Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Mar 2024, 03:37:39
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 905
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Fitnes i bodibilding  (Pročitano 1190454 puta)
Mudrijas Burek Foruma
Krajnje beznadezan


~ Shabaniqus Vulgaris ~

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 12758
Zastava Sabac
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
mob
Nokia 6120c
pa dobro, nisam ja neki primer razbacanog coveka Smiley mada sa ponosom mogu da kazem da nemam ni gram sala na telu, mene licno u celoj toj prici vise privlaci to sto konstantno pobedjujes samog sebe, povecavajuci tezine i stalno pomeras granicu koju mozes da izdrzis, kao mentalni izazov, teretana je neverovatna... Smiley
IP sačuvana
social share

You know what? Screw you guys I'm going home... Wait, I am home... Screw you guys I'm getting off line...
Najbolji imperator na svetu
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 2
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
mob
Nokia 3200
ja kad odem u teretanu,izbacim svu negativnu energiju..mada je to malo pasivan sport..najbolje je da se kombinuje sa trcanjem i plivanjem...
IP sačuvana
social share
maki
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9126
Zastava Srem
OS
Windows 98
Browser
Opera 8.51
mob
Samsung i5700 + D880
nemoj vredjati ljude, imas glupe zakljucke, zasto mislis da su svi mali, glupi i celavi, evo ja sam uzimao i metandrostenolon, 2kg kreatina i oko 6kg proteina sam popio za 4 godine, i uopste nisam opterecen kako sada izgledam niti previse pokazujem svoje telo, a pogotovo nisam opsednut time da se mrstim nekom. ne kazem da ima i suprotnih od mene, ali nemoj nas tako uopsteno vredjati molim te. da nisi mozda ljubomoran na momke koji dobro izgledaju? Smile
pozdrav

Brate,napljuva me do jaja,'imam glupe zakljucke','ljubomoran na momke koji dobro izgledaju'... Smile Tako ti je to,sto kaze Ciga - "internet je cudo" Smile

1.Nisam rekao da su SVI mali,nabijeni i glupi i da se mrce,znaci ne treba da se osecas prozvanim,osim ako nisi mali,nabijen,celav,glup i mrcis se.U tom slucaju,javi mi se na 064 280 99 00,ako smatras da sam te uvredio,pa da resimo to nekako.Ako ne,nikom nista...
2.Skidam kapu za progutanu kolicinu 'dodataka ishrani' Smile ,ja sam za par meseci koliko idem(sa prekidima) uspeo da maznem samo Volumass 35,koji je daleko od steroida,skup je relativno,3 500 za 3 kg,a ne donosi mnogo(mada to mozda ima veze s tim sto sam uzimao troduplo manje nego sto pise   Smile )
3.Da te ispravim:"Ne kazem da NEMA i suprotnih od mene..." - kod mene u teretani ih je pun kurac,narocito mladjih kompleksasa,bruka jedna.Drug i ja se odvaljujemo od smeha svaki dan slusajuci lovacke price tipa "on meni tu nesto,a ja bange u glavu' i taj fazon,ne zna se ko koga laze Smile To valjda ide sa povecanjem mase,taj trip sa tucama i to Smile
4.Ljubomoran na momke koji dobro izgledaju? Hmm...Pa,ja do jaja izgledam,samo nisam nabildovan Smile Znaci,kao odbojkas,sa sve 6 komada trbusnjaka,koje je,doduse,vojska malo uzjebala,ali su i dalje tvrdi kao kamen i vide se sa pola ulice,kao i svi ostali misici Smile Plus sto,da sam okorela bidercina,ne bih mogao ovako dobro da igram basket i beach-volley,a bogami ni fudbal mi ne ide lose za ovu visinu Smile
5.Sto se tice Zenitove konstatacije da su SVI koje je tamo upoznao u teretani dobri momci,kod mene to ne vazi.Ima ljudi koji su do jaja likovi,a spadaju u 'male,napumpane',ali je veci broj onih koji su zesce paljevine,i ti likovi su mi smesni, a ne svi...

Da ne bude da je Boban seljacina,evo jedan pozdrav i tebi  Smile
IP sačuvana
social share



I sta sad mi nindze da radimo?
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Krajnje beznadezan


~ Shabaniqus Vulgaris ~

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 12758
Zastava Sabac
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
mob
Nokia 6120c
5.Sto se tice Zenitove konstatacije da su SVI koje je tamo upoznao u teretani dobri momci,kod mene to ne vazi.Ima ljudi koji su do jaja likovi,a spadaju u 'male,napumpane',ali je veci broj onih koji su zesce paljevine,i ti likovi su mi smesni, a ne svi...
jbga, nisi imao srece (ili ja jesam Smile) ja takve izbegavam u startu tako da ih i ne stignem da upoznam... Smile
IP sačuvana
social share

You know what? Screw you guys I'm going home... Wait, I am home... Screw you guys I'm getting off line...
Najbolji imperator na svetu
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


