Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 16:11:41
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Procitajte pravilnik foruma! Piraterija je zabranjena i muzicke zelje se ne ispunjavaju!

Idi dole
Stranice:
1 ... 91 92 94
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Eurosong ~ Moskva '09  (Pročitano 89228 puta)
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 274
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0b5
mob
Nokia 
Pa to on dečko od uzbuđenja.Nemojmo da smo surovi.
Kolko ono beše im'o godina?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


May God have mercy upon my enemies 'cause I won't

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 9393
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Apple iPhone 7
'86 godište Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Muškarci više vole plavuše...

Zodijak
Pol Žena
Poruke 142
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.20
Srce malo, uzbudio se... Sad mi svakakve prljave misli padaju na pamet...  Smile

Ojebiga, opet sam u offu, znam, oprostite, ne mogu si pomoći kad je Rybak u pitanju, presladak je! 
IP sačuvana
social share
Ne daj na se, ne daj svoje... nemoj tuđe, prokleto je!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 274
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0b5
mob
Nokia 
Anea, sram te bilo, kako možeš reći takvu pizdariju?!  Smile Smile
Mali je dobar, i ja bi mu dala. Točka. 
Oduvijek sam se ložila na smušene tipove koji izgledaju ko da im baba poklanja robu za Božić 

Šta bi sad ovo od ranije i ovo najnovije?
Promena mišljenja za 180 stepeni.Dal' o "Bajci" ili o Rybaku?

Kažem ja kad se odsluša nekoliko puta onda tek ulazi pod kožu.
Ni ja je nisam gotivio baš nešto u polufinalu ali kad sam je ponovo čuo u finalu oduševio sam se.
E sad ne mogu da se palim na Rybaka ,nisam od "sumnjivih",ja imam svoju Aysel ,al' da je pesma pesma je.
Ma kakva pesma...pesmetina.
« Poslednja izmena: 22. Maj 2009, 00:29:17 od greenfire »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Cancer
Pol
Poruke 7773
Zastava Kurcheva Glava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
Zasto se ja dokazujem sa decom?  Smile

Molim te objasni mi ovo?  Smile  Smile

Zasto se trudim da dokazem nekom kome je jedini argument "Pa evropa je tako glasala"?
IP sačuvana
social share
I got banned for having a common sense.
Common sense... Not as common as you might think.
Sta smo danas naucili? Filmovi se dele na umetnicke i filmove za opustanje. Nema losih filmova, to je laz, plod fikcije.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


I'm a riddle so strong, you can't break me...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 12686
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
Samsung Galaxy Nexus
Srce malo, uzbudio se... Sad mi svakakve prljave misli padaju na pamet...  Smile

Ojebiga, opet sam u offu, znam, oprostite, ne mogu si pomoći kad je Rybak u pitanju, presladak je! 

po meni to nije off.. ima veze sa evrovizijom, tj sa ucesnikom evrovizije.. Smile
IP sačuvana
social share
  

"Nobody expects the Spanish Inquisition!"
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Sve ima svoje...

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 44533
Zastava Vojvodina
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 
Možda nastavim da pevam

Marko Kon, kompozitor i tekstopisac koji nas je ove godine predstavljao na „Evroviziji” sa pesmom „Cipela”, nedavno se vratio sa takmičenja u Moskvi, a u Beogradu su ga, osim tropskih temperatura, sačekale brojne poslovne obaveze. U razgovoru za „Blic” Marko prepričava svoje utiske iz Moskve i najavljuje dalju saradnju sa Milanom Nikolićem s kojim je nastupao na „Evrosongu”.

- Još uvek dolazimo k sebi, prvenstveno zbog velike promene klime. Kada smo krenuli iz Moskve, bilo je četiri stepena, a ovde nas je dočekalo 30 stepeni, ali ništa nije kao rodni grad. Sve u svemu, bilo je jako zanimljivo i lepo i da nije ostalo malo gorkog ukusa zbog neprolaska u finale, to bi mi bio jedan od najlepših perioda u životu - kaže Marko koga smo zatekli u trenutku dok se sa harmonikašem Milanom Nikolićem dogovarao o nastavku saradnje.
- Milan i ja nastavljamo saradnju, evo upravo se dogovaramo kako i šta ćemo da radimo. Mislim da ćemo ubrzo da izdamo jednu ili dve pesme. Nije sigurno da ću ostati u pevačkim vodama, ali nikad se ne zna - priča Kon uz osmeh.

Marko je zajedno sa Kopcem jedan od najpoznatijih kompozitora na domaćoj muzičkoj sceni, te se odmah po povratku u Beograd vratio starom poslu.
- Kobac je već krenuo da radi aranžmane za Đoganija, a radimo i sa Bobanom Rajevićem, Natašom Bekvalac, Darom Bubamarom, „Flamingosima”, Sanjom Maletić... Sve stižemo jer to mi je nešto uobičajeno i tu se lako snalazim - ističe Marko, koji još uvek sabira utiske iz ruske prestonice.
- Moskva je divan grad, arhitektonski božanstvena i veoma čist, s obzirom na veličinu i količinu saobraćaja. Arhitektura je bliska našem senzibilitetu, a Beograd smatraju sestrinskim gradom. Najveća promena u odnosu na nekadašnja vremena je nestvaran broj preskupih automobila. S druge strane, moram da priznam da je sam narod drugačiji od onog što sam očekivao. Kao i svaka velika sila, dosta su arogantni i retko smo viđali osmehe na licima ljudi, što je meni bilo zbunjujuće, a reč „njet” je najčešća reč koju smo čuli - prepričava Kon.

