Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 128 129 131 132 ... 828
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Фудбалски клуб Црвена звезда  (Pročitano 510010 puta)
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

I Templari c'entrano sempre.

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 32002
Zastava Младеновац
OS
Windows XP
Browser
Chrome 7.0.517.450
pa vis kako kina moze da igra na zavrsnom turniru evrolige za klince... sve moze... a plus imamo toleta koji je najjaci
IP sačuvana
social share
Let me tell you something you already know. The world ain't all sunshine and rainbows. It's a very mean and nasty place and I don't care how tough you are it will beat you to your knees and keep you there permanently if you let it. You, me, or nobody is gonna hit as hard as life. But it ain't about how hard ya hit. It's about how hard you can get hit and keep moving forward. How much you can take and keep moving forward. That's how winning is done! Now if you know what you're worth then go out and get what you're worth. But ya gotta be willing to take the hits, and not pointing fingers saying you ain't where you wanna be because of him, or her, or anybody! Cowards do that and that ain't you! You're better than that!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 41879
Zastava Рума, Србија
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
Ако Лукић сутра не изда саопштење да иступамо и формирамо строго српску лигу дебело ћу се разочарати Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 7001
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
HTC One M8
Tako je to, kad ste imali smesnu ekipu i jos smesnijeg trenera (prosla sezona sa Pizonom i Dostanom) i trebali da zavrsite na nekom 5-6 mestu ove jadne lige, sudije su gurale i navlacile samo tako za vas. Penal skoro svaka utakmica, da ne postavljam klipove o "zvezdanaestercu". E sada, kada ste malo usli u fazon, ne mogu sudije da navlace kao ranije. Da se ne lazemo, jos uvek ste mnogo zeleni, nismo ni mi mnogo bolji, ali smo bolji. Partizanu je ove sezone takodje ponisteno bar 3-4 regularna gola, ali se mi ne bunimo i ne obracamo paznju na to, jer dobijamo sa 3+ razlike...

Pozdrav i zdravi mi bili! Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 41879
Zastava Рума, Србија
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
Па сад колко сте бољи то је упитно.. Одговор нећемо ни сазнати, вероватно ћемо у видно измењеним саставима ући у нову сезону.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

I Templari c'entrano sempre.

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 32002
Zastava Младеновац
OS
Windows XP
Browser
Chrome 7.0.517.450
Па сад колко сте бољи то је упитно.. Одговор нећемо ни сазнати

Mi smo vec saznali... kako vi niste Smile
IP sačuvana
social share
Let me tell you something you already know. The world ain't all sunshine and rainbows. It's a very mean and nasty place and I don't care how tough you are it will beat you to your knees and keep you there permanently if you let it. You, me, or nobody is gonna hit as hard as life. But it ain't about how hard ya hit. It's about how hard you can get hit and keep moving forward. How much you can take and keep moving forward. That's how winning is done! Now if you know what you're worth then go out and get what you're worth. But ya gotta be willing to take the hits, and not pointing fingers saying you ain't where you wanna be because of him, or her, or anybody! Cowards do that and that ain't you! You're better than that!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Армија са Севера !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2767
Zastava Звездин Север
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 11.0.696.65
mob
SonyEricsson Т280i
.
« Poslednja izmena: 08. Maj 2011, 00:23:48 od Delije web crew »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


Kolarov je bila Govedarica...

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 7487
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.17
Koji vam je kurac?

Prepirete se sa ljudima koji obilato svrsavaju na svaku rec taksiste iz Dervente. Sta god loknica kaze, puna im usta onoga "Jebi Djuro", sa obaveznih nekoliko  Smile  Smile  Smile na kraju. Potpisujem da ih pola nije ni procitalo, znaju da se u svakoj izjavi Zekinog potrcka pljuje Zvezda. Pokusavate da dokazete navijacima kluba koji ima apsolutnu moc u svakoj grani Srbije da njihov klub krade? Dokazujete ociglednim snimcima i fotografijama? A oni vam se smeju u st_facu sa sve smajlicima  Smile. Niste normalni.

Neka se smeju, moze im se, ne jos dugo. Makabizacija, a? Evo vam kurac. Tomislav Karadzic ima 72 godine. Da mu Bog da zdravlja i duga zivota. U zatvoru gde mu je i mesto, da ga jebu crnci sa vecim karama od Lexington Steela, i opet bi bilo nedovoljno.
Povlacim svaku uvredu koju sam izrekao na Lukicev racun, a bilo ih je. Sa sve glupim i nepotrebnim saopstenjima, doktor je nauka licno za Veliku glavu i satelite mu.
« Poslednja izmena: 08. Maj 2011, 00:33:12 od pantelia »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 41879
Zastava Рума, Србија
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
Па сад колко сте бољи то је упитно.. Одговор нећемо ни сазнати

Mi smo vec saznali... kako vi niste Smile

Е алал вера кад си ти сазнао. Мада ти сазнајеш како ветар дува као по питању Станојевића рецимо, тако да мани ме са покушајем хумора памети ил чега већ.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 7279
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
Koji vam je kurac?

