Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 00:14:59
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 15 gostiju pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
1 ... 174 175 177 178 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Erotske price  (Pročitano 26576624 puta)
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
Nokia N95 8gb
Mladi Pastuh3



Probudili smo se onako nismo bili bas nekog raspolozenja.Gledala me je sneno ili pospano,nije zeljela nista da kaze,ali njen pgled je sve govorio.Lana je pokvarila sve,nas vikend se pretvara u moru reko bi.Ja sebe nekrivi niti nju.Desilo se sto se desilo,pa nije kraj svjeta.Miso,neznam kako cu izaci pred njihove oci stid me.Pa nemislis da je rekla svom suprugu sto je vidjela proslu noc.Nemislim,ali nekako se osjecam jadno.Dobro spakuj nam stvari i idemo u hotel dva dana pa kuci,eto.Mislim da si u pravu Miso.Obukli smo se oboje onako ljetna garderobica.Sve joj je stajalo sto bi obukla i sorc i suknja i hlace ma sve u svemu je izazivala moj nagon.Previse ti se ocrtavaju grudi bez grudnjaka,mogla bi Lana da pomisli svasta jos.I sorc ti se uvukao u vaginu,meni je to super jer mi se dize kurac ali neznam za njih dvoje.To bas i hocu da se naljuti pa da lakse odemo.
Nasmijala se kao da je sve zaboravila.Mislim da joj uopste i nije stalo sto misli Lana nego sto mislim ja.
Izasla je prva iz sobe a nakon nekoliko minuta i ja.Zacudio sam se kad sam cuo osmjehe iz kuhinje.Njih troje caskali su vec uz kavu,o onome ni traga ni glasa.Super pomislio sam.
Dobro jutro svima.Pozdravili su me lijepo.Lana je izgledala vise nego carobno.Plava kosa crne biciklisticki sorc uz jelo,crna majica bez grudnjaka ispod koje su se nazirale bradavice na okruglim sisama.Nasminkana i doterana.Obadve su bile kao bombe.Profesor je bio onako kao dva dana pred smrt,intelektualac,brada cigareta i po ko zna koja kava za redom.Nije on imao dovoljno cilindara za Lanu.Njoj treba bas osmak.Sjeo sam za stol.Lana se ustala i nasula mi kavu.Njihala je guzovima i kukovima da sam se odma ukljucio u zlo u incest u sve ono sto neki mrze.Pomilovala me po kosi.Miso kako si spavao?Super Lana.A ti?Pogledala je u profesora pa se nasmijala.Ja kao beba.
Bas ljepo sto ste tu,idemo na plazu kasnije,vazi.Profesor je odma nasao ispriku da mora ovo da mora ono sto je meni i godilo.Nema problema ici cemo nas troje,rekla je Lana.
Samo treba mi novi kostim ove sam isfurala.Profesor je vec kretao u setnju a ja sam otisao na tusiranje,bilo je vec toplo.Njih dve su pricale o robi,kostimima o svim tim glupostima.Onako istusiran,samo sam obukao sporske gace i izasao na balkon.Lana je dosla i donela mi hladan sok.
Pogledala me,pa pogled polako spustala niz moje tjelo.Miso jucer sam vidjela da si pravi muskarac.Pravo si odrastao.
Hvala Lana.I ti si super izgledas kao bomba koju niko izgleda dugo nije aktivirao.Zacrvenila se malo.Haha,i nije.Okrenula se i otisla,gledao sam za njenim kukovima koji su njihali guzove.Vratila se za nekoliko sekundi.Miso
dali bi me odvezao da kupim kostim?Zasto ne rekao sam.
Seki je zadala neke sitne poslove da bi mi sami otisli.Nije joj bilo pravo.A ja sam se napravio lud.pa zasto i ona ne ide,mada sam boga molio da ostane kuci.Ne nek nam nesto spremi za rucak dok se mi vratimo,necemo dugo.
Obukao sam samo majicu i papuce na noge.Lana je ostala u istoj odjeci,sve je pucalo na njoj,picka je to i po.
Sjeli smo u auto i otisli u trgovacki centar.
U autu je pocela sinocnu temu.Znas Miso,ono je ludost.Sta to rekao sam joj.Pa seks izmedju tebe i nje.Ma nije to bio seks,to smo se masirali.Miso,dosta vise.Nije to moja stvar ali.Sta ali?Ja cjelu noc nisam spavala.Stalno su mi slike bile pred ocima.Kakve slike Lana?Pa vas dvoje kako ona jase na tebi,kako se jebe na tebi,uh,izvini.Nista nastavi samo.
Ali svejedno ljepo je izgledalo,boze sta ja to govorim?Govoris ono sto osjecas.Miso,kad sam vidjela tvoj penis,i o njemu stalno razmisljam.Zar to moze biti toliko veliko u tako mladog muskarca?Pa to je normalna velicina Lana.
Nije bas u mog muza je puno manji.Izvini necemo o tome.
Lana,ako hoces dodirni ga slobodno.Miso sta je tebi?Nista samo sam ti zelio reci.Ne Miso nemogu to.A mogu li ja tebe da dodirenm?Kako to mislis Miso?Pa da ti dodirnem grudi.Ne to nedolazi u obzir.Mozes me samo poljubiti i to u obraz.
Jel ti rodjendan Lana?Nije.Pa nemogu onda nema potrebe.Haha,nasmijala se slatko.Miso bando.Usli smo u trgovinu kostima.Uzela je nekoliko i krenula u garderobu.Miso hajde samnom.Posao sam za njom.Usla je i probala prvi.Izasla je van.Kako ti izgledam?Super.
Probala je drugi koji je bio jako seksipilan.A sad Miso,kako izgledam?Uh taj je bolji.Mogul i ja unutra rekao sam joj?Ne Miso ne,nemoj molim te,te gluposti.Cim je usla unutra vidio sam da nije zakljucala,usao sam za njom nakon 30 sekundi,bila je gola.Miso,ne izadji van,molim te.Zagrlio sam ju i poljubio u usta.Nije se branila.Brzo sam joj izljubio sise i stavio prst u vaginu,zastenjala je jako.Ne,ne ovde ne ovde Miso,joj izadji van joj.Okrenuo sam ju odozada,kurac mi je vec bio dignut.Ne Miso joj ne ovde joj,a oslonila se na ogledalo rukama.Bila je mokra dovoljno samo je kliznuo u nju.Misoooo,joj ako neko naidje jojjjj,Miso.Mjesala je guzom i nabijala se sama na kurac.
Ma ni za minutu,svrsio sam u nju u zanosu.Sva je drhtala.Miso,joj Miso,ah joj sta ja uradi pa ja sam luda,joj Miso izvini sto sam te zavela.Nisi ti mene zavela.
Ja hocu da se ovo ponovi i da se nastavi Lana.Ne,ne Miso nemozemo greh je to Miso joj majko moja.Okrenula se i uzela ga u ruku.Kako je velik i ljep Miso.Kako je ljep.Poljubi ga malo.Uzela ga je u usta i pocela da ga sisa.Dizao se u njenim ustima polako.Sjeo sam na stolicu u garderobi a Lana me opkoracila i polako sjela na njega.Pocela je da uziva.Zjenice su jos nestale.Izdisala je u kratkim tonovima.
Milovao sam joj grudi.Sav je bio u njoj uzdahnula je jace ljubeci mi vrat.Neko kao da je tiho pokucao,zastala je natrenutak ali nije mogla da odoli.Sve jace i brze sjedala je na kurac koji se topio u njoj.Dvadesetak minuta uzivao sam u toj neiskoristenoj ljepoti od zene.Svrsila je polako,zadovoljno.Izvadila je maramice iz torbe,obrisla svoju mokru vaginu iz koje se nazirala moja sperma.Obrisala je i moj kurac,njezno.Cak ga je jos malo ustima iscjedila za kraj,bilo je predivno,pamticu taj vikend u Rijeci dugo.
Miso molim te nek ovo ostane tajna,nemoj njoj nista reci molim te,jer ja sam kriva.Necu,reci nista ali i ti cuvaj njenu privatnu stvar.Cuvacu Miso.Kupila je onaj seksipilni kostim a koji bi drugi i krenuli smo nazad kuci.
Kad smo dosli ona je vec nesto spremala,malo me cudno pogledala ali nista mi nije rekla.Kasnije me u sobi pitala.Jel te sta pitala za ono sinoc?Je.Sta si joj rekao?Da smo se masirali.Joj Miso,pa ona zna.Zna ono sto ti hoces da ona zna.A sta ja hocu da zna to sam joj rekao.U pravu si spustila je pogled sramno.Nemoj tako,zagrlio sam ju.Poljubila me,hvala Miso.Mirises na Lanin parfem Miso.Kako i nebi,probavala je 20 kostima a ja drzao njenu torbu i njene poneke stvari.Da da znam ja nju,voli da kupuje.Otisli smo na plazu.Njih dve Lavice i ja.Kakve su to koke bile tamo svako se okretao,posebno na Lanin kostim iza kojeg se samo bradavice i vagina skrivala.Guza je bila slobodna.A ona,ona moja je imala bjeli kostim,frisko tanko podsisana vagina samo se nazirala.Grudi su joj bile ljepe i ocuvane.
Za svoje godine izgledala je jos kao djevojka.Lana je bila mladja 7 godina malo se primjecivalo.Obadve su bile ljepe i zgodne na svoj nacin.Lana se dobro jebevala ali ona ona je to radila puno bolje.Mada jos nemogu da ih uporedim tek sam Lanu dvaput jebao ali kratko,druga je bila duza.A nju nju jebem godinu dana,ona je vatra,ona se jebe njezno polako i rastura kad treba.Ona kad sjedne na kurac polako ga pusta unutra do kraja,zna da uziva da se zadovolji,jednostavno prava je u svemu.Kupali smo se dugo,suncali i zezali.Lana je otisla u wc.Onda mi je ona rekla.Miso kako si ljep i zgodan muskarac.Gledam te stalno i uzivam u tvom ljepom tjelu.Poljubio sam ju posto nas nitko tu nezna.Lana se vratila.Idem sad ja u wc,pogledala me znao sam sta trebam da uradim.Otisla je a ja sam cekao malo i krenuo za njom.
Cekala me ispred wc-a.Ima tamo garderoba za familiju,da vidimo.Moze reko sam joj.Usli smo,zakljucala je vrata.Sjeo sam na klupu.Ona ga je izvadila,bio je umoran ali dizao se polako.Mlada krv a luda mogao sam da jebem cesto i po nekoliko puta dnevno.Sisala ga je,odma sam prepoznao njena topla usta.Ljubila ga je u zanosu.Popipao sam joj vaginu,slinila je polako.Stavio sam prst u nju,zastenjala je.Dok ga je pusila njezno ja sam ju prstom milovao,malo unutra malo po klitorisu.Mumnjala je nesto dok ga je ljubila.Kasnije malo sjela je na njega usao je do kraja u valznu vaginu.Jebavali smo se dugo,nisam mogao da svrsim,ona je svrsila brzo.Jos jos joj Miso,jos me jebi molim te joj Miso.Okupana cista,grudi su joj jako mirisale na more.Pomalo slane bradavice koje sam lizao i sisao,dok je ona bila na kurcu koji je do kraja bio u njoj.Stenjala je jako.Napokon sam osjetio da izlazi sjeme u nju.Jace,jace rekao sam.Za kraj se nabijala na kurac zestoko,toooooooo,svrsio sam duboko u nju.Obadvoje smo duboko disali ali je nisam skidao sa kurca.Miso,joj Miso,ljubila me svukud po licu.Miso nezelim nikada da se ovo prekine nikada.Zelim vjecno da vodimo ljubav.Polako se spustao kao lopov izvlacio iz nje.Bilo je to ljepo.Oprali smo se i krenuli nazad.Lana nas je zacudjeno gledala.Pa gdje ste vi pola sata?Miso nije bas dobro povracao je pa sam bila s njim,jel tako Miso?Je Lana nesto sam pojeo pa povratio.Mora da je od kave.Da blijed si Miso jako.kako i nebi bio u tri sata obe sam vas jebao triput,pomislio sam u sebi.Vratili smo se kuci,bilo je jako toplo.Profesor je spremao rostilj.Riba na gradele.Vino,riba nisam bas ljubitelj riba ali ove dve ribe danas su prave.
Vecerali smo uz vino razgovarali pomalo.Umoran udaljio sam se i zaspao slatko.Sutradan smo se spremali kuci.Lana je predlagala da ostanemo jos malo.I profesor je zelio isto,ali ona se zurila,njoj je trebala intima na koju je navikla.Mozda se i bojala Lane,neznam.Vratili smo se kuci,istusirali i legli kasno je bilo.Ljubeci joj preljepo tjelo,gledao sam u njenu cistu i urednu vaginu.Uvijek sam je lizao sa zeljom i sa strascu jer je uvijek mirisala.Imala je jako usku vaginu,kad bi u pocetku ulazio osjetio sam kako je uska jer je uvijek jako stenjala dok se nebi malo razradila.Misoooo,joj kako je ljep i tvrd.Mjesala je polako,ulazio je u nju sad vec bez poteskoca,klizio je unutra njezno,primala ga je uvijek onako kako sam volio.
Ali dve poze su bile zakon ona odozada i ona koju smo oboje voljeli a to je kad ona sjedne i zajase moj kurac.Odozada sam ja volio,jer sam ju jebavao kratko ali slatko,jako bi se ponekad derala dok ga je primala jer je ulazio bez ogranicenja i nije mogla to da kontrolise.A ja sam to obozavao.Bas tako sam nocas i svrsio,razvalio sam ju,sva se tresla ali nije htjela da me odbije,mada je izgledalo pomalo divlljacki.Tako sam duboko u nju svrsio.Zaspali smo umorni obadvoje.Ujutro je telefon zazvonio,dok se ona tusirala ja sam se javio.Halo,halo.Halo rekao sam.Miso jesi li to ti?Jesam……………
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
Nokia N95 8gb
Moja mama-Katarina 2



Na moje veliko iznenadjenje, sutra je svanuo sasvim normalan dan. Kaca se ponasala kao da se nista nije ni dogodilo.
Bilo mi je drago sto nije znala za nasu divlju noc, ali takodje i krivo,jer sam ipak ocekivao nastavak naseg
nemoralnog druzenja…

