Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 10:22:52
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 1 Član i 11 gostiju pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
1 ... 175 176 178 179 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Erotske price  (Pročitano 26615387 puta)
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.14
mob
Nokia N95 8gb
Brza munja iz Risekshajma

Naslov priče je parodija na nadimak za Opel. Imam 19 godina, obožavam automobile i znam sve i svašta o njima. Moj ljubavni život se oduvek vezivao za automobile marke Opel. Moja prva, ajde da nazovemo to simpatija, devojka s kojom sam se sretao kada sam šetao psa, inače starija od mene par godina, Milica, imala je tamno zelenu Opel Omegu…. To je bilo kada sam imao petnaest godina… Ubrzo sam pošao u gimnaziju, i tamo se u mene zaljubila izvesna Ana, čiji su roditelji imali crvenu Opel Corsu B serije. Iako me je Ana volela, ostali smo samo drugari, jer ja tada nisam bio rapoložen za bilo šta više…
A onda se pojavila osoba oko koje se moj život i danas vrti… Maja! Iako znatno starija od mene (ja sam tada imao 17 godina, a ona 30) i veoma ozbiljna devojka, nas dvoje smo našli neki zajednički jezik…Upoznali smo se tako što sam njenom bratu nešto pročačkao za njegov Alfa Romeo, a onda je on, oduševljen mojim znanjem o automobilima, pojurio da brže bolje to ispriča sestri. Kroz par dana, eto nje na vratima. Htela je da me preko nekih svojih veza progura na medije, i to joj je pošlo za rukom… tada je vozila, a i danas je vozi, crnu Opel Corsu C serije… Tada sam shvatio da Opel nije samo deo mog života, već moja sudbina… Viđali smo se, više kao dobri drugari ili kao kućni prijatelji nego kao momak i devojka i tako je vreme prolazilo… A onda je došao važan momenat u životu svakog momka-prvi automobil. To je trenutak kada dečaci postaju muškarci. Naravno, pogađajte, bio je to Opel. Plavi Kadett C iz 1977. limuzina sa dvoja vrata.Predložio sam Maji da to veče, na moj 18. rođendan izađemo onako kao frendovi, da proslavimo… Prihvatila je oduševljeno i tada nisam znao da će mi se ostvariti moja fantazija. To što smo Maja i ja stvarali je te večeri prestalo da bude prijateljstvo i postalo je veza… Čekao sam u autu, oko 20h ona je došla, bio sam spreman da poletim. Imao sam sve što sam želeo… Auto mojih snova i u njemu žena mojih snova… Bila je prelepa. Srednje duga smeđa kosa, zelene oči, imala je na sebi plavu suknju i belu bluzu… Posle romantične večere vratili smo se u auto bez ikakvog plana šta ćemo i gde ćemo, samo smo znali da nam se ne ide kući. Tada sam primetio da se Majina ruka sve češće spršta na dugački menjač sa velikom kuglom na vrhu… Gledala me je, i kao slučajno pipkala menjač… Postalo mi je jasno koliko je sati. Parkirao sam, samo je kratko pogledao i nedugo potom usledio je sočan kiss! Spustio sam sedišta i prešao u akciju… Skinuo sam prvo nju, a potom sebe, mazio sam je, ljubio po celom telu, dodirivao je… I ona mene. Bili smo nežni jedno prema drugome i sve što smo radili, radili smo sa puno ljubavi… Moj polni ud je odavno bio spreman za akciju. Pošto mi ga je lagano milovala i drkuckala, izvadila je iz tašne kondom i navukla mi ga je… “A sad da vidimo šta znaš!” rekla je oslanjajući se rukama na instrument tablu i propinjući torzo sve više nazad… Nežno sam ušao u njenu malu, vrelu, mokru ribicu, ona se lagano ali sigurno nabijala na njega, i ubrzo smo izvodili ljubavnu igru u savršenom ritmu romantičnog seksa… Uživali smo tako da se to rečima ne može opisati… Posle par minuta usledio je takav zajednički orgazam da to ne verujem da ću ikada opet doživeti. Rekla mi je da oližem sve što je iz nje iscurelo i ja sam poslušao. Zauzvrat, ona je meni skinula gumić i olizala moj ponos. Sve smo ponovili još jednom i tada sam je odvezao kući. Na izlasku iz auta me je poljubila još jednom i zahvalila mi se na divnom provodu koji sam joj priredio… Odtada se viđamo redovno i može se reći da smo u vezi… U međuvremenu sam nabavio još jednog Opela i njega smo proslavili na isti način, ali o tome u nastavku!
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.14
mob
Nokia N95 8gb
mamine mirisne hulahopke



Imao sam 6god kada mi je otac umro posle cega smo majka i ja ostali sami.Ziveli smo u jednom naselju u Beogradu,u kraju koji je vrveo od napaljenih hvalisavih momaka,a neki od njih su bili i moji dobri drugari.Tad sa nekih 15god hvalili su se kako su jebali ko zna koliko riba do sada,dok sam ja bio dosta povuceniji po tom pitanju.Moja fantazija je bila moja majka,na koju sam mastajuci po ko zna koliko puta drkao.A izludjivale su me njene svilene hulahop carape.Radila je kao sef odeljenja konfekcije u robnoj kuci,samim tim se veoma elegantno oblacila.Crnka,visoka nesto vise od 170cm,oko 60kg,lepe zaobljene guze,prelepih izvajanih nogu koje su krasile uvek svilene carape,boje koze ili crne,u zavisnosti sta bi taj dan gore obukla.Dok su drugi pricali kako jebu ribe,ja sam vise od svega obozavao da mirisem mamine hulahopke,a najvise onda kad bi ih mama izula dosavsi sa posla.Uzimao sam ih iz korpe za ves,mirisao stopala i srednji deo koji je jos uvek bio topao i mirisao na maminu vrelu picku.Proslo je par godina i mene je ta opsesija napustila,samim tim sto sam imao ozbiljnu vezu.Sa tom devojkom sam ne dugo posle usao u brak.Sve je bilo ok i sex i sve ostalo,ali mi je opet nadosla moja stara opsesija,sad sam mirisao zenine hulahopke,za sta ona nije znala.Nikada joj nisam rekao za taj fetis koji me je dovodio do ludila.Svemu jednom dodje kraj,pa i meni.Dok sam drkao u zenine carapice nisam zakljucao kupatilo,kad se odjednom otvorise vrata i nasta tajac.Samo me je pogledala i naglo izasla.Pokusao sam na sve nacine da izgladim stvar,ali bezuspesno.Rekla je da ne moze da veruje koliki sam manijak kad tako nesto radim,spakovala jednu torbu sa stvarima i otisla kod svojih.Sutra dan me majka pozvala i rekla da je moja zena zvala i svasta za mene rekla i pozvala me kod sebe da ne budem sam u stanu.I ja sam spakovao par stvari i krenuo kod majke barem na koji dan.Opet je bilo kao nekad,majka i ja sami.Od moje 15-te godine do sada proslo je 10 godina,a majka se ni malo nije promenila.Uvek u zurbi,maksimalno skockana i naravno nikad bez svilenih carapa na njenim sexi nogama.Proslo je par dana,zena je i dalje bila kod svojih,a ja kod majke.Opet mi je majka bila fantazija,toliko sam hteo da je pojebem,narocito sada kada sam par dana bio suvog kurca.Opet sam joj njuskao hulahopke,od cijeg bi mirisa moj kurac nacisto poludeo,pa sam samim tim par puta skroz svrsio u mamine carape.Posle par dana dosla je s’posla,izula svoje crne lakovane sandalice i sela na trosed kraj mene.Imala je na sebi belu kosuljicu sa crvenim tackicama i bordo suknju malo iznad kolena,a ostatak je izdvajao njene sexy noge u boji koze carapama..Nisam skida pogled sa njenih nogu i crvenim lakom namazanih noktiju.Da li je primetila ili ne,ali pitala me da li je istina to sto joj je moja zena rekla,na sta sam ja rekao da je to cista izmisljotina i razlog da bi otiska od mene.Nakon cega je ona ustala,otisla do svog plakara i iznela mi par hulahopki bacivsi ih na pod ispred mene.Oladio sam se,u glavi mi je bilo ludilo,prava konfuzija.Rekla je da ih rasirim i pogledam,sto sam s’nelagodnoscu i uradio.Pitala me da li vidim nesto po njima,rekao sam odricno ne,a sta bih kao trebao da vidim?Uzela ih je u ruke i pokazala mi fleke koje su se jasno videle po njima.Pognuo sam glavu i cutao,bio sam bez teksta.Rekla je znaci istina je,pa zar zbog toga da ti pukne brak manijaku jedan.Sedeo sam na trosedu i bio van sebe,nakon cega sam odjednom kraj sebe na trosedu ugledao maminu podignutu nogu.Pogledao sam u nju i pitao je sta to radi?Rekla je podizuci suknju na gore,jel si toga zeljan,jel to hoces?Ustao sam i krenuo da izadjem iz stana,kad me odjednom ona povuce za ruku.Slinula je kosulju i suknju i ostala u crnom saten brusu,istim takvim gacicama,koje su prekrivale sexy hulahop carapice.Rekla je da bolje jebem nju nego da joj drkam u carape.Vukla me je za ruku ka krevetu,a ja sam ko lud ukrucenog kurca isao za njom.Legla je na krevet skinula brus,nakon cega sam jasno video njene preslatke sise i nadrazene bradavice.Ali to me nije toliko palilo koliko njene noge u carapama,koje su bile sirom ispruzene duz celog kreveta.Prisao sam njenim nogama i poceo sa slascu da joj ljubim prvo prste,a onda i da u usta uvlacim skoro celo stopalo.Zatim sam dosao do njenog medjunozja i vec sam mogao da osetim miris njene picke.Pocepao sam joj carape,pomerio gacice u stranu,koje su vec bile vlazne od zelje za jebanjem.Polako sam joj jezikom dodirivao klitoris,a onda ga sve jace uvlacio u vrelu maminu picku.Sve jace mi je rukama nabijala glavu ka svom medjunozjju uz takvo glasno stenjanje i psovke koje je izgovarala.Tecnost njene picke se slivala iz moji usta niz bradu,hteo sam da to vecno traje.Odjednom mi je rekla da ustanem i stanem iznad nje,sto sam i uradio.Uhvatila me za kurac i pocela da ga dodiruje jezikom,a onda pocela celog da ga nabija.Uhvatio sam je za kosu poput neke kurve i nabija svoj kurac u mamina usta.Onda sam je okrenuo pozadi i drkajuci svoj vlazni nabrekli kurac lizao joj cmar i picku u isto vreme.Voleo sam taj miris njene guze,koji me je jos vise uzbudjivao.Zatim je legla na ledja,a ja sam joj obe noge digao na svoja ramena i u isto vreme je jebao i lizao njena stopala u carapama.Sve ono o cemu sam mastao godinama,sada je postala java,jebao sam svoju majku,otkidao je od kurca.osetio sam da cu da svrsim i izvadio ga,nakon cega je ona ustala,primakla ga ustima i uvukla ga celog u usta.Rekla je,svrsi mami u usta,ajde svrsi,nije prosao ni sekund lavina moje sperme je uletela u mamina usta,a zatim se slivala niz njen vrat i sise.Nakon nekih 15 dana zena mi se vratila i sve je bilo ok,nisam joj vise doticao carape,niti trazio daona bude u njima,nisam ni imao potrebe za tim,jer sam sve to i dalje imao kod svoje majke,skojom se povremeno i dan danas jebem.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.14
mob
Nokia N95 8gb
Mama-moja fantazija


