Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 13:40:36
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 11 gostiju pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
1 ... 268 269 271 272 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Erotske price  (Pročitano 26577663 puta)
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.16
Mlada komšinica - I dio

Kada se ovo desavalo imala sam osamnaest godina. Moj najblizi komsija koji je veoma zgodan covek za svoje godine imao je sina od nekih 20 godina.
Vec odavno sam zelela da ga primim, ali svi momci sa kojima sam se muvala bili su mladi i neiskusni za tako nesto. Sin je bio visok oko metar i 80cm, crne kratke kose, sirokih ramena i imao je prelepo dupe, za kojim sam se stalno okrecala.
Naselje u kojem ja zivim je nalik selu, jer vecina stanovnistva se bavi stocarstvom i zemljoradnjom. Jednog dana moji su otisi kod nekih rodjaka koji su dobili unuku, pa sam ostala sama. Kroz otvoren prozor sam videla sina kako se penje na gornji deo ambara. Rekla sam -sad ili nikad i krenula ka njemu;
Dosla sam do ambara i zvala okolo ima li nekoga tu.
On me je cuo i pozvao gore, popela sam se i rekla da mojima treba neki konopac za plast sena. On je rekao kako je video da su moji otisli jutros, i pitao me zbog cega sam tu. Rekla sam istinu i cekala njegovu reakciju. Prisao mi je i uhvatio me za dupe. Shvatila sam to kao da, i uvukla ruku u njegove gace. Kurac mu je vec bio poludignut. Naredio mi je da mu popusim. Nikada pre nisam to radila, nisam znala ni kako se tacno radi, ali sam ga odmah stavila u usta. Oblizivala sam ga celog, a onda me je on uhvatio za kosu i krenuo zestoko jebati u usta. Gusila sam se u njegvom kurcu od nekih 17-20cm. Oduvek me je privlacio divljacki sex. Mislila sam da ce mi svrsiti u usta, ali nije. Izvadio ga je, i svukao me a potom i sebe. Stavio je neko cebe koje je nasao iza vrata na slamu i legao me na nju. Prvo me je malo napaljivao prstima a onda ga odjednom celog ubacio u moju picu. Zabolelo me je veoma jako, ali kasnije je bol nestala i ja sam uzivala. Jebao me je fantasticno, bio je na meni celo vreme, na kraju sam svrsila uz vriske.
To su izgleda culi njegov otac koji je ubrzo potom dosao i zatekao nas na slami. Sa njim je bio neki covek kojeg ne poznajem. Svi su cutali. Onda je otac prisao i pomazio mi sise. Sin je jos bio u meni. Prijatelj je takodje prisao i svi su znali sta sledi. Ubrzo su se i ova dvojica skinula dok sam ga pusila prijatelju. Imao je manji kurac od sina, ali deblji. Otac je bio iza mene tako da ga nisam odmah videla. Prisao mi je sa ledja i rekao -da vidimo kako pusis, mala. Ova dvoji ca su izbecila oci, nisam znala o cemu se radi dok se nisam okrenula. Imao je ogroman kurac. Malo deblji od prijateljovog i dugacak oko 25cm, sa velikim glavicem. Polako sam ga lizala, jedva sam ga stavljala u usta, ali sam uspevala nekako. Onda sam sela na komsiju i pocela da ga jasem. Sin mi je prisao otpozadi i stavio mi dva prsta u anus. Malo je zabolelo. Onda je polako stavljao kurac u njega. Bolelo je, ali bilo je prelepo, prvi put, pa jos tri kurca. Lizala sam ocev a ova dvojica su sve jace ulazila. I otac je poceo da me jeb usta onako divljacki, ulazio je sa pola kurca u usta, a onda bi ga izvadio i udarao me sa njim po licu. Onda su se sin i otac zamenili. Nisam verovala da ce moci da udje u anus onolika kurcina. Dugo je pokusavao ali malo po malo je usao ceo. Sin je kleknuo iznad prijateljove glave i stavio mi kurac u usta. Nalazila sam se izmedju njih trojice, prijatelja ispod, sin mi je zabio kurac u grlo, a imala sam osecaj da mi otac ulazi u stomak sa kurce. Tako je bilo 15min, a onda su ustali i svrsili mi sva trojica po licu. Bilo je mnogo sperme.
Otisla sam kuci, istusirala se i osecala sam se ispunjeno.
Ponovila sam ovo nekoliko puta sa sinom i njegovim tatom, tata bi me svaki put rasturio da dan dva posle toga ne budewm sposobna ni zasta.
Sad studiram u drugom gradu, ali ponekda za vreme leta ponovim ovo, jednom sam opet bila u grupnjaku sa njih dvojicom i jos dva coveka.
Uvrnuto ali uzbudjuje.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 45
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
  Tih godina radila sam kao profesorka u jednoj Beogradskoj gimnaziji... Bila je to privatna skola a ja na pocetku karijere. Masu vremena zamenjivala sam starije kolege i jedva nekako uspevala da ispunim fond casova. Bilo je uzasno tesko uspostaviti bilo kakav autoritet nad ucenicima kada sam se svako malo seljakala od odeljenja do odeljenja zavisno koji od profesora je otisao na bolovanje i sl. Mislila sam sta cu... nemam pravo da se bunim. Sada sam na startu i moram nekako da izdrzim... svaki pocetak je tezak ali procice sve to. Nisam ni slutila sta mi se sve sprema...

  Skola nije bila toliko velika. Razredi su imali od 4 do 6 odljenja zavisno od generacije a ja sam manje vise uspela u svakom da ispredajem po neki cas vec u prva dva meseca. Ucenici me nisu zarezivali ni 2%... Mlada profesorka, tek pocela da radi, ne moze da nas ocenjuje tu je da izdrzi par casova sa nama... i umesto da mi pomognu, mali djavoli kao da su svakoga dana smisljali nove nacine da me omalovaze i ismeju. Uzasno sam se osecala. Na kraju drugog meseca probala sam da se posavetujem sa starijim kolegama s namerom da trazim od direktora da mi da ovlascenja da mogu bar da dajem ocene i neopravdane izostanke... Naravno svi su me zdusno i momentalno spustili na zemlju. Na kraju krajeva i bili su upravu. Traziti tako nesto od direktora skole pune "maminih i tatinih sinova i cerkica". Pouka je bila jasna. Sama ces morati da ispeces zanat na tezi nacin.

  Deca su se delila na tri grupe. One poslusne i dobre koji su radili sta sam im zadavala. Naravno njih nije bilo na prste jedne ruke. Na one indiferentne koje nije zanimalo apsolutno nista sve i da prodje autobus krz ucionicu i na nadmene i slobodno mogu reci podle provokatore koji su bili razmazotine svojih bogatih roditelja i to one najgore vrste. Ova grupa mi je najteze padala. Doduse njih nikad nije bilo previse ali, istini za volju, njih par mi je zivot cinilo gorcim milion puta vise svi ovi ostali zajedno.

  Secam se tog podneva kao danas. Usla sam u odeljenje, jedno od najtezih mogucih za savladati sto su priznavali cak i iskusnije kolege. Naravno vecina njih u tom odeljenju je bila ona mnogobrojna indiferentna grupa ali srz problema je lezala u jednom uceniku.  Nikoli... Bio je to sin pomocnika ministra policije. S obzirom da se cela ova radnja odvijala u Srbiji 90ih godina jasno je kakva je posebna razmazotina bio mali Nikola. Naravno kao i vecina "tatinih sinova" korumpiranih politicara mali Nikola je bio vidno, ne skriveno u uskoj sprezi s kriminalom koji je cvetao na beogradskim ulicama i kao svaki tinejdzer iz te price mislio je da boga drzi direktno za . . . znate vec sta. Tako se i prema meni ponasao. Prilikom prvog susreta s njegovim odeljenjem bila sam upozorena od strane starijih kolega. I samo pomalo oprezna i na staklenim nogama bojazljivo sam usla u odeljenje, predstavila se, uisala cas, prozvala sve ucenike kako bi ih upoznala i pocela da predajem. Zanesena znanjima teorije pocela sam bojazljivo da cvrkucem na casu o gradivu koje smo obradjivali ne pomazuci se nastavnim planom. Cenila sam da ce postovati profesionalnost i pokusati i sami da se potrude da pruze isto... Naravno kroz 5min. shvatila sam kakvu sam corbu sebi zakuvala i pocela polako da se preznojavam ne znam ni sama zbog cega... pocetnicka trema valjda... U tom trenutku spazila sam Nikolu koji je do tada cutao... Djavolski se cerio, zavaljen u vulgaran i sve samo ne djacki polozaj u svojoj klupi. Shvatila sam da je u prvih par minuta kao hijena osmatrao iz daleka jedva docekavsi da u glasu oseti strah, paniku, tremu ... istog trena je poceo s neumesnim komentarima, provociranjem i postepeno vredjanjem i omalovazavanjem... Ignorisala sam ga sve do trenutko dok mi nije prekipelo. Pocela sam da mu odgovaram naocigled smireno, iako sam u zebi treperela zbog cele situacije, ali ko zna zbog cega, uspevala sam svakom recenicom perfidno da ga potkopam i izdignem pred celim odeljenjem onako "na finjaka"... Sve je prekinuo upravo nikola besan i razjaren socnom psovkom od koje sam ostala ukopana u mestu.... nisam znala kako da reagujem. Situacija je bila krajnje ekstremna a moja ovlascenja ni benigna... Taj bes u ocima. Priznajem sledila sam se u sebi, istrpela par sekundi neprijatne tisine i ignorisuci celu situaciju, drhtavo nastavila da predajem do kraja casa... Osecala sam krvnicki pogled na meni ali barem je cutao... Moje mehanicko peglanje gradiva prekinulo je u jednom trenutku zvono. Nije mi trebalo 7 sekundi da odem iz odeljenja. Kunem se osecala sam se 100 kilograma laksa iako imam samo 50.

