Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Mar 2024, 11:32:58
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 1 Član i 9 gostiju pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
1 ... 161 162 164 165 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Erotske price  (Pročitano 26557917 puta)
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Nokia N95 8gb
Radim iz opravdanog razloga 2. deo



I to je to!Vratila sam se kuci pod utiskom, vilica me je bolela ali iskreno ne zalim.
Marko je……brate mili, likcina a izgledao mi je kao neka cica na trnju za vreme casova…na putu do kuce,sam se smeskala
ko zna kome, verovatno svako ko mi se javio pitao se na cemu li sam.Keva je bila u kuhinji kad sam projurila pored nje u
svoju sobu i bacila se na krevet.Zaspala sam…..
Sutra dan, jedva sam cekala da odem u skolu.Rano jutro, bedak, jedva hodam sa Minjom i Natasom koje me prate u stopu.
Na ulazu u skolu zazvonio mi je mobilni.Javila sam se.
-Halo?
-Sta ima Ana? – zacula sam poznati glas i trgla se.
- Nista ovaj, u skoli sam, a ko je to? – osvrtala sam se oko sebe kao da cu videti lik koji se poklapa sa glasom iz slusalice.
- Marko je.Ne pitaj odakle mi broj.Sta radis popodne?
U tom trenutku prosle smo pored zbornice na kojoj su bila otvorena vrata.Pogledala sam unutra i tacno sam njega snimila
kako drzi fon i gleda u mene.Kakva slucajnost.
- Pijem kafu sa profesorom oko 6 popodne u “X-teri” hoces li biti tamo? – rekla sam i Minja i Natasa su napravile neku facu
Bogu plakati kad su cule.
- Pa ako sam pozvan, naravno….vidimo se u 6.
“”"End call”"”
-Ana, sa kime si pricala u pola osam ujutro da te covek pita…..strasno.Kakav profesor? – Pitala me Natasa.
- Ma sa kevom pricam nesto, sa posla me zvala, treba da se nadjemo sa profesorom flaute da mi preda svedocanstvo – kenjala sam
im nesto tamo nepovezano…koga briga?
Do tog popodneva mislim da mi je svaka tacka na telu bila pod upalom koliko sam zelela da ga vidim.
Necu reci da sam se zaljubila, reci ce vam bilo ko ko je tog dana pricao sa mnom.
Vratih se kuci.Odmah sam se nacrtala ispred ogledala kako bih sebe dovela do savrsenstva.Tusiranje, brijanje, ribanje, mackanje
parfemiranje, oblacenje sminkanje, susenje i to je to….
Olabavila sam malo svoje “adidaske” i obukla najkraci dzins shorts koji sam posedovala u ormaru…izgledala sam prokleto kul
sa svojom dugom loknastom kosom koja se sijala u ogledalu.Mmmmm….vrelinaleta se ogledala u meni.Sise na mestu, bulja na mestu,
usne na mestu….zakljucala sam vrata za sobom i krenula.
Sedeo je u basti kafica, ali nije bio sam.
Drustvo mu je pravio neki drugar, ali to nije bio moj problem, dosla sam i pozdravila se sa obojicom.Pukao mi je zvaku u sred kafica,
mislila sam da ce biti malo….mislila sam da ce malo da okolise iskreno ali ne, on je bio direktan, a ja u cudu.
- Bogdane, ovo je moja devojka Ana…..Ana, ovo je Bogdan – i tako, je smorio malo sa ritualom a meni je u ushima odzvanjalo ono DEVOJKA.
-Drago mi je – rekla sam slatkom tipu koji je bio nacrtan ispred mene i ocito uzbudjen kad me je video.Zlostavljao me pogledom.Pomislih, Boze
sta je sa ovim muskarcima, da nema seksa ne bi ni ziveli….
Okrenula sam se par puta oko sebe da vidim da li me neko snimio kad sam se ljubila sa Markom.Nije bilo nikog poznatog.
Caskali smo uz kafu i sok pricali o raznim stvarima.Cudne hemije su delovale izmedju nas troje, bezobrazni pogledi, a sve ipak tako zvanicno i strogo….
ko bi provalio da se Bogdanova ruka nalazi na mom glatkom listu….ipak Markove obe ruke su bile na stolu.Zatvorila sam oci i stavila glavu na naslon stolice.
uzivala sam dok su njih dvojica pricali.Marko nije zeleo da se mesa, pricao je sa svojim drugarom a ja sam ispustala sve cujnije izdisaje.Skontao je
da se nesto desava ali nije se bunio, Bogdan je isao sve vise i vise….iznad kolena.Mazio je moje noge, a koleno mi je bilo izmedju njegovih nogu, tacno na jajima.
osetila sam da mu se digao.Mnogo…
- Ana pa sta ima novo? – Pitao me Bogdan posle nekog vremena.
- Posle ovoga ocekujem da ce mi biti smanjena ocena iz vladanja.- rekla sam tankim glasom.
Popili smo kafu i pozdravili se sa Bogdanom koji je krenuo kuci i usput buljio u moje sise kao da su airbag jastuci.Marko je spazio Bogdanovu, ne potpuno spustenu
alatku i nasmejao se.Pitala sam ga od kad sam mu ja devojka.Pogledao me i prosao desnom rukom preko prednje strane mog shortsa gledajuci me u oci.
Mislim da je to znacilo “zelim te” ili tako nesto…znala sam sta je sledeca stanica.Njegov krevet.
Iz auta, smo bukvalno leteli preko stepenista u zgradi do stana.Nervozno je otkljucao vrata i otvorio ih kao da provaljuje.Ja sam zakljucala ponovo.
Znao je da sam bila napaljena jos u kaficu i da zelim da me tuca bilo ko od njih dvojice.Znao je da kad mi skine shorts ceka ga mokra pickica, crvena, osetljiva i na
let musice.Svuka sam se u gacice i brus.Marko je bio okrenut prema meni,zinuo je…Skinuo je majicu i sve, ostao je samo u boksericama.Zaletela sam se i skocila u njegovo narucje,zabivsi mu jezik u usta
i ruke oko vrata.Nogama sam obgrlila njegove kukove, a on me je pridrzavao za guzove.Bilo je to laganica za njega.Hodao je u nazad do spavace sobe i pao na krevet
a ja preko njega.Zelela sam ga covece.Hitro sam ga ljubila i stenjala kao da ce da mi pobegne negde.Lizala sam ga od usana preko brade, grudi, stomaka, do bokserica.Drzala sam se
naslonjena na njegove bicepse.Kurcina mu je bila izmedju mojih nogu i ceo moj zadnji trap je bio naslonjen na nju.On jos nije mogao da veruje….
- Cekaj Ana stani, stani, ej…. – gurao me je polako od sebe dok nisam stala. – Sta radis to jebote?
Sjebano sam ga gledala u oci, nisam znala zasto me prekida. – Igram se barbikama…pa sta radim kog djavola, vidis valjda…!Malopre si rekao da sam ti devojka sad me pitas sta radim?!
…jesi li gay?!
-ne…
-umukni onda.
Skinula sam brus.Osecala sam se kao da sedim na nekom kamenu.Njihala sam guzom gore-dole duz penisa i jako vlazila.Cvrste sise su mu setale pred ocima.
- aaahhh….mazi me po stomaku…molim te, tako mi je vruce…duso..