Elem u medjuvremenu je Kaca promenila posao ,postala je maserka.Meni je objasnila da to radi
preko neke firme(citaj agencije),i dobija 60% od zarade.I jos dodade da posao nije bas lak,ali da joj je vazno da
je posten a i solidno placen.Da je posten bas i nisam verovao, ali da je placen to sam i sam osetio…
Ziveli smo na visokoj nozi,imalo se za sve pa cak i za luksuze.Cak sam isao i na casove tenisa a to bas i nije
bilo jeftino. jednom me moj stariji drug sa tenisa upita odakle mi sve, garderoba,parfemi,mobilni…,kad zivim sa
samohranom majkom.I ja mu jednom ispricak cime se bavi moja Kaca. Aha, znaci poslovna pratnja, izlete mu…
usprotivio sam se odmah,ubedjujuci ga da je u pitanju sasvim obicna masaza,a u stvari i sam sam sumnjao u isto.
Zivot je tekao,imalo se moglo se, Kaca je odlazila na pozive od ranih popodnevnih sati pa nekad i u pola noci. Sta
da radis, ljudi nemaju uvek vremena preko dana,pravdala se moja mama Katarina.Pokusavao sam da je ubedim i da mene
malo izmasira,jednom i jeste ali je to uradila bas ono rutinski i kratko.O onome o cemu sam ja mastao dok sam drkao
nocu, nije bilo ni traga.
Jednog dana,posle dugog trazenja originalne ideje na netu, pronadjoh jednu… Mesecar! Iste noci, ustanem ja iz mog
kreveta i krenem niz hodnik u pravcu balkona na spratu. Usput namerno zakacim nogom radijator da bih probudio mamu.
Uskoro je istrcala iz svoje sobe da vidi sta se desava. Ja sam sa rukama ispred sebe isao ka vratima na balkonu.
Otvarao sam lagano vrata, trudeci se da glavu ne pomeram ni u jednom pravcu.Taman da iskoracim napolje,kad me Kaca
uhvati za ramena i lagano okrenu prema hodniku.Verovatno je bila upucena da mesecara ne treba buditi ni po koju cenu.
Upravljala je tako mojim krutim telom, i uskoro dodjosmo do mog kreveta gde me lagano spusti i pokri cebetom. Cuo
sam njeno ubrzano disanje,zena se uplasila samo tako.
Sutra dan me pita dali znam da sam mesecario,a ja se samo nasmejah, pitajuci je o cemu prica.Od tada su njena vrata
na spavacoj sobi bila uvek malo odskrinuta,da bi bolje cula ako mi se ponovi taj moj novi problem. Lekari su joj
rekli da za to leka nema, morace da pazi na mene jer moze svasta da se dogodi,narocito ako me probudi.Ponovio sam
to isto i posle par dana ,koliko da je ubedim da sam stvarno mesecar i da se toga uopste ne secam. Od tada sam svake
noci stajao pred njenim odskrinutim vratima,i ako nije bila sasvim pokrivena,imao sam materijala za dobro drkanje,
tu pred njenim vratima.
Jedne noci, mesecina je obasjavala maminu sobu, i lepo se videla njena otkrivena guza,okrenuta bas prema meni. Na
sebi je imala opet samo tangice.Drkao sam lagano,a onda njena ruka poce da se krece i ispod njenog tela vidim da
je ugura u gacice. Kaca se trljala prsticima tamo dole,lagano uzdizuci i spustajuci malu tvrdu guzu.Ubrzao sam drkanje
i nesmotreno zakacim vrata. Ona naglo usta ,prekinuta kad joj je bilo najlepse, i krenu ka vratima.Ja drhteci od
straha ,brze bolje ispruzim ruke i krenem ustaljenom taktikom mesecarenja. I opet me ona navede do kreveta i sve
to prodje bezbolno.Za doruckom je ubedih da se toga ama bas nimalo ne secam.
Cekao sam sledeci slucaj,da se ponovo pali svojim prsticima.To se desilo posle dve noci.Tada sam se okurazio da
budem pred vratima samo u boksericama.Uhh,te noci se rasturala svojim velikim gumenim kurcem, a i moj je dostizao
vec maksimum pred vratima. Bas kada je krenula ubrzano da dise, ja malo lupih u vrata,sacekah trenutak da moze bar
da se pokrije, i sa ispruzenim rukama krenem ka njenom krevetu ali sa one strane koja je bila slobodna.Ritualno se
okrenem ledjima ka krevetu i padoh na njega kao daska,sa spustenim rukama uz telo.Gledala me je tako samo u uzdignutim
boksericama,drhteci, sto od straha sto od predhodnog uzbudjenja.Leze i ona na ledja ruke polozivsi na glavu. Nije
znala sta sad da radi samnom.Dok je bila jos tako zbunjena,ja levu ruku odsecno kao u snu spustim na njene noge,tj.
izmedju golih bedara.Drhtela je celim telom,a ja i levu nogu prebacim preko njenih butina i moje ruke, mirno lezeci
na ledjima.Iako sam gledao u plafon,osecao sam njen pogled uperen u mene.Blago poce da mi gurka rame da me probudi
i izvuce nas iz ove glupave situacije.Nisam reagovao na to i verovatno je shvatila da spavam kao top.Njena glava se
pomerala i osecao sam da me posmatra od glave do pete,pa naravno nije mogla da ne vidi i tu izbocinu u mojim boksericama.
To mi dade snagu da krenem dalje.Moja leva ruka u ukocenom stanju krenu da je dodiruje od kolena do butina i nazad.
Usporila je disanje,ali je bilo sve dublje i sa prekidima.Stiskala je bedra da nebih prstima dotakao golu pickicu.Mazio
sam je tako a kita mi je dostizala maksimalnu velicinu i zudela je da iskoci iz bokserica.Zbunjena ali i vidno uzbudjena
Kaca je okrenula glavu na drugu stranu kao da ce tako da sakrije od mene duboke uzdahe.Tu sam priliku morao da iskoristim
i necujno desnom rukom pomogoh mom dignutom prijatelju da kroz otvor na boksericama izadje napolje u svoj svojoj velicini.
Brzo vratih desnu ruku uz telo,levom nastavih da je mazim od butina do kolena,a moja kita je stajala uspravna kao
strela.Kada je ponovo lagano glavu okrenula prema meni,verovatno je usledio sok za moju mamu.Zatvorio sam oci jako
kao da cu se tako sakriti od situacije i od pogleda moje mame.Mazio sam je idalje,njeno telo je pocelo da drhti,a
stisak njenih bedara je popustio. Isao sam rukom niz njenu glatku butinu i primetio da je prilaz njenoj mackici bio
sve slobodniji. Zadrzao sam se prstima sada na spoju njene butine i pickice,a malic mi je dodirivao njene obrijane
dlacice.Tada cuh njen isprekidani glas: sine,spavas li? Onda to isto ponovi ali dosta cistijim i jacim glasom. Naravno
odgovora od mene nije bilo,sto je znacilo da spavam.Moj mali prst se vec setao po ulazu njene mace,a mama cak pomeri
levu nogu u stranu i oslobodi mu bolji prilaz.Desnu nogu savi u kolenu i prisloni je na mene,tako da mi je dlan lezao
na njenom unutrasnjem bedru a svim prstima leve ruke sam mogao nesmetano da saram po njenom medjunozju.Kada je moj
srednji prst pronasao ulaz u njenu vlaznu macu,ona je i levu nogu savila u kolenu i jos vise rasirila u stranu.Desni
dlan je polozila na svoje koleno i mahinalno,u uzbudjenju,dodirivala jednim prstom moju butinu.Kada sam celim srednjim
prstom usao u nju,njen dlan je sisao sa kolena na moju butinu i sve me je cvrsce stezala,uzivajuci…Na celu sam
osetio hladne kapi znoja,ali nisam prestajao da je sad vec sa dva prsta,dovodim do usijanja.Mazila mi je butinu,i
prstima dodirivala moje bokserice,a znao sam gde je naumila sa svojom neznom rukom.Blago sam drhtao,ali to pokusavao
da prikrijem,osetih da njeni prsti vec dodiruju dlacice oko mog uzdignutog buzdovana.To je rezultiralo ulazak svih
mojih prstiju,osim palca,u njenu vrelu i vlaznu pickicu.Njeni prsti su vec dodirivali moju tvrdu zilu,i mazila me je
od korena do glavica i nazad,kao da je ispitivala duzinu mog lepotana.To joj nije bilo dovoljno,pa je prstima usla u
otvor na boksericama i ubrzo su i moja puna jaja bila na slobodi.Tada je krenula veoma nezno da ga drka.Kada bih jace
usao prstima u nju,stezala me je sakom i na kratko zaustavljala drkanje.Kada bih je ubrzano masirao po klitorisu, i
Kaca je ubrzavala kretanje sake obavijene oko moje kite.Tako sam upravljao situacijom,izbegnuvsi opasnost da brzo
svrsim.
Odjednom je sklonila ruku sa moje kite,i istom izvukla moju iz njenog medjunozja.Podigla se u sedeci polozaj,kao da
se probudila iz teskog sna. Nisam mrdao ni jednim delom tela,samo sam ponovo jako zazmurio,da slucajno ne vidim pogled
moje Kace.Od malog straha osetih da mi se erekcija malo smanjila,ali tada njena ruka ponovo dodirnu mog jarana.Lagano ga
je drkala i znao sam da njene oci sad uzivaju gledajuci u moju kitu.Nisam se nadao,ali uskoro se savila i vrh njenog
jezika je dodirivao prvo sluzavi glavic pa i kompletnu kurcinu.Desnom rukom sam stezao posteljinu,pokusavajuci da
ne poremetim disanje ili ispustim glas odobravanja i mog uzbudjenja.Pomerila je saku sa njega i spustila dlan na
moju butinu,a odmah zatim je ceo nestao u njenim vrelim ustima i grlu.Pocela je da ga u sve brzem ritmu pusi i bio
sam sve blizi spricanju.Taman kad bih hteo da joj kazem stani,nemogu vise,svrsicu…ona je zastajala i vracala spermu
u nabrekla jaja.Njena duga kosa me je izludjivala,dok mi je dodirivala stomak i prepone.Najednom je prestala,glasno
ispustila uzdah,odlucila je…opkoracila me je i sela na njega.Osetio sam sluz glavica na mom pupku,a njen vlazni ulaz
negde nize na mojim jajima.Uzdigla se i moja kita je ponovo zauzela stav mirno sa pogledom u plafon.Namestila je ulaz
mackice na glavic,i od tada pocinje moj nedosanjani san.Spustala se niz njega,a mene je obavijala toplota,vrelina
oko njega a i oko mog srca koje je tuklo kao nikad.Usao je ceo,pa ponovo ceo napolju..prvo lagano pa sve brze. Jahala
je u svim pravcima,dodirivao je svaki deo,kut njene utrobe.Dahtala je uzdisala,priguseno cvilela,i bez prestanka jahala
na mom kurcu.Bilo je prelepo,i kada je ulazio do kraja,a njena guza lupkala po tvrdim jajima,i hladan vazduh koji mu
je produzavao zivot kada je ceo bio izvan nje.Tada se nabila do kraja i vise nije isla gore dole,vec je pocela da
mesa na njemu i da vrti svojom tvrdom guzom po mojim preponama.Takvu tehniku nisam video ni u pornicima,vrtela je
guzom u levu,pa u desnu stranu,par puta se ponovo dizala i spustala na njega pa ponovo vrtela u krug..Osetio sam nelagodu
u stomaku i u mudima i onda je krenulo…spricao sam u njenu utrobu a ona nije prestajala da mesa na njemu.Njeni trzaji i
uzdasi su mi davali do znanja da i ona svrsava.Tada se umirila,osetio sam hladnu spermu da se iz njene pice sliva na moja
jaja i prepone.Kao da joj se nije silazilo ali je ipak lagano sisla sa mene i legla na ledja sa rasirenim nogama.Srce
mi je i dalje glasno tuklo,i bilo mi je vec hladno.Kao da je ponovo cula moje zelje,pokrila me je carsavaom i okrenula
se na bok meni ledjima okrenuta.Bilo mi je i dalje prelepo i nestvarno,a san je obavijao moje umorno i zadovoljno
telo.Mesecar je ponovo utonuo u miran,zasluzeni san…
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
Nokia N95 8gb
Seti me se, dacu ti sve…



pogledavali smo se cijelu večer ali nismo prozborili još ni riječi jedan s drugim… bila je malo čudna situacija ali uobičajena za nas… kad bi se inače sreli bile su to obične rečenice dvoje bivših ljubavnika… koji su se jako voljeli a onda je čaroliju razbijena jednom običnom glupošću, trenutnom slabošću… a povratka više nije bilo… jer onaj koji je bio prevaren nije htio da mu se objasni, nije više htio ljubav jer se osjećao izdano…

i s pravom se tako osjećao, ali sama sebi sam rekla – ako mi se ikad pruži prilika pokazat ću mu da mi je žao što sam ga tako povrijedila…

kad sam te vidjela da krećeš u mom pravcu srce mi je počelo lupati ko ludo… mislila sam da će iskočiti iz mog tijela i razbiti se u tisuće komadića kada si prošao pokraj mene i otišao na terasu… još sam neko vrijeme stajala tako razočarana a onda sam pomislila: „jebi ga, sad mi je šansa da s njim malo popričam“ i krenula odlučnim korakom prema terasi… leđima si bio okrenut prema meni pa me nisi mogao ni vidjeti, ali sam sigurna da si osjetio moj dolazak na terasu jer ti se tijelo ukočilo… prišla sam ti s leđa, pozdravila i pitala mogu li malo ostati s tobom…ti si me samo pogledao, nisi ništa rekao, pa sam se stala pokraj tebe… šutjeli smo neko vrijeme, nismo znali što bismo si rekli u oči dok smo jako razgovorljivi preko chata…
po glavi mi se motalo tisuću varijanti što bi mogla napraviti, ali misao da odem nije mi niti jednom pala na pamet… pa sam se sagnula i prošla ispod tvoje ruke i stala ispred tebe… kao kad si bio naslonjen rukama na ogradu a ja sam ti bila u zagrljaju… pogledao si me i dalje šuteći pa sam te upitala “smetam?“ a ti si umjesto odgovora samo odmahnuo glavom… a meni je to bilo dovoljno da se ohrabrim za ono o čemu sanjam… pridigla sam se na prste i svojim usnama nježno dotaknula tvoje usne i zadržala ih tako par sekundi… tvoje se tijelo opustilo čim su nam se usne spojile… kao da govori „to je to, to je ono što trebam“… rukom sam ti prešla preko lica i kroz kosu pa te ponovo poljubila… vrhom jezika sam prešla rubom tvojih usana koje si ti malo otvorio… dovoljno da ti gurnem jezik u usta… počela sam te ljubiti a mene je odmah lupila davno zaboravljena vrućina od tvog dodira… zagrlila sam te oko vrata jer mi se to učinilo normalnim u tom trenutku, jezik sam ti stavila u usta i gurnula ga duboko… da vidiš koliko ozbiljno mislim i želim tvoje tijelo noćas… prihvatio si igru a mislio si da ćeš je moći prekinuti… moj je jezik kružio unutar tvojih usta, istražujući tako dobro poznatu nutrinu…vrhom sam jezika prešla preko tvojih zubi pa sam se odmaknula da te zamolim da se ljubiš sa mnom…
napokon si primio moje lice u svoje dlanove, palčevima prešao preko mojih usana… zatvorila sam oči i uživala u tebi… tvojem disanju… tvojim dodirima…a kad si svoje usne približio mojima, srce mi je lupalo sto na sat… nježno si me poljubio, stavio jezik u moja usta i počeo tražiti moj jezik… kad su se napokon sreli, kao da je došlo do neke eksplozije… jezici su nam se isprepletali, više nismo znali ni gdje su nam ruke, nije nas bilo briga da li nas neko gleda ili ne… dugo smo se ljubili kao da je to jedino što znamo, i jedino što želimo raditi…

cijelo sam vrijeme bila svjesna koliko ti ustvari ovo ne želiš, a opet mi je tvoje tijelo davalo skroz drugačije signale… ako sam te ikad željela više od ičega, to je bilo sada, u ovom trenutku, na ovoj terasi… i nije mi bilo bitno što će drugi govoriti i misliti o meni… bilo mi je bitno jedino da tebe imam, da tebe zadovoljim… i to sam ti rekla kad sam te naglo prestala ljubiti… ostao si malo zatečen jer nisi mislio da ću biti toliko otvorena, možda si mislio da bi ti mogla tako nešto reći na neki suptilniji način… ti si rekao „ne, nema potrebe… dovoljno je da se ljubimo“… i nastavio si me ljubiti… a ja sam tad stavila ruku na tvoje hlače, tamo gdje se nalazilo moje blago… sve je već čekalo spremno… na uho sam ti šapnula „želim te više od ičega… moram te imati, ali ne ovdje i ne na ovaj način… želim da ovu noć provedeš sa mnom i da je pamtimo još dugo… molim te, odvedi mi odavde“… nisam te morala više nagovarati…

primio si me za ruku pa smo krenuli prema izlazu, sjeli smo u taxi i krenuli prema hotelu… držali smo se za ruku, ja sam svoju glavu naslonila na tvoje rame i nismo progovorili niti jednu riječ… a riječi nisu ni bile potrebne… platio si taxi i krenuli smo prema liftu cijelo se vrijeme držeći za ruke… otključao si sobu i pustio me unutra dok si na vrata stavljao natpis „do not disturb“… naslonio si se na vrata, duboko udahnuo i pozvao me sebi… dok sam ti prilazila mogao si mi na licu vidjeti koliko jako ovo želim, koliko mi je potrebno da te ljubim noćas, da te dodirujem… nisam ništa tražila zauzvrat, nisam tražila ni da me ljubiš, ni da me diraš… ništa… samo sam htjela da reagiraš na moje dodire kao nekoć davno dok smo bili zaljubljeni klinci…

prišla sam ti i opet smo se počeli ljubiti dok su moje ruke istraživale tvoje tijelo… nisam ti dala da me diraš već sam te primila za ruku i povela te prema krevetu… kad si sjeo na rub, skinula sam ti majicu, zaobišla te, kleknula na krevet i stala te ljubiti po leđima… istovremeno sam noktima lagano dražila tvoju ionako već osjetljivu kožu… ljubila sam te po leđima, svaki centimetar tvog prekrasnog tijela našao se na mom putu, pod mojim usnama i jezikom… najviše si reagirao na moje dodire kad bi te dirala odmah iznad ruba traperica, tamo gdje se spajaju bok i struk… vrat sam ostavila za kraj…

