Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5 ... 17
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: EU od januara vraca nase azilante - Srbija nespremna da primi 150.000 povratnika  (Pročitano 24257 puta)
Jet set burekdzija


Дошао је тихо и отишао у легенду...

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 8641
Zastava Beograd - Dorćol
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
mob
Nokia 5610
Šta su radili napolju ako ne mogu da se snađu za par soma evrića da nešto započnu? Lagali, brukali i živeli od socijalne pomoći? U ostalom, pri deportaciji će i dobiti otpremninu.
Овде им је треба одузети, као казну за блаћење државе и тражење азила у другој земљи!
IP sačuvana
social share
                         C' вером у Бога за Краља и Отаџбину - Слобода или смрт                              
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


samo me gledajte

Zodijak Leo
Pol Žena
Poruke 885
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
Pa ti bi trebao da si umeren posto glasas za legalistu! Ili si ti ono krilo te koalicije sto suta i psuje?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Samo sport spaja ljude a politika ih razdvaja

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 10646
Zastava Srbija, svemir
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 2610
A verovatno su ti svi ljudi i krivi za bombardovanje? Da, da. Da su oni ostali sigurno bismo odbranili zemlju. Smile
Kada su bezali i trazili azil nisu mislili kako ce ostalima koji ostaju da zive u Srbiji bioti. Vodili su racuna o sebi i porodicama-i to je za njih ok. Ali su pri tom pljuvali Srbiju samo da bi dobili azil. E jbg sada treba oni koji su kusali kasu time sto su preziveli sve ovo u Srbiji da ladno gledaju one koji su otisli jer su mislili da ce im biti b0olje. I bili im je je jer je socijalna pomoc koju su primali kao azilanti bila dovoljna uz rad na crno za mnogo bolji zivot no nama u Srbiji.
Pogotovu nisam za prijem sipaca- moze natrag - imas dokumenta Srbije e onda potpisi da ti je Srbija  maticna drzava a ne Albanija i onda moze u suprotnom - mars u Albaniju. KIo ih hebe da ih primamo a oni sutra da ratuju protiv nas.
A cigosi ( joj izvinite gospoda - Romi - tuzice me neka NVO za uvredu sto kazem cigosi jer ih tako svi zovu i oni sami sebe tako zovu) su posebna prica. Oni uz siptare cine najvecu polpulaciju koja ce se vratiti. Mnogo dece je tamo rodjeno i zivelo a ne zna da govori Srpski -jedva par procenata njih zna. I akkvi su oni sada povratnici u Srbiju- kakvi su to azilanti kada su tamo ziveli od prosnje i slcnih unosnih poslova a ovde ce na grbacu nasu - socijalno i nacionalno ugrozeni pa da im se daje socijalna pomoc?
A vecina od njih moze da kupi sta hoce - ali bagra naucila da samo prosi.

I koga onda ovde primati i zasto i kako resiti taj problem a da se ne svali preko ledja iovako dosta osiromasenog Srpskog naroda??????????????????????????
IP sačuvana
social share
"Ne vredi se nama boriti,mi isterasmo Turke, a nase nam age i begovi zasedose za vrat .Pobedismo i Nemce i Bugare, a nase nam ulizice slobodu opogane. Nista nam ne vredi kada mi sami dusmane radjamo-ne treba nam neprijatelj sa strane, lakeji ce upropastiti i opoganiti sve . "  Danko Popovic -Knjiga o Milutinu
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Дошао је тихо и отишао у легенду...

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 8641
Zastava Beograd - Dorćol
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
mob
Nokia 5610
A verovatno su ti svi ljudi i krivi za bombardovanje? Da, da. Da su oni ostali sigurno bismo odbranili zemlju. Smile
Kada su bezali i trazili azil nisu mislili kako ce ostalima koji ostaju da zive u Srbiji bioti. Vodili su racuna o sebi i porodicama-i to je za njih ok. Ali su pri tom pljuvali Srbiju samo da bi dobili azil. E jbg sada treba oni koji su kusali kasu time sto su preziveli sve ovo u Srbiji da ladno gledaju one koji su otisli jer su mislili da ce im biti b0olje. I bili im je je jer je socijalna pomoc koju su primali kao azilanti bila dovoljna uz rad na crno za mnogo bolji zivot no nama u Srbiji.
Pogotovu nisam za prijem sipaca- moze natrag - imas dokumenta Srbije e onda potpisi da ti je Srbija  maticna drzava a ne Albanija i onda moze u suprotnom - mars u Albaniju. KIo ih hebe da ih primamo a oni sutra da ratuju protiv nas.
A cigosi ( joj izvinite gospoda - Romi - tuzice me neka NVO za uvredu sto kazem cigosi jer ih tako svi zovu i oni sami sebe tako zovu) su posebna prica. Oni uz siptare cine najvecu polpulaciju koja ce se vratiti. Mnogo dece je tamo rodjeno i zivelo a ne zna da govori Srpski -jedva par procenata njih zna. I akkvi su oni sada povratnici u Srbiju- kakvi su to azilanti kada su tamo ziveli od prosnje i slcnih unosnih poslova a ovde ce na grbacu nasu - socijalno i nacionalno ugrozeni pa da im se daje socijalna pomoc?
A vecina od njih moze da kupi sta hoce - ali bagra naucila da samo prosi.