Uradio je to.Mazio me dlanovima po grudima i stomaku.Uzdisao je.Bokserice su ga stezale previse.Skinula sam ih u kompletu sa svojim gacicama.Sada smo bili potpuno goli a ja sam se vratila
u svoj polozaj.Prelila sam njegov kurac svojim sokovima naslonivsi pickicu na njega…bio je totalno mokar i vreo.Sada je i on podizao i spustao svoje kukove, prolazeci glavicem izmedju crvenih
nabreklih usana….mmm….bio je zaista dugacak i debeo, a moj klitoris kao da je bio na smirgli…tresla sam se od tog trenja, pogubljena….osetio je da mi prija, zato me uhvatio rukama za struk
i jos vise navlacio na njega….zatim me je jednom rukom naslonjenom na moja ledja spustao ka sebi, kao da zeli da me poljubi.Grickao mi je bradavice…
- zelim te medena…svu.- Sve vise i vise me spustao ka sebi dok skroz nisam bila prilepljena uz njega.Napokon, uzeo ga je svojom rukom i postavio ga na malu rupicu koja odaje sve moje tajne.
bio mu je toliko tvrd i klizav da sam se plasila a u isto vreme ga zelela u sebi.Zelela sam da uzivam.Marko je bio i vise nego pazljiv ali ja sam bila nestrpljiva.Nabijala sam se na glavic nervozno i zeljno.
Padala sam svom tezinom nataj kurac i vristala od bola.Zazmurila sam jako i pokusala da opustim misice….polako je ulazio, a Marko ga je samo pridrzavao u korenu.Ruke je sklonio sa mene ne zeleci
da vrsi nikakav pritisak.Ovo je ja mislim i njega malo bolelo posto mu je bio previse dignut.
- Aaaaaahhhh….!!Zelim ga! – uzviknula sam kad je skoro ceo usao.Neverovatan osecaj.Uzasno me bolelo ali volela sam to najvise na svetu.
Uvlacio ga je i izvlacio polako dok se nisam privikla, potom je to radio sve brze i brze.Drzao je ruke na mojim sisama i trljao mi bradavice kako bih se opustila.Nakon par minuta sve sam zaboravila.
Par crvenih kapljica slilo se po duzini njegovog drugara.Ispratio ih je uz jedan smesak.Pravio je krugove svojim penisom u meni, to mi se dopalo….stegao me za guzove dok sam mu ja grizla
grudi, bol je poceo da nestaje.Vise nije imao gde, dosao je do kraja.Jebali smo se lagano, ali mislim da je ispunjavao svaki delic moje vagine.Meskoljila sam se na njemu sto ga je jos vise palilo.
Razmakao mi je guzove da bi mogao sto lakse da manipulise.Ulazio je u mene od ispod i svaki put plocice su mu bile sve vise definisane.Odskakala sam na njemu kao neki balon.Sad je vec postajao
grub ali nisam marila, zelela sam da me jebe.Dala sam sebi slobodu da se tako jako nabijem na njega da mi se zavrtela soba….mesala sam, uzdisala, jednostavno sam ga palila.Moja kosa ga je golicala
po butinama.
- To srce…prepoznajes….osetio sam da si prokleto talentovana……tako je, nabijaj se sama….volim te…
Bio je skroz opusten, sve osim jednog mishica.Pocela sam da se navlachim velikom brzinom i osetila sam grceve u njegovim butinama…kurac sam mu pomerala u sebi kao prekidac.Nije mogao da izdrzi…
Podigao me rukama i poceo da me jebe 300 na sat!!Vrisnula sam i pocela da se trzam ali on nije nista osecao…osecala sam kao da me jebe neka masina, istim tempom i tako jako, stvarno me zabolelo.
- Aaaauch Marko stani!!Molim te…..aaaahhhhhhhhhhh…..
Jebao me kao da sam neka prokleta lutka!Kao da nista ne osecam…ta sipka koja ulazi u mene kao da je bila od celika, butine su mi se tresle i skupljale….osetila sam i neku uzbudjenost i vrelinu u sebi.
nakon par sekundi nisam htela da stane.Ne nikako.I ako me je probadao brzinom svetlosne godine, zahvalila sam Bogu na tome.Opet sam ugledala te kapljice znoja kao prosli put samo sto ovaj put nisam
imala vremena da razmisljam o tome.Bila sam polu komirana, sve sto sam znala je da nece stati.Priblizavao mu se vrhunac.Zvucao je tako sexy, stvarno, svaka bi se napalila.Vise u sebi nisam imala mesta
da uhvatim vazduh.Pucala sam….protresao nas je tako jak orgazam da sam jedva videla,cula i disala.Kapljice znoja padale su na njegov stomak, a butine su mi vibrirale.Nesto vrelo je kipelo u meni i punilo me.
Bila sam navucena do korena tako da ni jedna kap nije izasla van.
-AAaAhhh…jebi me srce!
Svrsavali smo dugo.Nakon mnogo iscrpljujuceg casa, poljubili smo se, po prvi put kao momak i devojka u vezi.Stvarno sam osetila nesto prema njemu, sto do sad nisam u zivotu.
Nekon ovoga, dobio je otkaz jer pametnica koja mu je dala moj broj telefona je napravila sranje…..ali, zivot je takav.Nema veze, cuvace bebicu Wink
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Nokia N95 8gb
Naša stvar



Dunja je bila kćerka jedinica , centar svijeta za svog oca , tihog profesora , njegova miljenica , princeza i ponos svoje ambiciozne majke Jadranke , sutkinje općinskog suda , koja je uvijek željela više od života , a ono što nije uspjela ostvariti sama očekivala je od Dunje.
A za mamu je izgledalo kako će se svi njeni snovi ostvariti jer još od prvog školskog dana Dunja je bila najbolja u školi , nakon toga najbolja u gimnaziji , pa briljantna studentica pravnog fakulteta , uvijek prva , uvijek ona «o kojoj će se još čuti». I sve je za gospođu majku izgledalo idilično do zadnje godine Dunjinog studiranja. Tada je uslijedio šok , kćerka je potpuno izgubila glavu zbog tamo neke seljačine , brđanin koji je u metropolu stigao u opancima (bio je to Jadrankin omiljeni opis budućeg zeta) sa samo jednim zadatkom – da upropasti nju i njenu kćerku.
Stvari su ipak izgledale malo drugačije. Ivan je istina bio dečko sa sela , ali potpuna suprotnost svim Jadrankinim predrasudama. Miran , pristojan , vrlo dobar student i poput psića odan Dunji. Od prvog dana kada je vidio tu malu plavušu za njega druge djevojke nisu postojale , samo njegova Dunjica. Vidio ju je ispred fakulteta , dolazila je s prijateljicama , plave kose svezane u rep , prelijepog lica , s malim prćastim nosom i krupnim zelenim očima , a velike grudi koje su se nazirale ispod majice i fantastična guza stegnuta u uskim hlačama oborili su ga s nogu. Njemu izuzetno visokom ona tako mala i sjajno zaobljena izgledala je kao neodoljivi bombon. Učinio je sve da je upozna , a kad se to par dana nakon prvog susreta i dogodilo sve je dalje išlo glatko i brzo , reklo bi se ljubav na prvi pogled. Nakon dvije godine veze Ivan je diplomirao i zaposlio se u privatnoj tvrtki , uslijedile su zaruke pa vjenčanje , diplomirala je i Dunja , pa uz maminu pomoć dobila posao , kupljen je stan , novi auto. Idila.
No s krajem prve godine braka stigli su problemi. Još prije vjenčanja Ivan i Dunja su odlučili da odmah žele proširiti obitelj pa su se s puno entuzijazma bacili na posao , mjeseci su prolazili bez rezultata. Zajednički odlazak kod liječnika donio je strašno razočaranje Ivanu , problem je bio u njemu , a izgledi za potomstvo vrlo mali , mada ne i nemogući. Koliko god ga Dunja tješila i govorila mu kako će još neko vrijeme pokušavati , pa ako ne ide mogu razmisliti o posvojenju , on je ostajao smrknut i sve više povučen , s osjećajem da ju je izdao , da nije dovoljno dobar muž , da nije muškarac nje dostojan.
