Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Filmovi u najavi ili ti filmadzije na poslu  (Pročitano 660532 puta)
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
,,Džodžove Bizarne Avanture“ – prvi tizer igranog filma


Stigla je lepa vest za sve džodžoljupce, a to je da je zvanični sajt zadužen za igranu obradu mange Hirohika Arakija ,,Džodžove Bizarne Avanture: Dijamant je nesalomiv“  objavio prvi tizer trejler ovog filma u petak. Tizer nas upoznaje se Kentom Jamazakijem (Kento Yamazaki), koga ćemo u filmu sresti kao Džosukea, kao i sa ostatkom ekipe:

Najveći deo filma će se snimati u Španiji. Iako je grad Morioh zasnovan na japanskom gradu Sendaiju, reditelj Takaši Miike (Takashi Miike) je smatrao da španski grad Stiges više odgovara opisu.


https://www.youtube.com/watch?v=wJCQnKe6mEQ


Izvor prolog
« Poslednja izmena: 14. Maj 2017, 00:42:47 od zoranjurkovic5@gmail.com »
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
Spilberg, Kopola i del Toro u dokumentarnom serijalu “Five Came Back”

Sećanja na dešavanja u Holivudu tokom II Svetskog rata adaptirana su iz romana Marka Harisa, “Five Came Back: A Story of Hollywood and the Second World War” i govore o međusobnoj povezanosti između filmske industrije i ratnih dešavanja. U seriji će se pokazati kako je rat izmenio Holivud i kako je Holivud promenio rat, kroz iskustva koja su u ratu imali reditelji Džon Ford, Vilijam Vajler, Frenk Kapra, Džon Hjuston i Džordž Stivens. Onisu ostavili svoje uspešne karijere kako bi pomogli svojim sunarodnicima u borbi protiv nacista, da bi kasnije njihova iskustva dala pečat daljoj filmskoj karijeri, kroz dela koja su sledila.

Naratorka dokumentarne serije biće Meril Strip, a opise tadašnje istorije i dešavanja u filmskoj industriji predstaviće nam petorica majstora modernog filma: Stiven Spilberg, Frensis Ford Kopola, Pol Gringras, Lorens Kasdan i Giljermo del Toro.

Zajedno sa serijom “Five Came Back”, Netflix će nam predstaviti i 13 dokumentaraca o kojima se priča u seriji, uključujući “The Battle of Midway” Toma Forda, Vajlerov “The Memphis Belle: A Story of a Flying Fortress”, Hjustonov “Report from the Aleutians”, “The Battle of Russia” Frenka Kapre, “Nazi Concentration Camps” Džordža Stivensa i “The Negro Soldier” Stjuarta Hajslera.



https://www.youtube.com/watch?v=5JuiCTz6Khw

Izvor prolog
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
Prvi trejler za nezavisnu dramu sa Brajanom Krenstonom, “Wakefield”

IFC Films donosi nam prvi trejler za neobično ostvarenje, koje je pravo osveženje u današnjoj filmskoj ponudi.

Scenaristkinja/rediteljka Robin Svikord predstavlja film “Wakefield”, priču o njujorškom advokatu, Hauardu Vejkfildu, koji je jednoga dana odlučio da jednostavno nestane iz života svoje porodice.

Iako ih nikada zvanično nije napustio, jer je bio u kući preko puta, njegov nervni slom oterao ga je u samoću i dobrovoljnu izolaciju.

Brajan Krenston donosi sjajni performans u ovoj nezavisnoj drami, a uz njega, u filmu ćemo gledati i Dženifer Garner, Beverli D’Anđelo, Džejsona O’Maru i ostale.

Ostvarenje je imalo premijeru na festivalima u Teluridu i Torontu, a u bioskope bi trebalo da se pojavi 19. maja.



https://www.youtube.com/watch?v=11QFC3sXqeI


Izvor prolog
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
Projekcija filma "Tačno u podne" u utorak u Američkom kutku


Film "Tačno u podne" biće prikazan u utorak, 16. maja u Američkom kutku, Petra Drapšina 3.

Američki kutak Novi Sad je pokrenuo program "Filmske priče" koji uključuje projekcije i diskusije o kultnim, klasičnim američkim filmovima. Program vodi studentkinja dramaturgije sa novosadske Akademije umetnosti Divna Stojanov.

Film "Tačno u podne" je nagrađen sa četiri Oskara i sa punim pravom se smatra jednim od najpreciznijih i najtačnijih prikaza borbe dobra i zla, trijumfa pravde i moralnosti i žrtvovanja zarad prave ljubavi. Ovaj film je oživeo karijeru holivudske legende Gerija Kupera.

Radnja ovog crno-belog vesterna govori o šerifu grada na Divljem zapadu, koji se potpuno sam mora suprostaviti bandi ubica.Kada šerif Vil Kejn odluči da se povuče u penziju, saznaje da je razbojnik kojeg je poslao u zatvor, na slobodi i da dolazi vozom u podne kako bi mu se osvetio. Šerif odbija predlog svoje žene da beži iako i meštani, koje je godinama štitio, odbijaju da mu pomognu.

IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
Bil Kondon režira “The Bride Of Frankenstein”?


Nakon ostvarenja “Beauty And The Beast” koje je postiglo veliki uspeh za kompaniju Disney, Bil Kondon razmiššlja o novom projektu koji bi mogao da priprema za veliko platno. Najbliži izbor ovog reditelja pao je na dolazeće ostvarenje kompanije Universal Pictures, “The Bride Of Frankenstein”.

Osim što će po žanru malte ne ostati blizu priče “Beauty And The Beast”, Kondonu je Frankenštajnova nevesta jedan od omiljenih filmskih klasika. Naravnom, pričamo o verziji sa Borisom Karlofom i Elsi Lančester, iz 1935. godine, u režiji Džejmsa Vejla.

