Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 23:19:12
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

TotalCar: Pocetna | Vesti | Specijal | Video | Foto | Test | Akcije | Saveti | Moto
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 24
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Formula 1 - sezona 2016  (Pročitano 113896 puta)
Jet set burekdzija


James Bond 007 MI6

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 7630
Zastava Београд
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 44.0
mob
Samsung Galaxy Note 4
Сад у недељу ћемо видету дал ће бити ко Кјево-Каљари или Јувентус-Наполи Smile
« Poslednja izmena: 17. Mar 2016, 23:31:43 od 1 1 4 »
IP sačuvana
social share
"Човјека ћете најбоље упознати ако га проматрате како се понаша кад се нешто дијели бесплатно"- Иво Андрић
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


James Bond 007 MI6

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 7630
Zastava Београд
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 44.0
mob
Samsung Galaxy Note 4
Обрни окрени све остаје исто. Мерцедес лагано и ове године има да издоминира. Ферари ништа није напредовао. А што се кфалификација тиче мало је рећи да су смор. Кад ти на 4 мин до краја знаш ко је први, други, трећи итд какве су то квалификације Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
"Човјека ћете најбоље упознати ако га проматрате како се понаша кад се нешто дијели бесплатно"- Иво Андрић
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Intel Core 2 Quad Inside

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 5400
Zastava Belgrade City
OS
Windows
Browser
Chrome 49.0.2623.75
mob
Apple iPhone 7 Plus
Znate, sad ce mnogi da krive FIA-u ali nisu oni krivi. Predlog za ovaj format je dosao direktno od timova i radne grupe. Oni su se svi saglasili da yele takav format i FIA je to samo ratifikovala. Vidim da su prema prvim izjavama sefovi timova vec shvatili da su napravili glupost. Bice promena vrlo brzo.

Sto se samih kvalifikacija tice, nista neocekivano. Znalo se da je Mercedes jos uvek brzi i da Ferrarijev izazov treba da dodje tek u toku sezone. Prilicno sam siguran da realna ralika nije 8 desetinki. Mercedesi su imali jos jedan pokusaj na novim gumama, Ferrari bi isto napredovao da je izlazio, ali su znali da to nece biti dovoljno i nisu trosili gume. Realno, razlika je oko pola sekunde sto nije lose. Na ovom istom mestu prosle godine je bio 1.4 zaostatak.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows
Browser
Chrome 49.0.2623.87
Ove kvalifikacije ne mogu uopste biti vise neko merilo dominacije ili cega god vec. Jednostavno format kvalifikacija je previse idiotski i potrosio sam sat vremena svog zivota na najgluplju mogucu stvar. Vise nikada nece gledati ovu smejuriju od kvalifikacija. Pa oni ni sami ne znaju koja su im pravila.
Anyway Mercedes standardno najbolji i mali pomaci Meklarena sto mi prija srcu valjda ce uspeti da budu barem konstantni.  Smile
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


James Bond 007 MI6

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 7630
Zastava Београд
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 44.0
mob
Samsung Galaxy Note 4
Само ме занима ккао ли ће изгледати ове квалификације на Спа, ако их дотад не замене Smile. Мада за Кимија су ове легле ко будали шамар. Нема више зајебавања Smile
« Poslednja izmena: 19. Mar 2016, 11:51:02 od 1 1 4 »
IP sačuvana
social share
"Човјека ћете најбоље упознати ако га проматрате како се понаша кад се нешто дијели бесплатно"- Иво Андрић
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Intel Core 2 Quad Inside

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 5400
Zastava Belgrade City
OS
Windows
Browser
Chrome 49.0.2623.75
mob
Apple iPhone 7 Plus
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 29182
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Opera 10.62
jebes kvalifikacije ubacise mi one nepostojece sk kanale  Smile i opet mi nisu vratili golf klub Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


James Bond 007 MI6

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 7630
Zastava Београд
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 44.0
mob
Samsung Galaxy Note 4
Сад имаш да пикаш и оне што их само имају у спорт клубу SmileЈесу глупе квалификације. Шта који клинац покушавају? Оне су биле закон одједном у последња 2 минута сви изађу па не знаш док последњи не прође ко је први а овако на 3 минута знаш све осим прве двојице Smile
IP sačuvana
social share
"Човјека ћете најбоље упознати ако га проматрате како се понаша кад се нешто дијели бесплатно"- Иво Андрић
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 29182
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Opera 10.62
dosad su bili mit svi su culi za njih,a niko ih nije video nesto kao jeti,drakula,eskimi...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


James Bond 007 MI6

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 7630
Zastava Београд
OS
Linux
Browser
Chrome 49.0.2623.91
mob
Samsung Galaxy Note 4
А јој какав инциндент између Алонса и Гутиерез. Ништа од мекларена није остало. Срећом ништа не фали ни Алонсу ни Гутиерезу

И на крају испаде обрни окрени опет Мерцедес први иако су направили огромну грешку на почетку. Не знам који курац онај Ферари ради. Па јеботе дал је могуће прекид трке 15 минута и они не мењају ништа. Па стави тврде гуме буди други. Ал јок они настављају са супер меким. И још механичари прошле године убедљиво најбољи сад заборави човек гумуда скине. Неће они далеко са оваквим грешкама екипе. Бојим се да је Алонсо био у праву кад је рекао да су увек близу али да не могу то близу у победу да претворе. Smile
« Poslednja izmena: 20. Mar 2016, 08:05:25 od 1 1 4 »
IP sačuvana
social share
"Човјека ћете најбоље упознати ако га проматрате како се понаша кад се нешто дијели бесплатно"- Иво Андрић
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 24
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 23:19:12
nazadnapred
Prebaci se na:  
Oznake: Formula sezona

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.099 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.