Vrijeme je prolazilo uz uzaludne pokušaje koji su postajali sve rjeđi. Ivan se u potpunosti posvetio poslu i karijeri , obično je doma dolazio kasno , potpuno iscrpljen. Dunja je imala dojam kako joj je sve dalji , kako joj izmiče , a očajnički ga je željela i trebala uz sebe. I rodbina je sve češće postavljala pitanja o potomstvu i uskoro joj je želja za majčinstvom postala opsesija , bila je sigurna da bi dijete vratilo one sretne dane , kako bi sve opet bilo divno. Svakakve misli su joj padale na pamet. Znala je da umjetna oplodnja ne dolazi u obzir , jer on nikad ne bi pristao , pa je jednom , ni sama ne zna kako , pomislila da pokuša sa nekim drugim , bez Ivanovog znanja. Ali od same pomisli na takvo nešto bilo joj je muka. Činilo joj se umrla bi da ga prevari , da je dotaknu neke druge ruke. No ipak , ta misao još joj je par puta prošla kroz glavu , ali uvijek ju je brzo odbacivala , osjećajući strašnu krivnju zbog same misli. A onda je došao dan kada su trebali ići kod Ivanovih , njegov mlađi brat Goran se ženio.
Koliko god mama Jadranka bila u krivu kad je u pitanju Ivan toliko su njene predrasude bile točne kad je bio u pitanju ostatak njegove obitelji. Bili su imućna seoska obitelj , muška reklo bi se , jer Ivan je imao još tri brata i svi su tjelesno , kao i on , bili na oca , visoki i jaki , ali karakterno sušta suprotnost Ivanu. Otac Đuro nekad je važio za najjačeg mladića u selu , a i sad je bio jak poput bika , skoro dva metra visok , i oko 140 kg težak , sirov muškarac , gazda kuće kod kojeg nije bilo previše riječi , ali ni bilo kakvog pogovora. Njegova je uvijek bila zadnja. Najstariji sin Tomislav , bio je slika i prilika oca , ali bez viška kilograma. Zbog svog vulgarnog ponašanja , posebno zbog komentara koje je znao njoj uputiti , Dunji je oduvijek bio odvratan. Sa ženom koja je iz njoj nejasnih razloga prema Dunji uvijek bila hladna živio je u kući uz roditeljsku. Iza njega po starini je bio Ivan , a onda Goran , u čije su svatove išli , a kojeg je Dunja uvijek smatrala najglupljim od sve braće , iritiralo ju je što uvijek slijedi i oponaša Tomislava. Najmlađi je bio Vedran. Imao je tek 18 , završio je srednju i tu jesen trebao je početi sa studiranjem. On je jedini Dunji bio simpatičan , uvijek pažljiv prema njoj i nešto tiši od starije braće. Smatrala ga je ljepuškastim i dva puta kad je zbog upisa na fakultet bio gost njoj i Ivanu zadirkivala ga je kako bi sigurno izabrala njega da nije prije upoznala Ivana. Njegova zbunjenost , rumenilo i kako bi bojažljivo u tim trenutcima pogledao Ivana bili su joj preslatki.
Vjenčanje je bilo sredinom ljeta i Dunja se danima prije mučila u izboru odjeće. Nije željela ništa izazovno , ali kako se obući dovoljno konzervativno da se izbjegnu Tomini komentari kad je 30+. Na kraju je izabrala haljinu bez rukava koja joj je sezala do pola listova , na leđima nije bila previše otvorena , a dekolte je bio sasvim umjeren , mada se veliki rascjep među grudima mogao lijepo vidjeti jasno govoreći što se krije ispod haljine. Kupila je i nove sandale sa visokom petom , takve je naprosto obožavala , a bila bi ipak i nešto «ravnopravnija» kad stoji uz muža.
Ivan je već na početku dana počeo sa ponašanjem koje joj se nije svidjelo. Čim su stigli Tomislav ih je dočekao i uz bratske zagrljaje , svoje bezobrazne šale i neprestano dolijevanje pića stalno je bio uz Ivana , a ovaj ga nije odbijao , praznio je čaše sve brže. Pokušala ga je diskretno upozoriti , ali njegovo ignoriranje samo ju je još više razljutilo. Već u crkvi je bilo očito da je potpuno pijan , a nakon prvog plesa kad je jedva stajao na nogama Dunja se toliko razljutila da je demonstrativno izašla van na čisti zrak prepustivši ga jednako pripitim rođacima. Dok je stajala uživajući u ugodnom ljetnom povjetarcu odnekud se stvorio Vedran , upitao je zašto se osamila i pozvao je natrag u dvoranu na ples. Njegova pojava nekako joj je godila , vratili su se unutra pa uz sveopću ciku i viku uključili u kolo , a kad je bend zasvirao nešto lakše Vedran je kavalirski upita može li zamoliti za ples , osmjehnula mu se i damski ponudila ruku. Bili su negdje na pola pjesme kad je primijetila Ivana kako za jednim stolom sjedi u komatoznom stanju , glava mu se klatila i činilo se da će se svaki čas srušiti sa stolice. «O Bože moj» prozborila je napuštajući Vedranov zagrljaj i žurnim korakom idući prema mužu. «Dušo , dušice , dragi … jesi dobro?» čučnula je ispred njega , nježno mu stavila ruku na čelo i pokušala podići glavu , ali kao da ju nije ni čuo. «Dunja nema ti od njega ništa , on ti je za kreveta … sačekaj ti tu idem ja samo od starog uzeti ključeve» – obrati joj se Vedran stojeći iznad nje. Zahvalno ga pogleda i samo klimnu glavom. Dok je milovala Ivana po kosi osjećajući neku žalost što mu je toliko loše i što ga je uopće ostavljala samog gledala je Vedrana kako se na drugom kraju dvorane nešto dogovara sa njenim svekrom , zatim im se pridružio i Tomislav pa su sva trojica krenula prema njoj i Ivanu. Ponovno se začula vesela glazba , opet je počeo ples uz veliku buku pa u trenutku kad su joj njih trojica prišli Dunja nije najbolje čula što joj svekar govori , ali je razumjela da će joj on pomoći s Ivanom do auta pa ga voze doma , a učinilo joj se da govori Vedranu i Tomi da ih slijede drugim autom , ali nije razumjela zašto , nije joj bilo ni bitno.