Prepirete se sa ljudima koji obilato svrsavaju na svaku rec taksiste iz Dervente. Sta god loknica kaze, puna im usta onoga "Jebi Djuro", sa obaveznih nekoliko  Smile  Smile  Smile na kraju. Potpisujem da ih pola nije ni procitalo, znaju da se u svakoj izjavi Zekinog potrcka pljuje Zvezda. Pokusavate da dokazete navijacima kluba koji ima apsolutnu moc u svakoj grani Srbije da njihov klub krade? Dokazujete ociglednim snimcima i fotografijama? A oni vam se smeju u st_facu sa sve smajlicima  Smile. Niste normalni.

Neka se smeju, moze im se, ne jos dugo. Makabizacija, a? Evo vam kurac. Tomislav Karadzic ima 72 godine. Da mu Bog da zdravlja i duga zivota. U zatvoru gde mu je i mesto, da ga jebu crnci sa vecim karama od Lexington Steela, i opet bi bilo nedovoljno.
Povlacim svaku uvredu koju sam izrekao na Lukicev racun, a bilo ih je. Sa sve glupim i nepotrebnim saopstenjima, doktor je nauka licno za Veliku glavu i satelite mu.

 Smile Smile Smile



 Smile  Smile

Ja sam im rekao da treba ignorisati pisanje navijaca gradjanskog, al se oni i dalje raspravljaju sa njima... To je verovatno ona situacija, u kojoj sam svojevremeno i zaticao sebe da se tako izrazim, premda davno jos dok sam bio klinja, situacija u fazonu sa ovih slika...  Smile

 





« Poslednja izmena: 08. Maj 2011, 00:52:56 od jaksa »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

I Templari c'entrano sempre.

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 32002
Zastava Младеновац
OS
Windows XP
Browser
Chrome 7.0.517.450
Koji vam je kurac?

Prepirete se sa ljudima koji obilato svrsavaju na svaku rec taksiste iz Dervente. Sta god loknica kaze, puna im usta onoga "Jebi Djuro", sa obaveznih nekoliko  Smile  Smile  Smile na kraju. Potpisujem da ih pola nije ni procitalo, znaju da se u svakoj izjavi Zekinog potrcka pljuje Zvezda. Pokusavate da dokazete navijacima kluba koji ima apsolutnu moc u svakoj grani Srbije da njihov klub krade? Dokazujete ociglednim snimcima i fotografijama? A oni vam se smeju u st_facu sa sve smajlicima  Smile. Niste normalni.

Neka se smeju, moze im se, ne jos dugo. Makabizacija, a? Evo vam kurac. Tomislav Karadzic ima 72 godine. Da mu Bog da zdravlja i duga zivota. U zatvoru gde mu je i mesto, da ga jebu crnci sa vecim karama od Lexington Steela, i opet bi bilo nedovoljno.
Povlacim svaku uvredu koju sam izrekao na Lukicev racun, a bilo ih je. Sa sve glupim i nepotrebnim saopstenjima, doktor je nauka licno za Veliku glavu i satelite mu.

A sta tek reci za one koji posle svakog kiksa pominju Savez, Hrvate i Jugoslovene... ili tek onaj procelavi iz fotelje koji ne ume ni da procita ono sto mu napisu pa to posalje nekom novinaru da prenese... to bese onaj sto nista ne priznaje i kojima su svi krivi za gubitak titule 4. put za redom samo ne njegova Srpska Zvezda?

Al okej je to... sve dok je tako... meni je bas to i zanimljivo Smile

Па сад колко сте бољи то је упитно.. Одговор нећемо ни сазнати

Mi smo vec saznali... kako vi niste Smile

Е алал вера кад си ти сазнао. Мада ти сазнајеш како ветар дува као по питању Станојевића рецимо, тако да мани ме са покушајем хумора памети ил чега већ.

Nisam samo ja saznao... rekoh "mi".

Ne, nije ovo humor... realne su to stvari. Istinite. Dobro sad... mozda je to za vas neki crni humor.

Citat
premda davno jos dok sam bio klinja

A meni jos uvek izgledas kao klinja... posto jednostavno ne mozes a da ne pricas o tome ko je Srbin a ko Hrvat Smile

Nego, kakav je ovaj Kramaric? Smile


IP sačuvana
social share
Let me tell you something you already know. The world ain't all sunshine and rainbows. It's a very mean and nasty place and I don't care how tough you are it will beat you to your knees and keep you there permanently if you let it. You, me, or nobody is gonna hit as hard as life. But it ain't about how hard ya hit. It's about how hard you can get hit and keep moving forward. How much you can take and keep moving forward. That's how winning is done! Now if you know what you're worth then go out and get what you're worth. But ya gotta be willing to take the hits, and not pointing fingers saying you ain't where you wanna be because of him, or her, or anybody! Cowards do that and that ain't you! You're better than that!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 128 129 131 132 ... 828
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.088 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.