Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 06:10:37
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
1 ... 264 265 267 268 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Erotske price  (Pročitano 26577068 puta)
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.16
Kako sam izgubila nevinost na letovanju

Zovem sa Natasa. Visoka sam 1,72, imam 55 kg, dobre sise, I dupe. Nakon zavrsenog drugog razreda srednje, dogovorila sam se sa svoje tri drugarice, Milicom, Majom I Nevenom da idemo na more. Preko oglasa smo nasle kampovaliste u malom mestascu u Crnoj Gori I odlucile da idemo tamo. Inace, bila sam nevina. Tada sam imala 16 godina, I povremene momke, ali ni sa jednim od njih nisam isla dalje od ljubljenja I mazenja. Milica, Maja I Nevena su odavno primale kitu, I planirale su da se izjebu do iznemoglosti na moru, pa da se vrate kuci I glume dobre devojke. I ja sam razmisljala kako bi bilo lepo da se resim himena sa nekim zgodnim muskarcem, ali opet nisam htela da to uradim sa bilo kim.

Dosao je I taj dan, sele smo na autobus, I uspesno se smestile u kamp prikolicu koja je bila ispod jednog bora. Cim se izadje iz nje mogla se videti ogromna pescana plaza, I gomila preplanulih ljudi. U prikolici do nase bila su cetiri momka negde izmedju 18 I 20 godina. Bili su opusteni I slusali su muziku, salili se, I odmah nam pomogli da se smestimo. Davor je bio visok oko 1,90, atletski gradjen, misici su mogli da se istaknu na njegovom telu, I odmah se uklopio sa Majom. Imao je plave oci I kratku kosu. Milica je pocela da se muva sa Sergejem, koji je bio nesto nizi od Davora, ali isto dobro razvijen. Ispostavilo se da momci treniraju kosarku zajedno I das u dosli na letovanje. Navodno su svi bili slobodni. Nevena je zavrsila sa Borisom, plavim momkom koji je mozda bio I najbolje razvijen, I imao prelep omeh. A meni je ostao najpovuceniji I najstdiljiviji momak, a posle ce se ispostaviti I najkuratiji, Milan. Milan je imao poludugu kosicu tamno smedje boje, prelep blistav osmeh kao iz reklame, visok 1.85, I prelepih kestenjastih ociju. Odmah sam osetila leptirice u stomaku. Gledala sam ga kako pliva, izlazi iz vode I sunca svoje prelepo telo. Nije bio maljav, bio je naprosto savrsen. Lezao je na suncu sa suncanim naocalama, rasirenih nogu. Svi smo bili tu, on je jedini cutao.

Te noci smo izasli u obliznji nocni klub, u parovima. Davor I Maja su prvi otisli ‘’na svez vazduh’’, zatim Nevena I Boris, a onda I Milica I Sergej. Ostali smo samo ja I Milan. Oko 2 sata smo krenuli u setnju. Nismo imali puno zajednickih tema. Sedeli smo na plaza I posmatrali more kako se tiho pomera. Poceli smo da se ljubimo. U jednom trenutku Milan je poceo da zavlaci svoju ruku pod moju majicu. Prekinula sam ga. ‘’Izvini..’’, reokao je. ‘’Ne u redu je, ja… nisam spremna.’’, odgovorila sam stidljivo. ‘’Ma OK, ja sam kriv. A da ti pravo kazem, ne bi ni imali gde da to uradimo. Verovatno su nam kucice vec zauzete.’’ Nasmejali smo se. ‘’E, a imamo samo dve kucice, a tri para su otisla. Mislis da su neki zajedno?’’, upitala sam. ‘’Ma ne… Verovatno su se snasli.’’ Nakon nekog vremena smo otisli I dosli do kampovalista. Milica I Sergej su bili ispred, zagrljeni na deki. ‘’Ej, dosli ste!’’, rekla je Milica radosno I radoznalo. ‘’Da.. gde su ostali?’’, upitala sam. ‘’Maja I Nevena su u nasoj kucici, a Boris I Davor u svojoj.’’, Milica je rekla. Sergej je dodao: ‘’Zar ih ne cujes kako hrcu? Umorili se momci od plivanja danas, hahahah… E a mogli bi I mi na spavanje, sutra treba jos plivati, a Milane?’’, nasmejao se Sergej nakon cega su on I Milan otisli u kamp kucicu. Ja I Milica smo usle u svoju. Krevet sam delila sa Milicom, a preko puta su spavale Nevena I Maja. Posteljina je vec bila izguzvana, bilo je par fleka I dve istrosene maramice. Skontala sam da je to sperma. Ispostavilo se da su se Davor I Maja kresnuli tu, u muskoj kucici su bili Nevena I Boris, a Milica I Sergej su to napravili u zabacenom delu plaze, u plicaku. Milica je pricala kako je jahala Sergeja, I kako je lepo jebati se u moru. Bilo mi je neprijatno jer sam jedina ja ostala nejebana, ali nisam bila spremna za izgubim nevinost.

Proslo je par dana, moje prijateljice I Milanovi drugari su se dekali gde god da su stigli I u koje god doba dana I noci. Oci su im svetlucale, a osmesi od uva do uva, kao das u na drogama. Tri veceri pred polazak drugarice su mi rekle da momci zezaju Milana jer me nije ‘’ubo’’ I govore mu da je nesposoban. Bilo mi ga je zao, ali I drago sto ne laze da me je jebao.

Iduceg dana, ja I Milan smo bili na plazi, okruzeni mnogim ljudima. Ljubili smo se. Posto je bilo vruce, otisla sam po kremu za suncanje. Medjutim, kada sam dosla do nase kucice, primetila sam da se lagano ljuljuska. Znatizeljna, otvorila sam vrata. Imala sam sta I da vidim. Davorovo golo dupe kako odskakuje dok jase Maju. Maja je stenjala, bili su znojavi. Brzo sam zatvorila vrata I u souk stala ispred kucice. Par sekundi kasnije, kucica se zatresla u par navrata vise nego pre, I onda je stajala mirno. Sela sam na stolicu na rasklapanje. Nisam mogla da verujem sta sam videla. Minut, dva kasnije, otvorila su se vrata. Prvi je izasao Davor, a ja sam buljila u njegov sorc za kupanje, videlo se da mu se kita jos nije skroz spustila. Kolena su mu bila crvena, verovatno zato sto su mu bila oslonac dok je jebao. ‘’Ej mala, jesi dobro?’’, rekao je nasmeseno. Maja je izasla, zakopcavajuci kupaci. ‘’Koliko dugo si tu Natasa?’’ – ‘’Sad sam dosla… po kremu..’’, promucala sam. ‘’OK, unutra je. Samo pazi nered je, bolje da ne ulazis. Pocisticu ja, idemo mi da se okupamo.’’, rekla je, a onda se uhvatila sa Davorom za ruku I otisla. Usla sam, I nasla kremu. Plahta na krevetu je bila zguzvanija nego inace, I sada su bile tri maramice. Osetio se miris sperme, picke… ukratko miris zestoke jebacine. Sela sam na svoj krevet I sve to posmatrala. Skinula sam gace, gledala u svoju obrijanu picu koja je odavno vapila za kurcom. Gurnula sam dva prsta I nenormalno me zabolelo. Tiho sam vrisnula I odmah ih izvadila. Nikad pred nisam to uradila. Odlucila sam da je vreme da I ja to uradim – da se pojebem. Izasla sam iz kucice, otisla na plazu, uhvatila Milana za ruku I dovela ga u kucicu. Gledao me je zbunjeno. Zakljucala sam vrata, nisam htela da nas neko uhvati kao ja Davora I Maju. Kupaci sorc mu je jos bio vlazan. Skinula sam kupaci I legla. Prvi put sam gola pred muskarcem. Videla sam da mu se dize. ‘’Hoces da… vodimo ljubav?’’, rekao je iznenadjeno, sa osmehom na licu. ‘’Da..’’, odogovorila sam tiho. ‘’Ali… Nevina si.. Ne zelim da te povredim, mnogo mi je stalo do tebe.’’, rekao je. Bilo mi je drago sto je tako obziran, ali bila sam previse napaljena da bih sad odustala. Zelim ga od prvog dana, a mozda ga vise nikada necu videti. ‘’Milane, volim te.. Zelim to uraditi s tobom. Sto pre to obavimo, moci cemo da uzivamo vise. Znam da prvi put mora da boli, ali nisam prva zena na svetu koja ce izgubiti nevinost. Zato te molim, nemoj stajati, samo ces mi produzavati bol I onda cu se jos vise bojati.’’, skupila sam snage I rekla to. Milan je skinuo sorc. Imala sam sta da vidim. Kurac mu se jos nije bio skroz digao, ali bio je OGROMAN. Imao je sigurno 20 cm, a tek sto je bio debeo, takodje je imao ogromna jaja. Neverovatno. Prepala sam se kako ce to da udje u mene. Poceo je da ga nadrkava I uskoro je bio u punoj snazi. Legao je preko mene, I poceo da me ljubi. Bila sam sve napaljenija. Bilo je podne, i u kucici je bilo sve toplije. Milan mi je gurnuo jezik u usta i istovremeno kurcom kruzio oko moje pice. Drhtala sam. Uzeo je kremu za suncanje. ‘’Sta ce ti to?’’, upitala sam. ‘’Pomoci ce nam da smanjimo bol. Posluzice kao lubrikant’’, rekao je, I poceo da natrljava kremu oko ulaza u mene, I po svojoj kiti. ‘’Ako te bude previse bolelo, stacu’’, rekao je. ‘’Ne… nastavi ma sta god da bude.’’, odlucno sam rekla, znajuci da nece tako lako ta stvar da udje u mene. Rasirila sam noge najvise sto sam mogla (to su me drugarice savetovale). Posmatrala sam Milana, kako leze u polu klececi polozaj, I naciljava svoju kurcinu ka mojoj nevinoj pickici. Prislonio ga je. Poceo je pomalo da prodire. Par milimetara, vec me je zabolelo. Uzdahnula sam. Naslonio se preko mene, noge su mu I dalje bile u klececem polozaju, dok mu je kurac bio tek na ulazu, ni glavic jos nije usao. ‘’Uhvati me cvrsto nogama oko struka’’, rekao je. Uradila sam to I obavila ga nogama. Gurnuo mi je jezik u usta I pod laganim pritiskom poceo da ulazi. Nenormalno je bolelo, htela sam da vristim iz sveg glasa, ali nisam mogla jer mi je Milanov jezik bio u ustima. Nije stajao uopste, samo je gurao. Osetila sam kako mi nateze himen I kako on odjednom puca I kurac kao da lakse ulazi, htela sam da vrisnem iz sveg glasa, zarila sam nokte duboko u Milanova ledja, krv je pocinjala da tece iz moje pice. Suze su mi krenule na oci, I preznojila sam se. Usao je skroz. Jedva sam disala. Ta ogromna kurcina je bila u meni. Toliko me bolelo. Nisam ocekivala toliku bol. Shvatila sam da jos uvek grebem Milanova ledja. Izvadio je jezik iz mojih usta I pitao me jesam li dobro. Jedva sam rekla da jesam. U njegovim ocima se videlo da je spreman da pocne da me razradjuje, jer je blokadu probio. Polako je poceo da se pomera gore dole. Bolelo je. Mnogo je bolelo. Tolika kurcina nikako ne bi smela da oduzima nevinost. Stenjala sam glasno. Milan me je ljubio, a ja sam ga I dalje grebala. Znojili smo se. Ritam je postajao sve brzi. Bila je to slatka bol. Izgubila sam pojam o vremenu, htela sam das to pre bude gotovo. Mislim da je proslo izmedju pet do deset minuta. Milan je ubrzao I naglo ga iscupao iz moje picke. To me je jako zabolelo, ocekivala sam da ce biti nezniji, ali nije ni mogao, mora da svrsi. Kurac je poceo da trza I sperma je spricala po celom lezaju, po meni I po njemu. Kurac I jaja su mu bili umazani krvlju. Ja sam takodje bila sva krvava. Moja pica, dupe, carsav. Milan se srucio pored mene. Kita mu je olabavila, ali je I dalje bila ogromna. Seo je na lezaj I dohvatio papirne maramice. Poceo je da brise spermu, sa mene I sa sebe. Uzeo je jos jednu I obrisao kurac I jaja od krvi, koliko je mogao. Zatim je poceo da brise mene. Lezala sam I dalje rasirenih nogu, osecajuci ogromnu prazninu. Peklo me je. ‘’Jos krvaris’’, rekao je. ‘’Imam ulozak, stavicu ga..’’, prosaputala sam. ‘’Volim te’’, rekao je. ‘’I ja tebe’’, odgovorila sam. Noge su mi drhtale. Gledala sam u Milanovo lice. Blistao je, kosa mu je bila sjajnija, oci su se caklile, a osmeh mu je bio lepsi nego ikad. Rekao mi je da I ja blistam. Lezali smo tako neko vreme, a onda je neko dosao. Milan je navukao sorc, ja sam obukla kupaci, I otvorili smo. Nevena je htela da uzme nesto. Sve joj je bilo jasno. ‘’aaa… Milane… trebaju te momci nesto’’, rekla je, gledajuci u Milanove ogrebotine po stomaku I ledjima. Milan me je poljubio I otisao. Nevena je usla I poljubila me. ‘’Cestitam macko, sad si zena!!!’’. Uskoro su dosle I Milica I Maja. Ispricala sam im kako je bilo. Osecala sam pritisak medju nogama, ali rekle su mi da je to normalno. Ja I Milan smo vodili ljubav jos 5 puta u toku ta dva dana. Celo vreme je bio pazljiv, jednom sam mu I pusila. Bolelo je, ali svaki put manje. Nije on kriv sto je obdaren. Nakon toga smo otisli svi svojim kucama, a ja I Milan se jos uvek cujemo preko facebooka.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.16
Moj dragi

- Biljka, nervozna? 