  Dani su prolazili, polako i nedelje i meseci a pakao je postajao za mene samo gori... Zbog konstantnog seljakanja iz odeljenja u odeljenje i manjka izvrsne moci u vidu ocenjivanja i neopravdanih ni izdaleka nisam uspevala da stvorim autoritet kod djaka... Ismevali su me, ponizavali, ignorisali, psovali, pretili... samo sto me nisu izudarali. Mucila sam se ali... Radila sam. To me je drzalo. Mnogi u to vreme nisu uspevali da sastave kraj s krajem do kraja meseca. Cutke sam shvatila celu situaciju, prihvatila ritam svog pakla i usla "u masinu"...

  Dosla sam u skolu tog podneva mrzovoljna i neispavana jer sam cele prethodne noci popunjavala za jednog starijeg kolegu plan i program rada NjEGOV za tekucu skolsku godinu. Cutke sam dosla do rasporeda koji je visio kraj police sa dnevnicima i polako pocela da trazim na koju su me danas golgotu od odeljenja rasporedili.
-Mhhhhh Predivno! Trece sest. uzdahnula sam polu glasno. Bilo je to Nikolino odeljenje.
-ooo mace pa ti imas posebno zadovoljstvo danas. Cerila se starija, pozamasna, koleginica iz svoje stolice ne udostojivsi me ni pogledom...
-Sesto odeljenje ti je danas u  ucionici u podrumu!
-Divno! zajapih vec ocajna.
-Samo mi je jos to falilo.
Ucionica u podrumu je bila pravo muciliste kako za djake tako i za profesore zbog vlage koja se u zidovima tog uzasnog suturena akomulirala vec godinam. Pri samom ulasku u tu prostoriju vazduh je odisao nekom bolestinom. Na rotaciju svako odeljenje je moralo da provede odredjeni broj casova dole.

  Uzela sam cutke dnevnik i krenula na cas. KAda sam usla u ucionicu imala sam sta i da vidim.... ili bolje reci nisam imala sta da vidim. Celo odeljenje je zbrisalo sa vasa a na tabli su mi ostavili veliku poruku "Profesorka previse je lepo vreme napolju za mrtvacnicu (tako su je djaci zvali)" Nasmesila sam se sada vec srecna sto su me djavoli postedeli mukotrpnog dvocasa i krenuvsi nazad vec sam mislima bila negde napolju na suncu. I dok sam prolazila tako kroz podrumski hodnik pored dela gde je bio toalet odjednom su se iza mene otvorila vrata i neko me je zgrabi s ledja, stavio ruku na usta, drugom mi uvrnuo zglob jedne ruke i grubo uvukao u zaista odvratan podrumski toalet u koji ni tetkice nisu zalazile. Drhtala sam kao prut i bezuspesno pokusavala da se otresem napasnika. Strah me je jednostavno previse grcio i oduzimao i zadnji atom snage. Imala sam utisak da nebi mogla ni da vrisnem sve i da mi skloni ruku s usta. Dok me je uguravao u jednu od kabina dobacio je nekom "pazi na vrata"... Prepoznala sam ga to je bio Nikola a ja... ja sam bila sledjena i u cudu. Djubre malo pomislih i dok mi je ta misao prolazila kroz glavu vec me je ubacio u kabinu i pobednicki se ceriona svega 20 santimetra od mene sada vec i ne skrivajuci se...

-Bobogu Nikola! Sta to radis? Da li si ti normalan?! Vrisnula sam na njega. Cereci se zaledio se u trenu... a vec u sledecem raspalio mi je takvu samarcinu da mi nije uopste trebalo zvono za pocetak casa. Udarcem me je bacio na zemlju protiv odvratno prljavog cucavca kabine podrumskog toaleta. Drhtala sam u neverici. Ne verujuci sta mi se dogadja. Sve se u trenutku okrenulo za 360 stepeni.

Stajao je trijumfalno nadamnom. Vratio mu se prezrivi osmeh na lice
- Profesorkaaa... cerio se pobednicki.
- Profesoooorkaaaa...
sabrala sam se za tren i zadnjim atomima snage pokusala da ustanem i odem...
- idiote jedan pustime da izadjem odmaaaah! Jecala sam. Samo me je sakom dohvatio za teme i gurnuo iz sve snage natrag
- Gde si posla kurvetino jedna zans koliko te cekam da mi se namestis! Hehehehehe... pa ti nisi svesna sta cu sad da ti radim lutko... Pnovo sam probala da ustanem ali ponovo bez uspeha. Ja sam sitna rastom i sem poprilicno velikih grudi majka priroda me je napravila u mini varijanti bar u odnosu na muskarce, dok je Nikola bio sportista, visok, sirokih ledja... ko od brega odvaljen.
- Vidi ti nju. De si posla bre!? Jel ti neko rekao da mozes da ides? A? Jel si me pitala? Gospodine Nikola da li smem to i to... Jel jasno?! Dreknuo je. -  Jel jasno pitam!!!!???
- Nikola dete pobogu pustime da iza... Plas! Samarcina. Odalamio me je bar 3 puta jace nego prvi put... Automatski me je skulupcao u cosak kabine pored cucavca. Samo sto nisam uletela u isti i onda jos veci sok. Sutno me je od pozadi, udario po temenu i sav zadihan, besan nadamnom dok sam ja presavijena od sramote, ponizenja i bola, plakala u prljavstini podrumskog... cucavca rekao:
- Gospodine Nikola!
Premrela sam od straha. Zgrabio me je za kosu i podigao prislonivsi uza zid. cvilela sam osamucena kako od udaraca tako nista manje od ponizenja i straha. Primakao mi se uz vrat i obraze drzeci me idalje cvrsto za kosu i cupajuci bez i malo obzira... Disao je divljacki i odjednom poceo da me lize po vratu. Odjednom kao da sam se osvestila. Iznenadjena razvojem situacije od tog podneva nije mi ni na kraj pameti bila bilo kakva sexualna aluzija. Pocela sam sada da ga vec preklinjem
- Nikola pusti me. Nikola molim te pusti me da izadjem! Nikola ucice neko uhvatice te...
Prekinuo je da mi oblizuje za tren...
- Nista se ti ne brini. Celo odeljenje sam poslao na cas u prirodi. Imamo dvocas i veliki odmor samo za nas dvoje. Sledila sam se pri tim recima. Odjednom sam shvatila da je mali zlotvor sve isplanirao. Nastavio je da me lize a ja u neverici nisam mogla da povezem dve misli. Nije prezao ni na moje jecaje, ni trzaje, ni molbe... samo me je divljacki balavio kao besan pas. Stao je u jednom trenu spred mog lica...
Ajd kurvice sad ti mene malo da lizes... Iskolacila sam oci unezvereno. Istog trena me je zbacio na kolena i izvukao svoju ogromnu kurcinu ispred moji usana. Pocela sam da vristim a on mahnito da pokusava da mi ubaci alatku u usta. Cvrsto sam stegla zube i odmahivala glavom. Cupao me je samarao u po nekom vrsku i uspeo da ubaci nebreklu spravu na po koji tren ali sam se batrgala beskrajno. Trajalo je tako to 3, 4 minuta a onda me je snazno uhvato za kosu koju je prebacio preko ociju u lica i istom rukom me uvati za nos tako da nisam mogla da disem. Naravno otvorila sam usta da udahnem i vec u sledecem trenutku bio mi je skroz do kraja u grlu. Nije to bio oralni seks... Bilo je to pravo pravcato divljacko jebanje u usta... Grcao je u transu i bulaznio...
- Ako osetim zubice u jednom trenutku pesnicama ima da ti ih lomim jedan po jedan na velikom odmoru pa cu ceo drugi cas da te trpam u usta bez problema... izvadio mi je kurac iz usta...
- Jel jasno?! Spustio je glavu do mene....
- ja.. Ja... ja.Jasno ... Zajapila sam bespomocna i uplakana...
PLjASSS!!! Jos jedan samar kao prethodni pukao je po mom licu!!!
- JASNO GOSPODINE NIKOLA!!! Drekno je razjaren! Nista ne pratis na casu! i zato ima da dobijes kurcinu u krenike kurvetino profesorska! Samo sto mi oci nisu ispale... Nabijao se kao bik a malog olosa je palila cela situacija toliko da je bio cvrst kao kamen venama, vene su mu iscrtale kitu kao da je bila zivotinjska... Znam samo da se zivotinjski nabija celom duzinom u ubitacnom tempu.... Nisam vise mogla ni da kasljem, ni da se ispovracam samo sam ga uplakana nemo primala u grlo u divljackom ritmu... Dok nije poceo da se trese i svrsava kao konj ne u moje grlo nego stomak samarajuci me i nabijajuci mi celu kitu u usta.... Vapila sam i koprcala se podnjim, sutirala zidove kabine i noktima grebala zidove i njegove noge. Kada je konacno iscedio i poslednju kap u moju utrobu, ne pustajuci mi kosu lagano me je malo pridigao vec izmrcvarenu, ponizenu, bespomocnu i uplakanu i samarcinom me zavalio na pod toaleta... Grcajuci sam uplakana ostala da lezim dok je on zakopcavao slic na pantalonama... Iz djepa je izvukao svoj skupoceni mobilni telefon...
- Pticiiiicaaa Droljetino! Slikao me je... Raspasanu polu-golu, ocajnu, ustiju punih sperme kako lezim na podu podruskog skolskog toaleta...
- Vidimo se sutra droljo... Mozda cu malo da kasnim na cas sutra, idem s caletom na "Kop" da skijamo malo.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.16
Eh, to veče...

