Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5 ... 310
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine  (Pročitano 222128 puta)
Jet set burekdzija


Sarajevo, Horde, BOG i čaršija !!!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 8618
Zastava Saraj'vo
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 6230i
Na svakoj temi ima off-a, ako bude i ovdje, slobodno briši komentare ali međutim ne diraj temu
IP sačuvana
social share
                                                                               

Evropa = UEFA = EHF = Mafija !!!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 10671
Zastava Novi Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
Mislim da to nije fer na svakoj temi ima off-a a ti bi bas da lockijes BH temu ja sam reko ako smeta sto imamo svoju temu odmah recite a ne tako hinjski da lockijes....

Tema je nova, a pritom puna raznoraznih gluposti. Nemam ja ništa protiv teme, ali ne vidim drugi način sem lokovanja kako bi se smirili?

Misliš da je lako ići za vama i brisati sve što nema veze sa temom?

Ti ako si je već otvorio mogao si nešto i da napišeš i postaviš... npr. istorijat neki ili šta znam već...

Prema tome, tema će biti zaključana ukoliko se bude nastavilo sa off-om
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Sarajevo, Horde, BOG i čaršija !!!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 8618
Zastava Saraj'vo
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 6230i
Nema više potpisnika i pokajnika

Četrnaest mjeseci poslije objave famoznog pisma protiv čelnika ... 
N/FS BiH i direktora reprezentativnih selekcija, Elvir Bolić je postao tim-menadžer naše najbolje fudbalske selekcije BiH i zadaća mu je pomiriti “zaraćene strane“ i ujediniti ih.

Možda je zaraćene strane pregruba riječ, ali činjenica je da su se posljednjih mjeseci u javnosti pominjale dvije strane. Oni koji su potpisali pismo i ostali pri svojim zahtjevima - potpisnici ili buntovnici, i oni čija imena su navedena u pismu, ali su ipak igrali za reprezentaciju - pokajnici.

“Nema više ni potpisnika ni pokajnika“, kaže Bolić i dodaje: “Svi će imati isti tretman. Znam za sve probleme i kroz razgovore ćemo ih pokušati prevazići. Svi oni koji žele da igraju za BiH, mi računamo na njih. Dakle, od danas, nema više ovih ili onih, svi su u istom krugu. Poslaćemo pozive svim igračima i oni koji se odazovu dobro su došli, a biće pozvani svi oni koji to zaslužuju. Dakle, od ovog momenta svi dolaze u obzir. Od Topića, koji je rekao da neće više igrati, pa nadalje. Svi igrači koji mogu igrati za BiH su potencijalni kandidati za dres reprezentacije“, kazao je Bolić za oslobodjenja.

Najefikasniji fudbaler reprezentacije BiH svih vremena kaže da njega i Kodru očekuje veliki posao u narednom periodu. Naime, svaki od njih trebao bi razgovarati sa određenim igračima i to uživo, a ne preko telefona, a vrijeme, s obzirom na to da ubrzo slijedi utakmica protiv Japana, neu­m­itno iz­miče.

“Očekuju nas razgovori sa svim igračima, kako onima koji su bojkotovali reprezentaciju, tako i onima koji su igrali cijelo vrijeme. Pokušaćemo zajedno prevazići sve što se dešavalo. Naša ideja je da razgovore obavimo uživo, a ne preko telefona. Međutim, neki igrači su na pripremama, neki igraju prvenstva, neki još na odmoru, pa ćemo vidjeti. Sa onima kojima se ne mognemo sresti pričaćemo telefonom“, kaže Bolić.

S obzirom na to da je novi selektor BiH nekada bio vrhunski napadač, te da je tim-menadžer reprezentacije također bio napadač, Bolića smo upitali da li će možda naša selekcija u budućnosti igrati ofanzivnije, nego je to bio do sada slučaj.