- Ma ne, ti si!
- Ne mogu da verujem da je dosao i taj dan da se nas dvoje sretnemo i ispricamo jedno drugom ovakve stvari?! Znala sam da jedva cekas da ostanemo sami u nasem carstvu!
- Nije to, lutko, nemoj tako, mislis da je meni lako i da sam potpuno opusten!? 

- Znam, Dragane, da nije. ( poceh da drhtim ) 

- Nemoj, lutko ( i privuce me sebi ), pa videces kako ce nam biti super;
- Pa naravno, ali sta cu sutra sa tobom!?
- Ne idem ja, ljubavi nigde! 

- Kako si me to nazvao?
- Ljubavi! Zasto?
- Znas, Dragane, ne znamo se jako dugo, jako kratko vreme je proslo da bi me tako nazvao!
- Ali, ti to jesi, moja ljubav! Jel` tako? ( poljubi me ono, “na blic” i pogleda me onako, zavodnicki;
- Jesam, dragi!!!
- A jesam li ja tvoja ljubav? ( i opet me poljubi “na blic”, samo sto su mu usne sad nekako duze bile spojene sa mojima nego prvi put )
- Nego sta. Ti si moja ljubav, Dragane! 

- Zelim te i volim te, ne mozes ni da zamislis koliko! ( i onda me poljubi prvi put kao muskarac zenu i to veoma, veoma strasno ).
- malo se otreznih od tog pozitivnog soka i pitah ga “dragi, sta mi to radimo?” 

- Volimo se, ljubavi! Ne mozes ti tek tako da odes makar i na tri dana bez mene! Bez pozdrava! 


Nastavio je da me ljubi, strasno i pohotno. Nisam se odupirala, naprotiv. Njemu nikada nisam znala da kazem “ne” (sada to znam – sve njegovo sam prihvatila odmah; ZASTO SAM BOG ZNA)!!!

Privila sam se jos vise uz njega i uzivala u onome sto me je cekalo. Uz najsocnije poljupce koje sam ikada osetila, lagano mi je spustio bretele, i poceo da mi ljubi vrat, ramena i onaj deo izmedju usiju I vrata, za mene najosetljiviji sto je on kao vrhunski ljubavnik vrlo dobro znao.

Kad je dosao do mojih grudi, pogledao me je kao da trazi dozvolu da haljinicu spusti jos nize. Svojim pogledom sam mu dala dozvolu i brzo su mi grudi bile potpuno gole. Prosto za neverovati. Spustio je svoje usne na njih i krenuo polako da ih obradjuje. Ljubio ih polakao, jezikom oblizivao vec odavno nabrekle bradavice, kruzio je oko njih pomalo ih grickao, tada ja u svom tom zanosu potpuno vrela i opijena izgovorih `Oh, dragi!` “Ljubavi, tek sam poceo!” ( rece on samouvereno ). Onda nastavi da ih dira, ljubi, gricka, mazi, lize, da se igra s njima, a mene time izludjuje.

Okrenuo me je na levi bok, i pribio se iza mojih ledja ne ispustajuci moje grudi iz svojih predivnih saka. Poce da mi ljubi zadnji deo vrata, ramena, ledja i nastavi da spusta haljinicu.
Odlucio je da ide do kraja i ubrzo se moja haljinica nasla na dnu kreveta, a ja sam lezala na levom boku samo u crnim, pomalo sexy gacicama ( nisu bile tange u pitanju, ali bile su cipkaste i crne ).

Dragan nastavi da me ljubi po ledjima, spustajuci se polako do moje guze. Tad osetim mali ugriz, vrlo sladak. Brzo me je opet vratio u pocetni polozaj, tj. na ledja, samo mi je ovaj put rasirio noge tako da je sebe postavio izmedju njih.
Opet je lizao moje grudi, kruzio jezikom po bradavicama, s vremena na vreme dolazio do mojih usana i ljubio onako ludacki strasno i vracao se nazad.
Dosao je i do donjeg dela mog stomaka, ali ovaj put nije pogledom pitao za dozvolu, vec je veoma nezno skinuo moje vec sasvim mokre gacice i bacio ih na stocic pored kreveta. I eto, bila sam potpuno gola pred njim, a i potpuno njegova. Poceo je da lize moju pickicu, da mi drazi klitoris, da ga usisava, lizao mi je pickicu kao sladoled, polako, od dna pri vrhu.
Ja sam cicala, vristala, drzala ga za glavu i zarivala prste u njegovu divnu kosu , i naravno po celom stanu je odzvanjalo “dragi, oh, dragi, to ljubavi, to, to, tooooo!” Osecala sam se kao i verovatno sve one srecnice koje su ovo iskusile pre mene. Uzivanje je ispunilo moje telo. Moj dragi je osetio da sam zadovoljena i ljubeci me po stomaku i grudima, dosao je nazad do mene.
Tada je bio red na mene, mada je dragi ( veoma neuverljivo rekao ) “Mila, ne moras ti nista da radis!”. Naravno da nisam morala, ali sam zelela vise od svega.
Zelela sam njegov kurac toliko mnogo.

Prebacila sam noge oko njegovog struka, legla sam preko njega i pocela da ga ljubim, po kosi, celu, nosu, a onda smo nastavili da se gutamo strasno, on moj i ja njegov jezik, on je drzao cvrsto moje grudi. Ljubila sam mu vrat, dovoljno maljave grudi, silazila do njegovih plocica i zaista uzivala u svoj lepoti njegovog tela, koja je stvarno jednaka lepoti njegove licnosti. Osetila sam da mu je kurac tvrd i zeljan mojih ruku i usana.
Spustila sam mu bokserice i jezikom prvo prosla preko njegovih testisa, a onda otisla do glavica. Liznula sam ga i tad dragi izusti promuklim glasom `To, duso!`. Polako sam

pocela da ga uvlacim, jer sam pretpostavljala da ga to pali, bukvalno sam ga mililetar po milimetar usisavala. Osecala sam kako sve brze i brze dise.
U jednom trenutku sam imala zarku zelju da ga pogledam, naravno, njegov pogled je imao veci uticaj na mene, nego moj na njega.

Jos sam ga dublje zelela u svojim ustima, i trudila sam se da ga uvucem sto vise mogu. Menjala sam ritam, ubrzavala, usporavala, i ubrzo osetila da ce da eksplodira tu u mojim ustima. Cak mi i dade znak da ga izvucem, ali nisam to htela. Zelela sam da me ispuni svojom spermom, da zauvek zapamtim taj osecaj. Brzo se to i desilo. Ja sam grcala, pomalo se i davila njegovom spermom, ali takodje nisam mogla da odolim I skroz sam ga oblizala.
Poljubih glavic i vratih se nazad. Dragi je delovao zadovoljno i zadovoljeno, a lice mu se sijalo od znoja.
Skroz se privih uz njega i nastavismo sa nasim poljupcima, ali sada, ruke su nam setale po telima. Pocela sam da mu drkam, a on meni da mazi pickicu i tako smo se pripremali za ono glavno.
Draganu nije dugo trebalo da opet postane tvrd kao kamen, a ni meni da ovlazim skroz. On me opet polegne na ledja i krene da se spusta ljubeci mi grudi i stomak. Opet je krenuo da me izludjuje moja pickica zelela je njegov kurac do bola.
Dragan mi tada postavi noge preko svojih ramena i poce polako da klizi u dubinu moje pickice. Cim je usao, oboje smo vrisnuli od srece i zadovoljstva. `To ljubavi, to, to, to!`. Ubrzavao je, bio je grublji, ali meni to nije smetao, a on je to dobro znao. Ubrzavao je, ispunjavao me je, blizio se vrhunac, kao i dilema da li se prepustiti uzivanju i pustiti ga da svrsi u meni, ili misliti glavom! Ma, pusti glavu, ovo se dogadja, sad, samo sad, zelim da uzivam do kraja.
Dragan pred kraj uspori, leze na ledja, ne vadeci ga iz mene, i rece mi “Uzmi me, ljubavi”!
Uh, znao je da najvise volim tako da svrsim, tj. da sam ja gore. Nabijala sam se zestoko, sve zesce, i zesce. Svrsili smo gotovo istovremeno, i bukvalo se komirali od valova orgazama.
Pala sam preko njega, tacno u njegovo narucje. Drhtali smo, obuzimalo nas je ono cudno strujanje. Cutali smo neko vreme, zalepljeni jedno za drugo. Legli smo na bokove, licem u lice. ….
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 69
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Letovanje



