2
Invalid argument supplied for foreach()
/srv/burek/vhosts/burek.com/subdomains/forum/httpdocs/Themes/default2/index.template.php: 578
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mrznje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Glasanje
Pitanje: Ko će biti šampion?
Spanija
70.6%  (12)
Rusija
29.4%  (5)
Ukupno glasova: 17
Idi dole
Stranice:
1 ... 31 32 34
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: EvroBasket 2007 - Spanija  (Pročitano 45549 puta)
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


In the shade, therefore, we will fight!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 6523
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
HTC Touch Cruise
cek cek zar to nije memedovic??  Smile meni su njih dvojica isti . . .
Sad si i mene zbunio... Ni ja ih ne razlikujem... U svakom slucaju trebali su npr. honorarno da dovedu Iliju Kovacica! Ali ko jos to ocekuje od rts-a...
« Poslednja izmena: 18. Sep 2007, 13:51:31 od karanm »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol
Poruke 11340
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
Pa ne znam malo me smara Kovacic . . .  Smile . . . Ali sve je bolje nego Denda i ostala gerijatrija koja komentarise basket kao partiju karlinga ili saha. . . Kovacica slusam od kako je poceo da komentarise Nba. . .Kako je smesan sa onim "Booomba"  Smile . . .

E da jel se secate onog matorog sto je komentarisao na BK evropski basket. . .Ono nesto pre podne 10:24 ili tako neki tajming  Smile . . . Onaj spori ,bradati. . .  Smile Smile . . .legenda jednom mu dali da komentarise Nba. . . Lakers - Bulls. . . Nikog nije zvao po prezimenu vec sve po imenu  Smile Smile Smile " Majkl,Majkl,do Skotija,iii odlicno dodavanje do Tonija "  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

realno

Zodijak
Pol
Poruke 1153
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
kao prvo, ilija je radio prvenstvo za b92, tako da te gluposti o 'honorarnom dovodjenju na rts' ne dolaze u obzir.

kao drugo, taj matori nije zvao igrache po prvom imenu, to je radio vlada olic (verovatno nash najbolji komentator za nba).

i trece, memedovic radi boks, "emisije o sibiru" itd. sharenac nema veze sa tim.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol
Poruke 11340
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
Citat
taj matori nije zvao igrache po prvom imenu
WTF?Sta nije zvao ??? Pa gledao sam tj slusao . . . ovaj je davno pre olica . . .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1869
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.21


Citat
Masho, udaj se za mene
Jel ovo Loncar odvalio ?  Smile

Ne, Sarenac...Nakon sto mu je Loncar rekao da Kirilenkova Masha dozvoljava prevaru... Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol
Poruke 11340
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
Citat
Ne, Sarenac...Nakon sto mu je Loncar rekao da Kirilenkova Masha dozvoljava prevaru... Smile Smile
ahahahahaha  Smile  Smile  . . . Ladno nisam cuo. . .  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9126
Zastava Srem
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.22
mob
Samsung i5700 + D880
Kakav,bre,Kovacic,pa Sarenac je za njega tata u svakom pogledu... Ilija ima onaj iritirajuci glas,zlo... Razume se solidno u srz igre i neke takticke finese ali i tu ga Sareni sije za dve klase.

Najjace mi je bilo na OI 2000,kad je Karter preskocio Vajsa a Sarenac prvo divljao par minuta (potez je stvarno bio za nevericu) a onda posle par minuta,ocigledno jos pod utiskom monstruoznog kucanja,rekao nesto tipa: "zamislite,idete tako ulicom Toronta i dodje Karter i preskoci vas" Smile Ja ga zato i gotivim,nije normalan... Pa sad na ovom EP je poceo onu reportazu iz Granade: "evo me u cvecu" Smile

Kralj.
IP sačuvana
social share



I sta sad mi nindze da radimo?
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol
Poruke 11340
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
Citat
zamislite,idete tako ulicom Toronta i dodje Karter i preskoci vas" Smile Ja ga zato i gotivim,nije normalan... Pa sad na ovom EP je poceo onu reportazu iz Granade: "evo me u cvecu" Smile

Kralj.
Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 4306
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
Sarenac treba da vodi one emisije po Sibiru, to mu mnogo vise lezi, a da kosarku ostavi nekom drugom...

 Smile

Covek je definitivno "izlapeo"...  Smile
« Poslednja izmena: 18. Sep 2007, 15:53:38 od dulisha »
IP sačuvana
social share
"A great many people think that they are thinking when they are merely rearranging their prejudices."  William James
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


In the shade, therefore, we will fight!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 6523
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
HTC Touch Cruise
kao prvo, ilija je radio prvenstvo za b92, tako da te gluposti o 'honorarnom dovodjenju na rts' ne dolaze u obzir.
Ne znam sto si se toliko nasao uvredjenim i zasto mislis da je samo ono sto ti kazes pametno, po meni bi dovodjenje Ilije da prenosi EP bilo pun pogodak, a ako neko ima para to je RTS!
Utakmice Sakramenta uz Iliju na komentatorskoj poziciji prestavlja najbolje live kosarkaske prenose koje sam gledao na tv-u! (Neracunajuci reprzentativnu kosarku). A kad vikne "bomba", samo puca adrenalin...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 31 32 34
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.095 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.