Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 09:52:49
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Procitajte pravilnik foruma! Piraterija je zabranjena i muzicke zelje se ne ispunjavaju!

Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 131
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Evrovizija 2008.  (Pročitano 81038 puta)
Poznata licnost


��� BAKY ���

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 4168
Zastava Pančevo
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.50
Ne znam da li sam pogodio temu al ajde.......... Jel zna neko kada će da počnu da se prodaju ulaznice i koliko će da koštaju??  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 3917
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
mob
LG 
Kakve ulaznice pa ima da teraju ljude u arenu.
Mislim da ce se ulaznice vise deliti nego prodavati, a i uglavnom poenta je da dodju stranci.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


��� BAKY ���

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 4168
Zastava Pančevo
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.50
Pa jednom u sto godnina je evrovizija u srbiji i ko zna da li će još nekad biti ovde, a ti kažeš da će se ulaznice više deliti nego prodavati  Smile      Pa više od pola hotela po beogradu je već rezervisano zbog evrovizije.......... tako da ako neko zna kada počinju da se prodaju neka javi pa da se spremim za duuuugo čekanje u redu za ulaznice   Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 3917
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
mob
LG 
Pa ja kazem da je to bitnije strancima nego nama.Oni dolaze da mlataraju onim zastavicama i da glume show, a takvih je u Srbiji malo.Eto tu si ti ali sumnjam da cete se gurati.Ja bih pre pratio rts i jos neke televizije i radio stanice, sigurno ce reci kako do karte.Evrovizija sigurno ne zaradjuje na kartama.
« Poslednja izmena: 05. Nov 2007, 00:37:17 od Luka_Blok11c »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0b1
mob
Apple iPhone SE 2020
Ponuda čelnika TV BiH našoj estradnoj zvezdi
Bosanci žele da ih Brena predstavlja na „Evroviziji“
Autor: V. Ðurić Ðura | 22.11.2007 - 07:57

Čelnici Televizije Bosne i Hercegovine ponudili su našoj najvećoj estradnoj zvezdi Lepoj Breni da bude njihov predstavnik na predstojećoj „Pesmi Evrovizije“ koja će se održati u maju naredne godine u „Areni“.

Za njih bi bila velika čast da Brena prihvati ponudu i odabere saradnike koji bi joj uradili pesmu po meri „Evrovizije“. Posle pobede Marije Šerifović na „Pesmi Evrovizije“ 2007, Evropljani su zaista sve više zainteresovani za izvođače koji dolaze iz krajeva eks-Jugoslavije. Ponuda je upravo stigla u „Grand produkciju“, čiji je Brena suvlasnik, i veoma ozbiljno se razmišlja o njoj.
 - Za sada nisam sigurna da ću prihvatiti ovu zaista lepu ponudu. Moramo svi dobro da razmislimo i da potom donesemo odluku. Svakako je velika čast što sam izabrana da predstavljam Bosnu i Hercegovinu na „Pesmi Evrovizije“ koja će se održati u Beogradu. Bila bi to prilika da se predstavim publici širom Evrope u najlepšem svetlu. Za sada samo razmatram ponudu - rekla nam je Lepa Brena.
Nesumnjivo je da bi pojavljivanje na „Pesmi Evrovizije“ 2008. za Lepu Brenu bio još jedan veliki plus u njenoj bogatoj muzičkoj karijeri. Ne treba zaboraviti da je prošle godine slična ponuda stigla na adresu Željka Joksimovića, koji je potom napravio baladu „Lejla“ za Harija Varešanovića i na taj način ponovo bio prisutan u jednom od centara muzičkog pop biznisa Evrope.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0b1
mob
Apple iPhone SE 2020
Austrija ne želi na Evroviziju zbog politizacije i etničke pristrasnosti
Autor: Blic online | 21.11.2007 - 21:17

Austrija ne želi da učestvuje na takmičenju za pesmu Evrovizije zbog politizacije i etničke pristrasnosti. Pitanje je i da li će Austrija prenositi evrovizijsko takmičenje, koje će iduće godine biti održano u Beogradu, navode slovenački mediji, a prenosi B92.

Programski direktor televizije ORF Volfgang Lorenc je rekao da je "očigledno da to takmičenje više nije međunarodni zabavni program, već samo politička kuhinja, u kojoj o pobedniku ne odlučuje kvalitet, već poreklo". Zbog toga ocenjuje da se radi o očigledno negativnim prepoznavnim znakovima zapletenog evropskog udruživanja, zbog čega talenti iz Austrije više neće biti slati na takmičenje na kom nemaju nikakve šanse.
On kaže da će Austrija u evrovizijskom takmičenju ponovo sa veseljem učestvovati kada se ta situacija popravi.

Urednik zabavnog programa ORF-a Edgar Bem je objasnio i da se zna da će na tamičenju u Beogradu ponovo biti dva polufinalna izbora, ali nije određeno koje države će učestvovati u kom polufinalu i na osnovu kojih kriterijuma. Zbog toga je za Austriju neprihvatljivo da, u pomenutim izborima, dođe do podele na zapad i istok.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


somewhere I belong...i guess...:)

Zodijak Scorpio
Pol Žena
Poruke 718
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 6270
ma ne da nece prodavat te ulaznice,no ima da biju ko ne uzme Smile
IP sačuvana
social share
-gdje bi nam bio kraj da nije tako blizu?!
-zeli samo ono sto od tebe zawisi
-mnogi ljudi nisu dostojni dana pa on ipak swice
-u swakoj ljubawi postoji onaj koji ljubi i onaj koji okrece obraz
-bog nam je dao jedan jezik a dwa uweta da bismo manje pricali a wise slusali...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 108
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.23
Pa ja kazem da je to bitnije strancima nego nama.Oni dolaze da mlataraju onim zastavicama i da glume show, a takvih je u Srbiji malo.Eto tu si ti ali sumnjam da cete se gurati.Ja bih pre pratio rts i jos neke televizije i radio stanice, sigurno ce reci kako do karte.Evrovizija sigurno ne zaradjuje na kartama.

Aj da se ukljucim ja kao ESC fan da te demantujem Smiley

Karte se placaju, i to jako mnogo. Ove godine u Finskoj su se karte prodavale u paketu (polufinale i finale) a cena je iznosila 240 evra.da da dobro ste procitali, a opet je arena bila puna.
U Kievu 2005. je npr. cena bila 150 evra.Toliko se i kod nas ocekuje, jer smo siromasna zemlja, nismo Finska.
Tako da evrovizija upravo zaradjue od karata, i gledanosti naravno,koja iz godine u godinu  raste. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 3917
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.10
mob
LG 
Pa mi nit smo ukrajina ni finska.realno je ocekivati da se za domacu publiku vise karata podeli nego proda.I ako se zaradjuje od prodaje zaradjivace se od stranaca koji te pare imaju.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


sve VidIm SVe CuJEm sve Znam

Zodijak
Pol Žena
Poruke 348
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6680
Evrovizija je  co0l stvar!!! a da Ana  vodi sHOw bilo bi josh  bolje!!shto se mene tiche neka vodi ko oce samo da bude sve ok!!!!    Smile Smile
IP sačuvana
social share
Smile  ...KoSoVo Je SrBiJa...  Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 131
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 09:52:49
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.09 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.