Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 16:03:42
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5 ... 905
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Fitnes i bodibilding  (Pročitano 1195500 puta)
Jet set burekdzija


7th son of a 7th son

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 6046
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
mob
HTC one s
evo polako se svi ljubitelji bodibildinga skupljaju, trebalo bi malo cescce da pricamo na ovu temu
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9126
Zastava Srem
OS
Windows 98
Browser
Opera 8.51
mob
Samsung i5700 + D880
Pa,ajde pocnite,ne bih ja,koji radim benc sa 70 kila,da budem zacetnik teme 'Bodibilding' Smile

Znaci,vi koji vezbate duze vreme,dajte neki program,znaci ono - koja vezba,koliko serija,ponavljanja,neki trikovi i tako to...
IP sačuvana
social share



I sta sad mi nindze da radimo?
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


7th son of a 7th son

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 6046
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
mob
HTC one s
ne dizem ni ja nesto mnogo vise od tebe, 100-110kg, 6 puta, reci koja vezba za koji deo tela te zanima
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9126
Zastava Srem
OS
Windows 98
Browser
Opera 8.51
mob
Samsung i5700 + D880
100-110 kg 6 puta? Pa i nije to mnogo vise,samo skoro duplo Smile

Meni je bench najslabija strana,sve ostalo napredujem,samo to sam zakucao.Doduse,i ne treba mi snaga,ali mi je to bas cudno.Duboke cucnjeve radim 10 puta opusteno sa 115kg,kad sam se tripovao na neki program za bolji odraz radio sam 130kg po 5 puta,a bench nema 'leba...

No,to mi i nije bas bitno,vise me zanima sta raditi za biceps.Ja ga obicno radim u kombinaciji sa ledjima,i skontao sam da to ne ide.Znaci,uradim par serija po 5 zgibova,raspadnem se,dusa 'oce napolje,pa onda jos lat masinu iza i ispred,i veslanje,i posle toga kao treba da radim biceps.Uradim skot-klupu maksimalno i zakucam,i onda kao nesto mrljavim sa bucicama,ali nije to to...

Znaci,da li valja raditi po jednu grupu misica dnevno,ili bar da iskombinujem biceps sa tricepsom,pa da radim maksimalno biceps,3-4 vezbe? I u cemu je razlika izmedju ravne i kose sipke kad se radi biceps? Cuo sam nesto kao da je kosa sipka za unutrasnji...
IP sačuvana
social share



I sta sad mi nindze da radimo?
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Krajnje beznadezan


~ Shabaniqus Vulgaris ~

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 12758
Zastava Sabac
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
mob
Nokia 6120c
jbga ja uvek radim dve grupe po danu i to grudi+biceps, ledja+triceps i ramena i noge... probaj da pre treninga uneses vise ugljenih hidrata (nesto slatko) kako bi dobio energiju i da se malo vise odmaras izmedju serija, vremenom bi trebalo da udjes u formu...ja ravnu sipku radim stojecki a a/z na skot klupi, mada bi trebalo najvise da se kocentrises na bucice, po mom misljenju sa njima dobijas najvecu dubinu pokreta i najbolje rezultate, mada je to sve, opet, subjektivna stvar Smiley...inace 90-100 na benchu mada se tu mnogo manje trudim nego sto to radim sa bucicama (30 na ravnoj i kosoj, 25 na kontra kosoj maksimalno...) Smile
IP sačuvana
social share

You know what? Screw you guys I'm going home... Wait, I am home... Screw you guys I'm getting off line...
Najbolji imperator na svetu
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


7th son of a 7th son

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 6046
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
mob
HTC one s
ja radim 4 puta u nedelju dana, pon i cet grudi, biceps, noge, trbusnjaci, uto i pet ledja, ramena, trapezi, triceps, trbusnjaci. nemoj isti dan raditi biceps i triceps, razdvoj ih, previse se umara ruka
mene benc isto muci. probaj u pon recimo da radis benc, kosi benc, konta kosi benc i propadanje, a cet radi benc, razvlacenje bucicama na ravnoj (ili kosoj, kontra kosoj) klupi, leptir masinu i spustanje tega iza glave sa bucicom, tako i za ostale grupe misica, nemoj ponavljati iste vezbe tokom jedne nedelje. mene vise pogodi razvlacenje bucicama nego benc. gledaj da pon i uto uradis sve maximalno, a cet i pet lagano ukoliko nemas snage.
izmedju serija gledaj da ti pauza bude do minut, nemoj previse da odmaras. dok kada menjas vezbe recimo posle grudi krenes na biceps i odmori 5 min, uradis seriju trbusnjaka u pauzi, polako.

ja za biceps radim skotovu klupu sa krviom sipkom (30kg x 12, 40kg x10 , 50kg x 7 ne mogu vise, 30kg x 12 ili dok ne iznemognem skroz) posle toga odmorim par min. predjem na ravnu sipku, stojeci stav, ali posle svake serije prelazim na bucice bez odmora odradim jos 12 panavljanja pa odmor od min pa u krug tako 4 puta to je neki kao super set. i to mi je dosta za biceps, dok cetvrtkom biceps radim samo sa bucicama. meni ravna sipka pogodi donji deo bicepsa, nekako izvuce biceps napolje, dok sa kosom samo vise pogodim sredinu bicepsa.