Ivana su praktično odvukli do auta , vožnja od 15-ak minuta prošla je u tišini , a kad su stigli pred kuću Dunja je pokušala izvući Ivana vani , ali joj svekar reče da se ne napreže , to će Tomo i Vedran. Njih dvojica su već parkirali pored njih , izvukli su brata iz auta i odnijeli ga u sobu gdje su on i Dunja spavali prilikom svake posjete njegovim roditeljima. Dunja je išla za njima i kad su ga položili u krevet počela ga je skidati. Svekar je blago povuče za ruku – «Ostavi ti njega , pobrinut će se njih dvojica … ajmo ja i ti malo izić , trebali bi porazgovarat» – naglasivši kraj rečenice samo se okrenuo i napustio sobu , a Dunja mada zbunjena krenula je za njim. Još više ju je zbunilo kada je vidjela da ga ne slijedi u dnevni boravak ili kuhinju koji su joj se činili logični za taj tajanstveni razgovor. On je krenuo na gornji kat , a ona ga je poslušno slijedila. Krenuo je kroz dugi hodnik , zastao kod drugih vrata , otvorio ih i pokazao da uđe. Dunja je šutke ušla u sobu koju je obasjavala samo mjesečina. Veliki krevet , dvije stolice i dva mala ormarića sa svjetiljkama bili su sav namještaj u sobi. Izgubljeno je zastala pred krevetom , okrenula se i u čudu gledala svekra koji je ušao za njom zatvorivši vrata i naslonivši se na njih. «Sjedi» – pokazao joj je rukom na krevet. «Dobro mi je ovako» – odvratila je. Svjetlost koja je dolazila kroz prozor tako ga je obasjavala da joj se činio još većim , a sama sebi je izgledala mala kao zrno , potpuno bespomoćna i odjednom osjeti neku neodređenu nelagodu , strah. « Dobro , ti stoj snaja ako ti tako odgovara … nego ajmo ja i ti malo popričat … de ti meni reci kad ću ja postat dida?» – govorio je polako , ali jasnim glasom. Dunja odgovori skoro šapatom , bojeći se onog što izgovara – «Pa već imaš dva unuka». « Mala ne pravi mi se pametna. Imam dva unuka , al` dobro ti znaš šta te pitam. Kad ćeš rađat?». Oborila je pogled i šutila. «Do koga je?». Dunja i dalje nije odgovarala. «Čuješ šta te pitam!» – prvi put je povisio glas – «do tebe il` do Ivana». «Ivana» – jedva čujno je odgovorila sve više obarajući glavu. Par trenutaka vladala je tišina , tad on opet progovori «Slušaj vamo … digni glavu i gledaj me dok ti govorim…» , ona podiže glavu i u polumraku pogled joj sretne njegove crne oči koje su sad izgledale još mračnije , natkriljene gustim obrvama – «Vako ti stvari stoje , u mene familija generacijski ima dvi tradicije , prvo , muški su uvik mogli … i drugo , uvik smo pazili jedni na druge. Znači onaj moj ne može ti ništa?». Nemoćna da odgovori dok joj se grlo steže , a oči se polako pune suzama Dunja samo niječno odmahne glavom. «A ti si plodna?». Ovaj put potvrdno klimne. «E dobro , kad je tako , kad već on ne može ima ko može … ima to ko obavit za njega». Dunja ga zapanjeno pogleda , istovremeno je hvatala potpuna panika i bijes , odjednom pronađe snage za glasan povik protivljenja – «Molim?! Jesi li ti normalan?!». Brzo je krenula prema vratima , ali on je snažno zgrabi oko struka. Izgubila se , činilo joj se da gubi tlo pod nogama , a onda je shvatila da se to stvarno i događa. Podigao ju je i nosio prema krevetu , govoreći joj na uho « Ne pravi probleme , brzo ćemo … nemaš kome vikat , ni koga dozivat». I zbilja nije puštala glasa , ne toliko zbog njegovog upozorenja koliko zbog svoje paraliziranosti strahom. Kad ju je bacio na meki krevet samo je utonula , a haljina joj se digla do pola butina. Već u slijedećem trenutku osjetila je njegovu ogromnu tjelesinu kako je pritišće. Činilo joj se da će je zdrobiti , a miris njegovog znoja sve joj je učinio još odvratnijim i težim. Niz lice su joj tekle suze i samo je uspijevala tiho izreći «Nemoj molim te». Ali nije ju slušao. Sada je njegove ruke uopće nisu dodirivale , jednostavno ju je pritisnuo tijelom tako da se nije mogla maknuti , a ruke su mu bile zauzete raskopčavanjem hlača. Uskoro je završio s tim poslom , a tada se malo odmakne od nje , gurne joj obe ruke pod haljinu , dohvati rub gaćica i jednim potezom ih potrga. Cijelo vrijeme držala je skupljene noge , a on joj sada zapovjedi «Raširi». Nije ga poslušala , a suze su joj potpuno oblile lice. «Raširi reko sam!» – i grubo joj razmakne noge rukama. Nije imala nikakvih izgleda da se odupre njegovoj snazi. Uspio se uglaviti među njene noge , rukama je dohvatio njene guzove i namještao se. Opet ga je kroz plač zamolila « Nemoj …. molim te nemoj … mol…» – zadnju molbu nije stigla izreći , osjetila je kako se probija u nju. Svom težinom se prevalio na nju i zabijao se dok je ona pod tako prevelikim teretom bez glasa plakala pokušavajući uhvatiti dah. Trajalo je manje od minute , osjetila je kako sve teže diše , par put je snažnije prodro , zatresao se i svršio u nju. Još je kratko ostao na njoj , a onda se otpuhnuvši digao , podigao hlače , i bez riječi izašao iz sobe. Ostala je ležati sa nogama prebačenim preko ruba kreveta , na licu joj je bila razmazana šminka ali suze su prestale , više nije plakala , a kad su se vrata otvorila dobro je znala što slijedi i jednostavno je prelomila u sebi. Kad im se ne može oduprijeti prihvatit će situaciju , pomiriti se i ne opirati. Ušao je Tomislav.
Kada joj je prišao vidjela je njegovo nacereno lice , mirno je ležala ne mičući se i ne pružajući nikakav otpor njegovim rukama na svom tijelu. Jednom rukom prelazio je polako preko njene noge zaustavivši se na međunožju. Čula je njegov podrugljivi glas «Jel te ovo stari dobro našprico il` ti se pička raduje što ću je ja izjebat pa je vako sok pustila?». Spustio je obje ruke na njene grudi , osjetila je stisak velikih , grubih dlanova , mrmljao je nešto nerazumljivo hvatajući rubove haljine. Spustila je svoje ruke na njegove i zaustavila ga – «Nemoj cijepat , skinut ću sama». Pakosni osmjeh opet se pojavi na njegovim usnama , odmaknuo se i pustio je da ustane. Sagnula se da skine sandale , ali on se oglasi «Štikle ne skidaj!». Poslušala je , uspravila se i brzim potezom skinula haljinu preko glave. Istovremeno je i on skidao košulju zapovjedivši joj – «Upali lampu da te dobro vidim». Poslušala ga je , upalila jednu lampu , a onda se okrenula i stala pred njega , potpuno gola. Požudno ju je odmjeravao , gutajući slinu i mašući glavom , njena plava kosa padala joj je točno do ramena , velike grudi kao da su se prkosno izbacile naprijed , a ravni trbuh ispod kog je bila pažljivo sređena tanka crta dlačica uz prelijepo zaobljene bokove upotpunjavali su fantastičnu sliku. «Krv ti ne jeb … jesi dobra … još ovake sise mjesio nisam» – govorio joj je snažno ih pritiskajući. Privukao ju je sebi , prislonio svoje usne na njene i ugurao jezik u usta tražeći njen. Gadio joj se okus alkohola i cigareta koji je nosio , ali ipak nije mu se odupirala , bila je potpuno pasivna , prepuštala je da radi s njom što želi. Za trenutak ju je pustio da bi skinuo hlače ,kad za nju uslijedi šok. Dunja je prije Ivana bila samo s dvojicom muškaraca , ali ni jedan od njih po obdarenosti spolovila nije bio niti blizu ovome što je sad vidjela. Primijetio je kako ga zapanjeno gleda i uživao je u tome « Šta je? Ha? Sviđa ti se kurčina? E sa`š ga primit». Ponovno ju je dohvatio i vješto povalio pomjerajući je na sredinu kreveta. Podigao joj je noge na svoja ramena i Dunja osjeti kako namješta glavić na njen otvor. «Nemoj jako» – rekla mu je molećivim glasom i činilo se da će je poslušat. Namjestio se , a onda polako počeo ulaziti. Osjećala je kako je širi i tiho zastenja. Došao je do pola , povukao se , pa ponovno polako vratio nazad ulazeći još dublje. Nakon trećeg povlačenja i prodiranja ušao je cijelom dužinom i tako se zadržao par trenutaka gledajući je ispod sebe kako zatvorenih očiju tiho cvili. Trijumf mu je bio potpun. Počeo se ritmički ljuljati na njoj , postepeno ubrzavajući uz sve snažnije udarce. Njeno tiho cviljenje prelazilo je u sve jače jecaje , a onda i u glasno stenjanje i vriskove kad se mahnito počeo zabijati . Osjećala je kako je taj veliki komad mesa raznosi , osjećala je njegovo pulsiranje i činilo joj se da se prenosi kroz cijelo tijelo i u glavi pretvara u bubnjanje. Čvrsto je prstima stezala plahte , začu njegovo mumlanje , još jednom osjeti kako se do kraja zabija u nju , a mlaz sperme iz te batine koja ju je ispunjavala uz trzaje se isprazni u nju.
