Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 12:11:27
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Fortuna  (Pročitano 25011 puta)
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.9
Fortuna u seriji 6

Ovo nije posebno snažno, ni povoljno mesto za Fortunu, jer sve što nju ovde može učiniti sretnom, nije vezano ni za Sunce, ni za Mesec, već pre svega za sreću u radu. Osoba je sposobna da nešto stvara, vredan je radnik, i sretna je u tome. Samo ukoliko je veoma povoljno postavljena, u simbolici 6. polja, ona će dati konkretnije rezultate. Ukoliko je dobro postavljena, veća je sreća ako natus nekome služi, ako pomaže, ili se bavi lečenjem.
Potrebno je biti oprezan sa idejom da osoba sa ovim položajem, može biti srećna u zdravlju. Dovoljno je da je ova tačka malo ugrožena, da se vidi da je natus oštećen kroz zdravlje, ili je u kakvom zdravstvenom problemu
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.9
Fortuna u seriji 7

Kako bi u natalnom horoskopu postojao ovaj položaj Fortune u 7. kući, Sunce i Mesec moraju biti u opoziciji - roditelji su bitno različiti u osnovi, a osoba sreću pronalazi u drugoj strani. Sreća nije kod nje nego kod drugih ljudi, kao da natus jedino kroz svog partnera može dostići sreću, koju nije imala u svom životu, ili nedostaje u njegovom genetskom materijalu. Ljudi koji imaju Sunce/Mesec opoziciju, dobrim delom nose u svojoj prirodi opasnost, da prenesu svoju različitost roditelja na svoj bračni život. Već u jednoj četvrtini, oni su opredeljeni da će imati problem sa partnerom - Sunce i Mesec su, bilo u muškom ili ženskom horoskopu, signifikatori za partnere, ono što ih razlikuje je postavka same 7. kuće, i vladara, kao i Venere, možda i nešto iz znaka Vage. Generalno, ovaj položaj delom obavezuje da će i osoba živeti na sličan način svojim roditeljima. Ako je dobro postavljena u 7. kući, lepo aspektirana, u konjunkciji sa benefikom, ili ima dobrog dispozitora, zaključak je da će od loših roditelja, i teškog odnosa među njima, ova osoba napraviti veoma veliko zadovoljstvo kroz odnos sa svojim partnerom. Partner je na neki način prolaz, kroz koji sreća potencijalno dolazi.
Međutim, ukoliko je Fortuna «ugašena», loše postavljena, ili pasivna, a treba proceniti - šta je najnaglašenije, (pritom imajući na umu da je što manji orbis - to konkretnija slika), i posmatrati njenog dispozitora koji opisuje realizaciju. Dispozotior je uvek rezultanta - svako ima vladara Fortune, i po dispoziciji će se videti realizacija. Ako je srećno postavljena Fortuna u 7. kući, a dispozitor u 2., natus može imati dobrog partnera, koji će doneti puno novca, ako je dispozitor u 1. - partner će pomoći natusu da sebe definiše, i doneće puno lične sreće.
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.9
Fortuna u seriji 8

U slučaju Fortune smeštene u 8. kući, sreća je u simbolici sposobnosti da natus nešto promeni, poseduje sposobnost transformacije, jer je ova kuća mesto velike moći. Za Fortunu u osnovi nije dobro mesto sam položaj u ovom polju, jer i sam Mesec ne bi voleo da se ovde pronađe. To može biti osvežavajuće, ili jako ugrožavati natusa, ali ako je ova tačka dobro postavljena - on ipak ima mogućnosti: može biti odličan kanal, srećan u otkrivanju tajnih znanja sila, ezoterije, okultnog, imati sreće u opasnim situacijama, ili voleti da kontaktira sve što je blisko smrti. Može voleti sve što je opasno - to mogu biti adrenalinski sportovi, sigurno ima zadovoljavajući seksualni život, ali i više od toga, osoba u najpovoljnijoj varijanti traži da živi kroz rizik blizak smrti.
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.9
Fortuna u seriji 9