Scenario za novo ostvarenje studija Universal već je napisao Dejvid Kep, a kao glavna glumica jedno vreme bila je aktuelna Anđelina Žoli. Da li ta mogućnost još uvek postoji i hoće li pregovori sa rediteljem Bilom Kondonom biti uspešni, ostaje da vidimo.

Izvor prolog
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
Nikolas Kejdž i Đina Geršon u trejleru za dramu “Inconceivable”

Imamo priliku da pogledamo trejler koji je objavio Lionsgate Premiere za predstojeću dramu “Inconceivable” u režiji Džonatana Bejkera. Ovaj film ima zavidnu glumačku postavku na čelu sa Nikolasom Kejdžom, Đinom Geršon i Fej Danavej, a tu su i Niki Vilan, Natali Eva Mari, Džejms Van Paten i drugi.

Prema scenariju koji je napisala Kloi King, radnja prati jednu malu porodicu sa jednim detetom, koja poziva misterioznu samohranu majku da im bude dadilja. Ona prihvata poziv i uspostavlja vezu sa njima, ali neće im dugo trebati da otkriju njenu nameru, a to je da im uništi porodicu.

Premijera filma “Inconceivable” najavljena je za 30. jun 2017. godine.



https://www.youtube.com/watch?v=vse9mg7AnGM

Izvor prolog
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
Почиње јубиларни 70. Кански фестивал


За престижну Златну палму, која ће ове године први пут имати дијаманте у знак обележавања јубилеја манифестације, такмичиће се 19 филмова. Кански фестивал, који ће трајати до 28. маја, отвориће вечерас нови филм редитеља Арноа Деплешена „Духови Исмаила“.

Током фестивала биће приказано око 50 дугометражних филмова у такмичарском делу смотре и у другим секцијама.

Међу редитељима који се такмиче за Златну палму, једино је Аустријанац Михаел Ханеке већ добио ту награду и то два пута, 2009. године за филм Бела трака и 2012. за остварење Љубав. Ове године ће представити дело Хепи енд.

Филмски центар Србије саопштио је да ће на Међународном филмском фестивалу у Кану бити приказано осам филмова из Србије и потписан Уговор о сарадњи између Француске и Србије.

Међу тим филмовима је остварење добитника Гран-прија 1967. године, југословенског редитеља Александра Петровића Скупљачи перја, у оквиру програма Кан класик.

Председник жирија који додељује Златну палму је шпански редитељ Педро Алмодовар, а домаћин церемоније италијанска глумица Моника Белучи.

Заштитно лице на великом плакату овогодишњег фестивала је италијанска глумица Клаудија Кардинале.

Награду Канског фестивала прошле године је добио британски редитељ Кен Лоуч за остварење Ја, Данијел Блејк, социјално ангажовану драму о борби незапосленог човека да добије социјалну помоћ.
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
Мајкл Мур снима документарац о Доналду Трампу


Амерички редитељ Мајкл Мур снима документарни филм о америчком председнику Доналду Трампу који ће се звати „Фаренхајт 11/9“, слично као његово остварење „Фаренхајт 9/11“ из 2004. године у којем је критиковао администрацију председника Џорџа Буша.

„Да, снимам филм да нас извучем из ове збрке“, навео је Мур на Твитеру и додао да ће без обзира на открића филм бити „реалан по питању чињеница“.

Филм ће се односити на 9. новембар 2016. (9/11) дан објављивања резултата председничких избора на којима је Трамп победио.

Редитељ је током предизборне кампање био један од ретких јавних личности који је предвидео Трампову победу.

Мур је у октобру прошле године снимио документарни филм Michael Moore in Trumpland (Мајкл Мур у Трамповој земљи) у којем је позвао да се не гласа за њега.

Мур (63) је амерички политички активиста, режисер, социјални коментатор, писац и хумориста. Познат је по свом отвореном, критичком погледу на глобализацију, велике корпорације, насиље изазвано ватреним оружјем и рат у Ираку.
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
Es por tu bien (2017) - uskoro

Najveći košmar za svakog oca koji ima ćerku počinje onda kad njegova mezimica odraste i dođe dan da ga upozna sa svojim dečkom. Obično je to neizbežno odvratan tip koji želi samo jednu stvar od njegove predivne devojčice. I upravo taj dan osvanuo je za Artura, Polija i Ćusa. Njihove slatke ćerkice odlučile su da bace svoju budućnost u smeće, tako što su se spetljale sa trojicom gnusnih momaka. Stoga, njihovim očevima ne preostaje ništa drugo nego da ujedine snage kako bi se rešili njihovih momaka. To znači samo jedno – rat, u kojem se ne biraju sredstva da bi potencijalni zet nestao sa lica Zemlje.



https://www.youtube.com/watch?v=IvbBc2hFN4Q

Izvor prolog

IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
Stigao trejler za animiranu avanturu “The Emoji Movie”

Nova nimirana avantura kompanije Sony Pictures vodi nas u unutrašnjost mobilnog telefona, mesta gde žive emotikoni, glavni junaci ove priče. Aplikacija Textopolis ovde je veliki grad u kojem se dešavaju brojne neočekivane situacije, a glavni junaci, emotikoni, zapadaju u raznorazne avanture.

Ovo ostvarenje je bazirano na ideji Erika Sigela i Entonija Liondisa, a Lionidis je, ujedno, i režiser filma koji kao glasovnu glumačku postavku predstavlja Ti Džej Milera, Džejmsa Kordena, Ilanu Glejzer i Patrika Stjuarta.

“The Emoji Movie” u bioskope dolazi 4. avgusta.



https://www.youtube.com/watch?v=H_nPW7xCmqk


Izvor prolog
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.08 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.