Ja i moja supruga Ivana smo u braku 6 godina. Ivana je atraktivna crnka koja ima sve predispozicije za vrsnu jebaciicu, lijepo dupe, grudi, vitka, uvijek obrijane picee.
Radimo zajedno, u istoj firmi i non stop smo zajedno pa je polako pocelo da dolazi do zasićenja. Ona je slabo pokazivala volju za kurrcem a ja se nisam ni trudio misleci da, i pored izgleda kurcolomke, nema neku zelju za sexom.
U zadnje vrijeme nismo uopste imali sex a ja sam nalazio kombinacije za jedno vece da zadovoljim svoje potrebe. O tome nismo ni razgovarali i mislio sam da to njoj odgovara i da je od onih zena koje nemaju potrebe za tom vrstom uzivanja.
Doslo je vrijeme ljetnjeg odmora. Posto ja nisam mogao da dobijem odmor isto kad i ona, odlucila je da ode na ljetovanje sama.
Otisla je u Budvu, gdje je iznajmila apartman provodeci dan suncajuci se na plazi a vece odmarajuci sama u apartmanu (kako sam ja mislio).
Kako sam ipak uspio da ubijedim sefa da i meni da dugo ocekivani odmor odlucio sam da odem kod Ivane na more i da je iznenadim.
Taj dan sam radio do 5, otisao kuci, spremio stvari i krenuo iz Podgorice za Budvu oko 22 sata. Stigao sam oko 23 sata parkirao auto na parking, koji je malo udaljen od apartmana gdje je Ivana i krenuo kod nje umoran i zeljan sna.
Usao sam u zgradu i uputio se liftom na treci sprat u stan broj 4. Dosao sam do vrata i zvonio jedva cekajuci da se domognem kreveta. Nekoliko puta sam zvonio i Ivana nije otvarala, pomislio sam da je izasla i uzeo sam telefon da je zovnem. U tom trenu zacu se njen glas “Ko je”?. Kad je cula moj glas nasta tisina ali nikako da mi otkljuca vrata. Rekla je da sacekam min da se obrise jer se tusirala. Napokon mi otkljuca i odmah primjetih da je crvena u lice i da ne djeluje svjeze istusirana. Bila je gola i osjetio se u stanu zqagusljivi miris znoja. Primjetio sam da je uplasena i cudna ali se pravila hladna kao i uvijek. Poce da me ispituje otkud ja i sto joj nisam rekao da dolazim a zatim predlozi da odmah sad izadjemo malo da se prosetamo samo da ona podje do toaleta. Skrenuo sam pogled ka njenoj svjeze obrijanoj piici i vidjeo sam nesto sto me je u isti mah sokiralo i napalilo. Iz njene picce se niz njene butine slivala neka bijela tecnost. Prisao sam joj i prstom pokupio bijelu tekucinu sa njenih usmina na sta se ona naglo trgla jer nije imala pojma sta joj se dolje desava. Pomirisao sam cudnu tecnost sav sokiiran utvrdio da se radi o sperrmi. Kurrac mi je postao u tren tvrd kao kamen. Samo sam je gurnuo na trosjed rasirio joj noge i poceo da lizem njenu piicku iz koje je sve vise i vise izlazila sperrma. Bila je iznenadjena i uplasena ali je brzo pocela da stenje pod naletima mog jezika. Iznenadio sam se koliko je sperme bilo u njoj jer nije moguce da tako obilno neko moze da svrsi. Pocela je da se trese pod naletom orgazma i tada slijedi novo iznenadjenje. Otvorise se vrata toaleta odakle izadjose dva gola nabildovana mladica. Bili su visoki oko 190 cm, crne kose, oko 32 godine i ljepuskastog lica i odmah sam shvatio odakle u Ivanu onoliko sperme. Njihove kurccine bile su ogromne, preko 22 cm. Bili su napaljeni i spremni da opet napune Ivanu. “Zena ti je zeljna kurca, evo vec tri dana je jebemo svako vece a ona oce jos. Cak nam je rekla da dolazimo i ujutro da ne bi sama drkala svoju mackicu” rece jedan mladic dok me drugi odgurnu od Ivane, uze je u narucje i onako stojeci je nabi na svoj ogromni kuurac. Ivana je samo vrisnula ohhhhhhhhhh i pocela da poskakulje na njegovu batinu. Pocela je u transu da vice “jebi me jace jace, dodji i ti Alene ocu da mi ga nabijes u duppe, rasturite me” nisam vjerovao svojim ocima i drkao sam ga kao nikad. Jebali su je stojeci u sendvicu a ona je zatvorila oci i pocela vristeci da se grci sa dva kurcca u sebi “ahhhhhhhhhhh, ne mogu vise ahhhhhhhh”svrsavala je po zna koji put to vece. Momci se nisu obazirali vec su nastavili snazno da je nabijaju a ona se samo tresla i vristala kao luda”ohhhhhh, umrijecu na vasim kurcevima, kao je dobro, mmmmmmm, jebite me, napunite me”. Bila je crvena u lice, izgledala je srecno i zadovoljno, svaki njihov prodor u nju ona je otvarala usta kao da uzima vazduh i jako stenjala. Grlila je jednog i ljubila ga, dok ju je on stojeci drzao u narucje i spustao na njegovu batinu, drugi je bio iza nje ulazio je u duppe i ljubio joj ramena i ledja. Kad su bili pri kraju bacili su je na trosjed i poceli da svrsavaju po njoj dok ona od umora brojnih orgazama nije mogla da mrdne . Cim su po ko zna koji put svrsili decki su se obukli poljubili je usta i krenuli da izlaze iz stana. Ona je samo onako umorna stigla da kaze “cucemo se sjutra” a decko rece “Ok, nisam odavno jebao tako pohotnu kurvu, pravi si dragulj”. Kad su otisli ja sam bez ijedne rijeci poceo da je ljubim i lizem njeno znojavo tijelo poprskano tudjom spermom, izddrkao ga i zaspali smo zajedno.
Ujutro sam se probudio prije nje i otisao za Podgoricu jer nisam zelio da je pokvarim uzivaje i zabavu. Noj je ostalo jos 5 dana odmora na moru i pretpostavljam da se razbila od kuurca. Kad je dosla nas odnos se popravio, imali smo skoro svaki dan sex a ona mi je u tim trenucima pricala njene aktivnosti na moru, bilo je svega ali o tom nekom drugom prilikom.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 69
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
   Brak


Skoro sam imao poziv prijatelja na kafu,sa kojim se nisam video skoro godinu dana.Zeleo je nesto da mi isprica.Nasli smo se u jednoj kafani gde smo nekada odsedali kada smo se vracali sa posla i sredjivali utiske od tog radnog dana.Ista onakva kafana u  koju nismo ulazili godinama.Miris kuhinje ,dim od cigareta i zagor ljudi ,koji su razvezali pricu posle par vinjaka.Seli smo za sto, narucili kafu, i on je uzurbano hteo da mi kaze novosti.Nije imao hrabrosti da krene sa pricom odmah,pozvao je konobara i narucio vinjak sa malom kiselom.Dok je konobar prilazio , krenuse su mu suze i rece:Mico RAZVODIM se!!!.Zapanjen njegovim recima pitao sam “zasto”?Neradim vise i nema para u kuci,zena je za”radi” para ,nasla drugog coveka koji sponzorise njene hirove,ona se zaljubila u PARE,i sada odlazi !Rekoh mu ,:”posle 18 godina braka”, rece :”DA”,posle 18 godina;Mico gde sam pogresio,reci mi !Zastao sam i gledajuci ga u oci rekao sam mu “nigde”.To ti je danas tako,takve se stvari nemogu zaustaviti nikako,to je realnost danasnjice.Kako ti funkcionises toliko godina (18 gonina braka ),a radio si svasta i nikada nisi imao trzavice u braku.Cutao sam ,gledao u njega i razmisljao da li da mu odgovorim.Sve sto bih mu rekao znao bi da nema potpune istine u tome, i da su samo to reci utehe za njega.Odlucio sam u trenutku da mu priznam zasto i kako funkcionise uspesno moj brak.Rekoh mu :”zahvaljujuci mojoj tasti”!Cudno me upitno pogleda i race :”KAKO”?Ja i tasta se tucamo i dopunjavamo, od prvog dana mog braka.Nemoguce,ali kako tasta,pa one sve rasturaju uglavnom brakove kceriju i zetova.Da rekoh ,ali se sve ne jebu sa zetovima!!!U njegovim ocima je nestala tuga,zacaklile su mu oci u iscekivanju moje price,ispio je vinjak na iskap i sav se pretvorio u uvo,zeleci da docara sliku mene i moje taste, i posto me dobro poznaje,da sagleda moj zivot i trenutke kako sve to funkcionise bezprekorno tolike godine!Porucio sam pice i ja i krenuo sa pricom:

