Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 12:42:26
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 12 gostiju pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
1 ... 259 260 262 263 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Erotske price  (Pročitano 26615628 puta)
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
Bajkeri - II dio

Htjeli ste nastavak mog dozivljaja sa bikerima pa evo da vam ispricam sta se dalje dogadalo….
Svi svjeze istusirani krenusmo na izlet,obukli su mi koznu jaknu i pricvrstili kacigu te me je jedan od njih posjeo iza sebe na motor i objasnio kako se moram ponasati kad motor lezi u zavoju. Bila sam totalno sretna i jos vise uzbudena od pomisli da cu na tu mocnu masinu sa jos mocnijim bikerom, wooooooowww!!!!!!!!!!Taj osjecaj i trnci koji te prozimaju dok se cetiri masine zagrijavaju skoro je ravan svrsavanju. Krenusmo….vozili smo se nekih pola sata, polako sam se opustila i zavukla mu ruke pod jaknu i milovala ga po stomaku. Bila sam jos uvijek zadovoljena od prosle noci prepune jebacine, ali mi vrag nije dao mira i pocela sam ga trljati preko hlaca po medunozju dok nisam osjetila da mu je kurac otvrdnuo. Nije se bunio, dapace, poceo se i sam polako pokretati dolazeci mi sa svojim medunozjem u susret. Smanjio je brzinu i ostali su nas za cas pretekli. Znakovima su se sporazumjeli da ce nas cekati. Skrenuo je sa puta na neku sporednu cestu i nakon kratke voznje se zaustavio, sisao s motora, povukao me i rece „vidim da ti nije bilo dosta jebacine sinoc,mozes ti jos, a mogu i ja“, smjeskao se dok nam je skidao kacige, otkopcao hlace, izvadio svoju prekrasnu vec od mog trljanja napola tvrdu kurcinu vani, nije nista trebao reci, pala sam na koljena pred njim i pocela mu pusiti nabreklu batinu koja je vec totalno ispunjavala moja usta. Kakav divni prizor, najradije bi poster napravila i uvecanog ga objesila u sobu da ga gledam svaku noc i sanjam dok ne zaspim. Sumica oko nas, on naslonjen na motor,sav obucen u crnu kozu, sirokih ramena i misicav, poduza kosa mu pricvrscena u rep, otkopcanih hlaca iz kojih se izdigao sad vec tvrdi kurac, a ja ispred njega na koljenima, gutam i pusim dok me on drzi za potiljak i ritmicki mi navlaci glavu na svoju kurcinu. Otkopcala sam svoje hlace, spustila ih niz bokove i pocela se trljati po mojoj pickici koja je vec uveliko vlazila. On se uz slatke uzdahe lagano nabijao u moje grlo gledajuci me i nakon nekog vremena „oooooohhhhhhh,….svrsicuuuu……svrsicuuuuu…..aaaaaaaaa…. svrsavaaaaaam…svrsavaaaaam tiiiii u ustaaaaa,… ohhhhhhh,… gutaaaaj,….znam da to voliiiiis, uzdisao je i poceo prasiti spermu u moja usta, a ja sam spremno i u slast gutala. Bio je gotov, a ja tek na pola puta,vidio je da sam napaljena ali da nisam zadovoljena, podigao me na noge, spustio mi hlace jos nize, naslonio me na sjediste motora i od pozadi mi uvukao dva prsta u picku i poceo me silovito jebati rukom, svrsila sam mu na ruci nakon kratkog vremena uz slatki vrisak, izvadio je mokre prste iz moje mackice i lizao ih gledajuci me u oci. Obozavala sam ga u tom trenutku. Rece mi „takve napaljenice kao ti san su svakog muskarca, oblaci se idemo dalje da stignemo i druge“ .
Ostali su nas cekali u obliznjem restoranu kraj ceste, pitali su nas gdje smo bili, a on im rece „mala se pozelila sperme pa sam mislio steta da se pati, namignuo mi je i nasmijao se seretski, nakon cega su se drugi pobunili zasto im nismo rekli sta je u planu.
Uz kavicu dogovorili su se da se nademo svi zajedno u sumici udaljenoj oko 10-tak kilometara kroz koju se moglo doci do rijeke gdje se moglo nesmetano uzivati u kupanju. U obliznjem supermarketu uzeli smo gril za jednokratnu upotrebu, kao i sve potrebno za izlet.
Dan je bio kao stvoren za uzivanje, a ja kao kraljica sa mojim bikerima, znala sam da nece biti samo „izlet“ nego i pokoji „zalet“ u moju pickicu i radovala sam se unaprijed.
Prostrli smo deke ispod krosnje velikog stabla u finoj hladovini i opustali se uz price i dozivljaje od prosle noci.
„Jesi sinoc bila prvi put na redaljki ili vec imas iskustva u takvim stvarima“, pitali su?
„Ne“, odgovorih iskreno,“ ali mi je vec dugo bila skrivena zelja, nisam planirala, ali dogodilo se i sretna sam jer sam naisla na vas koji ste dovoljno „muskarci“ da me zadovoljite bez izivljavanja i primjene sile“.
Rekose da su dugi niz godina prijatelji, ali ovako nesto je i za njih novo, ali su sretni sto im se pruzila prilika i kad su shvatili da nemam nista protiv da me svi zajedno jebu, nisu htjeli propustiti takav dozivljaj.
„Kad ste shvatili da me mozete svi cetvero izjebati“ pitala sam?
„Pretpostavili smo da je moguce kad se nisi opirala dok smo te naizmjenicno zadirkivali u klubu, ali kad si pristala da odes s nama u garazu…znali smo da si pala i da cemo te puniti na redaljci“ rece jedan, a ostali potvrdise.
„ Je li ti lijepo s nama“ upitase?
“Lijepo je premlaka rijec”,nasmjesih se….
“momci,bozanstveno je“ odgovorih…
Nakon jos malo zadirkivanja,smijanja,pricali su bezobrazne viceve, pipkanja, oslobodise mi sise i pocese se igrati i mijesiti ih nadrazujuci mi bradavice prelazeci dlanom lagano preko vrhova…. uzbudila sam se u trenu kad jedan rece
”dosta price mala, hajde da te jebemo”!
Meni su oci vec bile zamucene od navale strasti i lagano sam drhtala, uspjela sam samo promrljati „Momci dobro znate da vam stojim na raspolaganju sa svim sto vidite“.
Valjda su im te rijeci dali potrebni poticaj i kao po naredbi polegose me na leda, svuku mi hlace i tangice, jedan mi rasiri noge i savije ih u koljenima, ispruzi se izmedu mojih nogu i poce mi jezikom obradivati klitoris, sa svakim lizom preko moje drazice, refleksno sam se trzala,prozimao me osjecaj bezumne strasti i ogromne zelje za kurcem. Drugi su nas samo promatrali polako trljajuci kurceve preko hlaca,a ja sam promatrala njih i pogledom ih molila da nesto poduzmu ….Shvatili su da sam na „slatkim mukama“ pa me pitaju uz smijesak“mala reci sta zelis, je li ovo sto bi ti htjela,polako su otkopcavali hlace, izvadivsi svoje batine, pocevsi ih rukom nadrkavati, gledajuci kako me njihov drugar lize.Jedan od njih me je opkoracio i stavio mi glavic kurca u usta,namjerno mi ne dajuci u trenu vise, samo se igrajuci sa vrskom, pokusavala sam ga usisati duboko u grlo, ali me je imao pod kontrolom,jer su se druga dvojica ispruzila sa strane i drzala me za ruke govoreci “uzmi ih u ruku, uzmi kurceve i drkaj dok ne porastu pa ce i oni tebi stajati na raspolaganju .Pokusavala sam u trenu sama sebi docarati situaciju u kojoj sam se nasla…ispruzena u sjeni stabla, jedan me lize, drugi mi lupka punim jajima od bradu i puni mi usta sa svojim nabreklom kurcinom, a dvojici sto leze sa strane, drkam batine sa rukama. Shvatila sam u trenu da sam kao prava profesionalka u stanju zadovoljiti cetiri mocne kurcine. Bila sam ponosna na sebe i kroz glasne uzdahe samo uspijem reci “momci, molim vas,razjebite me bez milosti,danas imam potrebu za jakim rasturanjem”.
Svrsila sam prvi put uz vrisak, onaj sto mi je usisavao klitoris doveo me do orgazma.
Svrsila sam klitoralno, a ne vaginalno i moja pickica je vapila za kurcem. Povukao me jos vise k sebi, uvalio mi kurcinu u moju mokru i vrucu mackicu silovito ga zabijajuci do korjena.
Bio je i sam vrlo uzbuden tako da mu nije trebalo dugo, vec je poceo spricati po mom medunozju.
Podigli su me, naslonili me ledima na stablo, podigli mi jednu nogu i po redu dolazili i nabijali me na svoje tvrde kurcine, osjecala sam da me rasturaju u tom polozaju,drzali su mi ruke iznad glave prikucali me na stablo i snaznim ubodima mi punili pickicu, ali tek sam osjetila sta zapravo znaci razbijanje, kad me dvojica uzese i podignu, pridrzavajuci me sa svojim ramenima, a treci mi pridrzi noge i pocne me nabijati na svoju kurcinu stojeci ispred mene, cetvrti mi pride od pozadi i nabije mi se sa kurcinom u supak do jaja, ova dvojica sto su me drzala, podizala su me i spustala na dva kurca istovremeno,rupe su se rasirile i oba su upadala do korijena bez problema, imala sam osjecaj da sam nabijena na dva raznja, izgubila sam svaku kontrolu i moc razmisljanja, mislila sam samo sa pickom,iz koje se slivao potok, pocela sam buncati, vikati, jebite me, jebiteeee meeee, sta cekateeeee, rasturite mi obje rupe ,objeeee, zar ne moze jaceeeee, jaceeeeee, jebiteeeeee, puniteeee meee, rasturajteeee,…..je…bi…teeee!!! Zamijenili su mjesta i sada su me druga dvojica nabijala, dok su me drugi pridrzavali, grcila sam se u seriji orgazama koja su me potresala i mislila da nikada nece prestati.
Kad su me pazljivo pustili,sva utrnuta, noge me nisu drzale, pala sam na koljena, tesko disuci,pokusavala da dodem do zraka, rasturena i razjebana bez milosti, osjetila sam kako u meni pulsira, ali kao sto sam i htjela,nije bilo pauze,nije bilo milosti, vec sam imala kurac u ustima, cuvsi zapovjednicki ton „isisaj ga mala do posljednje kapi.Znala sam da sad dolazi onaj najljepsi dio, spricanje je za mene krunidba svakog sexa, naprosto uzivam u tim trenucima kad potece vrela sperma, a ja je gutam. Uhvatila sam ga rukom cvrsto za jaja, a sa dva prsta ga masirala samo u korijenu, prstom mu kruzila i lagano ga noktom grebala oko supka,lagano mu gurajuci prst unutra, poludio je od stenjanja, kurac mu nisam namjerno pusila nego sisala i cjedila dok nisam osjetila njegove sve glasnije uzdahe i mlazeve sperme kako mi pune usta.Smjenjivali su se jedan za drugim dok nisu svi na na isti nacin ispraznili jaja, a ja sva sretna i nafilovana, bacih se u rijeku i isprah tragove sperme sto se skupila po meni. Oni su me samo promatrali, vrtili glavom i sretni i zadovoljeni se smijali.Predlozili su da se preselim i stanujem s jednim od njih tako da im budem na dohvatu kurca kad se god pozele dobre jebacine. Odbila sam, imala sam i ja svoj zivot, ali sam im pokazala gdje stanujem,…. pa ako se ponovo pozele, neka me posjete sa mocnim masinama.
Proveli smo divan dan u prirodi, pekli su kobasice i hranili me, pazili i mazili kao kraljicu. Taj dan se vise nismo sexali, stvarno nam je bilo dosta, ali ja sam otkrila nesto sto me je jako zainteresiralo,doduse malo je perverzno, ali sve ovisi o nacinu gledanja… pa ko zna,mozda bi se i moglo nesto napraviti u tom stilu… naime….primjetila sam dok sam iza grma piskila da me promatraju i nesto sapucu, a i ja sam njih isto zainteresirano promatrala dok su oni ispustali dugi, snazni i nikada prestajuci mlaz, a tek otresanje na kraju me je potpuno zamantalo i dalo mi ostatak..zamisljala sam koji bi to bio dozivljaj, „zlatno tusiranje“…pa jos sa cetvoricom…..hm…hm….hmmmmmmmm…..
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
Rođendanski party