“To je stvar koju ćemo sjesti i dogovoriti. Selektor ima viziju, ali ne bi bilo loše malo promijeniti razmišljanje, igrati ljepši fudbal nego do sada“, priznaje Bolić, koji je na kraju razgovora ka­­zao da mu je zapravo sv­e­jedno pr­otiv koga će BiH otvoriti kvalifikacije.

“Bilo bi dobro kada bismo protiv ja­čih igrali na početku, ali nemam ništa protiv toga da, recimo, na domaćem terenu otvorimo protiv neke od slabijih selekcija iz naše grupe. Pobjedom bi naraslo i samopouzdanje, kako igra­čima, tako i stru­čn­om štabu“, smatra Bolić, koji će u narednih nekoliko dana pokušati vidjeti dokle je došla procedura dobijanja pasoša za Miralema Pjanića, bez kojeg bismo mogli ostati, ukoliko mu Vijeće ministara ne odobri dobijanje bh. državljanstva. 

www.sportcentar.ba
IP sačuvana
social share
                                                                               

Evropa = UEFA = EHF = Mafija !!!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Nek ostane prazno

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 3821
Zastava Bosna i Hercegovina
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6;M
mob
SonyEricsson C902
Kodro na mukama zbog utakmice u Tokiju


Nakon početne euforije, predstavljanja i sastanka u Barceloni, tapšanja i čestitki, Meho Kodro se priprema za svoj debi. Utakmica sa Japanom, pada u najgore vrijeme. Premda su kvalifikacijski susreti tek najesen, selektor ima zadaću okupiti najbolje igrače. Upitno je hoće li se Kodri odazvati najbolji, jer je neko u NSBiH, prilikom dogovora, svjesno zažmirio zbog datuma. Naime, 30. januar nije FIFA termin. Očito je 150. 000 eura bio dobar mamac za pregovarače iz NSBiH. Bh. selektor je za "San" govorio u neuspješnom sastanku u Barceloni, o prvoj akciji, konsultacijama sa kandidatima za svoj stručni štab, o Špancima...

Španci nas respektiraju

Počeli smo od sastanka u Barseloni. Da li je bolje što će se u Cirihu skrojiti raspored?

- To mogu reći kada saznam imena protivnika. Mislim da ni "eksperimentalni", sa Belgijom na startu, nije bio loš. Nije ni najidealniji. Idealni raspored nemože dobiti niti jedan selektor - kaže Kodro za naš list.

Koje ste varijante imali spremne u Barseloni?

- Imao sam više kombinacija. Ponudili smo da igramo prvo sa Špancima kod nas. Bio sam spreman gostovati i u Španiji. Isto sam nudio Turskoj. Međutim i Španci i Turci su nas glatko odbili, pa je sve propalo.

Zašto?

- Španci imaju loša iskustva sa nama. I kada su nas pobjedili na Koševu, bilo je teško. Čak i u Ovijedu, iako su izborili uvjerljivu pobjedu, ali tek u finišu. Ni Turci nisu htjeli na početku sa nama.

Pretpostavljam da Vam laska što se naši konkurenti boje Vas?

- Sigurno da nas respektiraju. Ja sam želio ove dvije reprezentacije na startu zbog Evropskog prvenstva. Znam da će biti možda i umorni od priprema, prijateljskih i utakmica sa EP, pa sam zato tražio njih na startu. Pogotovo se Španci boje teških suparnika na otvaranju kvalifikacija. Oni su po svaku cijenu željeli slabijeg na startu.

Zašto Vi insistirate na jačem, a ne recimo na Estoniji, Armeniji?

- Objasnio sam razloge zašto sam želio Špance i Turke. Nebih se bunio niti da dobijemo Belgijance na startu. Naravno da je lakše startati sa slabijim, ali ko to može tvrditi da su Armenija i Estonija autsajderi. Danas svi, pa i Andora, Lihtenštajn, San Marino.., u kvalifikacije ulaze se ciljem da nekog pobijede, otkinu bod nekome.

Najbolji "golfer" među nogometašima

Odgovara li Vam termin meča u Japanu?

