Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4 6 7 ... 310
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine  (Pročitano 223914 puta)
Zvezda u usponu


David Trezeguet

Zodijak
Pol
Poruke 1983
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
od 11 muslimana hm... Pa to bi bilo odlicno, kakva bi ta onda reprezentacija bila, harala bi evropom, a ne kosto ti kazes te vase pickice pa nas jebu, pa nikako da budemo svijetski  prvaci....

E moj pasa kad bi ja tako razmisljo, odmah bi se zakopo u zemlju... Nisam ja zadrt, kao neki, pa samo na to gledaju....

Da tako gledam prestao bi navijati za sarajevo, u kojem igraju 4-5 srba...
IP sačuvana
social share


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Sarajevo, Horde, BOG i čaršija !!!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 8618
Zastava Saraj'vo
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 6230i
ali najboljima ne pada na pamet da igraju.

Jesi li siguran ? Smile
IP sačuvana
social share
                                                                               

Evropa = UEFA = EHF = Mafija !!!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Nek ostane prazno

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 3821
Zastava Bosna i Hercegovina
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6;M
mob
SonyEricsson C902
Pa da smo nacionalisti ne bi bili ovdje mada su mi ovi pitari sumnjivii ipak je njihov klub SDA stvorio  Smile

Mislim da samo budale mogu razmisljati da bi u nasoj reprezentaciji (koja je hvala multietnicna) voljeli vidjeti 11 muslimana hrvata ili srba to je bolesno  Smile
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Sarajevo, Horde, BOG i čaršija !!!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 8618
Zastava Saraj'vo
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 6230i
Joj, stipu SDA i slične idiote  Smile

Nego, idu li Manijaci na tekme reprezentacije  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
                                                                               

Evropa = UEFA = EHF = Mafija !!!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Nek ostane prazno

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 3821
Zastava Bosna i Hercegovina
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6;M
mob
SonyEricsson C902
Ja koliko znam ni manijaci ni pitari ne idu na tekme repke zbog Fanatikosa  Smile
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Sarajevo, Horde, BOG i čaršija !!!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 8618
Zastava Saraj'vo
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 6230i
Anel Džaka: Igrao bi za Bosnu i Hercegovinu


Anel je relativno nepoznat bh. sportskoj javnosti, međutim, iza sebe ima respektabilnu karijeru. Sa 15 godina je stigao u Bayer Leverkusen, a već sa nepunih 18 potpisao je prvi profesionalni ugovor. 
 
 
Generacija Bayera bila je strašna, sve zvijezda do zvijezde, Butt, Ramelow, Lucio, Živković, Balack, Berbatov...

- Bila je čast igrati i trenirati sa takvim igračima. Predvodio nas je Kristof Daum, koji je moj drugi otac. Kasnije je došao Klaus Topmeller i otišli smo čak do finala Lige prvaka. U Glazgowu smo poraženi od Real Madrida, golom Zidana, a ja sam bio na klupi za rezerve – prisjeća se Džaka.

Ipak, riješili ste napustiti Bayer, jer niste imali priliku da se dokažete?

- Teško mi je bilo kao najmlađem igraču. Odigrao sam svega tri zvanične utakmice za seniorski tim Bayera. Prelomio sam u sebi da moram otići negdje gdje ću igrati standardno. Prihvatio sam ponudu Osnabrika, kod trenera Franka Pagelzdorfa. Igrao sam jednu sezonu, zajedno sa Džemom Berberovićem, koji je stigao kao posuđen igrač Bajera. Nakon što je Osnabrik ispao u 3. ligu, dobio sam ponudu Koblenca. Prihvatio sam je, jer je trener Šašić tražio da dođem. Izborili smo ulazak u 2. ligu, a ja sam bio najbolji igrač ekipe i kapiten.

Koblenz je ove sezone promjenio trenera?

- Došao je Uve Rapolder, a pomoćnik je legenda Mario Basler. Da budem iskren, nisam u velikoj ljubavi s trenerom. Radim profesionalno, ali se ne simpatišemo. Razlog je što on zna da sam sa Milanom Šašićem bio u izvrsnim odnosima. Pokušao sam mu pomoći, čak sam i lobirao kod predsjednika kluba da ostane na klupi. Ipak, profesionalac sam, igram dobro, a i kapiten sam. Traku mi nije mogao uzeti, jer ipak, uživam uglede u klubu, kao i kod navijača. Što se tiče Baslera, on je sjajan lik, dobar trener, koji je velika zvijezda u Njemačkoj. On me uči da izvodim slobodne udarce, a poznato je da se radi o velikom majstoru, kome su slobodnjaci bilo skoro kao jedanaesterci.

