Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 09:49:33
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 13 gostiju pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
1 ... 263 264 266 267 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Erotske price  (Pročitano 26577386 puta)
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.16
Moja komšinica Feta

Moja komsinica Feta bila je extra picka plavusa imala je dobru sisu guzu, uvek sam se lozio na nju, ona sada ima 35d a ja 25 bilo je leto napolje je bilo mnogo toplo ja sam bio u ulicu gledo kako se deca igraju lopte kad me je ona zvala da joj pomognem tepih da unese u sobu reko sam odma dolazim ni sanjo nisam dace se nesto desit uneli smo tepih,rekla mi je hoces da popijemo kafu reko sam moze, kaze evo mene za 5min samo dase istusiram, a meni je poceo naglo kurac dase dize kad je to rekla bio sam u sorcu kad je ona izasla iz kupatila u badem mantil primetila dami se kurac digo i pogledala me je i samo se nasmejala kaze a kafa ja sam bio puptno zbunjen kad je pitala sta je to denise sto si se toliko uzbudijo dodji digni se usto sam sa kreveta ona kad je skinula badem mantil kad sam vido njene sise i obrijanu picku mislijo sam dace mi kurac puci,ona se sangnula i povukla moj sorc i stala i gledala u moj wau koliki ti je bio je 21cm bas si se napalijo sad ce tebe tvoja komsinka da zadovolji i pocela dami ga pusi nije proslo 2minuta reko sam hocu da svrsim hajde secere svrsijo sam joj po sisama, bilo mi je malo zao sto je nisam jebo al ona je rekla jos nismo gotovi ovo je tek pocetak otisli smo dase istusiramo i posle smo otisli na njen lezaj poceo sam da joj lizem tu obrijanu picku ona je stenjala hocu dami ga stavis u picku uradijo sam ko sto je ona rekla jebavo sam je u picku 10min posle sam je okrenuo sa guza i poceo na moj kurac da je navalcim jos jedno 5min reko sam svrsicu hocu usta da ti svrsim ona je pristala svrsavo sam joj usta ona je sve na kraju progutala, i na kraj mi je bio sam dobar i da cemo se ponovo jebavat. ni sanjo nisam da cu da jebem:)
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.16
Veliki rođendan, male orgije - III dio

Ujutru nas probudila Vesna, ajte svi dole, skuvala sam kafu, ajde dižite se. Kad sam se nadigao sa krevera i iz Jeleninog zagrljaja video sam da mi nema odeće, naprotiv, ničije garderobe nema. Sišao sam tako golišav i pitao Vesnu gde su mi stvari, rekla je da je sve sklonila i da večeras dok se ne raziđemo ima da budemo svi goli, nasmejao sam se, ok kako ti tako kažeš. Seo sam u fotelju u dnevnoj, srknuo kafu i zapalio cigaretu, polako su svi silazili dole i raspitivali se gde su im stvari. Dragan je prokomentarisao naglas, jer to da svako svakog može da jebe pa da mu bude lakše, tako je kaže Nataša. Poručila sam nam pizzu, da pregrizemo. Posle nekih pola sata stiže dostavljač, zazvonio je na vratima a Vesna onako gola ode do vrata i otvori ih, dečko dobro nije ispustio pizzu kad ju je ugledao golu, pa potom podiže pogled i pogleda u pravcu dnevne sobe gde smo mi takodje sedeli goli. Vesna mu uzme pizzu iz ruku, da mu novac i kaže mu, da nisi pisnuo u vezi ovog i zalupi mu vrata pred nosem. Dečko je ostao još jedno 30tak sekundi onako ukopan i tek smo tada čuli da je krenuo da odlazi. Ti nisi normalna Vesna, rekao joj Dragan, ma boleće me, imaće našta da drka večeras. Trebala si ga pozvati unutra da podelimo pice sa njim uz osmeh kaže Nataša. Posrkao sam kafu i otišao sam da se istuširam, kurac mi je bio sav okoreo od sprerme i tečnosti iz pički devojaka. Svi smo se istuširali redom a Nataša i komša su otišli zajedno, naravno znali smo zašto. Posle vrlo kratkog vremena se Natašini uzdasi uveliko čuli. Nakon pola sata komša i Nataša su došli oboje sa velikim osmesima na licu. Vesna je još ostala nejebana od strane mene, ali će se to sad i promeniti, nakon što smo jeli, predložio sam Vesni da joj pomognem oko pranja sudova, pokupili smo tanjire i otišli u kuhinju. Vesna je počela da pere sudove a ja sam joj pomogao tako što sam joj lizao pičku i guzu dok ih je prala. Počela je da cvokoće i osetio sam kako počinju sokovi da joj se polako slivaju kako sam jezikom sve dublje ulazio u njenu pičkicu. Kada je završila sa pranjem ja sam seo na kuhinjski sto a ona spustila usta pravac na moj kurac koji se već uveliko digao, pušila ga je svojki ne baš dugo koliko sam želeo i legla je ledjima na sto i raširila noge, pičkica je još bila crvena od sinoćne jebačine, prislonio sam ga, progurao glavić i sjurio da ga kraja, kako to i uvek radim, uhvatila mi je ruku i zagrizla me je, polako sam je jebao u početku i polako ubrtavao, bila je vlažna ko da je sipala vodu unutra, prvi njen orgazam je brzo došao na koji ne nadovezala i drugi. Seo sam tad na stolicu a ona me zajahala, kako li je samo mesila dupetom, dok mi je nasedala polako sam gurnuo jedan prst u njenu guzu, kad sam dodao i drugi, osetio sam kako opet svršava, tresla se ko prut. Nakon orgazma je stala, ček malo da oduvam brzo je izgoborila i nastavilaje ubrzano disanje, bilo joj je dosta. Ustali smo a namestio sam je na radni deo i počeo da joj guram kurac u guzu, nemoj nisam to još do sad, malopre ti prsti nisu smetali, neće ni moj kurac, samo polako rekla je, ajde da probamo samo, polako sam ga gurao, koliko je bila uska ta njena nevina guza nisam do kraja ni ušao počeo dam da svršavam u nju, osećaj je bio na vrhuncu, nisam želeo da ga izvadim, jegao sam preko nje dok mi se kurac nije omlitavio i sam ispao napolje. Obrisala se ubrusom i izašli smo iz kuhinje.

Ala ste dugo prali sudove, reče Nataša, ko da je vojka večerala, ona je sedela sa Draganom i komšom gledali su TV dok je Jelena pušila komši kurac, vidim da niste ni vi nešto neradni, progovorio sam. Seli smo na krevet pored komše i Jelene. Jelenina zadnjica mi je bila na dohvat ruke pa sam iz zajebancije počeo da joj mazim pičku i gledao sam u TV na kom je išla neka smor emisija od drugom svetskom ratu. Kurac je počeo polako da mi se diže, Vesna je to primetila i počela da ga mazi i lagano drka. Posle kratkog vremena reče Vesna daj Dragane prebaci kanal, ovoje dosadno do bola, neću, zanima me reče on. Ona se okrenu ka meni, spusti glavu dole i počne mi ga puši, u tom momentu sam gledao u TV ali kroz njega. 3 prsta sam ugurao u Natašinu pičku i zažmurio i prepustio uživanju. Vesna mi ga pušila bez prestanka, u jednom momentu cujem komšu kako viče svršiću, pogledao sam u njegovom pravcu kako je stegao Jeleninu glavu i nije joj davao da se odmakne od kurca, počeo je da prska a ona se davila u njegovoj spermi i uspet počela da svršava kako sam joj gurao prste u pičku, nisam ni obraćao pažnju, to više nisu bili prsti već ceka moja šaka u njoj je nestala. Jelena je ustala i otišla do kupatila da se umije a Vesna mi je i dalje pušila, oćeš skoro, već me vilica boli, pušila mi je neprestano jedno 10 minuta sigurno, jel treba pomoć pitala je Nataša Vesnu, ne treba sad cemo. Ajde Vesna izdrži još koji minut, vratila se dole i nastavila da puši brzo i jako ko da je na normu, osetio sam da sam pri kraju i počeo sam da joj guram prste i u guzu i u pičku, kako su prodrli unutra tako sam počeo da joj punim usta spermom, sve je progutala. U tom momentu sam ugledao Ivana na vratima.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.16
Veliki rođendan, male orgije - IV dio