I koga onda ovde primati i zasto i kako resiti taj problem a da se ne svali preko ledja iovako dosta osiromasenog Srpskog naroda??????????????????????????

 Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
                         C' вером у Бога за Краља и Отаџбину - Слобода или смрт                              
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 4678
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
Koliko Ja znam tu ima više šipaca...roma nego srba!  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Dattebayo!!!!!!!! Ko razume shvatice!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 1273
Zastava Denmark
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
A verovatno su ti svi ljudi i krivi za bombardovanje? Da, da. Da su oni ostali sigurno bismo odbranili zemlju. Smile
Kada su bezali i trazili azil nisu mislili kako ce ostalima koji ostaju da zive u Srbiji bioti. Vodili su racuna o sebi i porodicama-i to je za njih ok. Ali su pri tom pljuvali Srbiju samo da bi dobili azil. E jbg sada treba oni koji su kusali kasu time sto su preziveli sve ovo u Srbiji da ladno gledaju one koji su otisli jer su mislili da ce im biti b0olje. I bili im je je jer je socijalna pomoc koju su primali kao azilanti bila dovoljna uz rad na crno za mnogo bolji zivot no nama u Srbiji.
Pogotovu nisam za prijem sipaca- moze natrag - imas dokumenta Srbije e onda potpisi da ti je Srbija  maticna drzava a ne Albanija i onda moze u suprotnom - mars u Albaniju. KIo ih hebe da ih primamo a oni sutra da ratuju protiv nas.
A cigosi ( joj izvinite gospoda - Romi - tuzice me neka NVO za uvredu sto kazem cigosi jer ih tako svi zovu i oni sami sebe tako zovu) su posebna prica. Oni uz siptare cine najvecu polpulaciju koja ce se vratiti. Mnogo dece je tamo rodjeno i zivelo a ne zna da govori Srpski -jedva par procenata njih zna. I akkvi su oni sada povratnici u Srbiju- kakvi su to azilanti kada su tamo ziveli od prosnje i slcnih unosnih poslova a ovde ce na grbacu nasu - socijalno i nacionalno ugrozeni pa da im se daje socijalna pomoc?
A vecina od njih moze da kupi sta hoce - ali bagra naucila da samo prosi.

I koga onda ovde primati i zasto i kako resiti taj problem a da se ne svali preko ledja iovako dosta osiromasenog Srpskog naroda??????????????????????????

Ne se..i samo si ljubomoran, sto se ti nisi snasao, za razliku od njih! Pa kod nas je poznata ona: "Samo da komsiji crkne krava"! Pun mi je k..ac od vas laznih patriota! Da li vi znate uopste sta je patriota, u 21. veku?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Samo sport spaja ljude a politika ih razdvaja

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 10646
Zastava Srbija, svemir
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 2610
A verovatno su ti svi ljudi i krivi za bombardovanje? Da, da. Da su oni ostali sigurno bismo odbranili zemlju. Smile
Kada su bezali i trazili azil nisu mislili kako ce ostalima koji ostaju da zive u Srbiji bioti. Vodili su racuna o sebi i porodicama-i to je za njih ok. Ali su pri tom pljuvali Srbiju samo da bi dobili azil. E jbg sada treba oni koji su kusali kasu time sto su preziveli sve ovo u Srbiji da ladno gledaju one koji su otisli jer su mislili da ce im biti b0olje. I bili im je je jer je socijalna pomoc koju su primali kao azilanti bila dovoljna uz rad na crno za mnogo bolji zivot no nama u Srbiji.
Pogotovu nisam za prijem sipaca- moze natrag - imas dokumenta Srbije e onda potpisi da ti je Srbija maticna drzava a ne Albanija i onda moze u suprotnom - mars u Albaniju. KIo ih hebe da ih primamo a oni sutra da ratuju protiv nas.
A cigosi ( joj izvinite gospoda - Romi - tuzice me neka NVO za uvredu sto kazem cigosi jer ih tako svi zovu i oni sami sebe tako zovu) su posebna prica. Oni uz siptare cine najvecu polpulaciju koja ce se vratiti. Mnogo dece je tamo rodjeno i zivelo a ne zna da govori Srpski -jedva par procenata njih zna. I akkvi su oni sada povratnici u Srbiju- kakvi su to azilanti kada su tamo ziveli od prosnje i slcnih unosnih poslova a ovde ce na grbacu nasu - socijalno i nacionalno ugrozeni pa da im se daje socijalna pomoc?
A vecina od njih moze da kupi sta hoce - ali bagra naucila da samo prosi.