7th son of a 7th son

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 6046
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
mob
HTC one s
Falzone izvini stvarno za prozivku, pogresno sam shvatio, mislio sam da si ti jedan od onih koji citav zivot nista ne rade pa samim tim ne cene druge koji drze do sebe. I meni je pun qrac takvih nabedjenih u teretani sto se pale kao - danas brate 100kg iz benca, sutra cu 110kg Smile itd. znas i sam kako to ide. ali takvi i ne doguraju dugo, nemaju karakter, mesec, dva i vise se ne pojavljuju u teratani.
iskreno nisam ni ja okorela bildercina, igram basket ceo zivot. vezbam par godina, cisto da poboljsam izgled. kada sam krenuo sa 187cm visine imao sam 72kg, a o obimima ruku i grudi necu ni da pricam, sramota je. dok sada sa 189cm imam oko 90-91 kg, ali opet nisam zadovoljan, tesko je visokim momcima da se razviju, treba mnogo vise snage i volje (naravno uz malo preparata Smile). treba samo gurati, nikada ne znas gde je maximum.
ako treba neki savet o preparatima ili vezbama javi se
pozdrav svima
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 12613
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
"...Ljubomoran na momke koji dobro izgledaju? Hmm...Pa,ja do jaja izgledam,samo nisam nabildovan  Znaci,kao odbojkas,sa sve 6 komada trbusnjaka,koje je,doduse,vojska malo uzjebala,ali su i dalje tvrdi kao kamen i vide se sa pola ulice,kao i svi ostali misici  Plus sto,da sam okorela bidercina,ne bih mogao ovako dobro da igram basket i beach-volley,a bogami ni fudbal mi ne ide lose za ovu visinu...."

i najvise volim samog sebe Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9126
Zastava Srem
OS
Windows 98
Browser
Opera 8.51
mob
Samsung i5700 + D880
Pa,dobro,Ivo,tebe volim najvise  Smile

iskreno nisam ni ja okorela bildercina, igram basket ceo zivot. vezbam par godina, cisto da poboljsam izgled. kada sam krenuo sa 187cm visine imao sam 72kg, a o obimima ruku i grudi necu ni da pricam, sramota je. dok sada sa 189cm imam oko 90-91 kg, ali opet nisam zadovoljan, tesko je visokim momcima da se razviju, treba mnogo vise snage i volje (naravno uz malo preparata Smile). treba samo gurati, nikada ne znas gde je maximum.

Kod mene je skoro identicna situacija,s tom razlikom sto idem nekoliko meseci,a ne godina,i sto imam 193cm,a tezina varira oko 90kg,znaci treba mi 3-4kg da bih izgledao kako zelim,ali samo u gornji deo,posto imam jake noge,ne znam kako i zasto...

Videcu ovih dana da otvorim temu na sportskom delu foruma,jer ipak mu ga ovo dodje neki sport,pa cemo tamo razmenjivati iskustva  Smile
IP sačuvana
social share



I sta sad mi nindze da radimo?
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9126
Zastava Srem
OS
Windows 98
Browser
Opera 8.51
mob
Samsung i5700 + D880
5.Sto se tice Zenitove konstatacije da su SVI koje je tamo upoznao u teretani dobri momci,kod mene to ne vazi.Ima ljudi koji su do jaja likovi,a spadaju u 'male,napumpane',ali je veci broj onih koji su zesce paljevine,i ti likovi su mi smesni, a ne svi...
jbga, nisi imao srece (ili ja jesam Smile) ja takve izbegavam u startu tako da ih i ne stignem da upoznam... Smile

I ja ih izbegavam u startu,samo kazem da ih je u Mitrovici mnogo,s obzirom da je mali grad..
IP sačuvana
social share



I sta sad mi nindze da radimo?
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Krajnje beznadezan


~ Shabaniqus Vulgaris ~

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 12758
Zastava Sabac
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
mob
Nokia 6120c
I ja ih izbegavam u startu,samo kazem da ih je u Mitrovici mnogo,s obzirom da je mali grad..
oho, pa mi smo skoro zemljaci (ako mislis na Sremsku..)  Smile
tesko je visokim momcima da se razviju, treba mnogo vise snage i volje
pricaj mi o tome... Smile
IP sačuvana
social share

You know what? Screw you guys I'm going home... Wait, I am home... Screw you guys I'm getting off line...
Najbolji imperator na svetu
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 94
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
mob
SonyEricsson k500i
Evo i ja da se javim Smiley
Oko 4 godine treniram,krenuo sam posto sam bio isto mrsho ko stapic.Znaci ono 188cm,67 kg Smiley
Sad sam 188 isto al 89kg,mogu vam reci da se mnogo bolje osecam ovako,a o snazi i da ne pricam hehe
A inace tih nabijenih namrshtenih tupana ima svuda,pa i u teretani u kojoj ja vezbam. Ne pricam sa njima,
sta ima da pricamo....
IP sačuvana
social share
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Edit by Anea: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 905
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Mar 2024, 03:37:39
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.071 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.