine brate shvati me dobices batine

 
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 1362
OS
Windows 7
Browser
Internet Explorer 8.0
mob
Nokia c6
@provokator


Pitao sam za everest jer mi nije bila jasna jedna stvar.Medjutim kad si pokazao temp iz BIOS-a onda mi je bila mnogo jasnija situacija.Svakako je da je tih 85 stepeni previse i da jos nisi resio problem.Kazi mi samo jos 1 stvar.Jer se tebi gasio racunar na tih 85 stepeni ili si ti sam restartovao da vidis kolika je temp.Mislim dal ti je ista brljao kad igras zahtevne igre ili je samo problem sto imas veliku temp.Znam da si na pocetku rekao da si imao probleme sa gasenjem pa me zanima dal i dalje imas takve probleme.
To sam ga i ja pitao u nekom postu pre nije mi bilo jasno kako se nije sam restartovao mada je mozda namesten na vecu temp, napajanje cak i da ga premeris nista ti ne znaci dok ga ne opteretis ali je vec receno da je mala sumnja da je ono krivo, prati sad temperaturu  kad si dotegao sraf, mada ja sumnjam u procesor da mu je doslo vreme
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


nemojte deci stavljati drogu u heroin opasno je!!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 6792
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
mob
Apple Iphone 13
nismo se razumeli ali evo reci cu opet.....ta temperatura u biosu od 85C je temperatura posle gasenja masine......prvo sam ukljucio igricu i igrao onda se komp sam ugasio a ja sam brze bolje upalio masinu posle 5 sekundi i usao u bios i ocitao gore pomenutu temperaturu!!!nadam se da ste me sad shvatili.....a sto se tice tih problema jos uvek ih imam  cim igram igricu malo duze masina se sama ugasi a ovako sve radi kao sat!!!!e sad da cudo bude vece u toku igranja igrice kad pipnem kuler on je hladan cak mogu i prst da drzim sve vreme na njemu pa me to totalno buni odakle sad ta temperatura???   Smile
IP sačuvana
social share
[/url]

Kad svi misle isto,niko ne misli mnogo!!!

▒▓██ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N ██▓▒
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 9062
OS
Windows 7
Browser
Opera 10.63
ili je napajanje ili je procesor gotov...skini to tvoje napajanje i probaj neko drugo (bolje)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


nemojte deci stavljati drogu u heroin opasno je!!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 6792
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
mob
Apple Iphone 13
pogledacu ovih dana sa drugarom.....i ja sumnjam vise na napajanje......cim saznam javim o cemu se radi
IP sačuvana
social share
[/url]

Kad svi misle isto,niko ne misli mnogo!!!

▒▓██ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N ██▓▒
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


nemojte deci stavljati drogu u heroin opasno je!!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 6792
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
mob
Apple Iphone 13
odneo sam kod drugara masinu koji se malo bavi tim stvarima i stavio je novo napajanje pokrenuo igricu i opet se posle 10 minuta ugasio!!!!!   Smile  videce ovih dana da fleshuje bios da slucajno on nije pobrljavio pa salje lazne temperature...koliki je to posao??? moze li to fleshovanje biosa da uradi neko uz neki tutorijal i koliko to traje???..ako nije ni do toga onda se sve svodi na procesor   Smile
IP sačuvana
social share
[/url]

Kad svi misle isto,niko ne misli mnogo!!!

▒▓██ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N ██▓▒
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


nemojte deci stavljati drogu u heroin opasno je!!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 6792
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
Apple Iphone 13
ipak je bilo ono najgore..........procesor je crko......nije prosao shock testove i evo ga u kesi spreman za kantu......uzeo sam nov procesor,novu plocu i 2gb ram ddr3.......sad sve ide kako treba a temperature procesora su 22C u leru a kad se optereti onda ide do 45C.......hvala svima na izdvojenom vremenu i savetima,ova tema moze pod kljuc sto se mene tice  Smile
IP sačuvana
social share
[/url]

Kad svi misle isto,niko ne misli mnogo!!!

▒▓██ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N ██▓▒
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 23:08:50
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.143 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.