Ovo sto će te pročitati nije samo obicna fantazija,vec moja fantazija koja se obestinjila.Zovem se Uros imam 27 godina,decko koji s’vremena na vreme ima vezice,koje se na zalost ili srecu zasnivaju samo na sexy.Veoma sam priznajem perverzna osoba koja ima sklonosti za mene ka posebnom fetisu.Jos sa nekih 17 godina sam zamisljao sex sa svojom majkom,koja je veoma sexipilna osoba,crne kose,oko 60kg,vitkog tela,zaobljene guze i najlepse od svega prelepih dugih nogu,uvek beskrajno doterana,teda u to vreme je imala 40godina.Posto mi je otac umro kada sam imao 6godina,ziveo sam sa sa majkom,koja je dosta ljubavnika dovodila u kucu,cak sam je par puta video ispred kuce kako se tuca sa nekim tipom u kolima.Prvi moj fetis je bio taj sto sam nakon sto bi se uvece istusirala i legla,ja ulazio u kupatilo i vadio iz korpe njene jos od picke vlazne prljave gacice.Obozavao sam taj prelepi esecijalni miris,koji me dovodio do ludila,kurac mi nikad nije bio kruci.Iz kupatila bih gacice odneo u sobu i sem mirisanja nabijao ih na nabrekli kurac,tacno tamo gde je ostao trag njene picke.To sam radio jedno vreme i naprasno prestao,jer usledile su vezice sa devojkama i to mi nije vise trebalo,prem da je zelja da je jebem i dalje ostala.U mojoj 24.godini javila se zelja za novim fetisom,nisu vise bile gacice u pitanju,vec mamine noge,odnosno jako uzbudjenje za zenskim svilenim hulahop carapama.Poludeo bih kad bih svoju majku video u hulahopkama,uvek bi mi se dizao kurac i prevelika zelja da je celu od stopala na nogama pa sve do picke celu polizem i izjebem.Ne znam ni sam koliko sam puta sputao sebe.Sad mi je opsesija bila kao i sa 17 godina,samo sto vise nisem mirisao i drkao u gace,vec sam krisom iz prljavog vesa uzimao njene svilene,od picke opojne hulahopke.Nosila je razne i crne i boje koze i one sa likrom.Obozavao sam i miris carapa gde su bila njena slatka slopala,uvek nalakiranih noktiju.Dok me jednom to u malo nije kostalo glave.Jednom sam ne iz korpe za ves,posto ih tamo nisam nasao,njene boja koze svilene carape uzeo krisom iz njenog plakara.Vec su jednom bile nosene posto sam opet osetio taj prelepi miris njene picke,kao i miris nogu.Ddok sam drkao u njih slucajno sam u njih svrsio,nakon cega sam ih u brzini vratio u plakar.Majka je ujutru trebala da ide na posao i verovatno te iste htela opet da obuje.posto sam jos sanjiv lezao u sobi,zacuo sam kako kaze da ne moze da veruje da su joj carape uflekane.Pravio sam se da spavam i nisam se obazirao,nakon cega je bas u tim otisla na posao.Tada sam samom sebi rekao da to ne sme vise da se ponovi i da nikad vise necu uzeti njene carape.To popodne je dosla kuci,ja sam cutao i pravio se kao da nista nisam cuo to jutro.Medjutim osetilo se kod nje da nesto nije kako treba.usla je u svoju sobu,upalila TV i pozvala mene da dodjem.Lezala je na trosedu sa podignutim nogama na nekom jastucetu i zalila se kako oseca bol u slopalima.Pitala me da li mogu malo da joj izmasiram stopala i listove.Mene je oblio znoj,a u isto vreme je poceo da mi se dize kurac.Morao sam da sednem kraj njenih nogu da ne bi videla izbocinu ispod trenerke.Nista lepse nisam mogao da pozelim,te noge u svilenim carapama su me izludjivale,a narocito miris njenih nogu.U jednom momentu sam hteo da joj polizem prste na nogama i osetim njihov ukus,ali naglo sam ustao i izasao iz sobe razmisljajuci da li je videla moj dignuti kurac.tisao sam i zaspao u svojoj sobi.Neki osecaj me probudio,nakon cega sam se naglo okrenuo iza sebe i video majku kako stoji na dva koraka od kreveta.U tom momentu sam se i uasio,ali odjednom i uzbudio,jer nije imala bade mantil,koji je obicno nosila po kuci,vec tamno plavi satenski brus a noge su joj krasile crne sjajne hulahopke koje su gore prelazile preko istih saten plavih tanga gacica i lakovane crne sandalice,koje su napred bile otvorene i otkrivale njene crvenim lakom obojene nokte. Skamenio sam se,pomislio sam sta hoce,otkud ona ovde,bio sam u haosu.Prisla je krevetu i ja sam je pitao sto je tako obucena,sta hoce.Na sta je ona rekla da se uverila u ono u sta je sumnjal.Pitao sam je a u sta si se to uverila,nakon cega je rekla da ja to dobro znam!Sela je na krevet,lagano izula sanddale i noge primakla mojim.Kurac je poceo da radi svoje,sto je i ona videla,jer nisam mogao to da prikrijem,a i vise me nije bila briga.Rekla je da je na to mislila i da je sumnjala da joj uzimam carape,ali nije bila sigurna dok nije videla one uflekane,a i da mi se digao kurac dok sam joj masirao stopala.Pitala me da li hocu opet da joj izmasiram stopala?Imao sam tremu,kao nikad,ali sam rukama nezno poceo da jo masiram prste,a zatim sam pognuo glavu i poceo da joj ljubim i jezikom dodirujeem vrhove prstiju.Ona je mirno lezala i svojom rukom me uhvatila za lice i privukla ga svom vrelom medjunozju.Poceo sam kroz carape i plave tange da joj lizem mirisnu pickicu,koja je bila sve vlaznija i vlaznija.Pocepao sam joj carape,taman toliko da mogu jezik da provucem,pomerio joj gacice u stranu i video dlakavu pixku svoje majke.Polako sam je lizao,a ona je moju glavu sve jace nabijala ka svom medjunozju.Picka joj je bila puna sokova,koji su se slivali niz moja usta i bradu,Odjednnom mi je podigla glavu i rekla da stanem iznad nje,skinula mi bokserice i primakla usta mom nabreklom kurcu.Prvo ga je nezno dirala jezikom,da bi ga onda celog strpala u usta.Nisam mogao da verujem,napokon jebem svoju majku i to u usta.Izvadio sam ga i sad sam ja preuzeo ulogu,okrenuo sam je pozadi i poceo da joj lizem malo cmar,malo picku,a narocito su me palile njene noge u carapama,koje su doticale moje butine.Jecala je i govorila sto je nisam ovako i ranije jebao,da sam pizda,nakon cega sam je okrenuo na ledja,pocepao jos carape,ai mokre tangice,nakon cega sam joj svom zestinom nabijao kurac do kraja.Dok sam je jebao digao sak joj noge na svoja ramena i u isto vreme jebao vlaznu,vrelu pickicu i cela njena stopala stavljao u svoja usta tako da su joj carape na prstima bile skroz vlazne.Izgubio sam skroz kontrolu,nakon cega sa je opet okrenuo pozadi i pokusao da joj stavim kurac u dupe,makon cega je zajecala i molila da to ne radim.Rekao sam joj sad ces da vidis kako pizda jebe.Polako sam joj stavljao,i osecao blagi miris njenih tecnosti iz dupeta.Prvo se opirala,a onda odjednom je pocela da se i sama nabija na moj kurac.Vikala je TO,TO,sine jebi mamicu,tako se jebe…Osrtio sam da cu uskoro da svrsim,izvadio ga,nju okrenuo,nakon cega ga je sama uzela primakla ustima i svrsila u njih.Proslo je 3 godine od tada,sad mi je 27 god,nemam devojku,ali zato skoro svako vece i dalje jebem svoju majku,a najbitnije sto obuce i obuje sta god ja pozelim…
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 4152
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 6120
Dugo sam razmisljao da li da posaljem ovu pricu ili ne. Ona je deo moje intime, ali takodje i vrlo uzbudljiva. Ipak svestan sam da je ovo samo internet pa stoga evo vam malo zabave. Bio sam razdvojen od svoje devojke dva meseca. Razlog? Jednostvno imala je svojih problema i pala je odluka da se rastavimo na neko vreme. Znao sam ja da to ima neke veze sa bivsim deckom, ali sam sve to precutao i resio da sacekam tih dva meseca. Prvi put smo se videli posle dva meseca i ona je dolazila kod mene.