- Iskreno ne odgovara. Na mukama sam zbog utakmice u Tokiju. Čekaju me brojni razgovori sa igračima, jer klubovi nisu obavezni pustiti igrače, zato što postoje FIFA termini i za prijateljske utakmice. Da sam ja birao, nebih pristao, ali nema mi druge, nego sastaviti što bolju ekipu za meč sa Japanom.

Imate li neki okvirni popis igrača?

- Imam neka imena u glavi i na papiru. Kada Bolić i ja obavimo razgovore, tek onda ću izaći u javnost. Sigurno da mi puno otežava nezgodan termin da pozovem najbolje, ali nemam izbora. Rekao sam da ću zvati najbolje i one koji žele srcem igrati za bh. reprezentaciju. I ja sam se odazivao na prijateljske utakmice, čak i onda kada sam bio povrijeđen.

Kako ide formiranje Vašeg stručnog štaba. Javnost je pozdravila izbor Elvira Bolića?

- Razgovaram sa Bolićem oko imena saradnika. Ne žurimo. Želimo ljude bliske našim idejama. Imam nekoliko kandidata na papiru. Kada dođem u Sarajevo razgovarat ću i sa članovima Predsjedništva, sa ljudima iz Izvršnog odbora. Želim čuti i njihovo mišljenje. Imam njihovu podršku, nisam apsolutista. Uspjeh nam je zajednički cilj, a to možemo ostvariti samo sa ljudima kojima vjerujem. Bez povjerenja i podrške nema uspjeha.

Poznata je Vaša ljubav prema golfu, gdje u Španiji slovite kao jedan od najboljih "golfera" među nogometašima.

- Nikad nisam ni sanjao da ću zavoljeti taj sport. Već sam savladao neke tajne. Znam da u Sarajevu ima golf teren. Naravno da ću svratiti. Posla je preko glave, nemam sekudne odmora. Sada je reprezentacija moj jedini i najvažniji zadatak - izjavio je za naš list Meho Kodro.

Sinan Sinanović

O Hijeru

- Razgovarao sam sa Hijerom tokom, ali i nakon sastanka. Stari smo znanci. Odigrali smo desetine utakmica na kontra stranama. Uvijek je bio korektan. Moguće da smo nekad mijenjali dresove. Nakon sastanka u Barseloni, Hijero i ja smo šetali dvadesetak minuta. On je pričao o utakmicama Španije sa BiH. Izuzetno nas cijeni - prenio nam je Kodro razmišljanje nekadašnjeg kapitena "Furije".

O Sergeju i Braci

Hasan Salihamidžić i Sergej Barbarez, definitivno neće igrati za bh. tim. Komentar?

- Razgovaraćemo još o tome. Poštujem njihove odluke, ali i njihov doprinos stvaranju reprezentacije. I kao nogometaši i ljudi su dali puno. Naravno da mi je želja da se jednog dana uključe u ovaj, tako da kažem, zajednički projekat - priželjkuje "Meša".

O Fanatikosima

Navijačke skupine svih klubova, a posebno BH Fanatikosi su izrazili zadovoljstvo Vašim izborom. Očekuju sastanak sa stručnim štabom?

- Svojim saradnicima smatrat ću sve one kojima je na prvom mjestu BiH i uspjeh reprezentacije. Znam kako sam se osjećao kada su nas navijači bodrili protiv Albanije u Zenici, zatim na Koševu protiv Grčke, Danske i ostalim utakmicama. Osjetio sam taj adrenalin nakon prestanka moje igračke karijere, jer sam sa tribina, u navijačkom grotlu bodrio našu reprezentaciju protiv Belgije u Zenici, protiv Hrvatske na Koševu. Navijači su naš veliki adut i sigurno da ćemo pričati o našoj saradnji u budućnosti, a sve za uspjeh naše reprezentacije - najavljuje selektor.

Šabić, Mujčin, Halilović, Beširević...

