Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 356 357 359 360 ... 391
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Фудбалски клуб Партизан  (Pročitano 431806 puta)
Hronicar svakodnevice

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 547
a i to sto kazes ,tonchev u radnickom, lalatovic u vojvodini ,jos da reshe i cukarichki i to je to
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
mob
Samsung 111111
Ma cela liga se sklanja, postalo smesno.

Beze nam sto boda po sezoni. Danas im falcineli imao neku sansu onako ozbilju oosle prekida i Gobeljic posle retardirane ofsajd zamke.

I to obe sanse van okvira gola.

A mi danas smo igrali i bez napadaca. Nezapamceno.
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Monkey see, monkey do.

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 25164
mob
Samsung 
А ви дали гол после ретардиране грешке играча почетника Smile

Али то је све нормално. О од објективности ти немаш.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 14336
Zastava Beograd
Sta ste vi uradili za celu utakmicu sem gola iz greske deteta koje je jos na sisi? Evo sta ste vi uradili? Mi smo igrali kao kurac to stoji, falila su nam uz kataija 2 najbolja igraca i opet niste mogli da nas dobijete, a realno, realno imali ste jaci i skuplji tim od nas
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


...on kaze zivela droga a ja ziveo Burek....

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 7269
Zastava
mob
Nokia 
Sta su igrali-igrali su bunker 70 min.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


"During your life never stop dreaming..."

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 10233
mob
SonyEricsson W800i
Imali smo tim koji nije odigrao utakmicu zajedno, i tim koji je sklepan s brda s dola, uz umobolne izmene, i povredu najboljeg igraca na terenu u 15om minutu.
Korner iz kog je prethodio penal - nije bio. Crveni je mnogo ranije morao da dodje, jer su cigani igrali previse sugavo, pogotovo u drugom poluvremenu, neki faulovi su samo zbog drskosti mogli da budu lagani crveni, ja stvarno ne znam kako onaj Degenek uopste dobaci do drugog poluvremena, retko ogavan covek...
Da nije bilo penala koji je idiotski na kub, pobedili bi lagano, iako smo igrali lose, mada kad se vidi da napadaca nije bilo, i da je trenutno brda igraca u Partizanu koji zajedno ne mogu da skrpe sat vremena trcanja ... Nisam vise ni ocekivao.
Pre toga je oteran trener koji je jedini u nas Srbalja delovao kao neko sa malo drugacijom vizijom, i mozda nekom perspektivom ... Sad se opet svodimo na staru pricu - 100 povratnika, plus Stanojevicev stav koji ni onomad nisam voleo - maltene mrznja prema strancima. Vec ide sa pricom - ili Suma, ili ja, kao sto je onomad isektasio sa pricom protiv Moreire, i uz strokavu upravu oterao najboljeg.
P.S. Slavlje gola u rupi je genijalno, bukvalno se 100-ti put opravdava nadimak cigani, nema dalje  Smile
Jos arena hvata u kadar... Verujem da je svakog iole normalnijeg cigana udario transfer blama samo takav
« Poslednja izmena: 19. Okt 2020, 17:28:46 od boki_grobar »
IP sačuvana
social share
O Partizane,o sampione,uz Tebe uvek smo mi,zato pobedi!Pesme se ore,i baklje gore,jer mi smo tvoji GROBARI!
GNP!
2pac R.I.P.
Pile,brate,pocivaj u miru!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 27614
мандови још славе  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 27614
1-0 за раднички,остај ми здраво зелена шумо  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 14336
Zastava Beograd
Dobri ste
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 7150
Бламирамо се, лебе мекани, па ми смо заиста једна од ретких екипа у Србији која не може да победи Партизан...

Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 356 357 359 360 ... 391
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.103 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.