Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 129 130 132 133 ... 828
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Фудбалски клуб Црвена звезда  (Pročitano 512600 puta)
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 7279
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1

Citat
premda davno jos dok sam bio klinja

A meni jos uvek izgledas kao klinja... posto jednostavno ne mozes a da ne pricas o tome ko je Srbin a ko Hrvat Smile



Au koje stanje svesti...

Sine previse si neuk, neozbiljan, i klinac da bih ja uopste vodio neku diskusiju sa tobom, a ti quote-uj kol'ko hoces, i pisi sta hoces, pa cu ja da procenim dal je to za prijavu moderateru, ali da odgovaram na te gluposti svakako necu...


IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Blejac u kraju!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26936
Zastava Vozdovac
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 11.0.696.65
mob
Samsung SGH-E590
haaaa
IP sačuvana
social share

Realnost je iluzija koja nastaje usled nedostatka alkohola.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


Kolarov je bila Govedarica...

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 7487
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.17
...

Nisam ni sumnjao da ces ti prvi da se javis. Doduse ocekivao sam jos dvojicu branitelja lika i dela Djure svetoga.
Malo si promasio, dozivotno nepriznavanje poraza je manir vaseg kluba i vasih trenera.
Kada se nekom ponisti masa regularnih golova u prvenstvu, kada se u kljucnoj utakmici prvenstva ide da se najbolji igrac izmasakrira i izbaci iz igre sto pre, kada u istoj toj utakmici sudija dozvoljava onom ljigavom želeu od vaseg trenera da vristi i urlice na sudije i protivnicke igrace, da ulazi 3 metra u teren, dok se Prosineckom zabranjivalo da ustane sa klupe, i taj isti sudija posle derbija kaze, citiram: "Sudio sam odlicno, kakvo iskljucenje Stanojevica, i ja sam nekada bio fudbaler, emocije su to..." I sve se to potkrepi snimcima, fotografijama, dokazima. Zabole vas kurac, imate Toleta? Videcemo dokle.

Nasa titula je izgubljena u prvom delu sezone. Imali smo mnogo vise bodova nego sto je trebalo, zaostatak za Partizanom je trebalo da bude preko 10. Robi jeste dobar trener, ali nije cudotvorac da preko noci od govana napravi pitu, mada je tako izgledalo zbog slabijih protivnika. Ljudi znali sta treba da rade, videli da smo bez Evandra i dalje go kurac, izbacili njega i resili problem. Da smo uz neku ludu igru sudbine pobedili, ne smem ni da zamislim sta bi se desavalo u poslednja 4 kola. Mislim da bi sudije Zvezdinih utakmica, posle njih bile ili na odmoru na Majorci, ili po nekim gulazima.

Nekada drzao pehar kojem mnoge igracine ne mogu prici, ultra mega giga zvezde....a sad dozivljava teror i ovako i onako...to njegova psiha ne moze izdrzati.  E zivote surovi,sta uradi mladom coveku  Smile

Tek sam sad video ovaj post, samo da odgovorim.
Gle, Sabani, ako si ti dozivljavao teror od vrsnjaka, roditelja, Zvezde, ili koga vec, ima nas koji nisu. Moja psiha je sasvim u redu, da li je tvoja, neka procene strucna lica.
« Poslednja izmena: 08. Maj 2011, 09:48:53 od pantelia »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 7279
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
e zaboravih da ne pisem ja na ovoj temi... brisite...
« Poslednja izmena: 08. Maj 2011, 10:19:56 od jaksa »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15432
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
mob
Apple iPhone 6S
Jel' ima nekih novih informacija oko Ninkovica i njegovog eventualnog dolaska u Zvezdu?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 41879
Zastava Рума, Србија
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
Е јеси сероња е.. И овај Панта исто, сероња. Који вам је мој, Гробари вас изведу из такта е, и то тако којекакви. Поготово овај Панта јбт.. па ако дођу да се спрдају лепо им обриши пост а не да се срозава тема и да се убија било каква прилика за дискусију. Зато је и опао квалитет писања овде а намножили се којекакви џибери с којима не мош да уђеш у расправу па да јебе рак рака. Бриши говна (и њихова а и наша) и крај приче.