Moja žena i ja smo u braku vec par godina nemamo dece,smatramo da smo jos mladi za takvu odgovornost.
Ona crnka 26 godina vrlodobrog izgleda sa srednjim sisama ali sa odlicnom guzom.
Zove se Marina. Pozvani smo na party povodom rodjendana kod naseg prijatelja,nas desetak sto muskaraca sto zena. Marina se obukla reklo bih s normalno za takve prilike sa haljinom iznad kolena koja ističe grudi,meni jeu vek izgledala sexy pa i tu veče.
Došli smo kod prijatelja malo ranije, sačekavši ostale vec smo popili par pića. Osetio sam vec da me pomalo uzeo alkohol, sedoh u udobnu futelju i nastavio pomalo s picem..
Kako su gosti pristizali pozdravljajuci se grleci itd. Muski su to ocigledno zloupotrebljavali koristeci svaku priliku da malo vše zadrze ruku na nekoj od žena.
Došla je i Jelena Marinina kolegica s posla,mogao sam je videti da je sela pored nje i da su nesto pricale. Alkohol me vec uveliko poneo pricajuci nisam ni primetio da je proslo par sati od naseg dolaska. Ustao sam i primetih da >Marine nema, pomislih nesto ali shvatih da nema ni Jelene, i smetnuh s uma pomisao da bi mozda se mmogla pokupiti s nekim.
Inace jelena je bila zena njenih godina imala je momka par godina s nakanom da se uzmu ove godine.
S obzirom da je party bio u kuci koja je imala i gornji sprat, s wc-om koje su koristile uglavnom zene, odlucih da se popenjem da potrazim Marinu.
Vrata su bila odskrinuta,pa sam usao ne primecen krenuh napred cujem neko komešanje i uzvike.Pridjem vratima vidim Jelenu kako lezi na ledjima dok je jedan momak liže po pički.Onako iznenadjen prodje mi pomisao da se ona treba udati,a da se jebe s nekim likom. Odmaknuh se od vrata krenuh prema dnevnom boravku,osetim Marinin parfem, još u nekom transu od malopre.Slučajno zastadoh opet čujem neke glasove zadovoljstva provirim imam sta da vidim. Marina polugola puši kurac, Dariju (inače slavljeniku). Vratih se korak nazad da me ne primeti,cujem kako joj govori puši ga kurvoo sad cu te jebat ti si moja kurva..
Ne znajuci sta da radim krenuh prema izlazu, napalile su me bile te scene sa sexom. Odlucih da se vratim misleci da nemam sta izgubit. Zastadoh pored sobe gdje je Jelenu nabijao od zada meni n epoznati muskarac,govoreci joj da joj se zahvaljuje na poklonu za Darija koji kako rece nije nista Guzio kako se razveo od zene.Nek si mu dovela tu kurvu samo steta sto ne moze ostati citavu noc Muz joj je dole.Cuo sam kako jelena stenje i kroz zube govori: jedva sam je nagovorila da dodje gore alli uz alkohol moze sve uh jebi me.Podjoh brze napred i vidim zenu kako se nabija na Darijev kurac stajao sam sa strane mogao sam sve videti. Legla je na jastuk a on je od zada poceo jebati glasno se cuo odaranje tela.
Vidio sam da je dario uzeo nesto sa stola videh da j eto mobilni telefon kojim je slikao Marinu a ona od uzbudjenja nije primecivala.
Nastavio je s jakim tempom jebanja osetio sam po uzdasima da su oboje pri kraju. Izvadio ga je koliko sma mogao primetiti solidan kurac, i presao napred stavljajujici ga Marini ispred usta rekavsi joj da ih otvori, ona je to ucinila a on dirajuci se napunio joj usta spermom.Brzo izadjoh vani ugledah preko oka Jelenu koja se vec bila spremila. Sidjoh dole da popijem jos jedno pice. Dolaze njih ddve nakon desetak minuta ,prilazi Marina i ljubi me primetih sveže popravljanu sminku..
Kraj
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
Zimska idila

Spuštaš me na krevet. Već podrhtavam od iščekivanja. Dodiruješ mi usne ovlaš svojim. Tri sata sam putovala, samo da bih ovo ponovo osetila!

Ti si toliko opušten, pričaš, smeješ se, dok tako temeljno istražuješ moje telo, kao da je prvi put pred tobom. A ja ne znam gde se nalazim. Verovatno te gledam kao uplašena životinjica, zapravo samo još ne mogu da verujem da sam tu. Ne znam gde ću sa rukama. Zaboraviću da dišem. Hipnotisao si me, radi šta hoćeš.

Tvoji vreli poljupci me ubeđuju da sve ovo ne sanjam i napokon vraćam kontrolu nad sobom. Prolazim prstima kroz tvoju crnu kosu, zarivam ti nokte u ramena i vucem ih do tvoje guze. Stresao si se, znam da to voliš. Dižeš mi majicu, dahom mi pržiš kožu na stomaku, krv u meni počinje da kuva. Ujedam te jako za vrat i celo telo izvijam ka tebi. Sada ti gubiš kontrolu. Kao u panici svlačiš farmerke i gaćice sa mene. Teško dišemo. Ližeš me po unutrašnjim stranama butina, sve do prepona. Ja već ludim, izdigla sam guzu i čekam te nestrpljivo. Dižem se, otkopčavam ti farmerke i skidam ih sa boksericama.

Kroz glavu mi prolaze sve slike ovog trenutka koje sam zamišljala u toku protekle 2 nedelje. Nežno me grliš i spuštaš se preko mene. Osetim ga na ulazu i ne mogu da se pomerim. Zaustavljam dah, krv staje u mojim venama, sve čeka na tebe da prodreš u mene. Ušao si, i sva sam se stresla. Unutra si do kraja i stojiš. Gledamo se u oči, a onda me ljubiš svuda po licu dok ti ja stiskam guzu rukama. Osetim kako pulsira u meni. Počinješ da se nabijaš polako, a onda ubrzavaš do maksimuma, užasno me paleći.

Rukama prelazim preko tvojih leđa. Ogroman si tako iznad mene, divim se snazi i lepoti tvog tela. Provlačiš jednu ruku ispod mojih leđa i stežeš me do bola, dok se istom jačinom nabijaš u mene. Celim telom si legao preko mene tako da ne mogu da se pomerim ni makac. To me užasno pali, jer sada samo ti kontrolišeš sex. A ti me razvaljuješ divlje, bas kako želim, baš kako je potrebno mojoj pičkici koja bi da proguta ceo tvoj kurac!

Počinjem da dahćem jače i brže. Nabijaš mi jezik u usta, sada teško i dišem. Diže mi se pritisak, pulsira mi u glavi. Ne znam da li je to zbog napaljenosti ili zato što si me celim telom pritisnuo… Imam osećaj da na momente gubim svest, trne mi svaki deo tela.