Imam 18 godina i moj prvi put bio je na rodjendanu mog druga.I kako inace biva pilo se,zezalo i ujednom trenutku otisla sam do wc i posto su i muski i zenski bili u jednom samo su ih razdvajal vrata zacula sam neke cudne zvuke iz muskog dela.Polako sam otvorila vrata i videla nikog drugog,nego slavljenkika kako drka kurac.Zatim sam iznenada upala i pitala ga:Jel ti treba pomoc?Na sta se on nasmesio i rekao pa ako hoces moze.I nakon nekoliko sekundi u mojim rukama je bila njegova ogromna kurcina koja je sigurno imala jedno 25 cm,a i i bio je debeo kao balvan.On nije izdrzao ni 30 sekundi vec je bio svrsio,zatim mi je rekao da skinem gace,jer je doslo vreme da ga primim.Naravno nisam se bunila vec sam odmah to uradila,a i ko nebi.I u tom trenutku njegov kurac(bolje receno kurcina) je bila u meni.Jebao me je ludacki,rasturao je moju vrelu i vlaznu picu,da bi na kraju oboje svrsili.U tom trenutku usao je jedan nas ortak isamo je rekao cekaj te mene,sad cu da vam se pridruzim.Skinuo je gace i iz njih je isto ispala velika kita ne kao slavljenikova bila je manja negde oko 18-19 cm,ali iste debljine.I ubrzo su obojica bili u meni.Jebali su me bez prestanka sve brze i brze,skoro da vise nisam ni osecala ni picu ni guzu.Zatim su ih obojica izvadili svrsili mi u usta i naredili da ih posle oblizem malo sto sam i ucinila.Nakon toga su mi jos malo lizali picu i drkali je prstima na smenu,sve dok nisam svrsila.Obukli smo se i pridruzili ostalima.Nakon ovoga nisam mogla de sedim vise jer sam bila tako rasturena da me je sve bolelo.Jedino sto znam da ce mi ovo vece ostati u secanju zauvek,jer se retko kad desava da prvi put imas dva kurca u sebi i to dva velikaaaa.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 279
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.16
mob
SonyEricsson K510
andrejmmm daj nastavak
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 45
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
Ispovesti bivse profesorke 2. Deo

Nekako sam uspela da se priberem I odem kuci… Sta mi je sve prolazilo kroz glavo niti mogu nit znam reci. Uzas! Jedan mali balavac me je totalno ponizio i unistio. Nisam umela sebi da objasnim kako se sve to desilo i jos teze, sta cu sada... Sta cu sada? Noc je bila duga, preduga a ja budna a kao da me nema... Svaka misao nije uspevala da nadje svoj svrsetak. Jedino u sta sam bila sigurna je da ne znam sta osecam i sta cu da radim... Sat je zvonio... Mahinalno sam ustala i mehanicki pocela da se spremam. Dok sam prala zube u kupatilu gledavse ravno u svoje oci u ogledalu pomislila sam: “Zaboga sta to radis? Da li je moguce da ces otici na posao posle svega....” Naravno ni ta misao nije mogla da se raspetlja do kraja i prepustila sam se mehanici. Najmanje je bolelo... Otvorila sam vrata, izasla u hodnik, zatvorila ih, zakljucala i za sobom ostavila nikad prazniji stan koji je u tom trenu delovao kao utopija iz koje sam upravo bila izbacena.

Na poslu su svi delovali drugacije... Ustvari svi su bili isti samo sam ja bila druga osoba. Zbunjena, uplasena, nedorecena u svojim sopstvenim mislima... I tada sam resila... Svet je isti kakav je bio samo su druge oci kojima ga gledam. Resila sam da kljuc moje slobode lezi u meni i da ce stvari biti onakve kakvim ja resim da ih vidim. Samouverena sam krenula u ucionicu... Prosao je cas a ja svakim minutom postajala sve sigurnija u sebe ... Laz... Laz koja je tako jako odzvanjala u mojoj glavi. Laz za koju sam se sama trudila da proizvedem sto jaci i duzi eko... De-facto stanje bilo je da je svaki naredni istroseni minut, minut blize Nikoli i casu u njegovom odeljenju... Srce mi se ledilo zbog toga a glava se trudila da nadjaca uzvicima izvetrelih misli koje su nestajale koliko se god trudila da ih odrzim... Svaki odjek je jak u pocetku ali svaki naredni slabiji i zlabiji dok potpuno i ne ispari ... Odjeka vis enije bilo, moje misli ravna linija, radno stanje uma “za misao nesposobna” dok su me noge dovele do Nikoline ucionice... Zastala sam na tren pred ucionicom pogledavsi upravo u svoja stopala... Mrzela sam ih u tom trenutku i samo se na to skoncentrisala dok me zamor dece nije prenuo iz celog apsurda... To je to odlepila si... Usla sam...

Koracala sam brzo i nervozno, otvorila dnevnik, upisala cas i sve vreme, spustenog pogleda, skupljala skupljala snagu da podignem glavu i pogledam istini u oci... Desilo se... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Nikola nije na svom mestu.... Brzo sam presla pogledom po ucionici. Nije ga bilo nigde? U tom trenu kao da mi je neko izvadio lopticu za tenis iz guse... Usi su mi se zacrvenele, obrazi upalili i gotovo sam zaboravila da sam ja profesor i da ja trebam da “Vodim igranku”... Odjeknulo je ponovo! Imala sam novu dozu samopouzdanja i municiju da krenem da predajem... Sa osmehom sam uplovila u razradu gradiva koje smo trebali proci na casu i onda se desio... TITANIK. Zaculo se kucanje na vratima... Pauza... i ulazi on... Nikola. Sa osmehom koji sam istog trena u napadu besa i panike htela da iscupam sa lica... mlatio je telefon u ruci i cas gledao u mene cas u njega...

-   izvinite profesorka sto kasnim ja sam vam se javio juce... nisam znala sta da odgovorim...
-   jel mogu da sednem? Krajickom oka uspela sam da vidim da je na telefonu “ona slika”... Nitkov! Bila sam paralisana.
-   Ne mozes tako da se ponasas... Izadji napolje i sacekaj me ispred ucionice... nasmejao se I izasao… Dok sam zatvarala dnevnik I stavljala svoju torbu u fioku katedre presla sam pogledom preko odeljenja… Pitala sam se: “Da li neko od njih zna? Kome li je pokazao? Boze sta ako znaju svi?” Izasla sam napolje. Cekao me je naslonjen na zid vidno uradjen nekom drogom, cime ne znam niti sam zelela da znam... Hodnik je bio prazan... Obratila sam mu se...
-   Nikola daj mi telefon
-   Molim?
-   Telefon mi daj!
-   Sta ce vam moj telefon? Nisa pricao na casu... ustvari niste me ni pustili na cas a ne da sam prica na casu... Nedam telefon?
-   Nikola daj mi telefon! Besna sam mu se unela u lice... Skocio je u trenu, uhvatio me za kosu i grunuo u zid!
-   Sta si se osilila droljoteino jedna? A?! Odmah su mi krenule na suze i sve mi se vratilo u momentu....
-   Staaaa je? Sta ti je srce?
-   Daj mi telefon molim te Nikola...
-   Dobro de evo ti nemoj da kukas, prestani vishe s tom patetikom... i otvorio je dzep trenerke.
-   Uzmi. Gurnula sam ruku unutra u nameri da zgrabim telefon i otrcim do kamena na kraj sveta i da ga razbijem u delice... Ispostavilo se da s onim sto sam zgrabila tesko da bi mogla da potrcim uopste. Idiot je stavio svoju vec nabreklu kitu kroz rupu na dzepu u isti.... Pobesnela sam po ko zna koji put. Nisam skinula ruku s njego ve kite. Stegla sam ga najace sto sam mogla unela se u lice I rekla:
-   Govori bitango mala gde je telefon!
-   Aghhhaaaa! Mmmmm! Uopste nije morao da mi udari samar posle ovoga... Mali mamlaz se blago, smesio zatvorenih ociju na moj stisa.... Ladno ga ovo pali... u cudu sam zatekla sebe kako drzim djaka za nabreklu kurcinu, u sred skolskog hodnika dok on extazicno stenje... Odjednom je otvorio oci i poljubio me u usta...
-   Cuvaj to za veceras srce ima da napravimo performanse seso mortale... namignuo mi, skinuo ruku s kite i ulazeci u ucionicu, dobacio
-   Ajmo na cas i ... sapnuo - veceras u pola 12 ovde... dodavsi mi neku ceduljicu... sludjena usla sam i ne znam ni danas kako, mehanicki odrzala cas i otisla kuci...

Sizifovski sam se mucila i mozgala sta da uradim i kako ali se sve zavrsavalo cinjenicom da on ima taj jebeni snimak... Odlucila sam na kraju da odem pa sta mi bog da... izvucicu ga po svaku cenu makar morala viljuskom oci da mu vadim...

