Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 336 337 339 340 ... 391
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Фудбалски клуб Партизан  (Pročitano 434265 puta)
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 14336
Zastava Beograd
To isto ja mogu da kazem i za vas, pogle nase sponzore na dresu kk a kada su nam koseve nosili, pogle vase sada dresove za vreme vuciceve vladavine, pogle ostoju koji kaze da je budzet nikad veci, vucic je izneo podatke da je drzava gotovo identicno davala pare nama i vama, u cemu je problem onda?
Doveli nam gasprom a bekove igrali reljic i ignjatijevic, branio bajkovic, slavko perovic, savio, kadu itd itd...vama natko, suma, tosic, asano, sadik, lazar, mustafa...zasto sad lepo onda tako ne postavimo stvari? Nemoj srati bezveze, krali ste, krademo, krascete, krascemo i jbg...tako u krug
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
Citat
vucic je izneo podatke
Smile
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 14336
Zastava Beograd
Eto, o tome ti pricam...tako je i tada bilo da smo mi uzeli od gasproma i da su nam oni doveli gasprom kako bi jelte Zvezda uzela pare...uzeli smo kurac, dinar mi videli nismo, ko se tu ogrebao i kako uz dozvolu drzave ne znam...ali Zvezda te pare videla nije
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 14336
Zastava Beograd
Kao sto ni partizan verovatno ove, mada ako se pogledaju igraci, plus ko vam je trener u kk ne bih znao bas da li pickousti laze
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


"During your life never stop dreaming..."

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 10233
mob
SonyEricsson W800i
Vuce, da imam vremena, sigurno ne bih srao po forumu.  Smile

Zvezda je postojala i pre tih odnosenja koseva, kada je sve otislo dodjavola. Ogroman novac je prosao kroz Vesiceve i Zikine ruke, i gomila neuspesnih projekata "evropske zvezde".
O drugim sportovima da ne govorim. Vaterpolo je najjaca slika i prilika kakav je mentalitet iza Zvezde, al' to je isto tema koja moze da se oduzi, a nemam vremena za to...
Pa isti taj Vucic je rekao da je u Zvezdu(legalno) ugurano 4,5 puta vise novca nego u Partizan, sto se fk-a tice. Da ne pricamo sta se radi iza zavese.
Zvezdu nema sta u kk da pominje iko, jer ono sto je odradjeno preko fmp-a, i novac koji je isto iza zavese ubacen je prevara ne za zatvor, nego za vesala.
Nikad nisam rekao da Partizan nije namestao nekad, ali izjednaciti nas po tom pitanju?
Nemoj da se zezamo. Jedino sto nam je isto je to sto smo Titovi blizanci, i drustva forsirana od strane drzave u odnosu na druge klubove... Ali kada gledas Partizan i Zvezdu, jasno je ko dan ko je mezimica.
Bezim sad, ovako mozemo do nove godine  Smile
P.S. Sta mislim o trenutnom stanju u kk sam napisao u jednom od proslih postova, czbg pogledaj
« Poslednja izmena: 04. Dec 2019, 15:46:09 od boki_grobar »
IP sačuvana
social share
O Partizane,o sampione,uz Tebe uvek smo mi,zato pobedi!Pesme se ore,i baklje gore,jer mi smo tvoji GROBARI!
GNP!
2pac R.I.P.
Pile,brate,pocivaj u miru!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 7001
mob
HTC One M8
Ako stvarno kupimo ovog Sadika retardiranog, treba svi iz kluba na ozbiljno lecenje da idu.

2:0 je ipak najopasniji rezultat, ali samo nama.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 7150
Данашњу утакмицу је наместила држава, Партизан је вечерас покраден од режима, јер он мора да протежира мезимицу Црвену Звезду...

Мени сумњиво како је могуће да, без намештања, подметања ногу и саботаже, у Линг Лонг Суперлиги Србије на стадиону, који је Црно-бели храм, после вођства од 2:0, Партизан на крају изгуби 3:2, изузев ако пораз није последица притиска или сугестија са врха државе руководству клуба, или удруживања интереса савеза, државе и кладионица, који су душмани ФК Партизан и који све раде како би извршили отимачину још једне титуле. Последица деловања Анти-Партизанског фудбалског картела, који настоји да изврши убиство клуба и да, после убиства ФК Партизан, лицемерно изврши обред захумског опела.

Smile  Smile  Smile  Smile


« Poslednja izmena: 04. Dec 2019, 20:09:51 od Odbojkaš »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1166
ajde jednom ,drugi put ali ovo gubljenje dobijene utakmice u vise navrata ne razumem
Savo odlazi ,sve si upropastio
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 7150
Намештено....

Citat
ajde jednom ,drugi put ali ovo gubljenje dobijene utakmice u vise navrata ne razumem

Научиће како се чува предност Саво, има времена, стрпљен-спасен, што је брзо, то је и кусо  Smile  Smile  Smile

« Poslednja izmena: 04. Dec 2019, 20:12:52 od Odbojkaš »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 18631
Gledao sam poslednjih 20 minuta. Kakav god bio fkp svetlosnu godinu je ispred njegovih navijaca. Peva se nekom kupusu, Kimiju da je peder, pa onda ide difens difens. Nista u Srbiji nije propalo kao niska elektronska industrija i grobari.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 336 337 339 340 ... 391
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.092 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.