Ti usporavaš tempo samo toliko da bi mi spustio i skupio noge i stavio svoje preko njih. Sada te osetim i u sebi i među butinama, dok me jebeš svom snagom. Spustio si glavu pored moje, a ja ti zarivam zube u rame i grizem te jako. Samo si zastenjao, osećam da ćeš brzo završiti, a njegovo pulsiranje unutra dovodi me do ludila. Izvijam glavu unazad, gubim kontrolu, odižem karlicu koliko god mogu prateći tvoj ritam. Grče mi se trbušni mišići, celo telo mi se grči. Nabijaš se iz sve snage i tog trenutka nas oboje obliva orgazam! Ona ga stiska, a ja rukama stiskam tebe. Imam osećaj da litre izlivaš u mene, nikako da staneš. Pao si potpuno preko mene i dolaziš do daha. Ja te ljubim svuda i mazim…
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
Ljubav prije svega

Ja sam jedna sesnaestogodisnjakinja(Natalija),koja je vec godinu dana u ozbiljnoj vezi sa muskarcem od trideset godina(Zeljko).Ocekivano svi su protiv nase veze,sem mog oca.On me jedini razumije,zato sto posle razvoda od moje mame zivi sa curom koja mu kcerka moze biti.E zbog toga sto sam ja njega tad podrzala,i on mene sada podrzava,i ja sam mu na tome zahvalna.sa njim sam zivela dve godine,ali sam se osecala kao visak,jer su on i Natasa imali svoj zivot.Ja sada zivim sa Zeljkom.Ovaj dogadjaj koji cu opisati desio se ovog leta.Zeljko i ja smo bili na moru sa mojim rodjakom(Slobodan) i njegovom curom(Manuela),bili smo u Slobodanovom stanu.Dok su Slobodan i Manuela bili na plazi,Zeljko i ja smo ostali u stanu,jer sam bila umorna od sinocne zurke.Ja sam zgodna devojka,crnka,visoka sam 184cm a teska 69kg.Moj Zeljko redovno posecuje teretanu,pa zato ima lepo oblikovano telo,visok 198cm,a tezak je 104 kg.Ono sto me je privuklo na njemu je njegova “frizura”,koje nema je celav,naravno ne prirodno.Toga dana dok sam ja lencarila na krevetu on je otisao do trgovine.Kupio je nekih stvarcica,i odmah otisao u kuhinju.Nakon par minuta uao je u sobu,noseci u zdelicama jagode sa slagom,znao je da ih vooolim.Opkoracio me je i poceo da mi kasikicom daje ih,a nakon toga me zazvalio i ostavio zdelicu na stranu i legao na mene.LJubili smo se dugo,uzivala sam u njegovim poljupcima,niko se nije bolje ljubio od njega,znao je znanje.Skinila sam mu atletsku majicu,i okrenula ga tako da je sada on lezao na a ja sedila na njemu.Ustala sam,obozava kada izvodim striptiz.Polako sam skinula topic sa sebe,a onda mazila cice,preko brusa.Zavukla sam ruku u gacice i nadrazivala klitoris,Skinula sam sortsic koji sam imala na sebi,i ostala u crnom cipkanom vesu.Sela sam na njegove grudi tako da je moja guza okrenuta ka njemu.Mazila sam mu stomak,jezikom kruzila oko pupka,a nakon toga skinula sam mu boxe dok je on meni skinuo tange i brus.Primila sam njegov kurac u ruku i pocela ga obradjivati,kruzila sam jezikom ivicom glavica,onda se spustala do jaja,stavljala ih u usta jedno po jedno,svo to vrijeme on je lizao moju pickicu i gurao dva prsta u nju,godilo mi je to.Okrenula sam se i lagano se spustila do njega,onda sam glavic namjestila na ulaz u moju mackicu,i polako se spustala istovremeno ispustajuci uzdahe zadovoljstva:mmmmm.aaaah.
Uhvatio me je za kukove i nabijao me je sve brze i jace,tda sam vec nekontrolisano pocela ispustati uzdahe:ahaahahahahahah da,to jebi me dudo,aaaaah,ja sam samo tvoja kurvica,da.Svrsila sam.Legla sam na ledja,a svoje noge digla sam na njegova ramena,usao je u mene brzo,nije mnogo bolelo jer se moja mackica navikla na njegovu velicinu,polako je ubrzavao ritam sto je mene dovelo do jos jednog orgazma,guzvala sam i grizla plahtu sa kreveta dok mi je on gnecio sise,bljelo je to,ali ako to njrmu pricinjava zadovoljstvco z a njega sam spremna sve uraditi.I on je poceo glasno uzdisati,znala sam da je brzo gotov,tako je i bilo,jos dva tri puta mi ga je nabio do kraja i osjetila sam da se prazni u mene.Nakon sto mu je kurac ispao sam iz moje pickice,svalio se pored mene i ljubio me je njezno provljaceci prste kroz moju kosu,otisli smo se zajedno istusirat.Nakon sto smo se istusirali,pridruzili smo se Slobodanu i Manueli na plazi.Ako zelite pisacu jos prica o mom sexu sa Zeljkom.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
Slatki sokovi bucmaste tašte - II dio

Masirajuci joj ledja u glavi bura, izmedju nogu takodje. Nezna bela, meka koza njenih ledja me je tako palila, kada sam presao nize niz guzu posle ohrabrujuce njene izjave da joj nije ovako skoro nesto prijalo, i njene ne reakcije na to, znao sam. Desice se…
Lezeci na sotmaku glave okrenute od mene, cutala je. Lagano sam jos dlanovima prelazio preko gole guze.
Nemoj – rece, nije ovo normalno, popili smo, bolje da prestanemo!!!
Nisam se obazirao na to, a ni ona nije bas bila ubedljiva, uzivao samu pogledu i dodiru te velike bele gojazne guze, u kojoj su mi propadali prsti.
Jooj zgadicu ti se – rece, ne izgledam ja kao tvoje vrsnjakinje…
A nije znala da bas meni to treba.
Ustao sam zbacio prekrivac i sa njenih debelih nogu, opkoracio je i nastavio sa masazom njenih velikih guzova, na sta je ona samo blago stenjala. Blago sam joj rasirio guzove i presao jezikom od bucmastih ruzicastih usmina koje mi se ukazase do guze. To je iznenadi na tren.
Ustani -rekoh i klekni na krevet ne savijajuci se.
Posllusala me je i okrenutih ledja izvrsila ono sto sam rekao.
Bacio sam se na ledja i uvukao glavom izmedju njenih nogu. Juuuu- sta to radis, pa ja to nisam nikad…
Sada ces videti sta je uzivanje…. Ispred mene fenomenalan prizor, na mojim grudima sedi tasta ogromnih teskih grudi, stomacica sa strijama, i fino podsisane ribice, ne i izbrijane. Inace gledajuci me zbunjeno kroz njen lep cetvrtast okvir naocara i ravne crne kose.
Osetio sam lep miris jagode, inace njene kupke, i poceo blago da prelazim jezikom preko njene ruzicaste mokre usmine, inace ribice opustene koze ( godine su ucinile svoje ), ali upravo sam takvu i zeleo.
U pocetku blago, i sve jace i jace sam prodirao licem, nosem, jezikom u njeno vrelo grotlo slatkih sokova, istovremeno je cvrsto stiskajuci rukama po guzici. Najpre iznenadjena, pocela je sama da se nabija na moje lice, tako da sam u trenutku ostajao bez daha, da bi njen vrhunac bio gromoglasan, eruptivan, da sam pomislio da ce mi slomiti vrat ( ipak je imala podosta kilograma viska ). Njeni uzdisaji su bili brzi, glasni, dok su i njeni slatki sokovi bili poprilcno obilni.
Ne mogu opisat koliko me je sve to uspallilo, da mislim da toliki vrhunac uzbudjenosti nikad nisam osetio.
Zelim da te osetim, uzurbano je rekla sklanjajuci se sa mog lica, bacajuci se na ledja sa rasirenim nogama, zbacio sam neke slip gace sa sebe, a iskocio je gsn. debeli cijom tvrdocom sam se i sam iznenadio,bio je tvrdji od kamena ( inace prosecne duzine, ali velike debljine ).
Uhhh udahnula je hvatajuci ga, kako je debeo, zgrabila ga je kao da drzi brodsko uze!!!
Daj ga – naredila je, sto sam ja naravno i poslusao i svom silinom uleteo u nju, na sta je samo jauknula, dok sam ja svom snagom navalio, i vrlo brzo doziveo vrhunac, ali zacudo nije padao, zeleo je jos, sto je bilo fenomenalno, nabijajuci je tako grickajuci joj ogromne sike koje su joj se rasule po telu.
Posle duzeg vremena svrsivsi zajedno, donesoh joj casu hladnog vina, cuteci.
Sta je ovo, nismo normalni, rece blago se smiskajuci…
Ovo je ono sto ja zelim od kada sam te upoznao- Znam – rece. Zar mislis da to nisam primetila, kako fiksiras moje sise, guzu..
BIlo mi je zanimljivo pa sam te namerno izazivala, tankim majcama, trenerkama koje su mi se zavlacile u picu.
U pocetku mi je bilo neprijatno, ali sam kasnije uzivala u tvojim pogledima, ipak voli zena u mojim godinama kada se tako neko mlad interesuje za nju. Mastala sam o tebi ali naravno da nisam smela reagovati, odakle znam sta ces uraditi, ipak sam ja majka tvoje zene.
Kada sam doznala da si veceras u gradu, znala sam da ce doci do ovoga!!
Slusao sam je ispijajuci vino, i uzivajuci kao u najboljoj bajci!!!
Znas, od sada me imas kad zelis koliko zelis, i sta zelis – rekoh joj – ipak si mi ti ispunila decacke snove o starijoj dami, a to se ne zaboravlja, nikada..
Inace oboje smo uzivali znajuci da ova tajna nikad nece biti otkrivena, ipak je ona njena majka, a ja njen muz, znaci svi imamo maximalan interes da sve ostane tajna.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
Milan jebe komšinicu Dacu

Jednog dana sam trebao da ideom u skolu sa drugom.Kada sam dosao kod njega pokucao sam na vata i otvorila mi je njegova mama Daca.Ona je bila sisata sa dobrom povecom buljom i posle jutarnjeg tusiranja rekla mi je sad ce Milos da krene samo da uzme ranac.On je izasao i rekao da krenemo i tokom puta setio sam se da mu je tata na poslu a posto svaki dan drkam na njegovu mamu rekao sam mu da sam zaboravio opremu za fizicko i da moram da se vratim i da on nastavi ka skoli.Ustvari sam otisao kod njegove mame koja je bila u bade mantilu kada joj je nesto ispalo ona se sagla a ja sam virio kroz malo otskrinuta vrata.Uvek sam joj mirisao gacice brus i taj dan sam odlucio da je pojebem.Ona me je uvek gledala onako zavodnicki i stalno se smeskala a bila je tako seksi da nisam mogao da odolim.Radila je nesto u kuhinji ja sam pokucao na vrata i usao pitala me je zasto sam se vratio a rekao sam moracu do lekara a zaboravio sam zdravstvenu knjizicu koju sam juce ostavio kod druga u sobi.Rekla je da mogu da je uzmem otisao sam kod njega u sobu a njena soba je bila odmah pored legao sam na stranu gde ona spava skinuo gace i pokusao da joj svrsim na jastuk.Ali tek sto sam skinuo gace ona je videla moju kitu od 19 cm i pitala me sta radim.Ja sam joj odmah rekao da me pali i da ne mogu bez nje ona je skinula mantil i rekla dodji kod mamice da te naucim sta je tucanje.Poceo sam da joj lizem stopala cele noge sise i picku a onda je ona uzela moju nabreklu kurcinu i krenula da ga drka i pusi.Tako je profesionalno pusila samo sto nisam svrsio ali sam se suzdrzao da je ne isprskam.Rekao sam joj da se naguzi i lizao sam joj cmar a onda sam ga polako ubacio u njenu vrelu pomalo dlakavu picku.Poceo sam da je tucam ona je vikala to miki tooooo i pocela da mi pipa jaja svojim kurvinskim rukama.Govorila je to jebi mamicu rasturi kucku pocela je da se lupka po picki izvadio sam ga i seo na stolicu i rekao joj da se nasadi sto je i ucinila dok je skakala lizali smo ze jezicima mesio sam joj sise i onda ga izvadio i poceo da svrsavam lizala mi je muda i drkala dok sam joj svrsio u usta sve je to progutala pomazila me i rekla bio si odlican.Odmah smo sutradan sve ponovili i pitala me kako ti je bilo sa mamicom ja sam je polizao po vratu i licu i rekao fenomenalno to karanje cu uvek pamtiti a sada prelazim na bake iz komsiluka.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
Uzbudljiv san