Sve je pocelo dan pre moje svadbe.Posto je supruga bila u 5 mesecu trudnoce, brushalter koji je kupljen dva meseca ranije,bio je mali i uzak jer su joj grudi narasle zbog trudnoce.U panici me je pozvala telefonom da hitno odem do nje kuci,jer ima problem,treba joj brus, a radi pedikir za sutra i sve mora da se susi i sta ja znam sve,koliko treba vremena za te stvari !Otisao sam kod nje,sagledao problem, i odlucno sa tastom krenuo da kupim novi brus,koji odgovara vencanici koju sutra oblaci!Otisli smo u radnju koja prodaje zensko rublje,i sa tastom razgledao izlozene brusove!Tasta je slicne gradje kao moja zena.Tasta sa svojih tada 44 godine,spotske gradje,damskog izgleda,savremenih shvatanja,izgledala je kao Sheron Stoun,i sama je bila svesna svog izgleda,i pogleda muskaraca i njihovih okretanja,kada ona prolazi gradom .Skinula je 3 brusa, i recemi:” idem ja da ih probam”!,ako meni odgovaraju, njoj ce biti taman!Usla je u kabinu,i navukla zavesu kabine.Ja sam ostao razgledaju ci jos neke modele brushaltera.Dopadne mi se jedan satenski koji je po meni bio lepsi od sva 3  predhodno odabrana.Ponesem ga do kabine i kazem tasti da sam odabrao jedan lep,i da zelim da joj dodam da proba i taj.Povukla je zavesu za nekih 25 cm,sasvim dovoljno da je vidim ispred sebe.Pruzila je desnu ruku ka meni, a levom je drzala jedan brus preko golih grudi,prekrivajuci bradavice svojih lepih sisa,koje su mamile poglede svih muskaraca u njenoj okolini.Pruzajuci joj brus,nisam skidao pogled sa njenih sisa,primetila je to,i odmah je napravila potez koji je promenio moj,a i njen zivot do dana danasnjeg. Idi i donesi donji deo, da vidim kako to izgleda,necemo joj raspariti brus i gacice!Otisao sam do police uzeo i gacice,vratio se do kabine,pozvao je da preuzme gacice.Povukla je zavesu,stajala je gola ispred mene,moja tasta,zena koja me je kasnije uvela u svet sex-a,odnos mladji-starija (gerentofilija).Bukvalno sam zinuo ,dao joj ves,uzelaga je,pocela se sazinjati da navuce gacice preko nogu.Gledala je u ogledalu moju rekciju,onako naguzena,a ja kao usporen snimak sam otpustao zavesu,tih 3-do 5 sekundi je trajalo kao vecnost.Kita mi se digla kao luda,poceo sam se znojiti,sav crven u licu sam se muvao po radnji, kao tinejdzer,koji treba da smuva devojku prvi put u zivotu.Dosla je do mene i rekla ,odlucila sam da kupimo ovaj komplet i ovaj koji sam ja odabrala.Plati smo i krenuli kuci.U kolima je poceo razgovor:primetila sam da si pocrveneo , jer to sto si me video golu?Opet sam poceo menjati boju i rekoh joj,da, jer vi izgledate kao boginja!Nisam verovao sebi,da ste tako sex-i,i dobro gradjeni,mislio sam da vam uska garderoba formira oblik tela, ali to ipak nije tako.Znateli  vi da izgledate kao poznata americka glumica Sheron Stoun, rekla je znam.Izvinite ,ako sam vam stvorio neprijatnost rekoh joj.Ne naprotiv ,bas mi laska, kada mi to kaze zet!Hvala ti na komplimentu!Uzurbano sam je vozio kuci, i jedva cekao da se sve zavrsi sto pre,pa da idem kuci i da razmisljam o svemu.Kolega je netremice slusao moju pricu,poznavajuci moju tastu, jer je dolazio kod mene na neka slavlja ,gutao je pljuvacku kao mladji adolescent koji slusa price o sex-u!Sta je  dalje bilo ,pricaj jebote sta si stao,drzis me na zeravici,kao majmunce izgledam,bila je njegova konstatacija.Sutra dan je bila svadba, sve je teklo po vec utvrdjenom rasporedu,dobio sam i zlatan lanac od taste sa toplim poljubcem, i ponasa se kao da se nikada nista pre toga nije desilo,umor od napornog dana i do dugo u noc lupmerajka je jos doprinela tom zaboravu.Ali naravno to se nikada ne zaboravlja.Pa kad si je prvi put kresnuo, jebote ,rece kolega.Pa samo posle par dana od svadbe.Zovne me tasta da odem po neke poklone koje smo dobili za svadbu,od njihove rodbine, a ostali su kod njih u kuci,i ja odem.Dodjem kod njih kuci,udjem u kucu ,tasta rasprema neki ormar,sama u kuci,tast otisao na selo,da regulise neke stvari.Vrucina taj dan kao da je smak sveta.Ona u majici na bratele, i neke uske bermudice,upalo joj pola bermuda u picku,sve se ocrtalo.Opet ja zinuo u nju kao da nikada nisam video picku.Rece ona,pogledaj tamo u sobi sta sve ima i kako ces to da spakujes u kola ,ja idem da skinem sa sprata nesto, i da ti naberem cvece iz baste da poneses kuci.Ok rece ja ,i odem u sobu i pocnem da iznosim stvari ispred kuce na neki sto.U tome je ona usla u bastu i dok se provlacila kroz neke ruze, odere kozu na neki trn  od ruze ,i onako iznervirana krene ka kuci,da sredi razderotinu.Poderala se na butini sa zadnje strane ka unutrasnjosti prema ribici.Rece mi da odem do kola i donesem prvu pomoc.Donesem iz auta prvu pomoc, a ona se u kupatilu tusira, skida slani znoj sa sebe jer joj okida ranu.Kazem joj da sam doneo gde da stavim,rece udji u sobu sada izlazim iz kupatila.Izasla je umotana u peskir i sela na krevet.Podigla je nogu gde se razderala i pocela da huce i da prica kako je nenormalno pece.Otvarao sam prvu pomoc,gledaju ci  je na krevetu sa podignutom jednom nogom na ivici kreveta.Obrijana riba ispred mojih ociju je se otvorila kao knjiga.Usmine bledo roze boje lagano smezurane od hladne vode,kapljice vode na bedrima,presijavaju kao neki biseri na njoj.Pozuri rece,daj tu gazu, i uzmi ovaj hidrogen da mi ocistis ovo.Natopim gazu i krenem da prelazim preko crvene crte napravljene od trna ruze, i  gledam u njenju ribibcu.Legla je opustila se, jedna noga blago savijena koju ja obradjujem,drugu  je opusteno odmakla u stranu,kleknuo sam ispred nje i vise nisam video ranu.Krv i adrenalin su uradili svoje,zaronio sam glavu i ustima pravo zgrabio njen klitoris i poceo da ga sisam,toliko jako , da je ona pocela da jeci tako glasno da sam zastao .Podigla je glavu i rekla nastavi nemoj vise nikada prekidati,to mi nikada niko nije radio u zivotu !Sisao sam ,gurao sam jezik u ribicu, pocela je toliko da vlazi da sam sav bio ulepljen njenim sokovima,koji su nekako slatki kao secer.Pruzio sam ruke ka grudima,izgledao sam kao plivac delfin stila.Oh, te njene sise i dan danas stoje kao pre 18 godina.Okrugle ,na svom mestu, bradavice roze sa lepim krugovima oreola oko njih, uvek tvrde kao da ce puci, eh te njene bradavice,a samo kako uziva kada ih sisam.Izvadio sam kitu i poceo da drkam kao nikada do sada. Osetila je to , i podignuvsi se rekla je ,nemoj to da radis,povukla me je da ustanem i pocela je da ga usisava svom sngom njenih usta.U uzdahu sam joj rekao,moramo zatvoriti ulazna vrata, naici ce neko.Nemoj cuje se kapija da skripi, to je dovoljno.U pravu je je bila, ta je kapija skripala kao da sarke nikada nisu videle ulje.Samo posle dva minuta njenog pusenja moje kite ja sam poceo svrsavati. Nije se odmakla, svrsio sam toliko puno da je jedva uspela sve da guta u jednom trenutku,usisala je sve do poslednje kapi.Srusio sam se na krevet,i izgledao sam kao da me slomio kamen od 1000 tona.Ustala je i sela je na mene i rekla mi,od danas si moj ljubavnik,o ovome niko nikada nesme da zna,i ti kada se pogledas u ogledalo reci sebi ,nikada se ovo nije dogodilo, niti se dogadja.Ja cu se postarati o svemu, tvoj posao je samo da se ponasas kao da se nije nista desilo, a videla sam da to umes, posle dogadjaja u radnji.Tako je sve krenulo.Kolega na trenutak me uhvati za ruku i rece,pa ti potpuno lud jebote, pa prosto nemogu da verujem, pa kako brak moze da funkionise kada si sa tastom, ma daj itd…Slusao sam sve njegove reci u naletu, i rekoh mu moze.Sluzaj dalje ovo je istina sa kojom se moze ziveti bez problema u braku.Kad god bi doslo do nekih sistnih carkica izmedju zene i mene, moja tasta bi to ispeglala,i uvek je ubedjivala kako je ona isti njen otac.Tako sam ja uvek bio zasticen kao Belogalvi Sup.Tast je godinama slusao tastu o meni kao o najboljem zetu, sto ja u stvari jesam uvek prema njima i bio ,sam znas, sta sam sve radio za njih, ali sve zbog drage mi taste, naravno i supruga ima svoje zasluge za to.E sad, da te podsetim nesto,pa ces povezati, kazem ja kolegi!Secas li se kad one godine moja i tvoja zena odose na more preko nase firme, a ja i ti smo morali raditi taj  mesec,secam se kaze kolega.Evo ti jedan primer od tada, znas da sam dolazio na posao sav slomljen i iznuren i da sam dva puta zadremao na pauzi, secam se jebote kaze kolega , i onda si jednom zaspao u kancelariji za stolom.Da rekoh, e tada sam bio sa tastom 15 dana non-stop,naravno samo nas posao odvajao.Ode moja zenka na more, i zadesi se da ode i tast kod nekog prijatelja na Srebrno Jezero da mu pomaze oko izgradnje neke vikendice.I ja i tasta ostanemo sami, ja kod mene ,ona kod nje.Prvo vece zove me ona i kaze ajde predji sada kod mene da na bude lakse,naravno ja odem.Tu prvu noc,od kada sam se svukao na vratima,do ujutro dok se nisam obukao za posao,mi smo se jebali,lizali,tucali, ista ti ja znam sta sve nismo radili.Tada sam je tucao u guzu celu noc.Kako sam naisao na vrata, te veceri, on me saceka u predsoblju i pocne da me svlaci,ja joj kazem da idem da se sredim u kupatilo,ona kaze ne zelim te takvog da te osetim kao muskarca i sve tvoje mirise.Lizala mi je vrat, sisala mi je bradavice,gurala mi je jezik u pupak,i onda me zgrabila za kurac,svojim vlaznim i vec balavim ustima, da sam ja samo jecao kao jez!Malo mi sisa kurac, malo mi lize jaja,pa onda jezikom gura u guzu!.Ja u jednom momentu je okrenem i kao pbesneli bik,pocnem da joj lizem cmar.Ona jebote vristi od slasti, a to mene pali kao konja.Kaze u jednom momentu stani, ja se nikada nisam jebala u guzu,probala sam i ne ide,bolelo me je uvek i ne ide,nemoj ni da pokusavas molim te.Ja zabezeknut pricom njenom, jer je u sex-u bila profesionalka,pitam je ponovo ,nikada nisi imala Analni sex,ona race ne???Ustanem i odvedem je u sobu ,posadim je na bracni krevet ,i slusaj sta joj uradim.Donesem casu sa vodom i skinemovaj moj lancic sa krstom,zamocim ga u vodu,i pocnem tako vlaznog da ga prevlacim preko njenog tela,sisa, bedara,izmedju nogu,pod pazuhom,svuda.Gde god prodjem lancicem,duvam i hladim taj vlazan  trag,ona sva nejezena, mokra, dole joj picka sva mokra, ovlazila do kolena , povremeno joj posisam klitoris ,i duvam u njega, i kada se sva opustila i odlepila,okrenem je da legne na stomak.Ispijem malo vinjaka ,dok ovo pricam, a moj kolega niti pije,niti dise, niti trepuce,kaze mi bato ti se fensi lik.I ja nastavim:na ledjima joj ist uradim kao i na stomaku i sisama, ali se sve vreme vrtim oko dupeta, a pali se na dupe kad joj diras da to nije normalno.I razdvojim guzove i pocnem da joj obradjujem cmar, lizao sam ga, gurao jezik, usisavao ga, svasta sam mu radio, i ona polako pocne da se prepusta uzitku,i pocne da ovladava tim misicem.Krenem da joj guram jedan prst u picku drugi u cmar,i pricam joj sve vreme da zamislja dvojicu koje najvise zeli,kako je tucaju u isto vreme,posle 10-tak minuta otvori se toliko da ja pocnem i drugi da guram u guzu ,pa i treci, i kada sam poceo jako da radim rukom,polako se privucem i pljuvackom dobro nabalavim moj glavic,i stavim joj ga,za pocetak samo glavic,i pitam da li boli, ona kaze ne, ja gurnem dublje polako,pitam ,ona kaze- daj ga jos, i tako mic po mic stavim joj ceo kurac u guzu ! I krenem da je jebem polako ,i ona pocne da ludi,nisam brojao tu noc ali mislim da je svrsila 24 puta to vece .Sutra dan mi rekla da je toliko nemocna bila da je tek uspela oko 12 h da se ustane iz kreveta, i to sa zeljom za jos sex-a.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.16
Promjena