Ustao je i krenuo prema vratima , a onda se okrene i upita je «Jebe li te muž ovako? Nije garant». Nije odgovarala. On uz smijeh otvori vrata govoreći nekom – «Tvoje red, ode ja po pivu». Dunja nije vidjela kome govori , ali znala je. Tomislav izađe , a u sobu uđe Vedran. Mirno ga je gledala ležeći na krevetu. Djelovao joj je pomalo blijed. Zastao je na sred sobe i gledao u nju , kao da nije siguran kuda dalje. Ona se malo pridigne , privuče jastuk pod glavu , a onda mu mirnim glasom reče – «Hajde. Obavi svoje.» Nije morala ponavljati , brzo se skinuo i došao do nje. Dunja je gledala njegov nabrekli ud , izgubivši svaki sram raširila je noge i pozvala ga da priđe. Počeo se nevješto namještati , a onda se ona ponovno malo uspravi i stavi mu ruku na grudi – «Jel ti prvi put?» – on samo potvrdi, a ona dohvati jastuk iza sebe i pruži mu ga – «stavi mi ispod … stavi mi pod guzu» – poslušno je slijedio njene upute , pomalo šeprtljavo ali ipak stavi jastuk pod nju i podigne je od kreveta tako da mu je sad bila savršeno namještena. Primila ga je rukom i pomogla mu da uđe , prvih par puta pomalo je nespretno , bojažljivo ulazio u nju , ali onda se njene noge sklopiše oko njegovog struka , njeno tijelo mu ritmički pođe odgovarati i on se svom silom obruši na nju , grozničavo je pumpajući. Dunja je sada tonula , više nije mislila ni na što , nije bilo srama , nije bilo krivice , nije bilo nikakve emocije … sebe je osjećala kao životinju , ženku koja se pari. Opet je čula svoje glasno stenjanje , ali ovaj put nije bilo boli , registrirala je da su se vrata otvorila i netko ušao ali preko Vedrana nije vidjela tko. Začula je Tomin glas i tipični podrugljivi cerek – «Toooo bracika , čuj krmaču kako rokće … samo nabij!». Vedranu nije trebalo poticaja , jebao ju je svom svojom mladenačkom silinom , a ona ga je obgrlila rukama i nogama čvrsto se priljubivši uz njega kada je počeo svršavati. Ispunjavali su je mlazovi njegovog sjemena , a njoj se činilo da ga je nevjerojatno puno i svaki put kad je pomislila da je to zadnji uslijedio bi još jedan trzaj , još jedan vrući val razlio bi se u nju. Kad je konačno završio Vedran siđe s nje , a ona ugleda Tomu koji stoji pred krevetom i pruža pivo Vedranu. Potegao je iz svoje boce dva gutljaja , a onda pružio prema njoj – «Oš pive?» Pogledala ga je prkosno , ustala , uzela bocu iz njegove ruke i potegla. Tomu uhvati glasan smijeh – «Toooo bogte , to se traži. Vidi ga opet spreman» – pokaže joj prema dole , i Dunja još jednom ugleda njegov veliki kurac u punoj veličini – «ajde , druga runda … namještaj se … al` sad ćeš ko kujica , fino na sve četri». Nije mu odgovarala , zauzela je pozu koju je tražio i čekala da se namjesti iza nje. Njeni uzdasi opet su pratili njegovo prodiranje , ali ovaj put nije bilo uvoda , odmah je krenuo svom snagom , a njeno stenjanje sad se ispreplitalo sa zvucima koje su proizvodila njegova jaja dok su mlatila po njoj. Guza joj je bila visoko isprčena , njegove ruke su je snažno držale za bokove i povlačile , a glavu je potpuno spustila zagrizajući plahtu kako bi se njeni krici što manje čuli. Jebao ju je jako i jednolično dvije-tri minute , a onda zastade i dalje ostajući u njoj. Rukama je sa bokova prelazio po njenim guzovima plesnuvši je par puta. «Buraz moj vidi ti koje dupe ima mlada … ha , šta kažeš? A tek sisetineeee» – Vedran mu ne odvrati , a Tomo nastavi – « Ajd iz džepa mojih hlača izvadi mobitel» – «Koji će ti kurac mobitel?» – «Da snimiš kako joj se sise ljuljaju sad kad je budem nabijo» – «Jes ti dobar? Nek stari to vidi … il neko … pobiće nas» , sad se oglasi i Dunja – «Pa budalo ako… « , ali Tomo joj grubo pritisnu glavu prema krevetu ne dozvolivši joj da govori. Sad nije vidjela Vedrana , ali po zvukovima je osjetila da traži mobitel. Tomo se opet oglasi – «Jesi?» «Jesam» «Dobro , snimaj» , rukom joj je skupio kosu i povukao je. Točno ispred Dunje sad je stajao Vedran snimajući , a Tomo je poče divljački nabijati. Čvrsto joj je potezao kosu tako da su joj sad leđa bila izvijena , a njegovi udarci tako siloviti da se jedva održavala na koljenima. Svaki njegov nalet pratio je njen vrisak , a on nije posustajao , čula je kako pita Vedrana –«Ljulja ju li se?» – «Na sve strane» – «Hehehehe … e to sam htio». Na trenutak je ponovno zastao – «Ajd dobro je , ostavi mobitel i da joj da ti puši». Vedran je smušeno gledao , ali poslušao je starijeg brata. Priđe Dunji i prinese svoj već dignuti kurac njenim ustima , a ona ga bez opiranja primi. Tomo ponovno krene. Jedan ju je probijao straga , a ovaj u ustima bivao je sve tvrđi i činilo joj se da mu samo malo fali. Isto je primijetio i Tomo pa zapovjedi Vedranu – «Nemoj joj u usta … de se odmakni da je ja dovršim pa onda i ti istresi u pičku». Vedran se odmakne , a divljačko nabijanje opet krene , ovaj put još brže. Dunja nije izdržala , klone pod njim a on se svali na nju i uskoro uz opet glasno mumlanje isprazni sadržaj jaja koja su je neprestano mlatila. Ostala je tako ležati na trbuhu , a samo što se Tomo skinuo na nju se popeo Vedran. Već ju je hvatala obamrlost , ali njemu nije dugo trebalo. Par puta i bilo je gotovo.

Prošla je godina dana. Na Ivanov zahtjev opet su bili kod njegovih roditelja. Njegova je želja bila da svog sina krste isti dan kad i Goran kćerku. Kaže – tako je ekonomičnije , spojit će troškove , a i može bratu na nos nabijati to što je njegovo prvorođeno muško.
Dunja je stajala u onoj istoj dvorani gdje su bili svatovi i gledala muža kako s ocem i rođacima nazdravlja , slušala je svekrove povike da je mali isti ćaća. Pitala se što je vidjela u Ivanu? Kako je mogla misliti da je ova nesposobna , mlitava , ugojena svinja idealan muškarac. Primijetila je da u dvoranu ulazi Vedran sa novom djevojkom , upoznao ju je na fakultetu , i osjetila da joj netko staje iza leđa. Tomo ju upita – «Ima li još janjet`ne?» – «Ima» – pokazala mu je rukom na pladnjeve s mesom. «E fino … fiinoo. Evo ti kluč moje kuće , žena mi neće tamo prije ponoći. Za dva sata kad onaj tvoj zakomi da s` me čekala tamo. Jel jasno? « – «Da»
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Nokia N95 8gb
U krajnost sa njom.