Dosla sam na adresu sa ceduljice tacno u “dogovoreno vreme”... Naizgled obicna kuca ni po cemu razlicita od drugih u jednom od siromasnijih naselja... “Boze sta li radim ja ovde?” Kako se ta misao zavrsavala tako sam pozvonila na vrata... Otvorio masivni, nabildovani, mladic svetle kratke kose, svetli pomalo bolesni ociju parale levo desno, gore dole, po meni neverovatnom brzinom i odma me u startu cinile nervoznom.
-   stasi to obukla? Upitao me je sisajuci palac s unutrasnje strane...
-   Molim?
-   Pa i nije ti neka uniforma sestro kazem.... gledao me je i on pomalo zbunjen...
-   Izvini Nikolu trazim jel tu… nista nije reko samo je piljio u mene nemirnim ocima… Od nekud iz kuce pojavi se nikola….
-   Ooooo profesorka… lepo sto ste dosli. Ajde izvolte…
-   Znas zasto sam ovde. Daj mi telefon I ja idem.
-   Pa ajde sto ste na kraj srca jedno pice s nama malo ovo/ono
-   U jebote ti se nisi salio... uzviknu odusevljeno nabildovani grubijan scepa me za ruku i prosto uvuce u kucu... Maltene me je nosio za podlakticu do dnevne sobe. Za nama je isao Nikola.
-   Profesorka da vas upoznam s domacinom. Ovo je Goxy. Moj nabavljac... znate nabavlja sve sto mi treba... opijate, oruzje, papire i sl. Dobar drug!  Jel tako Goxy? Mejao se i tapsao Goxia po ramenu dok me je ovaj bilmez u nevevukao kroz kucu kao dete s novom igrackom.
-   Ja njmu kazem... Goxy ... Matori... Veceras karash profesorku! Ti si moj brat! I veceras tebi Nidza za onaj sleper od prekljuce ostvaruje decacki san hahahahahha!!! Glasno su kao idoti krenuli da se smeju obojica... Dosli smo do kauca. Grubijan me je bacio kao krpu... kad sam se uspravila i sela na kauc yatekla sam dve gomada nadamnom kako me gutaju pogledima. Bilmez Goxy me je gledao kao malo dete u prodavnici slatkica a Nikola... Nikaola sa osmehom... podozrivim, zlobnim, osmehom...
-   Pazi ovamo Goxyli. Ovako se kara profesorka. Scepao me je za kosu i pridigao iznad kauca.... jednim potezom, jedne ruke mi je iscepao kosulju I u drugom je vec skinuo dzemper/sako koji sam nosila… Bila sam paralisana, uplakana, zatvorenih ociju… Cvilela sam kao pas kad moli… Molila ih I sama… Nista nije vredelo film je krenuo svojim tokom
Rotirao me je I bacio na kauc odpozadizadrzavajuci mi kukove…
-   Profesorske kurve jebes od pozadi. Razumes? Prvo ih napunish dobro odpozadi da im razradish profesorsku macu...
-   Sta seresh bre klinac... Ti ces da me ucis kako se kara... Nikola je ucutao ali je nastavio da me otkopcava otpozadi i svlaci mi pantalone i gacice... Goxy se nacrtao ispred mene gledajuci me pravo u oci... Nikola je bio razmazeno deriste ali ovaj lik me je  plasio... njegov bolesni pogled me je zanemeo... Poceo je da otkopcava slic... Sok...
-   A da... Zaboravio sam da ti kazem... Goxyja u kraju zovu i piton. Hehehe Smesio se Nikola dok mi je ubaciva kurac od pozadi u picu... Samo sam kratko uzdahnula kad sam ga primila i u cudu ostala pogleda zakucanog na goxyjevu alatku.... Bila je to nestvarnih dimenzija kurcina i nestvarnog obima istetovirana celom svojom duzinom u pitona otvorenih celjusti... Zinula sam od cuda... Naravno odmah je to iskoristio i onako yaprepascenu zavalio mi ovo cudo u usta.... jebao me je divljacki u usta dok je nikola vidno uzbudjen celom situacijom takodje u pojacao ritam odpozadi... Divljali su na meni sve jace i jace i brze... Ne mogu da lazem... obojica su bili obdareni i koliko god se trudila da ne uzivam u svemu jednostavno hemiski me je situacija dovodila do talasa extaza i ograzama... Svrsavala sam u silovitim naletima i jecala pod paljbom razjarenih zivotinja... Nikola me je zestoko trpao od pozadi drzeci me jednom rukom za kukove a drukom za kosu na temenu nabijajuci nerealnom brzinom na pitona.... nisu mu smetali ni moji zubi, ni cinjenica da je jedva stajao obimom u usta a jebao me duboko u grlo ... samo je nemo stajao zabacene glave u vazduh i nasladjivao se...
-   A sad Nidzice odjebi... Naredjivackim podsmehom mu je stavio do znanja da se skloni sto je ovaj istog momenta i ucinio ... Goxy mi je prisao s ledja...
-   Sad cu profesorka.... da vas castim jednom zatvorskom poslasticom... naslonio mi je pitona na anus i poceo da se smeje.... premrela sam od straha i pocela da ga molim i preklinjem zestoko i brzo gotovo onako kako me je do malo pre Nikola punio od pozadi.... Shvatila sam da sam napravila grsku... Ove monstrume je sve to palilo... Nikola me je scepao za kosu i privuko svom licu u iscekivanju da vidi svaku moju mikro grimasu
-   Aaaaaaaaaaaaaaaaahhhhhhhh! Bezobzirno, monstruozno Goxy mi je pitona gurnuo do kraja sireci kapacitet moje guze i u obimu i u dubini... nikola me je gledao razgoracenih ociju... Goxy je ostao u tom polozaju par sekundi aonda brzinom kakvom me niko nikada nije jebao krenuo da se izivljava na mojom do tada nikada taknutom guzom.... Nabadao se kao manijak, epilepticar a ja cristala, plakala i molila... Bilo je to najduzih 15ak minuta moga zivota.... I taman kada sam pomislila da cu se onesvestiti osetila sam kako se piton prazni u meni ... polusvesna sam podigla glavu, neverujuci sta se upravo desilo i imala sam sta da vidim ... Nikola sa kamerom u ruci i kezom od uva do uva
-   Profesorka pa vi ste rodjena glumica
-   FUCK!!!! .....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 8.0
Iz vojske

- Vojsku sam služio u Srbiji davne 1989 godine u jednom gradu blizu Mađarske i tamo sam kao vojnik JNA imao djevojku iz tog kraja s kojom sam se zabavljao dok sam služio vojni rok. Vojnom roku došao je kraj te sam se vratio kući u svoj kraj s ljepim dojmovima tog služenja vojnog roka s nadom da vidim svoju ekipu kojom sam se družio prije. Putovao sam cijeli da i noć željeći što prije da se iskrcam iz tog vlaka. Stigavši doma rano ujutro oko 09 sati vidjevši da nema nikoga kod kuće, ni brata ni očuha a ni mame otišao sam leći da malo odmorim da bih mogao izaći navečer sa društvom van u disco. Dok sam putovao cijelu noć nisam spavao, družio se sa frendovima i ispijao čašicu po čašicu ali nisam se osiječao pijano nego veseo jer je vojni rok završio i idem svojoj kući.
- Znači legao sam u krevet od mame i očuha da me ne bi mlađi brat uznemiravao u snu i da budem oran za navečer. U neko doba probudio sam se onako kroz maglu i ugledao sam žensku osobu leđima okrenuta prema meni, onako crne duge kose iste kakve je imala i djevojka iz grada u kojem sam služio vojni rok i nehotice jošonako u snu očito ne shačajući da sam kod kuće zagrlio sam tu osobu i približio sam joj se cijelim tijelom.
Obuhvatio sam je rukom preko tijela i zagrlio a ruke stavio na sise i lagano počeo masirati dok je ona (mama) spavala mirnom snom.
To je dovelo do mog laganog uzbuđenja i kurac mi se počeo dizati lagano i sigurno. Priljubio sam svoje tijelo još bliže njoj i stisnuo sam je onako strastveno da osijeti ljubav, zagrljaj i tvrd kurac. Još onako usnuo ne shvatam ništa i masiram je po sisama sve više i više i sve jače i jače dok nisam osijetio njeno uzdisanje i uživanje.

Počeo sam se komešati s kurcem po njenom tijelu. Komešati se počela i ona i lagano počela podizati spavačicu i ostala u gačicama i ja također. Rukom je uhvatila moj ukručeni kurac i prislonila ga uz pičkicu i stisnula noge da ga osijeti među bedrima. Potom mi je skinula gače, a o ja bogami njene i prislonila ga na svoju macu i lagano klizila po njemu. Bila je tako vlažna i topla da sam tog trena mislio da je več svršila, i dok je klizila masirao sam joj sise, a ona uzdisala sve jače i jače dok se nije okrenula prema meni i lagano me lizala i ljubila mi usne tek sam tada shvatio da to nije djevojka s kojom sam se zabavljao dok sam služio vojni rok nego moja majka, da to je bila moja mama.
Skočio sam i odgurnuo je od sebe i upitao : Šta to radiš?
-Sa smiješkom na licu odgovori : Ja ništa, ti si započeo a ja samo prihvatila igru! Molim te nemoj stati ovdje želim da nastavimo i da idemo do kraja da se pojebemo.
-A što je sa očuhom pa s njim se jebi?.-Upitah je
-Bez brige za njega sad želim s tobom i gotovo.-odgovori ona i kaže mi da su to godine u kojima žena daje sve od sebe i godine u kojim želi da proba i jako mlađe meso od nje jer su željne mladog kurca ma koliko god one šutile o tome.
-Sjeo sam pored nje i slušao je dok je ona mene milovala po bedrima i dok mi se kurac nije nikako spuštao stajao još uvijek uzdignuto i čvrsto. Počela ga je milovati i u jednom trenutku se našao u njezinim toplim ustima. Pušila ga onako lagano strastveno i lizala onako valjda kako je samo ona znala i je za mene znala je to najbolje na svijetu.