Ove sezone u Koblencu ima dosta igrača sa prostora bivše države?

- Ima ih zaista puno, tu su Bajić, Lomić, golman Pantić, Džokaj, Mavrić... Igramo lijepo za oko, onako balkanski. Dobro se slažemo, vlada fina atmosfera, ali ja sam, ipak, gazda na terenu (smijeh)!

Dali namjeravate napustiti Koblenz? Ima li ponuda?

- Ljetos sam potpisao novi ugovor do 2010. godine. Za sada mi je ovdje lijepo, zadovoljan sam. Imao sam dvije konkretne ponude iz Frajburga i Hanse Roštok, ali nisam se uspjeli dogovoriti. Ako bi mi se ukazala šansa da igram u elitnom rangu, odnosno u Bundesligi, naravno da bih volio.

Pratite li našu reprezentaciju?

- Redovno! Žao mi je što za BiH ne igraju najbolji igrači predvođeni Sergejom Barbarezom, ali vjerujem da će se problemi riješiti. Mi imamo super igrače, koji vrijede, ali moraju igrati zajedno - izjavio je Anel Džaka, kapiten i najbolji igrač Koblenza.

Džeko je čudesan

Džaka prati nastupe naših igrača u Njemačkoj. Jednog posebno izdvaja:

- Želio bih pohvaliti Edina Džeku, koji je fantastičan igrač. Prosto je nevjerovatno kako jedan tako mlad igrač u prvoj sezoni Bundeslige pruža takve partije. Zaista mi je drago zbog njega, ali i zbog ostalih Bosanaca i Hercegovaca koji igraju dobro. Džeko će sigurno, ako ovako nastavi, za godinu-dvije postati najbolji napadač Njemačke. Došao je kod odličnog trenera Feliksa Magata koji zna šta je najbolje za njega – govori Džaka.

Igrao bi za BiH

Anel nema ništa protiv da jednog dana obuče dres reprezentacije BiH.

- Što se mene tiče, igrao sam za U-21 selekciju Njemačke, ali sada se kajem. Trebao sam prihvatiti poziv Šenera Bajramovića i doći u BiH. Ipak, tada mi je Kristof Daum preporučio da uzmem njemački pasoš i da igram za Elf, jer mi je kao mladom igraču to puno više odgovaralo. Sada imam veliku želju obući dres Bosne i Hercegovine i igrati za svoju domovinu. Neznam ko će biti novi selektor, dali ću mu biti interesantan, ali stojim na raspolaganju – Džakine su riječi.

Počeo sa Škorom

Anel Džaka je karijeru počeo kap pionir UNIS-a iz Vogošće.

-Igrao sam zajedno sa Alenom Škorom, s kojim sa odrastao. Kada je počeo rat, putevi su nam se razišli, ja sam otišao u Njemačku, Alen je ostao u Sarajevo. Nakon dugo godina, ponovo smo se pronašli. Sada smo redovno u telefonskom kontaktu, a kada dođemo u Sarajevo, obavezno se družimo 
 
sportin.ba

Valja li ovaj šta  Smile  Mislim da nije kalibar za reprezentaciju !
IP sačuvana
social share
                                                                               

Evropa = UEFA = EHF = Mafija !!!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


David Trezeguet

Zodijak
Pol
Poruke 1983
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
mada su mi ovi pitari sumnjivii ipak je njihov klub SDA stvorio  Smile

 Smile Smile Smile Smile

Ja koliko znam ni manijaci ni pitari ne idu na tekme repke zbog Fanatikosa  Smile
Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Ekstrem

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 6621
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.25
a fanatikosi su dijasporci, sta?
IP sačuvana
social share



ma taj eduardo je cigan obicni. bilo bi super da mu je noga ostala u terenu. ili jos bolje, taylor trci, a eduardova noga se zapetljala u pertle u vuce se za njim... ili da je ostala na stadionu, pa da se igra umjesto charity shielda, Kup eduardove noge... da pobjednik u finalu dobija nogu
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


David Trezeguet

Zodijak
Pol
Poruke 1983
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
Aha...
IP sačuvana
social share


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Nek ostane prazno

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 3821
Zastava Bosna i Hercegovina
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6;M
mob
SonyEricsson C902
a fanatikosi su dijasporci, sta?
Pretezno mada sada imas i nekih domacih fanatikosa, koji ne navijaju ni za jedan klub a lafo samo prate reprezentaciju ma debili zivi
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4 6 7 ... 310
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.08 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.