Culi smo se telefon nekoliko puta i razmenili par porukica. Bio sam cvrsto resen da opet budem sa njom! Kada sam je ugledao na vratima umalo nisam pao na dupe! Bila je u crnim pantalonama, a gore je imala uski dzempercic koji je nagovestavao njene predivne sise. Seli smo u dnevnu sobu i razgovarali. Prica se polako prebacivala na njenog bivseg decka i kako ga je vidjala u ova dva meseca i kako je jednom otisla kod njega u stan...i ja sam sada cekao nastavak, bio sam poprilicno smiren za celu situaciju. Imali smo dosta poverenja jedno u drugo i tada krece njena prica: "Znas otisla sam kod njega.

Znas koliko sam ga volela, verovala sam da treba da imam nesto sa njim. Kada sam ga videla poludela sam! Tu je bio i njegov drugar, ali meni nije smetalo. Sedeli smo i pricali, a on se sve vreme muvao oko mene. Pipkao me po kolenu, ljubio me u vrat i tako to, kao da smo zajedno. Bila sam raspamecena. Obukla sam se pomalo kurvinski jer sam htela da ga zavedem. Imala sam usku majcu sa velikim dekolteom, a dole bele pantalonice. Ispod naravno tangice." Vec sam poceo polako da se nerviram jer sam znao da ovo nece valjati, ali sam cutao.

"Ubrzo sam ustala do kujne da sipam sebi vode, kada mi je prisao sa ledja i uhvatio me za sise. Poludela sam! Pocelo je da me ludacki ljubi, da me vacari da mi otkopcava pantalone. Nisam dala jer je u drugoj sobi bio njegov drug. Tada mi je predlozio da i on ucestvuje u svemu ovome." Na trenutak je zacutala, ali sam znao sta znaci, ostajao sam polako bez reci nisam znao sta reci na ovo, cutao sam i cekao dalji deo. "Pristala sam, ni sama ne znam zasto! Budala sam i mislila sam da treba da ga usrecim.

Usli smo u sobu i ja sam samo klekla pred njega. Njegov drugar je sve to gledao mirno, kao da zna sta se sprema, a ja glupaca nisam znala da je sve namestaljka. Svukla sam mu trenerku i uhvatila ka za kurac. Zazmurila sam i pocela da mu ga pusim. Gledao me je pravo u oci iako zna da to ne volim. Njego drugar je sedeo i nadrkavao svoj kurac." Bolje da ne znate moju reakciju u tom trenutku! Bio sam doslovno sokiran!

Ipak idalje cutim i slusam. "Tada smo presli na krevet. Idalje sam pusila mom bivsem, a njegov drug mi je prisao sa ledlja i svlacio pantalone. Pustila sam ga, cak sam isturila dupe da me bolje dohvati. Naravno trazila sam da prvo stavi kondom. Odavno sam bila ovlazila tako da je lako usao. Moj bivsi je poceo da nadrkava dok sam mu lizala jaja, ali nisam zelela da svrsi. Izvukla sam se od njegovog drugara i okrenula se ka njemu.

Cekala sam da me pojebe. Rasirila sam noge kao luda. Legao je preko mene, a drugar je ostao da stoji u visini mog lica. Uhvatila sam njegov kurac i pocela da ga lizem i da mu gnjecim jaja dok me je bivsi punio dole." Idalje sam sedeo mirno, ali priznajem digao mi se. Dva meseca sam bio strpljiv cekajuci da vidim sta ce da se desi i sada sam hteo da cujem sve. Vec mi je bila muka od svega! Bilo joj je neprijatno dok mi prica, ali bilo me je briga! "Tada je drugar predlozio da me uhvate u sendvic. Ukapirala sam sta mi se sprema, ali prvo nisam htela da pristanem. Ipak proradila je kurva u meni i pristala sam.

Nikada se nisam jebala u dupe pa mi je bilo poprilicno neprijatno. Decko me je vec jebao u pickicu, a drugar je mazao moj cmar i to prija priznajem. Ubrzo je poceo polako da mi ga uvlaci i to u ritmu koji sam sama diktirala. Na kraju ga je skoro celog ugurao i tako su me cerecili. Dupe me je bolelo dosta, ali sam trpela. Ta poza mi i nije bas prijala pa sam se okrenula tako da me bivsi idalje jebe u picu, a da drugaru pusim. Skinula sam mu kondom i pocela da ga lizem od dna do vrha." Ja sam vec uveliko u gacama pucao, srce mi je lupalo, a u glavi mi je bubnjilo! "U tim trenucima sam pocela da se sve vise priblizavam vrhuncu, a kada je poceo da me zabija kao divljak svrsila sam!

Samo sam klonula. Nisam otvarala oci par minuta, a kada sam ih otvorila stajali su iznad mene sa svojim podignutim kurcevima cekajuci. Uhvatila sam i pocela da ih nadrkavam i da im usnama drazim glavice. Uskoro su me obojca polili po licu i po sisama. Znas koliko volim kada mi se sperma sliva niz grudi i lice. Na njihovo nezadovoljstvo drzala sam usta zatvorena! Ustala sam i otisla do kupatila da se umijem. Kada sam se vratila drugar nije bio tu. Osecala sam se uzasno i znala sam da sam dotakla dno!