Srbija je ove godine bila žrtva novog sistema glasanja zbog čega se pesma „Cipela” nije našla u finalu.
- Imali smo tu nesreću da smo izgubili za konjsku dlaku, što se kaže, međutim trenutni sistem izbora finalista je takav. Koliko čujem ovih dana, odbor koji je zadužen za donošenje odluka je shvatio da je takav sistem nepravedan, te će ga verovatno promeniti - objašnjava Marko, a satisfakciju pronalazi u tome što je „Cipela” slušana širom Evrope.

- Drago mi je što je pobednik „Evrosonga” Aleksandar Ribak na svojoj nacionalnoj televiziji rekao pred drugo polufinale da mu je jedan od favorita Srbija. Takođe je zanimljivo da je komentator švedske televizije prokomentarisao „Da li je moguće da Sakis Ruvas ne prolazi u finale” kada je video da je ostala samo jedna koverta za poslednjeg finalistu, koliko je bio ubeđen da mi prolazimo. Potpuno mi je fascinantno da je „Cipela” na hebrejskom na 7. mestu izraelske domaće top-liste - zaključuje Marko.

Propusti u Moskvi

Iako je scena u areni „Olimpijski” delovala spektakularno, tokom „Evrovizije” Marko ističe da je bilo puno organizacionih propusta koje gledaoci kraj malih ekrana nisu mogli da primete.
- Sve što se videlo na TV-u bilo je odlično, ali je bilo ozbiljnih propusta u nekim sitnicama koje su neophodne za funkcionisanje jednog takvog događaja. Na primer, garderoba za izvođače je bila na punih sedam minuta brzog hoda udaljena od scene, što je nedopustivo, a sama scena je bila veoma klizava. Zatim, događalo se da zvanični delegacijski autobus na kome jasno piše „Evrosong” zaustavi policajac i narednih 45 minuta razgovara sa šoferom, proveravajući papire i komplet za prvu pomoć - navodi Marko.
 
Izvor Blic
IP sačuvana
social share
Ni jedan čovek nije ostrvo, sam po sebi celina; svaki je čovek deo Kontinenta, deo zemlje; ako Grudvu zemlje odnese more Evrope je manje, kao da je odnelo neki Rt, kao da je odnelo posed tvojih prijatelja ili tvoj; smrt ma kog čoveka smanjuje mene, jer ja sam obuhvaćen Čovečanstvom.
I stoga nikad ne pitaj za kim zvono zvoni; ono zvoni za tobom...

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 6809
Zastava Beograd,Vozdovac, Brace Jerkovic
OS
MacOS X
Browser
Mozilla AppleWebKit 528.1
mob
Nokia Neka stara nokia
Ahahah...
koja seljacina...Vec je uspeo da ga sjebe...c,c,c  Smile
IP sačuvana
social share
Edit by Belgrade: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 2941
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
Završi se Eurosong a od svih pesama jedina koja mi se još uvek vrti na playlisti je Portugal.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Sve ima svoje...

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 44533
Zastava Vojvodina
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Nokia 
Pesmu Evrovizije gledalo 122 miliona ljudi

Više od 122 miliona televizijskih gledalaca pratilo je ovogodišnje takmičenje Pesma Evrovizije u Moskvi, saopštili su organizatori.

Ovogodišnje muzičko takmičenje, 54. po redu, organizovali su televizija Ćannel One Rušia i Udruženje evropskih nacionalnih emitera (European Broadcasting Union).
Polufinalna takmičenja na Evroviziji održana su 12. i 14, a finalno 16. maja, u Areni Olimpijski u Moskvi. Ovogodišnji pobednik bila je Norveška, koju je predstavljao Aleksandar Ribak, sa pesmom "Farytale".

Prenos prošlogodišnjeg takmičenja, održanog u Beogradu, gledalo je 105 miliona ljudi. Ove godine, Pesmu Evrovizije direktno su mogli da prate gledaoci u 45 zemalja.

Izvor Blic
IP sačuvana
social share
Ni jedan čovek nije ostrvo, sam po sebi celina; svaki je čovek deo Kontinenta, deo zemlje; ako Grudvu zemlje odnese more Evrope je manje, kao da je odnelo neki Rt, kao da je odnelo posed tvojih prijatelja ili tvoj; smrt ma kog čoveka smanjuje mene, jer ja sam obuhvaćen Čovečanstvom.
I stoga nikad ne pitaj za kim zvono zvoni; ono zvoni za tobom...

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 91 92 94
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 16:11:41
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.12 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.