nježno sam te masirala po ramenima, laganim kružnim pokretima, a iza svakog kruga prstima, utisnula sam jedan vlažan poljubac u tvoju kožu… jezikom sam te počela ljubiti od ruba ramena prema vratu, polako polako… kako bi prešla mali dio kože, tako bi te lagano i gricnula zubima… polako sam nepredovala prema vratu i onoj žili koja bi ti uvijek iskočila kad si bio uzbuđen, a glavu si malo pomaknuo u stranu… i kad sam napokon došla do nje, i osjetila je pod usnama, vrhom jezika sam je pratila do kraja, do uha… tad sam ti najnježnije što sam mogla gricnula uho i usisala ga, pa onda opet vrhom jezika zaokružila cijelo uho… pa sam se opet jezikom spustila istim putem do vrata, prateći uzbuđenu žilu…onda sam, ljubeći te, prešla na drugu stranu i ponovila cijeli postupak… nježno sam te masirala po ramenima, laganim kružnim pokretima, a iza svakog kruga prstima, utisnula sam jedan vlažan poljubac u tvoju kožu… jezikom sam te počela ljubiti od ruba ramena prema vratu, polako polako… kako bi prešla mali dio kože, tako bi te lagano i gricnula zubima… i kad sam napokon došla do žile, i osjetila je pod usnama, vrhom jezika sam je pratila do kraja, do uha… tad sam ti najnježnije što sam mogla gricnula uho i usisala ga, pa onda opet vrhom jezika zaokružila cijelo uho… a odatle sam se polako počela spuštati prema tvojoj adamovoj jabučici… sišla sam s kreveta i stala se pred tebe… pogledao si me, pružio ruke prema meni i privukao me sebi… ustao si se s kreveta da bi me mogao ljubiti… ruke su ti prešle preko mojih leđa do ruba majice koju si u jednom potezu skinuo s mene… stajala sam pred tobom u grudnjaku i hlačama… zaobišao si me i stao iza mene… jednom si me rukom zagrlio oko struka a drugom si mi otkopčao grudnjak… nježno si spustio svoje ruke na moje grudi i počeo se igrati s njima… ali ja to nisam htjela… barem ne sad… okrenula sam se prema tebi i rekla da se legneš na krevet… htio si se skinuti, ali sam ti rekla „ostavi to, ja ću te skinuti kasnije“…
legao si na krevet , namjestio si jastuk pod glavu a ja sam ti rekla „samo uživaj“… i dalje sam stajala pokraj kreveta i polako počela skidati sa sebe hlače… skroz polako dok si me ti gledao…kad sam ih otkopčala i uspjela odlijepiti od svog vlažnog tijela same su pale s mene… ostala sam samo u ljubičastim čipkastim gaćicama pred tobom i tako sam se popela na krevet… opkoračila sam te i spustila usne na tvoje… već si odavno shvatio da želim biti nježna prema tebi, da ne želim žuriti…da želim da nam bude kao da smo prvi put zajedno… ljubili smo se kao da ćemo se raspasti, kao da smo od papira, nježno nježno… tvoje su ruke lutale mojim tijelom, prsti su ti se zaplitali u moju kosu… ljubili smo se cijelo vrijeme, jezici su nam se isprepletali, slina nam se miješala… duboko si mi gurnuo jezik u usta i tamo ga zadržao… vrhom svog hrapavog jezika prešao si po mojem nepcu a ja sam se naježila… oduvijek sam obožavala ljubiti se s tobom… to mi je bilo nekako prirodno… nastavili smo se ljubiti a ja sam zarobila tvoj jezik i nisam ti dala da ga izvadiš iz mojih usta… primila sam ga zubima i prelazila po cijeloj njegovoj duljini…
a onda sam te prestala ljubiti i polako se počela spuštati preko tvog vrata sve niže i niže… jezikom sam prelazila preko tvoga tijela, upijajući tvoj miris i okus… došla sam do tvoje bradavice i malo se igrala s njom… grickala sam je zubima, lizala vrhom jezika, trljala vrhom prsta… pa sam prešla na drugu bradavicu isto je grickajući zubima, ližući jezikom i trljajući prstom… ti si počeo ubrzanije disati… polako sam se počela spuštati po sredini tvog tijela ne odvajajući jezik od tebe… ruke su mi šarale preko cijelog tvog tijela, dokle god sam ih mogla ispružiti… prstima po tvojim rukama, licu, bokovima… svugdje me je bilo… tvoje je tijelo sada bilo moje… prepustio si mi se da radim s njim što god hoću… svakom sekundom sam bila sve bliže i bliže svom cilju… svakim pokretom sam ti pokazivala koliko uživam u ovome što radim… godine učenja su ipak koristile i sve što sam mislila da paše muškarcu htjela sam isprobati na tebi…

napokon sam se našla među tvojim nogama, blizu tvog ponosa koji me željno čekao… prvo sam ga pogledala i prešla dlanom preko njega, da samu sebe uvjerim da sam stvarno tu… da ga imam pokraj sebe, da ga mogu dodirnuti i poljubiti… a onda sam ga onako velikog i čvrstog jednostavno stavila u usta… nisam mislila da ću tako reagirati, ali godine našeg pričanja preko neta napravile su to da sam samo o njemu mislila i da me nije zanimalo ništa drugo… progutala sam ga odjednom i držala ga tako u ustima… nisam se micala ni naprijed ni nazad ni lijevo ni desno… samo sam uživala u trenutku da ga imam… da ga držim u svojim ustima… otvorila sam oči i pogledala prema tebi… ti si gledao u mene i nisi znao šta napravit… a onda sam pustila da mi ispadne iz usta i nježno prešla prstom od vrha do dna… polako sam ga počela ljubiti vrhovima usana oko glavića, radeći kružne pokrete prema sredini… kad sam se odmaknula od vrha, moje su usne tu zamijenili moji prsti… i dalje sam te ljubila polako i nježno… otvorila sam usta i isplazila jezik i samim vrhom prešla preko cijelog tvog kurca…primila sam ga u ruku i pomalo stiskala dok mi je vrh jezika kružio oko vrha tvog glavića da bi mogla razmaknuti kožicu koja se skupila… kad mi je to uspjelo u rupicu na vrhu sam gurnula svoj jezik i počela ga okretati unutra istovremeno stišćući kurac sve jače i jače… ti si počeo brže disati i vidjela sam da ti paše… cijelo si vrijeme gledao šta radim a ja sam povremeno gledala u tebe da vidim da li ti paše to što radim…iako mi je tvoje tijelo slalo jasne signale koliko ti paše sve to… kad sam se prestala igrati s tvojom rupicom ruke sam stavila sa strane tako da se mogu na njih osloniti pa sam se počela igrati s kosom tako da sam glavu micala a moja te kosa lagano škakljala… sada me nisi mogao vidjeti jer sam se skrivala iza kose i to mi je bio cilj… da ne znaš što ću točno slijedeće napraviti… vrhom jezika sam te liznula… pa se odmakla… pa te gricnula… pa se odmakla…pa sam te odjednom brzo progutala… pa se odmakla…. pa sam te opet liznula vrhom jezika… i odmakla se… pa te opet gricnula za sredinu kurca… i odmakla se… a kad sam te opet odjednom brzo progutala ovaj sam put to napravila do kraja… progutala sam ga najdublje što sam mogla i u tom si trenu ispustio krik… krik koji sam se nadala da ću čut kad ti to napravim… onda sam to još jednom ponovila… duboko do kraja, pa još jednom duboko do kraja… pa još jednom duboko i od kraja… svaki si put ispustio isti zvuk zadovoljstva…
a onda je sve to prestalo… počela sam rukama prelaziti preko tvojim bedara, približavajući se tvojim jajima ali ih ujedno i izbjegavajući… svaka je moja ruka bila na jednoj tvojoj nozi i radile su identične pokrete… na samom pregibu između jaja i početka unutarnje strane bedra stavila sam palac i počela te nježno masirati… vidjela sam da ti paše jer ti se tijelo pomaknulo čim sam napravila prvi kružni potez placem… dok sam ti to radila, stavila sam tvoj kurac u usta i lagano ga počela gutati… ti si svoje ruke stavio na moju glavu i nježno je micao onako kako si htio da ti pušim kurac… nije mi to smetalo jer mi nisi nabadao kurac u grlo, čak mi je i pasalo da mi glavu tako pridržavaš da te mogu lakše obrađivati… tvoj je kurac nestajao u mojim ustima dok sam te ja i dalje masirala… lizala sam te, i grickala zubima a ti si uživao… kad si mi pustio glavu, pogledala sam te i vidjela da me gledaš širom otvorenih očiju… odmah sam znala što moram napraviti pa sam brzo jednu ruku stavila na tvoja jaja a drugom sam ti primila kurac… gledala sam te ravno u oči i polako se, izazivački, počela spuštati prema njemu… uživala sam mučiti te dok iščekuješ da ga stavim u usta… a kad se napokon tamo našao i počeo nestajati u dubini mog grla ti si počeo jako brzo disati… držeći te jednom rukom počela sam te malo brže gutati, pa mi se u jednom trenu učinilo da ako nastavim tom brzinom da ćeš mi ubrzo svršiti, a to nisam htjela… držeći te i dalje u ruci, počela sam te lizati cijelog… od vrha kurca prema korijenu… kad je cijeli bio polizan, spustila sam se malo niže i počela ti lizati jaja… jezik sam isplazila što sam više mogla, tako da mogu obuhvatiti što veću površinu tvojih jaja koja su bila jako tvrda… lizala sam ih jer mi je to pasalo, jer sam htjela sve napraviti da ti bude lijepo… kad sam se odmaknula od tebe, počeo si negodovati… a ja sam samo htjela uzeti jastuk da ti ga stavim pod guzu… kad si to shvatio, licem ti je preletio osmjeh… spuznula sam na pod, tebe povukla do ruba kreveta i stisnula jastuk da bude što deblji i gurnula ga pod donji dio tvojih leđa tak oda ti guza bude u zraku… a onda sam se opet vratila tvojim jajima… cijela sam ih polizala ostavljajući mokri trag svoje sline na njima… noktima sam lagano prelazila preko njih a onda sam odjednom gurnula jezik u tvoju guzu… nisi to očekivao pa si se instinktivno odmaknuo od mene… a ja sam te nastavila lizati po čmaru i igrati se prstima oko rupe… više me uopće nisi mogao vidjeti… što zbog povišene guze a što zbog toga jer mi je glava bila nestala u tvom međunožju… klečeći na podu mogla sam raditi što god sam htjela… jaja su ti visila s kreveta i s vremena na vrijeme sam ih ugrabila u ruku da se malo poigram njima… cijelo to vrijeme jezik nisam micala s tvog čmara… pa kad sam primijetila da ti je guza jako vlažna i opuštena, gurnula sam kažiprst u svoju mačkicu da ga namočim i onda ga približila tvojoj guzi…stavila sam ga na sekundu na ulaz da ti dam do znanja da ću ga sad gurnuti unutra… malo si zadrhtao ali nisi se maknuo… a onda sam ga polako i nježno počela gurati u tebe… i kad se cijeli moj prst našao u tebi, jaja sam ti stavila u usta i počela ih lizati… prstićem sam polako zaokruživala cijelu tvoju unutrašnjost i istraživala je… ti si sve glasnije disao… svakim mojim pokretom jezika oko tvojih jaja, svakim krugom u tvojoj guzi ti si sve brže disao…
nisam htjela da mi svršiš pa sam izvadila prst, dignula se s poda, pogledala ga i gurnula si prst u usta… lizala sam ga i cuclala… sve tvoje sokove sam polizala… definitivno nisi mogao vjerovati da sam to napravila…
legnula sam se pokraj tebe na krevet i počela sam se dirati… ti si se okrenuo na bok da me bolje vidiš a ja sam jednu svoju ruku stavila na sisu dok sam drugom prelazila po tijelu… vidio si da sam se naježila kad sam ruku stavila na svoj klitoris… znao si što slijedi i htio si mi pomoći… a ja sam ti rekla: “nemoj… pusti me da se sama diram… znam da te to još više pali… gledaj me i pamti da znaš za neka druga bolja vremena”… udobnije si se smjestio na jastuk i uživao u pogledu… cijelo vrijeme sam te gledala u oči i dirala se po tijelu… bradavice su mi se skroz ukrutile i pozivale su na cuclanje… a ti si samo na taj prizor imao izraz lica kao da će ti svakog trena poteći sline niz lice… moja mačkica je bila toliko mokra da nije bilo potrebe da si namočim prste da bi si ih stavila unutra… i kad si shvatio da mi je prst blizu ulaza u pičkicu, primio si se za kurac i lagano ga počeo navlačiti… kad je moj prst nestao u meni, iz tebe je izašao lagani zvuk… stvarno ti je pasalo ovo što si gledao… a kako je tek meni pasalo to što sam si sama radila dok si me ti gledao i dirao se… nekoliko puta sam si gurnula prst duboko unutra pa ga polako izvlačila van duž cijelih mojih usmina, sve do klitorisa… tu sam se zaustavila i odlučila ti pokazati kako je to kad se žena sama zadovoljava… moj klitoris je i prije svega toga bio natečen i osjetljiv… a tek kad sam se počela igrati s njim, mislila sam da ću poluditi… laganim kružnim pokretima dražila sam svoj ionako osjetljiv klitoris, okrećući prst sve brže i brže oko njega… nije mi dugo trebalo da se približim vrhuncu i kad si shvatio da ću uskoro svršit, približio si mi se i gurnuo mi jezik duboko u grlo… kad sam počela svršavati, iz mene se oteo jedan glasan i dug krik… nisi odvajao usta od mene pa kad su mi ruke klonule na krevet pokraj mog tijela, samo si me nastavio ljubiti…
nakon nekoliko minuta, uspjela sam se dignuti iz ležećeg položaja pa sam te okrenula na leđa, opkoračila te i nastavila ljubiti… ljubili smo se najnježnije što smo mogli… ja sam lagano vrtila kukovima u blizini tvog kurca kojeg sam cijelo vrijeme osjećala na svojoj guzi… ti si me zagrlio i okrenuo me na leđa… sad sam bila ispod tebe… odvojio si usne od mojih, otvorio si oči i pogledao me… znala sam da ćeš sad prodrijeti u mene, pa sam noge još malo podignula u zrak i obgrlila tvoja leđa… dok si se kurcem približavao mojoj mačkici i dalje si me gledao u oči… a dok si ulazio u mene, preko mog lica se razvukao blažen osmjeh… dugo si ulazio u mene, užasno polako… godilo ti je gledati taj pogled na mom licu, nekako izgubljen a opet prisutan… nekako tužan a opet sretan… “ovo sam čekao jako dugo…” rekao si tada… nisam mogla vjerovat da su te riječi prešle preko tvojih usana… iako mislim da ni ti nisi planirao reći nešto takvo…
kad sam primaknula tvoje lice svome i pogledala te u oči ti si se prestao micati… samo sam prošaputala “o, Bože, prekrasan si…” spustio si svoje usne na moje i samo ih tako držao… a onda smo se nastavili polako gibati… isprepleli smo prste iznad moje glave, nogama sam te čvrsto stisnula uz sebe pa smo nastavili vodit ljubav… ljubio si me po cijelom licu dok si se počeo brže i jače zabijati u mene… a onda si htio izaći iz mene da bi mogao svršit po mom trbuhu al sam ti rekla “nemoj… želim da svršiš u mene…” pogledao si me i pitao “jesi sigurna?”… umjesto odgovora samo sam te još jače stisnula i nastavila se nabijati na tebe… nisi se bunio kad sam ti to rekla i nastavio si me ljubiti… nastavio si s nježnošću ali bržim tempom… počeo si svršavat u mene kao luđak… bio si pun sperme od čekanja… od ludosti koju smo radili… od svih onih mojih priča… od svih onih godina…
a kad si završio sa svršavanjem, legao si pokraj mene i počeo me ljubiti…
ljubili smo se do dugo u noć…
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
Nokia N95 8gb
Mladi Pastuh 4-kraj.