…milujem ga nezno, od korena ka vrhu i nazad… Ljubim ga nezno, dugo, jezikom meko. Da te upoznam, da osetim sta zelis, da li zuris, da li si nervozan, da li me zelis. Sela bih te na meko i udobno mesto, da se opustis potpuno. Da mi dozvolis da te mazim, da te osetim, da se igram. Volela bih te osetiti u ustima. Jezikom izvuci svo uzbudjenje do vrha i lagano vratiti ka stomaku. Volela bih te pritisnuti zubima lagano i nezno da slast napumpa jos krvi ka meni. Volela bih te cuti kako duboko dises, kako pratis moje pokrete istim ritmom, kako zaustavljas dah i lagano se grcis. Mogla bih tako u beskraj istim ritmom te uzbudjivati, milovati, lizati….

Onda bih ga ipak nezno naslonila na bradu pa na vrat pa bih s njim skliznula oznojanim telom izmedju grudi i preko stomaka ga povela do glatkog neznog brega, da ga upoznam s onim sto ga tu ocekuje. Mazila bih se s njim po celom vlaznom medjunozju. Ponudila bih ti grudi na ljubljenje. Stavila bih ga u sebe malo, samo vrh, tek da osetim vlaznost i tvrdocu, da izjednacim temperaturu…..malo, samo vrh, il mozda jos malo, a onda sigurno jos malo. Sela bih lagano na tvoje krilo. Volela bih te tada ljubiti, vlazno, polako s jezikom svuda. Volim kad si takouzbudjen, kad me zelis. Da me uhvatis za bedra i da mi ne das da se maknem. Da si blizu, da se suzdrzavas, da se smirujes dok me ljubis.

Onda bih lagano ustala i okrenula ti ledja. Ustao bi i ti, naslonio bi se ledjima na zid i privukao bi me uz sebe. Drzao bi me za kukove i lagano navlacio da se stopimo u jedno, da nema otpora, da smo jednako vlazni. Dozvolio bi mi da izvijem telo, da naslonim glavu na tvoje rame, da ti otvorim grudi za dodir. Mazio bi me po vratu, ljubio me vatrenim poljubcima. Mazio bi me po grudima, po bradavicama… spustio bi ruke na stomak. Jednom bi me pritisnuo ka sebi a drugom bi sisao nize i mazio me po klitorisu, jagodicama nezno.

Vratio bi se rukom do vrata. Milovao bi me. Okrenuo bi mi glavu da mi das poljubac. Rekao bi mi da sam lepa, da volis moje telo, da si uzbudjen jako. Dlanom bi lagano sisao niz kicmu, pokupio sav znoj i stegao me jako za guzu. Rekao bi tiho da si majstor, da sam s tobom sigurna, da znas sve, da uzivas u vodjenju ljubavi. Rekao bi da me osecas, da osecas kako pulsiram iznutra.Pricamo tim ritmicnim ulascima i laganim sporim izlascima. Rekao bi da me zelis, da sam divna….rekao bi sve sto treba da me opustis, da ti verujem, da te zelim do bola…. Pa bi me nezno otvorio jednim prstom. Drugom rukom bi me navlacio na sebe i mazio klitoris. Samo lagano da mi dajes ritam..Ja bih vec bila blizu. Telo bi mi se grcilo, ne bih disala. Onda bi polako izasao i pritisnuo glavicem uz guzu. Pricao bi mi da znas, da osecas moj grc, da ces me lagano opustiti. Pricao bi mi da su mi grudi divne, da me neces povrediti, da mi je koza nezna….ulazio bi lagano…….ja ne bih mogla vise da izdrzim.

Pocela bih da svrsavam, telo bi mi se grcilo. Uhvatio bi me za grudi, bradavice medju tvojim prstima. Stegnuo bi ih. Ne bi mi dao da svrsim sama. Navukao bi me na sebe potpuno i dopustio i sebi da svrsis.

Bili bismo dugo u pulsirajucem grcu. Klecala bi mi kolena. Ne bih mogla vise da stojim.

Izasao bi lagano. Spustili bi se na pod nezno pripijeni jedno uz drugo…..
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
Ljetovanje