Tada sam i otisla da se nismo pozdravili i vise me nije zvao niti sam ja ista vise zelela sa njim." Tada je zacutala i cekala moju reakciju. A sta ja da kazem na ovo?! Pogledao sam je pravo u oci i rekao: "Ispala si glupa i dozvolila si sebi da ispadnes drolja!" "Znam." rekla mi je. Pogledala je i rekla jos: "Sigurno me mrzis zbog ovoga?" Uhvatio sam je za glavu i povukao na dole. Spustio sam joj glavu u krilo i osetila je moj kurac. "Popusi mi sada pa cemo razgovarati." Izvadila ga je i pocela da lize i da ga uvlaci.

Uvlacila ga je dosta duboko, a ja sam se osecao kao na sedmom nebu! Uskoro sam poceo da svrsavam i to njoj u usta nije pomerala glavu iako sam najavio da cu svrsiti! Kada se digla video sam jednu od onih scena iz pornica. Niz usta joj se slivala sperma, a ona se oblizivala... Pogledao sam je. U sledecem trenutku lezala je rasirenih nogu, a ja sam namestao kondom! Nije mi trebalo mnogo da svrsim jos jednom, ali smo ovog puta to uradili obostrano.

Pre nego sto cemo nastaviti ludovanje te veceri rekla mi je: "Izvini sto sam ispala drolja necu vise nikada!" Od te veceri smo opet zajedno i veza nam je nikada lepsa.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
Nokia N95 8gb
Brza munja iz Risekshajma


Naslov priče je parodija na nadimak za Opel. Imam 19 godina, obožavam automobile i znam sve i svašta o njima. Moj ljubavni život se oduvek vezivao za automobile marke Opel. Moja prva, ajde da nazovemo to simpatija, devojka s kojom sam se sretao kada sam šetao psa, inače starija od mene par godina, Milica, imala je tamno zelenu Opel Omegu…. To je bilo kada sam imao petnaest godina… Ubrzo sam pošao u gimnaziju, i tamo se u mene zaljubila izvesna Ana, čiji su roditelji imali crvenu Opel Corsu B serije. Iako me je Ana volela, ostali smo samo drugari, jer ja tada nisam bio rapoložen za bilo šta više…
A onda se pojavila osoba oko koje se moj život i danas vrti… Maja! Iako znatno starija od mene (ja sam tada imao 17 godina, a ona 30) i veoma ozbiljna devojka, nas dvoje smo našli neki zajednički jezik…Upoznali smo se tako što sam njenom bratu nešto pročačkao za njegov Alfa Romeo, a onda je on, oduševljen mojim znanjem o automobilima, pojurio da brže bolje to ispriča sestri. Kroz par dana, eto nje na vratima. Htela je da me preko nekih svojih veza progura na medije, i to joj je pošlo za rukom… tada je vozila, a i danas je vozi, crnu Opel Corsu C serije… Tada sam shvatio da Opel nije samo deo mog života, već moja sudbina… Viđali smo se, više kao dobri drugari ili kao kućni prijatelji nego kao momak i devojka i tako je vreme prolazilo… A onda je došao važan momenat u životu svakog momka-prvi automobil. To je trenutak kada dečaci postaju muškarci. Naravno, pogađajte, bio je to Opel. Plavi Kadett C iz 1977. limuzina sa dvoja vrata.Predložio sam Maji da to veče, na moj 18. rođendan izađemo onako kao frendovi, da proslavimo… Prihvatila je oduševljeno i tada nisam znao da će mi se ostvariti moja fantazija. To što smo Maja i ja stvarali je te večeri prestalo da bude prijateljstvo i postalo je veza… Čekao sam u autu, oko 20h ona je došla, bio sam spreman da poletim. Imao sam sve što sam želeo… Auto mojih snova i u njemu žena mojih snova… Bila je prelepa. Srednje duga smeđa kosa, zelene oči, imala je na sebi plavu suknju i belu bluzu… Posle romantične večere vratili smo se u auto bez ikakvog plana šta ćemo i gde ćemo, samo smo znali da nam se ne ide kući. Tada sam primetio da se Majina ruka sve češće spršta na dugački menjač sa velikom kuglom na vrhu… Gledala me je, i kao slučajno pipkala menjač… Postalo mi je jasno koliko je sati. Parkirao sam, samo je kratko pogledao i nedugo potom usledio je sočan kiss! Spustio sam sedišta i prešao u akciju… Skinuo sam prvo nju, a potom sebe, mazio sam je, ljubio po celom telu, dodirivao je… I ona mene. Bili smo nežni jedno prema drugome i sve što smo radili, radili smo sa puno ljubavi… Moj polni ud je odavno bio spreman za akciju. Pošto mi ga je lagano milovala i drkuckala, izvadila je iz tašne kondom i navukla mi ga je… “A sad da vidimo šta znaš!” rekla je oslanjajući se rukama na instrument tablu i propinjući torzo sve više nazad… Nežno sam ušao u njenu malu, vrelu, mokru ribicu, ona se lagano ali sigurno nabijala na njega, i ubrzo smo izvodili ljubavnu igru u savršenom ritmu romantičnog seksa… Uživali smo tako da se to rečima ne može opisati… Posle par minuta usledio je takav zajednički orgazam da to ne verujem da ću ikada opet doživeti. Rekla mi je da oližem sve što je iz nje iscurelo i ja sam poslušao. Zauzvrat, ona je meni skinula gumić i olizala moj ponos. Sve smo ponovili još jednom i tada sam je odvezao kući. Na izlasku iz auta me je poljubila još jednom i zahvalila mi se na divnom provodu koji sam joj priredio… Odtada se viđamo redovno i može se reći da smo u vezi… U međuvremenu sam nabavio još jednog Opela i njega smo proslavili na isti način, ali o tome u nastavku!
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
Nokia N95 8gb
Prijateljstva i seks 3