Miso jesi li to ti?Jesam………….
Bila je to Lana.Njen tih njezan glas od kojeg se i slusalica topila u mojoj ruci.Kako si Miso?Super,a ti Lana?
Pa neznam bas,nije lose ali nadam se.Cemu?Pa znas Miso uvijek se covjek nada,jer kazu nada uvijek zadnja umire.
Samo sam htjela da vam javim da dolazim u Subotu u posjetu kod vas malo.Super Lana!
Nisam htio da joj kazem da ona ide na put u Njemcku u Petak navecer da se satane sa poslovnim partnerima u vezi slusalica s kojima radimo na prodaji.
Miso,tko je to bio?Ma prijatelj,zvao me da vidi kako je bilo u Rijeci.Usla je u sobu.Sve je mirisalo na svjeze otusirano tjelo,zene koja izgleda 10-t mladja.A ja iskreno da kazem u ovih zadnjih 10-ak dana,toliko sam se umorio od seksa da nisam bio spreman da krenem vodjen tim mirisom tjela.Ali vjest da dolazi Lana,to me je jako obradovalo.
Ispratio sam nju na aerodrom.Bila je nervozna sto i ja neidem ali i svjesna da je u pitanju samo posao.Miso sreco vidimo se u Ponedeljak navecer.Samo ti obavi sve svoje i sretno se vrati kuci.Pozdravili smo se i ona je otisla na ulaz za provjeru dokumenata a ja sam krenuo na parking pa kuci.Svratio sam na pice.Umoran od svega krenuo sam kuci da se odmorim i pripremim teren za Lanu.
Malo poslije podne Taksi je stao pred zgradu,nervozan pomalo gledao sam sa balkona kako Lana ulazi u nasu zgradu.
Zvono.Otvorio sam vrata na kojima je stajla zena vise kao boginja.Lana je izgledala zanosno,sarmantno,jednostavno otkidala je izgledom koji je pokazivao sve te cari bombe zene.Miso kako si?Dobro!Kako si putovala?Ma znas totalna blamaza.Gdje je ona,seka?O da,otisla je na sluzbeni put.
Kada Miso?Sinoc!Hitno je morala na dogovor koji se nije mogao obaviti telefonom.Pogledala me njezno,pogled je govorio sve.Miso idem se istusirati,sva sam mokra od puta.
Zagrlila me i poljubila ali ne kao ono u obraz nego onako strasno,ljubila me nekoliko sekundi.Miso,uh uzdahnula je.
Reci sta je problem Lana?Znas Miso ja ,ja uh neznam kako da ti kazem.Reci!Od kad si bio samnom,od tada nespavam dobro,moje misli plutaju i tonu.Moje tjelo gori neiskoristeno,neznam.Pomislila sam da si nekoga nadjem da imam avanturu,ali ne.Iskra koja me pali dolazi od tebe Miso.Ja znam da je to sve ludost,ali zelim da me uzmes da uzivamo zelim Miso,zelim te ponovo u sebi.Lana,zagrlio sam ju.I ja zelim to!Vise nismo govorili nista,ljubili smo se neko vreme tu bas tu u hodniku.Miso idem da se istusiram.
Vratila se iz kupatila.Moj pogled se zalijepio za nju kao kazna za prebrzog vozaca.Kao samar za neposlusnu osobu.Gledao sam ju sa divljenjem.Spreman da ju pojebem da pamti.Kurac mi se dizao kao jutarnja zastva uz poglede njemih vojnika.Prilazila mi je kao Lavica opasna.Njihala je kukovima kao Spanjolska gondola koju cu uskoro potopiti svojim torpedom.Prisla mi je kao tiha stihija uz koje vatra tinja i svaki cas moze da zapali sve u meni i oko mene.
Ta neiskoristena ljepota,te obline koje se nemogu opistai u dvadestak rijeci.Treba to vidjeti.Zatvorim oci na trenutak pa se probudim,nesanjam.Lana je diva,olicje ljepote i sklada.Grudi u obliku kruske bez grudnjaka.Kosa plava rasuta po ramenima.Cvrsta guza,bokovi,ma sve ma sve je imala.Bio sam spreman da ju zadovoljim,sve bas sve da joj uradim.Da ju polizem sve i ono o cemu nije ni sanjala.
Uzdisala je polako,ljubio sam svaki cm tog tjela kojem je trebao sam fitilj.Bomba koja se krila godinama.Ma jebe mi se tko je ona meni i tko sam ja njoj.O tome u tim trenucima nisam ni razmisljao,a tko bi kad je isped ociju tanka linije obrijane vagine,koja vodi do stidnih usana izmedju kojih se nazirala sluz koja je polako vlazila njen ulaz.
Toplim jezikom prsao sam preko vruceg ulaza u vaginu koja je ispustala sok,sok zelje koji niko nije koristio.Mozda ponekad samo.Milovao sam te cvrste grudi dok sam jezikom davao car njenim uzdasima.Pomalo uz uzdisaje koji su se pomalo pretvarali u tonove nekih rijeci koje je izgovarala u transu.Sve je vise vlazila.Uspravio sam se da upotpunim sadrzaj programa.Dignut kurac kojeg je uzela u ruku i stavila ga sebi usta.Podebljim usnama s kojima je sisala taj tvrdi kurac kojem se divila na njegovoj velicini.Skoro ga do kraja gutala ne cijelog ali dovoljno da je zatvorenim ocima sama sebi ispunjavala zelju.Dok ga je pusila ja sam milovao prstom ulaz njene vagine koja je spremno cekala.
Usao sam medju njene noge,sve je bilo prepusteno samo sebi.Samo je zastenjala jako,usao je cijeli.Mjesala je neprimjetno ali strasno,ljubila je moja usta sisajuci moju donju usnu.Vise joj zjenice nisam ni vidio.Uzdasi kojima je ukrasavala sav taj cin u kojem sam davao sve od sebe.Jebavao sam ju polako da nebi sta promaklo.Imala je usku vaginu koja se prilagodjavala mom kurcu.Nije bila bas razradjena kao ona koja se razradila na njegovu mjeru.Nije bas bila nesto iskusna kao ona koja je znala sve sta i kako treba.Ali je bila mladja,zgodnija i ljepsa.Imala je usku vaginu odma sam to osjetio kad sam prodro u nju.Navikla na pozu gazda.On gore a ona dole.Ne nece moci ovaj put.
Promjenio sam poziciju i nastavio laganini,ali sa strane.
Ulazio je tj klizio je unutra uz njene jauke zadovoljstva.
Milovao sm joj grudi i ljubio vrat.Stenjala je jako.
Okrenuo sam se na ledja.Nije bila bas spretna u svemu tome ali sam joj pomogao.Sjela je na kurac i zajaukala.Misoooooo,uh joj Miso koliki je joj.Pomalo sam se izmicao tako da joj sto dublje udje unutra.Mjesala je sve brze i brze.Grudi su izgledale carobno pred mojim ocima.
Poslije nekoliko minuta,promjenili smo pozu.Odozada.
A tada je nastala panika.Kad sam joj ga zavukao u uzeo njene kukove te poceo da ju jebem onako snazno.Stenjala je jako,jauci su bili sve zesci.Jebavao sam ju za kraj za medalju koju nikada nije dobila.Misoooo,joj Miso ja ja uh Miso,joj.Svrsavala je a ja sam ju nabijao do dna.Derala se nekih 20-t sekundi kao luda van kontrole.Svrsila je kao nikada do tada ako je ikada i svrsila u zivotu.Neznam ali njenih 35-t ili koliko vec,neznam.Ali znam da ju jebem onako kao niko nikada.Otimala se ali nisam ju putao.Nastavio sam da ju jebem sa malo manje snage ali sav je ulazio u nju.Osjetio sam da mi se blizi kraj,uzdahnuo sam jako dok sam pustao mlaz sperme u njenu vrelu vaginu.
Pali smo na krevet obadoje.Sva je drhtala.
Miso,joj duboko je disala.Joj Miso,pa ovo je bilo predivno.
Razgovarili smo o svemu onako poslje seksa.
Znas Miso kad sam ja bila 16-st ostala sam trudna s jednim tipom.To sam skrivala?Neznam!
Onda sam morala da rodim djete.Koje sam ostavila na usvajanje.Sada nemam djece ali sjetim se tog malisana kojeg sam samo vidjela kad se rodio.Davno je to bilo prije 18-t godina.Davno je to bilo.Samo joj se suza slila niz lice.Zao mi je Lana zao mi je.Ma nista to je bila greska mladosti.
Razgovarali smo polako.Gledao sam to ljepo tjelo.Poslije sat vremena ponovo se rodila zelja.Utonio sam medju njene noge.Vlazna vagina u koju je kliznu samo.Uzdah koji je ispustila iz usta govorio je sve.Njezno i plako jebavao sam Lanu.Uzivala je pri svakom ulazu u nju.Mjesala je polako nismo se zurili.Podigao sam njene noge na ramena.Ta linija koja je vodila tamo gdje je bila mokra prateci liniju ocima a sa dignutim kurcem usao sam ponovo u nju.Lanaaaaaaa,uh sto je vruca vagina.Misooooooo,joj joj,jebi me jako jebi me jakkkkoooooo.I jebao sam ju jako.Derala se kao da umire na kurcu.Derala se jako,stenjala je jako ma bilo je da deres danima da jebes dok ti kurac ne odpadne.Svrsavanje se nemoze opisati.Obadvoje smo se derali,bilo je pravo.
U nedelju je morala nazad.Miso pozdravi mi seku.Ne,nemoj Lana necu joj reci ni da si bila.Zasto?Eto shvati to tako.
Dobro Miso,ali reci joj da sam bila,jer ja cu joj reci nezelim to da krijem.U redu.
Ispratio sam Lanu na bus stanicu.
Miso,joj Miso kad cu te opet vidjeti?Uskoro Lana uskoro dolazim.Poljubili smo se i ona je usla u autobus.Mahala mi je kroz prozor.Napokon je otisla.
Sutra navecer morao sam na aerodrom po nju.Bila je nasmijana i sretna sto me ugledala.Kakav je bio let?Nije lose.Kako mi ti Miso?Super,jedva sam cekao da se vratis!Jel?
Je,pozelio sam te!I ja sam tebe Miso isto pozeljela,nasmjesila se i poljubila me u obraz.
Dosli smo kuci.Tusiranje,i odma na posao.Znas zelim nesto izazovno,neso divle.Otisla je ponovo,vratila se za nekoliko minuta.Tigrica da bas Tigrica.Rascupala je kocu,Tigrov materijal grudnjaka i gacica.Prilazila mi je kao zracna opasnost.Lagana muzika i prazna boca vina.Zena,ponovo sam tonuo u ludost.Jebavali smo se dugo.Pomalo iscrpljen svrsio sam duboko u nju.
Razgovarali smo dugo o svemu.Rekao sam joj da je bila Lana.
Zastala je.Lana je bila?
Da bila je dva dana!
Miso,kada?
Za vikend.
Malo smo izasli eto i tako to.
Miso i sta jos?Nista vise osim.Osim cega?
Pa vodili smo ljubav nekoliko puta.Gledala me cudno!
Pricala mi je o svojoj greski u mladosti.Kakvoj greski?
Pa o trudnoci.I sta ti je rekla?
Pa da je rodila sina i da ga je dala na usvajanje.
Uh,uh.Sta je sad tebi rekao sam joj?
Nista Miso,nista.Taj sin ta beba to si ti Miso.To si ti Miso!!!!!!!!!!!!!
Ona te rodila,ona je tvoja majka ja sam te usvojila.
Ona i nezna i nikada joj to nisam ni rekla.Samo sam dosla kod nje poslije 4-i god sa tobom kao da si moj vanbracni sin.Tek tada mi nista nije bilo jasno………….
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
Nokia N95 8gb
Seti me se, dacu ti sve… 2


našli smo se s cijelim društvom u pragu… samo mi bez svojih polovica… da se provedemo kao nekad… kad smo se svi skupili u hotelu, navečer smo izašli u grad na večeru a poslije do nekakvog diska na otvorenom… do tada smo već imali dosta alkohola u krvi a tamo smo nastavili… ja sam cijelo vrijeme plesala i pila i pričala s ekipom… na tebe nisam baš obraćala puno pažnje. namjerno, naravno… došao si do nas plešući, s pivom u ruci i pridružio se razgovoru…
okrenula sam se prema tebi, pogledala te u oči, i ustima oblikovale riječi… nisi shvatio pa si se nagnuo prema meni da ti šapnem na uho… umjesto toga, okrenula sam se i otišla… nije ti bilo jasno zašto. na mobitel sam ti poslala sms i čekala da vidim kad ćeš pogledati poruke…

…kad si napokon uzeo mobitel i vidio da imaš poruku ja sam se maknula sa svog skrivenog mjesta i otišla na parking… čekati te… da bi se mogli pojebati kako sam i napisala u poruci…