i ja sam svasta radio za odraz, ali cucnjevi su mi slabija strana, 120 kg najvise mogu, na presi mogu 160, a na masini za prednju i zadnju lozu(radim samo prednju) 80kg, to mi je lako.
ledja, biceps i triceps su mi najjaca strana, (lat masina 100kg x 8, veslanje 100kg x 12-mislim da bih mogao tu i vise, ali nema tegova-. triceps masina 85 kg x 12, skot klupa 50kg x 7)

ramena me muce, lepo izgledaju ali malo mogu sa sipkom da izbacim
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9126
Zastava Srem
OS
Windows 98
Browser
Opera 8.51
mob
Samsung i5700 + D880
Uh,covece,pa vi ste za mene profesionalci Smile Mene jos nije uhvatilo ono da moram redovno da treniram,nikad nisam povezao ni dva meseca...I jebe me malo sto mi sve zavisi od toga kako prodjem na kladionici - ako dobijem nesto,idem redovno,a cim dodje neki tiket gde promasim jedan par,pa jos zadnji,nedeljom,sigurno preskacem ponedeljak,ponekad i utorak jer mi treba vremena da dodjem sebi,zivci odu u ***** Smile Ali,nadam se da cu to prevazici,da mi kladionica nece biti prioritet,mada ce biti napeto... 

A sto se tice programa,probao sam razne,ali sve mi vuce ka tome da cu raditi po jednu grupu dnevno,jer mi je izdrzljivost u zadnje vreme katastrofa.Pre sam mogao da odradim sve sto zamislim,a posle vojske sam skroz okilavio,izgleda da cu morati da zveknem neke preparate za izdrzljivost i da batalim kladjenje...

Trenutno idem 5 puta nedeljno,od ponedeljka do petka,pauza subota i nedelja(dva udarna kladionicarska dana Smile ) ,znaci 5 dana nema odmora uopste,sto ne valja nikako uz moju trenutnu (ne)izdrzljivost,a ubuduce planiram nesto ovako:

Ponedeljak - grudi - propadanje koliko budem mogao,benc 6 serija,kosi benc 4 serije,razvlacenje na ravnoj klupi 4 serije(ili pek-dek nekad),pulover(koji nikad nisam radio,ali cu probati)

Utorak - biceps - stojeci pregib ravnom sipkom 4 serije,skot klupa krivom sipkom 4 serije,pregib bucicama 4 serije,i jedna vezba za podlakticu

Sreda - ledja -zgibovi po par komada(ne uvek,samo kad sam raspolozen),lat masina iza,ispred,veslanje - i triceps neke tri vezbe,jedna za istezanje,potisak sa cela,i ono vucenje kanapom ili kako se vec zove

Cetvrtak - ramena - potisak iza glave,potisak ispred glave,vucenje do brade,'letenje' iako ga nikad nisam radio

Petak - noge - cucnjevi,pa ono za butine,ne znam kako se zove,ekstenzija za zadnju lozu,listovi

Naravno,svaki pocetak treninga trbusnjaci,4 x 50 komada

I opet mi nekim 'cudom' ostaju subota i nedelja slobodni,da mogu na miru da se kockam Smile ,ali bar smanjujem intenzitet treninga.Po nekom mom proracunu,svaki trening bi trebao da traje max 1h - 1h 15min,dok ne udjem u formu,pa se opet vracam na dve grupe dnevno..
IP sačuvana
social share



I sta sad mi nindze da radimo?
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 12613
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
momci, ukljucite malo i trcanja u nedeljni program treninga, nista vam nece skoditi!
nije cilj samo nagruvati biceps, triceps, ramena i ledja, nogice su isto bitne....
najbitnije od svega je sposobnost kardiovaskularnog i respiratornog sistema, to daje dug zivot i dobro zdravlje, a to se samo radom u teretani ne moze postici  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9126
Zastava Srem
OS
Windows 98
Browser
Opera 8.51
mob
Samsung i5700 + D880
Ne znam za ostale,ali ja kardiovaskularni trening otprilike imam tokom cele godine,posto,kad je lepo vreme,po par sati dnevno provodim na fudbalu,basketu,odbojci na pesku(imam jedan teren ispred zgrade a i kod matorog 100 metara od kuce Smile ),ili stonom tenisu,a zimi redovno idem u salu na mali fudbal ili kosarku...Samo trcanje nikad nisam praktikovao,mada verujem da je korisno.
IP sačuvana
social share



I sta sad mi nindze da radimo?
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Krajnje beznadezan


~ Shabaniqus Vulgaris ~

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 12758
Zastava Sabac
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
mob
Nokia 6120c
@Falzone
program ti izgleda sasvim ok, za jednu grupu dnevnu, jedino tezine ne znam sta 'stavljas' Smiley
momci, ukljucite malo i trcanja u nedeljni program treninga, nista vam nece skoditi!
nije cilj samo nagruvati biceps, triceps, ramena i ledja, nogice su isto bitne....
ko kaze da ne radimo full Smiley, doduse ja nakon sto odpesacim do faxa i natrag (cigla sat i po pesacenja) malo mi ostane za trcanje...
IP sačuvana
social share

You know what? Screw you guys I'm going home... Wait, I am home... Screw you guys I'm getting off line...
Najbolji imperator na svetu
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5 ... 905
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 16:03:42
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.106 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.