Budući da je preduzeće bilo u zoni izvan grada,Goran je često povezao kolege iz firme do posla ili sa posla.Sa njim je na posao putovala je Radmila a ponekoad još neko od kolega ako nema svoj standardan prevoz.radmila je imala muža kome je ona bila druga žena i sa njim je imala dete.Goran i ona su bili kolege koje su radile zajedno u sektoru ali ne u istoj kancelariji.Ona je bila otvorena i bez dlake na jeziku.Ona je radila zajedno u kancelariji sa Tanjom.Jednom prilikom Goran je otišao na gradsku plažu i tamo je sreo koleginice iz firme koje su same ili sa decom tamo bile,gde se sa njima kurtoazno pozdravio.Gledao je da izbegne Vesnu M. koja svaku šansu za seksom jedna čekala.naišao je pokraj Rade i nenog sina i Tanje koje su bile na plaži.Tanja je izgledala izazovno u crnom izazovnom dvodelnom kupaćem kostimu čiji su trouglići na donjem delu pokrivali njene sise.rada je pre udaje bila malo jača a li je nakon porođaja ostalo njeno veliko dupe,dok joj je stomak bio ravan bez sala,ali kao da je malo omršavila.Bila je u nekom dvodelnom plavom kupaćem kostimu.Sa njima je bila Radina sestra ( to sam saznao tek kasnije).U jednom momentu Tanja se sagla i naguzila a Rada je prokomentarisala da ju je Goran video i u boljoj pozi,i ona je pocrvenela kao paprika.Goran je produžio ali ga je mučilo kako je to Rada saznala.Kada su se posle odmora vratili na posao vrebao je momenat da to sazna ali nikada nije bio nasamo niti sa jednom od njih.
Kad su krenuli kući pre ulaska u automobil Goran je radi rekao da mu se čini da je malo omršavila,našta ga je ona pitala jer joj dupe manje?Malo ga je iznenadila takvim odgovorom i u priči koja se razvila ona joj je rekoa da postoje tri načina da se upozna neka osoba našta je ona dodala da osobu koju želiš upoznati moraš i jebati.Goran ju je pitao dali je mislila nešto konkretno sa time ona mu je rekla da je rekla što je mislila i da izvuče zaključak,i Goran ju je pitao dali to znači da je za seks sa njim i odgovor je bio potvrdan.Goran je smišljao gde sada otići rođaka u čiji stan je vodio Tanju je kući.Rada mu je rekla da nema slobodan prostor i da vozi na periferiju gde ima prostora i gde se često odlazi na izlete ili kada oženjeni i udati imaju potrebe za tim.Poslala je poruku mužu da ode po dete u vrtić jer ona ima obaveza i ugasila telefon.Goran je bio iznedađen ali je postupio kako mu je rekla.Doli su tamo i otišli na jedno skrovito mesto.Goran je zaključio da Radi ovo nije prvi put ali mu to nije bilo bitno.Pošto su bili u automobilu prostor se bio skučen,ali se rada svoje odeće veoma brzo oslobodila i prepla na skidanje Gorana koji je za tili čas bio go i sa podignutim kurcem koji je ona stimulativno nadražila par puta rukom,a putom da počela pušiti dok je on prtima nadraživao njenu pičku.On je ostao u sedećem položaju a ona je sela na njegov već tvrd kurac koji je prosto uleteo u njenu pičku.Često su menjali poze ili je bila okrenuta leđima ili licem prema njemu.Na posletku su zauzeli pozu tako da je ona legla na sedište a on je podigao noge na njena ramena i gurno joj kurac u njenu komotnu pičku i ubadao kao mašina.Osetio je da mu se bliži vrhunac a to je osetila i Rada i rekla mu je da svrši unutra,budući da ima zaštitu što je on sa rezervom učinio,jer navodno ima obaveza u gradu i nesme se osećati i biti ulepljena od sperme.Goran je zaključio da joj sve ovo nije novina mada je slušao priče o njoj i kolegi Radovanu i još jednom kolegi i sad mu se to činilo vrlo verovatno.
Nekoliko dana niti u odlasku i povratku sa posla niti u firmi imali mogućnost da pričaju o onome što se desilo.Posle nekoliko dana na povratku sa posla Rada ga je zamolila da svrate do stana njene mame kako bi pogledao šta je sa šporetom jer mu je rad sa stujom bio hobi.Nesumljajući on je pristao.Otišli su do stana,a aauto je parkirao ispred zgrade.rada je izašla i rekla mu da sačeka par minuta i da zatim dođe do stana čiji mu je broj rekla.malo mu je nešto bilo čudno ali je prećutao i uardio kako mu je rečeno.Izašao je koji minut kasnije zaključao auto i krenuo put stana.Kada je došao do stana pozvonio je i ušao u stan u kome nije naprvi pogled bilo nikoga.Kada se okrenuo rada je bila na nekoliko metara od njega i već je bila bez košulje koja je stajala prebačena preko fotelje.Ona je prišla i bez časenja počela da skida Gorana počevši od košulje,prešavši na pantalo ne iz kojih je uz njunu pomoć ispao prilično ukrućeni kurac.Ubrzo se oslobodila i svojih pantalona,gaćica i grudnjaka i uhvatila Gorana za ruku koji je bio u nekom transu i kao hipnotisan išao za njom dok je ona vrckala svojim velikim dupetom, što je uzrokovalo da njegov kurac postane toliko ukrućen da je bio spreman za dejstvo.Ona se ušavši u sobu koja je bila njena devojačka soba dok se nije udala stala ispred kreveta i okrenula se tako da je ukrućeni Goranov kurac stajao u visini njenog stomaka koji je bio ravan.Uhvatila ga je rukon za kurac sela na kraj ležaja i počela da drka a zatim i puši njegov već ukrućeni kurac.Nije puno trebalo i Goran je iz njenih usta izvađani kurac ,posegnuo ga je kao njenoj pički.Rada je legla na krevet i on je legao prteko nje i gurno joj kurac u već vrelu pičku.Sve brže je ubadao i vadio kurac iz njene pičke,a ležaj pod njima se uvijao a opruge su svirale kao sinfonijski orkestar.Ustali su i ona je zauzela takvu pozu da ju je on jebao od pozadi i svoj kurac joj je ponovo još silovitije gurao u pičku ,posle desetak minuta počeo je da trza i sadržaj sperme je istresao u njenu utrobu.rada je ustala i otišla do do kuhinje iz koje je došla sa ćašicom žestokog pića koje je iskapila na eks i sipala drugu čašu koju je takođe popila.Uzela je odelo i počela da se oblači i tada je prišla goranu koji je ustao i dupetom ovlaš okrznula njegov kurac što je imalo za reakciju da mu se kurac počne dizati.Prišao je Radi koja je počela da se oblaši počeo ponovo da je svlači.Ona je rekla da nesmeju ostai dugo ovde jer će se u skorije vreme njena mama vratiti.On nije mario za to i povukao ju je na sebe ona se oslobodila gaćica i grudnjaka,ali se ubrzo i kod nje izgubio strah i strepnja od maminog povratka.rada je zajahala Gorana priličnom žestinom ali kao da je požurivala.Ubrzo je ustala i sela na njegov kurac ali je sada bila okrenuta licem prama njemu i tako se u toj pozi jebačina odvijala prilično dugo.Od žara jebačine nisu ništa primećivali,a Goran je osetio da će ubrzo svršiti i rada je usla sa njega on je poskočio i sadržaj sperme ispresao po njenom telu,sisama,a u tom momentu je njena mama Žana pojavila se na vratima.Nije bilo potrebe da se bilo šta objašnjava.Koliko je čudno gledala iznenađena prizorom toliko je kao ukopana gledala u Goranov kurac koji je podrhtavao.Umesto prekora počela je da se oslobađa odeće,a budući da je radu rodila veoma mlada još je bila u formi,a bila je razvedena i imala je nekoliko švalera,jebača.Imala je još veće dupe od rade velike sise i male naslage sala na stomako,blago formiran stomačić.Otvorila je svoju tašnicu i izvadila kondom koji je otvorila i navukla kondom,objasnivši da se zaštiti jer nije koristila drugu zaštitu.Goran je legao na krevet i Žana ga je zajašila skackajući a njeno dupe i sise su poskakivali a stomaci su se blago sudarali.Promenili su pozu onase oslonila laktovima o krevet a Goran joj je nabio kurač s leđa u njenu pičku,i u sobi se osim škripanja kreveta moglo čuti i pljeskanje Žaninog velikog dupeta.Polse nekog vremena Goran je osetio da će svršiti izvadio je kurac skinuo kondom i svršio po njenim leđima.Ustao je obukao se i izašao i otišao kući.Nekoliko dana Rada je na posao dolazila sa drugim kolegom a polse mesec dana nije je bilo na poslu od šefa je Goran čuo da je na rada na bolovanju.Idući sa posla Goran je slučajno sreo Žanu i ona ga je zamolila da popričaju.Izvinila mu se za ono što se desilo neki dan ali ga je zamolila da prekine sekualne odnose sa Radom čak mu je rekla da,postoji šansa da ju je napumpao,što i nije čudo jer je oba puta svršio u nju.Posle mesec dana sreo je Radu na poslu za vreme pauze i ona mu je rekla da nije pametno da se više viđaju i da sa njim ide automobilom i da se kod muža jedva izvukla,a da je ostala trudna i da je i za to pomalo kriva i sama.Goran i Rada su ostali dobri ali za izvesnom distancom. PS:Znam da će se mnogi uhvatiti za detalje ali ja sam opisao ono što se desilo prema pričama aktera sa kojima sam radio a sa mnogima bio dobar prijatelj ukoliko su oni smislili obostrano priče obmanut sam obmanuo čitaoce ali ovo su samo priče
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
Nokia N95 8gb
Prva prava jebačina….