I koga onda ovde primati i zasto i kako resiti taj problem a da se ne svali preko ledja iovako dosta osiromasenog Srpskog naroda??????????????????????????

Ne se..i samo si ljubomoran, sto se ti nisi snasao, za razliku od njih! Pa kod nas je poznata ona: "Samo da komsiji crkne krava"! Pun mi je k..ac od vas laznih patriota! Da li vi znate uopste sta je patriota, u 21. veku?

Kakav je tvoj problem decko??
ja ne s...m kao sto pises. Vrlo dobro znam sta pricam.
Znam nekoliko drugara - sada su bivsi zbog takvih postupaka- koji su otisli na foru - te ugnjeteni politicki , te ne mogu da sluze vojsku i slicne gluposti valjali i onda se hvalili kako dobro zive tamo od socijalne pomoci.
Sada takvi kopaju i rukama i nogama samo da sotanu - u Srbiji je K...C od zivota a oni se navikli na zapadni nacin. Pa sto tamo ne rade, ne uzmu vize i ne ostanu a ne samo od socijale i rada na crno. Dolaze ovde i sepure se a ko ih je u stvari to politicki ili kako vec proganjao.
Zatro nemoj da lupas ko MAksim po dixviziji. ne radi se ovde samo o patriotizmu nego sto cemo sve ove gotovane i neradnike koji su ptisli kao navodni azilanti ( mozda ima i stvarnih ali ne vise od 2-3%) sada ponovo izdrzavati a oni cer pisati stalno po nama. Ako volis da neko po tebi pisa izvoli neka ti to rade ja nisam za takve opcije. Avidim da si isti kao neko ko je skopro banovan. Znamo njegov recnik i pisanje pa si zato minoran u ovoj prici.
Sjasi sa grbace i ne lupaj vise apogotovu nemoj da mi kazes da S...m .
Budi originalniji - znas nesto valjda i bolje. Ali nemoj posel kada pocnem da te pletem da palces kod moderatora.
IP sačuvana
social share
"Ne vredi se nama boriti,mi isterasmo Turke, a nase nam age i begovi zasedose za vrat .Pobedismo i Nemce i Bugare, a nase nam ulizice slobodu opogane. Nista nam ne vredi kada mi sami dusmane radjamo-ne treba nam neprijatelj sa strane, lakeji ce upropastiti i opoganiti sve . "  Danko Popovic -Knjiga o Milutinu
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Bog je kockar, Dokaz: kvantna mehanika

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4335
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.4
mob
Nokia 
A verovatno su ti svi ljudi i krivi za bombardovanje? Da, da. Da su oni ostali sigurno bismo odbranili zemlju. Smile
Kada su bezali i trazili azil nisu mislili kako ce ostalima koji ostaju da zive u Srbiji bioti. Vodili su racuna o sebi i porodicama-i to je za njih ok. Ali su pri tom pljuvali Srbiju samo da bi dobili azil. E jbg sada treba oni koji su kusali kasu time sto su preziveli sve ovo u Srbiji da ladno gledaju one koji su otisli jer su mislili da ce im biti b0olje. I bili im je je jer je socijalna pomoc koju su primali kao azilanti bila dovoljna uz rad na crno za mnogo bolji zivot no nama u Srbiji.
Pogotovu nisam za prijem sipaca- moze natrag - imas dokumenta Srbije e onda potpisi da ti je Srbija maticna drzava a ne Albanija i onda moze u suprotnom - mars u Albaniju. KIo ih hebe da ih primamo a oni sutra da ratuju protiv nas.
A cigosi ( joj izvinite gospoda - Romi - tuzice me neka NVO za uvredu sto kazem cigosi jer ih tako svi zovu i oni sami sebe tako zovu) su posebna prica. Oni uz siptare cine najvecu polpulaciju koja ce se vratiti. Mnogo dece je tamo rodjeno i zivelo a ne zna da govori Srpski -jedva par procenata njih zna. I akkvi su oni sada povratnici u Srbiju- kakvi su to azilanti kada su tamo ziveli od prosnje i slcnih unosnih poslova a ovde ce na grbacu nasu - socijalno i nacionalno ugrozeni pa da im se daje socijalna pomoc?
A vecina od njih moze da kupi sta hoce - ali bagra naucila da samo prosi.

