"Da je ustaša rođen u Srbiji bio bi četnik. Da je četnik rođen u Hrvatskoj, bio bi ustaša. Da je hrišćanin rođen pre 2500 godina u Grčkoj, verovao bi u Zevsa. Da je musliman rođen pre 3500 godina u Egiptu, verovao bi u Ozirisa. Vaša nacionalnost i veroispovest zavise od vremenskog i geografskog položaja na kojem ste rođeni. Nacije i religije su izmišljene da vas razdvajaju, da se zbog istih ubijate, a da se ratnoprofiterska bagra bogati na vašim jeftinim životima."
Када ће Милану, ПСВ-у и Порту бити одузете титуле првака Европе јер тих година енглески клубови нису учествовали, па самим тим титуле нису поштене?
Када ће Реалу, Челзију, Манчестеру, Ливерпулу, Милану, Бајерну и Јувентусу такође бити одузете титуле јер су у финалу победили на пенале, а то није права победа?
Заиста, људи, да се већ једном реши овај проблем, победа је само ако је са три гола разлике и ако се сви голови постигну из изграђених акција, где се види да је један тим бољи, а не главом из корнера, одбитком од стативе или ауто-голом.