dojurio si do auta, sav zadihan… “mislio sam da si otišla. nisam odmah video poruku” “znam da nisi. ali sam ja gledala kad ćeš pogledati mobitel i tek kad si vidio poruku, ja sam došla ovamo”. na to smo se oboje nasmijali… malo nam je bilo neugodno, ali si razbio tu nelagodu dajući mi piće i predlažući da se sjednemo na zidić… sjeli smo, nazdravili ovim našim okupljanjima, zezali se… a onda je razgovor jednostavno zamro… okrenula sam se prema tebi, stavila piće na zidić, i sjela ti se u krilo… počela sam te ljubiti polagano ali sam jako brzo shvatila da i ti to želiš… uostalom, ne bi bio tu da to nisi htio… stavio si mi ruke pod majicu i počeo mi gnječiti sise bez imalo srama… žvalili smo se kao u dobra stara vremena, ne odvajajući se jedan od drugoga dok su nam ruke lutale po cijelom tijelu… jako brzo ti je glava završila ispod moje majice gdje si se igrao s mojim bradavicama… ja sam se opustila i uživala… dugo već nisam bila ovako napaljena na sex… dok si ti lizao jezikom moje bradavice ja sam gornji dio tijela naslonila na auto i tako si imao pogled na veći dio mojeg tijela… lizao si mi desnu bradavicu i grickao je, uvlačio u usta dok si drugu dražio vrhom prstiju… kad si desnu dosta navlažio i kad se ukrutila, prebacio si se na lijevu sisu i počeo joj isto to raditi… želio si vidjeti kako si me napalio… lijevom rukom si primio cijelu moju desnu sisu i počeo je stiskati, gnječiti i okretati u svim smjerovima… a lijeva ti je i dalje bila u ustima… s vremena na vrijeme si bacio pogled na mene, ali jedino što si mogao čuti bilo je moje ubrzano disanje… kad si me ugrizao za sam vrh bradavice, ja sam te automatski povukla za kosu… ti si se trgnuo i povukao me prema sebi… “dođi. idemo negdje”…
spustila sam majicu, sjela u auto i prepustila se sudbini… cijelo vrijeme vožnje ja sam svoju ruku držala među tvojim nogama, osjećajući kako ti kurac natiče svakom sekundom sve više i više… to mi je bilo preslatko… nisam ništa radila a on je rasao… odveo si nas nekamo, nismo znali kamo… ali bilo je lijepo jer nigdje nije bilo nikoga u blizini… sami, ti i ja, i tvoj auto…
prije nego si uopće uspio ugasiti auto već sam bila počela otkopčavati tvoje hlače… pogledavši te prije nego sam nestala među tvojim nogama jedino što sam vidjela na tvom licu bio je onaj blaženi osmijeh… znao si što slijedi pa si se opustio…
ja sam odmah u ruku uzela tvoj kurac, čvrsto ga primila, oblizala usne i spustila glavu… usta sam širom otvorila da te mogu primiti u sebe… bio je velik i tvrd, ali još uvijek suh… zato sam skupila svu pljuvačku koju sam mogla u tom trenutku i progutala te usput slineći tvoju kurčinu… od vrha do dna…
držala sam te u ruci i stiskala tvoj kurac dok sam ti jezik gurala u rupu na vrhu glavića… kurac ti je počeo plesati u mojoj ruci ali te nisam ispuštala… gutala sam kurac i uzdisala jer mi je jako pasalo to što sam ti radila… spustio si ruke na moju glavu da bi mi ga gurnuo još dublje u grlo… momentalno mi se želudac dignuo ali sam izdržala jer sam ti htjela pružiti zadovoljstvo… nabijala sam se na tvoj kurac, gutala te bez problema do kraja… a onda sam se maknula i rekla da hoću izaći van iz auta jer mi tu nije zgodno… pristao si na to i počeo se dizati sa sjedala… prije izlaska uzela sam gutljaj pića koji smo ponijeli iz diska… dio sam zadržala u ustima a kad si sjeo na haubu svog auta, ja sam se kleknula na zemlju, opet primila tvoj kurac u usta i približila mu se… nisam mogla otvoriti usta prije nego te pospremim u garažu… a kad sam to napravila, ti si se trgnuo – osjetio si hladnu tekućinu na kurcu koji je sad bio još tvrđi nego prije… jedva si čekao svršiti…
klečeći na koljenima i gledajući te u oči dok sam ti pušila kurac, ti si zadovoljno stenjao… primio si me za kosu koju si držao u ruci, i polako si mi počeo nabijati kurac u usta… polako, jako polako, a onda sam ja sama počela brže gutati tvoj kurac… ugrizla sam te za sredinu kurčine, ti si vrisnuo, a ja sam se samo nasmijala… uzela sam kurac u ruku tako da sam palčeve držala s donje strane kurca, a ostale prste na gornjoj strani… počela sam te lagano masirati sa svim prstima dok mi je slina curila po rukama i tvom kurcu… pasalo ti je, to se vidjelo po tome kako mi nisi dao da maknem ruke s tvog kurca… počela sam te halapljivo gutati, s vremena na vrijeme sam te ugrizla za vrh glavića tako da ti je kurac bio još crveniji… nestajao si u mojim ustima… pridigla sam se i stavila kurčinu među svoje sise i počela sam ih mijesiti… kurac ti je taman popunio prazninu među mojim sisama dok sam ih ja navlačila gore-dole i okretala lijevo-desno… bradavice su mi se skrutile i smežurale… tad sam pljunula na vrh tvog kurca a slina se samo cjedila niz njega pa je sad lakše klizio među mojim sisama… svako malo mi je tvoj kurac završio u ustima… na toplom i sigurnom…
ruke su ti bile raširene na haubi, noge razmaknute ispred mene… ruku sam ti stavila na jaja i počela ih vrtiti u krug na svom dlanu… za to vrijeme sam se i dalje igrala s tvojim kurcem tako da sam ga stiskala u slobodnoj ruci najjače što sam mogla… cijelo vrijeme si gledao šta radim… što sam jače stiskala tvoj kurac to sam sve brže počela gnječiti tvoja jaja… nisi se bunio a onda sam odjednom maknula drugu ruku s tvog kurca koji sam progutala i držala ga čvrsto u svojim ustima, s obje ruke sam te primila za jaja i jako ih stisnula među dlanovima… lagano si vrisnuo a u isto vrijeme ispustio i zadovoljan zvuk… bolilo je ali i pružalo užitak…
pridignula sam se iz čučnja i polako počela grickati tvoje tijelo… krenula sam lijevom stranom od boka prema gore… lizala sam te, grickala svaki dio tvoje kože, noktima te lagano grebla… ruke su mi lutale tvojim tijelom i to ti je pasalo jer si se ponekad naježio… a tad bi te još dodatno i polizala vrhom jezika po tom mjestu tako da produžim te žmarce po tebi…uhvatio si mi prst svojim ustima i počeo se igrati s njim… jezikom si kružio oko njega, gutao ga i grizao… ja sam se polako približavala tvojim ustima i kad sam napokon stigla uvalila sam ti jezik i počela te žvaliti kao nikad do tad… jedno si vrijeme i dalje imao moj prst u svojim ustima zajedno s mojim jezikom ali onda si ga ispljunuo i počeo mi uzvraćati poljupce… žvalili smo se ko tinejđeri, ko neko kome život ovisi o tom ljubljenju… stenjali smo dok smo se žvalili, sline su nam curile niz obraze od žestine kojom smo to radili… ja sam se odjednom odmaknula od tebe i bez riječi se u sekundi spustila do tvoje nabrekle velike kurčine… odmah sam ga stavila u usta i počela ga jako gristi zubima jer znam da ti paše kad te boli… ruke sam polako spuštala prema dolje grebući te noktima i spojila sam prste na tvojim jajima koja su bila sve tvrđa i tvrđa… istovremeno sam te gledala u oči, glavom se nabijala na tvoju kurčinu i lagano mijesila tvoje loptice… uskoro sam osjetila par kapljica na svom jeziku a onda je iz tebe eruptiralo… počeo si mi svršavati u usta dok sam ja sve jače stiskala tvoja jaja i sve dublje gutala tvoj kurac… sperma mi je curila ravno u grlo ali bilo je toliko puno da mi se nešto i zadržalo u ustima…
kad si napokon svršio, primio si me za kosu i grubo povukao prema sebi… počeli smo se ljubiti pa su nam se jezici isprepleli… polizao si ono malo svoje sperme koja je ostala u mojim ustima, pomiješao je sa svojom slinom i sve mi to zajedno vratio u usta… a onda sam ja to isto napravila sa svojom slinom pa smo se tako malo igrali – mješavinom naše sline i tvoje sperme… dok sve skupa nije počelo curiti iz usta na moje sise… pustio si da curi niz moju bradu, vrat i da se razlije po mojim sisama… držeći me za kosu, glavu si mi povukao iza i jezikom lagano počeo lizati sokove koji su se slijevali niz moj vrat… još uvijek me držeći za kosu jednom rukom i ližući me od ušiju, preko lica niz vrat sve do sisa, drugu si ruku stavio na moj vrat i lagano počeo stiskati… na taj tvoj pokret, ja sam samo još jače izvila leđa prema natrag i sad ti otkrila još više svog vrata… mislila sam da ću ostati bez zraka, a opet sam znala da ti to nećeš dopoustiti… užitak se samo još više povećao kad si me počeo daviti… grizao si mi bradavice i uvlačio ih u svoja usta s velikim zadovoljstvom… ruka ti je s kose brzo prešla preko mog tijela ostavljajući me da lagano drhtim a onda se brzo izgubila među mojim nogama… raširila sam ih bez pogovora, odmah nakon što si ruku približio mojoj pički… čim sam raširila noge od silnog uzbuđenja što sam ti omogućila da me daviš, na dlan ti je iscurilo malo mojih sokova… ruku si još dublje zavukao u moje hlače, i sve sokove razmazao po meni… od čmara sve do klitorisa… na to sam se ja samo još jače izvila prema haubi auta a onda se i leđima naslonila na nju… nisam imala snage za stajanje… pogledao si me i izvadio ruku iz mojih hlača, približio je svojem licu, pomirisao i polizao ono što je ostalo na njoj… nakon toga si tu istu ruku dao meni da je pomirišim a ja sam je uzela u svoju ruku, i počela lizati svaki prst posebno… vratio si se do mojih sisa i počeo se opet igrati s njima kao s nekim lopticama… uzela sam tvoj palac u usta i ljubila ga od vrha prema šaci… progutala sam ga cijelog i polako ga počela izvlačiti iz usta… svaki prst tvoje ruke, koja je još uvijek mirisala po mojoj pički, stavila sam u svoja usta i oblizala… na kraju sam ih sve stavila u usta i kad sam ih polizala, ruku sam ti počela voditi natrag prema svojoj mačkici koja te željno iščekivala… ti si se spustio na koljena, spustio mi hlače, odmaknuo gaćice u stranu i polako razmaknuo moje noge… polizao si me po cijeloj dužini pičkice i ubacio si jedan prst u mene… unutra je bilo vruće i mokro pa si ubacio odmah još jedan prst… počeo si ih polako okretati u meni a pri svakom tvojem pokretu ja sam postajala sve toplija i spremnija… kad si ubacio još jedan prstić ja sam glasno uzdahnula “stavi ih sve u mene, molim te…” jedan po jedan nestajali su u mojoj utrobi i igrali su se lovice… više nisam znala gdje sam osim da mi to neopisivo paše i da mi se sviđa kako mi to radiš… dok su se tvoji prsti gubili u mojoj pički, jezikom si počeo pisati slova po mojem klitorisu… ja sam se sve brže i brže počela micati po autu dok si ti sve brže i brže zabadao svoje prste u mene… “nemoj sad stat… svršit ću…” na to si naglo stao, pogledao me i rekao “nećeš još!”… ja sam htjela vrisnut na to ali si odmah počeo lagano mi dražiti klitoris palcem svoje ruke… baš onako kako sam ti opisivala da volim… prvo si ga laganim kružnim pokretima dražio a onda si tempo počeo sve više ubrzavati… kad si vidio da se opet bližim svršavanju, gurnuo si mi srednji prst u pičku i jako ga zabio u mene… toliko jako da me zabolilo… i tako nekoliko puta jer si vidio na mom licu da mogu to izdržati… kad su moji sokovi počeli curiti iz pičke uspio si ih sakupiti u ruku i polagano si je izvlačio iz mene… nadvio si se nad mene i rekao da otvorim usta… gledala sam te kroz trepavice, lagano sam obliznula usne i otvorila ih… pogledao si me, pljunuo u svoj dlan i jezikom pomiješao naše sokove… nagnuo si dlan nad moja usta a ja sam polako gutala…
sjedili smo na autu, pili i pušili… nismo razgovarali… čula sam da mi je došla poruka na mobitel pa sam pogledala… cure su pitale di sam… nasmijala sam se jer si i ti dobio istu poruku od njih… nismo znali što da im kažemo pa smo ih ignorirali… i dalje smo se smijali tome sve dok me nisi polegnuo natrag na auto… polako si se počeo spuštati prema mojim usnama, rukom prelazeći preko mog lica… nježno si spustio usne na moje, vrhom jezika razmaknuo si mi usne i prodro jezikom unutra… jezici su nam plesali neki svoj ples, dobro poznati ples… nismo se uopće dodirivali, samo smo se ljubili a opet sam znala da ti kurac lagano počinje rasti, postaje spreman za novu igru dvoje ljubavnika…
ljubili smo se tako dosta dugo a onda sam ja preuzela inicijativu… primila sam te za kurac i lagano ga počela navlačiti gore-dole… radila sam to nježnim pokretima jer je sve do sad bilo nježno… ti si se spustio do mojih sisa i nježno ih počeo lizati vrškom jezika… primila sam te tad za ruku i povela je preko svog tijela do mačkice koja te čekala spremna… prije nego si je dotaknuo krenuo si namočiti si prste misleći da nisam spremna za naše igrice… vratila sam ruku natrag jer je sve bilo gotovo – samo si trebao staviti prst na ulaz i mačkica će te sama od sebe progutati… ali ti si se tad dignuo s auta, primio me za ruku i povukao da siđem… okrenuo si me od sebe, nježno mi stavio dlan na pola leđa i počeo me naginjati prema naprijed… znala sam što slijedi i unaprijed sam se tome veselila… ispruženih ruku, dlanove sam stavila na auto i raširila noge a ti si mi prišao odostraga, naciljao svoj pretvrdi kurac prema mojoj pički i lagano ga počeo stavljati u mene… kad si bio do pola unutra, izvadio si ga van i opet polako se šuljajući naciljao rupu i pospremio ga unutra… ovog puta do kraja, do samih jaja koje sam osjetila da su me udarila po pički… “smiri se i pusti mene” rekla sam ti… opet si me primio za kosu tako da mi možeš gledati lice a drugu si ruku stavio na moja leđa pri samom dnu… umirio si se i pustio mene da plešem svoj ples na tvom kurcu… počela sam lagani ples na jednu stranu dok si ti samo mirno stajao i uživao… jedan krug oko cijelo kurca, drugi krug, treći krug pa sam se do kraja nabila na njega… pa jedan krug na drugu stranu, drugi krug, treći krug, četvrti krug, pa sam se opet nabila na kurac… jedan krug oko cijelo kurca, drugi krug, treći krug pa sam se do kraja nabila na njega… pa opet jedan krug na drugu stranu, drugi krug, treći krug, četvrti krug, pa sam se opet nabila na kurac… pa sam počela ubrzavati svoje ples po tvojoj kurčini a onda si me primio za sise i počeo ih divljački stiskati i nabijati se na mene… jedino što sam uspjela razaznati dok sam se nabijala na tebe bile su tvoje riječi da ne možeš još dugo u ovoj pozi … pa sam se prestala nabijati…
primio si me za ruke i lagano mi izmaknuo auto ispod njih tako da sam sad ležala gornjim dijelom tijela na hladnom metalu… i jebeno mi je pasalo da me nešto sad malo može rashladiti… a za to vrijeme ti si se sam nabijao na mene… sve brže i brže, sve jače i jače, sve dublje i dublje… ja sam počela brzo i glasno disati… “još brže, jače jače… hoću da mi svršiš po leđima… daj već da osjetim tu toplinu na sebi…” počeo si me jebati najbrže, najjače što si mogao a ja sam i dalje govorila “jebi me, jebi me… aaaa toooooo, još još, hoću te čuti kako svršavaš po meni… želim čuti tvoje stenjanje kad se počneš grčiti…” i tad si svu svoju spermu prolio po mojim leđima… kad si se smirio naslonio si se na mene a sva sperma se razmazala po mojim leđima i tvojem trbuhu…
kad si vratio snagu i maknuo se s mene, osjetila sam lagani povjetarac tamo gdje se sperma još nije sasušila na mojim leđima… krenuo si se oblačiti a ja sam ti prišla, maknula košulju i počela lizati spermu s tvojeg trbuha… “nemoj više, ne mogu… moram se sjest i odmoriti…” odmaknula sam se od tebe i sjela se u auto… zapalili smo cigaretu, ti si upalio auto i bez riječi smo se vozili prema hotelu… s vremena na vrijeme si pogledavao u mom pravcu ali nisi ni riječi rekao… kad smo došli do hotela ti si krenuo prema recepciji a ja prema liftu… ko da smo imali neki neizrečeni dogovor… ušli smo u lift, pogledali se i svaki je stisnuo svoj kat… prije nego su mi se otvorila vrata lifta, prišao si mi straga, zagrlio me i rekao “dođi u moju sobu”… ja sam te pogledala jer sam znala da nisi sam u sobi… samo si mi rekao da si upravo sad uzeo jednu sobu za nas… lift je stao na mom katu, vrata su se otvorila… a onda se i zatvorila… s nama unutra… krenuli smo prema tvojoj sobi… otključao si vrata, pustio me unutra, zaključao iza nas i upalio svjetlo u kupaoni… sjela sam na krevet, ti si se počeo skidati ispred mene… pogledao si me i polako počeo otkopčavati košulju… kad je pala na pod počeo si otkopčavati hlače pa si i njih pustio da padnu na pod… ostao si samo u boxericama preda mnom… približio si mi se da bi ih ja skinula… primila sam rub boxerica ali ih nisam odmah skinula već sam te počela ljubiti preko njih… rukama sam ti stiskala kurac i mazila te po nogama… a onda si se odmaknuo od mene i otišao u kupaonicu… nije mi dugo trebalo da krenem za tobom… skinula sam se u sobi, pobacala robu po podu i požurila da te operem… kad si me vidio na vratima, nasmijao si se onako pokvareno jer si znao da ću brzo dođi… “nije ti dugo trebalo da dođeš za mnom!?”… ušla sam u kadu a ti si me namočio tušem… voda je curila niz moju kosu, po licu, vratu, mlazovi su curili niz moje sise preko bradavica, po trbuhu i oko pičke, slijevajući se preko bedara i padajući u kadu… gledao si me kako uživam u toploj vodi koja mi miluje tijelo a onda si naglo promijenio toplu vodu u hladnu… bradavice su mi se odmah ukrutile a koža se naježila… stavio si tuš iznad naših glava i počeo me ljubiti po licu… prvo po jednoj strani od čela pa lagano do očiju, preko nosa, cijeli obraz si mi obljubio, pa bradu, vrhom jezika si mi prešao preko ruba usana, pa po drugoj strani preko obraza, nosa, očiju sve do čela… voda nas je polijevala cijelo to vrijeme… ruke su ti bile iza mene držeći moje… ljubio si me po vratu i grizao pazeći da ne ostaviš tragove… uzeo si jednu sisu u slobodnu ruku i strpao je u usta… počeo si me lizati i gristi a ja sam stenjala… pasalo mi je jer me voda još više dražila… kad mi je sisa skroz pocrvenila od tvojih ugriza… onda si prešao na drugu.. nju si isto cijelu strpao u usta i počeo je žvakati, ljubiti, divljački gristi… toliko jako da sam ti morala reći da me boli… ali nije te bilo briga… i dalje si nastavljao s tom svojom igrom dok su se moje sise izmjenjivale u tvojim ustima… nisam mogla ništa jer si mi čvrsto držao ruke iza leđa pa si se počeo iživljavati na meni… nakon što si obje sise dobro prožvakao, ispljunuo si ih i počeo se spuštati prema dole… one su pod mlazom vode i dalje bridile od boli…
uzeo si tuš u jednu ruku i polagano ga vukao po mojem tijelu… ja sam bila naslonjena na zid, a drugom rukom si se igro s mojim klitorisom… zabranio si mi da išta radim rukama i ja sam odlučila da ću te poslušati… tuš si stavio na jaki mlaz i prelazio si mi po bradavicama, ispod njih… ja sam se ježila od same pomisli što će biti kad mlaz vode usmjeriš na moju pičkicu… tuš je lagano putovao mojim tijelom a ti si pogledavao prema meni da vidiš što mi paše… kad si došao do ožiljka, ja sam se trgnula… počeo si me tu ljubiti, s jedne strane ožiljka do druge… pasalo mi je, neopisivo… usmjerio si tuš na klitoris dok si jezikom i dalje prelazio po ožiljku… što si mi dulje s tušem prelazio preko klitorisa ja sam se sve više trzala… na sve strane… bilo je predobro… tad si kažiprstom i srednjim prstom desne ruke razmaknuo moje usne i ubacio prstiće u pičkicu… bila je spremna na sve ali ne i na ono što ćeš mi priuštiti…prvo si gurao u mene ta dva prsta, pa si im dodao i treći, cijelo me vrijeme zaljevajući vodom iz tuša… kad su se ta tri prstića našla unutra, pridružio si im u istom trenu i druga dva… ali ne skroz unutra, već si sve vrhove prstiju skupio zajedno i tako polako počeo prodirati u mene… ja sam počela vrištati i htjela sam ti maknuti ruku ali mi nisi dao… kad si ih napokon sve smjestio u pičku počeo si još dalje gurati… ja sam bila mokra, voda je i dalje curila po meni ali sam sad ja držala tuš… pa sam si mlaz usmjerila na sise da mi voda teče po cijelom tijelu… kad si uspio cijelu šaku gurnuti u mene, oboje smo se iznenadili… ipak sam bila jako uska… oduvijek… a tebi je uspjelo cijelu šaku ugurati u moju pičku… glavu si približio mojem međunožju i isplaženim jezikom počeo mi dražiti klitoris… voda je sad i po tebi curila ali nije ti smetalo… ja sam počela neopisivo uživati i moliti da ne prestaješ… da i dalje guraš ruku u mene… bila sam toliko mokra da su ti moji sokovi počeli curiti niz ruku i slijevati se prema tvom laktu… uživao si u mom “mučenju” jednako kao i ja… ako ne i više… ipak je to tebi pošlo za rukom, nikom prije tebe… kad smo se malo opustili i vidjeli da mi se ništa nije dogodilo, počeo si sve brže ruku nabijati u mene… tvoj je kurac već odavno stajao uspravno… kao da je bio na ledu, toliko je bio tvrd… jedva sam čekala da me ispuniš njime… a ti si me i dalje jebao svojom rukom… polako si je počeo izvlačiti, ne do kraja, samo do zgloba… a onda si taj isti zglob počeo okretati u mojoj unutrašnjosti… ja sam sad već počela vrištati od ljepote trenutka… pogled odozgora na tebe kako klečiš, s jednom rukom u mojoj pički, dok ti se voda slijeva niz lice… milina… od samog pogleda na tebe, počela sam svršavati kao luda… oni tvoji prsti su me izluđivali…
kad sam svršila pogledao si me a ja sam rekla da moram piškiti… na to si se vragolasto nasmiješio… mislim da nam je ista misao proletila glavom… sjeo si na dno kade, gledao me staklastim očima, mazio me po nogama… čekao si da ti ispunim jednu od tvojih želja… meni je bilo malo neugodno jer nisam to nikad prije radila… tuš je i dalje curio po nama pa si me zamolio da ugasim vodu… htio si osjetiti na sebi moje sokove kako cure po tebi… ja sam se sagnula da te poljubim, a ti si ponovo gurnuo prst u moju pičku… da požuriš moje piškenje… čim si gurnuo prste u mene ja sam počela svršavati kao blesava… jedva sam se odmaknula od tvoje ruke i tad sam se stala iznad tebe, glava ti je bila odmah ispod moje rupice a tekućina je samo počela curiti iz mene… po tvojem licu, vratu i dalje niz tijelo… piškila sam polako, da dugo traje… u jednom si trenu otvorio usta pa ti je malo pišaline završilo u ustima… progutao si je a meni je postalo još više neugodno… kad si me pogledao i primijetio to, polizao si me i začepio moju rupicu… ja sam odmah prestala piškiti po tebi, a onda si mi rekao da nastavim… tad je iz mene krenulo kao da je neko otvorio pipu…piškila sam po tebi, a ti si očito uživao u tome… više nego ja… kad sam završila, kleknula sam se između tvojih nogu i počela te ljubiti… imao si čudan okus po licu, ustima, i ostatku tijela… ljubili smo se i izmjenjivali jezike kad sam odjednom osjetila da mi se nešto tvrdo i veliko našlo u pički… “ja ne mogu više ovako… želim te više od ičeg na svijetu pojebati”, rekao si mi tad… “onda me jebi i radi sa mnom što hoćeš…” odgovorila sam ti… sjedila sam tako na tebi i jahale te kao najskupljeg konja na svijetu… polako, nježno si prodirao u moju nutrinu, duboko, sve do jaja si ulazio u mene i pružao mi neopisivo zadovoljstvo… zagrljeni smo se gibali u istom ritmu a onda sam osjetila da ću opet svršiti pa sam prvo pojačala stisak oko tvog vrata, a onda te naglo pustila, izvila leđa prema natrag… u tom si trenu jedino vidio moj trbuh, sise i dio vrata… glavu mi nisi vidio jer sam je zabacila skroz iza sebe… a onda si počeo osjećati kako mi se tijelo počinje grčiti i tek nakon toga si vidio kako mi tijelo potresaju jaki, dugi i čvrsti potresi… kad sam svršila, smirila sam se na tvom kurcu i poljubila te… “hvala ti” rekla sam… držao si me u naručju još neko vrijeme, pa smo se onda dignuli iz kade… htjela sam da i ti svršiš pa sam te primila za ruku i polako okrenula prema sebi… “ja bi ti ovdje popušila kurac, u kupaoni” i zavodljivo ti se osmjehnula… sjela sam se na wc, primaknula te sebi i primila kurčinu u ruku… razmaknula sam usne i isplazila jezik… vrškom sam ti počela kružiti po glaviću i oko njega… lagano sam spustila usne na kožu tvog kurca pa sam te uvukla u svoja usta… već tad si bio ogroman, kurac ti je bio ljubičasti od želje za svršavanjem… navukla sam ti usnama kožicu kurca preko vrha glavića, jezik gurnula u nabore kože i počela ga okretati… na vrhu jezika osjetila sam prve kapljice tvoje sperme i znala sam da uskoro slijedi veliko finale… i zato sam te progutala do samog kraja, tako da sam osjetila kožu tvog trbuha na svom nosu… sperma mi se počela slijevati niz grlo a tijelo ti se počelo tresti… zadnje trzaje svršavanja iskoristila sam i odmaknula se od tebe pa su te kapljice završile na ogledalu… kasnije su se tamo i stvrdnule…
nakon svršavanja, pogledao si me i rekao “dođi u sobu… želim te imati na krevetu…” “još ti nije dosta? možeš još?” pitala sam te… “ne brini, mogu… dobro ti ide…” odgovorio si mi…
pošla sam za tobom u sobu, gdje si stao iza mene, stavio ruke oko mene i polako me počeo ljubiti po uhu… to me oduvijek palilo i zato nikome nisam nikad davala da me ljubi po uhu… to si samo ti radio… lagano sam nakrivila glavu na lijevu stranu dok si jezikom ljubio moje desno uho… ja sam se prepustila i uživala u tome… točno si znao što moraš raditi da te ne odgurnem od sebe… lagano si stenjao na moje uho i prstima prelazio po mojem vratu… nije prošlo ni 10 minuta od kako si svršio a ja sam već osjetila kako se u tebi ponovo budi želja za još… tvoj se kurac opet počeo buditi na najbolji mogući način… lagano si počeo okretati kukovima dok ti je kurac bio priljubljen za moja leđa… smjestio se točno u udubini na dnu mojih leđa, odmah iznad moje guze… cijelo to vrijeme nisi odvajao jezik i usne od moga uha… a onda sam ja okrenula glavu prema tebi i poljubila te… desnom rukom sam te primila za glavu i približila tvoje uho svojim usnama… mislio si da ću te početi ljubiti po uhu a ja sam ti samo htjela reći da “hoću da me ovu noć povedeš na svoje putovanje snova… hoću da uđeš u moju guzu… želim to probati s tobom… i na tvoj način…” nakon toga ti više ništa nisam trebala govoriti… odlijepio si se od mene i počeo me ljubiti po ramenima, kičmi, cijelim leđima… svugdje te je bilo… lagano si me pomaknuo prema krevetu tako da sam kleknula na njega… stavio si dlanove na moju guzu i počeo ih mijesiti… ljubio si me po guzi a rukama si i dalje šarao po mojem tijelu… htio si, kao i ja, da zapamtim ovo iskustvo… možda sve drugo i zaboravimo s vremenom ali smo oboje htjeli zapamtiti ovaj trenutak… povukao si jednu ruku prema sebi i čula sam te kako pljuješ u svoj dlan… ja sam se opustila koliko sam mogla ali sam i dalje bila napeta… rekao si mi da se opustim i da nećeš raditi ništa ako ja to ne budem htjela… stavio si svoju ruku na moju guzu i malo razmaknuo guzove da bi mogao navlažiti ulaz… razmazao si pljuvačku po mojem anusu i laganim kružnim pokretima počeo me masirati… pasalo je… oooo, da, jebeno je to pasalo… u isto to vrijeme drugom si rukom vrhovima prstiju prelazio po mojim leđima što me i dodatno palilo ali i odvraćalo pažnju od glavnog cilja – moje guze… još si nekoliko puta pljunuo u moju rupu i dobro sve razmazao, tako da je cijelo područje oko ulaza bilo mokro i dobro podmazano… osjetila sam te i prije nego si mi se približio… osjetila sam gibanje tvog tijela prema meni… namočio si vrh svoje kurčine da lakše klizne u moju guzu a onda si ga stavio na sam ulaz… razmaknuo si guzove da bude lakše pa sam ja sama počela određivati brzinu kojom ćeš ući u mene… to mi se jako svidjelo… polako polako sam se primicala i počela te primati u čmar… u rupu u kojoj si oduvijek htio biti… počela sam se polako okretati na tvom kurcu jer je tako lakše ulazio u mene… čula sam te kako uzdišeš dok te moja guza prima u svoje tajne odaje… a onda odjednom više nisam imala kamo jer sam došla do samog kraja a da to nisam ni shvatila… stala sam, okrenula glavu prema tebi i vidjela zadovoljeni osmijeh na tvom licu… pričekao si još jedan dugi trenutak da se moja guza navikne da ima nešto veliko i tvrdo u sebi a onda si ti započeo sa svojim plesom… unutra-van, unutra-van, unutra-van… a onda nisam više ništa osjetila osim vrućine na svojim leđima… bez riječi si svršio po mojim leđima… nisam mogla vjerovati da se to dogodilo… ostao si stajati bez riječi… očito ni ti nisi mogao vjerovati da si tako brzo svršio…
otišao si u kupaonu po ručnik da bi mi obrisao svu onu spermu s leđa pa si se sjeo pokraj mene na krevet… “toliko si me želio jebati u guzu i sad kad si napokon to mogao, ti si tako brzo svršio…” rekla sam ti ja dok smo palili cigaretu… “ne izazivaj me”… u tišini smo do kraja popušili pa si se ti legnuo na krevet i pogledao me… u očima sam ti vidjela da me nešto hoćeš pitati ali nikako da ti pitanje pređe preko usana… ja sam se nasmiješila dok si me tako neodlučno gledao, a onda sam se polako počela spuštati prema tvom opuštenom i umornom kurcu… čuo si da nešto pričam ali nisi mogao odgonetnuti moje riječi… a ja sam se dogovarala s njim kako ćemo ga sad zajedničkim snagama opet dignuti da bi me mogao jebati u guzu… pa sam ga lagano primila u ruku i položila ga na dlan… počela sam ga lizati kao da je sladoled na štapiću koji se počeo topiti… sa svih strana sam ga lizala da bi ga nakon nekog vremena samo progutala i usnama polizala od dna prema vrhu glavića… malac se počeo buditi… a ja sam i dalje radila… kad je bio dovoljno čvrst, primila sam ga u ruku, kleknula između tvojih nogu i nastavila ga pušiti… nisi mogao vjerovati da mi to uspijeva po ko zna koji put večeras… ja sam grickala tvoj kurac, lizala ga i gutala do kraja bez problema… grlo mi se već naviknulo na tvoju veličinu… a tvoj se kurac već naviknuo na moje zube jer sam te cijelo vrijeme lagano grickala… kad je bio dovoljno tvrd, čvrst i spreman, na uho sam ti šapnula: “a sad se digni i jebi me u guzu!!!” dignuo si se s kreveta i otišao do stolića kod prozora… pozvao si me da ti se pridružim… a onda si stao iza mene i rekao mi da se naslonim na stolić… ispred nas je bilo ogledalo pa smo se mogli gledati… raširio si mi noge i malo mi navlažio čmar… kurac si stavio na ulaz samo što ovaj put nisi bio toliko nježan… polako ali grubo si počeo prodirati u mene… osjetila sam kako mi puca koža na guzi jer si mi jako razmaknuo guzove i nisi me dovoljno navlažio… malo me peckalo a onda si se počeo sve jače i jače nabijati u mene… gledali smo se u ogledalo i uživali u pogledu… što si se ti više nabijao u mene ja sam postajala sve vlažnija… uživala sam u tvom kurcu koji je ispunjavao moju guzu… razmišljala sam o tome kako je sad u potpunosti tvoj kurac bio u svakoj mojoj rupi… i ne mogu reći u kojoj mi je više pasao… u jednom trenu si usporio ritam, nagnuo se nad moja leđa i počeo me ljubiti dok su ti ruke završile na mojim sisama… svaku si imao u jednoj ruci i lijepo si ih mijesio… poigravao se mojim bradavicama… pogledala sam te u ogledalo i rekla ti da ubrzaš jer me ovo jebeno pali i želim ti pokazati kako svršavam dok je tvoja kurčina u mojoj guzi… nisam ti morala dva puta govoriti… istog časa si ubrzao i počeo me jebati užasno brzo i jako i pomalo grubo… i dalje si držao moje sise i poigravao se njime…. a onda je iz mene provalila eksplozija i ja sam počela svršavati… dok sam se bližila kraju. orgazmi koji su potresali moje tijelo, osjetila sam da me obliva neka vrućina… znala sam da si svršio u mene i kad sam te pogledala, na licu ti je titrao bezobrazan osmijeh…
kad si ga počeo izvlačiti iz mene, prstom si zatvorio moj čmar… nisi htio da sperma iscuri iz mene… čučnuo si i tek tad maknuo ruku… u ogledalu sam gledala šta radiš… širom si otvorio usta i čekao da sperma iz mog čmara sklizne u tvoja usta… a onda si sve još jednom polizao, došao ispred mene i poljubio me… sva sperma je završila u mojim ustima… a ja sam je progutala….
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
Nokia N95 8gb
Putovanje vlakom



