Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 11:02:04
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

TotalCar: Pocetna | Vesti | Specijal | Video | Foto | Test | Akcije | Saveti | Moto
Glasanje
Pitanje: Ko ce biti prvak
Sebastian Vettel
25%  (3)
Kimi Räikkönen
25%  (3)
Lewis Hamilton
25%  (3)
Fernando Alonso
8.3%  (1)
Felipe Massa
0%  (0)
Daniil Kvyat
16.7%  (2)
Neko drugi
0%  (0)
Ukupno glasova: 12
Idi dole
Stranice:
1 ... 4 5 7 8 ... 15
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Formula 1 - Sezona 2017  (Pročitano 135700 puta)
Poznata licnost


FTP! - Zivot je bez veze ako si mrtav

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 2754
Zastava
mob
Apple 5s
nije
uglavnom ga igraju azijatkinje,a one imaju male sise pa nema sta da skace

 Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 19874
Zastava
mob
Samsung 
Трка је почела  Smile
IP sačuvana
social share
...Јер си много друкчији од свих
Јер ти си стална опасност за њих
Нешто си ново а не знају шта
Друкчије ходаш, друкчије мислиш...И ниси ко сви
Њихова слабост само си ти...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Intel Core 2 Quad Inside

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 5400
Zastava Belgrade City
mob
Apple iPhone 7 Plus
Samo cu reci, ne potcenjujte Ferrari. Od pocetka sezone ovaj bolid ne radi najbolje u hladnijim uslovima kada se vozi jedan brzi krug i to se videlo i juce. Na tome treba da se radi u buducnosti.

Sto se tempa tice, kada se sve sabere, oduzme, pomnozi i podeli, ovo je ponovo cista pobeda +/- 10 sekundi za Ferrari. Hamilton jeste imao kaznu, ali je i Vettela zeznuo SC. Da ga nije bilo, imao bi 6-7 sekundi prednosti u odnosu na Bottasa i Hamiltona nakon njihove prve zamene guma. Umesto toga, nije imao nikakvu prednost. Na starijim gumama od Bottasa je napravio 7 sekundi prednosti i tu je resio trku. Kimi opet nije imao srece, ali verujem u njega i dalje.
« Poslednja izmena: 16. Apr 2017, 19:18:45 od zare88 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


James Bond 007 MI6

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 7630
Zastava Београд
mob
Samsung Galaxy Note 4
Прво да поздравим Миодрага и да му кажем да је прошле године потпуно био у праву када сам ја кудио Розберга, а он га хвалио. Сад тек видим шта је Розберг био. Ово што је Ботас урадио то још нисам видео од ере Шумахера када му је се Барикело склањао са стазе. Па брате ако то већ радите радите на мало бољи начин да не буде овако очигледно. 2 пута му се склања као да је видео плаву заставу.
Друго. Рекао бих (као навијач Ферарија ово сматрам) да Ферари још није са темпом као Мерцедес. На добром су путу и ту треба још да се ради по доста, али из трке у трку напредују. Сад да није било казне Хамилтона вероватно би било друкчије, али то је она чувена шбб кбб. И да похвалио бих стратегију Ферарија. И у Кини су први повукли потез није се исплатило, али су покушали. И сада је опет мало фалило да Мерцедес има среће са сејфти каром. То је неко моје да кажеш објективно виђење трке. Следећа трка је Сочи па да видимо како ће тамо изгледати све ово.
« Poslednja izmena: 17. Apr 2017, 00:00:33 od 1 1 4 »
IP sačuvana
social share
"Човјека ћете најбоље упознати ако га проматрате како се понаша кад се нешто дијели бесплатно"- Иво Андрић
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 29182
Zastava
f1 je timski sport i vozaci sluze da ispunjavaju ono sto tim misli da je najbolje za benifit tima e sad problem je sto mnogi f1 posmatraju kao pojedinacan sport
recimo ja bih najvise voleo da meklaren pobedjuje bez obzira ko ga vozi,a posto meklaren tavori na nicijoj zemlji drugi izbor mi je mecka iz prostog razloga sto nisu postojali kad sam bio klinac i pocinjo da pratim f1 pa mi je bilo super kad su se pojavili i bmw mi je bio gotivan dok su surili f1 al su jebiga odustali
sto dolazimo do zakljucka da sam slab na svapske timove  Smile

al kao starom pratiocu f1 najvise bi voleo da se meklaren vrati na stare dane slave pa krljanje sa ferarijem jer htela mi to da priznamo ili ne to je najveci f1 klasik u okrsaju timova
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

А у к*ц

Zodijak
Pol
Poruke 34612
Zastava
mob
LG Frizider
Citat
al kao starom pratiocu f1 najvise bi voleo da se meklaren vrati na stare dane slave pa krljanje sa ferarijem jer htela mi to da priznamo ili ne to je najveci f1 klasik u okrsaju timova

I Vilijams..........

Eto ako bi se vratio BMW u Vilijams, bez problema bih imao za koga da navijam Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
i porse u meklaren
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
Citat
al kao starom pratiocu f1 najvise bi voleo da se meklaren vrati na stare dane slave pa krljanje sa ferarijem jer htela mi to da priznamo ili ne to je najveci f1 klasik u okrsaju timova

I Vilijams..........

Eto ako bi se vratio BMW u Vilijams, bez problema bih imao za koga da navijam Smile
И Монтоју да врате.  Smile
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

А у к*ц

Zodijak
Pol
Poruke 34612
Zastava
mob
LG Frizider
Bez Montoje nista

To je poslednji vozac za koga sam bas navijao Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
Montoja  Smile Smile
Taj nije imao srece...
nisam gledao trku, ali lepo je videti plasman koji je istumban. Mada jos uvek to nista puno ne znaci. Tek slede promene
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 4 5 7 8 ... 15
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 11:02:04
nazadnapred
Prebaci se na:  
Oznake: Sezona Formula

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.112 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.