Igraju sa Prtugalskom Lieriom,valjda ce uci u grupe Kupa Uefa!!!  Smile  Smile

Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
Opera 9.22
Apple iPhone 6s
U subotu je odigrano jedaest revanš mečeva 2. kola Intertoto kupa u kojima su postignuti sledeći rezultati:

Nedelja, 15. jul:
17:00h Šahtjor Soligorsk - Černomorec Odesa (prvi meč 2:4)
18:00h Liberec - Tobol (1:1)
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook

Poruke 10671
Zastava Novi Beograd
Mozilla Firefox 2.0.0.4
Subota 14. jul:

Cliftonville [0 - 4] AA Gent
16'   [0 - 1]      D. Foley
44'   [0 - 2]      A. Olufade
45'   [0 - 3]      D.D. Beule
87'   [0 - 4]      A. Olufade

Hammarby [1 - 0] Cork City
53'   P. Andersson

Gloria Bistrita [0 - 2] Maccabi Haifa - penalty shoot-out :[3 - 2]
4'   [0 - 1]      S. Maymon
65'   [0 - 2]      T. Hemad

Hajduk Kula
[5 - 0] NK Maribor
15'   [1 - 0]   D. Vasiljevic
31'   [2 - 0]   N. Komazec
38'   [3 - 0]   M. Peric
45'   [4 - 0]   S. Radanovic
67'   [5 - 0]   N. Komazec

Otelul Galati [3 - 0] Slavija Sarajevo
31'   [1 - 0]   E.G. Jula
42'   [2 - 0]   E.G. Jula
72'   [3 - 0]   G.I. Paraschiv

Rubin Kazan [2 - 0] Zalaegerszeg
37'   [1 - 0]   V. Volkov (pen.)
65'   [2 - 0]   J. Narde

St. Gallen [0 - 1] Dacia Chisinau  - penalty shoot-out :[0 - 3]

Cherno More Varna [3 - 0] Makedonija
12'   [1 - 0]   D. Georgiev
46'   [2 - 0]   M. Manolov
80'   [3 - 0]   D. Dimov

AaB Aalborg [1 - 1] Honka
49'   [0 - 1]      R. Porokara
60'   [1 - 1]   S. Nomvethe

Vllaznia [0 - 4] Trabzonspor
47'   [0 - 1]      U. Bulut
49'   [0 - 2]      I. Yattara
52'   [0 - 3]      Y. Kurtulus
89'   [0 - 4]      U. Bulut

Slovan Bratislava [1 - 0] Rapid Vienna
18'   M. Dobrotka

Maribor pregažen u Srbiji, Dacia šokrala St. Gallen

Uzvratni susreti drugog kola Intertoto Kupa donijeli su određena iznenađenja i preokrete pokazavši da je Europa nemilosrdna i ne oprašta nikakva opuštanja ma kako sigurno vodstvo klub imao iz prethodne utakmice. Sada su to najbolje spoznali Maribor, St. Gallen i Gloria Bistrita...
Nakon što je šokirao Europu izbacivanjem Villarreala, Maribor je prošle godine ispao od beogradskog Partizana nakon prilično izjednačenih susreta u drugom pretkolu Kupa Uefe. Ovaj put je za njih bio koban drugi srpski klub - Hajduk iz Kule koji je ne samo nadoknadio poraz od 2:0 već je podario Slovencima i petardu. Vasiljević je otpočeo seriju golova u 15. minuti, a do kraja poluvremena Maribor je primio još tri gola. U 31. minuti precizan je Komazec, Perić povisuje na 3:0, a u posljednjim minutama Radanović postiže gol za 4:0. Konačnih 5:0 svojim drugim golom postavlja Komazec.
Gloria Bistrita je iz Haife donijela velikih 2:0 i svi su očekivali da će utakmica biti pravocrtna. Maccabi je, međutim, imao druge planove. Gol Maymona u četvrtoj minuti šokirao je domaćine koji, baš kao ni Maccabi prije tjedan dana, nisu uspjeli pronaći pravu igru tijekom prvog poluvremena. Prilika im se ukazala u 37. minuti kada sudac Novo Panić sudi jedanaesterac za domaćina nakon što je srušen Zaharia. Na domaću žalost, Drobne promašuje. Maccabi je to kaznio i u 65. minuti nakon lijepe akcije povisio na 2:0 preko Temada. Utakmica je ušla u produžetke. Maccabi nije uspio konkretizirati konfuziju i nered u momčadi domaćina te se pristupilo izvođenju jedanaesteraca. Gloria je u raspucavanju slavila s 3:2 i spasila se od šokantnog ispadanja.
Nakon utakmice u Kišinjevu, nitko nije sumnjao u prolaz švicarskog St. Gallena osim Moldavaca. Iznenađujuće čvrstom i pametnom igrom, Dacia dolazi do vodstva preko Orbua. St. Gallen je pokušao doći do izjednačenja, ali su previše toga promašili i uz to dvaput pogodili okvir gola. Kako ni u produžecima nije bilo golova, u raspucavanju je Dacia slavila s 3:0, najviše zahvaljujući obranama Maxima Andronića.
Slovan iz Bratislave je od 18. minute imao vodstvo od 1:0 preko Dobrotke i držao u šahu Rapid za koji je igrao naš Bazina. Slovan je imao konce u rukama tijekom svih 90 minuta. Problemi su se nastavili i dosegli vrhunac po Rapid kad je u 75. minuti isključen Kulovits, no do kraja su sačuvali mrežu i Austrijanci idu u treće kolo na noge Rubinu iz Kazana.
Rubin je potvrdio premoć nad mađarskim Zalaegerszegom pobijedivši 2:0 golovima Volkova i Nardea. Problema je imao i danski Aalborg koji odlazi u treće pretkolo zahvaljujući golu u gostima od prije tjedan dana. Finska Honka je povela preko Porokare na početku nastavka, da bi Nomvethe u 60. minuti izjednačio i tako odveo Aalborg dalje. Honka svoj europski debi može ocjeniti itekako uspješnim.
U ostalim utakmicama, oni koji su imali prednost su je i povećali. Gent je porazio Cliftonville s 4:0 u Sjevernoj Irskoj, Hammarby je porazio irski Cork s 1:0, Otelul nije imao problema protiv sarajevske Slavije, Cherno More je podebljalo svojih 4:0 iz prve utakmice i pobijedilo Makedoniju s 3:0, a Trabzonspor, iznenađujuće, nije podlegao vrućoj i uzavreloj atmosferi Skadra i porazio je Vllazniju s 4:0.