Zivot ponekad odvuce daleko u svemu pa i u ljubavi ma s koje strane gledista ona bila medju nama.Ponekad ljubav nema granica niti pravila,nema zakona i nema nicega sto bi ju zaustavilo,sigurno.Sex ponekad ulazi kroz sitne pore zivota,ulazi u neke djelove koje ni u snu covjek nebi otkrio nikome a ponekad osjeca potrebu da kaze neki detalj zivota sto ga muci.Mozda su neki i sretno ozenjeni,skrivaju svoje tajne u dubini tame,zive drugi zivot koji ih sjeca na grm zabranjenog voca kojeg su pobrali nekada davno.
Ponekad i ljep sex i sva ta energija koja je nabijena u tom trnutku kad se nemisli osim da se uziva a kasnije mozda,mozda rekoh mozda plati.
Dogodilo se na danasnji dan prije 20-t godina,svaki taj datum me podsjeti na skrivene radnje bluda u kojima sam uzivao do bestraga.Sjecam se kako je sve pocelo slucajno sa rijecju koje nazivaju Incest ali ni danas mi nije poznata i nekoristim je nikada,mozda sam i pogresio prije 20-t godina,mozda i nisam jer sam imao 16-t tada.Mozda sam i ja jedan od idiota koji sere ovde i pise rijeci srama,mozda.
Kao i svi mladi,volio sam sport,volo sam sve sto vole mladi,stidan nisam u to vreme imao djevojku.Uvijek smo se nekako coporativno druzili igrali neke glupe igre kao Limuna i Narandze i slicne gluposti sve do zaloga koji su bili nastimani za poljubce koje su neki trebali.Nisu ni sanjali da ja imam vise iskustva od njih sviju zajedno ali sam to krio.S njima sam se samo igrao a na drugom kraju igralista zivota imao sex imao sve kao neki ozenjen muskarac ali nisam bio tako kao on,bio sam onako brz i nekoliko puta sam to radio za redom.Rekao bi da sam jebavao kao zec,tako nesto ali sam jebavao i to cesto.
Svako vece kad bi se vracao iz vana cekala me okupana i svjeza,igrala se samnom i radila sve sto sam pozelio ili sto je zeljela da moja majka.
Pocelo je sve sa ozljedom njenih ruku od kiseline.Ostala je u bolnici nekoliko dana a poslje na kucnu njegu.Nije mogla da odrzava sam higijenu pa sam ja polako svaki put sve vise i sve dalje odlazio sa pranjem njenog tjela dok nije doslo do onoga sto je pocelo.Rekla mi je da ju slobodno operem bez stida,prao sam ju polako nisam vise imao strah i stid.
Kad sam joj dodirivao grudi sa nasapunatim rukama pocela je da dise dublje i osjetio sam da je zazmirila.To me je pocelo nekako uzimati kao da to sve vise zelim ali nisam znao sta.Bila je dole u gacicama u kadi.Jednom mi je rekla.Skini mi gacice i operi me dole,nisam odma to ucinio ali kasnije jesam.Poslije prvog puta zelio sam to stalno.Vise nije ni imala nista na sebi kad sam ju kupao.
Picku sam joj trljao polako tako je zeljela.Osjetio sam da voli kad udje prst u nju.Grizla je svoju donju usnu,i htjela je sve vise i vise.
Kasnije kad sam ju brisao,posebno sam se zadrzavao oko picke koju sam jako gledao,bila je dlakava imala je crveni ulaz koji me zanimao.Kurac mi se kao mladom momku svaki put dizao sto je primjetila ali nije ga mogla dodirivati jer je imala zamotane ruke.
Redovno sam drkao poslije toga.
Svaki put sam joj oblacio gacice i ostali dio robe koji nije mogla sama.Predlozila mi je da spavam kod nje u sobi dok ne ozdravi da joj mogu dokuciti potrebne ljekove i da sam tu uz nju.Pristao sam na to,valjda iz znatizelje,neznam ili iz nekih drugih razloga.To je bila ta noc kad je sve pocelo.Tada sam prvi put jebao u zivotu i dirao picku,grudi sve sta sam htjeo,dozvolila je.Bio sam mlad jako brzo sam svrsio,tako i drugi put tako ukuno pet puta za noc,ne za cijelu noc za nekih mozda dva tri sata.U tih pet puta jebavao sam ju svaki put mozda 10-t minuta.
Sjecam se picka je bila jako mokra.Disala je duboko,ljubila me jako.Nije mogla rukama nista ali je zato ustima radila svasta.Pusila mi je kurac nekoliko puta,za noc,neznam ali dizao se kao lud,ma da bio sam mlad.Nisam se nista ustrucavao,jebavao sam ju redovno kao da mi nije nista i ona je tako isto radile,kad smo u krevetu bili smo neki drugi ljudi.Pomalo sam sticao iskustvo,posebno kad su za mjesec dana ozdravile njene ruke.Bila je iskusna i naucila me svemu,kasnije sam ju jebavao jako dugo,ne vise onoliko puta,dva puta za noc ali poduze je trajalo.
Sve sto se moglo isprobati isprobao sam.Voljela je da ga ljubi,da ga sisa i drka.Nakon dve godine,nas sex prerastao je u pravo vodjenje ljubavi.Poneki puta sam ju razvaljivao ali nije se izmicala ispod mene.Voljela je da svrsi na meni,dugo je jahala kurac i tako znala i po dva puta da svrsi.Sve je trajalo,zivot je isao dalje.Izlazio sam normalno van,vracao se i imao sex kakav nitko nije mogao ni da sanja i sa kim.Valjda je to moja kazna vanbracnog djeteta koji nije ni znao tko mu je otac ali zato je majku vrlo dobro poznavao,koju je volio na dva nacina od kojih mu se jedan sada nekako gadi i muci ga.
Jednom sam ju zatekao u kuhinji kako pere sudove,pozelio sam da ju tu bas tu u kuhiji pojebem.Prisao sam joj sa ledja i odma ju strastveno zgrabio,sve je spadalo sa kuhinje,ali nismo obracali paznju,jebavali smo se kao u filmu.Kako ga je primala uvijek spremna i vlazna,uvijek je mogla da ga primi uvijek ga je zeljela,osim kad ima periodu tda smo imali pauzu dva tri dana i opet smo se jebavali svaki dan ili svaku noc.Isli smo svukud zajedno i na svim nasim putovanjima,odmorima uvijek je bilo ljepo.
Posebna iskustva imali smo u kolima kojima smo se vozili na godisnji odmor.Niko nije tamo kuzio da smo majka i sin.
Volio sam da ju jebem odozada,tako sam uzivao u toj pozi,drzao sam ju za kosu dok sam ga zabijao u njenu vrelu picku,uvijek je spremna bila da ga primi,nikada se nije bunila niti me odbijala.Kao mladi pastuh,jebavao sam ju kad god sam to pozelio,mozda nekada i nije bila za to eli nije mogla da odoli.Imala je tako ljepe sise da sam ih redovno sisao,grickao i ponerkad ostavljao i tragove na njima,u zanosu sam ju ponekad i isisao,valjda sva ta ludost koja me obuzela a i ona mi dozvoljavala da se izivljavam osjetio sam da ju boli tada sam jace i sve jace u nju ulazio ali sve je podnela i samo mi saptala da ju jebem dugo dugo.