Kodro je i na "slatkim" mukama. Zbog brojnih čestitki, telefonskih poziva, sms poruka, telegrama, koji su zasipali njegov telefon, ali i porodičnu kuću u San Sebastianu i Mostaru. Zvali su Šabić, Mujčin, Beširević, Dedić, Varešanović, Halilović, nekadašnji Kodrini saigrači...

- Ne mogu vam reći kome sve zvao i čestitao, jer je bilo na stotine poruka i poziva. Od običnih ljudi, navijača, mojih Mostaraca, do igrača sa kojima sam igrao u reprezentaciji. Dosta je bilo poziva iz Španije. Žao mi je što nemogu svima odgovoriti, jer bih trebao cijeli dan tipkati. Svima od srca zahvaljujem i molim za razumijevanje. Biće mi drago, ako im uzvratim dobrim igrama naše selekcije - poručio je Kodro. Bila bi to najljepša zahvala svima onima koji podržavaju Kodru

IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Nek ostane prazno

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 3821
Zastava Bosna i Hercegovina
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6;M
mob
SonyEricsson C902
Evo i spiska za utakmicu protiv japana

Golmani: Kenan Hasagić (Buyuksehir), Almir Tolja (FC Saba Battery),

Odbrana: Džemal Berberović (PFC Litex Lovech), Emir Spahić (FC Lokomotiv Moskva), Branimir Bajić (FC Koblenz), Safet Nadarević (NK Zagreb), Saša Papac (FC Glasgow Rangers),

Vezni red: Elvir Rahimić (PFC CSKA Moskva), Branislav Krunić (FC Moskva), Zlatan Bajramović (FC Schalke), Zvjezdan Misimović (FC Nurnberg), Ivica Grlić (FC Duisburg), Mirko Hrgović (NK Hajduk Split), Darko Maletić (FK Partizan Beograd),

Napad: Sejad Salihović (FC Hoffenheim), Senijad Ibričić (NK Zagreb), Zlatan Muslimović (AC Atalanta), Edin Džeko (VfL Wolfsburg).
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Nek ostane prazno

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 3821
Zastava Bosna i Hercegovina
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6;M
mob
SonyEricsson C902
Bolić :"Već smo pod pritiskom"

Pozivom koji je otišao u ruke kapitenu Slavije Bojanu Regoju napokon je zaključen spisak reprezentativaca BiH koji će konkurisati za prijateljski meč protiv Japana (30. januar).
Iako je selektor BiH Meho Kodro prije sedam dana objavio spisak od 18 igrača, skoro svakodnevno je dobivao otkaze, pa se tako spisak onih kojima klubovi nisu dopustili dolazak van termina FIFA popeo na gotovo 30 imena.

Upravo zbog toga struka je odlučila pozvati igrače iz Premijer lige BiH. Međutim, zbog ovog spiska novi stručni štab i tim-menadžer bh. selekcije Elvir Bolić suočili su se sa prvim kritikama, koje su stoički primili.

Još se nije počelo ni igrati, a već se javljaju problemi. Smiješno je da se priča o spisku koji je napravljen, kada je otkazalo 30 igrača. Nismo dogovarali meč sa Japanom, koji stiže u nezgodno vrijeme, ali ovako ćemo barem steći uvid u kvalitet igrača iz naše lige, objašnjava Bolić, koji će zajedno sa Kodrom dočekati igrače u Beču.

Također, tim-menadžer bh. selekcije smatra kako se pojedinci ne bi trebali preko medija nametati za dres reprezentacije, već igrama na terenu.

Pogledat ćemo sve igrače koji bi mogli konkurisati za dres bh. reprezentacije i to na licu mjesta. Sami ćemo otići i uvjeriti se u njihove kvalitete. Naša želja je da se umanji nametanje igrača kroz medije, a ponajmanje želimo da nas neko ucjenjuje. I ja sam imao poziv da igram za neku drugu reprezentaciju, ali nikad mi to nije palo na pamet. Dakle, ako neko želi da igra za BiH, a kvalitetom to zaslužuje, uvijek je dobro došao, kaže Bolić za Oslobođenje, dodajući da nijedan igrač neće biti oštećen.