-Upitala me da li mi se sviđa, odgovorio sam drhtavih glasom DA.
Počeo je milovati pokosi i gurati lagano kurac dublje u njena usta, lizala mi ga je, lizala je i jaja, sisala jaja pa ga stavila ponovo u usta i pušila i pušila, a ja sam sve više stenjao i dahtao. Svršio sam u njena usta i nije ga vadila van nego je progutala spermu i dalje ga oblizivala dok nije pokupila svu spermu s njega.
Mislio sam da je to kraj ali kurac mi je i dalje ostao tvrd. Uzela ga u ruku i i počela ga drkati, a ja sam joj bradavice masirao i u jednom trenutku bio sam njoj. Lizao sam i grickao bradavice koje su stajale čvrsto uzdignute, dok je ona mene milovala i stiskala po stražnjici i gurala kurac prema njenoj pizdi. Još uvijek je bila topla i vlažna.
Uhvatila je kurac i gurnula u pizdu i uudisala polako govoreči da je jebem. Prodirao sam u nju lagano a ona je htjela sve jače i jače da ga osjeti među nogama, sva se tresla od uzbuđenja i želje da je jebem. U jednom trenutku našao sam se na leđima, a ona me uzjahala i sjela na njega i skakala po kurcu, najprije lagano pa sve brže i brže. Digla se s njga i kliznula po tijelu.do kurca i počela ga lizati po glaviču i cijelom dužinom sve do jaja. Stavila ga u usta i pušila, a meni je bio tolko tvrd da sam mislio da če eksplodirati.
Okrenula se, naguzila i rekla daj me jebi odozada. Približio sam joj se stavljajući ga u pizdu ali ona ga je uhvatila pa ga gura u šupak. Kad je ušao dirigirala je tempo dok nije bilo slobodno da ja preuzmem ulogu, tako sam je jebao da sam osjetio kako joj noge klecaju i podrhtavaju, a ona je uzdisla jako tako da je glavu stavljala u jastuk da ne probudimo brata koji je spavao u susjednoj sobi.
Nabijao sam ga u šupak do kraja, a njoj je to godilo toliko da sam svršio u njezin šupak i vidio sam da je došlo do obostranog zadovoljstva. Nakon sexa legli smo jedan kraj drugog i pogledali se onako nježno licem u lice i upitala me: jesi li bio zadovoljan?
Odgovorih : Jesam!!!! I poljubila me u lice pa u usta i rekla da bi željela još koji put ponoviti. Odgovorio sam potvrdno i ja bih htjeo isto. Tako da smo barem dvaput triput mjesečno vodili ljubav nas dvoje da je itko znao za nas.

IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.16
Svrši mi u usta

Imam 18 godina.Imam decka kojeg obozavam,uvijek je njezan i volimo se.Sexamo se 4 puta na tjedan il kad god stignemo,gdje god (wc,plaza,auto,njegov stan,dvoriste,pred drugima) ma svugdje.
Nekidan smo vodili strastevi i grubi sex,bilo je odlicno! Zapoceli smo igricu ljubeci se i ispreplitali smo si jezike,ubrzo me ljubio po cijelom tjelu,te me oblizao,lizajuci mi sise,polako sam se spustila,otkopcala mu hlace i izvadila kurac,kojeg sam duboko gurnula u usta,pocela sam mu pusit te sam samo osjecala kako svrsava.
Ubrzo me poceo skidati lizati mi picku gledajuci me slatko,lizati mi klitoris.
Odmakla sam se preuzela poziciju ,i isprcila se,gurno mi ga je odiza drzaci mi guzu gurajuci jako i uzdisajuci
stenjala sam zavodnicki i govorila jos jos jace jace.
Gurno mi ga je jos jace i jace
promjenili smo pozu ,sjela sam na njega,poskakivala a on mi je dirao sise.
ubrzo mi je gurnuo kurac u usta,drkijuci i svrsivsi mi u usta !
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.16
Požuda