Ponekad se sjetim kako je to bilo. Potpuno nestvarno. Kao da je bilo namješteno, a nije moglo biti. Išao sam noćnim vlakom na službeni put, kraj osamdesetih. Nisam uzimao spavaća kola, nekako me je običan kupe ali 1. razred zadovoljavao, dakle imao sam rezervaciju. Kupio sam neki lijevi strip da potrošim vrijeme do ponoći, dok mi se ne počne spavati. Sjednem ja tako na svoje rezervirano mjesto. Sam samcat. Ovo bi moglo bi dobro. Nikoga, moći ću se ispružiti na 6 sjedala i tako do odredišta. Vlak samo što nije krenuo, a otvaraju se vrata kupea. Ulazi gospođa oko 50 godina. Netko bi rekao debela, a ja sam je vidio samo kao malo krupniju. Nije bila nešto privlačna ni atraktivna. Tja šteta, neću biti sam. A nije niti privlačna pa da malo udarim na flert i tako. Nikad se ne zna, ponekad i upali. Ma nema veze, ja roman u ruke i čitam. Ona se sjela točno preko puta mene. Zašto? Kako da se ispružim. Ima dugačku suknju do gležnjeva. Kada je i prekrižila noge, nište se ne nadzire. Ma samo malo da ima najlonke. Krupni sifoni, koji pomalo vise do pupka ispod neke bezlične majice. Iako me nije zanimala, škicnuo sam, da se vidi, možda ima štogod zanimljivo.Ali nije bilo. Čitam ja dalje. Ona iz tipične ženske torbe (ogromne) vadi neke časopise, razvlači stolić i odlaže sjajne časopise. Uzima jedan i prelistava, pa slijedeći i tako. Nakon što smo krenuli snimam da su na stoliću erotski časopisi. Zanimaju me, al nismo progovorili ni riječi, pa je ne mogu zamoliti da mi pokaže što čita, zašto baš to, jel mogu i ja. Pomalo se vraćam na svoju temu romana, ali mi oko bježi na časopise, pa malo na skrivene prekrižene noge dotične gospođe preko puta. Ma namještala se ona, polako da je uočim, a i njene slikovne zanimacije. I konačno, nakon nekog vremena susrele nam se pogledi. Blagi smješka s obje strane, a ona kaže kao ma eto idem na put i kolege mi pripremili časopise, ja ih pokupila i nisam niti gledala što su mi uvalili. Baš su zekatori. Što da ja sada radim s time. Ma pogledajte si slobodno, ako vas zanima. Konačno, naravno da me zanima. Pa listam jedan, pa drugi, sve mi se nešto žuri da nađem nešto zanimljivo, neku poveznicu s njom. Ona i postaje privlačna, ali ne tako jako. Više me zanimaju slike komada u svim mogućim pozama. A ova preko puta se gnijezdi, namješta. Ništa posebno, ali opet. I konačno progovara da joj se pomalo spava, da je kasno i da je sutra čeka dosta obaveza. Kao jel problem da se ugasi svijetlo. Ja ustajem gasim svjetlo. Ostaje samo ono čudno plavo. Malo se vidi al se niš ne kuži. Vraćam se na svoje mjesto do prozora, preko puta nje. Ona se namješta, izuva cipeli i ispruži noge preko puta sebe, tik do mene. Čudno no još uvijek moj mozak ne prihvaća nešto privlačno ili uzbudljivo ili zanimljivo za akciju. Pa se ona opet gnijezdi i komentira kako je prohladno i da je zubu stopala. A ja nonšalantno uzimam svoju toplu jaknu, pokrivam joj stopala, i kao grijem ih izvana lagano pritiskujući. A ona komentira da joj je i dalje prohladno. Zavlačim ruke ispod jakne i grijem joj stopala lagano ih trljajući svojim rukama. Tek kada sam to počeo raditi, sve se je u meni probudilo. Kuronja je ukrutio, trema u prstima, srce kuca ko ludo, ma onaj pubertetski osjećaj kao da ti je prvi puta. A ona polako prede, kao toplo joj je. No, nisam više stao. Nastavio sam je grijati rukama, pa sam produžio uz nogu do koljena, oba naravno. Prede i vidljivo se opušta i uživa. A moj mali, ma vraga mali, divlja i hoće da iskoči. Pa ja nastavljam s grijanjem njezinih stopala tako da sam došao već do pola butina. Pa malo jednu diram i mazim, pa malo drugu. Naravno da je reagirala, bilo je očito da i meni i njoj odgovara stanje koje se događa. Premjestila je noge u moje krilo, a ja raširio noge. A ona krenula mene maziti i stiskati sa stopalima.Isuse kako je to samo nježno radila. Ja sam samo nastavio maziti njene noge, sve više i više. A ona mene maziti po kuronji sve više i više. I onda je konačno pala prva riječ. Jel si imao kada odnos sa ženskom. Jesam puno puta, i bilo mi je uvijek dobro. No ovo je zanimljivo kao da je prvi puta. A da se preseliš ovdje do mene. I tako par sekundi iza toga, ja sam sjedio do nje, trljao kurac o njezinu guzu, ma bili smo još uvijek obučeni. Rukama sam joj ispod suknje petljao po nogama. Pa sam joj petljao oko gaćica i najlonki. Pa sam zavukao ruku u gaćice. i trljao samo malo. Ona je jednostavno stisnula moju ruku u svojim gačicama i pomogla mi da je dovedem do orgazma. Minuta, dvije. Koja je onda poplava bila pod mojim rukama. Fakat je bila željna ili tako nekako. Onda sam joj dopustio da dođe k sebi. Izvukao ruku, i samo je mazio po guzi i butinama. No i meni se htjelo olakšati. Odlučio sam otići do WC-a. I ja se kao ustajem, a ona pita da kuda ću, ona će mi to napraviti. Kao da je čitala moje misli.Jel ti problem da ga izvadiš, da ga vidim da ga diram. Naravno da sam zipnuo i spustio hlaće i gaće. Ništa me nije smetalo što sada sjedim na sicu vagona. Ona ga je uzela u svoje ruke, malo je već od muke opustio, ona je a ja nisam, pa spika dal idem do wc-a ili ne. Al kako ga je samo stručno primila, pa mazila s obje ruke. A ja sam počeo mjesiti njezine sise. Uvukao sam ruku u grudnjak. Ukrućene bradavice, pa jedna ruka na guzi, opet, pa malo na gaćicama, pa sam joj malo stiskao picu izvana. I to je trajalo i trajalo. Jednostavno me je lagano lagano vodila do svršavanja. Nije dozvolila da odmah eksplodiram. I konačno, kada je to grunulo iz mene. Bilo je suda u velikim količinama. Samo se nasmijala i rekla da je uživala. Malo smo zaspali. Kada se počelo daniti, opet sam je počeo dirati, no rekla je da z higijenskih razloga ne može da joj više diram picicu (je baš tako), ali može da joj mazim sise i guzicu ako mi paše Pristao sam. A ona je opet uvukla ruke u moje gačice i pčela ga trljati. Nije više dugo dogo i nježno i polako to radila, jednostavno mi je pomogla da se opet ispraznim svud po kupeu. I opet još jednom nakon nekog vremena. A ja sam nju trljao samo izvana i nije uspjelo. Voli kontakt i nježan prst. Na peronu, kada smo izašli, rekla je da se moramo vidjeti opet, u boljim higijenskim uvjetima. Shvatio sam da bi htjela da joj uvalim kurca svoga do balčaka. Nismo izmijenili telefonske brojeve. Samo smo se ovlaš pozdravili poljupcem. I nikad je nisam trljao. Vidio sam je jednom u gradu u kojem sada živim, nakon godinu i pol. Nisam se javio, bio sam sa suprugom. Ali da sam bio sam javio bih se. I to je to. Možda bih danas ponovio trljanje i maženje. Samo da je nađem.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
Nokia N95 8gb
Susjeda Ana