Sjecam se jedne veceri,malo sam popio,tada sam ju dugo jebavao nisam mogao da svrsim ona je svrsila cak tri puta a ja nikako,skoro je prestala da vlazi ali ja sam i dalje jebavao puna dva sata.Ljubio sam ju,zastanem pa joj polizem picku da navlazi pa opet ju jebem i tako dva sata dok nisam svrasio.Bila je jako umorna,mislim da sam preterao,ali kasnije mi je rekla da joj je svedno bilo ljepo.Jednom sam ju pitao,dali ima jos koga dali ju jos ko jebe?Ne,rekla je vec 4 godine od kad se mi jebemo nije se jebala ni sa kim.Neznam zasto sam ju to pitao nemam na to pravo valjda sam si umislio da je moje vlasnistvo.Lud opcinjen nastavio sam sa ludostima koje su trajale svako vece.Lizao sam joj picku skoro svaki put,jebame ju 15 min pa joj polizem picku to je jako voljela pa ju onda jebem do maksimuma da je stenjala i bila mokra kao mis,pa ju onda nabijem na sebe i jebem svom snagom a ona se nastavi sama nabijati na kurac zanesena nije ni znala sta radi a jebavala se profesionalno.Tako smo se ustimali da smo se jebavali kao glumci kako hocemo i koliko hocemo.
Posebno u zoru tada ga je primala duboko jos vlazna od sinoc,u nju je klizio sam,polizao sam joj picku i kad je bila sperma moja u njoj.Ponekda se slijevala iz nje a ja sam joj lizao klitoris,sva se tresla i svrsavala i u toj igri dok ju je jezik njezno zadovoljavao.
Jutarnji seks je po obicaju trajao duze,ali voljeli smo to oboje posebno Nedelja ujutro.Obicno tada sam svrsavao odozada u nju,dok se ona polako nabijala na kurac a ja sam uz uzdisaje ljepote punio njenu vrelu picku,to je bio osjecaj jako ljep,bas tako sam se osjecao kad sam bio do kraja u njenoj picki,a na moj tvrdi kurac ona se nabijala jako zeleci da me zadovolji i jest moram da kazem i jest bila ja prava.
Mozda napisem i nastavak,neznam.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Nokia N95 8gb
Nasledstvo



Tih dana sam prolazio kroz veoma težak period svog života. Bio sam u finansijskoj krizi i nisam imao ni nagoveštaj ideje kako da se izvučem iz toga. Živeo sam u Londonu, gde sam se sklonio od Slobinog “lepog života i švedskog standarda”, i dobro sam se snalazio sve do tog leta. Povratak u domovinu jednostavno nije dolazio u obzir iako pomenuti lik više nije bio među živima. Presedeo sam čitavo popodne u jednom pabu pokušavajući da smislim neko rešenje uz pivo i cigarete ali takvo se šta nije naziralo na horizontu. Odvukao sam se u stan negde oko osam uveče. Zaključao sam vrata za sobom kada je zazvonio telefon. Nisam baš goreo od želje da se javim i učinio sam to samo zato što mi je zvonjava išla na nerve. U stvari, tih dana mi je sve išlo na nerve.
“Zdravo Aco. Nataša ovde.” Čuo sam iz slušalice.
Nisam pojma imao koja Nataša iako mi je glas u tom trenutku bio donekle poznat. Prelistavao sam osobe sa tim imenom u glavi ali niti jedna Nataša mi nije pala na pamet. Moju uzaludnu potragu prekinuo je njen glas.
“Deda Mirko je umro Aco.”
Tada sam shvatio da je u pitanju moja rođaka, sestra od strica tačnije, i nisam znao šta da kažem na to. Moj dolazak na sahranu jednostavno nije dolazio u obzir, ako se ima u vidu moja katastofalna finansijska situacija.
Srećom Nataša nije čekala da bilo šta kažem već je nastavila.
“To je svakako loša vest, ali ima jedna dobra. Nas dvoje smo jedini naslednici njegove celokupne imovine. To je kuća i sedamnaest jutara zemlje. Veoma kvalitetne. Znaš, raspitivala sam se malo.”
“Kada se to desilo?”
“Sinoć. Sutra je sahrana.”
“Ne znam da li ću uspeti da stignem.”
“Nema veze i ako ne stigneš. Hoću samo da sledećeg ponedeljka budeš ovde. Imam dva zainteresovan kupca i volela bih da budeš tu kada se to bude prodavalo.”
“To je već izvodljivo. O kojoj cifri pričamo Nataša?”
“O četerdeset hiljada evra. Nije ti teško da izračunaš koliko je pola od toga.”
Naravno da nije. Dogovorili sme sve i prekinuli vezu. Bilo mi je žao deda Mirka ali tih dvadeset hiljada je rešavalo sve moje probleme. Osmehnuo sam se, sipao sebi piće i tek tada shvatio koliko sam bio napet tih dana. Zavalio sam se u fotelju i razmišljao o svemu po malo. Biće lepo videti ponovo rodno mesto. Najviše sam u stvari razmišljo o Nataši. Nas dvoje smo bili generacija. Bila je ubedljivo najbolja riba u školi. Siguran sam da nije bilo pubertetlije u to vreme koji nije vežbao desnicu zamišljajući je. Naravno, i ja sam bio pripadnik tog plemena. Nataša je imala najveće i najlepše sise od svih devojčica u to vreme. Bila je i višlja od njih. Igrala je košarku za školski tim i uvek se nekako isticala u gomili. Pored toga bila odličan učenik. U srednjoj školi je naletela na jaču konkurenciju među ribama, ali je i tamo bila u prvih pet bez ikakve sumnje. Zanimalo me je šta je ostalo od svega toga. Čuo sam da se udala i da ima petogodišnju ćerkicu. Nataša je bila stomatolog i koliko sam tada znao imala je privatnu ordinaciju.
U dogovoreni dan pojavio sam se u rodnom gradu. Vrlo brzo sam primetio da se ništa nije promenilo, kako to u proviciji obično biva. Čuo sam se sa Natašom i dobio poziv da je posetim u njihovoj kući. Pojavio sam se na pragu sa cvećem, parfemom, bocom viskija i nekom lutkom za malu i vrlo se prijatno iznenadio kada mi je Nataša otvorila vrata. Kod nje se kao u gradu ništa nije promenilo. Bila je u nekoj pamučnoj trenerci, koja joj se pripijala uz telo, sjajno ističući njene obline. Talasastu, crnu kosu koja joj je padala na ramena zamenila je duga i ravna, koja joj je dopirala skoro do polovine leđa. Sa svojih trideset i dve bila je i dalje lepa, zrelija i, imao sam utisak, izgledala bolje nego što sam je pamtio. Za razliku od nje suprug joj je bio čista katastrofa. Bio je debeo, ćutljiv i nekako smotan. Jedan od onih tipova koji gde padnu tu i ostanu. Naravno, radio je kao kacelarijskoi pacov u nekoj ubi bože firmi i to je bilo sve. Klasičan seljober kojima uvek nekako padnu šaka dobre ribe. Devojčica je srećom bila sva na Natašu. Lepa, fino vaspitana i već tada se dalo zaključiti da će biti visoka kao mama. Proveo sam prijatno veče sa njima i pored tunjavog muža. Dogovorio sam sa Natašom pregled zuba kod nje u ordinaciji za sutrašnji dan i oprostio se od njih nešto pre ponoći. Deda Mirkova imovina je trebala biti prodata prekosutra.