… Ivan je stajao na vratima, i polako ih je otvarao u ulazio unutra, Vesna je rukom obrisala sa usana sprermu koja nije uspela da se zadrži u njenim ustima i gledala u Ivana ukočenim pogledom i pitala ga, šta je, šta si sad došao, kako se Ivan približavao počeo je da se skida, dok je stigao do nas bio je već ko od majke rodjen, voliš da se jebeš a, voliš da pušiš a meni nikad nisi htela da progutaš ti kučko, ona ga je samo bledo gledala. Hoću da te gledam kako te trojica jebu a ja ću da se pozabavim sa ove tvoje dve drugarice, nema šanse Mićko je moj brat od tetke i na to odmah možeš da zaborav, ali sa ovom dvojicom bi se opet vrlo rado počastila kazala je kroz neki kurvinjski osmeh. Mićko, inače moj komša, mu je rekao, odjebi majmune, možeš da sanjaš o tvom predlogu. Dobro onda, rekao je Ivan, ali ova dvojica hocu da te pocepaju. Seo je u fotelju i naredio Jeleni i Nataši da mu puše kurac dok on gleda nas dvojicu kako mu jebemo njegovu dragu. Dragan je seo pored mene i Vesna nam je naizmenično pušila i drkala, meni nikako da se digne, dva puta u roku od sat vremena mi je bilo dovoljno. Draganu se već uveliko ukrutio pa je počeo da jebe odpozadi Vesnu dok se ona borila sa mojim poludignutim kurcem. Komša je obigravao oko Nataše i Jelene i svakoj po malo lizao pičku. Cena situacija me počela paliti polako i kurac mi se ukrutio najzad, video sam da je Dragan već crkavao od silnog guženja pa mu predložim da se zamenemo. Seo sam na krevet a Vesna me zajahala i sputila se na moj kurac, ušao sam u nju bez problema, posle nekih par minuta Ivan je ustao i prisao je odpozadi i osetio sam njegov glavić na mome kurcu, kako je pokušavao da ga gurne u Vesninu pičku pored mog kurca, osetio sam polako pritisak kako je ulazio a Vesna je cvilila od bola ali sva sreća imala je Draganov kurac u ustima, da nije ceo bi je komšiluk čuo. Kada je glavić prošao Vesna se smirila a on je polako gurao kurac unutra dok nam se glavići nisu spojili i tu smo zastali obojica na par sekundi, lagano smo uhvatili ritam i mogu da kažem da sam se popalio na to ko mali majmun, u svakom trenu sam mislio svršiću ali nikako se to nije desilo. Pogledao sam šta radi komša, on je jebao Jelenu u dupe dok joj je Nataša lizala pičku. Dragan je počeo da puni Vesni usta spermom, kad je to Ivan video, izvukao je kuac iz Vesnine pičke i svom silinom zabio joj je u dupe i počeo da se prazni, osetio sam veliko olakšanje kad ga je izvadio. Nataša i Jelena su klekle ispred komše i drkale mu čekajući njegovu spermu, kako je on počeo da im svršava po licima, tako sam i ja počeo da svršavam u Vesninoj raširenoj pički. Nakon toga su devojke otišle i popile tabletice dan posle i Nataša prokomentariše, nema više momci, baš mi žao. Popili smo kafu i malo se zezali, Vesna nam je vratila stvari i razišli smo se jer su se njeni matorci javili da stižu za jedno sat vremena kući.

Bio je to jedan sjajan vikend, Vesna se razišla sa Ivanom te večeri, Jelena i Dragan su i dan danas zajedno mada više nisu praktikovali grupni seks, Nataša, Vesna, komša i ja, hah, ima toga još, ali u nekim drugim pričama.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.16
Seks sa mlađim muškarcem