Poslije dužeg vremena provedenog na ovom i sličnim sajtovima odlučio sam da se i ja aktvivni uključim. Zelim da vam ispricam ovu pricu koja je samo jedna u nizu koje bih podijelio sa vama ako vam se svidi.
Moje ime je Sasa imam 34 godine i u braku sam sa Jelenom koja ima 28 godina. Solidnog sam izgleda i u dobroj formi koju odrzavam redovnim treninzima a Jelena je prava sex bomba. Crnka duge prave kose, punih usta, sise 5ice, inace njen zastitni znak, zategnuta guza i duge noge, a sve ovo je kod mene i pored ponosa na “ulov” izazivalo ljubomoru. U mom prisustvu nisam dozvoljavao dekoltirane majce i minice ali ih je ipak imala u garderobi i svremena na vrijeme ih oblacila. U sexu je bila odlicna, pogotov da napali striptizom ili sto smo oboje voljeli sexy slikama koje mi stignu dok sam na poslu. Zamislite kako inspirativno djeluje njena slika u sexy vesu ili dok se tusira a stigne vam u sred sastanka. Ipak i u nasem seksulanom zivotu bile su taboo teme kao analni sex koji nije htjela. Voljela me je, mislim i dalje me voli, i bila mi vjerna sto je meni davalo veliko samopouzdanje a posao kojim se bavim mi je davao prostora da mogu da svrljam, mada to nije tema ove price.
Naime, stiglo je ljeto i odlucili smo da nas dvoje sami pobjegnemo na prijatan odmor u Italiju. Super hotel sa bazenom, blizu pjescana plaza bili su svi elementi pravog odmora.Ipak, zbog posla sam i tamo bio dosta vrmena na telefonu i laptopu sto je nju malo nerviralo. Da joj se oduzim rekao sam joj da je vodim u shoping da malo nadoknadim to. Da li malo da me nervira ili sta vec, zapela je za jedan mikro bikini koji se sastojao od gornjeg dijela od dva trougla i mikro tangi. Kada ga je probala kurac je htio da mi probije sorc. Racunao sam kao u redu, ovjde nas niko i ne zna, pa mogu toliko da pretrpim a sem toga tu sam cijelo vrijeme. Odmah smo poslije otisli u hotel gdje je bio super sex koji me je skorz opustio.
Ipak sjutradan na plazi u tom bikiniju bila je veoma zapazena a narocito od strane 2 momka nedaleko od nas koji nisu skidali poglede sa njenih grudi i guze. Ipak problemi na poslu su me natjerali da to zanemarim i morao sam da se vratim do hotela jer mi je internet bio neohodan. Predlozio sam i njoj ali je odbila jer smo stvarno svega 30tak min bili na plazi tako da sam se morao sloziti da ona ostane. Ipak problem na poslu mi je oduzeo dosta vrrmena pa sam poslije sat nazvao da vidim sta radi rekla je da se sunca ali smijala se nesto i cuo sam smijeh muskaraca pored. Imao sam pozivna drugoj liniji i rekao sam kao ok i preuzeo drugu vezu. Tek po zavrsetku razgovora sam se malo prenuo i shvatio da sam cuo smijeh tipova oko nje. Posto je hotel na nekih 5-6 min od plaze ostavio sam upaljen laptop i skoro otrcao na plazu.Nije je bilo na peskiru i krenuo sam pogledom da je trazim. U tom trenu je vidim kako izlazi iz vode i odamh mi je lakse, ali onda slog ona je bez gorneg dijela i sise koje izbijaju u prvi plan. Taman kada se sebe smirivao kao mozda je samo spao kupaci, novi sok jedan od one dvojice ga je drzao u rukama, a ubrzo sam primjetio i drugog pored nje. Bilo je ocigledno da su da su se zblizili jer njihov smijeh je sve govorio. A i ona, koja pored svega nikada nije voljela da se sunca u toplesu slobodno stoji sa njima sa isturenim grudima. Zastao sam ipak da vidim sve bolje da ne prenaglim u zaključima ali tada sam vidio kako je jedan grli,spusta u vodu i pokusava da je poljubi po vratu i sisama dok se ona kao branila. Ni ovaj drugi nije gubio vriijeme vec se i on malo spustio u vodu.Krv mi je odmah prokljucala i krenuo sam prema njima, ali sam tada vidio da se ona u stvari i ne brani previse vec samo smije. Koliko sam mogao da vidim ovome ispred nje su vec bila usta na njenim grudima a drugi je bio iza nje i jedom rukom je kao drzao njene ruke a druga je bila u vodi. Adrenalin je pumpao u meni i vec sam bio spreman da napravim scenu ali najgora stvar je bila u tome sto sam osjetio da je meni kurac tvrd kao kamen. Spustio sam pogled i vidio ogromnu izbocinu na sorcu i nekako u tom trenu samo sjeo dolje. Nisam mogao da vjerujem da je moja reakcija na ovakvo zenino ponasanje bila da sam ja NAPALJEN. Nastavio sam da gledam njihovo vacarenje u vodi razmisljajuci sta dalje. To je potrajalo jos desetak minuta mada je glavna akcija bila ispod vode tako da sam slabo sta mogao da vidim osim ovoga koji je stalno gurao glavu u njene grudi. Krenuli su da izlaze iz vode i njene grudi su ponovo dosle u prvi plan. Zategnute presijavale su se na suncu, sa ukrucenim bradavicama. Odmah za njom isla su i njih dvojica kojima su izbocine u sorcevima govorile sve. Legli su svi troje blizu i nastavili sa pricom i smjeskanjem. Nisam vise moga da izdrzim vec sam polako se provukao i stigao do hotela. Otisao sam u sobu i legao a kurac mi je i dalje bio podignut. Ubrzo je stigla i ona ponasajuci se kao da se nista nije desilo. Skinula se gola i krenula pod tus a i ja odmah za njom. Bio sam toliko napaljen da se preskocio sav uvod i odmah krenuo odpozadi. Bila je toliko vrela da sam bez problema usao u nju, samo se oslonila rukama o plocice i izbacila guzu da bih mogao bolje da udjem. Uhvatio sam je za kukove i silovito nabijao dok su se njene sise klatile pod mojim naletima. Njeno stenjanje i dahtanje samo me jos vise napalilo tako da sam je uhvatio za sise silovito se zabio u nju i poceo da svrsavam. Okrenula se prema meni sa osmjehom na licu i rekla…nesto si mi danas posebno inspirisan, sta je to bilo? izgleda da je bikini uradio svoje. Samo sam se nasmijao i pomisio eh da bikini.
Kasnije tog dana mi je predlozila da izadjemo u diskoteku za koju su joj neki (ona dvijica bio sam siguran) pomenuli da je dobra na sta sam ja pristao. Odlucio sam se za kombinaciju kosulje i pantalona a ona je izasla u rozoj haljini na bratele sa dekolteom koja je dolje isla malo ispod dupeta i viskoe stikle. Stvarno je jebozovno izgledala. Uhvatio sam je za grudi i osjetio da nema brus na ste je ona prokomentarisala da ne ide uz ovu haljinu. Diskoteka je bila porostrana i vec solidno popunjena kada smo stigli. Gledao sam mnoga zenska tijela koja su se tresla u ritmu house muzike i da bilu je tu mnogo zanimljivih da ja nisam bio sa svojom zenom. Uzeli smo viseci sto i narucili oboje alkohol. Ona je igrala malo oko stola dok sam ja pijuckao pice. Ubrzo zatim sam primjetio ovu dvojicu i bili mi je jasno prica o diskoteci ali me zanimalosta su naumili jer sam ja ipak tu. Prisli su stolu pozdravili se sa njom i samnom i pitali da stanu kod nas za sto posto je vec sve bilo puno. Prihvatio sam cekaju ci da vidim rasplet situacije. U znak zahlvanosti naruci li odmah flasu viskija za nas trojicu dok je Jelena pila biter-votku. Primjetio sam njihove poglede koji su je bukvalno skenirali citavu zadrzavajuci se na njenoj guzi i grudima. Jedan od njih me pitao jel se ljutim da njih dvoje igraju na podijumu na sta sam ja odgovorio sa osmjehom da nije problem. Trudio sam se da ih drzim na oku ali mi je ovaj drugi stalno nesto pricao i poprilicno cesto nazdravljao bukvalno me forsirajuci da sto vise popijem. Na podijumu se nije desavalo nista speijalno osim par puta sto ju je on obgrlio rukama. Vratili su se i nastavli sa forsiranjem sa alkoholom tako sto bi prov jedan nazdravio pa drugi samnom ali odovojeno da bih ja pio duplo vise. Prihvatio sam igru zeleci da vidim dokle ce sve ovo ici jer je ponovo moj vrsnjak bio u maksimalnom izdanju. Flasa je brzo proljetjela i ja sam vec uveliko glumio pripitog muza koji sve teze drzi glavu na ramenima. Kako sam ja vec bio u “pijanom stanju” njih je to ohrabrilo pa svu igrali oko Jelene sa sve cescim provlacenjem ruke oko struka a kako nije bilo reakcije sa moje strane ovaj se osilio i uhvatio je za dupe spacuci joj nesto. Ja sam se u tom trenutku pozalio da nemogu vise da stojim na nogama i da moram da legnem sto mi se ucinilo da ih je svo troje razocaralo. Medjutim uslijedila je njihova brza reakcija sa predlogom da pomognu Jeleni da odemo do hotela. Ja sam odglumio totalni prekid i objesio im se o ramena tako da su me skoro nosili. Spustio sam glavu na dolje da bi izgledalo da nista vise ni nevidim ni necujem. Ona je isla ispred nas i vrckala dupetom izazivacki…kako imas dobro dupe Jelena, izbacio je jedan on njih…cuti bre nisi normalan sta ako nas cuje…ma gdje da na cuje mrtav je pijan…Usli smo u sobu i oni su me spustili na krevet.Jelena se sagla da vidi da li spavam a ovaj se u sekudi stvorio iza nje i uhvatio je za sise i ispustio oooooo kako su ti dobre…Okrenula se prema njemu i rekla daj nisi normalan zamisli da otvori oci….ma on ne zna gdje je koliko je popio…Spustio joj je jednu bratelu i poceo da joj grize bradavicu….mmm joj još su ti bolje nego danas u vodi. Ovaj drugi joj je prisao sa ledja,podigao haljinu i poceo da joj ljubi i grize dupe.. Uzdisala je lagano i znao sam da su je vec napalili..ne smijemo to moze da nas vidi rekla je ova moja,a zatim i odbila njohov predlog da odu u njihovu sobu. Taman sam pomislio da ipak dalje od ovoga ne smije da ode predlozila je…ajdemo u kupatilo. Ovaj slobodniji je rekao ..ne ajde njega tamo da prebacimo. Uhvatili su me za ruke i noge i odnijeli u kadu odakle sam mogao direktno da gledam na krevet. Vratili su se kod nje i ovaj krupniji je nastavio da je ljubi po sisama skidajuci joj haljinu da bi ostala samo u visokim stiklama i tangama a ovaj drugi se munjevitom brzinom skinuo. Imao je procjecan kurac mozda i malo manji od moga. Uhvatio ju je oko vrata, zazvalio i spustio je dolje prema svom medjunožju. Cucnula je, strpala njegov kurac u usta i pocela zestoko da pusi, znao sam da je bila bas napaljena. Kurac mi je bio kao kamen i nisam mogao da odolim da ne pocnem da drkam ali pazljio da ne primjete. I ovaj drugi se skidao i mogao sam da primjetim da je veoma misicav a kada je skinuo bokserice iskocio je ogroman kurac. Pomislio sam jebo te sta je ovo kao u porno filmovima. Stavila je njenu saku na njegov kurac koja je jedva prekrila trecinu njegove kite. Okrenula se naglo a on se nasmijao…eto da vidis ono sta si opipala u vodi a sada ces i da osjetis. Prebacila se na ovog i pocela da mu pusi ali je tek polovina njegove kite bilu u ustima i izgledalo je da dalje ne može…uuuh to kurvice pusi ga, ajde cijelog. Onda ju je samo uhvatio za glavu i poceo da je jebe u usta. Nisam mogao da vjerujem kako je uspio gotovo citav kurac da joj ugura u usta. Smjeskao se gledajuci je kako se grca pod naletima njegove kite. Izvukao je kurac i podigao je dok je ona kasljala jedva dolazeci do vazduha.Legao ju je na ledja na krevet ali tako da sam je gledao ja sa boka i imao perfektan pogled na sve.Digao joj je noge na ramena i tamah kada je ona zaustila polako nabio joj ga je do kraja. Vrisnula je od bola i pocela glasno da dahce…uh too kurvo kako je samo uska, rekao je ovom drugom i…daj nabijoj ga u usta probudice cijeli hotel. Sise su joj se pomjerale u ritmu njegovih naleta koji su bili sve zesci.Scena koja se odigravala je izgleda bila pre zestoka i za mene i za ovog drugog te smo gotovo istovremeno svrsili, ja u pantalone a on po njenom licu i ustima. Nisam mogao da vjerujem kada joj ga je ponovo vratio u usta da ga olize jer je uvijek govorila kako se gadi sperme. Ipak ovaj drugi jos uvijek nije bio gotov pa su promijenili pozu. Sjeo je na ivicu kreveta i namjestio je da ga zajase ali tako da mu je bila okrenuta ledjima. Uhvatio ju je za kukove i poceo da nabija. Zatvorila je oci, a lice joj se grcilo u mjesavini bola i uzitka. Ponovo su njene 5ice bile u prvom planu tresuci se u ritmu njihovo sexa Ono sto se desavalo pred mojim ocima izazvalo je ponovo ukurivanje moje kite. Hvatao ju je za sise i stiskao ih ponovo ih hvaleci. Nevadeci ga iz nje podigaojuje i nastavio da tuca u stojecem polozaju primaknuvsi j još više mine. Uhvatio ju je za ruke i povukao ih u nazad i tako nastavio silovito da jebe. Dahtala je sve glasnije i u jednom trenu pocela da savrsava. Sva se protresla a njene noge nisu izdrzale talas orgazma i bukvalno je pala na koljena…mmm mala dobro jebem a?…ali polako jos nije kraj. Vremenom je postajao grublji pa ju je i sada tako gurno i postavio u pozi “na sve 4iri” i poceo da gurka oko dupeta…nemoj to, necu…pokusala je da se odbrani, na sta ju je on samo jace pritisnuo rukom i prokomentarisao…ovakvoj kurvi da ne ovjeri i bulju, a to nema sanse…i krenuo je da gura. Kako mu je bio vlazan uspio je da joj ga ugura u dupe sto je propraceno njenim vriskom. Uspio je da uhvati ritam i krenuo da nabija dobacujuci onom drugom…steta sto si svrsio ovo bi valjalo da probas…Nisam mogao da vjerujem da onoliki kurac moze da primi u dupe. Tip je samo ubrzao ritam sto je znacilo da se primice kraju. Izvukao ga je i rekao joj…otvori usta…Kako ona nije htjela uhvatio ju je jednom rukom za kosu i navukao joj glavu na kitu i poceo da svrsava njoj u usta. Naglo ga je izvukao iz usta i isprskao je po licu i sisama, dok je ona kasljala a sperma joj je bukvalno izvirala iz usta slivajuci se niz bradu na sise. Uh mala, ne znam cime se bavis ali mislim da bi za tebe prava stvar bili porno filmovi…i nastavio smijuci se…odlicna si kurva. Izasli su iz sobe a ona je umazana njohovom spermom lezala na podu i dalje.Citava situacija me izmijenila i natjerala da razmislim o tome koliko me pali sve ovo i koliko mi prija gledati kako se jebe sa drugima. Naravno to joj u pocetku nisam ni pominjao ali to bi bilo za neke druge price.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.16
Foto-model - I dio