Kako mi je decko otputovao, sexa nisam imala mjesec dana. Kao i uvijek, odlucila sam ostati vjerna, sto me je jos vise izludjivalo. Iako je na poslu radio sa svojim prijateljem iz srednje, on nije isao s njim. Jedne veceri, njegov prijatelj, je pripremio party za svo drustvo a naravno i ja sam bila pozvana. Kao i svako zensko dugo sam se premisljala sta da obucem, ali na kraju sam se odlucila za obicnu majicu i suknjicu. Tamo se naravno pilo, plesalo, ludovalo. Kako je prolazila noc, primijetila sam da me on malo odmjerava. Na to se i nisam bas obazirala opravdavajuci to kao bezazlen pijani pogled. Nakon sto je dernek zavrsio, zamolio me da ostanem bar nekoliko minuta, da mu pomognem pocistiti nered, na sto sam pristala. Kupila sam plasticne case sa poda kada me uhvatio za guzu. Podivljala sam ali ni jednim gestom nisam dala do znanja da me to uzbudilo. Stajala sam mirno, ne bi li on nastavio. Decku nije trebalo dugo da shvati. Spustao je svoje ruke ispod moje suknjice koju je zadigao i nastavio mi trljati golu guzu. Bacio me na trosjed i rasirio mi noge. Spustio je svoju glavu i namjestio se izmedju mojih butina. Sva sam se stresla kada mi je jezikom presao preko pice. Lizao mi je klitoris i gurao prst, pa dva u nju. Dva puta sam skoro svrsila kada mi je gurnuo vreli jezik, ali nije mi dozvolio. Spustio me na pod i otkopcao slic. Gurnuo mi ga je jako, drzao me za glavu i nabijao. U ustima sam osjecala kako raste. Ta debela kurcina me gusila, ali mi me to uzasno napaljivalo. Svukao je pantole, sjeo, i postavio me na svog ogromnog prijatelja. Nabijala sam se sto sam vise mogla. Lizao mi je sise, a ja sam vristala koliko mi je razvaljivao picu. Jedan prst mi je stavio u supcic. Sisla sam s njega i zeljela opet okusiti njegov kurac. Hlapljivo sam mu cuclala jaja, lizala glavic i odozdo. Po njegovim uzdasima sam shvatila da zeli da svrsi. Naslonila sam se na sto, a on mi ga je gurnuo odozada. Tako me jako nabio da sam zanijemila. To je bio ugodan bol. Gurao ga je brzo i snazno, a od bola sam malo stisnula picu. Tada sam cula glasan uzdah. Napunio me. To me toliko uzbudilo da sam i ja svrsila. Vristali smo i stenjali. Obukla sam se i napustila njegov stan. Danas se druzimo kao da nista nije bilo.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 2
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
Lea
Negde polovinom maja u penziju je otišao naš šef Radovan, kojeg smo svi zvali Raša i ispratili smo ga iz firme kako dolikuje.    Bio je dobar drugar, pun razumevnja, stručan u svom poslu i uvek spreman da pomogne.    Na novog šefa nismo dugo čekali.    Direktor našeg sektora nas je okupio u sali za sastanke i rekao nam da ga tu sačekamo.    Ispijali smo tanke kafe i nije trebalo da nam kaže zašto smo tu.    Svi smo znali da će nas upoznati sa novim rukovodiocem.    Ušli su zajedno nakon petnaest minuta.    Moram priznati da sam bio prijatno iznenađen viđenim.    Iza njega je stajala brineta, negde na polovini tridesetih, izuzetno lepa i smeškala se.    “Ovo je gospođica Lea Stević, vaša nova šefica.   ” “U jebo te…”, pomislio sam gledajući je kako seda kraj njega u pročelju stola, “Takva ribetina, pa još gospođica.    Izgleda da nam u firmu stižu vedri oblaci.   ” Svi smo se redom predstavili, direktor je još malo nešto balavio i ostavio nas sa Leom.    Izgledala je zaista sjajno.    Bila je u nekom tamno zelenom kompletu, u crnim čarapama i cipelama na visokim štiklama koje su se bojom sjajno slagale sa odećom koju je nosila.    Lepa, crna kosa joj je padala do polovine leđa, imala je zelene oči i telo za naslovne strane.    Bila je prilično hladna u ophođenju i držanju, što sam pridavao njenom prvom radnom danu u novoj firmi i njenom načinu prilagođavanja.    Ispostavilo se da sam se grozno prevario.    Umesto vedrih oblaka u firmu je došla oluja, koja je pretila da nas sve odnese.    Lea nas je, najblaže rečeno, tretirala kao roblje.    Moj drugar Mića je dve nedelje nakon njenog dolaska bio na pola koraka od otkaza.    Jedva se isčupao iz toga i svi smo se složili da ga je sam bog pogledao.    Dok smo pili pivo u obližnjem kafiću neposredno nakon što se spasao, rekao mi je: “Jovane brate.    Hitler kad bi iz groba ustao i video onu aždaju rekao bi: Idem ja da umrem opet.    Ova je zajebana.    Goru kučku ja u životu svom video nisam.   ” Stvarno je bila kučka.    Nije nam dozvoljavala da je zovemo imenom.    Morali smo da joj se obraćamo sa šefice.    Naša koleginica Mirjana je lagano pazarila deset posto od plate za četiri minuta zajašnjenja.    O prekovremenom radu i da ne govorim.    Gonila nas je kao robove i tretirala nas kao stoku.    “Nisam vam ja Raša.   ”, rekla je jednom prilikom, “Ko od vas nije u stanju da prati moj tempo bolje mu je da odmah ode.    Videla sam ja odmah o kakvim se ovde kreaturama radi.    Sve goli neradnik i zabušant.    Na to ubuduće zaboravite.    Ili ćete raditi kako ja kažem i koliko tražim.    U protivnom mi se sklonite sa očiju ili ću vas ja skloniti.   ” Mirjana se požalila direktoru kada joj je Lea rekla da je glupa guska na celokupan tretman.    Onaj se sam nasmešio i reako joj: “Pa zbog toga sam je i doveo Mirjana dušo.    Da vas neko napokon uvede u rad i disciplinu.    Imaš li još nekih pitanja?” Nije ih imala, naravno.    Ja sam kući dolazio prebijen od umora.    Nada, moja supruga, je počela sumnjičavo da me gleda i moje sve češće prekovremeno radno vreme joj je išlo na nerve.    Moja priča o ženskom tiraninu koji nas maltretira nije na nju ostvaila neki utisak, ali morala se pomiriti sa tim.    Ja sam uvek bio slab prema lepim ženama i moram priznati da me je Lea privlačila.    Bez obzira na to, mislim da bih bez sekunde razmišljanja bacio baklju na lomaču na kojoj bi ona stajala.    Išla mi je na nerve u neograničenim količinama.    Odahnuli smo kada je su došli godišnji odmori.    Mića je otišao na svoj odmor dan pre nego što će se ona preplanula vratiti.    Istog dana me je pozvala u svoju kancelariju.    “Kako vidim Miroslav je na godišnjem.   ” , rekla je dok sam sedao.    “Da.   ”, odgovorio sam i gledao je u te hladne ali lepe zelene oči koje su na njenom preplanulom licu još više došle do izražaja.    “Nadam se da si svestan da to podrazumeva da obavljaš i njegov posao dok se ne vrati.   ” “Da, naravno.   ”, rekao sam spremno a u sebi joj slagao sve po spisku.    “Spemićeš mi sve izveštaje dok me nije bilo.    Uredno po datumima.    Možeš ići.   ” Odlepršao sam iz njene kancelarije besan kao đavo.    Mića se neće vraćati tri nedelje.    Shvatio sam da ću pasti na nos od posla.    Prošle su dve nedelje u kojima mi je Lea pila krv na slamčicu i brojao sam dane do Mićinog povratka.    Dane koji su mi se činili kao godine.    Bio je to petak, te druge nedelje, i završavao sam neke obračune.    Radno vreme je prošlo pre više od pola sata i u zgradi nije bilo nikoga osim mene i portira u dvorištu.    Završio sam, pokupio svoje stvari i ugasio računar.    U trenutku kada je iz zvučnika na računaru izašao zvuk gašenja Windows-a, čuo sam zvuk štikli u hodniku.    Pokušao sam brzo da isključim zvučnike ali uzalud.    Plan koji sam u trenutku stvorio bio je da se neopaženo izvučem, da me Lea ne vidi.    Ušla je u svoju kancelariju i zatvorila vrata za sobom.    Sedeo sam kao ukopan i gledao u telefon na stolu moleći se da ne zazvoni lokal.    “Prokleta kučka će mi sjebati vikend.   ”, pomislio sam.    Trebalo je da u pet popodne pokupim klince i ženu i da odemo kod mog drugara Gorana na vikendicu.    Klinci su me zvali nekoliko puta zapitkujući kad stižem, nestrpljivi da krenu.    Nada će mi skrenuti ako se ne pojavim, a ni ja neću biti daleko.    Ko bi uostalom menjao roštilj i pivo za nadjebavanje sa onom ludom kučkom.    Telefon nije zazvonio i ja polako ustanem.    Krenuo sam i tiho zatvorio vrata kancelarije za sobom.    Čuo sam je kako razgovara telefonom sa nekim i produžio korak.    Trebalo je samo da se dočepam stepeništa i skoro sam slobodan.    Na vlastiti užas čuo sam vrata iza sebe.    “Jovane dođi.    Trebaš mi nešto.   ” Stao sam kao nožem presečen.    Prokleta kuja.    Okrenuo sam se i pošao ka njenoj kancelariji.    Zatekao sam je kako stoji kraj prozora i gleda dole.    Kancelarija joj je bila velika, sa stolom za sastanke koji je u kombinaciji sa njenim činio slovo T.    Lea je bila u nekom crnom kompletu, crnim čarapama i izuzetno seksi sandalama.   Izgledala je kao neka porno glumica u toj kombinaciji.    Moja Nada je kombinaciju sandala i čarapa smatrala seljačkom, ali bih voleo da čujem njen komentar kada bi ovo videla.    Lea se okrenula ka meni.    Lepa, crna kosa joj je uokvirivala lice, a sise su joj napinjale sako ispod kojeg nije nosila košulju.    “Sedi Jovane.   ”, rekla je.    “Slušajte šefice, ja sam u priličnoj žurbi tako da…” “Ne zanima me.   ”, prekinula me je i pokazala mi očima na stolicu.    Seo sam vidno iznerviran i potuno nesvesno složio neku facu koja je izazvala njenu reakciju.    “Nemoj mi tu slagati face.    Znaš da ne podnosim to.    Odkud ti ovde u ovo vreme?” “Završavao sam one obračune koje ste mi dali.   ” “I? Je li gotovo?” “Da.    Upravo sam završio.   ” “Lepo.    Volim kada mogu da se oslonim na svog podređenog.    Rekao si da žuriš?” U tom trenutku mi je zazvonio mobilac.    Pogledao sam je tražeći dozvolu da se javim, Lea klimnula glavom u znak potvrde.    Niko na sastanku sa njom nije smeo imati uključen mobilac.    Bilo firmin, bilo lični.    Moj klinac me je obaveštavao da su spremni i da me čekaju.    Na njegovo pitanje kada stižem odgovrio sam da dolazim za dvadesetak minuta.    Prekinuo sam vezu i pogledao je.    Sedeli smo za stolom za sastanke.    Bila je naspram mene i zlobno se smeškala.    “Jel ti uvek lažeš svoju decu?” “Ne.    Zašto?” “Zato što nećeš stići gde god da si krenuo za dvadeset minuta.   ” Osmehnuo sam joj se na isti način i rekao: “Gledaj me.   ” Nema više persiranja, nema više sranja, jebalo mi se i ako mi otkaz uvali.    Rešio sam da odem ako treba zauvek.    “Šta si to rekao?” “To što si čula.    Radno vreme je odavno prošlo i jebe mi se za šta ti trebam.   ” Ustao sam i okrenuo se.    “Da si smesta vratio dupe na tu stolicu da ti ga je tamo ne vratim!!!”, viknula je.    Stao sam i pogledao je preko ramena i smeškao se.    “Šta ćeš da uradiš?” “To što si čuo.    I nemoj da ponavljam.   ” Okrenuo sam se i prišao sa njene strane stola.    Naglo je ustala kada je videla da joj prilazim.    “Sedi tamo.   ”, viknula je i pokazala prstom na stolicu sa koje sam upravo ustao.    Nisam zastao ni sekunde.    Prišao sam joj i uneo joj se u lice.    “Sedi mi na kurac kučko nedojebana.    Mogu tamo da se vratim samo ako mi ga popušiš.    Je li to dovoljno jasno? I nemoj da se dereš na mene da te ne bih izbacio kroz ovaj prozor ovde.   ” Gledala me je u oči i nije ustuknula ni za milimetar.    Ćutala i ubzano disala.    