Radovao sam se njihovom odlasku na ljetovanje, trebao sam drugu godinu zaredom biti opet sam i slobodan sedmicu dana. Prošle godine tih sedam dana kada su starci otišli na ljetovanje bilo mi je najljepše u životu. Meni 17 godina, izlasci, tulumi u stanu, prvi pravi seks sa vršnjakinjom…jedva sam čekao da odu.
Dan prije planiranog odlaska šok. Dolazim doma i čujem njihovu svađu.
” Ti i tvoj posao, uvijek isto. I šta sad? Da ja sjedim u kući i kupam se u znoju umjesto na moru. Pa zar nisi od danas na odmoru?”- galami mama.
” Daj se smiri. Misliš da je meni drago što je ovako ispalo? Znaš koliko mi je bitan ovaj projekat, od ovoga zavisi poslovanje čitave firme. Stvari su se danas zakomplicirale i moram ostati. Daj, smisliću već nešto.”
” A šta to? Koji će nam kurac novci ako ih ne stignemo potrošiti! Već sam sve stvari spakirala, šta sada da radim?”- viče mama već histerično i kroz suze.
” Uzmi lijepo auto, meni svakako ne treba, odeš ujutro sama, ja ću doći čim se sve na poslu smiri. Aranžman sam uplatio unaprijed, šteta da novci bez veze propadnu. Lijepo se opustiš i uživaš. Ili još bolje povedi nekoga sa sobom da ti pravi društvo.”
” Koga? Sve su mi prijateljice već odavno sa muževima na ljetovanju. Koga da povedem?”- bila je ljuta kao ris, hodala je iz prostorije u prostoriju lupajući vratima.
Ja sam nakon prvotnog razočaranja već vidio svoju divnu sudbinu. Svi planovi padaju mi u vodu, ostajem s posvađanim starcima doma. Ili još gore, sam sa ocem ako mama ipak ode sama.
” Ja ću ići s tobom mama. “- bubnuh pokunjeno.
Zastadoše bez riječi obadvoje. ” Mislim, ako ti neću smeteti. Svakako sam slobodan, s frendovima idem na more tek za 15-ak dana. Samo se nemojte svađati. Ako tata u međuvremenu dođe ja ću se vratiti, snaći ću se za prevoz.”
” Ljubav mamina.”- dođe do mene i poljubi me u čelo. ” Jesi li siguran, neće ti biti dosadno s mamom? Bićemo skupa u sobi, nećeš imati društvo, nemoj se mučiti zbog mene bez veze.”
” Ma neće. Bolje biti u hotelu na moru s tobom nego ovdje s tatom “- podrugljivo rekoh namigujući krišom starom.
” Dogovoreno. Spakiraj stvari, krećemo sutra ranije.”- reče izlazeći iz prostorije ne pogledavajući starog. Ali već je bila mirnija.
” Hvala ti za ovo, znam da smo ti poremetili planove.”- uzdahnu iskreno otac. ” Drži, uzmi love da imaš dok si dole ” – baci oveći svežanj novčanica na stol koji sam bez puno razmišljanja spremio u džep.
Nije mi se dalo ići vani tu noć. Iskreno, nisam znao šta bih rekao frendovima zašto me neće biti nekoliko dana. Smisliću već nešto kad se vratim… Tu noć pao je njihov klasični pomirbeni seks, već po običaju sve sam slušao i drkao, stari je jebao malo duže i jače nego inače, valjda da se iskupi. Mama je ispočetka bila nezainteresirana, ali kada se zagrijala postala je glasna kao i obično, prostačila je i svršavala u valovima. Već sam bio navikao slušati ih dok se jebu, čak se više nisam previše ni uzbuđivao. Ali ipak bi ga svaki put kvalitetno izdrkao.
Krenuli smo po dogovoru, rano ujutro, oko 7 sati smo već bili u autu. Stari nas je ispratio, bio je raspoložen. ” Čuvaj mamu, pazi na nju.”- reče poluozbiljno. ” Aha, hoću, ne brini…”- uzvratim u istom tonu.
A imao sam šta i čuvati. Predivan komad žene, u ranim četrdesetima je izgledala puno jebozovnije nego sve moje vršnjakinje. Divna, samouvjerena plavuša, bez ijednog kilograma viška, čvrtih grudi, sa malo jačim bokovima i predivnom velikom guzom. I odlična jebačica, uvijek je bila raspoložena za seks,uživala je u kurcu moga starog. San svakog muškarca, siguran sam da stari nije bio potpuno svjestan kakav komad ima za ženu.
Nakon nekih 5 sati manje-više dosadne vožnje stigli smo pred hotel. Isti onaj gdje ljetujemo zadnjih par godina, sa starcima sam tu bio zadnji put prije dvije godine. Jedan od najboljih na Jadranu, tik uz more, sa privatnom pješčanom plažom. Prijavili smo se i smjestili u već poznatu prostranu i luksuznu sobu sa velikim bračnim krevetom.
” Izgleda da ćemo spavati skupa mama.”- rekoh pomalo zbunjeno. ” Hoćeš da odem na recepciju da zatražim odvojene krevete. Ili dvije sobe ako budu slobodne pa da im nadoplatimo razliku u cijeni?”
” Ma daj ne kompliciraj, meni ne smeta. Krevet je dovoljno velik za oboje. Jedino ako ti mama ne smeta, možda si planirao nešto uloviti…”- smijuljila se. ” Ako budeš trebao sobu za sebe samo reci, mama će se snaći, nemoj da ti ja smetam.”
” Daj mama ne gnjavi.”- odbrusim joj. ” Idem na plažu, jedva čekam da se bacim u more”- reknem joj, spremim se i krenem van. ” Zauzmi nam dobre ležaljke, brzo ću i ja.”
Izletim van, zauzmem nam mjesto, bacim oko da vidim sastav ekipe na plaži. Prema očekivanju, ekipe nigdje, sve stariji parovi ili mlađi bračni parovi sa djecom, ništa meni zanimljivo.
Na sreću, nekih 500 metara dalje bila je stjenovita nudistička plaža koju sam već prije otkrio, natkrivena gustom borovom šumom. Voajer u meni je već znao da ću opet krišom ići poznatom okolnom stazom kroz šumu,prići što bliže i sakriven promatrati. Kao i prije dvije godine kada sam promatrao mamu kako ga puši starom, ogledajući se i pazeći da ih niko ne promatra. Stari je ležao na boku, mama je ležala spuštena među njegovim nogama, sa naočalama na licu i cuclala. Prekidala bi pušenje svako malo, ustajala i gledala okolo. Onako gola, napaljena, željna kurca, sisata, dok rukom prolazi kroz mokru kosu – bila je božanstvena. Kada se uvjerila da nema nikoga u blizini došla je iznad starog, raskoračila se, jednom rukom primila kurac i namjestila ga na otvor svoje izbrijane pičke i lagano skliznula na njega. Znali su da nemaju vremena za maratonsku jebačinu, mama se odmah potpuno prepustila, namjestila se u čučeći položaj, potpuno raskoračila noge i nabijala se do kraja. Pognute glave gledala je kako njena pička proždire kurčinu dok se čuje ritmično lupanje njenog dupeta po tatinim bedrima. Naglo je ustala s njega, kleknula nagužena prema moru, i spustila opet glavu među njegove noge. Držala je kurac u ustima ali nije radila nikakve pokrete glavom, primila je kurac rukom i drkala ga dok se stari grčio. Iscijedila je i progutala svaku kap iz njega. Koja jebačica. Nakon još malo maženja i njenog mačkastog uvijanja na ležaljci bilo je vrijeme da se i ja, iscijeđen i zadovoljan, povučem.
Dok sam stajao u plićaku i razmišljao o tom događaju nisam ni primijetio da se mama spustila na plažu. Naravno, savršeno jebozovna, u bijelom bikiniju. Prvi dan je prolazio po planu i uobičajeno, kupanje, ručak, kupanje, izležavanje, večera, šetnja, spavanje. Bilo mi je neobično spavati u krevetu sa mamom, za divno čudo zaspao sam vrlo brzo uz upaljen tv dok je ona čitala knjigu.
Drugi dan je prošao u istom ritmu, bez veze i dosadno, pravi odmor. Čak mi je takvo ljenčarenje i odgovaralo. Mama i ja smo stalno bili skupa, zezali se i uživali.
Trećeg dana, nakon doručka, kažem mami da ću ostati u hotelu na bazenu.
” Dobro, ja se idem malo sunčati, vidimo se poslije na ručku. Zovi ako šta trebaš, mobitel je uz mene.” To sam čekao. Znao sam da ovo idem se malo sunčati znači idem se skinuti gola na staro mjesto i sunčati svoje dupe da ne ostane skroz bijelo. A voajer u mojoj glavi odmah je znao da to znači da idem i ja gledati.
Promuvam se po hotelu par minuta, pogledam s terase na plažu. Mame, naravno, nema. Vrijeme je da krenem. Izlazim na glavni put koji vodi do hotela, hodam sve do skretanja na glavnu magistralu. I onda okrećem kroz šumu, uskom i gotovo neprohodnom stazom prema moru. Nakon desetak minuta probijanja približavam se poznatom mjestu. Postajem tiši, mada sam siguran da se od šuma valova ništa ne može čuti. Kroz gustiš već nazirem stijene, nakon ovoga pređenog dijela ostaje sve rjeđa borova šuma. Oprezno se približavam najviše što smijem i gledam. Ispred mene u maloj uvalici okruženoj stijenama stariji par, kupaju se. Blizu njih, sa druge strane stijene jedna zgodna crnka srednjih godina sunča se ležeći potrbuške. Ništa previše zanimljivo. Tada u daljini primjećujem maminu ležaljku dosta bliže šumi, u hladovini. Sranje, pomislim, moram se premjestiti. Ponovno se vraćam dosta duboko nazad u šumu i pravim veliki krug kako bi se neprimjećen što više približio. Izbijam na savršeno mjesto, tačno poviše ležaljke, na nepunih desetak metara udaljenosti. Namještam se i mirujem. Moja predivna mama upravo izlazi iz mora. Pažljivo hoda po ošrim stijenama saginjući se i pridržavajući se rukama. Njene velike sise se slobodno klate pri svakom njenom saginjanju, jasno vidim divne, ukrućene bradavice i slane kapi koje klize niz njih. Dolazi do ležaljke, malo je povlači na sunce i liježe tako da joj je samo glava u hladovini. Tek sada vidim koliko sam blizu, klečao sam i nisam se smio ni pomaknuti. Mamina pička ovaj put nije bila potpuno izbrijana. Bez obzira što je prirodna plavuša dlake na pički su joj bile više smeđe nego plave. Nemarno se izležavala, širila i skupljala noge, povremeno rukom prelazeći preko dlačica popravljajući pičkinu frizuricu. Pripalila je jednu od onih svojih tankih, ženskih cigareta. Izgledala mi je strašno napaljeno. Okrenula se na stomak, na suncu je bljesnulo njeno veliko, bijelo, čvrsto dupe. Namještala se na ležaljci, lagano podizala i spuštala guzu šireći povremeno noge. Definitivno je bila napaljena! A onda odjednom shvatih i zašto! Na par metara ispod mene iz hladovine ustade lik kojega do tada nisam ni primjetio. Bio je u dubokoj hladovini tačno ispod mene. Zgodan frajer, dosta visok, potpuno taman i preplanuo. Bio je svega par koraka od moje mame, cijelo je vrijeme znala da je on tu. Potpuno gol, sa napola ukrućenim velikim tamnim kurcem, lagano i oprezno se približi mami sa cigaretom u ruci. Ona i dalje leži potrbuške licem okrenuta prema njemu. Stade iznad nje, kurac mu je visio tačno nad njenom glavom.
” Oprostite ako smetam, mogu li dobiti vatre?”- klasični kretenski upad. Bio sam siguran da će ga mama otkantati. Ma kakvi!
” Naravno!”- milozvučno i uz razvučeni osmijeh odgovori. Okrenu se, dohvati upaljač i pruži ga strancu. On pripali i nastavi- ” Primijetio sam da pušite te tanke cigarete. Je li uvijek tako ili volite pušiti i nešto deblje?”
” Kako kada. Kada sam raspoložena jako volim pušiti deblje.”- odgovori mu grizući donju usnu i zureći u njegovu odjednom potpuno tvrdu kurčinu.
” Jeste li sada rapoloženi za nešto puno deblje”- upita je lagano savinuvši noge u koljenima i stavivši kurac tik do njenog lica. Nisam mogao vjerovati, prestao sam disati. Izbacio sam svoj nabrekli kurac sa strane kupaćih gaća i navlačio ga kao da muzem vime. Čekao sam šta će mama napraviti, ne znajući ni sam šta želim da napravi.
Gledala je u kurac desetak sekundi, a onda kao zadnja kurva zinula i stavila ga čitavog u usta, ostavljajući trag mesnatih usnana na njemu dok ga je polagano vadila van. Stranac zadrhta uz uzdah uživanja, uvlačeći i otpuhujući veliki dim cigarete. ” Mmmmmm, ovo je stvarno puno deblje… i bolje…. ali ja volim dugo pušiti kad je ovako debelo….”- prostenje kurva, kleknu pred njega, zabaci natrag kosu, uzme ga u ruku i stane ga gutati radeći glavom naprijed-nazad i u istom ritmu rukom ga navlačeći. Lijevu ruku spustila je u svoje međunožje i nenormalno brzim pokretima trljala klitoris. ” Pazi… da…neko ne…. naiđe….molim …te…”- mumljala je dok ga je gutala. Stranac diže pogled- ” Idemo ovamo gdje sam ja, još uviše gore, tamo nas niko niotkuda ne može vidjeti”. Prestao sam ga navlačiti i pretvorio sam se u drvenije drvo od ovoga bora kraj mene. Mama ga izvadi iz usta, ustali su i krenuli prema meni. Došli su na strančevo mjesto, koje sam slabo vidio, i pomaknuli se još par metara prema šumi, prema meni, samo malo sa strane. Sada stvarno više nisam smio ni disati, već me hvatala panika, bio sam preblizu.
” Ovdje je dobro.. super… klekni i nastavi …”
Mogao sam čuti njeno disanje dok ga puši, čuo sam i zvuk mljackanja njene pičke koju je trljala raširenih nogu. Divljački je zabacivala glavu u brzom ritmu gurajući ga do grla. ” Šta je ljepotice, jesi se umorila. Daj da ti pomognem, skloni ruku, spusti je…”- stranac je lagano gubio razum. Uhvati je obema rukama za glavu i stane je jebati u usta svom snagom. Mama se nije odupirala, potpuno se prepustila. ” Evo ti nešto deblje kurvo, najdebljee… voliš pušiti deblje kurvetinooo…..dobra si…dobra siii….”- zabijao joj ga je do jaja dok se mami slina cijedila niz obraze. Grgljala je i balila po strančevoj kurčini pred mojim očima. Trzne se natrag, izvadi ga i poče halapljivo lizati od korjena do glavića. Stavila je usne sa jedne strane kurca i povlačila glavu čitavom njegovom dužinom. ” Je li ti dosta pušenja….želim gaaa….u sebi duboko, gotova sam….trebaš mi unutra….odmah….molim teeee….”- prostenja mama i bez čekanja njegovog odobrenja se diže, okrenu se licem prema meni a nagužena prema njemu, raširi noge, sagne se rukama se primivši za gležnjeve i stade lagano uvrtati guzom. Bila je spremna za rasturanje. Stranac je ostavi nekoliko trenutaka tako- ” Predivna si, pogledaj ovo…kurvo prekrasna si….”- drkao je kurac mazeći maminu guzu i gurajući prste u njenu vruću pičku. ” Kurac… molim teeee….kuraaac….”- vrištala je nagužena kroz stisnute zube i izobličenog lica. Stranac se približi, primi je za bokove, stavi kurčinu na otvor njene pičke i sjuri joj ga u vruće grotlo. Mama je siktala neke samo njoj znane riječi, zgrčila se i svršila u trenu. Pička joj je proizvodila divne zvukove, eksplodirala je. Kada je izvadio kurac van iz nje su suknuli mlazovi sokova na sve strane, bila je razvaljena od jednog jedinog njegovog ulaska u njenu pičku. Noge su je izdale, pala je na koljena u ekstazi. Dugo se tresla i svršavala. Na trenutak sam uhvatio njen pogled, suze su joj se slijevale niz obraze, zijevala je hvatajući zrak. Stranca je ova scena potpuno raspametila, podigao je, primio za kosu i počeo je divljački i dugo guziti. Mama je svršavala u valovima, njeno lice je bilo predivno, njeni zvuci dok svršava neopisivi. Nije više bilo nikakvih riječi i razgovora, samo zvuci njene razvaljene pičke, njegovo dahtanje i njena vriska i cviljenje. Stranac je bio gotov, potoci njegovog znoja pomiješani sa maminim sokovima slijevali su se niz njegove noge. Odjednom prestade sa nabijanjem, potpuno iscrpljen i bez riječi okrenu mamu, gurnu joj glavu prema dolje, primi je jednom rukom za lice i stade joj nekontrolirano gnječiti usne, obraze, vući je za kosu. Približi svoj kurac njenom licu i čitavog ga zali ogromnim mlazovima svoje vruće sperme. Kada je završio sa oba dlana razmaza spermu svuda po maminom licu i kosi, bila je sva pokrivena. ” Dobra si ljepotice….dobra si jebačica….prava kurva…”- reče, ode i baci se u more. Mama se polako podiže i lagano, jedva, drhtavim korakom ode do svoje ležaljke i spusti se i ona u more. A ja? Ne znam ni sam kako sam se uspio pomaknuti, bio sam potpuno ukočen. Na pola puta natrag sam hodajući svršio nekoliko puta, bilo je dovoljno da samo jednom nategnem svoj kurac i već sam svršavao.
Vratio sam se u sobu, popio hektolitar vode i legao. Mama je stigla nekih sat vremena iza mene, vidno iscrpljena i umorna.
” Totalno sam izgubila pojam o vremenu. Sunce me opalilo i zaspala sam. Jesi se ti lijepo proveo. Nekakav si mi čudan i umoran.”
” Ma nisam, bez veze, dosađivao sam se.”
” Otac ti je upravo zvao, dolazi ujutro, sve je riješio pa si ti onda sčobodan. A možeš i ostati s nama ako želiš.”
” Ma vidjeću ujutro, dogovorićemo se. Idem do plaže”.
Jesam li ostao s njima? Naravno. U sobi do njihove. Želio sam ih slušati dok se jebu i gledati ih na starom mjestu. Znao sam da će mama biti posebna za starog. Zbog grižnje savjesti. A još više zbog toga što je kurva.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
Moj prvi put