Nekoliko godina zaredom odlazili smo na more na isto mjesto. Uvijek smo iznajmljivali apartman na prvom katu kuće na rubu mjesta s pogledom na borovu šumu. Kupali smo se na raznim plažama, ali nekako najviše smo voljeli jednu stjenovitu plažu u blizini na kojoj smo se mogli sunčati i kupati sasvim goli. Nije to bila službena nudistička plaža, ali je skoro polovica kupača bila gola, a preostali su bili u kostimima, neke žene u toplessu. Kupača je znalo biti dosta, ali prostora je bilo dovoljno tako da nismo nikad bili stiješnjeni. Imali smo svoje mjesto na rubu plaže gdje je bilo i malo hlada. Ja se sasvim slobodno ponašam na plaži, jednako tako kao da imam kostim. Često primjećujem poglede mladića na svojem tijelu, posebno ne vodim računa da mi noge budu skupljene ili kad se saginjem da mi maca proviri među guzovima. Moram priznati da mi prijaju ti pogledi, a prolaze me trnci ako vidim kako dobivaju erekciju na mene. Primijetila sam da i moj muž gleda rado takva napaljivanja na mene i da se i njemu diže od toga što me gledaju golu i maštaju o tome kako bi me pojebali.
Razni bi se ljudi smještali oko nas, neki su bili goli, a neki odjeveni. Primijetila sam jednog mladog dečka da me dosta napadno gleda. Jasno se vidjela nabreklina u njegovim kupaćim gaćicama. Nakon nekoliko dana očito se ohrabrio i pitao može li staviti svoj ručnik do nas. Kad se smjestio skinuo je kupaće gaćice. Imala sam što vidjeti. Mali je bio dobro opremljen. Imao je iznimno dugački kurac, ali prilično je bio tanak. Takvoga još nisam vidjela. Nisam mogla odvojiti pogled od tog kurca. Namjerno sam, kao slučajno, raširila noge prema njemu i počešala se po maci. Kako mu se odmah digao, mmmmmmm, bila sam skroz mokra. Muž me značajno pogledao, vidio je vlažni klit. Napalila sam se ko šiparica.
Ni sama ne znam kako, ali započeli smo razgovor. Bio je na ljetovanju s roditeljima. Oni su se kupali na drugoj plaži, a on bi dolazio ovamo, kad bi mogao, jer se tu mogao skinuti. Nakon malo pritiska priznao je da su glavni razlog dolaska goli komadi kojih je bilo u izobilju. Nakon ručka, koji smo ponijeli sa sobom, popilo se malo vina pa su razgovori bili sve vatreniji, rekla bi sasvim otvoreni. Rekao je da ima curu, ali da mu ne dopušta seks, no nevinost je izgubio sa jednom susjedom od oko 45 godina s kojom se povremeno nalazi radi zajedničkog uživanja. Ja sam mu rekla da mi je muž cuckold i da ga pali kad se ja ševim s potentnima i mlađim muškarcima. Ovo je djelovalo kao bomba na njegov kurac. Koža na njemu postala je premalena koliko se bio povećao. Jako ga je zanimala ova tema i zanimao se za kao fiktivnu mogućnost da on i ja završimo u krevetu. Moram priznati da je to djelovalo i na mene. Imala sam neopisivu želju da se pojebem s tim dečkom.
Morala sam se ohladiti pa sam krenula u more. Dečko me slijedio pa smo se zajedno bućnuli u dosta toplo more. Nisam mogla više izdržati. Uhvatila sam ga za dignuti kurac pod vodom da se ne vidi što radim. Kao da je to očekivao, spretno mi je ubacio prste u pičku. Prekrasno me milovao. Došlo je do erupcije orgazma kod mene, teškom mukom sam prikrivala svoju ekstazu. U moru se vidjelo da je i mali svršio. Uhvatio me za guzu pod morem i rekao „Hvala! Divni ste“. Preostalo vrijeme na plaži nije bilo dodira među nama, ali osjetila se neka napetost u zraku. Poželjela sam tog mladića. Užasno me seksualno napalio. Zamišljala sam kako bi to bilo kad bi cijeli ušao u mene, kad bi me jebao sa svojim dugačkim tankim kurcem. Željela sam se jebati s tim dečkom definitivno.
Nakon povratka s kupanja teme razgovora nisu dodirivale više seks, ali seks je bio u zraku. On me je i dalje požudno gledao, a ja sam maštala o tome što bi mu sve radila u seksu. Nije se doimao jako neiskusnim. Nisam znala kako dalje. Završit će kupanje, vratit ćemo se u apartman i jedino što sam mogla očekivati bilo je dobro, ali ne tako strastveno jebanje sa mojim mužem. Muž me čitao kao otvorenu knjigu. Pa dvadeset godina smo u braku. Odlučio je prekinuti tu neizvjesnost.
„Čuj Vlado! Kako bi bilo da dođeš k nama pred večer, u naš apartman na piće. Možemo onda slobodnije popričati o ovim temama nego ovdje“, govorio je moj muž.
„Vrlo rado. Kad da dođem?“
„Pa između 8 i 9, Jel OK?“
„Izvrsno, donijeti ću domaćega crnog vina. Gazda kod kojih smo odsjeli ima stvarno dobro vino.“
I sve je bilo dogovoreno. Imala sam osjećaj da će me Vlado, to mu je bilo ime, jebati večeras. Samo kako da to izvedem. Nikad se još nisam jebala s drugim muškarcem u prisutnosti muža. Ne mogu to. Neugodno mi je. Ne mogu zamisliti da se skinem gola, raširim noge prema tom dečku i da ga pozovem da me jebe. Ne, pred mužem nikako. Kako to izvesti, mučilo me, a željela sam ga jako, ali ne toliko da bi se jebala pred mužem. Nisam znala što da radim.
Uredila sam se, namirisala, odjenula jednu dosta prozirnu haljinu, usku i kratku. Nisam stavila grudnjak, moj muž voli kad su mi cice slobodne. Imala sam samo tange ispod i sandale s visokom potpeticom naravno. U njima mi se jako sexy njišu guzovi dok hodam.
Oglasilo se zvono. Zaista je točan, pomislih. Muž mu je otvorio i uveo ga u apartman. Oči su mu skoro ispale kad me vidio.
„Jako ste sexy“, izustio je.
„Hvala“, rekoh i okrenuh se oko sebe pa me mogao dobro promotriti.
„Uuuh“, moglo se čuti.
„Da nazdravimo našem mladom gostu“, prekinuo je šutnju moj muž.
Gutnuli smo malo domaće loze. Vlado se malo nakašljao, valjda nije bio naviknut na žesticu. Nije skidao pogled s mene. Sjeli smo za stol na kojem su bili naresci koje sam pripremila. Muž je sjeo preko puta mene, tako da je Vlado morao zauzeti položaj do mene. Haljina mi se nekako jako podigla, kad sam sjela, ali namjerno ju nisam povukla na dolje što obično radim u takvim situacijama. Vidjela sam Vladin pogled na moja do tričetvrt razgolićena bedra. Kako je tek gledao kad sam malo razmaknula noge. Vlado je donio neko opako vino. Hvatalo nas je prilično brzo, ali pomoglo je da se oslobodimo. Moj muž je navlačio razgovor na seks.
„Što misliš Vlado, da li je moja žena jebozovna?“
„Pa znate, malo mi je neugodno to reći, ali jako je uzbuđivala na plaži onako gola, a ponašala se sasvim normalno i spontano. A i sad jako uzbudljivo izgleda. Hrabro je ovako izazovno se odjenuti.“
Vidim da se Vlado prilično oslobodio i da ga je alkohol ohrabrio. Osjetila sam vlagu među nogama. Stresla sam se kad sam osjetila njegovu ruku na svojim bedrima. Pa taj me mladić pipka u prisustvu mojeg muža. Gorjela sam. Napipao mi je već sasvim mokre tangice. Pička mi je bridjela. Uh kako sam se htjela jebati sa tim dečkom. Nikad nisam imala ljubavnika preko 20 godina mlađeg od mene. Vlado je imao samo 21 godinu, tako je bar rekao. Muž se pravio da ništa ne primjećuje, a ja sam jako teško izgovarala i najjednostavnije riječi. Dopustila sam da me poljubi. Ruka mu je kliznula pod majicu i stisla moju cicu. Nisam više znala za sebe.
„Idem ja u šetnju malo“, čula sam muža.
„Možda dođem kasnije ako ću odigrati partiju karata u Maunu“ (to je lokalni kafić).
Divan je moj Hrvoje. Vidio je da ludujem za kurcem od malog. znao je da ne mogu pred njim. Ostavio me da se jebem koliko hoću. I mali se ohrabrio, skinuo mi je majicu i sumanuto počeo ljubiti cice. Nisam mu ostala dužna, ruka mi je kliznula u njegove hlače. Izvadila sam onaj tanki i dugački kurac u kojeg sam se odmah zaljubila na plaži.
Ne znam kako, ali odjednom sam se našla kako ležim na leđima na našem stolu za jelo, sasvim gola. Vlado me tako znalački lizao po klitu, gurao jezik u macu pa sam prvi put tako svršila. Podigao mi je noge. Znala sam da će sad prodrijeti u moju picu. Željno sam očekivala da osjetim prvo njegov glavić, a onda cijeli kurac kako ulazi u mene. Grom me udario kad sam osjetila glavić. Klizio je cijelu vječnost u mene, nikako da stane. Polako me jebao, nježno, a ruke su mu bile na mojim cicama. Ma jebala sam se ko bludnica, zamislite, ležeći na stolu s nogama u zraku. Uh, koja scena. Kad je počeo povećavati tempo nisam više izdržala, počela sam jecati, stenjati, ne znam što još. kako sam samo uživala u tom seksu. Toliko sam željela tog dečka, a mama bi mu mogla biti. Čula sam kako me tiho pita „Gdje smijem svršiti?“ Oduševio me, nije me bezobzirno jebao ne misleći na posljedice. Mislio je na moje zdravlje. Ja sam na kondom totalno zaboravila. „Napuni me, želim osjetiti kad se budeš izlijevao“, rekla sam. Onda se počeo zabijati svom žestinom u moju utrobu. Svršili smo zajedno u veličanstvenoj ekstazi i jako bučno. Morali su nas čuti susjedi, jer vrata od balkona su bila otvorena zbog vrućine.
Onako goli, zagrlili smo se i nježno ljubili. Njegov malo omekšali kurac uzela sam u usta i počela ga nježno sisati. Mrmljao je od zadovoljstva kad sam mu rukama miješala jaja. Sisala sam sve jače, a kurac je već sad bio u punoj veličini, tvrd. Samo polovicu duljine uspjela sam strpati u usta, ali osjetila sam da mu je neopisivi užitak kad mi glavićem dotakne grlo i kad se počnem gušiti. Kod jednoga dubokog prodora u moje grlo štrcnuo je topli mlaz sperme u moje grlo. Zagrcnula sam se. Malo ga je povukao i usta su mi za trenutak bila puna sperme. Nisam mogla progutati, previše je bilo toga. Odjurila sam u kupaonicu i ispljunula. Kad sam htjela oprati usta vidjela sam Vladu, s kurcem u punoj erekciji, kako mi prilazi. „Nemoj“, čula sam. Privio me k sebi i poljubio. Gurnuo je jezik u moja usta, u kojima je još bilo njegove sperme. Kurac mu se propinjao. Nisam izdržala, uhvatila sam mu kurac rukom. Kako je bio tvrd, osjetila sam pulsiranje krvi u njemu. Povukla sam kožicu i izronio je prekrasni crveni glavić.
„Želim da me još jebeš“, rekla sam tiho.
„Kako želiš da te jebem mila?“
„Želim onako, životinjski.“
Dok sam to izgovarala, nagnula sam se nad kadu. Došao je iza mene, uhvatio me za bokove, malo se spustio, kao da je naciljao, svom silinom se sjurio u mene.
„Aaaaaaaaah“, otelo mi se iz usta.
Čvrsto me držao za bokove i nabijao se u mene. Jebao me baš onako životinjski, divljački. Sva sam se pretvorila u pičku. To se zove jebačina, mislila sam si u sebi. Ne mogu opisati taj predivni osjećaj u ženi kad se pari sa potentnim muškarcem. To je nešto najdivnije na ovome svijetu. Svršili smo zajedno i to jako bučno, oboje smo si dali oduška i glasom.
Kad smo se malo smirili otišli smo pod tuš. Bili smo oboje znojni, a ja i puna sperme. Sjeli smo na fotelje i natočili crnog vina za okrjepu.
„Reci, mila, tvoj muž ti dopušta da tako uživaš s mladim muškarcima? Vidim da se pokupio kako nam ne bi smetao.“
„To je na početku bila njegova želja i inicijativa. On jako uživa u tomu da me seksualno zadovolji drugi muškarac. Jako se uzbudi kad mu pričam kako sam bila jebena.“
„Hoćeš mu ispričati i ovo sve što smo mi radili?“
„Naravno da hoću. Pa ne bi bilo fer da ja samo uživam, iako ja zapravo uživam dvaput, pa i više puta. Prvi put kad se jebem s tobom, a drugi put kad o tome mužu detaljno pričam. Znaš, ta priča nas oboje tako napali da se fantastično pojebemo. Nekad ponavljam priču i svaki put je seks fenomenalan“.
„Ovo zadnje je bio seks po tvojoj želji, a da li bi mogli još jedanput onako kako bi ja htio? Ali ako imaš kakvu nelagodu reci, neću se naljutiti ako me odbiješ.“
Kurac mu se opet dignuo. propeo se u svoj svojoj duljini. Lijepo se to vidjelo iako je sjedio u fotelji. Razmišljala sam na koji položaj misli, kako bi htio da se pojebemo.
„Ma svakako mili, samo reci. Tako sam do sad uživala u tebi i u seksu s tobom, pa ne znam što ne bi napravila za tebe da uživaš. Uvjerena sam da će ta jebačina i meni pričiniti veliko zadovoljstvo. Reci kako bi htio?“
„Pa položaj za seks nije nešto novo, to smo već radili, ali htio bi te jebati negdje drugdje nego do sad.“
„Gdje želiš, reci slobodno.“
„Na balkonu.“
„Kako?“ Nisam mogla sakriti iznenađenje. OK, već se spustio mrak, apartman je bio na prvom katu dvokatnice. Balkon nije bio okrenut prema cesti nego prema slobodnom terenu pokrivenom grmljem, makijom i ponekim stablom. Balkon se, međutim, dobro vidio iz prizemlja, sa terase na drugom katu gdje je bio drugi apartman, a i iz susjednih kuća.
„Jako bi volio da izađemo ovako goli na balkon, da se nagneš preko ograde, da ti sise slobodno vise, a ja ću te nježno jebati s guza, kao maloprije, samo nježno da ne budemo bučni.“
„Pa zašto ne. Zvuči jako uzbudljivo. Hoćemo odmah?“
Kimnuo je glavom. Prvi je krenuo prema balkonu. Kurac mu se klatio dok je hodao, a ja sam ga slijedila. Provjerio je da nema nekoga i mahnuo mi da dođem. Tresla sam se od uzbuđenja. Bila sam sasvim gola na terasi s napaljenim mladićem. Uh, što ako nas neko gleda. Čula sam da ima aparata koji mogu slikati i po mraku. Nisam stigla dugo razmišljati o tome da se pokazujem gola. Poveo me do ruba balkona, lagano me nagnuo. Cice su mi slobodno visjele preko ograde za koju sam se držala. Prišao je i uveo svoj kurac u mene. Bio je opet sasvim tvrd. Jebao me zaista lagano i nježno. Stalno sam se ogledavala ne bi li vidjela da neko gleda. Nikog nisam vidjela. Nešto se pomaklo u grmlju ispod balkona. Sigurno neka mačka, pomislila sam. Nije se baš vidjelo, jer je bilo u sjeni pa taj dio mjesečina nije obasjavala. Baš ta mjesečina na balkonu davala je posebnu draž ovoj jebačini. Osjećala sam svaku žilicu njegovog kurca. Kako sam tek svršila, rajski, istodobno osjetila sam izlijevanje vruće tekućine u pički. Teškom mukom sam suzdržavala jecaje i vrisak. Mislim da je ovo jebanje bilo najbolje večeras. Definitivno najbolje. Prošla nas je euforija prvog seksa zajedno i mogli smo se opustiti i uživati. Vlado nije krio svoje zadovoljstvo.
Uredili smo se, popili još jednu čašicu i poljubili za pozdrav.
Pozvala sam muža na mobitel. Gorio je od želje da čuje kako je bilo. Iskapio je čašu vina kad sam došla do trećeg svršavanja. Kad sam došla do jebačine na balkonu pitao je, „Tko vas je gledao kako se bestidno jebete?“
„Misliš da je neko gledao. Ja nisam nikoga vidjela. Doduše šušnulo je dolje nešto u grmlju, ali mislila sam da je mačka, ali nikog nisam primijetila“.
„Ti si stvarno naivna. Dečko nije mogao doći k sebi da će imati tako rasnu pičku. Htio se pred svojim frendovima pohvaliti s tim kakvu pičku jebe. Pozvao ih je da se sakriju pod balkonom kad padne mrak, a on će izvesti komada golog i jebati ju pred njima. To je i napravio.“
„Misliš da su nas klinci gledali kako se jebemo? Ako jesu onda su imali što vidjeti.“
„Siguran sam u to. Znaš kad sam odlazio od kuće u susret su mi išla tri dečka njegovih godina. Kad su prolazili uspio sam samo čuti … »rekao je da će ju tucati pred nama«“.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.16
Seks u autu

