Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Filmovi u najavi ili ti filmadzije na poslu  (Pročitano 657646 puta)
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
U pripremi spinof “Fast & Furious” ostvarenja?


Dok najnovije ostvarenje iz “Fast & Furious” franšize hara bioskopskim blagajnama, u najavi je, izgleda, spinof originalne priče.

Dva karaktera koji imaju specifičan odnos, Dekard Šou (Džejson Stejtam) i Luk Hobs (Dvejn Džonson) imaju velike šanse da dobiju sopstveni film.

Iako je čitava priča još uvek samo ideja, a s obzirom na pretrpani raspored Dvejna Džonsona, teško da bi došla na red u naredne tri godine, moramo priznati da ovaj tandem izgleda zanimljivo i da bi sigurno doneo veoma dobru akciju u bilo kojoj filmskoj priči.

Inače, “The Fate Of The Furious” trenutno ‘razbija’ svuda po svetu. Za samo nedelju dana prikazivanja uspeo je da inkasira 690 mil.$.



https://www.youtube.com/watch?v=JwMKRevYa_M


Izvor prolog
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 62
Kakva mašinerija za pravljenje para  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
Вендерс снима документарац о папи Фрањи


Познати немачки режисер Вим Вендерс снимиће документарно остварење о папи Фрањи, објавили су продуценти који филм описују као „историјски нефикциони филм“.

Америчка филмска компанија „Фокус фичерс“ (Focus Features) саопштила је на Филмском фестивалу у Кану да је купила права за филм Папа Фрања - човек од речи.

Вендерс ће снимати филм у копродукцији с Ватиканом, који ће тек други пут сарађивати с филмским компанијама, а први пут омогућити директан приступ папи.

Продуцентска кућа је саопштила да ће Фрања у филму говорити о глобалним темама, о екологији, имиграцији, потрошачком друштву и социјалној правди.

Познат као режисер филмова Небо над Берлином и Париз, Тексас, Вендерс ће са папом имати неколико подужих сусрета ради снимања филма.

Није објављено када ће филм бити премијерно приказан.
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
Prvi trejler za dramu “Wonder”

Kompanija Lionsgate donosi nam prvi trejler za porodičnu dramu “Wonder”, priču o dečaku sa vidnim promenama na licu, koji odlučuje da ide u državnu školu uprkos velikim šansama da će ga druga deca ismevati.

Priča po kojoj je snimljen ovaj film inspirisana je istoimenim romanom R.J. Palacija, a glavne uloge u ovom ostvarenju igraju Džulija Roberts, Oven Vilson i mladi Džejkob Tremblej.

Pored njih tu su i Dejvid Digs, Mende Patinkin, Sonja Braga, Izabela Vidović, Ali Libert i Brajs Geisar.

Film “Wonder” režirao je Stiven Čboski (“The Perks of Being a Wallflower”, “The Four Corners of Nowhere”) po scenariju Stiva Konrada i Džeka Torna.

Lionsgate će nam predstaviti ovaj film u bioskopima 17. novembra.



https://www.youtube.com/watch?v=ngiK1gQKgK8


Izvor prolog
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
Несрећа руске подморнице „Курск“ ускоро на великом платну


Дански редитељ Томас Винтерберг открио је да ће снимити филм о „Курску“, трагедији руске подморнице у којој је страдало 118 морнара.

Вест о филму редитељ је открио у Кану, где присуствује 70. Међународном филмском фестивалу.

Филм Курск у којем ће глумити британски глумац Колин Ферт и Францускиња Леа Седу, биће снимљен у белгијској луци „Антверпен“.

Ферт, добитник Оскара за филм Краљев говор 2010. године, глумиће команданта британске морнарице која не успева да спасе руске морнаре.

Филм ће делом финансирати белгијски Фонд за кинематографију са 5,6 милиона долара.

Руска нуклеарна подморница „Курск“ је августа 2000. године потонула због експлозије током вежбе у Баренцовом мору.
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 30
Zastava prilike
kursk film jel izasao zvanicno
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 30
Zastava prilike
i da ga li moze da se nadje srpski prevod
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 62
Reditelj je u maju ove godine tek najavio snimanje, tako da taj film neće pre leta 2018.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


You can't kill me, i'm already dead!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1009
Zombi mjuzikl. Ne izgleda lose.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

disident Burek-foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10067
Zastava
mob
Motorola 
    Sudeći po tome koliko su lore-a čačnuli,a prezentovali gledaocima na kašičicu,gledaćemo mi i nastavke ovoga.


   Nije im mnogo trebalo :


    Netflix naručio nastavak filma "Bright"...i to dan pre premijere prvoga dela na sopstvenoj platformi.


           https://www.eteknix.com/netflix-orders-sequel-fantasy-buddy-cop-movie-bright/
« Poslednja izmena: 29. Dec 2017, 19:46:41 od Torivoje »
IP sačuvana
social share
Od Vučića pedera do Ane lezbejke : Srpska Napredna, stranka kontinuiteta
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.068 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.