Imala sam 16 godina i do tada se nikad nisam jebala. Imala sam dečka, ali sam se osećala nespremno da “to” uradim.
Jednog dana otišla sam kod Miloša, mog druga, da mu objasnim nešto oko škole. Meni to nije loše išlo, a on me je zamolio pa nisam mogla da odbijem. A nisam ni htela.
Miloš je bio visok i zgodan. Imao je kratku crnu kosu, lepo dupence i bio je sav u mišićima. Skoro sve moje drugarice koje su ga znale su otkidale na njega, a meni je bilo prijatno što sam mogla da budem u njegovom društvu.
Došla sam kod njega uveče oko 7. Nije bilo mnogo da mu objasnim pa sam mislila da kasnije možemo malo da ostanemo i pričamo. Ložila sam se na njega, a mislila sam i da se on loži na mene, ali nisam bila sigurna.

Kad sam stigla kod njega, videla sam da je sam – njegovi su negde bili otišli. Bila sam srećna zbog toga pošto je možda moglo nešto i da bude. Seli smo i za samo pola sata sam mu objasnila sve. Brzo je kapirao pošto je bio jako pametan.
Kada smo završili, rekao je da mora da ode do prodavnice i da ga sačekam tu. Kad je otišao, legla sam na krevet. Razmišljala sam o Milošu, o tome kako je izgledao. Onda sam se užasno napalila… Pošto niko nije bio tu a Miloš trebao da se vrati za 10ak minuta, odlučila sam da uradim “to”. Otkopčala sam farmerke, zavukla prste u moje gaćice i krenula da masturbiram. Mazila sam svoju pičkicu koja se užasno napalila na Miloša. Otkopčala sam trenerku i podigla majicu. Brus nisam imala – nisam htela da ga obučem ovaj put, iako mi je bilo neprijatno. Uhvatila sam se za jednu svoju sisu – uvek sam tako masturbirala. Mazila sam klitoris kružnim pokretima, srednjim prstom ulazila unutra. Posle samo dva ili tri minuta osetila sam da ću svršiti.
A onda su se otvorila vrata od sobe. Nisam čula kako Miloš ulazi u kuću. On je stajao tu, i gledao me, sa jednom rukom u gaćicama a drugom kojom sam uhvatila sisu. Bilo me je sramota. Možda sam htela da Miloš bude moj prvi, ali nisam htela ovako da me vidi – plašila sam se da će pomisliti da sam kurva. On nije ništa rekao, samo je otišao u drugu sobu. Htela sam da odem po njega, da vidim da li je ljut na mene – ipak sam masturbirala u NJEGOVOJ kući… Taman sam krenula da ustanem, a on se vratio samo u majici i boksericama. Videla sam kako mu se kurac ocrtava na gaćama. Bila je to velika kurčina – prvi kurac koji sam videla uživo – ali bila sam sigurna da je veći od mnogih, pošto sam gledala par pornića. Miloš je prišao i seo na krevet pored mene. Bila sam napaljena više nego ikad, pička mi je gorela, bila je vlažnija nego ikad, htela je nešto u sebi… Ja sam i dalje sedela tu, nisam znala šta da radim. I dalje su mi pantalone bile skinute do kolena, a sise van majice, iako sam ih pokrila rukom. Miloš se nasmešio. “‘Ajde, slobodno skloni ruku. Već sam video”, rekao je. Nisam znala šta da uradim. Razmišljala sam o tome kako sam napaljena i htela sam da imam seks sa Milošem. Zato sam sklonila ruku sa mojih sisa, čije su bradavice bile tvrde kao kamen. Milan se nagnuo i uhvatio me za jednu sisu. Naježila sam se, bila sam jako napaljena. Videla sam onaj kurac u boksericama i bilo mi je drago što mu se digao na mene. A ko i ne bi? Prišao je i strasno me poljubio. Uzvratila sam mu poljubac, a onda mi je skinuo pantalone, a zatim i gaćice.
Prvi put je dečko gledao u moju golu pičkicu… I to ne bilo koji, nego Miloš, jedan od najzgodnijih momaka iz naše škole! Gurnuo mi je dva prsta i jauknula sam lagano. Nije se obaziralo nego je samo ubrzao – možda ga je to palilo. Krenuo je da mi obrađuje klitoris i ja sam se topila od zadovoljstva – ovo nikad u životu nisam osetila. Kretao se oko moje pičke a ja sam i dalje drhtala od uzbuđenja, a onda mi je gurnuo prst u moju usku pičkicu. Jauknula sam jače – ovo je bilo najlepše što sam ikad osetila. Ali htela sam da pružim Milošu malo zadovoljstva i nisam htela da primeti da sam neiskusna i da mi je ovo prvi put. “Legni tu pored”, rekla sam mu. Izvukao je prste iz moje pičke i legao. Polako sam krenula da mu skidam bokserice, a iz njih je izašao jedan veliki, debeli kurac. Iznenadila sam se što je izgledao ovako veliki, alil sam ga odmah uhvatila, primakla se i stavila ga u usta.
Bio je mnogo veliki i nisam mogla celog da ga obuhvatim, ali nadala sam se da je to bilo dovoljno. Mogla sam da radim samo ono što sam videla u pornićima do sad. Krenula sam da ližem njegov glavić kružno, a onda se premestila na vrh. Za to vreme, drkala sam mu polako rukom. Nastavila sam da mu pušim, a on je uzdisao od zadovoljstva. Kurac je imao drugačiji ukus nego što sam zamišljala, ali ovako napaljena nisam ni o čemu drugom mogla da mislim.
Posle malo vremena, shvatila sam da moja pička ne može više izdržati. “Miloše, molim te, hoću taj kurac u mojoj pički!”, tiho sam rekla. Pogledao me je značajno. Ja sam znala šta sam trebala da uradim – prvo sam skinula majicu koja mi je smetala, onda legla na leđa i podigla noge. Prstima sam raširila svoju usku pičku koliko sam mogla. “‘Ajde, uđi unutra”, rekla sam stenjajući.
To ga je palilo. Nabio mi je kurac u pičkicu skoro do kraja. Ja sam se naježila i stenjala od zadovoljstva. Ovako nešto nikad nisam osetila – bila je to velika kurčina u mojoj pičkici. Miloš se ljujao napred-nazad, nabijajući mi kurac sve jače i jače. Ovo je bio najbolji osećaj ikad – osetila sam da ću svršiti. Orgazam je dolazio u talasima u kojima sam se topila. Stenjala sam i masirala svoje sise dok je Miloš sada najjače nabijao svoj kurac u moju nenaviknutu, malu pičku. “Sada legni ti, Miloše”, rekla sam. Morao je da svrši – morala sam da ga dovedem do tog orgazma. Legao je na leđa. Kurac mu je bio uspravan. Opkoračila sam ga, moja pička je bila iznad njegovog kurca, a onda sam se nabila.
Osećaj je bio najbolji – ovo jebanje je bilo nešto najbolje u mom životu. Pomerala sam se gore-dole i nabijala se na tu nabreklu kurčinu što sam jače mogla. Nisam htela da izneverim Miloša… Još jače sam se nabila. “Svršavam”, rekao je Miloš stenjajući. Legla sam na leđa i pustila ga da dođe i svrši na mene. Nije bilo bitno, htela sam samo on da bude zadovoljan. Podigla sam se, uhvatila njegov kurac i polako mu drkala.