Davno je to bilo. Susjeda Ana, stubište preko puta mojega. Srećem je u haustoru, rijetko. Žena radi od rane zore, vraća se s posla rano, rijetko se mota po stubištu. Vidio sam je jedno ljeto, s leđa. Valjda je iznosila smeće, pa se pentrala uz stepenice prema liftu, a ja u haustoru, podvirivao. Bila je u nekoj kućnoj haljini, kratkoj do besvjesti. Normalno kada stoji vidi joj se pola guzova. A ja na stubištu ispod. Vidio sam guzove u cijelom profilu. Nije kužila dam sa ispod, ili se tako pravila. Pa je tih 12 stepenica polako hodala. I kao da sam vidio neobrijanicu, dlakavicu i usnice, kako se taru. Kurac mi je skoro eksplodirao. Odjurio sam doma u wc i odradio potrebno. Ali stalno mi je susjeda bila na pameti. Kako da joj se uvučem, da je pojebem, da dobijem željeno. Ima ona dobrih 25 godina više od mene, živi sama. Ima ona i kila viška. Možda je seks ne zanima više. Ali vidio sam je s nekim klipanom, starijim. Dolazi ponekad. Očito je potroši i đada. Ponekad smo se vidjeli, pa dobar dan i tako. I uvijek sam snimao njene falde i obline. Baš bi mi dobro sjela da mi sjedne ili da ja legnem ili da je onako stojećki s leđa… No godinama ništa. nije se posložilo. Jedno ljeto, vraća se ona s posla pristojno obučena i ništa se kuži, a ja nisam na poslu i nešto se motam po haustoru. Dobar dan, kako ste, pa čime se bavite, ma nešto sam se motao po šupi i popravljao. E kad bih ja imala majstora, baš mi treba nešto oko roleta. I zamisli čuda, nije mi trebalo više od tri milisekunde da se ponudim, samo da skoknem po alat, pa evo mene za deset minuta. Morao sam i njoj dati vremena da se pofriška, ako želi. Sredio sam se, obnovio gumice u džepu, vrlo kratke jebozovne hlačice i lagana majica. Valjda će shvatiti što želim. Popnem se do njenog stana, pokucam, samo da me susjedi znatiželjnici ne vide. Otvara ona vrata i ja brzo uletim kod nje. Pa što je problem, aha ova roleta, i krenem ja sređivati. Vrijeme curi, i konačno posao gotov. A ja prvo pomislio da me zove ko fol da nešto popravim, a ustvari da me se dočepa odmah s vrata. Ništa od čapavanja. Već sam odustao. Skoknem do kupaone da operem ruke, ona kuha kavu. Susjed jel može nešto ljuto, ma može malo domaće šljivovice. I ona malo trgne isto. Donese kavu. vruća. Nije još za srkati. Pa malo priče o poslu, pa malo o vremenu, ma trkeljanje bez veze. I kao upali mi se lampica da možda i ona sniva štogod kao i ja. Ali da nije bilo prilike, da je i nju strah, što ako ja nisam za, pa se izblamira. Sjedi ona preko puta mene i ja lijepo krenem u akciju. prvo raširim noge. Pa kada ona vrluda s pogledom, ja se malo počeškam. Mislim da je skužila poziv. Počela se i ona meškoljiti, pa njezina kućna haljina pokazala malo butina, ali samo malo. Krenula ona do kuhinje dami donese još malo hladne vode. Vruće ljeto što ćeš. Dobar izgovor, da se i ja malo protegnem i ustanem i došećem do kuhinje. Pa se očešem rukom o njene guzove. Vidjelo da su je žmarci prošli, ali šuti. Voda curi, da bude hladnija za piće. A ja se lagano naslonim rukom na guzove i ostavim ruku da je pritišće. Prolaze sekunde, muk s obje strane. E sada je sve jasno. Moja ruka polako stišće i mazi jednu guzu, pa dolazi tu i druga ruka na drugu lopovicu. Stišćem ju sve više, približavam joj se sa svojim obučenim kurce, da osjeti izbočinu. Hvatam je rukama odnapred, ona stenje. Stiščemo se tako, moje ruke putuju na sise. Gnječim je a kurčina mi se očvrsnula do kraja. Odvezujem joj kućni ogrtač, a sada joj sise vise i ja ih hvatam uživo. I mijesim i guram kurac na njezinu guzicu. I tako smo se mazili minutama. Sigurno su kubici vode izcurili. Pa sa polako spustio ruku prema trbuhu, nje me to zanimalo. Otišao sam još niže do pičkice. A dlakavica a i susjeda Ana samo su zadrhtale. Muka. Nitko ništa ne priča, samo se mazimo i trljamo. Lagano joj rukom dajem do znanja da raširi noge, dopušta mi da joj trljam dlakavicu. Polako uvlačim prst između usana, vlažna je bola. Dolje šljapka moj prst po njezinim sokovima, ona širi još više svoje noge, a moji prsi sve više šire njezine usne, mazim je, lagano prodirem. Kurac mi se i dalje trlja po guzovima, ali je u gačama a i njezina kučna haljina smeta. Oslobađam se svega sa sebe, malo mi pomaže, a i nj skidam do kraja. Ruku nisam micao između njezinih nogu. Stalno sa je držao i mazio i prodirao. Sada smo bili oboje goli. Koja velika guzica, koje falde koje strije. Ma sve me je to još više uzbudilo da sam je htio naguziti odmah. Ali nije bilo moguće. Konačno sam maknuo ruku iz njezine dlakavice, primio je za ruku i odveo u njezinu sobu. Sjeo na krevet, ona sjeda pored mene, legnemo. Nastavimo se maziti i dirati ležečki. Ja joj opet uvalio ruku među noge, ona se još više raširila. Mazim i šljapkam. Kako je prijalo, oboma. A ona je konačno nježno primila mog velikana i stala ga drkati polako cijelom dužino. trajalo je to dobre dvije minute. Ja nisam više mogao. Skoro da sam joj ruku napunio spermom. Okrenuo sam se prema njoj smjestio se među njezine ogromne butine, i počeo joj glavićem maziti usnice mokre i šljapkave. Počela je sve više cviliti i drhtati. Samo što nije eksplodirala. Stao sam, raširio usnice prstima i polako ulazio, sve dublje i dublje. Skoro pri kraju, jednostavno sam legao na nju, uhvatio sisu ustima i počeo je žestoko rovati. Nije nam trebalo više od minute. Bang. Susjed ovo je bilo divno. Prve riječi nakon pola sata. Je i meni, ja bih ponovio prvom prilikom, a i češće. Bilo je toga. Smišljali smo i igre, uloge… Možda koju opišem slijedećim pilikama
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
Nokia N95 8gb
Sastanak sa neta


Pozdrav za sve koji čitaju ovo moju kratku ali istinitu priču… Zovem se Ivan, nisam oženjen i volim muškarce… zadnja veza koju sam imao je bila sa mojim bivšim gazdom kod kojeg sam radio. Bio je oženjen ali je voleo i muškarce ponekad da pojebe… palilo ga je to da oblačim žensku gardarobu i da na posao dolazim sa nekim sakrivenim ženskim detaljima ispod normalne odeće… 7 godina sam bio sa njim u šemi i bilo je lepo dok nisam se odselio iz beograda u predgradje i samim tim promenio posao. Do sada sam imao samo dva muškarca u životu i to hoću radikalno da promenim. Već duže vreme nisam imao seks sve do prošle subote…

Pre par nedelja sam se registrovao na par stranica. Izemđu ostalih i na damebiraju…
Upoznao dečka 24 godine iz Novog Sada. Delovao mi je najozbiljnije. Nisam imao nikakvih očekivanja osim seksa. Već duže vreme smo telefonirali i dopisivali putem SMS-a. Prošlog petka smo se dogovorili da se nađemo i da se upoznamo bez ikakvih obaveza. Pitao sam ga dali želi da me upozna kao Ivana ili Ivanu… Odlučio se za žensku varijantu što je meni delovalo izazovno. I ako imam mnogo gardarobe kao i perika i raznih žensikh stvarčica nisam nikad ozbiljno izlazio među narod tako obučen. Samo par puta sam sa bivšim gazdom se jebao u gradu ali tako obučen ali nisam izlazio nigde na korzo ili šetao gradom. Bilo su uličice između zgrada i veoma kasno u noći tako da nije bilo velikih mogućnosti da me neko prepozna…

Dogovorili smo se da se vidimo u subotu u Novom Sada na izlazu sa auto puta….
Dugo sam razmišljao kako da dođem do Novog Sada u ženskoj gardarobi u slučaju da me policija negde startuje… ali želja za seksom je bila veća od bilo kakvog straha…
Iztuširao sam se i izdepilirao još jednom da budem sladak kao šećer… J očistio sam nokte i stavio umetne crvene boje. Bilo je toplo ali sam ipak obukao strig body i carapice bez haltera… stavio sam crnu periku duge kose… nekako sam ušao i u kožnu mini suknjicu koju sam pre par godina uzeo od majke naravno ona misli da je nestala negde bog te pitao gde… ha ha… našminkao sam se i obuo crne pumps stiklice visine oko 8cm … bio sam prilično rano spreman pa sam sačekao u stanu još par minuta da bolje smrkne…. kad se smrklo stavio sam još crnu laganu kratku jaknicu i pošao ka autu. Međutim već pri prvom izlasku kao žena sam se morao da vratim jer sam bio zaboravio tašnicu…
Ušao sam u auto i krenuo putem novog sada u mojoj opel korzi… da izlaza sa auto puta sam izkrivo vrat gledajuci dali ima negde policije… pre novog sada sam pozvao gorana i pitao gde se nalazi… rekao je da je vec na izlazu i da me čeka na ulasku u NS… Izašao sam sa auto puta i uključio se u traku za NS… posle 5 minuta vožne po opisu je na parkingu pored neke nove gradnje stajao crni auto karavan. Stao sam iza karavana i upalio duga svetla…

Goran je izašao iz auta… .momak oko 180 visine lepo građen i slatkog izgleda…. hodao je kao da je u vestern filmu… u trenutku sam se malo prepao jer nisam znao dali je neka nameštaljka… međutim kad sam otvorio prozor i on prišao odmah me poljubio i pitao dali sam ja Ivana… klimnuo sam glavom i on me poljubio… njegov jezik je imao ukus neke žvake nemogu da kažem koje….strašto me to napalilo…
Izašao sam iz auto i počeli smo malo da pričamo… pitao me dali hoću sa njim ili da idem za njim… rekao sam da cu za njim da vozim…
Seli smo u auta… ja sam već sav bio uznemiren i nervozan kao da je prvi put… vratili smo se prema auto putu ali smo ga prešli preko nadvožnjaka… posle nekih 1 ili 2 kilometra skrenuo je na poljski put između nekog drveća… naravno ja sam pratio….

Opet sam stao iza njega i izašao iza auto… pomislio sam da više povratka nema… još dok sam ja kao tražio da ugasim svetla on je prišao autu i rekao da dođem kod njega… onako smeškajućise rekao je da hoće da proveri to što sam se ja hvalio da dobro pušim … malo sam se smeškao i naravno izašao iz auta… stao je isped korze i odkopcao šlic… odmah sam uhvtio rukom da ga drkam dok sam se sa njim ljubio… stavio je lagano ruke na moja ramena i polako me gurkao na dole… čučnuo sam i počeo da mu pušim kurac… natrenutak mi je zasmetalo što nije bio obrijan ali sam sa užitkom nastavio da ga pušim… držao me je za glavu i nabijao mi kurac u usta… plašeći se da mi ne pomeri periku ja sam pokušavao da pratim njegov ritam…. posle par minuta i mnogo hvale J rekao je da hoće da me pojebe… digao sam se gore i skinuo jaknu, dok je ispod suknjice tražio rupu… osetio sam u jednom trenutku da je našao… počeo je da nabija prst i da me nadražuje čačkajući po guzi i ljubeći me… nisam hteo da odugovlačim čin jebanja pa sam se polako njega pomerao od haube a sebe hteo tamo da postavim… primetio je to i odjednom sam se našao sa obe ruke naslonjen na haubu i desnom nogom preko haube… povio me preko auta i ubacio kurac… počeo je da me jebe… bilo je fantastično… nisam ga poznavao ali posle mnogo sms-ova i telefoniranja imao sam utisak da ga dobro znam… jebavao me i nabijao tako strasno da sam počeo da stenjem bez obzira na prolazna auta… bilo je i prilično rano… tek oko 22h…
Nabijajući se na njegov kurac osetio sam jezu preko celog tela… osećao sam se fantastično… sa spušnenom desnom nogom na zemlju me držao za kukove i nabijo me na trenutke sve jače i jače… a činilo mi se da mu kurac iz minuta u minut raste… dok me tako jebavao me pitao dali hoću da svrši u guzu ili da mi svrši u usta…… rekao sam da bi mi prijalo da progutam sve … povikao je ajde ajde i izvukao kurac iz guze… okrenulo sam se i odmah čučnuo… nabio mi je kurac u usta i izpraznijo se… moralo sam dva puta da hvatam vazduh da bi progutao sve…… oči su mi bile pune suza… valjda iz straha da nebi nešta se prosulo sam halapljivo uhvatio njegov kurac i nisam ga izpuštao iz usta dok nije bio sav izpražnjen…
Nastavio me je da hvala dok sam ja ustao i uzeo iza uta maramice da se obrišem malo i da popravim šminku…
Rekao je da žuri i da ide kod devojke u grad ali da će da se javi… poljubio me u vratić i seo u auto… bio sam pa mogu reći slobodno tužan ali i sretan…
Ja sam seo u auto i našminkao se i pun samo pouzdanja sam otiso u grad… parkirao sam auto negde pre centra i prošetao se po par ulica… bio sam pun samo pouzdanja… ali ipak nisam smeo da odem nigde u kafic na piće i ako mi je to bila velika želja… vratio sam se za BG i ipak sam bio sretan… pogotovu što mi se Goran već u toku iste noći javio SMS-om…

Svi koji su pročitali ovu priču moraju da znaju da nisam neki pisac pa zato je malo gramatički nepravilno ali je priča 100% istinita… ujedno želim da svim muškarcima od 18 do 99 godina koji bi želeli na piće ili slično da odemo a pri tom su normalni da kažem da mogu u svako doba da me kontaktiraju… netražim vezu jer mi je veza preko glave… hoću malo da živim i da se iživljavam u krevetu ili van njega… ljubim vas…
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.14
mob
Nokia N95 8gb
Prva prava jebačina….