U zivotu sam radio sve i svasta.Tako sam u jednoj kombinaciji dosao do,profesionalnog foto aparata.Poceo sam prvo da slikam po svadbama,rodjendanima i ostalim proslavama.Kasnije sam poceo da radim sa foto modelima i da pravim “Photo bok”,za devojke koje su to zelele.Bilo je tu i erotskih fotografija,za razno, razne erotske casopise.Posao je krenuo,pa se oprema uvecavala.Tako sam imao par aparata,par kamera.Ziveo sam sam sa majkom,koja je u to vreme imala 58g.Izgledala je koju godinu mladje ali nista nebitno.Nije bila od onih zena za kojm bi se covek okrenuo na ulici.Omalenog rasta,velikog dupeta i malih sisa.Oblacila se shodno svojim godinama.Oca nisam upamtio,tako da mi je ona bila sve,imali smo vise prijateljski nego odnos izmedju majke i sina.Imala je posle razvoda sa mojim ocem jednog coveka,sa kojim je bila do sudnjega dana.Nisu ziveli zajedno ali su se svakodnevno vidjali,druzili.Uglavnom su raspredali dnevnu politiku,nikada nista za sve te godine “bezobrazno”,nisam od njih cuo.On,je bio jako dobar covek,sa nesretnim brakom iz sebe,sa dvoje dece sa kojima nije mogao da ljudski komunicira,tako da je samnom imao skoro savrsen odnos.No,da se vratim na pricu.Bila je to obicna jesenja Nedelja,tmurna i kisovita koja nije nagovestavala,da ce mi promeniti zivot.Dosao je mamin prijatelj,pozdravio me i otisao kod mame.Cuo sam prepirku,mama ga je grdila zbog neke zene i nije htela da prica sa njim.A,onda je on pokucao kod mene na vrata.Usao je sav utucen i tuzan,upitao sam ga sta se desava?-”Ma nista,lupeta nesto nabedjujeme da sam muvao neku moju komsinicu a to nema veze sa zivotom”-odgovorijomi je i nastavio:-”Sine,ti znas da ja tebe volim vise od svoje dece,ti si odrastao covek,pa ces me razumeti.Vec mesecima ona i ja nismo bili onako…onako kao muz i zena.Ne znam sta se sa njom dogadja”?Skoro placljivim glasom mi se pozalio.Pokusao sam da ga smirim,mada nisam znao sta da ga posavetujem?Zena sa kojom je bio on u problemu je moja majka.A,onda mi je sinulo!!!!Rekao sam mu:-”matori,ja cu sada izaci,evo ti jedan pornic,pusti ga pa se dalje snalazi-)))”.I da ti kazem,ovo vise radim zbog nje i njenog zdravlja nego zbog tebe”.Lice mu se ozarilo,zagrlio me je i rekao:-”Hvala ti mili”.Obukao sam se i krenuo,no pred samim vratima mi je sinula jedna ideja.Vratio sam se u sobu i ukljucio kameru i u nju stavio kasetu od 180min.Pozdravio sam ih i nagovestio da cu se napolju zadrzati dva,tri sata.Posle dva sata bio sam pred vratima stana.Pokusao sam da gurnem kljuc u bravu ali bezuspesno.Nasmejao sam se i pozvonio na vrata.-”Evoooooooo…Koje?”-cuo sam majcin glas.-”Ja sam,mama”-”Evo,evo idem”.Otvorila mi je posle par minuta,sva usplahirena.-”Izvini sine,ona me budala iznervirala,pa sam zaboravila da izvadim kljuc,bas razmisljam o tebi…Gde se smucas po ovok kisi”-odgovorila mi je,i rekla da ide da spava.Usao sam u svoju sobu,raspremio krevet i poceo da vrtim kanale na tv-u,a onda se culo “klik”,sa kamere…Kasta je zavrsila sa snimanjem.-Hahahahahahahahahhaha,evo filma,pomislih u sebi,vadeci kasetu iz kamere.Dok sam je premotavao suce je pocelo da tuce u grudima,obuzeo me je strah.No,zelja ili vise znatizelja da vidim njih dvoje kako se karaju,bila je jaca od straha koji me je obuzimao.A,onda sam pritisnuo “Play”,na vide rikorderu.U sobi je na mojo fotelji sedeomoj ocuh,posle par minuta je dozva moju majku,usla je u sobu,uputila pogle ka televizoru i izasla iz sobe…Posle par minuta se vratila,sa sipkom od usisivaca i ljutito mu rekla:-”izlazi napolje,budalo matora ili cu ti glavu racopati”…To djubre mi pustats u detetovoj sobi”.On je poceo da se pravda (smotanko),da je to bilo u videu i da je slucajno ukljucio.-”izlazi napolje…ljuta sam kao ris”.Culo se zakljucavanje vrata.A,onda sok.Posle minut,moja majka ulazi u sobu,gundjajuci;”Prjebalo mu se,oce picku,e pa ne moze kada on to hoce”.Nikada do tada nisam cuo moju majku da se tako izrazava.sela je u onu fotelju uzela daljinski i na moje zaprepascenje pustila je pornic.Posle par minuta,zavukla je ruku ispod suknje i pocela lagano da masira svoju vaginu.A onda je ustala,i pocela je da se skida.Na,mojoj fotelji sedela je moja majka,kao od majke rodjena i zadovoljavala je samu sebe.Naizmenicno je gurala,svoju ruku u dlakavu picketinu,pa u usta…Stenjala,mesala…A,onda je ustala,otisla do fioke i uzela moje gacice (jedine bele koje sam imao),i stavila kraj sebe.Opet je na minut nestala iz kadra.Vratila se sa mojom uramljenom fotografijom koja je stojala na komodi u njenoj sobi.-”jer,te ove stvari uzbudjuju lepoto mamina…E pa evo gledaj sada u maminu picku”.Hoces da je liznes malo,a?”.potpuno izbezumljeno je,naslanjala moju fotografiju na njenu picku.-”Tako duso lizi mami…mmmmmmm…cista je mamina pickica”.Mislio sam da ce mi srce iskociti iz nedara.A,onda jos veci sok.Uzela je moje gacice i pocela je da ih ljubi:-”daj mami kurac…daj mami guzu…mmmmmmm,kako je sladak”.A,onda je na moje zaprepascenje,obukla moje gacice i onda je manjacki pocela da ih svojim prstom uvlaci u svoju picku,jecajuci-:”tako,duso…takoooooooooooo….,nabi ga mamici…hajde radi mami sto god hoces,na sve ce majka pristati”.Nisam mogao da verujem,sta gledam a jos manje sta cuem.A,onda se culo zvono (bio sam to ja na vratima),skocila je uplaseno,pokupila svoje prnje i uz povike “evoooooo…koje?”,pokusavala je da kupi vreme i da se pribere.Onako sav uzbudjen,nisam znao gde se nalazim.Iskljucio sam video,otisao u kpatilo da se olaksam.Dok sam se tusirao erakcija je opet nadosla.Kada sam izasao iz kade,shvatio sam da sam zaboravio gacice.U tom momentu je mama zakucala na vrata:-”hoces li vise ide mi se u WC”?.upitala me je.Rekao sam joj da hocu,ali da mi mora doneti gacice.Zakucala je i ja sam otskrinuo vrata i pruzio ruku.ona mi je spustila gacice,uzeo sam ih i nisam mogao da verujem,dala mi je one bele gacice,sa kojim se zadovoljavala.Navukao sam ih na sebe i otisao u svoju sobu.Izasla je iz kupatila i pokucala je na moja vrata.usla je tiho.Bila je u dugoj kucnoj haljini.Sela je kraj mojih nogu.-”Sine ljubi te majka,danas sam se mnogo potresla,sa onom budalom,matorom.Spopao ga neki pundravac,navalio na mene da izvines umalo mu glavu nisam razbila sipkom od usisivaca”,govorila je iscudjavajuci se.-”Pa,sta je to cudno,vas dvoje ste kao muz i zena.On je tvoj muskarac,ne vidim tu nista sto je lose”-pokusao sam da udjem u razgovor sa njom i ako me je njeno prisustvo jako uzbudjivalo.-”ma kakav bre muskarac,drtina matora,ma kada smo i mladji bili bio je mlakonja.Tvoj otac je bio moj muskarac a ovaj,ovaj je drustvena potreba”-govorila je,mazeci mi list leve noge.Njeno prisustvo me je tog trenutka,toliko uzbudilo da sam se uplasio.Rekao sam joj da hocu da spavam.-’izvini sine,samo sam malo htela da popricam sa tobom.Nikada nismo sami,nikada nemozemo da se ispricamo…A,tako zelim da popricamo…”,rekla je skoro placnim glasom.Obecao sam joj da cemo sutra pricati.Dosla je i poljubila me je tik pored usne.”Nadam se da ces odrzati obecanje i da me neces prevariti.Ti si sine jedina osoba na svetu za koju bi majka ucinila sve,bas sve,bez pogovora”.Poljubila me je jos jednom,pomazila po grudima i izasla iz sobe.Cim je izasla pustio sam opet kasetu i bez tona posmatrao njeno zadovoljavanje.Ujutru sam ustao,sav slomljen.Cekao me je dorucak.Za,doruckom sam joj rekao da mi oko 14h dolazi jedna devojka da je slikam i da ni slucajno ne izlazi iz sobe.Oko 14 i 10h mi je zazvonio telefon,sa druge strane je bila devojka koja je trebala doci.Zbog bolesti mi je otkazala dolazak.Bio sam besan.Mama je zakucala na moja vrata-”hoces li kaficu?”-upitala je brizno.-”hajde skuvaj”-odgovorio sam nervozno.-”ma,sta ti je odjedared,koji te je pundravac,spopao’?-”ma,nista mama,imao sam danas bas zelju da slikam ali me ova ispali…”Ucutala je za tren a onda je sela kraj mene i rekla;”hoces li mamu da slikas,eto nemam ni jednu slicicu koju si ti napravio”.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.16
Mlada ženica