A onda je svršio. Mnogo sperme je izašlo iz njegovog kurca i palo na moje sise, stomak, na vrh moje pičke, lice, usta i kosu. Nije me bilo briga za to. Polizala sam spermu oko mojih usta. Sperma je imala čudan, slankast ukus – nisam znala da je takav. Prišla sam njegovom kurcu i strasno polizala svu spermu koja je ostala na glaviću. “‘Ajmo da se istuširamo”, rekao je Miloš. Klimnula sam glavom – i trebalo mi je tuširanje, po meni je svuda bila Miloševa sperma.
Otišli smo u kupatilo i stali u tuš kabinu. Dok sam se tuširala, Miloš mi je uhvatio glavu i poljubio me je još jednom. Onda mi je podigao jednu nogu, i neočekivano me pribio uza zid tuš kabine. Onda sam videla da mu je kurac ponovo dignut, a onda sam taj kurac osetila u mojoj pičkici. Ponovo je bilo isto, samo što smo se sada jebali u tuš kabini. Miloš je mnogo jače i brže nabijao tu slatku, veliku kurčinu u mene. Osetila sam da ponovo svršavam, a ovaj put je bilo još lepše. Noge su mi drhtale i klekla sam dole, a onda krenula da mu obrađujem kurac. Lizala sam ponovo i polako mu drkala, sve dok nisam osetila njegovu toplu spermu u mojim ustima. Svršio mi je u usta i to je bilo nešto najlepše što sam osetila. Progutala sam sve u jednom dahu i videla koliko mu se to dopalo. Onda sam polizala ostatak sperme i progutala i njega. Sve vreme sam gledala u njega, a on je izgledao zadovoljno. Dovršili smo tuširanje, a ja sam se još malo mazila po pičkici iako mi nije mnogo bilo do toga.

Sutra, kad smo se videli u školi, kao da se ništa nije desilo. Ali smo, ponekad, kad se nađemo sami, radili ovo isto. Jebao bi me svojom velikom kurčinom, a ja mu pušila i drkala. Ovo je bio moj prvi seks u životu i nisam verovala da će biti ovako dobar.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
Majka i ljubavnica

Majka mi je prišla s leđa i pogledavala preko ramena što čitam. Pitala me je je li naporno učiti i počela masirati u predjelu vrata gdje je znala da me uvijek boli dok sjedim. Odgovorio sam da je u redu i da ne osjećam neku posebnu bol. Ipak, mama je nastavila. Nježno je prstima radila krugove po vratu i potiljku, bilo je drugačije nego prije. Pomislio sam da joj je potrebno malo nježnosti koju je izgubila sa svojim odraslim sinom, ali mi je u isto vrijeme prostrujalo kroz glavu kako joj vjerojatno nedostaje i zrelih muških dodira.

Nakon što mi je otac poginuo prije tri godine majka nije bila ni s kim, bila je potpuno otuđena i povučena. Ja sam je ohrabrivao da nastavi dalje i pokuša naći barem nekog prijatelja za povremene izlaske, ali je to ona s gađenjem odbijala.

“Mama” pitao sam, “Da li želiš da i ja tebe malo izmasiram”.

“Bilo bi to lijepo”, potvrdila je i sjela na stolicu pored moje.

Ustao sam i počeo masirati leđa. Na sebi je imala debeli ogrtač koji mi je smetao i ona je to primijetila.

“Deni želiš li da skinem ogrtač da ti bude lakše”.

“To bi bilo puno bolje ako ti ne smeta”, potvrdio sam.

Nisam ni slutio da ispod ima samo grudnjak, gaćice i najlonke. Kada je skinula ogrtač i ona je shvatila da je gore ostala samo u donjem rublju. Malo se postidila i blago pokrila grudi rukama. Kada sam joj rekao da se opusti, zaista je to učinila tako da je spustila ruke na noge. Predamnom je bio prekrasan prizor zrele njegovane žene. Mama je imala 45 godina, i za ženu te dobi savršenu liniju. Visoka oko 170 cm, lijepog mladolikog lica i kratke prirodno plave kose bila je predmet pogleda muškaraca. Ipak, jedini muškarac u njenom životu u ovom trenutku sam bio ja.

Prelazio sam prstima po koži koja je upijala moje dodire. Tijelo se povijalo prema naprijed i nazad pružajući mi lijep prizor koji sam na momente hvatao s prednje strane. Bile su to bujne i lijepo oblikovane grudi koje su se pod mojim dodirima na leđima polako izvijale prema naprijed. Želio sam produžiti svoj i njen užitak pa sam otišao po kremu u kupaonu. Kada sam se vratio majka je ležala na stomaku.

“Ovako će biti lakše da mi izmasiraš donji dio leđa”, rekla je.

Ja nisam imao ništa protiv. Jedan lijep prizor bio je zamijenjen još ljepšim. Na mom krevetu ležalo je predivno nevino biće koje se nakon dugo vremena uspijevalo opustiti. Prelazio sam rukama po cijeloj površini leđa povremeno dodirujući maminu guzu. Kad bih jače dodirnuo donji dio ona je lagano zastenjala. Očito joj je tako najviše prijalo.

Uskoro mi je ponestalo snage pa sam je zamolio da sjednem na njena leđa kako bi nastavio. Zapravo sam morao sjesti na njenu guzu kako bi nastavio masirati donji dio.

“Tako mi prija kad me masiraš dolje, možeš li malo i niže” rekla je.

Bio sam malo šokiran. To niže je zapravo bila njena stražnjica. To mi se učinilo malo preslobodno, ali je očito jako uživala pa sam nastavio. Imala je na sebi gaćice i debele najlonke pa nisam mogao namazati kremom.

“Sine ugasi svjetlo i namaži me malo kremom i tu dolje”

Bilo joj je očito neugodno da joj vlastiti sin vidi guzu, a nije se htjela odreći svog užitka. Nakon što sam ugasio svjetlo lagano sam skinuo gaćice i najlonke do bedara. Malo se toga vidjelo, ali je soba odjednom drugačija zamirisala. Osjetio sam sokove svoje majke, lijepe i pametne žene koja se počela odavati malim zabranjenim užicima sa svojim sinom. Više nego prizor ogoljenog tijela, taj je miris u meni probudio zabranjene instinkte, maštarije iz tinejdžerskog vremena odrastanja kada sam pomišljao na seks sa svime što hoda pa tako i sa svojom zanosnom mamom. Osjetio sam kako se dolje kod mene sve probudilo. Kurac je sa svakim sljedećim dodirom bivao sve veći tako da je na kraju gotovo počeo izvirivati iz moje trenirke. Pokušavao sam suzdržavati svoje nagone, ali ih je moja majka sve više bodrila svojim tihim uzdasima kada bih prelazio od donjeg dijela leđa, preko guze do bedara.

“Molim te još samo malo prema vratu i gotovo”, zamolila je nevoljko očito htijući da masaža traje što dulje.

Kako sam se nagnuo prema naprijed našao sam se u neugodnoj poziciji. Moj dignuti kurac dodirivao je guzu moje majke. Morala je znati što je to dodiruje dolje. Osjetio sam da zna, ali da je preopuštena da bi se micala. Bila je potpuno prepuštena. U tom trenutku sam se i ja opustio i prepustio užicima svoje mame. I tada sam shvatio što se počelo događati među nama i da ulazim u kovitlac iz kojeg ćemo se oboje teško izvući bez posljedica. Skinuo sam gaćice i trenirku polako do svojih bedara i gotovo legao na majku. Kako sam više masirao prema potiljku tako je moj kurac sve više prodirao prema njenom međunožju. Osjetio sam guste dlačice pod penisom, a zatim i meki vlažni osjećaj koji me je na trenutak zasljepio i paralizirao. Kako je mama malo podigla guzu i pomjerila je prema meni shvatio sam da joj moj mali eksperiment ne smeta i dao mi je hrabrosti.

Stenjanje se sada pojačavalo. Sva moja snaga je bila usmjerena prema dolje. Osjetio sam kako sam glavićem ušao u maminu pičkicu, koja se prvo malo raširila, a onda ponovno stisnula. Taj predivni osjećaj od dolje prostrujao je za tren cijelim tijelom. Zatvorio sam oči i ugurao kurac do kraja u mamu. Zastenjala je jače, ali bez riječi. Nisam niti pomislio da bi me mogla zbaciti sa sebe, opaliti šamarčinu i zauvijek raskrstiti samnom. Bio je to neki nevini seks, koji se morao dogoditi i događao se bez kometara, bez bilo kakvih drugih dodira i bez ugovorenih pravila igre.

Uskoro sam se počeo nabijati jače, ali u laganom ritmu. Nisam mogao dugo izdržati. Već nakon 2-3 minute počeo sam svršavati u svoju vlastitu majku. Osjećao sam kako iz mene izlazi sperma u dugim teškim mlazovima i kako puni stijenke mamine mokre pičkice. Sve je mirisalo na naše sokove.

Čekao sam trenutak da mi se kurac smanji u maminoj pičkici i onda sam izašao iz nje. Legao sam na majčino tijelo, zagrlio je malo ispod grudi i poljubio u vrat. Nakon nekog vremena sišao sam s nje. Okrenula se na leđa. Legao sam na njene tople grudi koje su usljed naše igrarije ispale iz grudnjaka i tako smo odmah zaspali.

Ujutro sam čuo majku kako se sprema na posao. Sišao sam u kuhinju i vidio da mi sprema doručak. Pogledala me je samo kratko i zatim spustila pogled prema stolu. Očito joj je bilo jako neugodno. Nije ništa govorila, bilo je sasvim izvjesno da će nam oboma biti ugodnije ako prešutimo ono što se dogodilo od sinoć među nama. Prišao sam joj s leđa i oprezno je zagrlio oko struka. Nastavila je namještati stol. U jednom trenutku se naglo okrenula kao da mi je odlučila nešto reći, ali se zaustavila. Stajali smo tako okrenuti jedno prema drugom nekoliko sekundi. Kada sam se konačno usudio pogledati je u oči, nježno sam joj prstima podigao bradu prema svojim usnama i poljubio. Odmaknuo sam se samo nekoliko centimetara i vidio da se malo zacrvenila, ali nije imala namjeru pobjeći. To me ohrabrilo pa sam je još jednom poljubio držeći usne duže prislonjene uz njene. Počeo sam ulaziti jezikom. Mama nije pružila nikakav otpor i vrlo brzo sam se se susreo s njenim vlažnim malim jezikom. Majka je počela stenjati kako sam se malo jače stisnuo uz nju.