Pozz is Bosne
Ne bih mnogo detaljisaojer bi bilo lose kada bi se prepoznale.
Upoznao sam je preko neke ekipe s kojom se ona druzila.Dogovorili smo izlazak na cugu,ja ona moj prijatelj i njegova supruga.
Izasli smo uvece na muziku,i onako opustilise bas uz cugu.Muntao sam je,slatao i sl ali kao nije bila za.Nakon izvijesnog vremena smoi izasli malo na zrak,otisli smo autom malo dalje na usamljeni parking.Fatali se ljubili ali za jebacinu nije bila.Sta cu vidim popusio sam foru i vretimo se nazad u drustvo.Jos smo cugali i onda je ona odjednom sapnula mi da ,,sad mi se jebe,,
Opet vani opet auto i na parking.Cim smo sijeli u
auto izvadila mi je kurac i pocela da drka pri tome trljajuci ispod suknje svoju picku.
Bila je izbezumljena,na parkingu smo oborili sijedista i odmah je pocela da mi pusi vec dignuti kurac.Govoreci kako je vec napaljena i mokra da ga samo uzjase.
Nastimala je svoju picku na glavic i pocela se nabijati na njega,osjetio sam da je mokra napaljena a uz to jako uske picke.
Odjednom se nabila na kurac cijelom duzinom i pocela jako da mijesa govoreci da ga osjeca duboko.Napaljni vec jako rekao sam joj da cu svrsiti na sta je ona rekla da joj napunim picku spermom.I dace i ona svrsiti,sva je se tresla od svrsavanja a ona je sisla sa njega i polizala ga onnako mokrog od svojih sokova i sperme.
Vratili smo se nazad i od tada se nismo vise pojebali.A ubrzo se i udala prilicno blizu,cak se i ponekad sretnemo.A nakon mijesec dana
sam slucajno upoznao joj mamu sa kojom sam bio u semi godinu dana ali to je vec u drugoj prici…..
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.16
Ljetovanje

Ja i moja supruga Ivana smo u braku 6 godina. Ivana je atraktivna crnka koja ima sve predispozicije za vrsnu jebaciicu, lijepo dupe, grudi, vitka, uvijek obrijane picee.
Radimo zajedno, u istoj firmi i non stop smo zajedno pa je polako pocelo da dolazi do zasićenja. Ona je slabo pokazivala volju za kurrcem a ja se nisam ni trudio misleci da, i pored izgleda kurcolomke, nema neku zelju za sexom.
U zadnje vrijeme nismo uopste imali sex a ja sam nalazio kombinacije za jedno vece da zadovoljim svoje potrebe. O tome nismo ni razgovarali i mislio sam da to njoj odgovara i da je od onih zena koje nemaju potrebe za tom vrstom uzivanja.
Doslo je vrijeme ljetnjeg odmora. Posto ja nisam mogao da dobijem odmor isto kad i ona, odlucila je da ode na ljetovanje sama.
Otisla je u Budvu, gdje je iznajmila apartman provodeci dan suncajuci se na plazi a vece odmarajuci sama u apartmanu (kako sam ja mislio).
Kako sam ipak uspio da ubijedim sefa da i meni da dugo ocekivani odmor odlucio sam da odem kod Ivane na more i da je iznenadim.
Taj dan sam radio do 5, otisao kuci, spremio stvari i krenuo iz Podgorice za Budvu oko 22 sata. Stigao sam oko 23 sata parkirao auto na parking, koji je malo udaljen od apartmana gdje je Ivana i krenuo kod nje umoran i zeljan sna.
Usao sam u zgradu i uputio se liftom na treci sprat u stan broj 4. Dosao sam do vrata i zvonio jedva cekajuci da se domognem kreveta. Nekoliko puta sam zvonio i Ivana nije otvarala, pomislio sam da je izasla i uzeo sam telefon da je zovnem. U tom trenu zacu se njen glas “Ko je”?. Kad je cula moj glas nasta tisina ali nikako da mi otkljuca vrata. Rekla je da sacekam min da se obrise jer se tusirala. Napokon mi otkljuca i odmah primjetih da je crvena u lice i da ne djeluje svjeze istusirana. Bila je gola i osjetio se u stanu zqagusljivi miris znoja. Primjetio sam da je uplasena i cudna ali se pravila hladna kao i uvijek. Poce da me ispituje otkud ja i sto joj nisam rekao da dolazim a zatim predlozi da odmah sad izadjemo malo da se prosetamo samo da ona podje do toaleta. Skrenuo sam pogled ka njenoj svjeze obrijanoj piici i vidjeo sam nesto sto me je u isti mah sokiralo i napalilo. Iz njene picce se niz njene butine slivala neka bijela tecnost. Prisao sam joj i prstom pokupio bijelu tekucinu sa njenih usmina na sta se ona naglo trgla jer nije imala pojma sta joj se dolje desava. Pomirisao sam cudnu tecnost sav sokiiran utvrdio da se radi o sperrmi. Kurrac mi je postao u tren tvrd kao kamen. Samo sam je gurnuo na trosjed rasirio joj noge i poceo da lizem njenu piicku iz koje je sve vise i vise izlazila sperrma. Bila je iznenadjena i uplasena ali je brzo pocela da stenje pod naletima mog jezika. Iznenadio sam se koliko je sperme bilo u njoj jer nije moguce da tako obilno neko moze da svrsi. Pocela je da se trese pod naletom orgazma i tada slijedi novo iznenadjenje. Otvorise se vrata toaleta odakle izadjose dva gola nabildovana mladica. Bili su visoki oko 190 cm, crne kose, oko 32 godine i ljepuskastog lica i odmah sam shvatio odakle u Ivanu onoliko sperme. Njihove kurccine bile su ogromne, preko 22 cm. Bili su napaljeni i spremni da opet napune Ivanu. “Zena ti je zeljna kurca, evo vec tri dana je jebemo svako vece a ona oce jos. Cak nam je rekla da dolazimo i ujutro da ne bi sama drkala svoju mackicu” rece jedan mladic dok me drugi odgurnu od Ivane, uze je u narucje i onako stojeci je nabi na svoj ogromni kuurac. Ivana je samo vrisnula ohhhhhhhhhh i pocela da poskakulje na njegovu batinu. Pocela je u transu da vice “jebi me jace jace, dodji i ti Alene ocu da mi ga nabijes u duppe, rasturite me” nisam vjerovao svojim ocima i drkao sam ga kao nikad. Jebali su je stojeci u sendvicu a ona je zatvorila oci i pocela vristeci da se grci sa dva kurcca u sebi “ahhhhhhhhhhh, ne mogu vise ahhhhhhhh”svrsavala je po zna koji put to vece. Momci se nisu obazirali vec su nastavili snazno da je nabijaju a ona se samo tresla i vristala kao luda”ohhhhhh, umrijecu na vasim kurcevima, kao je dobro, mmmmmmm, jebite me, napunite me”. Bila je crvena u lice, izgledala je srecno i zadovoljno, svaki njihov prodor u nju ona je otvarala usta kao da uzima vazduh i jako stenjala. Grlila je jednog i ljubila ga, dok ju je on stojeci drzao u narucje i spustao na njegovu batinu, drugi je bio iza nje ulazio je u duppe i ljubio joj ramena i ledja. Kad su bili pri kraju bacili su je na trosjed i poceli da svrsavaju po njoj dok ona od umora brojnih orgazama nije mogla da mrdne . Cim su po ko zna koji put svrsili decki su se obukli poljubili je usta i krenuli da izlaze iz stana. Ona je samo onako umorna stigla da kaze “cucemo se sjutra” a decko rece “Ok, nisam odavno jebao tako pohotnu kurvu, pravi si dragulj”. Kad su otisli ja sam bez ijedne rijeci poceo da je ljubim i lizem njeno znojavo tijelo poprskano tudjom spermom, izddrkao ga i zaspali smo zajedno.
Ujutro sam se probudio prije nje i otisao za Podgoricu jer nisam zelio da je pokvarim uzivaje i zabavu. Noj je ostalo jos 5 dana odmora na moru i pretpostavljam da se razbila od kuurca. Kad je dosla nas odnos se popravio, imali smo skoro svaki dan sex a ona mi je u tim trenucima pricala njene aktivnosti na moru, bilo je svega ali o tom nekom drugom prilikom.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.16
Na otoku - III dio

