Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5 ... 23
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Feljton Jutarnjeg lista ~ SFRJ i Srpska hegemonija ??  (Pročitano 22773 puta)
Zvezda u usponu


heroj ulice

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 1874
Zastava Hrvatska
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.8
mob
Motorola v360v
nego čija je bila ta tvoja jna?
na čiju se stranu otvoreno stavila?
kome je davala oružje?
gdje je išlo oružje iz vojarni u hrvatskoj?
prema šri lanci?

daj se više uozbilji

da me ne zelis mozda ubediti da su slovenacki komandosi pobedili JNA i isterali je iz slovenije?  Smile
ma nisu slovenci nikoga pobjedili i istjerali.. lako se njima hvalit kad se JNA sama povukla.. imala je JNA druge planove.. oni im u tom trenutku nisu bili toliko važni..njima je bila važnija hrvatska a da su htjeli mogli su slovence porazit bez problema..

ali su se onda pojavili strasni hrvatski komandosi i pobedili zlu JNA?  Smile
da, naravno.. vidiš kako si pogodio.. ali nisu pobjedili samo JNA nego i ostale srpske vojske..  Smile  Smile
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 15462
Zastava Zagreb - Republika Hrvatska
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
Dok sam išao u osnovnu i srednju školu nijednom nas nisu vodili  ni na Oplenac , ni u neki manastir, nego Bihać, Jajce , Tjentište. Toliki su Srbi bili hegemoni.

... i mene isto , potpuno isto , a u crkvu  ne daj bože , to je bila zabranjena tema ..... Smile Smile
IP sačuvana
social share
Duh Sekire: Ја да сам се питао сада би у Загребу биле рекламе на ћирилици, и још бисте се извињавали што нисте имали више да вам узмемо - link
Reply by nikola34: @x#%§!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Ekstrem

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 6621
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
"titovim stazama revoluvcije"  Smile
IP sačuvana
social share



ma taj eduardo je cigan obicni. bilo bi super da mu je noga ostala u terenu. ili jos bolje, taylor trci, a eduardova noga se zapetljala u pertle u vuce se za njim... ili da je ostala na stadionu, pa da se igra umjesto charity shielda, Kup eduardove noge... da pobjednik u finalu dobija nogu
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 392
OS
Windows 98
Browser
Internet Explorer 5.0
@twice
JNA jeste izgubila rat i u Sloveniji i u Hrvatskoj i u BiH jer je bila totalna trulez od armije nesposobna da se obracuna sa najobicnijom kriminalnom bandom.



Ja samo ne razumijem zasto se svi hvataju Slobe i njegovog govora na Gazimestanu 1989, kao najave rata. Sta je on to tamo rekao a nije smio???
IP sačuvana
social share
"Kada bih uspio da ubijedim Muslimane da prestanu da ubijaju sopstveni narod radi CNN-a mozda bismo odavno imali primirje."

- General Mekenzi, jun 1992
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 283
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
znam da je bolno priznati da su goloruku Hrvati svojom ljubavi za Hrvatskom slomili JNA...ali to je činjenica...vi ste udarili svom snagom...i kill.





[Edit by vlado85: Vrijedjanje zabranjeno pravilnikom Politickog ~ Geopolitickog foruma]
« Poslednja izmena: 24. Nov 2006, 19:19:45 od vlado85 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Nemam ništa, al' za Srpsku dajem sve!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 10242
Zastava Pale - Republika Srpska
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
Samsung S7220
znam da je bolno priznati da su goloruku Hrvati svojom ljubavi za Hrvatskom slomili JNA...ali to je činjenica...vi ste udarili svom snagom...i kill.
Primitivizam bez granica...
« Poslednja izmena: 24. Nov 2006, 19:18:37 od vlado85 »
IP sačuvana
social share


Svi kalendari drevnog naroda Maja završavaju se za dvije i po godine, kao da svijeta posle toga neće ni biti...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia ispo iz modu
znam da je bolno priznati da su goloruku Hrvati svojom ljubavi za Hrvatskom slomili JNA...ali to je činjenica...vi ste udarili svom snagom...i kill.

Znam da ce me moderatori verovatno opomenuti mozda cak i banovati ili obrisati ovaj post, ali to je jednostavno jache od mene jer sam Srbin a nisam neka pichkica pa se tuzhakam modovima koji ocigledno ne vide ili ne zhele da vide sliku ispod tvog posta. Pa stoga ovako...

kill

[Edit by vlado85: Vrijedjanje zabranjeno pravilnikom Politickog ~ Geopolitickog foruma]
« Poslednja izmena: 24. Nov 2006, 19:19:24 od vlado85 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 283
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
pošalji mi na pp da vidim.

Kako vi objašnjavate poraz u Hrvatskoj ? Ajmo čisto logički bez strasti promatrati stvari. JNA je bila u rukama Srbrije i griješi svatko tko misli drugačije. JNA je bila 4 vojna sila Europe a imali ste na početku na svojoj strani dobar dio Europe.

kako objašnjavaš poraz Srbije ?

Štoviše mi smo dobili embargo na oružje. Dakle vi ste imali gotovo sve...

Ja shvaćam da je frustrirajuće i traumtično prihvatiti istinu, no činjenica jest da je JNA koliko god bila jaka SLOMLJENA.
Suočavanje sa tom činjenicom je vrlo bolno izaziva velike traume što se vidi i po tvom postu.

Zato radije  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.8
Ja mogu samo jedno da vam kazem ukoliko se ne smirite ima oboje da letite! Toliko svaki sledeci pogresan korak je koban!
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 392
OS
Windows 98
Browser
Internet Explorer 5.0
JNA je bila 4 vojna sila Europe

Mislis 44?
IP sačuvana
social share
"Kada bih uspio da ubijedim Muslimane da prestanu da ubijaju sopstveni narod radi CNN-a mozda bismo odavno imali primirje."

- General Mekenzi, jun 1992
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5 ... 23
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.08 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.