“Deni, skini se, molim te, svrši po meni” , majka mi je šapnula očito jako uzbuđena.

Malo sam ustuknuo u nevjerici da li sam dobro čuo. Moja rođena majka je upotrijebila riječi da svršim po njoj. Oboje smo bili iznenađeni svojim reakcijama. Stajali smo malo nepomično, a onda smo shvatili da je već sinoć bilo jasno da više nema povratka. Poljubio sam je sada još strastvenije ohrabren njenom hrabrošću da kaže što želi. Mama se stisnula uz mene i zadigla suknju. To je bio poziv da se i ja skinem. Učinio sam to ekspresno, dok se mama odmakla od mene i zadignute suknje sjela na stolicu. Još je samo malo raskopčala bluzu da joj vidim dio grudi i tako me čekala. Dok sam se skidao lagano se mazila po prekrasnim nogama koje su još više dolazile do izražaja u lijepim tankim crnim najlonkama i crnim klasičnim salonkama s ne jako visokom petom. Bio je to prizor od kojeg mi je kurac htio eksplodirati još u pidžami.

Bio sam potpuno gol pred poluobnaženom majkom. Ona očigledno nije imala namjeru se skidati, nisam niti htio razmišljati o razlozima. Prišao sam bliže i odlučio ispuniti njenu želju. Razmaknuo sam malo noge da stanem nad njom što bolje i počeo navlačiti tvrdi penis polako s dva prsta preko glavića. Iz njega je već počela curiti vlažna tekućina koja mu je dala na glatkoći. Mama se nastavila maziti po nogama, da bi u jednom trenutku jednom rukom prešla preko grudi. Razmaknula je bluzu i iz grudnjaka izvadila lijevu sisu. Bradavica joj je bila dignuta. Počela se dodirivati oko nje. Osjetio sam miris njene vlažne pičkice, onaj isti koji sam osjetio i noćas. Prethodio je mom pogledu prema dolje gdje sam pri dnu gaćica vidio vlažni kružić. U trenutku kada sam pomislio kako ću opet ući u majku počeo sam nekontrolirano svršavati. Noge su mi se počele tresti dok sam pokušavao usmjeriti spermu prema majci. Svršavao sam prvo na razgolićenu sisu, a zatim sam kurac usmjerio prema njenim nogama. Prizor je bio božanstveno čudan, nastran i prekrasan, moja divna i topla mama bila je okupana u spermi svoga sina, potpuno ponižena, razotkrivena, slaba pred jednim balavcem koji je imao ono što joj je najviše nedostajalo u životu, tvrdi kurac. U tom trenutku, nedugo nakon svršavanja osjećao sam zadovoljstvo i prijezir prema njoj.

Pognula je glavu i rukom brisala spermu prosutu po bedrima. Bijela sperma utrljana u najlonke polako je gubila svoj sjaj, ostajao je samo karakterističan snažan miris koji se miješao s njenim sokovima. Podigla se i spustila suknju. Nije imala namjeru se presvlačiti, ostala je tako još se samo malo obrisavši oko sisa kuhinjskim papirom. Prišao sam joj i ponovno je poljubio u usta. Skinuo sam joj suknju i gaćice do koljena i zabio prst u pičkicu. Stajala je nepomično i počela stenjati. Prelazio sam prstom brzo po klitorisu i osjetio da je vrlo blizu. Iz pičkice su potekli sokovi u pravilnim mlazovima dok je svršavala na mojim prstima. Još se nekoliko puta zatresala i prestala.

“Moram ići, kasnim” rekla je i za nepuni minut napola razdrljena izašla iz kuće. Predamnom je bio dugi dan pun maštarija i masturbacije, ali i moralnih dvojbi koje će me proganjati ostatak života.

Ja ostao sam cijelo prijepodne. Morao sam spremati ispit, ali pod dojmom onoga što mi se događalo naravno da to nije bilo moguće. Svakih pola sata sam morao masturbirati kako bih se smirio. Emocije su bile pomiješane od ljubavi, seksualne požude do osjećaja stida. Hodao sam gol po kući, napola podignutog kurca provodeći ritual iz djetinjstva. Uzeo sam mamine gaćice i s njima obavio kurac. Zatim bih izvadio iz ormara njen grudnjak, suknju, bluzu, igrao se s njima, mirisao ih i bestidno drkao kao manijak. Sada mi više i nije bilo tako zanimljivo jer su se moje seksualne maštarije počele iznenadno ostvarivati.

Kasno poslijepodne mama je stigla s posla. Bila je evidentno umorna i samo me je pozdravila, zatim se otišla tuširati. Kada se vratila u dnevnu sobu na sebi je samo imala ogrtač. Legla je na trosjed i podigla stopala na moje noge.

“Umorila si se danas” pitao sam je.

“Da, bila je prilična gužva”, odgovorila je istežući se prema natrag.

“Želiš da ti malo izmasiram stopala mama”

“Uh to bi bilo sjajno”, potvrdila je.

Uzeo sam maminu nogu polako i nježno pod svoju ruku. Krenuo sam od sredine stopala na niže, sve do prstiju. Majka je zastenjala od olakšanja. Nisam ni sumnjao da će joj prijati. Ustao sam i otišao po ulje. Stavio sam ga pomalo na stopala i na list. Ušao sam dublje prema njoj tako da mogu masirati cijele noge. Zadigao sam mamin ogrtač do bedara i počeo jako stiskati. Mislio sam da će se pobuniti, ali očito joj je prijalo upravo tako. Odvažio sam se ići više prema gore, prema njenim bedrima. Kako sam tako prelazio po maminim nogama kurac mi se počeo dizati da je vrlo brzo bila vidljiva moja erekcija. Nije ni bilo čudo da sam se tako napalio. majčine noge bile su predivne, s vrlo malo celulita oko bedara, zapravo taman toliko da noge budu predivno prirodne. Koljena su bila glatka i zaobljena, a listovi tanki i dugački. Uskoro sam stavio ulja i na gornji dio maminih bedara i počeo utrljavati. kada sam osjetio blizinu pičkice više se nisam mogao kontrolirati. Prešao sam joj dlanom preko pičke utrljavajući ulje. Mama je zastenjala. Ništa nije učinila niti rekla. Iz dosadašnjeg iskustva sam znao da je to njen način odobravanja.

Ovaj put se nisam zaustavio samo na pičkici. Podigao sam majčinu guzu i polako počeo kružiti prstom oko njenog čmara. Ni sam nisam mogao vjerovati što radim. Mama se činila potpuno opuštenom iako je bila svjesna što namjeravam. Stavio sam još malo ulja na prste i utrljao ga oko majčine guze ulazeći sve dublje prema unutra. Sviđalo joj se toliko da je spustila ruku prema pičkici i počela se nježno maziti po klitorisu, koji je bivao sve vlažniji. Uskoro sam smogao dovoljno hrabrosti da počnem gurati cijeli kažiprst u mamin anus. Jako je zastenjala prvi put, a onda polagano kako sam ga počeo vrtiti unutra. Prizor je bio božanstven i perverzan. Vodili smo ljubav kao dva iskusna ljubavnika, počevši s malim slatkim eksperimentima.

Ohrabren maminim diranjem ja sam izvukao kurac i počekao ga drkati pred mamom.

“Jako je lijep sine”, rekla je tek malo podižući pogled prema meni. “Želiš li da se malo mazimo, da ga staviš mami u guzu, nikad nisam probala”.

Nisam očekivao ovakav direktan poziv od moje, inače sramežljive i čedne majke. Poziv je bio upotpunjen i tako da se mama skroz skinula, okrenula i rukama raširila čmar. Kurac mi se još više napunio i izgledalo je kao da će eksplodirati. Morao sam odmah prići majci i nabiti se u nju. Srce mi je tuklo ludo. Obujmio sam je oko struka, još malo stavio ulja po čmaru i centrirao kurac.

“Samo polako molim te” rekla je sramežljivim tonom.

“Hoću mama, volim te”

“I ja tebe Deni, uđi u mene”

Ušao sam polako i osjetio trnce po cijelom tijelu. Zabacio sam glavu malo unazad i prepustio se ludim strastima da me ponesu. Majka se malo stisnula i zadržala mi kurac da ne izađe. To me je natjeralo da uđem još jače. Zastenjala je kao neka porno glumica. Prekrasan zvuk koji je dopirao iz usta koje su me uvijek bodrile, tješile, ljubile. Sada smo bili samo ljubavnici sa našim životinjskim nagonima. Nije moglo previše trajati to moje užurbano nabijanje. Počeo sam svršavati u maminu guzu u kratkim jakim mlazevima. Uz svaki mlaz vrele sperme oboje smo jako zastenjali od zadovoljstva. Majka se ubrzo opustila i legla. Ja sam samo nalegao cjelinom površinom na nju osječajući kako se kurac smanjuje i polagano klizi iz maminog čmara.

“Je li bilo lijepo sine”, pitala me je brižno, još uvijek zadihana.

“Meni prekrasno mama, hvala ti” odgovorio sam.

“I meni sine, jako sam se lijepo opustila”.

Tako smo ležali nekoliko minuta. Ljubio sam mamu u vrat i mazio je po leđima i guzi. Osjećao sam ipak da i nju trebam zadovoljiti do kraja. Kleknuo sam pored trosjeda i prstom se počeo igrati s njenim klitorisom. Odmah se naježila. Uzeo sam je snažno za bedra i okrenuo prema sebi. Ispred mene je odjednom zablistala mamina vlažna pičkica. Nije bila obrijana, ali me je to još više napaljivalo. Prekrasna scena njenih gustih dlačica s pokojom kapljicom moje sperme bila je nešto najuzbudljivije u mom životu. U nos mi se uvlačio zavodljiv miris zabranjenog seksa. Poželio sam odmah jezikom uroniti u maminu vlažnu pičkicu i osjetiti njene sokove. Nisam niti trenutka oklijevao, jezikom i usnama odmah sam počeo uvlačiti sve te predivne izlučevine naših tijela.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 259 260 262 263 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 12:42:26
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.101 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.