Dakle, udala sam se u 19. godini života, kad sam trebala proživjeti još dosta toga… Muž mi je bio dobar u krevetu, ali, naravno, svakog gosta tri dana dosta, tako smo se i mi dosta izdovoljili jedno drugoga. Svaki nam je sex bio isti, sve na istu foru, par poza koje su se vrtjele u krug.. Sve se već unaprijed znalo.. Jedan vikend, muž je morao ići na jedan hrvatski otok nešto poslovno, te mi je ponudio da mu pravim društvo. Bila mi je to prilika da se malo zabavim izvan kuće, da iziđemo iz 4 zida i da malo uživamo bez djeteta.
Bila je subota, oko 22h, ja sva sređena i utegnuta čekam dragog da završi s poslom, pa da idemo u neki klub za koji smo čuli da je dobar. Odjednom mobitel zvoni, Boris javlja da će raditi dokasno i da ja iziđem sama ako želim, jer sam to zaista dugo čekala. Ispočetka sam bila ljuta i nećkala se da iziđem sama van, jer ipak ne poznajem nikoga u gradu. Napokon sam izišla. Nakon dugog lutanja obalom i pretraživanja klubova i kafića, krenula sam kući jer mi se ništa nije svidjelo. Na putu natrag u hotel, naišla sam na klub u koji su ulazile polugole žene. To me zaprepastilo i ušla sam samo da vidim što se tu događa. Čim sam ušla u klub, netko me zgrabio s leđa. Bio je to taman, crnokos muškarac u srednjim tridesetima. Privukao me k sebi i rekao: “A što ti ljepotice radiš ovdje sama?? Što nisi znala da su ovdje orgije?”, cinično se nasmješivši. O moj Bože, ovaj mora da se zeza, pa ja sam udana… Moram što prije izići van i vratiti se u hotel. No, u tom trenutku, crni muškarac je zavukao ruku pod moju bijelu, pripijenu i jako kratku minicu. “uuu, već si vlažna”, rekao je s onim istim cerekom, “sviđa mi se… Vidim, ne nosiš grudnjak, ti si prava jebačica! Voliš kurac?” Odmah mi se zgadio, tako da sam ga uhvatila za ruku i odgurnula ga dalje od sebe. Za šankom su sjedili njegova dva prijatelja i sve to gledali. Došli su do nas i pitali mogu li se pridružiti. Jedan od njih, kojemu je kita već stršila debelo kroz hlače, prišao mi je i uhvatio me za ice, te me vlažno poljubio. Drugi mi je prišao s leđa i snažno me hvatao za sise, glasno mi stenjući na uho. Moram priznati da mi se svidjelo, iako sam se osjećala krivom. Svidjela mi se silina kojom su me željeli, sva trojica su pohlepno gledali u mene, želeći me svaki za sebe. Osjećala sam se kao nikada do sada. Sjetila sam se Borisa, koji se sigurno vratio u hotelsku sobu, te istrčala van iz kluba. Izula sam se da bih bila brža i potrčala obalom. Nakon par metara, čula sam nekoga iza sebe. to su bila ona dvojica “prijatelja” iz kluba. Trčali su zamnom. Uhvatili su me i srušili na pijesak. Jedan od njih mi je raširio noge, zadigao bijelu minicu i u stranu maknuo crvene tangice, te mi snažno počeo lizati pičkicu. Iako sam se branila, moram priznati da sam se odmah napalila i ovlažila. Lizao je i gutao moje sokove, dok mi je drugi držao ruke i grizao ukrućene bradavice, počela sam stenjati. Prvi se digao, skinuo hlače i rekao: “sviđa ti se? želiš ga u usta? zamoli me!” Ne znam što mi je u tom trenutku bilo, no glasno sam prostenjala:”Molim te, stavi mi ga u usta, molim te, tako je tvrd, velik, želim ga… aaaahh, daj ga, molim te…” Prišao mi je, digno me na koljena i svom silinom mi ga zabio u usta. Dok sam mu energično pušila, drugi mi je prišao zguza, podigao me i počeo me nabijati u pičkicu. Toliko sam se napalila, da sam odmah svršila. Prvi mi ga izvadio iz usta, naglo me okrenuo i zabio mi ga u guzu. Potoco sperme tekli su niz moje vruće, preplanule butine, dok sam stenjala od užitka kao kakva životinja. Vikala sam “još, još, dajte mi još, jebite me…”, no niti jedan od njih nije više mogao, obojica su legli na pijesak i glasno disali, dok sam se ja sama zadovoljavala. Jednome od njih zazvonio je mobitel i on se javio “da, tu smo, na plaži kod barake. s onom ribom koju smo htjeli jebat u klubu. dođi, kuji nije dosta”, za par minuta se stvorio i treći, onaj koji me prvi uhvatio u klubu. Došao je već držeći kitu u ruci, te mi je samo rekao “ajmo mala, sad ćeš vidit šta je batina, nećeš sidit pet dana kad završim s tobom”. Onako napaljena, digla sam se na noge, snažno ga uhvatila za glavu i vlažno ga poljubila. Odgurnuo me i rekao prijateljima “naslonite je na baraku i čvrsto je držite” ova dvojica u me uzeli i prislonili uza zid, jedan od njih mi je lizao pičkicu, dok se niz moje noge salijevala rijeka sokova. Naglo je ušao u mene, tako da sam osjetila njegov debeli kurac i svaku njegovu venu. Uhvatio me za sise i snažno nabijao uza zid. Napokon je svršio po mojim leđima. Takvi smo skočili u more, da se operemo i osvježimo. Nakon toga došla sam u hotelsku sobu, gdje je moj dragi već odavno spavao.
Nikad nije pomislio da mu je žena uživala u životinjskom sexu s trojicom, još uvijek me smatra dosadnom kućanicom, a ja jedva čekam njegov slijedeći poslovni put. Možda naletim baš na tebe
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.16
Foto-model - II dio

Nisam mogao da verujem,da je spremna da ode toliko daleko.Uzeo sam aparat i rekao joj:-”nasmej se”.Kada sam skljocnuo,blic ju,je zaslepio.No,kada sam na displeju pogledao fotografiju,mogao sam samo da kazem-”savrseno”…izgledala je,kao da dozivljava orgazam.-”Daj sine da mama vidi,kako sam ispala”?pogledala je u displej i nasmejala,-”pa,sta je ovde savrseno,zmurim,vidi mi se jezik”?nasmejao sam se,a onda joj rekao:”to se zove,umetnost…erotika”.-”mars bre,matora sam ja za erotiku”-rekla mi je,kroz osmeh.A,onda sam se setio njenih reci:”ti si jedini na ovome svetu,za koga bi sve ucinila,bez pogovora”.
Predlozio sam joj ,da obuce “baby dol”,koji sam koristio za slikanja,devojaka.malo se neckala,a onda je otisla u svoju sobu i vratila se.Izgledala je predivno.Zauzimala je razne poze.napalio sam se kao pastuv ali nisam imao hrabrosti da krenem dalje.U tom trnutku,je zazvonio telefon,sa druge strane zice je bio moj ocuh:-”Sine daj mi mamu”-”mamu sam ti davno dao”,odgovorio sam mu u sali.-”ma,daj mi je da je cujem,da vidim da li se odljutila”,bio je ozbiljan.-”matori zar mama nije kod tebe”?-toboz sam ga zacudjeno upitao.-”ma,nije,dolazila niti se javljala”,tuzno mi je rekao.-”ne znam,matori gde je,izasla je jos pre dva sata”,kao iz topa sam rekao.-”Dobro.Hoces da dodjem,da odigramo jednu partiju saha”?Uplasi me pitanjem.-”slusaj,matori nemoj sada majke ti.Tu mi je jedna picka,eno je gola na krevetu.Zivota mi,taman sam krenuo da joj ga strpam,kada si me nazvao.Ostavi to za sutra.”-odgovorio sam mu,zaboravljajuci da majka sve cuje.”dobro,obecaj mi da ce mi se majka javiti,kada dodje”…-”obecavam”-odgovorio sam mu i zalupio slusalicu.Kada sam usao u sobu,umalo me slog nije strefio.Mama je lezala gola na krevetu.-”mama,ti si se bas raskomotila”,rekoh to,tek da bi nesto rekao,da bi dobio na vremenu da se saberem.-”pa,cula sam kako si se zakleo u svoj zivot da ti gola picka lezi na krevetu,pa da bude istina.mami je tvoj zivot najvazniji.”.Cutao sam,uzeo sam aparat i poceo da je slikam.ponasala se,kao da je radila taj posao hiljadu godina.A,onda sam joj predlozio da je snimim kamerom.Pristala je,uz kratki komentar-”ako zelis,snimi,uradi sve sto zelis”.Terao sam je da mesa,da stavlja prstu u picku,u usta u cmar…a,onda je kao u ludilu,dreknula-”skidaj se”!!!Bez,pogovora sam je poslusao.-”dodji,sedi pored mene i snimaj”…ustala je i kleknula,kraj mojih nogu,pocela je lagano da mi lize,prepone,stomak,da mi sisa jaja a onda me je pogledala u oci, osmehnula se i prosaputala;”sada snimaj,kako mama stavlja najdrazi kurac u usta”Njen jezik se igrao sa mojim glavicem tako da me je veoma brzo dovela do ludila.Svrsavao sam u mlazevima i punio joj usta.ne,vadeci ga,gutala je moju spermu.Vrlo brzo i vrlo znalacki ga je dovela opet u stanje reakcije.Vise nisam mogao da izdrzim,pozeleo sam da joj ga stavim u picku.Samo je kratko odmahnula glavom i rekla:-”Ne,sada”.Opet sam svrsio kao konj.-”Jel ti bilo lepo,sreco majkina”?Upitala me je.-”jeste mama,nikada mi nije bilo lepse”.Istusirao sam se i krenuo napolje.na,vratima mi je gurnula jezik u usta umalo se ne ugusih.”pozuri kuci,nemoj kasno da ostajes i nadam se da nemas zelju da odes kod neke kurvetine”.Lutao sam besciljno gradom.Oko ponoci sam,otisao kuci.Usao sam u sobu u mome krevetu je lezala mama.Na sebi je imala onaj “baby dol”-”sta je sine,ne odgovarati drustvo”,cutao sam.Skinuo sam se i legao kraj nje.Pocela je starsno da me ljudbi…Prihvatio sam igru.krenu sam ka njenom medjunozju a onda sam ostao bez texta,mama je izbrijala svoju picu-”Hajde,ljubije vidis kako je glatka”.Dugo sam ljubio i sisao njen nabrekli klitoris a onda sam prodro u nju.-”hajde dusu,lezi na ledja,hoce mama da se nabije”-govorila mi je skoro placnim glasom.Izmenili smo mnogo poza a onda smo utonuli u san.Sutradan me je probudila,poljupcima po mom telu.-”kazi dragicka sine”?veselim glasom mi je rekla-”dragicka mama”…”raskrstila sam sa onim seronjom,sada sam samo tvoja,dok god ti to budes zeleo”?-”Ali mama ti si oduvek moja”-”znam sine ali sada sam u svakome pogledu samo tvoja.Mozda je blesavo i bolesno ali ja sam ludo zaljubljena u tebe”.Dve ipo godine je provela u mom krevetu.A onda sam se ozenio i otisao za Nemacku.No,majka je ostala moja ljubavnica sve do svoje smrti.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.16
Vruće usne

Dosadno i vruće popodne. Sjedim zavaljena u fotelju i ne razmišljajući uvlačim prste pod pamučnu haljinu. Dok buljim u neki glup politički skup na televizoru, drugom rukom napipam bradavicu i počinjem ju milovati slinavim dlanom. Odjednom se prestrašeno trgnem. Netko zvoni na ulaznim vratima. Prinosim prste i osjećam miris uspaljene pičke, koja je već počela željno drhturiti. Razočarano silazim i otvaram vrata.
- O pičko, s kim se jebeš da ne otvaraš pet minuta? – moja luda frendica Ana u laganoj suknji cvjetnog uzorka i malenom topiću protutnjala je kraj mene.

Zaključala sam vrata i pogledala svoje grudi. Bradavice su još uvijek napaljeno stršale u zrak, a ja nisam mogla skinuti pogled s njene stražnjice. Kroz lagani materijal nazirale su se minijaturne gaćice.

Joj, tako bi se pojebala, dan je kao stvoren. Tu je ugodno hladno, a znaš da mene uzbuđuje ova polutama zbog spuštenih roleta. Daj uključi taj ventilator da dođem k sebi – dok je Ana tako pričala, svalila se u moju fotelju i raširila noge, a tada podigla suknju i počela s njom hladiti svoju vruću pičku.
- Misliš da meni nije vruće i da se ja ne bi pojebala da imam s kim. Najradije bi poševila sama sebe da mogu – promrmljala sam uključujući ventilator.
Pa ja sebe pojebem ako treba, samo trebam malo poticaja, ako me kužiš… nekad i prsti posluže svrsi, a desilo mi se bome da sam se tako uspalila misleći na jebačinu, da sam svršila čim sam položila ruku na pizdu, ili se očešala o rukohvat fotelje ili kauča – ona je brbljala neopterećeno kao i uvijek, a mene je svaka njena riječ uzbuđivala.
- Legla sam na pod i nehotice primijetila njene crne duge dlake, koje su izvirivale ispod ruba napetih gaća. Na njihovoj crnoj, pamučnoj tkanini nazirala se tamnija mrlja. Znala sam da je to od znoja, ali sam htjela vjerovati da je to znak uspaljenosti i duboko sam udahnula.

- Daj pizdo, samo uzdišeš, a ništa ne poduzimaš. Jebe se tebi, jel’ da? Zatvori oči i zamisli nabrekli kurac osut rosom znoja… pulsira… frajer leži na leđima, a kurac mu se ustremio put neba. Dlakava prsa, dlakav kurac, napeta stražnjica… Jebo te, da me sad probode, svršila bih u trenu – Ana je maštala i oblizivala usne, a ja sam osjećala potrebu da gurnem prste u gaćice i da se poševim.
Ej, svoje smo, ne? Neće ti smetati ako skinem topić? Krepat ću od ove sparine. Osjećam da mi se znoj slijeva duž bradavica. Kako bi bilo da zamislim kako me to liže jedan podantan, mesnati jezik, a frajerčina dahće i svršava mi po trbuhu?

Nisam je više mogla slušati, a sram mi nije dozvoljavao da se pomazim.

