Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Fizicki napad na članicu saveta za borbu protiv korupcije  (Pročitano 1828 puta)
23. Nov 2015, 16:48:38
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
Browser
Chrome 46.0.2490.86
Reakcije ministra policije na napad u vecernjim novostima
http://www.novosti.rs/vesti/naslovna/hronika/aktuelno.291.html:577916-Clanica-Saveta-za-borbu-protiv-korupcije-napadnuta-u-haustoru

snimak intervjua sa napadnutom Miroslavom Milenovic na pescaniku
http://pescanik.net/razgovor-sa-miroslavom-milenovic/

Nedavno je objavljen izvestaj o radu Dipos-a
izvestaj o Dipos-u
http://pescanik.net/izvestaj-o-diposu/
« Poslednja izmena: 23. Nov 2015, 16:49:23 od dabisha »
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 41.0
mob
Sony xperia
Milenović: Imam poverenja u pripadnike MUP, ali policija se guši u aferama

Članica Saveta za borbu protiv korupcije Miroslava Milenović izjavila je večeras da ima poverenja u pripadnike policije, ali ne i u policiju kao instituciju.


Miroslava Milenović

"Imam poverenja u pripadnike policije, ali se policija guši u aferama. Pravim profesionalcima nije dozvoljeno da rade", kazala je Milenović, koja je u subotu napadnuta u haustoru zgrade u kojoj živi.

Milenović je, gostujući na televiziji N1, kazala da nisu istiniti navodi o tome da ne sarađuje sa policijom, koje je naveo ministar unutrašnjih poslova Nebojša Stefanović i dodala da ona ima kontakte i sa policijom i sa tužilaštvom.

Ona je podsetila i da je u septembru policiji prijavila da je neko prati, ali da nije bilo konkretnih rezultata istrage.

"Posle toga nisam imala ni pismo ni razglednicu", rekla je Milenović i dodala da samo neupućene osobe za nju mogu da kažu da ne sarađuje sa policijom i tužilaštvom, budući da već deset godina ima kontakte sa njima.

Članica saveta za borbu protiv korupcije je, govoreći o finansiranju i oglašavanju u medijima, rekla da je ova vlada znatno štedljivija od prethodnih, ali da to nije slučaj sa javnim preduzećima i preduzećima sa većinskim državnim vlasništvom, koja izdvajaju značajna sredstva.

Milenović je pomenula i da je od pojedinih preduzeća, poput Srbijagasa, Telekoma, ili novosadske Informatike, nemoguće dobiti podatke i podsetila da se tim povodom oglasio poverenik za informacije od javnog značaja Rodoljub Šabić.

Prema njenim rečima, prepiska povodom dostavljanja podataka traje i sa samom Vladom Srbije.

Ona je ukazala i na to da su televiziji Pink davane subvencije iz budžetskih sredstava, a da su se krediti koji su toj televiziji dati za neke izvozne poslove poklopili sa isplatama poreskih dugovanja.

Ona je ocenila i da nema naznaka da su medijski zakoni, koji su usvojeni prošle godine, poboljšali položaj medija, te da veruje da je situacija čak i lošija danas.

"Privatizacija je obavljena na čudan način, nije bilo dovoljno transparentnosti, određeni mediji još nisu privatizovani, ne znamo ko je vlasnik Politike i Novosti", rekla je Milenović.

Milenović je ukazala i na veliku moć markletinških agencija koje su bliske vladajućim strukturama, što je, kako je navela, važilo i u vreme prethodne vlasti.

Govoreći o svom radu u Savetu za borbu protiv korupcije, kaže da je to telo stalno izloženo pritisku.

"Posle izveštaja o Diposu u Savetu za borbu protiv korupcije, imali smo upad Nikole Petrovića, direktora EMS, koji je došao u Savet I izrazio nezadovoljstvo time što je naveden kao jedan od zakupaca državnih nekretnina", rekla je Milenovićeva za televiziju N1.

Ona kaže da je ta poseta bila neprijatna, da je sa potpredsednikom, koji je potpisnik izveštaja, imao razgovor, i da je tvrdio da je ugrožena bezbednost njega i njegove dece objavljivanjem adrese.

Petrović: Nisam upao u prostorije Saveta, gospođu Milenović ne poznajem.

Direktor Elektromreža Srbije Nikola Petrović negirao je večeras navode članice Saveta za borbu protiv korupcije Miroslave Milenović da je upao u prostorije tog saveta i potvrdio da je podneo krivičnu prijavu protiv potpisnika izvestaja o korišćenju Diposovih objekata potpredsednika te institucije Miroslava Milićevića.

