Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 10:38:50
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Procitajte pravilnik foruma! Piraterija je zabranjena i muzicke zelje se ne ispunjavaju!

Idi dole
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 36
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Evrovizija 2012  (Pročitano 70079 puta)
Moderator
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.61
Srpska pesma za Eurosong 10. marta

Željko Joksimović 10. marta predstavlja pesmu kojom će se Srbija takmičiti u Bakuu u maju.

Foto Twitter

Predstavnik Srbije na "Pesmi Evrovizije 2012" Željko Joksimović, izvešće premijerno takmičarsku pesmu naše zemlje u subotu, 10. marta, u specijalnom šou programu na Prvom programu RTS-a.

 Pored pesme kojom će se Srbija takmičiti na Eurosongu, Joksimović će u specijalnoj emisiji otpevati i neke od najpopularnijih melodija svog autorskog opusa.

 Radio-televizija Srbije je kao punopravni član Evropske radiodifuzne unije (EBU) iskoristila ekskluzivno pravo internog izbora srpskog predstavnika za ovogodišnji Eurosong.

 Pored gledalaca u Srbiji, takmičarsku pesmu Srbije za Baku 2012. godine, moći će da prate i Eurosong fanovi na sajtu eurovision.tv, putem live streaming-a.

 Joksimović je 2004. Sa pesmom "Lane moje" osvojio drugo mesto na Eurosongu održanom u Istanbulu.

Izvor: Mondo
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Sve ima svoje...

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 44533
Zastava Vojvodina
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 10.0.2
mob
Nokia 
Skandal u Belorusiji! „Litesound” umesto Aljone u Baku!

Grupa „Litesound” koja je na nedavno održanom nacionalnom finalu „EuroFest” zauzela 2. mesto, novi je predstavnik Belorusije na takmičenju u Bakuu, objavio je javni servis ove zemlje (BTRC). Razlog ovakve odluke je otkrivanje prevare i nameštanja glasova publike!

Kakva bi to evrovizijska sezona bila bez velikih potresa i skandala u pojedinim zemljama? Taman kada smo pomislili da ova sezona nacionalnih izbora, koja je već na izmaku, uglavnom protiče tiho, Belorusi su se pobrinuli da malo odmene Ukrajince! Istina, navikli smo od njih da menjaju pesme, ali da menjaju i izvođače? Pa… Kako kaže naša poslovica – Nikad ne reci nikad!

Pre 10 dana održano je nacionalno finale Belorusije na kojem je pobedu odnela Aljona Lanskaja sa pesmom All my life. Da nešto nije u redu, moglo se još tada naslutiti, jer uprkos činjenici da su pobednika birali i žiri i publika u jednakom odnosu, ni tada a ni kasnije celokupan proces i presek glasova nije objavljen. Voditelji su proglasili pobednika, a rezultati su izgledali ovako:

    Aljona Lanskaja (Alyona Lanskaya) - All my life – 12 poena
    Grupa „Litesound” - We are the heroes – 10 poena
    Guneš (Gunesh) - Tell me why – 8 poena
    Viktorija Aleško (Viktoriya Aleshko) - Dream – 7 poena
    Uzari - The winner – 6 poena

Dakle, objavljeni su poeni bez ikakve naznake o tome čiji su čiji glasovi i kako se uopšte došlo do toga da neko dobije 12 a neko 6 poena!(?) Osim toga, grupa „Litesound” je kod publike slovila za favorita, pored popularne pevačice Guneš, dok Aljonu niko nije video u vrhu. Nakon proglašenja pobednika i uručivanja nagrada ostalim učesnicima, grupa „Litesound” je diskretno napustila scenu, da bi se potom dvojica članova ipak vratila da ispoštuju protokol, dok je trećeplasirana Guneš i definitivno otišla sa scene.

Bilo je potrebno 10 dana da bi proces nameštanja glasova publike bio otkriven, a u ishod ove priče morao je da se umeša i sam predsednik Lukašenko. Prema pisanju beloruskog portala News.tut.by, a kako su prenele naše kolege sa sajta escXtra.com, predsednik Aleksandar Lukašenko izneo je podatak da su glasovi bili namešteni i da će zbog toga beloruski predstavnici u Bakuu biti momci iz grupe „Litesound”. Lukašenko je takođe dodao i da je nesreća da je ceo slučaj morao da bude završen na predsedničkom nivou, ali to je pitanje pravde i njegova je dužnost da stane u odbranu iste!

Posebno je zanimljivo to da na zvaničnom sajtu beloruskog javnog servisa Tvr.by stoji samo obaveštenje da je grupa „Litesound” predstavnik Belorusije na Evroviziji u Bakuu, uz detaljan opis viđenog programa i gostiju koji su nastupili u finalu! Da nije smešno, bilo bi tužno…

Posle svega, „Litesound” putuje u Baku, a da li će tamo pevati pesmu sa kojom su se takmičili u finalu, ili će izabrati neku novu, dodajući tako još gorčine ovom neukusu, ostaje nam da saznamo u nedeljama pred nama.

Da ne bude zabune, mlada Aljona i momci iz grupe verovatno su samo kolateralna šteta neozbiljnog pristupa organizatora događaja, a pre svega odraz nedovoljno izgrađene građanske svesti u celom društvu, tako tipičan za većinu zemalja Istočne Evrope.



Esc Serbia
IP sačuvana
social share
Ni jedan čovek nije ostrvo, sam po sebi celina; svaki je čovek deo Kontinenta, deo zemlje; ako Grudvu zemlje odnese more Evrope je manje, kao da je odnelo neki Rt, kao da je odnelo posed tvojih prijatelja ili tvoj; smrt ma kog čoveka smanjuje mene, jer ja sam obuhvaćen Čovečanstvom.
I stoga nikad ne pitaj za kim zvono zvoni; ono zvoni za tobom...

