Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 12:29:48
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 65 66 68 69 ... 80
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Feminizam  (Pročitano 74818 puta)
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
Meni je fascintantno da posle nekog vremena se neke indoktrinirane probude i odmah im je decko neki Alpha muzjak.  Interesantno je to.

Ova druga grupacija, oshishane kose ili farbane zeleno, ili izgledaju ko Gary Oldman iz 5-og Elementa.
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
ne blati gerija oldmana!
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Often Wrong, Never In Doubt

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 18420
Zastava Обреж
IP sačuvana
social share
Nismo višestruke ličnosti. Mi smo mnogo ličnosti.
A jedna od mojih ličnosti je slučajno višestruka ličnost,
ali me to ne čini višestrukom ličnošću. Primeti nijansu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Often Wrong, Never In Doubt

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 18420
Zastava Обреж
IP sačuvana
social share
Nismo višestruke ličnosti. Mi smo mnogo ličnosti.
A jedna od mojih ličnosti je slučajno višestruka ličnost,
ali me to ne čini višestrukom ličnošću. Primeti nijansu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Often Wrong, Never In Doubt

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 18420
Zastava Обреж
IP sačuvana
social share
Nismo višestruke ličnosti. Mi smo mnogo ličnosti.
A jedna od mojih ličnosti je slučajno višestruka ličnost,
ali me to ne čini višestrukom ličnošću. Primeti nijansu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
Владислав Ђорђевић: НОВИ САД – ПРЕСТОНИЦА „ФЕМИНИСТИЧКЕ ДРЖАВЕ”


У уторак 21. марта био сам у „Америчком кутку” (American Corner) на предавању „Жене у медијима”. Основна теза предавање била је та да у медијима постоји „терор маскулинитета”. Али сaмa предавачицa – др Дубравка Валић-Недељковић – изнела је податке који говоре управо о супротном.

    Феминизација медија

Предавачица је изнела податак да у Радио-телевизији Војводине (РТВ) ради као новинар 250 жена и 164 мушкарца. Дакле, „терор маскулинитета” је када у главној медијској кући у Војводини ради ⅔ жена, а ⅓ мушкараца. Осим тога, многи од тих запослених мушкараца су заправо техничко особље. Они су чувари, портири, возачи и други помоћници. Дакле, у РТВ заправо постоји прави терор феминитета!

Предавачица је додала и то да као уредница у РТВ ради 60 жена, а као уредник 33 мушкарца. Дакле, још један ужасан „терор маскулинитета”!

Али ту није крај том „терору”. Предавачица је додала да ауторске емисије раде 22 жене и 12 мушкараца. Опет жесток „терор маскулинитета”!

    Феминизација књижевне продукције


Одмах после тог сомнабулног предавања отишао сам у оближњи Дом b-612 где је одржана „Прослава дана поезије и пролећа”. На тој песничкој манифестацији доминирале су жене. То се уклапа у општу слику новосадске културне сцене. Новосадске књижаре су преплављене делима женске „родне књижевности”.

У четвртак 23. марта у Омладинском центру Црна кућа, леглу лезбијки, одржано је предавање о женама у књижевности. Наравно, предавачице су биле феминисткиње. Опет кукњава на „дискриминацију жена у књижевности”. Мало је жена писаца и мало женских ликова. Наравно, стварност је потпуно супротна. Дела „поезије” великим делом објављују и промовишу песникиње. Феминизација књижевности.

    Феминизација друштвено-политичког живота

Нови Сад је средиште и феминистичког „Покрајинског завода за равноправност полова”. Постоје и друге феминистичке владине и невладине организације.

У новосадском Основном суду има укупно 101 судија, а од тога су 83 жене, а 18 су мушкарци. Дакле, и ту терор феминитета. А у новосадском Центру за социјални рад мушкараца једва да има.

Све то даје повода да се устврди да је Нови Сад незванична престоница „Феминистичке државе”. У Новом Саду жене доминирају у медијима, култури, факултетима, политичким телима и судовима. Државне институције и културни програми преплављени су женама и феминистичком пропагандом.

    Последице тираније феминитета

Последице те тираније феминитета су опипљиве. Нови Сад је град у коме се мушкарци и жене све више мрзе, што је и циљ те пропаганде. Стопа развода у Новом Саду спада међу највеће у Србији. Сваке године се поднесе 1000 захтева за развод, а разведе се око 700 парова.

Висока је и стопа самаца. Неожењених младића у Новом Саду има око 50.000, а неудатих девојка око 47.000. Нови Сад постаје град самаца. А биће их још више после 1. јуна када ступи на снагу ноторни „Закон о спречавању насиља у породици”.

Управо зато што је Нови Сад центар феминизма у Србији у њему се најпре и зачео антифеминистички покрет. Вероватно није случајно то што је прву антифеминистичку књигу на српском написао један Новосађанин (ја) и то још 2009. године. Вероватно није случајно ни то што је прва серија антифеминистичких трибина покренута управо у Новом Саду. Ексцеси феминизма су најуочљивији у Новом Саду, па је и логично да се ту највише исправљају.

    Закључак

Особе које не живе у Новом Саду понекад имају проблем да појме друштвену девастацију коју доноси феминизам. Они још не чују јасно феминистичке бубњеве. Многи још у главама имају блажену фантазију да је данашњи феминизам онај од средине прошлог века. Све такве наивне и неинформисане позивам да дођу у Нови Сад – незваничну престоницу „Феминистичке државе” – и виде све чари феминизма.

IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Often Wrong, Never In Doubt

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 18420
Zastava Обреж
Jeb' ga. Sad počeli da mi iskaču ovi klipovi u predloženima  Smile

Inače, izula feministinje.


https://www.youtube.com/watch?v=u1VVxLEkFhg
IP sačuvana
social share
Nismo višestruke ličnosti. Mi smo mnogo ličnosti.
A jedna od mojih ličnosti je slučajno višestruka ličnost,
ali me to ne čini višestrukom ličnošću. Primeti nijansu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Often Wrong, Never In Doubt

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 18420
Zastava Обреж
IP sačuvana
social share
Nismo višestruke ličnosti. Mi smo mnogo ličnosti.
A jedna od mojih ličnosti je slučajno višestruka ličnost,
ali me to ne čini višestrukom ličnošću. Primeti nijansu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
 Smile
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 65 66 68 69 ... 80
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 12:29:48
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.119 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.