Do tada je moje seksualno iskustvo bilo ograničeno na povremenu jebačinu s nekom od studentkinja iz doma, obično u okvirima neke od jadnih mladalačkih veza… I što je najgore u te djevojke sam se zaljubljivao, naivno i dječački vjerujući da je ljubav ta na kojoj jedna veza opstaje a da je seks samo nešto što se podrazumijeva. Koji konj zar ne? Ipak ispričaću vam kako se sve to promijenilo, iznenada, da mi je čak dugo vremena trebalo da shvatim da stvari više nijesu niti će ikada biti iste. Bio sam klasični knjiški moljac, jurio sam prosjek, rokove, dok bi drugi odlazili kućama za vikende, ja sam ostajao da učim, da spremam ispite. Tako i tog januarskog roka. Dok su ostali otišli kućama ja sam s rijetkim studentkinjama koje su u gradu imale jebače ostao u domu, ali da učim. Spremao sam sociologiju kulture, dosta dosadno štivo, ali štivo koje se kod i danas aktuelnog sociologa svega i svačega moralo znati napamet. Uprava je u međuvremenu isključila grijanje, tako da sam bukvalno skoro svo vrijeme provodio ispod ćebeta i ustajao samo kada sam morao da jedem ili popušim cigaretu. Sve u svemu atmosfera za manastir a ne za studentski dom. Dani su prolazili, a da ne vidim više od nekoliko osoba dnevno. I to su bile ili kuvarice i serverke, portiri i dvije studentkinje sa mog sprata koje su u gradu imale dečke.
I tada, jedne noći dok je sat lagano otkucavao oko 10 sati začuo sam tiho kucanje na vratima, a zatim sve jače. Pomislim ko li je i ne odlažući knjigu otključam vrata. Pred njima Dejana, tada apsolventkinja književnosti, mršava smeđa djevojka, atraktivna i uobražena, čak drska u kontaktu sa ostalim studentima. A moglo joj je i bit jer je već otkako sam ja u domu imala za momka lokalnog mafijaša, punog love, dobrih kola i svega što to prati. Sad je s dosta dosade na licu stajala pred mojim vratima i tražila upaljač. Nije čak rekla ni dobro veče. Ja se na trenutak zbunim, dodam joj upaljač i ona s zapaljenog cigaretom bez i hvala ode hodnikom. Vratim se i nastavim da čitam, a onda nakon dvadesetak minuta ista priča. Dođe, pokuca, zapali cigaretu i pođe. I nakon 20 minuta isto s tim da je uzela upaljač i kazala vratiću za desetak minuta…
Proslo je i pola sata, meni se pusilo, probao sam da nastavim da čitam drzeci u ustima nezapaljenu cigaretu. Ne ide. Ma neću sad da idem da trazim upaljač. A puši mi se… I ustanem, pođem do vrata njene sobe, pokucam, ne čuje se ništa, još jednom-isto. Gurnem kvaku i uđem, ona sjedi za stolom i šminka se, samo u bade mantilu, blijeska joj butina i ne okreće se čak ni da pogleda ko je ušao.
-Upaljač ti je na stolu, zapali i vrati ga gdje si ga našao.
Sasula mi je to s takvom arogancijom da sam izašao kroz vrata njezine sobe crven kao rak. Pa šta ona zamišlja da je. I ono što me je još više iznerviralo je bila činjenica da sam uradio baš onako kako je rekla. Sljedeću cigaretu sam popušio paleći je s vrha opuška od prethodne. Tako i treću. Sat na katedrali je otkucavao ponoć i taman kad sam se spremao da ugasim svijetlo čuo sam je kako odlazi s frajerom niz hodnik. U život!
Ništa od cigarete pred spavanje pomislio sam i navukao ćebe bliže grlu. Ali san nije dolazio na oči. Misli su mi se vrtjele na svaku stranu i na kraju sam ustao i stavio sebi kafu u električnu džezu. Nastavio sam da učim i tako do kasno u noć, a onda sam začuo korake na hodniku. Vratila se u svoju sobu i gotovo da sam potrčao da tražim svoj upaljač. Cigareta mi je zaista bila veoma potrebna. Zakucam na vrata ništa, opet ništa, i opet gurnem kvaku a onda šok. Ne obazirući se na mene skidala je haljinu preko glave i ostala samo u vešu tu pred mojim očima. Onda se okrenula i kazala s činilo mi se neopisanom nadmenošću:
-Uzmi jebeni upaljač i briši! opet sam je poslušao, uzeo upaljač i izašao kroz vrata, a onda je u meni nešto puklo. Pa ko je ona pizda joj materina! Vratim se onih desetak koraka nazad, otvorim vrata, a ona navukla na sebe gornji dio pidžame i sjela da skida čarape. Šta ćeš sad!? – po prvi put sam u njenim očima primijetio iznenađenje. Ne možeš sa mnom tako… – htio sam još nešto da kažem, ali ona se tako cinično zakikotala da sam ja samo uspio da stegnem pesnice.
Da nećeš da me biješ? ili jebeš? – pitala je i dalje ne prestajući da skida čarape, jednako cinično. Beži, bre, nemaš ti za to muda… -odgovorila je sama sebi jednako cinično. A onda je u meni nešto kvrcnulo. Zgrabio sam je za ramena, jednim potezom joj pokidao dugmad na pidžami i našao se lice u lice s njenim sisama. Bile su lijepe, velike, podignute i tako bijele. Zastao sam i sam zbunjen svojom reakcijom, no đavo kao da joj nije dao mira, promrmljala je gledajući me pravo u oči: Ajde frajeru…!
I tad je definitivno kvrcnulo u mojoj glavi. Zgrabio sam je u naručje, ugrizao za vrat, podigao joj jednu nogu do svog struka i onako preko pantalona je nabio k sebi. Jauknula je ali se nije ni pomjerila, umjesto toga dobio sam šamar, vreo i glasan. Podigao sam joj i drugu nogu i navalio je na sto. Počupala me je za kosu i ugrizla za vrat. A onda sam otkopčao jednom rukom svoje pantalone i pustio ih da padnu dole a drugom strgao njene gaćice. Moj kurac je već pulsirao kao lud, ali iznenadjenje koje sam doživio dotakavši njenu pičku bilo je nešto što me je potpuno raspametilo. Bila je potpuno mokra, njeni sokovi slivali su mi se niz prste, i u čuđenju sam zaključio da je ona već jednom noćas jebana, da se niz moje prste slijeva njen sok pomiješan sa sjemenom drugog muškarca. Nabio sam joj ga ludački, skoro da sam i sam osjetio bol i nastavio da ubadam sve jače i jače, sve brže i brže… Pička joj je bila vrela, uska, uprkos kurcu koji je prethodno primila… Čini mi se da sam svršio za nepun minut, a ipak sam osjećao vrhom svog glavića da mogu još, da me svaki novi prodor u njenu mokru i vrelu pičku tjera da nabreknem još više. To ju je zbunilo, vidio sam da s nevjericom prima nastavak. I kad sam počeo ponovo da hvatam ritam, da jako ali lagano nabijam svoj kurac u nju po prvi put te noći ugledao sam u njenim očima tračak poštovanja pomiješan s željom koja kao da joj je tek sad nadolazila. Istina prvi put skoro da je bilo i silovanje, sad osjećao sam da se lagano namješta da joj što udobnije uđe. Znao sam da će trajati i nijesam žurio, ali osjećao sam da je izluđuje kada ga milimetar po milimetar lagano izvlačim a onda jako ali lagano nabijam do jaja. Počela je da diše ubrzano, držeći glavu na stranu i prebacivši ruke iza nje, a ubrzo i da vrišti, sve glasnije i glasnije. Onda kako je to i mene palilo sve više i kako sam sve žešće ulazio u nju prebacio sam joj jednu nogu preko ramena, i rukom koju sam oslobodio uhvatio je za bok i nabio s merakom do kraja. Jeknula je čini mi se da probudi grad i nogu mi stavila oko vrata. Onda je sama tamo prebacila i drugu i rukama me zgrabila za bokove. Osjećao sam da se bližim vrhuncu i jednako divljački kao i ona mene nabio je na svoj kurac. Nekoliko posljednjih trzaja pred svršavanje kao da je poludjela. nabij mi ga nabij mi ga … To To , tooooooo…….. I muda i muda mi nabij, jaoooooooo. Svršili smo istovremeno.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
Nokia N95 8gb
Prva prava jebačina 2


