Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 13:37:42
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5 ... 39
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Fudbal  (Pročitano 37655 puta)
Svedok stvaranja istorije

Monkey see, monkey do.

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 25164
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
mob
Samsung 
jasikasi, још сутра да цигани прођу и ја не смем да изађем на улицу.  Smile


То вам се све враћа због прозивке. Ипак имај две ствари у виду :

1. Ми смо тада били у кризи,а ви имате јачи састав него ми,а изгубили сте,док смо ми играли нерешено.
2. Још имате шансе да продђете. Мене лично боли уво да ли пролазите или не,ситуација је оваква због тога што сте нас прозивали целе сезоне,а сад вас тај исти тим аматера побеђује. . .


Лолана,колико ти познајеш навијача или хулигана? Наравно да не разумеш,кад си женско.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
Ja ne razumem zensku populaciju (svih uzrasta, a imam ih...) koja vreme provodi gledajuci spanske serije.


Sto se fudbala tice, razumem tu ljubav, to se "uci" od malena. S tim u vezi, u 16h cu da se uglavim u fotelju i maleni deo energije cu potrositi na navijanje.
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


The worst vice is advice

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 9076
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.12
Ventil, kao i svaki drugi...Kao soping, recimo...samo jeftiniji.

I zasto bih se ja trudio da razumem, eto, bas taj soping? Ako se nekome dopada, a pritom ne ugrozava drugoga (izuzev kucnog budzeta), nek' mu je alal...sto bi neki rekli.

Svaki covek ima drugacija interesovanja. Licno, izmedju sakupljanja salveta, sopinga, duvanja u parku i inventarisanja po kojekakvim forumima, uvek biram stadion, dobro drustvo i huk 50.000 ljudi kada Zvezda da gol.

A sto se nerviranja tice...pa, jebiga...sastavni deo predstave. Kao kad se iz sopinga vratis praznih ruku.

Ja ne razumem zensku populaciju (svih uzrasta, a imam ih...) koja vreme provodi gledajuci spanske serije.


Sto se fudbala tice, razumem tu ljubav, to se "uci" od malena. S tim u vezi, u 16h cu da se uglavim u fotelju i maleni deo energije cu potrositi na navijanje.
  Smile
« Poslednja izmena: 30. Jul 2009, 14:49:28 od vrcomm »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.52
mob
Samsung 111111
Ma,neznam..sad sam malo opusteniji.Cekam Zvezdu da izgubi,da bih mogao da podnessem izlazak sa zvezdasima.Ja volim klub...retko ko to moze da razume ali ajde...
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Adapt or die!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 5620
Zastava Beograd, Voždovac
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson K610i
Zbog onih huligana koji nemaju postovanja prema nikome i nicemu fudbal treba zakonom zabraniti  Smile


Stvarno ne mogu da shvatim kako neko moze tako da se nervira pri gledanju utakmice. Gledam ja svog caleta i brata kako se deru, skacu, psuju... Zbog cega je njima to od velike vaznosti, da svu svoju energiju bacaju kroz glasne zice Smile

Jedini razlog zbog cega bi se ja nervirao je ako sam se kladio 50 evra na tim koji je izgubo... ostali razlozi su banalni.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Monkey see, monkey do.

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 25164
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
mob
Samsung 
 Smile Smile Smile

Па онда ти је и ђале хулиган Smile Најбоље је да седимо ко у биоскопу,ти би могао да продајеш кокице и семенке Smile

Ma,neznam..sad sam malo opusteniji.Cekam Zvezdu da izgubi,da bih mogao da podnessem izlazak sa zvezdasima.Ja volim klub...retko ko to moze da razume ali ajde...

Па ти више волиш Звезда да изгуби,него партизан да ти победи. . . Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
Utopia
Kako to ne razumes? Smile

Psovanje, skandiranje, pevanje, radovanje, zvizdanje, nerviranje = sastavni deo navijanja, bez obzira na sport Smile

Ali na tome treba da se zavrsi nakon zavrsetka utakmice bez obzira na rezultat. Medjutim... da se ne ponavljam, napisah na prethodnim stranama.


khadafi
huligani su nesto drugo Smile huligan je onaj koji je baklju ubacio kroz pendzer punog autobusa i time izazvao masovnu tucu... huligani u oni koji su pola stadiona izlomili i zapalili, huligani su oni koji razbijaju izloge... itd itd itd a nose obelezja "voljenog" kluba Smile

ko ti kaze da sedis kao u bioskopu? to je glupost, radi sta hoces ali nemoj lomiti i nemoj nanositi bol ni sebi ni drugima (ne ti... vec neki tamo)  Smile
« Poslednja izmena: 30. Jul 2009, 15:57:31 od Oblachak »
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Monkey see, monkey do.

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 25164
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
mob
Samsung 
Знам,али по ономе што је он написао испада супротно Smile

Све у свему,ја и ти имамо исти став Smile Одо сад да гледам текму Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
Takodje  Smile
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Srbija Srbima - Srbin za Srbina

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 4294
Zastava Srpsko Kosovo i Metohija
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 8.0
Drago mi je zbog reprezentacije shto je u usponu... inache, fudbal nam je lom, pogotovo liga... katastrofa (osim Partizana, i sada Vojvodine) Smile
IP sačuvana
social share
Svako zashto ima svoje jebi ga...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5 ... 39
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 13:37:42
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.085 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.