Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 22:24:08
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Free MMORPG games  (Pročitano 16706 puta)
Svedok stvaranja istorije


☐ worth ☑ not worth

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 23430
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 5.0
mob
Tel.Me Your.Number
EVE Online nije besplatna u principu ali preko Buddy programa mozes da dobijes 50 dana placenog vremena za dz a kasnije platis vreme valutom iz igre posto je to omoguceno. ko voli sci-fi nema bolje igre. glupo je da je poredim sa wow-om jer su razliciti zanrovi ali wow kao mmorpg u odnosu na Eve izgleda kao crtani film
Wut? Ja sam mislio da treba da skupljaš pare recimo godinu dana da bi platio mesec igranja.
Aj malo objasni.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Aj em d best!

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 2800
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.18
mob
Samsung ZM60
tj...ove teme sa decom koja nemaju 5 evra mesecno su trolovanje postale...
« Poslednja izmena: 12. Avg 2011, 01:35:44 od crazymouse »
IP sačuvana
social share
Ich tu dir weh....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Ave!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 323
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 13.0.782.112
mob
Nokia Asha 210
Lepo od tebe što dokazuješ da nisi igrao ništa drugo sem WoW-a. Ja Blizzardu ne bih dao ni 1 cent mesečno za WoW kojeg ovom prilikom ne bih komentarisao. Pretplaćivao sam se ja na P2P igre, meni nije to problem, ali tema nije o njima, žao mi je. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Aj em d best!

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 2800
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.18
mob
Samsung ZM60
kupio sam i GW, age of conan i world of warcraft, igrao sam i par free mmorpg, i definitivno mogu da kazem da imam vise iskustva od tebe u tom polju...slobodan si
IP sačuvana
social share
Ich tu dir weh....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46907
Zastava Босна
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.18
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Pa definitivno ono sto platis mora da bude bolje od besplatne verzije. Sto ne znaci da besplatna verzija mora da bude losa.

Ne treba igre shvatati toliko ozbiljno. Da budes toliko napaljen da moras da budes najjaci i najbolji ili da imas sve pogodnosti.

Vec ih prosto iskoristiti za zabavu i razonodu.  Smile 
« Poslednja izmena: 12. Avg 2011, 17:34:51 od Magic Master »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Ave!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 323
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 13.0.782.112
mob
Nokia Asha 210
kupio sam i GW, age of conan i world of warcraft, igrao sam i par free mmorpg, i definitivno mogu da kazem da imam vise iskustva od tebe u tom polju...slobodan si

Slobodan si ti jer nije tema o tome šta je bolje nego prosto o besplatnim MMORPG igrama.

PS: Kupio sam i ja sve sem WoW-a pa se ne kurčim. Smile

Inače, back to topic: što se tiče BESPLATNIH igara o kojima je i reč ovde, najbolja mi je definitivno Allods Online, ni nemam potrebu da platim, sve što može da se kupi za prave pare može i u igri za gold. Smile
« Poslednja izmena: 14. Avg 2011, 02:20:13 od Aginor »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Otaku koji jede burek kod Trpkovica

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 23325
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 13.0.782.112
mob
Sendo 
Poslednje što sam igrao (a što je besplatno, sa mikrotransakcijama) je Champions Online


Moram reći da nije loš,mada sam batalio lika kada je postao 25 lvl (od mogućeg 40tog)

http://www.champions-online.com/

Ako vam se igra, skinite.

Inače, igrao sam i Apb



Koji je "Gta mesto Gta", samo bagovit, sa punkbusterom koji izbacuje iz igre, i neoptimizovan, pa ako imate zver sa kojom ne znate šta da radite...

Fallen Earth takođe treba da postane free 2 play, mada još nije (zapravo sve što se za sada zna jeste da treba da postane)



Nije loše da pogledate tabelu na http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_MMORPGs i u četvrtom kvadrantu imate označeno šta je besplatno, a šta ne
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Ave!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 323
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 13.0.782.112
mob
Nokia Asha 210
Ovaj Champions Online zvuči zanimljivo i već neko vreme mi preporučuju da probam, mogao bih. Smile

E da, ko voli igre u anime fazonu neka obavezno proba Dragonica online, igra je 3D platformski akcioni MMORPG, mnogo luda stvar. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Otaku koji jede burek kod Trpkovica

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 23325
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 13.0.782.112
mob
Sendo 
Champions ti je light verzija igre Heroes Online, zato što možeš da igraš samo kao Superheroj, dok ovde možeš da igraš i zločinca i antiheroja (tj da menjaš stranu za koju se boriš). Sve ovo ne bi bilo čudno da Cryptic nije napravio obe igre, s tim da je ovu napravio pod NC Softom (koji je zadržao pravo na igru, kao i na njen dalji razvoj), dok je Cryptic kupljen od strane Atarija tokom razvoja CO.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6179
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 5.0
Licno nikad nisam igrao neku A kategoriju free 2 play MMO igara, igrao sam samo browser igre kao Kingdom of Loathing i Ogame, ali sam primetio da steam ima gomilu "besplatnih" (free 2 play ali sa mikrotranzakcijom). Pored tog Champions Online imas Spiral Knights i Global Agenda.

Takođe imaš za dž (nije preko steama, već iz browsera) svemirski 3D MMO nalik na Freelanceru koji se zove Pirate Galaxy. Ne mogu nista naročito da preporučim jer ništa nisam igrao.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 22:24:08
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.117 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.