Sakrila sam se iza hrpe kutija i kad sam se okrenula vidjela sam Marka kako se spušta niz stepenice, vodio je na uzici Kana i Lorda (velike njemačke doge) psi su bili očito uzbuđeni i vukli su prema vratima. Znala sam da su me primijetili ali Marko je to očito pripisao uzbuđenju te su prošli pored mene a da me on nije ni skužio.
Mija nije prestala sa svojom predstavom, uporno je vadila i umetala bocu kao da ne primjećuje da im se pridružio i Marko. Marko je vezao pse u kut te im prišao.

“Pripremio sam ju dobro” rekao je Šime, “ostavljam vas da se zabavite” i krenuo je prema van brzo sam se opet stisla i on je prošao ne primjetivši me.

“Da te vidim” rekao je Marko. Mija je izvadila bocu spustila ju na pod i stala u svoj početni položaj s rukama iza glave.

Marko joj je prišao i skinuo joj kvaćice s grudi i klitorisa, te joj stao sisati bradavice, Mija je zacvilila, očito su bile jako bolne. Dok ju je cicao gurao joj je polako prste u picu. “Da vidim jesi li spremna” rekao je, udaljio se od nje, sjeo na fotelju te naslonio lakat na rukohvat fotelje, stisnuo je šaku.

Mija je bez pitanja polako prišla stoliću, dovukla ga do fotelje stala na njega i opkoračila Markovu ruku. Vidjela sam kako se polako spušta prema njegovoj šaci. “Pa neće valjda sjest na nju” pomislila sam, ludila sam u glavi, “to boli” vrištala sam duboko u sebi, ali sam se i malo navlažila. Mija se za to vrijeme polako počela nabijati na njegovu šaku.

Vidjela sam kako joj se grči lice dok cijela njegova šaka polako nestaje u njezinoj pici. Marko se samo smijao, a zatim joj je naglo izvadio šaku iz pice. Čulo se tupo puk, i Mijino sssssss. Očito ju je jako zaboljelo.

“Na sve četri mala” rekao je Marko, Mija je poslušno stala u zahtjevani položaj. Marko je odvezao Lorda i povukao ga za lajnu prema Miji.
Čim se približio jednom rukom malo joj je jače razvukao noge te gurnuo par prstiju u nju. Zatim je te iste prste metnuo pod nos Lordu. Lord se očito uzbudio, nije mu trebalo ništa govoriti već je bio na miji a njegov je maleni kurac nabadao po njezinoj guzi i bedrima.

Marko mu je pomogao i ubrzo ju je Lord jebao ko lud, Mija je počela uživati, vidjelo joj se na licu. Marko joj je prišao sprijeda i izvadio svoj kurac, imao je predivni kurac, debeli i veliki, užasno me počeo paliti prizor Mije. Na sve četri, sa kurcem psa u pički a Markovim kurcem u ustima.
Jebali su je žestoko, Mijino se tijelo treslo. Lord je divljački nabijao, ubrzo sam vidjela kako se na Lordovom kurcu javlja nekava kugla te kako ona ulazi u Miju, Mija je ciknula, očito je to bio znak Marku, koji je izvadio kurac iz njezinih usta i udaljio se, sjeo je na pod paralelno s njima tako da može što bolje vidjeti što se događa.

Mija je jednom rukom počela masirati jaja Lordu ne bi li mu pomogla da svrši. To je trajalo par minuta a onda je Lord zacvilio i vidjela sam kako se iz Mijine pičke počinje cjediti njegova sperma. Marko je bio oduševljen. cijelo je vrijeme drkao dok je to gledao i vidjelo se da je blizu vrhunca.

Lord se maknuo s Mije a ona je brzo rukom začepila pičku da joj sperma ne iscuri iz nje. Digla se i prišla Marku te brzo sjela na njegov kurac. Čulo se šlapkanje i pljucanje dok ju je nabijao u pičku punu pseće sperme, a zatim je i on svršio.

Mija je brzo dohvatila bocu s poda te je ugurala sebi u pičku, ustala je raširenih nogu. Vidjelo se da je uživala, nasmijala se i rekla. “stari ti je stvarno svinja, baš me zanima kako mu se bude svidjela piva u kombinaciji s tvojom i Lordovom spermom”. Marko se nasmijao, “nisi morala to napraviti, mogli smo nać neki drugi način da ne veli tvom starom”

Bila sam zbunjena, što to ne bi Saša trebao znati, odjednom
“AAAAA….” osjetila sam ruku na svom ramenu, okrenula sam se, Šime se smijao iza mojih leđa.
Mija i Marko gledali su prema vratima dok me je Šime doslovno kroz njih ugurao u sobu.

“Pogledajte što je mačka dovukla, ha ha ha, bit će ovo jedna lijepa noć zar ne …… “
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.16
Kako sam se promjenila - I dio

Imam 22 godine ali prica je pocela pre skoro 3 godine. Tada sam imao 19 godina, fino gradjen momak, sportista, popularan u drustvu, imao sam devojku koja je tada imala 17 godina. Dosta smo provodili vremena zajedno, sto kod nje ili kod mene. Nasi roditelji su inace bili dobri prijatelji.
Jedno vece kod nje kuci, malo vise smo popili i dunuli dzoint, zezali smo se i glupirali kao i mnogo puta pre toga. U jednom trenutku predlozila mi je da mi obuce njenu garderobu i da me nasminka. Pristao sam ne razmisljajuci, vazno je bilo da se dobor zezamo i smejemo. Obukla mi je njene crne cipka tangice, isti takav brus, obula mi je carape sa halterima i neku crvenu minicu. Gore mi je obukla belu svilenu kosulju a na noge obula i kozne crne cizmice za visokom petom. Imam inace malo duzu plavu kosu i kad me je nasminkala ni sam nisam mogao da se prepoznam kada sam se pogledao u ogledalu. Nekako sam se sam sebi svideo u trenutku i ako mi je u tom trenutku bilo glupo da sam sebi priznam. Terala me je da setam pos obi, i tako u svom tom zezanju, odjednom je rekla mala tako si dobra, razbicu te veceras. Meni je to bas godilo ali sam se i postideo malo. No kad mi je sledeceg trenutka prisla i kad me uhvatila za kurac, tek tada sam skontao koliko sam bio napaljen.
Polako se spustila na kolena polako mi skidajuci suknjicu i gacice, koliko je stigla da stavi moj kurac u usta i da ga par puta uvuce unutra i izvadi napolje ja sam vec u sledecem trenutku punio njena usta i svrsavao po licu kad ga je izvadila van. Bili smo jako napaljeni, presli smo na krevet i nastavili smo da se ljubimo i mazimo. Skroz smo bili umrljani spermom. Polako smo se namestili u pozu 69. Dok smo se tako oralno zadovoljavali, u jednom trenutku pocela je da mi prstom draska cmaric i povremeno ga lizuci. Na prvi dodir njenog jezika i prodiranja prsta mj kurac je bio tvrad kao kamen. I ona je bila toliko napaljena da je jedva promucala jebi me mila. Okrenula se na ledja digla noge na moja ramena i tiho kriknula daj mi da odmah, ocu ga duboko u sebi. Usao sam u nju svom snagom, zestoko se nabijajuci u nju. Opet mi je gurnula prst u cmaric i krenula istim tempom da mi nabija kao sto sam i ja njoj. Nije proslo mnogo vremena i poceli smo da svrasavamo malte ne istovremeno. Prvo je krenula ona da svrsava, sva se tresla od orgazma koji ju je zahvatio. Samo par sekundi kasnije i ja sam poceo da se praznim u nju, prosipajuci seme duboko u njenoj utrobi. Srusio sam se sledeceg trena pored nje, poljubio je i tako zadihani i zagrljeni ubrzo smo zaspali.
Ujutro kad sam se probudio dugo mi je trebalo da saberem utiske od burne noci. Definitivno od te noci vise nista nije isto!!!
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.16
Žestoki seks