Video sam kako bes jenjava u njoj i nadao se da nisam sebi potpisao otkaz nekoliko sekundi ranije.    “Ti ćeš sesti tamo Jovane, ne zvala se ja Lea.   ” Bes se vratio ili mi se barem tako činilo.    Shvatio sam da me više ništa neće spasiti otkaza i potpuno sam pomračio pameću.    Jedino što nisam znao je da li da je bacim kroz prozor ili povalim na tom stolu do nje.    Pa neka me otpuste i zatvore zbog silovanja šefice.    Jebalo mi se u tom trenutkuk za sve.    “E ja ću ti promeniti ime danas.   ”, izgovorio sam i dohvatio je za nadlaktice grubo je privukavši sebi.    “Ne!!! Šta radiš to?! Ostavi me!!! ČUJEŠ LI?! OSTAVI ME!!!” Rastvorio sam joj sako rukama i podigao je od poda.    Lice mi je potonulo među njene sise u ružičastom, čipkanom grudnjaku.    “Spusti me vrištaću!!! SPUSTI ME VRIŠTAĆU!!!!” “I te kako ćeš vrištati.   ”, rekao sam povaljujući je na sto.    Nagnuo sam se nad nju i izvadio joj sise iz grudnjaka.    Fantastične sise.    Četvorke, okrugle i čvrste, sa malim bradavicama i uskim areolima.    Video sam da na njima nema belih tragova od gornjeg dela bikinija, a samo što se sa odmora vratila.    Kuja se sunčala u toplesu, ali ni dan danas ne mogu da shvatim zašto mi je to tada palo na pamet.    Obuhvatio sam ih rukama i počeo naizmenično da ih sisam.    Njen otpor je jenjevao.    Nije vrištala.    Samo je stenjala sve slabije cimajući nogama između kojih sam se nalazio.    Posegnuo sam svojim usnama za njenim i poljubio je duboko joj gurajući jezik.    Sise sam joj i dalje stiskao, dok je Lea uzdisala i disala sve brže.    Bradavice su joj postale znatno krupnije i ja im se vratim.    Na moje iznenađenje Lea je priključila svoj jezik mom privlačeći sise svom licu.    Bilo je jasno da je dobro uvežbala tu tehniku.    Poljubio sam je ponovo i ona se uspravi u sedeći položaj.    Skinula je sako i grudnjak bacivši ih na pod.    “Ti bi da me tucaš Jovane, je li?”, rekla je besno, “E pa sad ćeš me tucati ili te neće biti.   ” Obuhvatila mi je šakama lice i poljubila me tako strasno i žestoko da sam se skoro zagrcnuo.    Njen dugi jezik mi je sjurila gotovo do krajnika.    Bacila se na mene kao divlja mačka.    Telo joj je bilo fantastično.    Zategnuto i skladno.    Njena koža je bila meka i bio je dovoljan pogled na tako nešto da mi se momentalno digne.    Odgovrio sam u istom stilu.    Uhvatio sam je desnom rukom za vrat ispod brade i povalio je ponovo na sto.    Poljubio sam je isto kao ona mene i nasrnuo na nju poput tornada.    Liznuo sam je po usnama i pljesnuo joj desnu sisu.    Gledala me je pravo u oči i smešila se.    Poljubio sam je ponovo i spustio se na kolena.    Zadigao sam joj suknju i smaknuo joj crne gaćice.    Preda mnom se ukazao izbrijani pičić, sa centimetar širokom trakom kratkih, crnih dlačica iznad procepa.    I tu sam provalio da nema tragova bikinija.    Kuja se sunčala gola.    Podigla je noge i raširila ih.    Razmakla je usmine prstima i ja spustim jezik u njenu mokru pičku.    Zastenjala je i zabacila glavu unazad.    Gurnuo sam joj ga koliko god sam mogao.    Izvadio sam ga bez obzira na to koliko joj je pica bila slatka i privukao je sebi uhvativši je za butine.    razmaknuo sam joj guzove i liznuo joj anus.    Lea je ciknula i rukama stisnula svoje sise.    Pljesnuo sam je po čvrstim guzovima i gurnuo joj jezik u čmarić, da bih je liznuo sve do klitorisa.    Lizao sam ga vrhom jezika i ona glasno zastenje.    Počeo sam da ga sisam, žestoko i nemilosrdno.    Grickao sam ga do bola dok nije počela da vrišti.    Lizao sam je kako sam najbolje umeo a znam to odlično da radim.    “Ne… Ahh… Pola… Polako… Aaahh… Pa svršiću… Oh, oh… O kako je dobro…” Lizao sam je nekoliko sekundi i onda se uspravio.    Gledao sam je kako leži preda mnom na stolu rašrenih nogu, strah i trepet našeg sektora, koja je stenjala i svojim dugim, u crveno obojenim noktima štipkala svoje bradavice.    Brzo sam se skinuo i smestio joj ga.    Kako je samo zastenjala i zabacila glavu.    Uhvatio sam je ispod kolena i počeo da je jebem najjače i najsurovije što sam mogao.    Mislim da ni sa jednom ribom nisam bio toliko bezobziran kao sa njom.    Lea je ispuštala neke bolne, strasne krike.    Oslonila se laktovima o sto i izvila se u leđima, dok sam se nabijao u nju svom silinom.    Spustila se laktova i opet stegnula svoje sise.    Vrisnula bi povremeno kada bi se nabio u nju do jaja.    Hteo sam da je raskidam.    Strast i jarost su se izmešali u meni pretvarajući me u divlju zver.    “Da, da… Aaahhh….   ”, stenjala je.    Izvadio sam ga na sekund i ona me pogleda.    “Da, daj mi…” Digao sam joj levu nogu na svoje rame i ponovo joj ga sjurio.    Tucao sam je sve silovitije.    Uhvatio sam joj suknju i tako je navlačio na kurac.    Podigao sam joj obe noge u vis, naslonio ih skupljene na moje levo rame i obuhvatio ih rukama oko butina.    Tako sam joj ga nabijao dubuko i žestoko, dok se ona izvijala u leđima švrsto stežući rukama ivicu stola.    Video sam da će uskoro svršiti i izvadim ga.    “Hoćeš da svršiš Lea? A kujo? Pa svršićeš ali ne na kurcu.   ” Zabio sam joj tri prsta u pičku i počeo brzo da radim njima u isto vreme joj palcem pritiskajući klitoris.    Svršila je tako silovito za nepune tri sekunde da su sokovi prskali iz nje.    Odmah sam joj zabio kurčinu držeći joj noge visoko dignute.    Ruke su mi bile mokre od njenih sokova, posebno desna, i ja ih razmažem po njenim sisama.    Bila je potpuno pod mojom kontrolom i vriskala je onako kako sam najviše voleo.    Izvadio sam ga i raširio joj noge koliko god sam mogao.    Usnama sam joj obuhvatio klitoris i počeo ludački da ga sisam.    Lea se potpuno sludela tim potrezom.    Dohvatila je svoje noge za podkolenice i privukla ih sebi, kako bi mi omogućila lakši pristup.    Pustio sam joj klitoris i ona skine gaćice bacivši ih na pod.    Noge su joj bile još uvek visoko u vazduhu i ja joj ga zabijem do jaja bez ikakvih problema.    ponovo se uvijala, stiskala svoje sise i ispuštala one bolne, strasne krike.    Bližila se novom orgazmu i ja ga izvadim da bih ponovio isto ono prstima.    Smestio sam joj svoj jezik u usta i počeo da radim prstima.    Zarežala je besno i odvojila svoju galvu od moje.    Mislim čak da je pokušala da me u tom trenutku udari nogom ali počela je da svršava.    Toliko se sokova izlilo iz nje da su se slivali niz ivicu stola.    Bila je na vrhuncu kad sam je pljesnuo šakom tri ili četiri puta po mokrom pičiću i uhvatio joj klitoris između kažiprsta i srednjaka.    Stegnuo sam ga i počeo ponovo da ga sisam.    Lea je bila na ivici suza činilo mi se.    Lupetala je nešto plačnim glasom i stenjala tresući se u orgazmu.    Guzovi su joj bili potpuno mokri od sokova a ja joj nisam ispuštao klitoris.    Odmakao sam se od nje i ona ustane sa stola.    Grubo sam je okrenuo ka njemu i naguzio je preko.    Pljesnuo sam je po dupetu i razmakao joj guzove.    Smestio sam vrh jezika u njen anus i spustio ga u vrelu pičku.    Gurnuo sam joj srednjak i vratio vrh jezika na njen čmarić.    Rukama je razmicala svoje guzove i nameštala se na moj jezik.    Ustao sam, pljesnuo je po guzi nastavio da je jebem u pičku.    Sjurio sam joj ga do jaja i pljesnuo je po guzi.    “Ohh… O da… Ahhh… Tako…” Tucao sam je još malo tako i izvadio ga.    Okrenuo sam je i povalio je na sto.    Nagnuo sam se nad nju i smestio joj što sam dublje mogao.    “Uhvati me rukama oko vrata.   ”, rekao sam joj.    Uradila je to i ja je podignem sa stola nabijajući je na kurac do jaja.    Uhvatio sam je za guzove dok se ona nabijala na kurac.    Nakon nekoliko nabijanja ponovo je svršila.    Spustio sam je na pod tako da je bila oslonjena dole samo na vratu i ramenima.    Raširene noge i dupe su joj bile u vazduhu i ja ga iz njene pičke premestim na vrh anusa.    Znao sam da će je boleti u toj pozi ali me nije zanimalo.    Hteo sam da kuja oseti malo bola za sve što nam je činila, pošto je očigledno do sada uživala.    “Polako sad… Ohhh… Polako…” “Da šefice, nema problema.   ”, rekao sam smešeći se i u njenim očima video da je postala svesna da ću joj ga sjuriti bez milosti.    Uhvatio sam je ispod kolena i presavio je svom snagom, uterujući joj kurac u dupe svom dužinom.    Zaurlala i namestila bolnu grimasu.    Nije to dugo trajalo.    Samo nekoliko sekundi kasnije video sam da ponovo uživa.    Tucao sam dobro razrađeno dupe.    Legao sam preko nje držeći joj noge na svojim ramenima kako bi prodro što dublje.    Lea je vrištala i primala me iako pouzdano znam da mi je kurac dobacio do dvadeset i prvog centimetra, i da moja Nada ni ne pomišlja da me pusti da je tucam u guzu u toj pozi.    Bio sam spreman da svršim i izavdim ga iz nje.    Brzo sam se uspravio u nameri da je ispolivam spermom ali i ona se premestila istom brzinom u klečeći položaj, što me je prilično iznenadilo.    Odmah mi je dohvatila kurac usnama i počela da ga sisa.    Držala ga je u korenu i sve što je bilo iznad ruke trpala je u usta, stenjući kao da je sišla sa uma.    Uhvatila me je levom rukom za jaja, dok mi je desnom drkala oblizujući mi glavić.    Nije mi se to preterano svidelo i ja je uhvatim za kosu na temenu i počnem da je navlačim na svoju batinu.    Držala ga je i dalje u korenu i nisam uspevao da joj ga smestim celog.    Sklonio sam joj ruku sa moje batine u nameri da joj ga zabijem do kraja.    Obuhvatio sam rukom jaja i priljubio ih za kurac, istovremeno je navlačeći prema napred.    Zgutala je sve tada.    Stenjala je i mumlala ali nije se otimala.    Izvadio sam ga i ona se zakašlje malo.    “Liži mi jaja sad.    Hajde.   ” Nabio sam je ponovo i ona ispruži jezik pušatujući moj palamar u svoje grlo.    Vrhom jezika mi je lizala jaja, dok mi je glavić pulsirao iza njenih krajnika i ja pustim prvi mlaz sperme pravo u njeno grlo.    Odmakla se i ja nastavim da je zalivam po licu, vratu i sisama.    Smestila ga je ponovo u usta i isisala ga do zadnje kapi.    “Hoću još.   ”, rekla je ne puštajući mi kurac iz ruke.    “I ja hoću koješta ali ne može.   ” “Rekla sa m da hoću još.   ” Nastavila je da mi ga sisa i činila je to kao da joj od toga život zavisi.    Radila je to fantastično ali nisam očekivao da će ga vratiti u život.    Bio sam hronično umoran tih dana.    Stvarno se trudila svim silama ali je uspeh izostao.    Sledeće večeri u njenom stanu nije morala toliko da se trudi.    Naša veza se produbila i postajala sve strastvenija, što je učinilo da se posle neka tri meseca razvedem.    Nada je bila zgrožena mojom prevarom i nikada mi to nije oprostila.    Najstrašnije od svega bilo je to što smo Lea i ja izdržali zajedno tek nešto više od godinu dana nakon mog razvoda.    Kod Nade mi nije bilo povratka tako da sam na kraju ostao sam.    Da li sam napravio glupost? Pa naravno da jesam.    Da li bi to ponovo učinio? Pa naravno.   
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.16
Alkohol je moja ljubav od te noći