Izvor: SportNet

Zvezda u usponu

Идемо даље, идемо дуже, идемо шире...

Poruke 1512
Internet Explorer 6.0
LG
Hajduk dobio Maribor 5-0! Ooooooo, sta ce to biti?

Biće- I pazi i pazi Hajduk gazi!  Smile

Odigrali smo bez nekoliko ključnih igrača na neutralnom terenu i ostvarili ovakvu pobedu. Malo je reći senzacija, malo je reći magija-dovoljno je reći Hajduk.
Παντα ρει και ουδεν μενει

Nedelja 15. jul:

Shakhtyor Soligorsk [0 - 2] Chernomorets Odessa
26'   [0 - 1]      V. Poltavec (pen.)
65'   [0 - 2]      D. Grishko

Liberec [0 - 2] Tobol Kostanay
16'   [0 - 1]      N. Zhumaskaliev
35'   [0 - 2]      S. Ostapenko

22.07. (ned) 18:00  Vetra - Blekburn Rovers
One Jerry Edwards, There is only one Jerry Edwards...

Mozilla Firefox 2.0.0.5
Lens i Sampdorija na Crnom moru, Atletiko u rumunskom "grotlu"

Intertoto kup bliži se svojem kraju. Posljednje, treće kolo na rasporedu je danas, a u igru se napokon uključuju i "velike ribe" iz liga petice. No, mogu li Atletico, HSV, Lens i Sampdoria nadoknaditi hendikep igranja usred priprema i svladati klubove koji su već "debelo" u natjecateljskom ritmu?

Jedina zemlja s dva predstavnika u ovom natjecanju je Rumunjska. Oba njihova kluba, Gloria i Otelul, nastupaju danas na domaćem terenu. Protivnici su im znatno renomiraniji klubovi, no znamo kako Rumunji igraju posljednjih godina, stoga madridskog Atletica (oslabljenog za Torresa) i turski Trabzonspor čeka golem posao žele li u 2. pretkolo Kupa Uefe.
Uz Gloriju, još jedan klub koji je natjecanje započeo od prvoga kola moldavska je Dacia. Zanimljivo, obje su prepreke Moldavci svladali tek nakon izvođenja jedanaesteraca. Ako je izbacivanje azerbajdžanskog Bakua bilo donekle i očekivano, pobjeda nad St. Gallenom u drugom kolu onda svakako spada u kategoriju - veliko iznenađenje. Danas u Kišinjevu dočekuju Olićev HSV koji će, bez sumnje, u moldavsku prijestolnicu doći s namjerom da pitanje pobjednika riješi već u prvoj utakmici.
U Beču se sastaju Bazinin i Bilićev Rapid i ruski Rubin. To je repriza njihovog okršaja otprije tri godine kada su u 2. pretkolu Kupa Uefe uspješniji bili - Austrijanci. Bio je to neobičan ogled jer su Rusi u Beču pobijedili 0:2, da bi u uzvratu u Kazanu sve prokockali i dozvolili Rapidu da pobjedom 0:3 prođe dalje.
Najizjednačenijim čini se ogled belgijskog Genta (u kojem igra naš Dario Smoje) i danskog Aalborga, dok je Sampdoria izraziti favorit na gostovanju u bugarskom turističkom raju Varni gdje ih dočekuje Černo More. Nešto teži posao s druge strane Crnoga mora imat će Lens koji gostuje u ukrajinskoj Odesi.