Bila sam 4 srednje .Ja i prijateljica smo se dogovorile da idemo van.Došlo je vrijeme a ja sam u tim prilikama bila uvijek utegnuta.Zovem se Dragana i inače sam djevojka od 18 godina, visoka 168 cm,crne kose,lijepo oblikovane guze i većih čvrstih sisa.Da ne duljim obukla sam se izazovno:uska majica na bretele (kako nisam nosila grudnjak bradavice su se ocrtavale),tangice,mrežašte najlonke i štiklice .Roditelji su bili otišli kod rođaka za vikend.Oko 22 neko zvoni pretpostavila sam da je to prijateljica s kojom izlazim -Marina.Ona je isto bila zgodna 18 godišnjakinja koja se isto štoviše izazovno oblačila i voljela da mami poglede muškaraca.Izašle smo u noćni klub da se što bolje zabavimo.Ušavši u klub otišle smo kod šanka i naručile 2 vodke.Nakon ispijenog pića otišle smo plesati. Rekoh prijateljici idemo do wc da si popravim šminku.Gurajući se kroz gužvu osjetih na guzi nešto.Okrenula sam i pogledala bio je to neki nepoznati,zgodni dečko .Ja sam se samo nasmijala i krenula prema wc.On me uhvati za ruku i reče gledam vas dvie već duže vrijeme pa rekoh ako se za druženje ? Mi smo uvijek za druženje nije li tako Marina ? Dođi s nama u wc da ti nešto pokažemo .Nas troje smo ušli u wc prvo sam pregledala da li ima kog u wc-u.Nakon što sam pregledala.Pitam ga kako se zoveš ? Josip a vas dve? Ja sam Dragana a ovo je moja prijateljica Marina.Otišla sam do ogledala da si popravim šminku kad osjetih kako mi je gricnuo uho.Stegnuvši mi sise osjetila sam kako sam ovlažila.Rukom sam prešla preko napetih hlača.Počeo je otkopčavati hlače ali se i Marina oslobodila i preuzela.Spustivši mu bokserice iskoči koplje,ali je to bilo odeblje i oko 25 cm koplje.Skinuo mi je majicu i počeo mjesiti sise,pa se sagnuo i počeo mi lizati ribicu,dok mu je Marina pušila već dobro otvrdnjelu kurčinu.Marina reče Smile ragana,spreman je za tebe. Stavio mi je 2 prsta i raširivao ju do prave veličine.Odjednom mi ga je zabio do jaja .Vrisnula sam što sam jače mogla.Postepeno je pojačavao ritam do nisam osjetila da je gotov.Brzo sam se okrenula i strpala ga u usta.Drkala sam ga dok nije posula poveća količina sperme po mojim sisama.Pušila sam ga dok ga nisam iscjedila do zadnje kapi ai već je bio mlohav.Ispustila sam ga da se malo odmorim i uzmem zraka pa opet počela pušiti kao luda.Osjećala sam kako je počeo otvrdnjavati.Marina je već bila nagužena on se sageo i počeo širiti rupicu jer je Marina bila nevina u guzu.Naslonio ga je i lagano gurajući ušao milimetar po milimetar.Čulo se kako Marina ubrzano diše.On ga je počeo nabijati žešće,nakon 10 minuta brzo ga je izvadio i strpao meni u usta dok sam ja brzo trljala ribicu.Par minuta sam mu pušila i rekao je Marini da ustane i legne leđima na pod.Zabio ga je opet Marina je uzdisala,a ja sam čekala hlapljivo da ga opet izvadi.Odjednom se Marina počela grčiti i bilo je očigledno da svršava,on je to primjetio i ubrzao ritam da bi što dulje produžio užitak,ali i on sam je počeo svršavati.Bio je u njoj sve dok nije bio potpuno splasnuo.On mi je polizao uzavrelu ribicu i Marina mu je pušila za to vrijeme i on reče:sad je spreman i za tebe,ja odgovorih ne,predlažem da idemo kod mene u stan nema mi roditelja.Obukli smo se i otišli njegovim autom do stana.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.16
Moj brat

