Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 07:23:51
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Procitajte pravilnik foruma! Piraterija je zabranjena i muzicke zelje se ne ispunjavaju!

Idi dole
Stranice:
2 3 ... 131
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Evrovizija 2008.  (Pročitano 81162 puta)
27. Avg 2007, 19:06:17
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5054
Zastava http://forum.burek.co.yu/Themes/default/images/flags/cs.png
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
ANA RAZMIŠLJA O EVROVIZIJI !!!
Srpska teniserka počastvovana predlogom Aleksandara Tijanića da bude voditelj "Evrosonga 2008", razmotriće ideju odmah posle US opena

 
Ana Ivanović ozbiljno će razmotriti predlog generalnog direktora RTS-a Aleksandra Tijanića da bude voditelj "Evrosonga 2008"!!!

Srpska teniserka počastvovana je idejom prvog čoveka "nacionalnog servisa" da baš ona vodi spektakl koji će sledeće godine biti održan u "Beogradskoj areni", ali je trenutno koncentrisana samo na osvajanje US opena i sada nema vremena da razmišlja o toj ponudi.

- Ideja gospodina Tijanića da Ana vodi Evroviziju svakako je zanimljiva i ona će je razmotriti. Naravno, ne sada, jer joj predstoje mečevi u Njujorku i ona trenutno ne misli ni o čemu drugom osim o tenisu. Ali, kada prođe ovo takmičenje i vidi raspored turnira, doneće odluku. U svakom slučaju, takav predlog je za nju čast i neće ga odbaciti dok o njemu dobro ne razmisli - kaže za Press Anin otac Miroslav Ivanović.

Generalni direktor RTS-a Aleksandar Tijanić je, javno predlažući Anu za voditelja "Evrosonga", svoju ideju obrazložio činjenicom da bi njena pojava na bini najbolje odražavala šarm Srbije.

- Ana poseduje opštu prepoznatljivost, zato je moja ideja da ona bude voditelj "Evrosonga". To bi odražavalo njen šarm i šarm Srbije. Nisam je još pitao, ali mislim da bi to bio pun pogodak - rekao je Aleksandar Tijanić u intervjuu "Večernjim novostima" od nedelje, 28. avgusta.
 
Finalno veče "Evrosonga" planirano je za kraj maja, kada počinje i "Rolan Garos", na kojem je Ana prošle godine igrala u finalu. Dakle, Ivanovićeva bi morala da se paralelno sprema i za turnir u Parizu i za Evroviziju, što bi bilo malo nezgodno. Ipak, to ne znači da ne bi mogla da se pojavi na bini u "Areni" kao specijalni gost i da najavi, recimo, nastup Marije Šerifović u pauzi pred glasanje.

Dok u Srbiji Anu svi već vide na pozornici Evrovizije, ona je potpuno spremna za početak US opena. Pošto su je proglasili za najlepšu sportistkinju sveta svih vremena i pošto je obavila šoping po Menhetnu, Ivanovićeva može na miru da se posveti tenisu.

- Imam više samopouzdanja u igri nego ranije, osećam da sam dosta napredovala. Vrlo sam uzbuđena što ću igrati na još jednom gren slem turniru - rekla je Ivanovićeva, finalistkinja ovogodišnjeg Rolan Garosa i polufinalistkinja Vimbldona u intervjuu za Rojters.

Anini ovogodišnji dobri rezultati na gren slem turnirima doveli su je među najboljih pet na svetu, ali srpska teniserka na dva dosadašnja nastupa na Otvorenom prvenstvu SAD nije uspela da prođe dalje od trećeg kola.

- Prvi cilj na US openu mi je da ne ispadnem već u prvoj nedelji, kao što je dosad bio slučaj - rekla je Srpkinja koja je ove godine osvojila turnir prve kategorije u Berlinu, a potom bila najbolja i u Los Anđelesu.
Inače, Ana na US openu startuje u prvom kolu mečom protiv Japanke Aiko Nakamura.

Jelena odjavila Mareja

Jelena Janković neće igrati u paru sa Džejmijem Marejem na Otvorenom prvenstvu SAD! Iako su njih dvoje pobedili u miksu na Vimbldonu, usput stvorivši vrlo prisan odnos, na ivici romanse, u Njujorku neće biti nastavka priče.

- Morala sam da kažem Džejmiju da ovog puta nećemo igrati zajedno. Nema to veze sa njim, već sa mojom željom da se potpuno posvetim singlu. Imam velike ambicije, ali prethodni turniri pokazali su da nemam dovoljno snage da se posvetim takmičenju u obe konkurencije. Džejmiju i meni je bilo sjajno u Vimbldonu, ali to je već prošlost - rekla je Jelena.

Novosti/Press
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5054
Zastava http://forum.burek.co.yu/Themes/default/images/flags/cs.png
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Tijanić u Novostima:

ANA VODI “EVROSONG”

IMATE li favorita koji bi vodio “Evrosong”?