Nakon noći s Dejanom sve se promijenilo. Naš seks u januarskoj noći je ostao tajna koju smo čini mi se s jednakom upornošću krili i ona i ja. Ona u strahu od gorile s kojim se viđala, a ja u strahu od njega i od djevojke s kojom sam tada izlazio. Ipak, varnice su uvijek postojale pri svakom susretu. Mogao sam da ih vidim i u totalnom mraku, no držali smo se i dalje strancima a i gužva studentskog doma nije ostavljala prostora za neki slučajni i skroviti susret. Seks s djevojkom s kojom sam izlazio postao mi je dosadan, nametnut i sve češće sam ga izbjegavao. Onda je došao kao neminovnost i raskid, i konačno sam se osjećao nesputano. Rasterećen sve češće sam bacao poglede na druge žene i pokušavao da im se približim ali na žalost nekako me nije htjelo. Onda kad sam se najmanje nadao pojebao sam jedinu ženu u domu na koju nijesam obraćao pažnju. Smiješno, a istinito. Bio je već april. Tih dana sam drkao, spremao ispite i išao na predavanja. A onda jednog jutra sam se uspavao posle naporne noći ispunjene čitanjem i preslišavanjem. Probudila me Zora, čistačica pedesetih godina, koščata, olovno plavih očiju i naboranog lica, mirišući na mentol žvaku. Ali kako me je probudila? Našla me je skoro golog s nabudženom karom koja samo što nije izvirila iz gaća. Mahinalno sam posegnuo za plahtom iako sam znao da je prije nego me prodrmala imala vremena da ga dobro odmjeri.
Ne boj se mali gledala sam ja i većih!- rekla je kroz smijeh i namignula.
A gdje to?- upitah tek nešto da kažem, mada sam znao da je baš nju pratilo ogovaranje da voli kurac i da voli da se pohvata s momcima iz doma.
Još si ti zelen, reče kroz smijeh i uputi se ka korpi za smeće u uglu sobe. Usput dok ju je praznila zavrcala je dupetom, a potom lagano se okrećući k meni obliznula usne i nastavila: Dobar kurac je kapital! Vrijedi više od svake diplome…
Provocirala me je vidio sam, i godila mi je ta njena igra. Upitam je: A koliko vrijedi ovaj moj?
Sad pune bešike ni cigar duvana. Kad isprazniš bešiku tek će da se zna. Jasno mi je stavila do znanja da ne pokušavam ništa a nisam mogao da otrpim. Ustao sam, navukao farmerke i zakopčao šlic, a onda joj odlazeći prema kupatilu dobacio preko ramena. Briši prije nego što se vratim jer ćeš bit jebana…
Naravno da nije otišla. Zatekao sam je skinutog radnog mantila, raspuštene kose iz kike koju je nosila dok bi čistila… U trenu sam dok su nam se pogledi susretali znao da ćemo se pojebati. Zaključao sam bravu za sobom, prišao i stavio ključ od sobe u gaće. Iznenadila me je kojom brzinom mi je svukla farmerice i kako ga je halapljivo strpala u usta. A pušila ga je nekako s žarom, kao da joj je prvi put, nespretno zubima povredjujući obod glavića i s vremena na vrijeme zagrizla bi ga cijelog gotovo do bola. Osjećao sam da ću svršiti, ipak sam predugo bio bez žene, ali ona je to već i sama osjetila i u trenu ga izvadila. dohvatio sam je za ramena, izdigao joj dupe na kasetu, a zatim joj zadigao suknju. Gotovo da sam osjećao bol dok nijesam uletio među njene noge. Zapahnuo me miris zrele i vrele pičke i od tog trenutka za mene nije postojalo ništa drugo. Strpao sam joj ga i ne zastajući počeo da je tucam dok smo se svo vrijeme gledali oči u oči. Isprva blago, pa sve jače crvenilo udaralo joj je u glavu, ali začudo bila je veoma tiha, i tek je po faci moglo da joj se vidi da se bliži orgazmičkom grču. To me je palilo još više i nabijao sam ga kao nikad do tad. Kad sam osjetio da svršavam pokušao sam da ga izvadim ali Zora me je s iskustvom prave kurolomke navukla nogama još bliže sebi i meni je samo preostalo da je napunim spermom koja je nadolazila u kratkim i brzim mlazevima.
Desetak minuta kasnije iskrali smo se kao lopovi iz sobe, a već sjutradan ponovili isto. Dolazila je svako jutro, obično kad već svi pođu na predavanja, tiho, šireći svježi miris mentola, voljeli bi se bezglasno i odlazila bi noseći moju spermu u sebi kao kakav trofej, u inat mužu pijanici i ženskarošu, kako je sama kazivala. No, ta erotska veza za koju sam mislio da je tajna koliko i prolazna bila je uzrok niza kasnijih dešavanja koja su potpuno promijenila moj život.A otkrila je prva Dejana, potrudivši se da to sazna i ostatak studentskog doma. No, to je neka druga priča…
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
Nokia N95 8gb
Zorine suze (odlomak Erotskog dnevnika Ivana Vidina)


Zlato moje kurato, ohhhhh, …….neotkriveno…., slatkišu za jednu staru uspaljenicu, jooooojjjjjj…. Ona mala uspijuša svuda raspričala da me jebeš, booooomboniceeeeeee moja…… da me rasturaš, majku joj njenu napaljenu, joojjjjjjj, ……..tako, nabij me još danas…, pa posle ne znam kad ćeš opet, zlato moje kurato…., ohhhhhh, mudato, ohhhhhhhh….. nabij ga tvojoj Zoriiiiiii, tako…. joooojjj… svršićuuuuuuu, majku jojjjj…… jebem….. Jeoooojjjjjj……. Ivane…. mo……., kuronjoooo…. mojjjj…… Ooooooooooooooooohhhhhhhhhhhhh hh…….
Na žalost Zoru više nikad nijesam pojebao, ovo je bila naša poslednja jebačina, potpuno različita od svih drugih svakodnevnih napaljenih susreta. Glasna, brza, na otvorenom, daleko od grada i Zora mi je ličila na neku drugu sasvim nepoznatu ženu. Ali, Dejanina priča je stigla do ušiju njenog muža i Zora je naprasno morala na bolovanje, a onda je došlo i ljeto, raspust, ja sam otišao kući… Ovaj naš susret desio se nakon skoro pola godine, posle cedulje podbačene pod vrata studentske sobe, kojom me je obavijestila da će tog dana vozom da posjeti majku.
Čekao sam je na stanici u vukojebini, riješen da je jebem u inat svima, da je naguzim misleći na svinju od njenog muža, koja me je tako divljački izvrijeđala i ispljuvala u dvorištu studentskog doma. Onda mi je zavalio i šamar po sred lica, potom pesnicu u stomak, pa koljeno i tako redom…., izgazio mi knjige, šutnuo indeks… Psovao je kao najgori kočijaš, unosio mi se u lice, kadio me dahom koji je zaudarao na alkohol i buđ. Ostali studenti su gledali, neki me sažaljevali, a neki se otrovno smijali, no prošlo je mnogo bolje nego što sam očekivao, valjda je zaključio da sam šmokljan, knjiški moljac, i da cijela priča koja je došla do njegovih ušiju nema nikakvog smisla. Valjda je u toj sumanutoj, razbarušenoj glavi sinulo da njegovu Zoru, njegovu kravu kako ju je nazvao, može da tuca samo seljačina slična njemu. Ja se u taj profil definitivno nisam uklapao, ni sirotinjskom odjećom, ni spremnošću da ćutim i primim batine. Stoga je na kraju još jednom pljunuo prema meni i prezrivo dobacio: Ti da jebeš? Pa nemaš ti muda dečko moj ni da pišaš đe ljudi pišaju! A onda za sebe, … a ona mala će da mi ga popuši za ovu priču, napušiću je kurca, gotova je pizda joj materina lažava… Pi…
Ta mala bila je naravno Dejana. Nekako je skontala da se Zora i ja sastajemo skoro svakodnevno, da se u tišini studentske sobe, naša strast razgorijeva sve jače i jače. Opažala je te gotovo neprimijetne promjene na Zorinom licu, onim darom koje samo žene imaju i onako pažlivo kako samo žene znaju, napetost s kojom se svako jutro sretala dok je nastojala da što prije dođe u moju sobu i onu zanesenost pošto bi iz nje izašla. Ta mala tajna bila je prilika za njenu osvetu i ona je rastrubila svima, prvo svojim drugaricama, a onda i svom dečku i njegovom društvu, na kraju je pritisnuta kazala i Zorinom mužu.
Uglavnom Zora je bila prva žena zbog koje sam dobio batine, doživio poniženje, ali nijesam se kajao. I sad dok je svršavala na mom kurcu znao sam da je niko nikad nije imao kao ja te da će teško ikad iko uspjeti da joj natjera suze na oči dok joj staklasti orgazmički pogled klizi nekud u plavu daljinu. Tog dana jebao sam je još dva put, dok su joj suze kao nikad do tad klizile niz lice.
-Da, ja plačem, plačem od prvog dana otkad si me imao… ooooh…Skoro trideset godina braka, a da ni jedanput nijesam sa njim svršila, ohhhhh…., da mu se ni jednom nijesam obradovala kad je dolazio kući, ooooooo, da nijesam poželjela….. tooooo…., da ga uhvatim za kitu, za muda, da ga gledam golog, dok piša, dok jede, da nisam voljela njegov miris…to, A ti si mi natjerao suze na oči, to, to, toooooo…. prvog dana, a da nismo ni govorili, ooohhhh….svojim kurcemooohhhhhh…. raspalio jaoooo… ludače….u meni ono što drugi nisu nikad uhhhhh……, svojim sjemenom, to,… to….. kao sječivom, nabij mi ga….. rasparao moju utrobu, to kuronjooooo…. donio mi olakšanje, kurati….. moj Ivane… Jebi meeeeee….., tucajjjjjjj, svršavajjjjjjj…….., nabijajjjjjjjjj…….., rasturiiiii…. meeee…. da mi suzeeeee…. u mlazovima tekuuuuuuuuh, oplodiiiiiii….. me tvojom mladošćuuuuuuuu……., tvojim kurcemmmmmmmmm…., tvojim mudima… Dečko moj, ljubavi moja… oooohhhhhhhhhhh….
Otišla je majci jebana kao nikad to tad, skoro u sami mrak, a ja sam ostao na seoskoj cesti, dok su mi butine lagano podrhtavale. Znao sam da je kraj. Otjerala me je glasnim svršavanjem, kurvinskom lascivnošću… Nisam znao kuda, nisam imao pojma o redu vožnje, niti kuda cesta ispred mene vodi. Znao sam samo da Zora u meni nije vidjela ništa osim dobru batinu, koja je prosvrdlila njenu utrobu, koja joj je pružila zadovoljstvo i natjerala suze na oči. Nazvala me je ljubavi, a da nije znala ni kakvu kafu pijem, šta volim da jedem, šta volim da radim, kakav me život privlači. Ženska ljubav je po ko zna koji put u glavu stizala dužim putem, od pičke do glave….
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
Nokia N95 8gb
službeni put