Do tada je moje seksualno iskustvo bilo ograničeno na povremenu jebačinu s nekom od studentkinja iz doma, obično u okvirima neke od jadnih mladalačkih veza… I što je najgore u te djevojke sam se zaljubljivao, naivno i dječački vjerujući da je ljubav ta na kojoj jedna veza opstaje a da je seks samo nešto što se podrazumijeva. Koji konj zar ne? Ipak ispričaću vam kako se sve to promijenilo, iznenada, da mi je čak dugo vremena trebalo da shvatim da stvari više nijesu niti će ikada biti iste. Bio sam klasični knjiški moljac, jurio sam prosjek, rokove, dok bi drugi odlazili kućama za vikende, ja sam ostajao da učim, da spremam ispite. Tako i tog januarskog roka. Dok su ostali otišli kućama ja sam s rijetkim studentkinjama koje su u gradu imale jebače ostao u domu, ali da učim. Spremao sam sociologiju kulture, dosta dosadno štivo, ali štivo koje se kod i danas aktuelnog sociologa svega i svačega moralo znati napamet. Uprava je u međuvremenu isključila grijanje, tako da sam bukvalno skoro svo vrijeme provodio ispod ćebeta i ustajao samo kada sam morao da jedem ili popušim cigaretu. Sve u svemu atmosfera za manastir a ne za studentski dom. Dani su prolazili, a da ne vidim više od nekoliko osoba dnevno. I to su bile ili kuvarice i serverke, portiri i dvije studentkinje sa mog sprata koje su u gradu imale dečke.
I tada, jedne noći dok je sat lagano otkucavao oko 10 sati začuo sam tiho kucanje na vratima, a zatim sve jače. Pomislim ko li je i ne odlažući knjigu otključam vrata. Pred njima Dejana, tada apsolventkinja književnosti, mršava smeđa djevojka, atraktivna i uobražena, čak drska u kontaktu sa ostalim studentima. A moglo joj je i bit jer je već otkako sam ja u domu imala za momka lokalnog mafijaša, punog love, dobrih kola i svega što to prati. Sad je s dosta dosade na licu stajala pred mojim vratima i tražila upaljač. Nije čak rekla ni dobro veče. Ja se na trenutak zbunim, dodam joj upaljač i ona s zapaljenog cigaretom bez i hvala ode hodnikom. Vratim se i nastavim da čitam, a onda nakon dvadesetak minuta ista priča. Dođe, pokuca, zapali cigaretu i pođe. I nakon 20 minuta isto s tim da je uzela upaljač i kazala vratiću za desetak minuta…
Proslo je i pola sata, meni se pusilo, probao sam da nastavim da čitam drzeci u ustima nezapaljenu cigaretu. Ne ide. Ma neću sad da idem da trazim upaljač. A puši mi se… I ustanem, pođem do vrata njene sobe, pokucam, ne čuje se ništa, još jednom-isto. Gurnem kvaku i uđem, ona sjedi za stolom i šminka se, samo u bade mantilu, blijeska joj butina i ne okreće se čak ni da pogleda ko je ušao.
-Upaljač ti je na stolu, zapali i vrati ga gdje si ga našao.
Sasula mi je to s takvom arogancijom da sam izašao kroz vrata njezine sobe crven kao rak. Pa šta ona zamišlja da je. I ono što me je još više iznerviralo je bila činjenica da sam uradio baš onako kako je rekla. Sljedeću cigaretu sam popušio paleći je s vrha opuška od prethodne. Tako i treću. Sat na katedrali je otkucavao ponoć i taman kad sam se spremao da ugasim svijetlo čuo sam je kako odlazi s frajerom niz hodnik. U život!
Ništa od cigarete pred spavanje pomislio sam i navukao ćebe bliže grlu. Ali san nije dolazio na oči. Misli su mi se vrtjele na svaku stranu i na kraju sam ustao i stavio sebi kafu u električnu džezu. Nastavio sam da učim i tako do kasno u noć, a onda sam začuo korake na hodniku. Vratila se u svoju sobu i gotovo da sam potrčao da tražim svoj upaljač. Cigareta mi je zaista bila veoma potrebna. Zakucam na vrata ništa, opet ništa, i opet gurnem kvaku a onda šok. Ne obazirući se na mene skidala je haljinu preko glave i ostala samo u vešu tu pred mojim očima. Onda se okrenula i kazala s činilo mi se neopisanom nadmenošću:
-Uzmi jebeni upaljač i briši! opet sam je poslušao, uzeo upaljač i izašao kroz vrata, a onda je u meni nešto puklo. Pa ko je ona pizda joj materina! Vratim se onih desetak koraka nazad, otvorim vrata, a ona navukla na sebe gornji dio pidžame i sjela da skida čarape. Šta ćeš sad!? – po prvi put sam u njenim očima primijetio iznenađenje. Ne možeš sa mnom tako… – htio sam još nešto da kažem, ali ona se tako cinično zakikotala da sam ja samo uspio da stegnem pesnice.
Da nećeš da me biješ? ili jebeš? – pitala je i dalje ne prestajući da skida čarape, jednako cinično. Beži, bre, nemaš ti za to muda… -odgovorila je sama sebi jednako cinično. A onda je u meni nešto kvrcnulo. Zgrabio sam je za ramena, jednim potezom joj pokidao dugmad na pidžami i našao se lice u lice s njenim sisama. Bile su lijepe, velike, podignute i tako bijele. Zastao sam i sam zbunjen svojom reakcijom, no đavo kao da joj nije dao mira, promrmljala je gledajući me pravo u oči: Ajde frajeru…!
I tad je definitivno kvrcnulo u mojoj glavi. Zgrabio sam je u naručje, ugrizao za vrat, podigao joj jednu nogu do svog struka i onako preko pantalona je nabio k sebi. Jauknula je ali se nije ni pomjerila, umjesto toga dobio sam šamar, vreo i glasan. Podigao sam joj i drugu nogu i navalio je na sto. Počupala me je za kosu i ugrizla za vrat. A onda sam otkopčao jednom rukom svoje pantalone i pustio ih da padnu dole a drugom strgao njene gaćice. Moj kurac je već pulsirao kao lud, ali iznenadjenje koje sam doživio dotakavši njenu pičku bilo je nešto što me je potpuno raspametilo. Bila je potpuno mokra, njeni sokovi slivali su mi se niz prste, i u čuđenju sam zaključio da je ona već jednom noćas jebana, da se niz moje prste slijeva njen sok pomiješan sa sjemenom drugog muškarca. Nabio sam joj ga ludački, skoro da sam i sam osjetio bol i nastavio da ubadam sve jače i jače, sve brže i brže… Pička joj je bila vrela, uska, uprkos kurcu koji je prethodno primila… Čini mi se da sam svršio za nepun minut, a ipak sam osjećao vrhom svog glavića da mogu još, da me svaki novi prodor u njenu mokru i vrelu pičku tjera da nabreknem još više. To ju je zbunilo, vidio sam da s nevjericom prima nastavak. I kad sam počeo ponovo da hvatam ritam, da jako ali lagano nabijam svoj kurac u nju po prvi put te noći ugledao sam u njenim očima tračak poštovanja pomiješan s željom koja kao da joj je tek sad nadolazila. Istina prvi put skoro da je bilo i silovanje, sad osjećao sam da se lagano namješta da joj što udobnije uđe. Znao sam da će trajati i nijesam žurio, ali osjećao sam da je izluđuje kada ga milimetar po milimetar lagano izvlačim a onda jako ali lagano nabijam do jaja. Počela je da diše ubrzano, držeći glavu na stranu i prebacivši ruke iza nje, a ubrzo i da vrišti, sve glasnije i glasnije. Onda kako je to i mene palilo sve više i kako sam sve žešće ulazio u nju prebacio sam joj jednu nogu preko ramena, i rukom koju sam oslobodio uhvatio je za bok i nabio s merakom do kraja. Jeknula je čini mi se da probudi grad i nogu mi stavila oko vrata. Onda je sama tamo prebacila i drugu i rukama me zgrabila za bokove. Osjećao sam da se bližim vrhuncu i jednako divljački kao i ona mene nabio je na svoj kurac. Nekoliko posljednjih trzaja pred svršavanje kao da je poludjela. nabij mi ga nabij mi ga … To To , tooooooo…….. I muda i muda mi nabij, jaoooooooo. Svršili smo istovremeno.

IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.14
mob
Nokia N95 8gb
Prijateljstva i seks 3



Budući da je preduzeće bilo u zoni izvan grada,Goran je često povezao kolege iz firme do posla ili sa posla.Sa njim je na posao putovala je Radmila a ponekoad još neko od kolega ako nema svoj standardan prevoz.radmila je imala muža kome je ona bila druga žena i sa njim je imala dete.Goran i ona su bili kolege koje su radile zajedno u sektoru ali ne u istoj kancelariji.Ona je bila otvorena i bez dlake na jeziku.Ona je radila zajedno u kancelariji sa Tanjom.Jednom prilikom Goran je otišao na gradsku plažu i tamo je sreo koleginice iz firme koje su same ili sa decom tamo bile,gde se sa njima kurtoazno pozdravio.Gledao je da izbegne Vesnu M. koja svaku šansu za seksom jedna čekala.naišao je pokraj Rade i nenog sina i Tanje koje su bile na plaži.Tanja je izgledala izazovno u crnom izazovnom dvodelnom kupaćem kostimu čiji su trouglići na donjem delu pokrivali njene sise.rada je pre udaje bila malo jača a li je nakon porođaja ostalo njeno veliko dupe,dok joj je stomak bio ravan bez sala,ali kao da je malo omršavila.Bila je u nekom dvodelnom plavom kupaćem kostimu.Sa njima je bila Radina sestra ( to sam saznao tek kasnije).U jednom momentu Tanja se sagla i naguzila a Rada je prokomentarisala da ju je Goran video i u boljoj pozi,i ona je pocrvenela kao paprika.Goran je produžio ali ga je mučilo kako je to Rada saznala.Kada su se posle odmora vratili na posao vrebao je momenat da to sazna ali nikada nije bio nasamo niti sa jednom od njih.
Kad su krenuli kući pre ulaska u automobil Goran je radi rekao da mu se čini da je malo omršavila,našta ga je ona pitala jer joj dupe manje?Malo ga je iznenadila takvim odgovorom i u priči koja se razvila ona joj je rekoa da postoje tri načina da se upozna neka osoba našta je ona dodala da osobu koju želiš upoznati moraš i jebati.Goran ju je pitao dali je mislila nešto konkretno sa time ona mu je rekla da je rekla što je mislila i da izvuče zaključak,i Goran ju je pitao dali to znači da je za seks sa njim i odgovor je bio potvrdan.Goran je smišljao gde sada otići rođaka u čiji stan je vodio Tanju je kući.Rada mu je rekla da nema slobodan prostor i da vozi na periferiju gde ima prostora i gde se često odlazi na izlete ili kada oženjeni i udati imaju potrebe za tim.Poslala je poruku mužu da ode po dete u vrtić jer ona ima obaveza i ugasila telefon.Goran je bio iznedađen ali je postupio kako mu je rekla.Doli su tamo i otišli na jedno skrovito mesto.Goran je zaključio da Radi ovo nije prvi put ali mu to nije bilo bitno.Pošto su bili u automobilu prostor se bio skučen,ali se rada svoje odeće veoma brzo oslobodila i prepla na skidanje Gorana koji je za tili čas bio go i sa podignutim kurcem koji je ona stimulativno nadražila par puta rukom,a putom da počela pušiti dok je on prtima nadraživao njenu pičku.On je ostao u sedećem položaju a ona je sela na njegov već tvrd kurac koji je prosto uleteo u njenu pičku.Često su menjali poze ili je bila okrenuta leđima ili licem prema njemu.Na posletku su zauzeli pozu tako da je ona legla na sedište a on je podigao noge na njena ramena i gurno joj kurac u njenu komotnu pičku i ubadao kao mašina.Osetio je da mu se bliži vrhunac a to je osetila i Rada i rekla mu je da svrši unutra,budući da ima zaštitu što je on sa rezervom učinio,jer navodno ima obaveza u gradu i nesme se osećati i biti ulepljena od sperme.Goran je zaključio da joj sve ovo nije novina mada je slušao priče o njoj i kolegi Radovanu i još jednom kolegi i sad mu se to činilo vrlo verovatno.
Nekoliko dana niti u odlasku i povratku sa posla niti u firmi imali mogućnost da pričaju o onome što se desilo.Posle nekoliko dana na povratku sa posla Rada ga je zamolila da svrate do stana njene mame kako bi pogledao šta je sa šporetom jer mu je rad sa stujom bio hobi.Nesumljajući on je pristao.Otišli su do stana,a aauto je parkirao ispred zgrade.rada je izašla i rekla mu da sačeka par minuta i da zatim dođe do stana čiji mu je broj rekla.malo mu je nešto bilo čudno ali je prećutao i uardio kako mu je rečeno.Izašao je koji minut kasnije zaključao auto i krenuo put stana.Kada je došao do stana pozvonio je i ušao u stan u kome nije naprvi pogled bilo nikoga.Kada se okrenuo rada je bila na nekoliko metara od njega i već je bila bez košulje koja je stajala prebačena preko fotelje.Ona je prišla i bez časenja počela da skida Gorana počevši od košulje,prešavši na pantalo ne iz kojih je uz njunu pomoć ispao prilično ukrućeni kurac.Ubrzo se oslobodila i svojih pantalona,gaćica i grudnjaka i uhvatila Gorana za ruku koji je bio u nekom transu i kao hipnotisan išao za njom dok je ona vrckala svojim velikim dupetom, što je uzrokovalo da njegov kurac postane toliko ukrućen da je bio spreman za dejstvo.Ona se ušavši u sobu koja je bila njena devojačka soba dok se nije udala stala ispred kreveta i okrenula se tako da je ukrućeni Goranov kurac stajao u visini njenog stomaka koji je bio ravan.Uhvatila ga je rukon za kurac sela na kraj ležaja i počela da drka a zatim i puši njegov već ukrućeni kurac.Nije puno trebalo i Goran je iz njenih usta izvađani kurac ,posegnuo ga je kao njenoj pički.Rada je legla na krevet i on je legao prteko nje i gurno joj kurac u već vrelu pičku.Sve brže je ubadao i vadio kurac iz njene pičke,a ležaj pod njima se uvijao a opruge su svirale kao sinfonijski orkestar.Ustali su i ona je zauzela takvu pozu da ju je on jebao od pozadi i svoj kurac joj je ponovo još silovitije gurao u pičku ,posle desetak minuta počeo je da trza i sadržaj sperme je istresao u njenu utrobu.rada je ustala i otišla do do kuhinje iz koje je došla sa ćašicom žestokog pića koje je iskapila na eks i sipala drugu čašu koju je takođe popila.Uzela je odelo i počela da se oblači i tada je prišla goranu koji je ustao i dupetom ovlaš okrznula njegov kurac što je imalo za reakciju da mu se kurac počne dizati.Prišao je Radi koja je počela da se oblaši počeo ponovo da je svlači.Ona je rekla da nesmeju ostai dugo ovde jer će se u skorije vreme njena mama vratiti.On nije mario za to i povukao ju je na sebe ona se oslobodila gaćica i grudnjaka,ali se ubrzo i kod nje izgubio strah i strepnja od maminog povratka.rada je zajahala Gorana priličnom žestinom ali kao da je požurivala.Ubrzo je ustala i sela na njegov kurac ali je sada bila okrenuta licem prama njemu i tako se u toj pozi jebačina odvijala prilično dugo.Od žara jebačine nisu ništa primećivali,a Goran je osetio da će ubrzo svršiti i rada je usla sa njega on je poskočio i sadržaj sperme ispresao po njenom telu,sisama,a u tom momentu je njena mama Žana pojavila se na vratima.Nije bilo potrebe da se bilo šta objašnjava.Koliko je čudno gledala iznenađena prizorom toliko je kao ukopana gledala u Goranov kurac koji je podrhtavao.Umesto prekora počela je da se oslobađa odeće,a budući da je radu rodila veoma mlada još je bila u formi,a bila je razvedena i imala je nekoliko švalera,jebača.Imala je još veće dupe od rade velike sise i male naslage sala na stomako,blago formiran stomačić.Otvorila je svoju tašnicu i izvadila kondom koji je otvorila i navukla kondom,objasnivši da se zaštiti jer nije koristila drugu zaštitu.Goran je legao na krevet i Žana ga je zajašila skackajući a njeno dupe i sise su poskakivali a stomaci su se blago sudarali.Promenili su pozu onase oslonila laktovima o krevet a Goran joj je nabio kurač s leđa u njenu pičku,i u sobi se osim škripanja kreveta moglo čuti i pljeskanje Žaninog velikog dupeta.Polse nekog vremena Goran je osetio da će svršiti izvadio je kurac skinuo kondom i svršio po njenim leđima.Ustao je obukao se i izašao i otišao kući.Nekoliko dana Rada je na posao dolazila sa drugim kolegom a polse mesec dana nije je bilo na poslu od šefa je Goran čuo da je na rada na bolovanju.Idući sa posla Goran je slučajno sreo Žanu i ona ga je zamolila da popričaju.Izvinila mu se za ono što se desilo neki dan ali ga je zamolila da prekine sekualne odnose sa Radom čak mu je rekla da,postoji šansa da ju je napumpao,što i nije čudo jer je oba puta svršio u nju.Posle mesec dana sreo je Radu na poslu za vreme pauze i ona mu je rekla da nije pametno da se više viđaju i da sa njim ide automobilom i da se kod muža jedva izvukla,a da je ostala trudna i da je i za to pomalo kriva i sama.Goran i Rada su ostali dobri ali za izvesnom distancom. PS:Znam da će se mnogi uhvatiti za detalje ali ja sam opisao ono što se desilo prema pričama aktera sa kojima sam radio a sa mnogima bio dobar prijatelj ukoliko su oni smislili obostrano priče obmanut sam obmanuo čitaoce ali ovo su samo priče
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 174 175 177 178 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 00:14:59
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.147 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.