- Imam. Za “Beosong” i “Evrosong” treba nam četvoro voditelja. Moja ideja, mada nju nisam pitao, jeste da ženski voditelj “Evrosonga” bude fantastična Ana Ivanović. To bi na najbolji način odražavalo i Anin šarm i šarm Srbije. I njen rezultat. Ana poseduje opštu prepoznatljivost. Zato smatram da bi to bio pun pogodak.


IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


*Kako koristim kosmo disk, moja zena vise ne hrce*

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 5204
Zastava Nova Pazova↔Beograd
OS
Windows 2000
Browser
Opera 9.10
mob
Nokia onaj veliki
Nemojte slati vise komentara za redom. Postoji dugme izmeni ako ste nesto zaboravili reci. Postovanjem vise odgovora zaredom tema se samo razvodnjava i smanjuje se preglednost. Za ostala pravila ponasanja pogledajte pravilnik Burek Foruma.

Ana voditelj... a to sto ima problema da sastavi prosto prosirenu recenicu, to cemo da zanemarimo... Smile
IP sačuvana
social share
Top teme:
:: Da li pishate pod tushem ::
:: Ima li petao penis? ::
:: Koje vam jaje vise visi? ::


...histerija znaci kadse covek dere iz petnih zila smrt smrt smrt!!...
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 357
Zastava Vrsac
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
mob
Samsung X640
U pravu si, i ja mislim da se ne bi bas najbolje snasla u toj ulozi....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 88
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
Sony Xperia Mini Pro
Ja kontam da bi trebala to uraditi. Sve se moze nauciti... A zna li se kad ce to tacno biti, cena ulaznica...
IP sačuvana
social share
Edit by Belgrade: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.23
mob
Apple iPhone 3Gs
Svi bi da vode Beoviziju i Eurosong

Konkurs za voditelje Beovizije, u okviru kojeg će biti izabrani i rezervni voditelji Eurosonga, zvanično je završen u petak.

Od oko 1.000 prijavljenih, većina su glumci, pevači, manekeni i voditelji. Kako prenose beogradski mediji, medju njima su i Ekstra Nena (predstavnica Jugoslavije na Eurosongu pre 15 godina), duhoviti švedski voditelj Jovan Radomir, i manekenka Andjelija Vujović.

"Imam dovoljno iskustva, radio sam i švedsku Evroviziju, i bila bi mi čast da to radim u svojoj domovini. Mesto voditelja srpskog izbora za pesmu Evrope bilo bi vrhunac moje karijere" rekao je Radomir za "Blic".

Konačni izbor voditelja odlučiće žiri u sastavu - voditeljka "Ključa" Nataša Miljković, bivša urednica RTS-a Gordana Suša i reditelj Darko Kamarit.

"Uži izbor od sto kandidata stavićemo na još nekoliko provera. Oni moraju da znaju dva svetska jezika, a ocenićemo i glumačke, pevačke i plesne sposobnosti. Telefonsko glasanje gledalaca i mišljenje žirija presudiće u konačnoj rundi izbora, kada će se za voditeljsko mesto boriti 24 para" kaže Miljkovićeva.

Još uvek nije poznato ko će biti zvanični voditelji Eurosonga, mada su čelnici RTS-a izrazili želju da vide teniserku Anu Ivanović u toj ulozi. I šarmantna sportistkinja volela bi da bude deo spektakla, ali nije sigurno da li će uspeti da uskladi obaveze.

Odabrani par vodiće Beoviziju, i biće nominovan za rezervne voditelje Eurosonga, koji će se, zahvaljujući pobedi "Molitve" Marije Šerifović u Helsinkiju, održati u Beogradskoj Areni u maju sledeće godine.

Izvor: MTS-Mondo
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
mob
Apple iPhone SE 2020
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5054
Zastava http://forum.burek.co.yu/Themes/default/images/flags/cs.png
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Svečanost bez Marije Šerifović !!!

Beograd - Ovogodišnja pobednica "Evrosonga" Marija Šerifović nije prisustvovala ceremoniji uručivanja ključeva Evrosonga.

Na današnjoj svečanosti gradonačelnik Helsinkija Jusi Pajunen uručio je zamenici gradonačelnika Beograda Radmili Hrustanović "Ključeve Evrosonga". Na konferenciji za štampu ogorčena Marija Šerifović tvrdi da je na ceremoniju iz Skupštine grada niko nije pozvao zbog toga što su dobili i-mejl iz kabineta generalnog direktora RTS-a Aleksandra Tijanića u kome se kaže da će ona biti sprečena da prisustvuje.