... je veoma povoljna pozicija, jer je to prenesen trigonski odnos Sunca i Meseca, projektovan od Asc. Natus može imati veću sreću kroz unuke, nego kroz sopstvenu decu, a sigurno je materijalizacija u životu nešto kasnije. Postoje sreća i zadovoljstvo kroz znanja, fakultet, studije, inostranstvo, značajna mogućnost života izvan domovine, razvoj viših stanja. Posmatrati vladara Fortune i dispoziciju koji će opisati realizaciju ovih želja.
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.9
Fortuna u seriji 10

Postoji mogućnost da natus doživi sreću kroz karijeru, kroz razvoj sopstvene ličnosti, ali je ovako položena Tačka Fortune teža pozicija jer bi Mesec u 10. kući. bio u prirodnom padu. Ako bi natus samo na taj način - kroz izgradnju karijere, mogao dostići sreću, on mora biti u određenom naponu da bi se to stvaralo. Ako je dispozitor dobar, osoba će nastaviti ovim putem, ali to ipak nije najbolje mesto za Fortunu. Sigurno će ovaj položaj doneti da osoba uspe u životu, ali sreća je nešto drugo, pa ljudi mogu biti relativno srećni kroz svoju ambiciju što ne donosi neminovno i užitak.
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.9
Fortuna u seriji 11

Ukoliko je Fortuna u 11. kući, u kombinaciji sa vladarem ili Uranom, natus ima neočekivanu dobit, postojanje iznenadnih povoljnih okolnosti tokom života, može biti veoma lepo voljena u životu, i imati sjajnu sreću, podršku od strane prijatelja. Ovako položena Fortuna ukazuje na mogućnost ostvarivanja planova, naročito ako je dispozitor dobar, a opisuje i da će natus ostvariti sve svoje želje.
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.9
Fortuna u seriji 12

Tačka Sreće u kombinaciji sa elementima iz serije 12 nije najpovoljnija. Ovo je rizično mesto, jer je u horoskopu osobe, Mesec u fazi krajnjeg opadanja. Na nivou ciklusa života, ovo je faza izdaha, u kojoj natus nešto završava, zato je za ovaj život ključno, staviti poslednju tačku na nešto. Ovo može biti i mesto ispita.. Ukazuje na dobru prethodnu inkarnaciju, daje snažnu psihičku strukturu, osećaj sigurnosti u svemu. Treba proveriti šta aspektira ovu Fortunu, kako bi se procenilo šta će doneti sreću natusu. Ako je to nešto iz serije 3 (Merkur, vladar 3), to mogu biti tajna znanja. Ukoliko aspektira iz serije 10, profesija kojom se osoba bavi može biti jako dobra, ako se osoba bavi simbolikom 12. kuće, nešto metafizičko, skriveno, neobično, daleko. Ako je Fortuna u 12. polju neophodno je da je horoskop dosta specifičan, kako bi podržao ovakav položaj, i povoljno ga izrazio.
U suprotnom, ovako položena Fortuna će doneti osećaj gubitka natusu, osećaj sreće u dubini, na nesvesnom ili podsvesnom nivou, u moru, dalekim prostranstvima, eventualno životu u inostranstvu. To su mesta gde osoba može biti sretna, ali samo ukoliko je dobro postavljena.
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.9
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


za mene ti je ljubav zabranjeni grad

Zodijak Scorpio
Pol Žena
Poruke 12827
Zastava podgorica
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.9
mob
Samsung versus
radeci natal kod astrologa fortuna mi stoji u 7 kuci na 24*riba,a sa astro.com u 6 kuci na 26*vodolije  pa me interesuje kako je moguca  tolika razlika  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.9
radeci natal kod astrologa fortuna mi stoji u 7 kuci na 24*riba,a sa astro.com u 6 kuci na 26*vodolije  pa me interesuje kako je moguca  tolika razlika Smile
ako vam je tačku fortune izračunao program, nemojte biti ubeđeni da je to tačno. bolje da je izračunate peške, naročito što nije ista formula za dnevno i noćno rođenje.
formula za arapsku tačku fortune: ascendent + Mesec - Sunce

pojmovi se odnose na longitudinalnu vrednost ovih planeta, tj. tačaka horoskopa, što je slučaj sa svim formulama za arapske tačke. i najbolje ih je sve računati peške, nisam mislila samo na fortunu.

Dakle, digitron u ruke pa malo računajte Smile
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 12:11:27
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.099 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.