Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 17:18:20
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 20
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Fiksne zvijezde  (Pročitano 48018 puta)
Pocetnik


if you see a fairy ring in a field of grass...?

Zodijak
Pol
Poruke 14
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
ma sta lupam rodjena sam 05 juna 1965 u 11 30 h pre podne.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 6537
Zastava montenegro
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 
meni je venera u blizancima na 28 stepenu blizanaca.
Evo ti 2 zvijezde na 28 st Blizanca,jedna Betelgeuze-priroda Mars/Merkur-moguce nezgode,ali i slava i bogatstvo(po Duporu)
Betelgeuse *
Orion's Right Shoulder Calamities, danger, violence 28° Gemini 45 Unfortunate Mars/ Mercury

- Druga Polaris,prirode Saturn/Venera,o njoj Dupor ne pise
Polaris *
The Pole Star Sickness, trouble, loss, affliction, spiritual powers 28° Gemini 34 Unfortunate Saturn/ Venus
Na 29 st je Menkalinam-koja donosi bogatstvo(obzirom da je orbis Fiksnih zvijezda 1 st i ona ulazi u obzir)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


This is me...then

Zodijak
Pol Žena
Poruke 7354
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
Andjela a ako u uporednim horoskopima oba partnera imaju algol? ko ce tu kome doci glave? Smile
IP sačuvana
social share
Wanna love me,wanna touch me,think twice 'cause you gotta long way to go
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 6537
Zastava montenegro
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 
Andjela a ako u uporednim horoskopima oba partnera imaju algol? ko ce tu kome doci glave? Smile
Ali pogledaj na vrhu koje je kuce,njemu koje tebi?Za koju se planetu zakacio...koje kuce je vladar ta planeta,da li pravi koji aspekt.... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 6
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Angela,posto se razumes,a i vec kad si pomenula ja imam merkur na 25 stepenu bika,sta to znaci?sto je taj stepen najgori?(negde sam procitala da je ta planeta na 25-om stepenu...) Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 6537
Zastava montenegro
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 
Angela,posto se razumes,a i vec kad si pomenula ja imam Merkur na 25 stepenu bika,sta to znaci?sto je taj stepen najgori?(negde sam procitala da je ta planeta na 25-om stepenu...) Smile
Hm,pogledaj kojom ti kucom vlada(vrh koje je kuce u Djevici i Blizancu),inace Merkur simbolizuje djecu,um,obrazovanje...

Ali ne zaboravi,da Algol donosi pnekad i dozu genijalnosti,kazu da je Tesla imao Asc na Algolu,a ja znam neke osobe ,koje su zaista iznad prosjeka sa tim Algolom,kao da im Algol salje neku posebnu energiju iz kosmosa,ne razornu vec kreativnu,ne tjesim te,vec je to moje iskustvo. Smile

Evo sad pogledah,Maki ti je postavila kartu,Blizanac ukljesten znak,a vrh cetvrte kuce u Djevici,kuce doma.

Po meni jako je dobro,sto je tranzitni Uran prosao u februaru 2002 god 25 st Vodolije,tada je pravio kvadrat sa tvojim natalnim Merkurom,koji je na Algolu,mogao da truje tebe tvoj um,tvoj dom.Mogla si da osjecas jak pritisak,da imas peoriod neuspjeha,....
A Algol je skliznuo sa 25-og st na 26,tu ce stojati oko 72.god Smile
« Poslednja izmena: 17. Avg 2006, 14:37:56 od andjela pizelly »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 6
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
pa nalazi mi se u 12-oj kuci,kao i vecina planeta!a sto se tice dece,vec me je strah jer su mi saturn i pluton ku vagi,saturn na 28. a pluton na 26 stepenu u petoj kuci,kuci dece,postavila bi svoju natanu kartu,ali ne umem,ali mi je pomogla neka devojka oko toga kada sam juce postavila pitanje u temi od tralala(ja mislim) a teme je nesto ''pitanja vezana za natalnu kartu''.inace,jel vi naplacujete odgovore na pitanja ili vam je to vezba,zabava ili karmicki zadatak? Smiley Smiley   Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 6537
Zastava montenegro
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 

.inace,jel vi naplacujete odgovore na pitanja ili vam je to vezba,zabava ili karmicki zadatak? Smiley Smiley Smile

to je samo dobra volja ljudi,koji se razumiju u astrologiju,a ne vjezba se na prosjecnim ljudima,vec osobama koje imaju posebne karte(uspjeh ili neuspjeh),pa se prate njihovi zivoti....

u ostalom,najbolje je pratiti svoj zivot Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


All We Need Is Love

Zodijak Leo
Pol Žena
Poruke 135
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Hej! Mozete li da pogledate gdje su meni fixne zvijezde i koje? Hvala unaprijed!

14.08.1981 u 17.40 Bar
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 6537
Zastava montenegro
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 
Hej! Mozete li da pogledate gdje su meni fixne zvijezde i koje? Hvala unaprijed!

14.08.1981 u 17.40 Bar

Fiksne zvijezde djeluju,samo ako su u konjukciji sa planetama u natalu.(Orbis 1 st,sve osim algol 5 st)Po Duporu.

Tebi je Sunce na 21 st Lava ,tu je fiksna zvijezda Algenubi,upliva Mars,Saturn:

Ras Elased Aust
Algenubi Cruel, heartless, bold, bombastic, brutish, destructive, artistic appreciation. power of expression, spiritual gifts, leadership 20° Leo 42 Neutral Saturn/ Mars

Venera na 25 st Djevice-sretna zvijezda,prirode Merkur-Venera:

Labrum Honours, riches, ambition, psychic, chronic illness, dishonest income 26° Virgo 38 Fortunate Mercury/ Venus

Obzirom da ti je Venera u Djevici u padu,pa jos u osmoj kuci,dobro ce ti posluziti ova zvijezda
 Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 20
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 17:18:20
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.097 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.