"Nije se desio poziv ni od strane RTS-a ni od strane Skupštine grada. Radmila Hrustanović je žena koju možete da kontaktirate koliko danas da vam ona lično kaže, saopšti i pokaže mejl koji je stigao iz Kabineta generalnog direktora RTS-a da Marija Šerifović ne može da prisustvuje i da je odsutna", kaže ona.

Međutim, iz kabineta Aleksandra Tijanića jutros je usledio demanti u kome se ova tvrdnja Marije Šerifović naziva skandaloznom neistinom i njoj se savetuje da zbog problema u glavi potraži stručnu pomoć lekara.

I u izjavi za B92 Tijanić kategorički tvrdi da Marija Šerifović ne govori istinu: "Sve što tražim to je da se taj mejl iz mog kabineta, navodni, koji je stigao u Skupštinu grada pokaže. Meni je jutros dvaput potvrđeno od strane šefice Kabineta zamenice gradonačelnika da je gradska skupština uredno pozvala gospođicu Mariju Šerifović".

B92 nije uspeo da dođe i do Radmile Hrustanović, ali izvor iz Skupštine grada kaže da je program ceremonije organizovao RTS i da su na sastanku koji je održan tim povodom predstavnici RTS-a rekli da Marija Šerifović neće moći da učestvuje, već da će umesto nje doći njeni prateći vokali.

Inače, sukob na relaciji RTS - Marija Šerifović nije nov. Marija i njen menadžer su nakon pobede na pesmi Evrovizije optužili Tijanića da je otkazao snimanje promotivnog spota i najavili prekid svake saradnje sa RTS-om.

Tijanić nije komentarisao Marijine optužbe, ali za menadžera nije imao nimalo lepe reči i kazao da više ne želi da sarađuje s njim.

Marija Šerifović je, kako se saznaje, privatno danas posetila Skupštinu grada i s njima izgladila nesporazum.


Šerifovićeva se susrela sa gradonačelnikom Helsinkija

Pobednica "Evrovizije" Marija Šerifović danas se u Skupštini grada Beograda susrela sa gradonačelnikom Helsinkija Jusijem Pajunenom, saopštila je gradska služba za informisanje "Beoinfo".

"Povodom primanja ključeva 'Evrosonga' danas su se u zdanju Starog dvora susreli Radmila Hrustanović, zamenica gradonačelnika Beograda, Jusi Pajunen gradonačelnik Helsinkija i Marija Šerifović, pobednica ovogodišnjeg takmičenja na 'Evrosongu", piše u saopštenju.

Kako se navodi, u srdačnoj atmosferi razmenjeni su utisci o proteklom takmičenju u Helsinkiju, planovima i nastavku karijere Marije Šerifović.

Gosti iz Finske su srpskoj pevačici "poželeli uspešan nastavak karijere, a ona im se zahvalila na toplom dočeku u Helsinkiju".

Susretu Šerifovićeve, Pajunena i Hrustanovićeve nekoliko sati ranije prethodila je svečanost uručenja "evrovizijskih" ključeva u Starom dvoru, kojoj pevačica nije prisustvovala.
 
Beta
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


that nothing more then one night stand

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 75
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 23456
A  sad i sportisti zele da budu i pevaci i voditelji i glumci.....jbt vise se ne zna ko sta radi
....moje misljenje je da svako treba da radi ono za cega je kvalifikovan a ne da se
proseravaju........
IP sačuvana
social share
PeoPlE ~ ShiT

.....________Religion is the opium of the people________.....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5054
Zastava http://forum.burek.co.yu/Themes/default/images/flags/cs.png
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
KOMISIJA RTS-A SUZILA KRUG KANDIDATA ZA VODITELJE EUROSONGA


BEOGRAD , 16. septembra (Tanjug) - Komisija Radiotelevizije Srbije izabrala je 120 od 800 kandidata prijavljenih na konkursu za voditelje Eurosonga sledeće godine u Beogradu, saopštila je danas Pres služba javnog servisa.

Testiranje za "Euro lice" je obavljeno danas i juče u zgradi RTS-a, a u selekcionoj komisiji su bili novinar Nataša Miljković, reditelj Darko Kamarit i glavni i odgovorni urednik Zabavnog programa RTS- a Sandra Šuša.

Prijavljeni kandidati su tokom dva dana prolazili testove opšte kulture, test poznavanja engleskog jezika, kao i audio- vizuelni test

U narednih nekoliko dana selekciona komisija u istom sastavu odabraće 48 kandidata ( 24 devojke i 24 mladića ) koje će publika upoznati tokom Rialiti šoua. Taj program će biti emitovan na Prvom programu RTS- a, od 24. septembra.

Među prijavljenima je i veliki broj kandidata sa iskustvom u javnim nastupima, poput Bebi Dol, Anđelije Vujović, Bojana Bijelića, Aleksandra Djorđevića, Ivana Golušina, Vanje Miličić, Jelene Kovačević i Milana Milačića.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 131
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 07:23:51
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.099 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.