Moji roditelji su vrlo lepi ljudi…Pa,eto,ja i moj brat im mozemo ,,zahvaliti’’ na našem izgledu…Uvek su mene birali za najlepšu,najzgodniju…Njega takodje… -U to verme bili smo klinci…Ja tek što sam pošla u srednju skolu,njemu poslednja god u srednjoj…Kao što rekoh,bili smo klinci…Stalno sam se svadjala sa drugaricama,ogovaranja,momci,bla,bla…On je bio u nekom ,,hip-hop fazonu’’,nosio je neku široku odeću koja je više ličila na džakove,i koja mu je sakrivala telo…Tako smo bili smešni,neznajući ništa o životu,a misleći da znamo sve…Jednog dana moj brat mi je saopštio najgoru mogću vest-studiraće u Engleskoj… Nisam mogla da verujem…On je uvek bio tu kao moj zaštitnik,I bez obzira na to što smo se svađali 24h dnevo,ja sam ga obožavala…I sad morao je da ode… -Ne znam,zašto ali nije dolazio uopšte leti,retko kad je zvao…Moji roditelji su se brinuli,a I ja takođe…Posle 3 god,već sam navikla na njegovo odsustvo…Upisala sam fakultet…Prošle su još 2 god… -Već sam završila 2 god na fax-u,bilo je leto,pa sam malo skoknula do bazena…Tamo me je čekalo moje društvance…Tu je bila I moja najbolja drugarica Helena… Iako joj je bilo tek 17,a meni 21 mi smo se savršeno razumele…Moram da kažem da je bila I mnogo zrelija od mene…Nas dve gde god da se pojavimo privlačimo pažnju…Ja sam bila vrlo lepa,ali I ona takođe…Zbog toga su svi buljili u nas…Meni je to prijalo,obukla sam najmanji mogući bikini,u kome su mi grudi bile još više izraženije,dok je ona,čista suprotnost,obukla neki široki,glupavi kupaći…Malo sam je kritikovala zbog toga,ali ona mi obusi:,,Slušaj Kaćo,ljudi su različiti…Ja ne volim da se eksponiram za razliku od tebe!!!’’…Pa dobro…Ali moram da priznam da ni najgori kupaći nije mogao ,,uništiti’’ njeno telo…Bez obzira na široke korpe,primećivale su se njene nabujale grudi…Uzan struk,lepa,zategnuta I poprilično velika guza I duuuge noge…Iako je pokušavala da to sakrije,svi su primećivali…Dok smo se kupale, šetale,pričale,svi su gledali u nas…Znam da postoje vrlo lepe devojke,ali retko je ovakvo savršenstvo kao nas dve… ,,Helena,vidi onog’’,rekla sam joj, ,,pogledaj ga samo,zgodan,lep,pre svega ima ,,pune bokserice’’…Hehe…Što ne odeš malo tamo,dečko bukvalno balavi dok te gleda I možete…’’ ,,Kaćo!’’,prekinu me ona, ,,Nemoj tako…’’,počela je ona, ,,ti..ti znaš da ću… da ću da ostanem nevina do braka…I neću…’’ ,,Ma šta ti je ludice pa ko je uopšte spomenuo seks,samo treba da odeš do njega I pozdraviš se lepo…’’,nastavljala sam ja… Ona mi je I dalje pričala o toj njenoj fix ideji da se ,,sačuva’’ do braka…Njene vršnjakinje se već seksaju,a ona nije ni momka imala…Razumem ja to da ona želi da bude nevina,to je lepo,ali čoveče mogla je bar da bude s nekim momčićem…A ona ne…I tad mi je sinulo…Pa ona se nikad nije ljubila !!!I dok mi je ona tako pričala o čednosti,ja se skroz privi uz nju…Ona me pogleda zbunjeno…,,Lutko,ovo ćeš bar da probaš pre braka…’’,rekla sam joj…Približila sam svoje usne njenima I poljubila je…Ona se prvo otimala,ali pošto sam vrlo jaka videla je da nema svrhe…Ali pošto nije htela da otvori usta,ja joj rukom spustih bradu I ugurah joj jezik…Polako počeh da je ljubim a ona se sve manje otimala…Najzad prihvati,I obgrli me rukama…Počela sam teško da dišem od uzbuđenja,nisam mogla da verujem koliko mi se svidelo…A I ona isto…Ali nekako uspela sam da se odvojim od nje…Bila sam skroz crvena,drhtala sam od uzbuđelja… ,,Ma da li si ti normalna!!! Ukrala si mi prvi poljubac!!!’’,poče da mi viče… ,,Pa dobro,znaš da prvi poljubac treba da bude sa osobom koju voliš,a ti mene voliš zar ne?’’,rekoh ja… ,,Pa volim te,ali…’’ Ne znam zašto,ponovo sam joj se približila I poljubila je…Sada se uopšte nije opirala…Ljubile smo se dugo…Toliko sam bila uzbuđena da nisam znala šta radim… Kad smo se malo smirile,rekla mi je da to više ne radim,da bi bar njen treći poljubac ,,slobodan’’ za muški pol… Treća-sreća… -Posle bazena,otišle smo na sladoled,pa kod Saše da igramo karte…Kad smo se vratile kući bilo je prilično kasno…(Ja i ona živimo u istoj zgradi,stan do stana…) -Primetila sam da su vrata otključana…To me je zbunilo jer sam bila sigurna da sam ih zaključala…Ali kad se uzme u obzir moja neodgovornost i zaboravnost,to nije ništa neobično…Ušla sam u stan i okrenula se da zaključam vrata… ,,Kaćo…’’,odjednom začuh dubok muški glas…Nije moguće…Taj glas,priželjkujem da ga čujem blizu mene već 5 godina… ,,A..Aco…’’ Nisam ga ni dobro pogledala samo sam se okrenula zaglila ga i počela da plačem… ,,Aco,nije te bilo pet godina,pa šta si ti mislio?Zašto nisi došao ranije?O bože, koliko si mi nedostajao,imaš li pojma?’’,plakala sam i kritikovala ga… Nisam ga lepo videla od suza… ,,Sad sam tu’,smiri se’’,rekao mi je i zagrlio me… ,,Idem da ti donesem vodu da se smiriš,sačekaj…’’ Obrisala sam suze… Za nekoliko trenutaka on je bio tu,tačno ispred mene…O Bože…Nisam verovala kako izgleda…Sagnuo se i pogledao me je u oči… ,,Izvoli…’’ O taj pogled,čoveče…Te oči…Prestala sam da dišem…Bila sam skroz crvena i nisam ni okusila vodu…Konstantno sam buljila u njega… ,,Aco…Bože koliko si se promenio…Čoveče,koliko si lep…Jao…’’,promrmljala sam nešto… ,,Popij tu vodu,ohladiće se…’’,nasmešio se i pogledao me je…Nisam razumela ,,šalu’’,jer sam bila u šoku…On se približi i poljubi me u čelo…Uvek je to radio,još kad smo bili deca… ,,Da ti pokažem šta sam ti doneo…’’,reče on,odmače se od mene i poče preturati po koferu… Posmatrala sam ga…O čoveče,kakvo telo…Kako je samo lep…Ima dugu kosu,plavu…Ja nikad nisam volela ,,dugokose’’ ali on…Nisam mogla da verujem…Imao je lepe usne…A oči…Pogled… ,,Znam šta si oduvek želela…’’,reče on i izvadi pištolj… ,,Nije napunjen…Opasna igračka za opasnu devojčicu…’’,držao je pištolj pored glave,gledao me i smešio mi se…,,Osmeh…Kakav pogled… ,,Zeliš ga?’’,rekao je, ,,Pa dođi,uzmi ga’’…Nasmešila sam se i prišla…On mi priđe i nasloni mi pištolj na čelo… ,,A šta ako je napunjen?’’ Bila sam zbunjena…Njegov zagonetni osmeh,pogled…Počela sam da crvenim,jedva sam disala…O bože,uzbudila sam se samo od njegovog pogleda…I ustvari preda mnom je bio moj rođeni brat…Bio je visok skoro 2 metra… ,,Ej pa nisam hteo da te uplašim,šalio sam se…’’,rekao mi je, ,,Da li si dobro?Skroz si crvena…Dođi ovamo…’’Seli smo na pod…Popila sam malo vode i smirila se…On se nasmešio,stavio mi šaku na glavu i protrljao mi kosu kao malom detetu… ,,Nisam te video 5 godina…Koliko si se promenila…’’ ,,Kao da sam ja za to kriva!!!5 godina nisi se setio da dođeš!!!’’ On se uozbiljio,i skrenuo pogled…,,Ah…’’,ustade i pogleda me, ,,hajde da promenimo temu…Paa kako je tebi ovde?’’Njegov pogled me je uplašio,i nisam htela da ga pitam više ništa o tome…Ostatak večeri je proveo slušajući moje gluposti… -,,Kaćo!’’,čujem nečiji glas…Otvaram oči i vidim mog prelepog brata…Još uvek mi je teško da ga gledam…Odmah se uzbudim… ,,Znači nije bio san?Stvarno si došao?’’,počela sam ponovo da plačem… ,,Nisam te video da ovoliko plačeš nikad…’’Ajde,ajde spremi se,ja i ti idemo malo u šetnju,pa posle kod matoraca…Nisam ih video 5 godina…’’ -Šetali smo gradom i pričali…Ustvari samo sam ja pričala…On se samo smešio…To nisu bili iskreni osmesi…Kad bih ga malo duže posmatrala videla bih na njegovom licu zabrinutost…Ako to mogu tako da nazovem…Svejedno,nije bio srećan…Šta se to desilo tamo,u Engleskoj?Zašto je on ovakav?Hoću da ga pitam,ali setim se onog njegovog pogleda od sinoć i uplašim se…Nikad mi se to nije desilo,da se ježim od nečijih pogleda…Misteriozan je…Nekako mračan…Njegov glas,stas,pogled ,,ubijaju’’…Takav nije mogao postati a da mu se nije nešto desilo…Šta?
-On mami uzdahe…Žene bukvalno balave nad njim…Ni ja ne mogu da ga gledam dugo…Jer postanem sva crvena…
-Bili smo kod matoraca,i sad konačno dolazimo kod mene u stan…Ja sam kao i obično mrtva umorna,dok je on u punoj snazi…Istuširala sam se prva,posle mene ušao je on…Dok se on tuširao,gledala sam neki film…Odjednom,otvaraju se vrata i utrčava Lena(Helena)…Nosi neke čupkave čarape do iznad kolena,bokserice sa printom Sunđer Boba,i usku belu majicu…Na prvi pogled je smešna,ali istovremeno i taaako sexy…Svaki delić tela joj se ocrtava… ,,E,evo donela sam neke filmove,horor,haha,da gledamo noćas,važi…’’