А то што се они убише од звездашења у моменту кад су 99% узели титулу то је њихова ствар, њихов проблем и њихов трејдмарк. А смеју се кад им кажеш да је то комплекс. Колко сам видео тамо код њих једино је Диас реаговао на то, остало јад и беда. Ал њихова је тема, ако хоће да се унизују имају сво право, нико не може да им забрани, као што и рецимо ти Панто имаш право да их пометеш кад крену да се идиотизују овде. И воздра, бар је лако бити модератор.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


SD-Crvena Zvezda!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 7417
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia N95
Citat
Čak i najvatrenijim navijačima Crvene zvezde bilo je mučno da posmatraju kako njihovi miljenici bespomoćno izgledaju, kako se dave u sopstvenim greškama i pogrešnim pasovima. Jednoličnu igru gostiju pročitala bi i neka nižerazredna ekipa

Ко се све бави новинарством.Ја бих се стидео да овако нешто напишем.


Citat
Mezenga na skeneru!

 Brazilac koji bi mogao da pojača Crvenu zvezdu, u čijem bi dovođenju opet posredovao Dejan - Rambo Petković, mogao bi da bude levonogi napadač poljske Legije Bruno Mezenga. Ovaj brzonogi krilni igrač ima 23 godine, visok je 183 cm i u Poljskoj igra kao fudbaler koga je pozajmio Flamengo.

 Pozajmica u Legiji ističe mu 30. juna ove godine i u Crvenu zvezdu bi stigao po istom principu kao Evandro i Borha - preko fudbalske agencije. U mlađim kategorijama zvali su ga „novi Adrijano“.

Citat
Miloš Ninković velika je želja Crvene zvezde, ali problem je finansijski jak ugovor s Dinamom iz Kijeva, koji je na snazi do juna 2013. godine.
 - I Ninković i mi želimo da on dođe u Crvenu zvezdu. Najiskrenije, sve je to na dugom štapu, ali... Mi se nadamo jer znamo koliko bi on značio Zvezdi u sledećoj sezoni - kaže Adžić.

Курир.
« Poslednja izmena: 08. Maj 2011, 10:53:52 od Goranac-jaci nego ikad!!! »
IP sačuvana
social share
Ovo je jedan od najtežih dana u mojoj karijeri, životu... Teško mi je iz jednog, jedinog razloga: Ja Crvenu zvezdu vodim sa emocijama. To je moj klub - rekao je Robert Prosinečki.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 7279
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
Goranac bolje okaci celu vest, izbacio si dosta vaznih delova...   Smile

http://www.kurir-info.rs/sport/delegacija-zvezde-u-rusiji-o-parama-i-cosicu-89185.php

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Правда за Уроша

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 19943
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 11.0.696.60
mob
LG L5 II
Млађи Адријано Smile То је права ствар Smile
IP sačuvana
social share
Гостовања су кева!!! Инострана гостовања су две кеве!!!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


SD-Crvena Zvezda!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 7417
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia N95
Citat
Goranac bolje okaci celu vest, izbacio si dosta vaznih delova...

Ма,то ми је било најинтересантније  Smile

А овога сам доводио на менаџер  Smile


Млађи Адријано Smile То је права ствар Smile


Па сад,зависи  Smile
« Poslednja izmena: 08. Maj 2011, 11:16:00 od Goranac-jaci nego ikad!!! »
IP sačuvana
social share
Ovo je jedan od najtežih dana u mojoj karijeri, životu... Teško mi je iz jednog, jedinog razloga: Ja Crvenu zvezdu vodim sa emocijama. To je moj klub - rekao je Robert Prosinečki.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 129 130 132 133 ... 828
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.099 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.