I koga onda ovde primati i zasto i kako resiti taj problem a da se ne svali preko ledja iovako dosta osiromasenog Srpskog naroda??????????????????????????
ja mislim da ce cigani ovde da donsu kesh od prodatih kuca. dakle, gomila kapitala...doduse, ima da izgrade pun k... onih kuca sa belim orlovima, da se anstane u BG-u i od njega napravejos vecu 'selendru'
ali, hocu da kazem, ne mora sve da bude tako lose...postoji i dobra strana toga.

ali, vama ce to doci kao pojacanje...
to je onaj najgori sloj laznog nacionalizma koji furaju radi opravdanja svojih grehova i skrivanja komplexa
IP sačuvana
social share
U Srbiji 60 odsto ljudi voli Cecu Ražnatović, a više od 40 odsto ne znaju čime se bave ili ko su uopšte "Partibrejkersi". Više od trećine ne zna da navede ime omiljenog pisca, a dve trećine ne zna nijednog jedinog slikara. Čak 13,5 odsto ljudi nema nijednu knjigu u kući, dok još četvrtina ispitanih poseduje svega do 25 knjiga.
ponosni neprijatelji zapada:
Severna Koreja
Kina
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4;M
mob
Nokia 
Bilo bi ispravno da se njihove azilantske aplikacije provere na verodostojnost, pa ako su blatili državu ili građane da za to odgovaraju, ako nisu da im se pruži šansa.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Дошао је тихо и отишао у легенду...

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 8641
Zastava Beograd - Dorćol
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
mob
Nokia 5610
A verovatno su ti svi ljudi i krivi za bombardovanje? Da, da. Da su oni ostali sigurno bismo odbranili zemlju. Smile
Kada su bezali i trazili azil nisu mislili kako ce ostalima koji ostaju da zive u Srbiji bioti. Vodili su racuna o sebi i porodicama-i to je za njih ok. Ali su pri tom pljuvali Srbiju samo da bi dobili azil. E jbg sada treba oni koji su kusali kasu time sto su preziveli sve ovo u Srbiji da ladno gledaju one koji su otisli jer su mislili da ce im biti b0olje. I bili im je je jer je socijalna pomoc koju su primali kao azilanti bila dovoljna uz rad na crno za mnogo bolji zivot no nama u Srbiji.
Pogotovu nisam za prijem sipaca- moze natrag - imas dokumenta Srbije e onda potpisi da ti je Srbija maticna drzava a ne Albanija i onda moze u suprotnom - mars u Albaniju. KIo ih hebe da ih primamo a oni sutra da ratuju protiv nas.
A cigosi ( joj izvinite gospoda - Romi - tuzice me neka NVO za uvredu sto kazem cigosi jer ih tako svi zovu i oni sami sebe tako zovu) su posebna prica. Oni uz siptare cine najvecu polpulaciju koja ce se vratiti. Mnogo dece je tamo rodjeno i zivelo a ne zna da govori Srpski -jedva par procenata njih zna. I akkvi su oni sada povratnici u Srbiju- kakvi su to azilanti kada su tamo ziveli od prosnje i slcnih unosnih poslova a ovde ce na grbacu nasu - socijalno i nacionalno ugrozeni pa da im se daje socijalna pomoc?
A vecina od njih moze da kupi sta hoce - ali bagra naucila da samo prosi.

I koga onda ovde primati i zasto i kako resiti taj problem a da se ne svali preko ledja iovako dosta osiromasenog Srpskog naroda??????????????????????????
ja mislim da ce cigani ovde da donsu kesh od prodatih kuca. dakle, gomila kapitala...doduse, ima da izgrade pun k... onih kuca sa belim orlovima, da se anstane u BG-u i od njega napravejos vecu 'selendru'
ali, hocu da kazem, ne mora sve da bude tako lose...postoji i dobra strana toga.

ali, vama ce to doci kao pojacanje...
to je onaj najgori sloj laznog nacionalizma koji furaju radi opravdanja svojih grehova i skrivanja komplexa
Кеш од којих продатих кућа? Враћају нам олош без премца, циганију и шиптарију. Те дрипце нема пас за шта да уједе, има да нам се попну горе на грбачу од ових испод Газеле.  Smile

Какве су то куће са белим орловима???  Smile
IP sačuvana
social share
                         C' вером у Бога за Краља и Отаџбину - Слобода или смрт                              
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5 ... 17
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.095 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.