Nekadašnji napadač bh. selekcije spomenuo je i to da uskoro očekuje rješenje oko slučaja Miralema Pjanića, koji treba dobiti bh. pasoš, te da će se nakon žrijeba rasporeda u kvalifikacijama za SP odlučiti o imenu protivnika u martu.

IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol
Poruke 29583
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
Japan - BiH 3:0 (0:0)



Reprezentacija Bosne i Hercegovine poražena je u prijateljskoj utakmici protiv Japana rezultatom 3:0.
Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine je, kao što je poznato, u oslabljenom sastavu otputovala u daleki Japan gdje će su suprotstaviti domaćoj selekciji koja je također sastavljena od igrača koji nastupaju u domaćem prvenstvu.

Ovo je prva utakmica naše selekcije u ovoj godini ujedno i debi novog izbornika Mehe Kodre.

Reprezentacije Bosne i Hercegovine nastupa u sastavu: Hasagić, Nikolić, Spahić, Vidić, Merzić, Damjanović, Štilić, Žižović, Hrgović, Vladavić, Raščić (formacija 4-5-1)

1' Nakon što su intonirane himne Japana i Bosne i Hercegovine počela je utakmica u Tokyu.

10' Proteklo je prvih 10 minuta utakmice u laganoj dominaciji Japanaca ali bez izrazitijih prilika.

12' Akciju započinje Štilić, zatim Vladavić ulazi s lijeve strane u šesnasterac, dodaje Žižoviću koji ubacuje u sredinu, ali pogađa japanskog igrača.

18' Lopta dolazi do Raščića koji usamljen utrčava s desne strane u šesneasterac i šutira direktno u domaćeg vratara.

19' Udarac Hrgovića sa 18 metara završava pored vratnice.

30' Dobra intervencija Hasagića.

35' Izglednu priliku Japanaca onemogućuje Vidić izbacivši loptu u korner.

39' Igra se rasplamsala. Nakon neuspjele ofsajd zamke Kenan Hasagić izvrsnom intervencijom spašava siguran pogodak Japanaca.

40' Žuti karton za Emira Spahića.

42' Dobar centaršut Hrgovića s lijeve strane obrana Japana čisti ispred Raščića.

45' KRAJ 1. POLUVREMENA Slobodan udarac Hrgovića zaustavlja japanski vratar, a nešto kasnije sudac označava kraj prvog poluvremena.

55' Početak drugog poluvremena ponovo prolazi u dominaciji Japanaca ali za sada bez velike opasnosti po gol Hasagića.

69' GOL 1:0 Nakon izvedenog kornera slijedi udarac sa ruba šesnaesterca koji po zemlji prolazi kroz peterac gdje iz drugog plana natrčava Nakazawa i lagano poentira.

83' GOL 2:0 Lijepo dodavanje iz sredine terena izbacuje Yamasea samog pred Hasagića, a asistent za prvi gol nema težak posao da jedan na jedan svlada našeg vratara.

88' GOL 3:0 Duga lopta Kona slijeće na vrh šesnaesterca odakle dolazi do Yamasea koji i ovaj put sasvim usamljen sa 15-ak metara lagano poentira.

90' KRAJ UTAKMICE

Sportin.ba
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Veni, vici,vidi

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 3639
Zastava Sarajevo BIH
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11;
mob
Nokia 
katastrofa umjesto da igraju da se prodaju oni se zajebavaju na terenu Smile Smile bolje raju iz mahale da su pokupili bolje bi igrali,cast izuzetcima Smile Smile
IP sačuvana
social share

sve ce to narod pozlatiti
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 1044
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
Bravo za Japan!!!  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Samo za tebe,uvek uz tebe A NJIH KO JEBE!!!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 2680
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.22
mob
Nokia 6710
Bravo za Japan!!!  Smile Smile Smile

 Smile   E jesi pokvaren do jaja... Smile
IP sačuvana
social share
Edit by canelane: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5 ... 310
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.104 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.