Reagujući na izjavu Milenovićeve, Petrović je u pisanoj izjavi za TV b92 naveo da on ne poznaje članicu Saveta za borbu protiv korupcije i da je nikada nije video.

“"Gospođu Milenović ne poznajem, nikada je nisam video. Nisam upao u prostorije Saveta, nego sam se telefonom uredno najavio. Mislim da nije u redu da se u tom izveštaju navodi tačna adresa na kojoj živim i da moja maloletna deca zbog toga imaju neprijatnosti. U Savetu su mi rekli da im to nije bila namera, ali podneo sam krivičnu prijavu protiv tog Milićevića koji je potpisao izveštaj. Inače kiriju uredno plaćam", naveo je Petrović.

Govoreći o fizičkom napadu, koji se dovodi u vezu s poslednjim izveštajima Saveta i u vezi s objavljivanjem izveštaja o Diposu, Milenovićeva je, kako se navodi, spomenula i nenajavljen upad direktora EMS-a Nikole Petrovića u prostorije Saveta za borbu protiv korupcije.

Ona je, kako se dodaje, objasnila da u izvešštaju nisu objavljene adrese stanovanja tih ljudi, već javnih objekata koje su ti ljudi zakupili, a ukoliko zakupljujete od države, taj dokument mora da bude javan.

Preuzeto sa ...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.11
u 90% sam siguran da se radi o nekoj privatnoj stvari
i da nema toliko veze sa njenom sluzbom...

previse je amaterski sve uradjeno

da se radi o ozbiljnim koruptivnim radnjama i da je u pitanju ozbiljan igrac
odletila bi ona iz sluzbe kao cep iz sampanj boce  Smile
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
OS
Windows XP
Browser
Chrome 46.0.2490.86
u 90% sam siguran da se radi o nekoj privatnoj stvari
 i da nema toliko veze sa njenom sluzbom...

previse je amaterski sve uradjeno

da se radi o ozbiljnim koruptivnim radnjama i da je u pitanju ozbiljan igrac
odletila bi ona iz sluzbe kao cep iz sampanj boce  Smile
jednog ot tih iz agencije su ozzbiljno prebili nedavno
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


'bem li ga

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9627
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 42.0
mob
SonyEricsson xperia m2
tako je i kod hale limes bio samo ,,saobracajni udes'' ...
IP sačuvana
social share
"Da je ustaša rođen u Srbiji bio bi četnik. Da je četnik rođen u Hrvatskoj, bio bi ustaša. Da je hrišćanin rođen pre 2500 godina u Grčkoj, verovao bi u Zevsa. Da je musliman rođen pre 3500 godina u Egiptu, verovao bi u Ozirisa. Vaša nacionalnost i veroispovest zavise od vremenskog i geografskog položaja na kojem ste rođeni. Nacije i religije su izmišljene da vas razdvajaju, da se zbog istih ubijate, a da se ratnoprofiterska bagra bogati na vašim jeftinim životima."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Cudni smo ti mi pingvini!

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 6178
Zastava srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 41.0
mob
SonyEricsson k750i
tako je i kod hale limes bio samo ,,saobracajni udes'' ...

neki bi to nazvali i pokusaj da se spase srbija... neki opet da je bio pokusaj atentata... neki da je napad na samu srbiju - teroristicki cin ...

mozda cemo za koju godinu saznati sta se i ko krije iza ovog napada a i tiog kojeg ti spominjes  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
OS
Windows XP
Browser
Chrome 46.0.2490.86
mozda cemo za koju godinu saznati sta se i ko krije iza ovog napada a i tiog kojeg ti spominjes  Smile
mislim da necemo nikad
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
OS
Windows 7
Browser
Chrome 47.0.2526.106
Milioni za državni marketing

Državne institucije i preduzeća, njih 124, potrošili su od 2011. do 2014. godine 60,9 miliona evra za usluge oglašavanja i marketinga. I to je prema izveštaju Saveta za borbu protiv korupcije minimalan iznos, jer ni Vlada Srbije ni najveća javna preduzeća nisu dostavili potpune podatke. Ukoliko bi i oni bili uključeni u izveštaj, cifra bi prema proceni Saveta dostigla 840 miliona evra. Uz brojne primere, predstavnici Saveta upozoravaju da se putem oglašavanja i marketinga stvara jak odnos između medija i predstavnika vlasti, u kojem prvi imaju finansijsku korist, dok drugi dobijaju servilne medije.

https://vimeo.com/album/3124824/video/149994538
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 27614
OS
Windows 7
Browser
Chrome 47.0.2526.73
чек,јели због тога ова фасовала баје  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
OS
Windows 7
Browser
Chrome 47.0.2526.106
to mi nismo u situaciji da znamo. nije ovo jedina stvar koju rade
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.109 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.