Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 16:19:12
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 821 822 824 825 ... 905
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Fitnes i bodibilding  (Pročitano 1197041 puta)
Hronicar svakodnevice


Nasmeši se...neko te voli.

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 824
Zastava Montenegro
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.17
mob
Samsung S III
Zanima me imam li koristi da podijelim sklekove na po 4 vjezbe, 4 danas, druge 4 sjutra, odmor,  pa opet 4, 4, odmor... Pa od ponedeljka opet isto... Znaci svaki dan da su razlicite vjezbe?   

- I da, koje sklekove da radim da uticu na donji dio grudi, nesto kao "potkresavanje"?  Smile Smile
« Poslednja izmena: 21. Maj 2011, 00:25:28 od SofTouCh »
IP sačuvana
social share
- Rijesio sam da se zenim ne jos ali rijesio sam!
-Ja znam da nista neznam, ali ipak znam da vise znam od onih koji znaju da nista neznaju!
!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Nisam mudar, samo tiho pricam

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 8856
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia 6220
Citat
Zanima me imam li koristi da podijelim sklekove na po 4 vjezbe, 4 danas, druge 4 sjutra, odmor,  pa opet 4, 4, odmor... Pa od ponedeljka opet isto... Znaci svaki dan da su razlicite vjezbe? 
Kao sto rekoh, sto raznovrsnije to bolje.
Citat
- I da, koje sklekove da radim da uticu na donji dio grudi, nesto kao "potkresavanje"?
Kontra-kosi benc, i ne znam kako se zove ono spustanje sajli, pokreti isti kao za letenje kad radis ramena, samo ne podizes tegove, nego spustas sajle.
IP sačuvana
social share
Баш још једна бенефиција тренирања у јавности, поред очитих бенефиција по физичко здравље, је управо развијање курцобоље за мишљење других...
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Damn Mad Cows !

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 21465
Zastava Trstenik, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Samsung Galaxy Kevoje8ac
Ja bih da vam predložim jedan HIIT trening za kondiciju, fat burn/definicju koji je izvodljiv za svakoga ko se po malo bavi sportom. Probao sam mnoge ali ovaj je verovatno "najlakši" na koje ćete naići a strašno je efikasan.

Možda ste naleteli nekad na youtube-u. Evo linka pa pročitajte polako i odgledajte ove 4 vežbe. Pete nema ali za prvih mesec dana nije ni potrebna jer ćete se i posle ovih kupati u sopstvenom znoju.
Uz istrajan i odlučan rad i dobru ishranu bićete veoma zadovoljni postignutim rezultatima.

A skeptike, ako ih ima, ću zamoliti da probaju i sami pre nego što kažu da je program laganica  Smile

http://www.bodyrock.tv/category/daily-workouts/workout-archives/20-minute-interval-cardio-workout/

I jedan savet. Ako ste početnik stavite intervale na 15 i 30 sekundi, za žene na 15 i 60. I biće vam dovoljno 3 puta u prvoj nedelji. Sledeće ćete već videti da li možete 4 puta ili da skratite pauzu između serija.

I u atačmentu stvarčica koja bi mogla da vam koristi ako vežbate kod kuće

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

*
Workout Timer.zip (152.95 KB)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 275
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 11.0.696.68
mob
SonyEricsson w950i
insiderman, program je odlican, svaka cast..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 12
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
Cao!!!

Dragi drugari, molim vas da me posavetujete koji pulsmetar da kupim.
Sta su moji zahtevi:
- da mi se stalno ocitava puls tako da znam u kom sam "opsegu".

Sve ostalo mi je nebitno.

Dajte mi savet koji da kupim i da bude neka razumna cena!!!

Hvala i pozdrav
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1661
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.17
mob
Motorola 
Jel vezba neko u onom parku na Adi Ciganliji? Dobre su one sprave za vezbanje,jel neko to izradio kod kuce?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Gemini
Pol
Poruke 2294
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Cao ljudi jel mozete neku ukusnu-zdravu ishranu da mi preporucite na fazon sledeceg ?  Smile

Pilece meso na rostilju , kuvano jaje , ela sir...

Uz tu ishranu , neki houm-mejd trening bez sprava znaci sklekovi i trbusnjaci pre svega , ako moze neki program kompletni neko da mi izradi i ako postoji neki dobar video za ovo sto ja trazim ?  Smile

Trebalo bi mi mesec dana da se dovedem u normalu , 183 visok , oko 80 kg znam sebe slicne programe sam i pre praktikovao i onda se opet usvinjim pa bih sad malo da se prebudzim da ostane tako  Smile
IP sačuvana
social share
[size=1]Edit by kokota:jebo vas ja
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Nisam mudar, samo tiho pricam

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 8856
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia 6220
Jaja i sir ujutru/pre treninga , piletina, riba popodne/posle treninga. Koliko sklekova mozes da uradis?
IP sačuvana
social share
Баш још једна бенефиција тренирања у јавности, поред очитих бенефиција по физичко здравље, је управо развијање курцобоље за мишљење других...
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
Nalozili se svi na te fore sa jajima(kljukanjem istima,to jest),pa posle kad pocne kamenje u zucnim putevima,bice veselo.

Pobogu,jetra i inace radi malo ubrzano kad covek ima upalu misica,da bi stvorila proteine i ostale materije neophodne za "popravku" misica.
Jaja imaju proteine,ali imaju i holesterol.I zadnje sto takvoj jetri treba jeste novo opterecenje i jos holesterola.

Okanite se tih blesavih prica.Jedite jaja,ali ne svaki dan.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Nisam mudar, samo tiho pricam

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 8856
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia 6220
Zato sam kao izvor proteina naveo piletinu i ribu, a dodao bih i soju i surutku(sad su vrucine, mozes da ocepas litar surutke kad hoces). Jaja i sir su u umerenim kolicinama dobri da daju snagu za trening.
IP sačuvana
social share
Баш још једна бенефиција тренирања у јавности, поред очитих бенефиција по физичко здравље, је управо развијање курцобоље за мишљење других...
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 821 822 824 825 ... 905
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 16:19:12
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.092 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.