- Skini se ako hoćeš, ne očekujem nikoga. Čuj, idem se otuširati, jer ću presvisnuti što od vrućine, a što od želje. Bolje da šutiš, a ne da me potpaljuješ sve više… – promrmljala sam i jedva čekala da stanem pod tuš i prihvatim se svog uspaljenog brežuljčića i nabreklih bradavica.
- Idi, a ja ću nam složiti hladnu limunadu – rekla je Ana i u tren svukla topić preko glave, a tada otkopčala suknju i u gaćicama odšetala u kuhinju. Bila je nevjerojatno seksepilna, moralo se priznati. Svaki muškarac bi odmah zaskočio, makar silovao, jer ona čak nijednu ženu nije ostavljala ravnodušnom, iako nisu imale namjeru spavati s njom. Ali, zračila je, pozivala, uzbuđivala i nesvjesno navodila sve oko sebe da je požele ljubiti, lizati njen pičić, sisati bradavice tamnih kolutova i gurati joj jezik u ta puna, sočna usta.
Oteturala sam u kupaonicu i otvorila tuš. Dok sam se skidala, pogled mi se zadržao na ogledalu i morala sam priznati da ni ja ne izgledam loše. Možda sam malo punija, ali ne previše, a kažu da bi svoju guzičicu trebala osigurati. Znači, nešto vrijedim. Prošla sam prstima po grudima i spustila ih na klitoris, koji je spremno drhtao u svoj veličini. Koliko sam trebala nekog da me poliže…

Stala sam pod tuš, ali su mi kapi svojom jačinom toliko godile da sam se ubrzo našla ležeći u kadi raširenih nogu, dok je slušalica iznad mene ravnomjerno slala kapi na pičku. Namjestila sam mlaz i rukama primila usmine, šireći ih. Dok sam vrtila stražnjicom, voda je učinila svoje. Ubrzo sam osjetila poznati drhtaj koji se širio, a tada sam svom snagom gurnula prste u ljepljivu unutrašnjost moje pohotne pičke.

- Da, tako se može! Ti se zabavljaš, a ja neka krepam. E, jesi pizda… ali dobra pizda, super pizda… – govorila je dok se spuštala na koljena i u sljedećem trenutku naglim pokretom raširila moja koljena i poliznula mi pičku osutu sokovima.
- Dozvoljavaš? Nisam nikada lizala, ali ne mogu odoljeti. Želim te pojebati i želim da ti mene pojebeš. Svako iskustvo dobro dođe, a ako mi se svidi, mogu na grupnjak koji sam do sada izbjegavala – izgovorila je sve u jednoj sekundi, i ne čekajući moj odgovor nastavila me lizati dok su joj kapi padale po leđima i močile njene crne gaćice.

Samo sam željno uzdahnula i dozvolila joj da me liže, dok su moje ruke same pronašle njene grudi i počele ih stiskati i trljati njene prekrasne bradavice. Kako sam još bila uspaljena od orgazma, drhtala sam vrteći i podižući guzu u zrak, a tada sam dozvolila da vrisak propara zidove zamagljene kupaonice. Ana mi nije dozvoljavala da se maknem, već je gurnula prste u mene silovito, čak bolno, prvo jedan, pa dva, a onda i tri…, vrtila je s njima po mojoj ranjenoj pički, neprestano ponavljajući:

Jebem te, jebem te, o divote, kako je slasno, ljepljivo, jebem te, ohhhh… svršit ću dok te jebem….

Više nisam ni znala je li to orgazam ili tupost, ali mogla sam joj dozvoliti da mi gura prste do besvijesti… nisam više osjećala drhtaje, ali bilo je istovremeno i ugodno i bolno. Činilo se da mi je pička totalno izgubljena s unutarnje strane, kao da više nema ničega, samo njena ruka, prsti i glas, a ja ležim u nekom transu nesvjesna jebačine. Odjednom, Ana je počela plakati, dapače grcati i dalje gurajući prste, a ja sam osjetila strašnu potrebu da je privinem na svoje golo tijelo i zagrlim ljubeći je nježno. Polako sam je vukla na sebe, dok nije izvukla prste iz moje izjebane pičke. Polegla sam ju na sebe, skidajući joj mokre gaćice.
Prestala je plakati i pomogla mi da je oslobodim tog nepotrebnog komadića platna koji nas razdvaja. Pritisnula se na mene cijelim tijelom, dok su nam se dlačice spajale u zajedničko klupko, a bradavice pozdravljale pune ushita. Obuhvatila sam njenu stražnjicu rukama i počela je nježno milovati. Moje usne ljubile su njen vrat, dok mi nije okrenula glavu i pružila jezik. Moram priznati da takve erotske, nježne, divne, pune poljupce nisam do sada primila. Naši jezici istraživali su se lagano poput leptirića, mazili se i drhtali, ulazili u usta i izlazili, milujući svaki zubić, svaku rupicu. Gurali se poput kurca u uspaljenu pičku, a onda prestajali. Polizali oči, nos, ušne školjke i vraćali se natrag, u toplu unutrašnjost. Ludnica… uzbuđenje je raslo, a ja sam sve jače stiskala njene guzove gurajući prste u rupice, škakljajući je i gnječeći.
Majko moja, ovo je… ahhhh… molim te, pojebi me, liži me… jecala je Ana, a ja sam se spremno okrenula i polegla je na leđa, zatvarajući tuš. Spustila sam se do njene pičke puna uzbuđenja zbog novog otkrića. Kad sam je lagano poljubila, počela je vikati da me voli, jebeš muškarce, ja sam njen kurac… Ljubila sam je prvo lagano duž usmina, s unutrašnje strane bedara, lizala po dlačicama i promotrila klitoris. Bio je poput malog kurca ogoljene glavice, svjetao i ustremljen.

Sagnula sam glavu i uvukla ga u svoja usta, ližući ga nježnim pokretima. Ana se počela bacakati i vrištati, a ja sam je obuhvatila pod guzove i podigla joj pičku, ne ispuštajući maloj kurčić. Počela je svršavati u ludom ritmu, a tada se drhteći smirila ponavljajući mi da me voli. Nisam je još htjela pustiti dok ne vidim do kud mogu gurnuti jezik u njenu mirišljavu kurvinsku pičku, pa sam ga uvukla oblizujući sokove orgazma i vrteći ga lagano u krug. Stresla se ponovno, a tada počela moliti da je ljubim.

- Ljubi me, dođi, ne mogu živjeti bez tebe, molim te, dođi, ljubio me… – jecala je i ja sam se nevoljko maknula s nevjerojatnog užitka lizanja pičke.
- Legla sam na nju i pružila joj svoj jezik okusa njene kurvice, a ona je s užitkom gutala svoje sokove, dok su joj se suze slijevale niz obraze.
- Ana, moram ustati, imam sastanak u šest – promrmljala sam i pokušala se odvojiti. Jačina njenog zagrljaja se pojačavala, a ona me nastavila ljubiti po vratu, što mi je itekako godilo.
- Molim te, Ana, razgovarat ćemo o tome sutra, ali ja stvarno moram ići. Ti si moja pička, moja kurva, moja ljubav, sve… ali to je za nas nešto novo, pa su i emocije snažne. Želim te jebati opet kad bude prilika, želim da ti mene jebeš, a dalje ćemo vidjeti. Dođi, kurvice moja, digni tu svoju preslatku pičku i idi se osušiti.
Dok sam je podizala, ona me nije prestajala milovati, a tada se spustila do mojih grudiju i počela mi nježno lizati bradavice.

- Ahhh, super je, liži me… ne, nemamo vremena… – borila sam se sama sa sobom. Razum mi je govorio jedno, a tijelo drugo. Nikada nisam ni s jednim muškarcem osjećala toliku želju za stalnim dodirom, a većinom sam već nakon prvog orgazma postala nezainteresirana. Ana se digla i pričekala da izađem iz kade, a tada mi obuhvatila glavu rukama i bez riječi mi utisnula dug poljubac za pamćenje. Njene oči još uvijek su bile okupane suzama, pa sam ih samo lagano poljubila i pružila joj ručnik. Dok smo sušile kosu nismo razgovarale ni o čemu, ali smo se gledale onako gole s puno ljubavi. Dala sam joj svoje gaćice, a njene sam poljubila i spremila.

- Na njima je tvoj miris, dovoljno da se uzbudim kad te poželim – rekla sam i pomilovala je po kosi.
- Pičko, dovela si me u novi svijet. Nisam znala da ću radi tebe poludjeti, ali osjećam da te volim, da želim ostati ovdje s tobom. Ljubiti te dok kuhaš, milovati dok spavaš… Volim te, znam to – tiho je promrmljala.
- Znam mila, ali to je za nas nešto novo, neistraženo… pustimo da vrijeme radi svoje, već sam ti rekla. Ako osjetimo da je veza među nama jedino što vrijedi, nema zapreke da ne ostanemo zajedno. A sad stvarno moraš otići, ali svakako te sutra očekujem.
Poljubila sam je još jednom, a ona me zagrlila i otišla šaljući mi pusu rukom. Od tada je prošlo pet godina i mi smo još uvijek zajedno. Uživamo u seksu kao i prvi puta, iako dozvolimo s vremena na vrijeme da u naš život uleti pokoji muškarac. On većinom služi kao promatrač, samo dovrši posao i nabije nas na kurac dok se mi ljubimo, ljubimo…
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.16
Rođendan

Zdravo. Zelim vam ispricat jednu zgodu. Jedne veceri moja zena,nas prijatelj i ja slavili smo rodjendan (prijateljev). Moja zena zgodna brineta 32g. lijepih sisa i jos lijepse guze. Nas prijatelj 30g. djecackog lica, plavih ociju i crne kose. A ja kao ja kazu simpatican 35-to godisnjak. Da ne duljim,sve je pocelo sa lijepom vecerom dobrim vinom i na kraju torta i sve sto uz to ide. Poslije smo se smjestili na trosjed i pijuckali vino te usput gledali neke filmove ne bas jako hard,ali dovoljno da se moze zapaliti svacija masta. Moja je zenica sjedila u sredini tako da ne zanemarimo naseg gosta te svako toliko ga dodirnula koljenom ili rukama komentirajuci film.Taj film san vec bio vidio pa mi bas i nije bilo nesto zabavno pa san nakon nekoliko casica sklopio oci i mislim da mi je glava klonula u zenino krilo.Ona u ljetnoj haljinici na bretele koja se podigla dosta visoko,tako da san mogao osjetiti onaj divni miris njezinog medjunozja. Nakon nekog vremena sam se promeskoljio u snu jer je moja zenica,vjerojatno otisla po jos pica za njih dvoje,ali moja glava je i dalje bila u krilu,ali ne u zeninom nego u krilu naseg prijatelja. Kroz san san cuo da tiho pricaju i neciju ruku blizu glave …..moja zenica se ljubila sa njim i otkopcavala mu slic na hlacama i osjetih kako mi njegov kurac stoji bas pred ustima……to me je popalilo. Praveci se da spavam uzeo san njegov kurac u usta,ma koji kurac to je bila kurcina ….poceo sam mu ga lagano dudlati…..cujem kako joj govori o cemu se radi….. no moja zenica mu rece da ce ona to srediti tako da mi ona popusi kurac i da poslije nece bit problema jer kad popijem i ona mi popusi kurac ja cu i dalje mirno spavat. Tako mi dignuse noge na trosjed skinuli me i moja zenica se stavi u pozu 69, njezina picka sad na nosu i ustima a nas prijatelj joj ga zabio u dupe. Otvorio sam oci i vidio nesto najljepse na svijetu ….kurac koji ulazi i izlazi iz guze moje zene,ona malo podigne guzu a on joj ga iz guze stavi u picku tako da sa svakim naletom njegovog kurca ja mu polizem jaja a njoj picku. Zenica poce da place pocinje da se grci……….nesto sapce ….. daj napuni meeeeeeee to je bio alarm i za mene pocmen i ja da svrsavam …….punim joj ona slatka usta, ali i prijatelj pocinje,osjecam da se grci,vadi ga van moja se zenica brzo okrece prema njegovom kurcu,no on svrsava po mojem licu i njezinom,ona skuplja svaku kap sto sa mojeg lica sto sa njegovog kurca. Kurac mu pocinje da se smiruje ,stavlja ga u moja usta koja ga jedva cekaju ………..cuclam sve sto se moze pocuclati,osjecam usta moje zene koja djeli njegovu spermu samnom. Cujem njegov glas………volim vas,vi ste mi sve……i ti si nama sve
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 264 265 267 268 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 06:10:37
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.095 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.