Ja i ne stižem da joj kažem da mi je tu brat,kad u jednom trenutkuon izlazi iz kupatila…I na sebi ima samo peškir!!! Lena nije mogla da odvoji pogled od njega…A nisam to mogla ni ja…Ucrvenila sam se,po stoti put danas zbog njega…I Helena se ucrvenela…Što ništa nije čudno,s obzirom na pojavu ispred nas,ali, ona se nikad u životu nije ucrvenila…Nikad… ,,Ooo,pa ti mora da si Helena…’’,progovorio je moj brat…
Negov glas me je trgao…,,Jao! Lena ne sme da me vidi ovakvu,pomisliće svašta!’’,razmišljala sam ja…Srećom,nijedno od njih dvoje nije konstatovalo moje prisusvo… ,,Danas sam čuo više stvari o tebi nego o bilo kome drugom…’’,reče on…
,,Aha,znači slušao me je…A meni je delovao odsutan…’’,ponovo razmišljam… ,,Ja sam Aca,Aleksandar…’’,reče on i pruži joj ruku…Kako ju je pogledao…Da je mene tako pogledao,onesvestila bih se…Pa mislim,kako reagujem na njegove ,,obične’’ poglede,a kamoli na ovakav…Očigledno je da mu se Helena sviđa…Jadna Helena…Gledam je i mislim da će da se sruši…Srećom po mene,sedim u fotelji…
Ona mu pruži ruku…Kad ju je dodirnuo,još više se ucrvenila…On se vrati u kupatilo da se obuče…Nikad nisam videla Lenu tako zbunjenu…Ali nisam smela da dozvolim da me vidi ovakvu…Pokušala sam da složim neku facu,da bih sakrila uzbuđenje…Uspela sam da napravim neku grimasu…Kada je uspela da se malo pribere i kada me je videla,počela je da se smeje…
,,Kakva ti je to faca,zaboga!!!Hahaha…’’ ,,Ma film,film..Tužan je…’’
On izlazi iz kupatila,i seda pored nas…Kosa mu je mokra…Taaako je sexy…Pričamo o nekim glupostima…Mislim oni pričaju…Mene su isključili iz konverzacije…On pogledom guta Lenu…Čoveče,i ja sam napaljena zbog njega,a mogu da zamislim kako je Heleni…Mislim nemoram da zamišlam,vidim…Ponovo se ucrvenila,vidim da teško diše,ne zna šta će sa rukama,nervozna je,izbegava njegove poglede…Haha,gde je nestala ona smirena,spontana Helena? On je uzeo daljinski i menjao programe…Našao je Sunđer Boba… ,,Ovo je specijalno za fanove Sunđer Boba…’’,reče on… Helena ga poleda zbunjeno…On se nasmeši,i prstom dodirnu print na njenim boksericama… ,,Pa zar nisi?’’,ona se ucrveni i skupi noge…On joj se približi i pogleda je značajno… ,,Od sad ga i ja volim…’’,reče on…
Bila sam umorna i pokušala sam da se uspavam…Ali nisam mogla od njihovog brbljanja…Ali nisam htela da im kvarim zabavu…Pravila sam se da spavam… ,,Ovde je malo neudobno…Ajmo na krevet…’’,reče Aca…
Oni pređoše na krevet…Mogla sam da vidim sve iz fotelje…A onda posle nekoliko minuta Lena reče da mora kući… Aca je pogleda i reče:,,Ostani još…’’…Ona se ucrveni i ugriza se za usnu… ,,Ne,ne ja cu da spavam kući,ti si ipak gost i ne bih htela…’’ On je uhvati za ruku… ,Zašto se jednostavno ne vratiš i ostaneš ovde?’’Ona se automatski vrati pored njega…Ona leže,a on se ,,prebaci’’ preko nje…Približio se da je poljubi…A onda se podiže… ,,Previše si mlada…’’…Ona ga samo obgrli oko vrata,i privuče ga ka sebi…Poljubili su se…Tako ju je lepo ljubio…Počeo je da joj ljubi vrat…Pa onda niže…Brdavice su joj bile ukrućene…On ih je grckao preko njene majce…A onda joj je skinuo majcu…Ima stvarno lepe,velike grudi…Počeo je da joj liže brdavicu…Ona je grickala prst…
Nisam mogla da verujem da se to dešava…Ljubio joj je stomak…Pa niže…Počeo je da joj liže pičkicu preko gaćica…Ona je stenjala,ali tiho…Gledala sam je…Čini mi se da nikad nije bila lepša…Njene pune usne su joj bile crvene,oči zamućene,lice crveno…Disala je teško…Pitam se da li i ja tako dobro izgledam za vreme sex-a…On je počeo polako da joj skida gaćice…Sad sam tek videla koliko je bila vlažna…Njeni sokovi su se bukvalno slivali iz pičkice…Aca je počeo da je liže…Koristio je i prste,igrao se njenim klitorisom…Ona je stenjala,uhvatila mu glavu prstima…On je podigao glavu,a niz njegovu bradu su seslivali njeni sokovi… ,,Slatka si…Evo probaj…’’,rekao joj je,približio joj se i poljubio je…dok ju je ljubio rukom joj je trljao pičkicu…Ona se trzala,zarivajući mu nokte u njegova mišićava leđa…On joj je odjednom zabio 2 prsta u pičkicu…potekle su nekoliko kapljica krvi…Ona se trgla i vrisnula,ali nije se čulo jer joj je Acin jezik bio u ustima…Aca je polako počeo da je jebe prstima…Cela šaka mu je bila umazana njenim sokovima…Odvojio se od nje i izvadio prste…Počeo je da liže šaku… ,,Mmm,preslatka si…’’ A onda joj je pružio ruku…Ona je počela da mu liže šaku…Videlo se da joj se sviđa i da je bila uzbuđena…Ali Aca nije pravio ni jednu grimasu…Samo onaj njegov osmeh…Ali videla sam koliko je uzbuđen kada je skinuo šorc…Gledala sam onu,onu…njegovu zver!!!Drkao ga je dok mu je drugu ruku lizala Lena…Ona mu nije videla kurac…Sigurno bi se uplašila…On ga je jedva obuhvatao šakom,a on ima velike šake!On je sklonio svoju ruku od nje ,nagnuo se prema njoj i zažvalio je…Onda je počeo da trlja kurac o njenu pičkicu…Ona se uplašila i pošla je da ga uhvati rukom,ali on joj skloni ruku…Još malo pa je njegov kurac bio mokar od njenih sokova…On se odvoji od nje,uspravi se,uhvati je za butine i približi je k sebi…Počeo je ga joj gura kurac,ali ušao je samo glavić… ,,Aaaaaaaaaah!!!’’,čula sam Lenu… ,,Hajde pomozi malo,hoćeš li?’’,čula sam i Acu…Lena klimnu glavom i rukama raširi svoju pičkicu…Sad je ušao samo do pola…Mislila sam da više i ne može da stane…Aca je počeo polako da je jebe…Pa onda malo brže…Videla sam da je Leni počelo da prija…Počela je da sve glasnije da uzdiše…Aca se osmehnuo ,približio joj se,zažvalio je i odjednom se jako zabio u nju…Lena nije mogla da vrisne zbog njegovog jezika u njenim ustima,ali mu je tako jako zarila nokte u leđa,da ih je raskrvavila…Videla sam da joj je ceo ušao…Nisam mogla da verujem…Ponovo je počeo da je jebe…Gledala sam kako se svaki mišić na njegovom telu trza…I ja sam bila skroz vlažna…Uhatila sam sebe sa rukom u gaćama…Sada se on odvaja od nje,ponovo se uspravlja i počinje da je jebe jače,žešće…Lena je stenjala,uhvatila se za dršku od kreveta,uvijala se pred njegovim naletima…Sve se više crvenila u licu,sve je teže disala…Iz oka joj je potekla suzica…Dugo ju je tako jebao…Čoveče,koliko je izdržljiv…Dok je Lena gubila pamet,on se samo smeškao…Kako može,pitala sam se…Videla sam da je Lena počela da drhti…Pa neće valjada…? Ja prvog puta nisam uspela da svršim…Ali ona jeste…Kad je to video,Aca je izvadio negovu zver i počeo da ga drka…Svršio joj je po stomaku i grudima…Ona je bila u malom transu…On legnu pored nje…Posmatrao ju je…Ona je polako dolazila k sebi…Pogleda ga pa spusti pogled ka njegovom kurcu,koji je još uvek bio u punoj snazi,i ucrveni se… ,,A…Aco,ali…’’,reče ona dok je buljila u njegov kurac…Uhvati ga rukom…Nije mogla da obuhvati…Ustala je i sela naspram njegovog kurca… ,,Velikooooo…’’,promrljala je…Onda ga je uzela i drugom rukom…Počela je da mrda ruke gore-dole…Ubrzo mu je ponovo narastao…Čoveče,znači moj brat nije običan čovek…Lena mu je pustila kurac,i on je stajao pravo… ,,Vau…’’,promrmlja ona…Aca se smejao,tako da su mu se videli svi biserno beli zubi…Lena ga pogleda u oči i zagriza usnu…Aca ju je posmatrao…Ona ponovo pogleda njegov kurac…A onda lepo opkorača Acu…Nabi se na kurac,i poče da se pomera…Ali izgleda da nije imala snage…Tužno je pogledala Acu,pa zažmuri… ,,Ne možeš da se pomeraš?’’,čula sam Acu…Ona zavrte glavom… ,,Neee…’’,odgovori ona…On se nasmeši,uhvati je oko struka i poče da je nabija….Bože koliko je snažan…A onda,ni sama ne znam kako je uspeo,prebaci joj nogu,podiže je,i on se podiže,tako da su bili u psećoj pozi…Znači,nisam mogla da verujem…Kako je uspeo to da uradi? Počeo je da je jebe odpozadi …Ona se jedva održavala rukama,pa je nekako uspela da se osloni na dasku od kreveta…Stenjala je dok ju je on sve žešće i žešće nabijao…Ne brzo,ali jako…Uhvatio joj je sise i počeo da joj stiska brdavice…Posmatrala sam joj lice…Bila je crvena…Oči su joj bije zamućene,pune sune izvijene u smešak…Bila je neviđeno lepa… Devojka koja je želela da bude nevina do braka,i za koju sam čak i mislila da će uspeti u tome ,sada se uvija pred Acinim naletima…Ali ne mogu da je krivim…Ko može da odoli mom bratu?
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 263 264 266 267 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 09:49:33
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.326 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.