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Sve ima svoje...

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 44533
Zastava Vojvodina
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 10.0.2
mob
Nokia 
Austrija: Hip-hop duo „Trackshittaz” putuje u Azerbejdžan



O jeeeeeeeeee Smile
IP sačuvana
social share
Ni jedan čovek nije ostrvo, sam po sebi celina; svaki je čovek deo Kontinenta, deo zemlje; ako Grudvu zemlje odnese more Evrope je manje, kao da je odnelo neki Rt, kao da je odnelo posed tvojih prijatelja ili tvoj; smrt ma kog čoveka smanjuje mene, jer ja sam obuhvaćen Čovečanstvom.
I stoga nikad ne pitaj za kim zvono zvoni; ono zvoni za tobom...

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Sve ima svoje...

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 44533
Zastava Vojvodina
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 10.0.2
mob
Nokia 
Irska: „Džedvard” blizanci ponovo na Pesmi Evrovizije!

IP sačuvana
social share
Ni jedan čovek nije ostrvo, sam po sebi celina; svaki je čovek deo Kontinenta, deo zemlje; ako Grudvu zemlje odnese more Evrope je manje, kao da je odnelo neki Rt, kao da je odnelo posed tvojih prijatelja ili tvoj; smrt ma kog čoveka smanjuje mene, jer ja sam obuhvaćen Čovečanstvom.
I stoga nikad ne pitaj za kim zvono zvoni; ono zvoni za tobom...

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Sve ima svoje...

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 44533
Zastava Vojvodina
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 10.0.2
mob
Nokia 
Finska - UMK: Pernila Karlson „zatvorenih očiju” u Baku

Finale finskog izbora „Uuden musiikin kilpailu” održalo se večeras u Helsinkiju, u Ledenoj dvorani. Među šest pesama koje su se našle u finalu posle nekoliko eliminacionih rundi takmičenja, pravo da predstavlja Finsku u Baku dobila je Pernila Karlson sa pesmom na švedskom jeziku - När jag blundar (Kada sklopim oči).




Gde su sad Lordy.... Smile
IP sačuvana
social share
Ni jedan čovek nije ostrvo, sam po sebi celina; svaki je čovek deo Kontinenta, deo zemlje; ako Grudvu zemlje odnese more Evrope je manje, kao da je odnelo neki Rt, kao da je odnelo posed tvojih prijatelja ili tvoj; smrt ma kog čoveka smanjuje mene, jer ja sam obuhvaćen Čovečanstvom.
I stoga nikad ne pitaj za kim zvono zvoni; ono zvoni za tobom...

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Sve ima svoje...

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 44533
Zastava Vojvodina
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 10.0.2
mob
Nokia 
Nationaal Songfestival: Džoan Franka pevaće za boje Holandije

Finale holandskog izbora za Pesmu Evrovizije, poznatijeg kao „Nationaal Songfestival”, završilo  se večeras u Hilversumu, medijskom centru Holandije. Šestoro izvođača otpevalo je svoje pesme, a publika i stručni žiri odlučili su da Džoan Franka putuje u Baku sa pesmom You and me.

IP sačuvana
social share
Ni jedan čovek nije ostrvo, sam po sebi celina; svaki je čovek deo Kontinenta, deo zemlje; ako Grudvu zemlje odnese more Evrope je manje, kao da je odnelo neki Rt, kao da je odnelo posed tvojih prijatelja ili tvoj; smrt ma kog čoveka smanjuje mene, jer ja sam obuhvaćen Čovečanstvom.
I stoga nikad ne pitaj za kim zvono zvoni; ono zvoni za tobom...

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Sve ima svoje...

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 44533
Zastava Vojvodina
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 10.0.2
mob
Nokia 
EMA: „Verjamem“ i Eva Boto za Sloveniju

IP sačuvana
social share
Ni jedan čovek nije ostrvo, sam po sebi celina; svaki je čovek deo Kontinenta, deo zemlje; ako Grudvu zemlje odnese more Evrope je manje, kao da je odnelo neki Rt, kao da je odnelo posed tvojih prijatelja ili tvoj; smrt ma kog čoveka smanjuje mene, jer ja sam obuhvaćen Čovečanstvom.
I stoga nikad ne pitaj za kim zvono zvoni; ono zvoni za tobom...

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Sve ima svoje...

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 44533
Zastava Vojvodina
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 10.0.2
mob
Nokia 
BG pesen 2012: Sofi Marinova put Bakua!



Zanimljivo  Smile
IP sačuvana
social share
Ni jedan čovek nije ostrvo, sam po sebi celina; svaki je čovek deo Kontinenta, deo zemlje; ako Grudvu zemlje odnese more Evrope je manje, kao da je odnelo neki Rt, kao da je odnelo posed tvojih prijatelja ili tvoj; smrt ma kog čoveka smanjuje mene, jer ja sam obuhvaćen Čovečanstvom.
I stoga nikad ne pitaj za kim zvono zvoni; ono zvoni za tobom...

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


☐ worth ☑ not worth

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 23430
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 18.0.1025.45
mob
Tel.Me Your.Number
Koje smejanje od pesama. Bravo Bugari... što kažeš zanimljivo Smile

Daj Dževada Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17305
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.21
Sad pogledah sve pesme...koji uzas jbt. Smile Ne isplati se gledati uopste.
IP sačuvana
social share

Calmly.. walk down the road.. and into your death..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 36
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 10:38:50
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.083 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.