morala sam na službeni put u drugi grad… pozdravila sam se večer prije sa sinom i mužem jer sam rano ujutro imala let… iskreno, jedva sam čekala da mi se ukaže prilika za putovanjem u drugi grad jer sam se tako mogla naći sa svim prijateljima s faxa… posebice s bivšim dečkom s kojim imam čudnovate odnose… godinama bez razgovora i komunikacije, a onda smo se prije par godina počeli dopisivati… svakim danom sve češće i češće, svakim razgovorom sve opuštenije i opuštenije… a onda su počeli razgovori o nekim sexi temicama i igricama, ko šta voli i kako bi htio da ga se jebe… gdje, zašto, kako, s kim…. kroz te naše razgovore puno je toga saznao o meni, iako je masu toga znao i otprije jer smo se sexali na raznim mjestima, što mi u braku pomalo i fali… opisivala sam mu gdje bi se sve htjela sexati i u svim pričama on je bio moj glavni jebač…
na putu sam trebala biti dva dana, pa sam ga obavijestila da dolazim… da odvoji neko vrijeme i za mene, da popijemo piće… uglavnom, nazvala sam ga čim sam došla i rekla kad mi seminar završava i da sam nakon toga slobodna… rekao je da će se javiti čim završi s poslom…
čula sam telefon kako zvoni dok sam se tuširala i razmišljala da li bi se uopće trebala naći s njim… jer znala sam da me sama misao na njega pali do ludila, a kamoli da mu se nađem u blizini… nisam se stigla javiti na telefon, a i bolje… neka malo pričeka…
kad smo se napokon čuli, dogovorili smo se da ćemo se naći u centru grada, jer će me do tamo dovesti jedan drugi prijatelj, još iz osnovne škole s kojim se imam naći nakon 20 godina kako se nismo vidjeli…
u dogovoreno vrijeme sam došla na sastanak u pratnji školskog kolege… upoznala sam ih, malo smo svi popričali a onda smo se bivši i ja uputili na piće… kad smo sjeli i naručili, on pivo a ja neki koktel, rekao mi je da lijepo izgledam… kako i ne bi kad sam se cijelo popodne uređivala za ovaj trenutak… sjedili smo tamo oko dva sata, pričajući o svemu i svačemu, prisjećajući se fakultetskih dana, prijatelja i ludorija koje smo prolazili tijekom tog bezbrižnog perioda života… a onda mu je zazvonio telefon, javio se i kratko razgovarao… nakon toga me pitao da li želim da odemo na neki tulum… pristala sam jer sam htjela što dulje biti u njegovom društvu… sjeli smo u auto i zaputili se doma… naravno da tamo nisam nikoga poznavala, što i nije bilo loše, mislila sam u sebi, bar će on više vremena provoditi sa mnom… ali ispalo je totalno drukčije… čim smo došli, otišao nam je po piće i rekao da od svih tih ljudi poznaje samo nekoliko njih… nakon toga sam ga postupno izgubila iz vida… osjećala sam cijelo vrijeme njegovu prisutnost u prostoriji, ali nikako da mi uđe u vidokrug… za to vrijeme neki se momak pojavio kraj mene, i tako smo započeli razgovor… pića su mi se u ruci samo smjenjivala a sa svakim novim postajala sam sve pijanija… u glavi mi se već lagano vrtilo, na usnama titrao onaj blago blesavi osmjeh polupijane žene…
u jednom sam trenu krenula prema wc-u, da se umijem i popravim šminku, da malo dođem sebi… moj novi prijatelj je pošao za mnom… čim smo zamaknuli za ugao, uhvatio me za guzicu i počeo me stiskati uza zid… ja sam se protivila… ne previše… godila mi je pažnja pa makar i skroz nepoznate osobe… gurnuo me na zid, i grubo počeo gnječiti sise… ja sam se opustila i prepustila nepoznatim rukama… cijelo popodne palila sam se mišlju kako ću se jebati s bivšim, a sad me tu stišće neki neznanac… nema veze, glavno da ja dobijem svoju dnevnu porciju jebačine…
dok mi je ovaj lizao lice počela sam lagano klizati niz zid prema dolje, otkopčala sam mu hlače i iz gaća izvadila polunabrekli kurac koji me lagano udario po licu… uzela sam ga u ruku, navukla par puta kožicu gore-dole, i strpala ga u usta… počela sam ga pušiti cijelo vrijeme zamišljajući 18 cm mog bivšeg… ovaj je bio manji, tanji, čudan sav nekakav… ali je bio kurac… a trenutno mi je jedino to i bilo važno… pušila sam ga čučeći ispred njega dok sam se drugom rukom dirala po klitorisu… nakon nekog vremena, primio me za kosu i lagano počeo nabijati svoj sad već očvrsli kurac u moja usta… a svaki put kad bi mi ga zabio duboko, moja glava je lupila po zidu… nikad nisam imala ništa protiv malo grubljeg sexa… dapače… a onda me povukao prema gore, raširio mi noge i prstima mi prelazio preko pičkice… dražio mi je klitić preko gaćica, grubo ga trljajući…žvalili smo se ko budale, slina nam je curila niz bradu…
a onda sam negdje iz daljine čula da me neko zove… kad sam se okrenula vidjela sam svog bivšeg i nekog njegovog prijatelja… gledao me kao da me prvi put vidi… prvi put me vidi da se žnjaram s nekim drugim a da to nije on… nabacila sam izazivački osmjeh tipa “to si mogao biti ti”, odlijepila se od mog novog prijatelja i napokon otišla u wc… čula sam bivšeg kako kuca na vrata koja nisam odmah otvorila… nakon višeminutnog nagovaranja pustila sam ga unutra i vratila se sređivanju sebe… gledala sam ga u ogledalo, okrenuta leđima… nije znao šta da radi, gledao me u čudu…
okrenula sam se prema njemu, sjela na rub kade, malo raširila noge i pozvala ga sebi… kada mi je prišao, stavila sam ruku na nabreklinu njegovih hlača i počela ga gnječiti… primio me za kosu i tako je držao da bi me mogao bolje vidjeti… napokon sam mu otkopčala hlače, spustila ih do koljena i isto napravila s njegovim boxericama… u ruku sam primila njegov kurac, tako tvrd i čvrst, a tako mekane i nježne kože… polako sam mu se počela približavati usnama… širom sam otvorila usta i lagano ga počela lizati vrškom jezika… cijelog sam ga oblizala dok je on gledao šta radim… a onda sam ga halapljivo počela gutati, gurati u dubinu svog grla… on je počeo ispuštati zvukove zadovoljstva… kroz nekakvu maglu čula sam ga kako govori “kako dobro pušiš! kako to vrhunski radiš!”… a u sebi sam mislila “znam, a ovo ćeš pušenje pamtiti do kraja života!”…
držeći mi kosu, sad se i sam počeo nabijati u moje grlo, ali radio je to s nježnošću iako i s nekom dozom grubosti… dok se on nabijao, moje su se ruke igrale s njegovim jajima… čula sam ga kako glasno i ubrzano diše… znala sam da mu neće trebati još dugo pa da svrši po meni… zato sam još malo više raširila noge, približila ga sebi držeći ruke na njegovom oblom dupetu, i cijeli kurac smjestila u svoja usta… zadržala sam ga tako nekoliko sekundi a on je u trenu ostao bez zraka…
“svršit ću… čuješ me??? svršit ću!!!” i u tom trenu sam se sama nabila nekoliko puta na njegovu prekrasnu kurčinu i u trenu osjetila toplinu u svojim ustima…
svršavao je kao lud, kao da se nije sexao danima… mjesecima ili godinama… kao da mu je ovo prvi put…
kad je svršio, ostao je tako stajati ispred mene, gledajući me odozgora i misleći da je gotovo… pogledala sam ga, progutala svu njegovu spermu, oblizala usnice, skupila noge i nevinim glasićem upitala: “zar misliš da smo gotovi?”
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 175 176 178 179 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 10:22:52
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.388 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.