Cao svima,nadam se da ce vam se moja prica svidjet.
Ja(18)i moj decko (22) izlazimo vec godinu i po dana,kad smo se upoznali,sve je islo spontano.Izlasci,ljubljenje,mazenje,itd,samo ne seks.Prije njega sam spavala sa jednim momkom samo,s kojim sam izlazila oko pola godine,sa njim mi je bilo super,al svaki put me boljelo jer nisam mogla da se opustim,ne znam zasto.Nego,to je nbt.Prvi put kad sam spavala sa sadasnjim deckom,kojeg cu nazvat npr Filip,bilo je ovako.Filip je veoma zgodan momak,sirokih ramena,savrsenih ledja i grudi,naravno kad trenira,ma savrsen,a ja sam za razliku od njega sitna,170 cm,mrsavica,malih grudi,al imam dobru guzu izbacenu guzu.Bilo je to ljetos,kao i uvjek,dosao je po mene oko 9 sati,bili smo na pice,posle toga standana voznja kroz grad,pa posle smo odlucili da se izolujemo i posvetimo malo paznje nama.Otisli smo u jednu sumicu,inace tu svi dolaze na “partiju sexa” Smiley .Poceli smo da pricamo neke neobavezne price,smijali se,glupirali,a onda smo poceli da se ljubimo.Odmah kad smo poceli da se ljubimo,poceli su zmraci da mi prolaze kroz tijelo,a dole sam osecala neku toplinu,tj vlaznost.Njegove ruke su pocele lagano da klizne ka dolje,sve do moje guze i veoma se zacudio da mu ja nisam branila.Pocela sam i ja njega da dodirujem,da saram preko njegove majce,sve nize i nize,al nisam htjela da spustim ruke na njegov ponos Smiley ,ipak sam htjela malo da ga mucim.Njegove ruke su pocele polako da idu ka mojem medjunoznju,i ja sam ga pustila.Inace sam nosila kratki kombinezon ljetnji koji se lako skida,a ispod samo tangice i brus.Uvukao mi je ruku ispod nogavice i poceo da mi trlja polako picu.Uh sva sam se bila napalila,tako da sam i ja pocela njemu preko sorca da polako nadrkavam vec uveliko dignut kurac.Uvukao mi je ruku u gacice i pogledom me streljao i upitao,jesam li sigurna u to sto zelim,samo sam rekla zelim i poljubila ga.Poceo je da me jebe prstom,od cega sam pocela da jos vise vlazim i tiho stenjem,od cega se on jos vise napalio i drugom rukom je skinuo sorc i bokserice,i izvadio njegov kurac koji je bio oko 16-17 cm.Uhvatila sam ga rukama i pocela da drkam,dok me on jebao sad sa dva prsta.Skinuo mi je kombinezon i brus,poceo da mi ljubi sise,opkoracila sam ga,dok je on sjedio na svoje sjediste,skinula mu majcu,a on meni tange.Pocela sam prvo samo da se trljam o njegov kurac,ne bi li jos vise ovlazila,i odjednom mi je usao,bila sam na 7 nebu u tom trenutku,al isto me boljelo ne znam zasto.Poceo je da me jebe tako dobro,da je to nemoguce,ja sam pocela da se nabijam prvo polako,pa onda sve brze.Odmah je svrsio sto me veoma naljutilo,al mu nisam stavila do znanja.Posle toga svaki put nam je bio isti,ja sam se uvijek uvijala od bolova i bilo mi je krivo sto je tako,zbog njega,jer uvjek je imao razumijevanja,al na njegovom licu sam vidjela nervozu i razocarenje,sve do toga dana kad smo otilsi on,njegov drug i ja da setamo u grad.Uhvatili smo nekoliko krugova i sjeli u jedan kafic,njih dvojica su narucili sebi pivo,a ja sam htjela sok,na sta je on rekao konobaru,ne,donesi njoj isto pivo,na sta sam ja pocela da mu govorim da necu da pijem,pogotvo ne pivo,al posto nije bilo nikog od poznatih,s Filipom se nisam mogla prepirat,uvjek sam ga morala slusati,jer je on bas nervozan tip sto se tice nekih stvari.Popila sam jedno,zatim su narucili i drugo,od kojeg je vec pocelo da mi se manta,a trece me dokrajcilo.Krenuli smo nazad,ja sam jedva hodala,al sam bila svjesna svega.Htjela sam da pozovem taksi,na sta je on rekao,spavaces i nocas kod mene ( majka mu nije bila tu ),na sta sam ja rekla ok i samo pomislila jedva cekam da zaspem,al od toga nista.Njegov drug je otisao kuci,a mi smo otisli kod Filipa kuci,njegov otac je bio zaspao u dnevnu,a mi smo odma posli u njegovu sobu.Cim je zatvorio vrata,samo se podmuklo nasmija,i poceo da me ljubi tako strasno,bio je on pripit.Odma mi je skinuo majcu,sorc,brus,gacice,bez ikakvog petinga,a onda i on skroz go.Ja nisam ni mogla da se drzim na nogama,samo me bacio na krevet i odma me naguzio,od cega sam ja umirala,tako me grubo jebao da sam ja zarila glavu u jastuk,da me ne bi cuo njegov otac,a on mi je sve ostrim glasom vikao:”CUTI!”,sto je mene jos jace napalilo,i bol je polako poceo da me pusta,al ne skroz.To je bilo prvi put da me tako jebe i tako prica sa mnom.Ja sam sve jace pocela da stenjem,na sta me je on sakom udario po guzi i rekao cuti,zatim mi je poceo od jednom,po prvi put da mi lize picu,i uvlazi jezik u moju rupicu.Cini mi se da sam tad svrsila jedno sto puta,al nisam ni jednom,jer je bio bezobrazan.Opet me naguzio,al sad mi je stavio koljena na ivicu kreveta,a on se spustio da pod,i poceo da me jebe,da ulazi dublje u mene,u tom trenutku sam mislila da me cijela zgrada cula,a ne njegov otac.Al sad je to vec bio savrsen osjecaj.I sad dok pisem ovo,samo se prisjecam tih slika,odmah pocinjem da vlazim.Nego,da nastavim.POsle te poze,samo me legao na stomak,skroz u lezeci polozaj,opkoracio je on mene,o svojim kurcem izmedju mojig guzova trazio je moju picu da ga ubaci.Tako me jebao samo nekih 30 sekundi i samo mi je rekao okreni se i otvori usta,samo sam ga poslusala,Svrsio mi je u usta,tad sam prvi put osjetila ukus sperme i svidio mi se.Sve sam progutala.Samo je legao pored mene:Kakva si ti kucka.Ja sam bila presrecna i pomislila sam u mene,a i osjetila sam da sam pocela da ga volim.Filip kao da mi je procitao misli i rekao mi je tiho,poceo sam da te volim od sad.ja sam se samo nasmijala i rekla i ja tebe.Ujutro,njegov otac se kao i uobicajno ponasao,mislim da je cuo,al ko ga jebe,jes da me bio blam,al sta je tu je.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 268 269 271 272 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 13:40:36
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.304 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.