Pojavio sam se u Natašinoj ordinaciji u pet popodne. Bio je kraj njenog radnog vremena pošto je jedino tako mogla da me uglavi u svoj pretrpani raspored. Seo sam u maloj čekaonici i slušao zujanje iz ordinacije. Nekoliko minuta kasnije na vratima se pojavila neka starija gospođa u Natašinoj pratnji. Nataša mi se javila i jedva sam odpozdravio. Bio sam u totalnom šoku. Stajala je tamo i govorila nešto toj gospođi a ja nisam čuo ni reč. Beli mantil joj je bio raskopčan, crvenu košulju su napinjale njene fantastične sise, a crna, uska suknja joj je dopirala do kolena. Nosila je naočare a na golim nogama imala je crvene cipele na visokim štiklama. Noge su joj bile fantastične i samo sam nemo blenuo u njene pune usne koje su se pomerale dok je govorila. Gospođa je napokon otišla i ona me uvede u ordiaciju. Rekla mi je da sednem na onu zubarsku stolicu i otišla da zaključa vrata čekaonice.
“Tako. Sad nam niko ne smeta. Da počnemo?”
“Hajde.”
Nagnula se nad mene i istog trenutka me je prekrio miris njenog parfema. Posle pregleda rekla je će da mi skine kamenac i uradi jedan mali karijes.
“Imaš sjajne zube Aco.” Nasmešila mi se i pogledala me u oči. Tada sam osetio onu uzajamnu privlačnost mada u tom trenutku nisam to hteo sebi da priznam. Nataša je brzo završila sa mojim zubima i sela na stolicu za svojim stolom.
“Jesi li za neko piće?”, upitala me je, “Ili hoćeš da odemo negde?”
“Neka. Dobro je i ovde. Sipaj šta imaš.”
“Imam Chivas. Odgovara?”
“Naravno.”
Sipala nam je po čašu i ja joj se pridružim za stolom. Prekrstila je noge tako da joj se suknja malo zadigla ali je nije vratila ne mesto. Podigla je naočare i ostavila ih u kosi. Lomio sam se u stravičnim mukama. Svaka njena reč, pokret, uzdah bio je poziv da preduzmem nešto. A ja nisam preduzimao ništa. Razgovarali smo o sutrašnjoj prodaji ali su meni misli išle drugim smerom. Ono što nisam znao je kuda idu njene.
“Koliko sam ti ja dužan za ovo Nataša?”, upitao sam je očajan zanjući da to pitanje nagoveštava kraj naše seanse.
“Ma daj ne lupetaj. Naši smo.”
“Ma sve je to u redu ali kako da ti se odužim za ovo? Ovo bi me u Londonu debelo koštalo.”
“E Aco.”, rekla je uz uzdah i iskapila ono malo što joj je ostalo u čaši.
“Možda bi i mogao nekako. Ma ne. Nema veze.”
To je bilo to. Sve je bilo jasno i povratka više nije bilo.
“Pa reci sad. Ne volim te nedorečene fore.”
Nataša je ćutala i gledala u praznu čašu okrećući je prstima. Njeni dugi nokti su lupkali po kristalu i najednom prestali. Podigla je pogled i uprla ga u moje oči. Više ništa nije trebala da kaže. Ustali smo gotovo iste sekunde i pali jedno drugom u zagljaj. Ljubili smo se tako strasno i izgladnelo da sam se na trenutak gotovo uplašio. Strah je, ako ga je i bilo, odgnala njena ruka kojom je našla moju ukrućenu batinu. Užurbano sam joj otkopčao košulju i izvadio joj sise iz čipkastog, crnog grudnjaka. Bile su još uvek lepe, malo spuštene ali još uvek okrugle. Velike braon bradaice su joj štrčale uokvirene širokim braon areoluma i kada sam spustio ruke na njih potpuno sam poremetio pameću. Nataša je našla rukama ono što je tražila i strasno uzdišući čučnula ispred mene. Počela je da mi ga sisa kao sumanuta. U jednom trenutku je dohvatila naočare i bacila ih negde u stranu. Držala mi ga je u korenu i grcala gutajući ga što je više mogla. Davno mi neka riba nije priredila takvo pušenje. Uspela je da ga zguta celog na sekund i mislio sam da ću momentalno svršiti, osetivši kako joj se glavić ošešao o krajnike. Zagrcnula se malo i nastavila nesmanjenom žestinom. Izvadila ga je i počela da mi liže jaja drkajući ga. Nisam više mogao. Morao sam je zaustaviti da je ne bi pre vremena zalio spermom.
“Ustani.”, jedva sam izgovorio.
Poslušala me je i ja joj raskopčam košulju do kraja. Poljubio sam je i počeo da joj naizmenično ližem i sisam bradavice, držeći joj sise obema rukama. Okrenuo sam je i stao joj iza leđa. Ljubio sam joj i grickao vrat stiskajući joj sise, dok joj je moja uzdignuta kurčina podbadala preko suknje između guzova. Nije dugo izdržala. Izmigoljila mi se iz zagrljaja i ponovo čučnula pred mene, halapljivo trpajući moj kurac u svoja usta. Iskoristio sam to da skinem majicu i rešio da joj pružim jebanje koje će pamtiti. Nije mi bilo teško da shvatim da je onaj njen tunjavi kod kuće uopšte ne tuca. Uhvatio sam je obema rukama za kosu i počeo da je namilosrdno jebem u usta. Grcala je i mumlala, pljuvačka joj se slivala niz bradu ali nije se ni jednog trenutak pobunila. Podigao sam je i povalio je na stolicu koja joj je obezbeđivala egzistenciju. Zadigao sam joj suknju i skinuo joj gaćice. Raširila je noge i ja zaronim između njih spuštajući usne na njenu potpuno izbrijanu, mokru pičku. Zacvilela je zabacujući glavu unazad kada sam počeo da joj obrađujem klitoris. Trzala se i buncala nešto nerazumljivo. Oslonila se na laktove i kliktala uzbuđeno i dalje nerazumljivo govoreći. Lizao sam je nekoliko minuta, uživajući u njenim sokovima i uzdisajima. Trebalo mi je to kako ne bih ekspresno svršio ali nije dugo trajalo.
“Daj mi taj kurac Aco… Ohhhh… Daj mi ga jako… Ahhhahhh…”
Zadigao sam joj nogu na svoje levo rame i smestio joj ga tako potpuno raskrečenoj. Nisam mogao u tom položaju da joj ga sjurim do jaja, te sam je obuhvatio rukama oko vrata i privukao je sebi. Njenu levu nogu sam prebacio na svoje desno rame i zabio joj ga svom silinom. Vrisnula je i počela vrlo razumljivo da priziva boga.
“O bože… Aaaaahhh…. O bože dragi…. Uuuuaaaahhh… O gospodeeee… Ahhhhaaahhaaah… ”
Uhvatio sam je za levu sisu i čvrsto je stisnuo. Vrisnula je još jače i strasnije. Tucao sam je menjajući ritam. Polako, pa sam ubrazavao. Ponovo sam vraćao u spori ritam, pa najednom nastavljao silovito i brzo. Zabio bih se u nju i kružio kukovima, da bi ga potom izvadio i glavićem joj prelazio preko klitorisa. Sjurio sam joj ga ponovo i ubrzao ritam skidajući joj mantil i košulju sa ramena. Ščepao sam je za sise i snažno ih stisnuo. Tucao sam je sve brže isve jače joj stiskao sise dok se trzala na mom kurcu u orgazmu i glasno vrištala. Poslednji trzaji orgazma su joj potresali telo kada sam morao da ga izvadim kako je ne bih napunio. Sela je i skinula mantil, košulju i grudnjak. Okrenuo sam je i naguzio je preko stolice. Svukao sam joj suknju i počeo ponovo da joj ližem pičić, zabivši nos između njenih čvrstih guzova. Zadigla je desnu nogu i oslonila je na rukohvat. Moj jezik je našao put do njenog anusa i ona strasno cikne, izvivši se u leđima. Lizao sam joj naizmenično razvaljenu pičku i čmarić i nekoliko sekundi kasnije se uspravio. Namestio sam joj glavić na anus i prelazio njime između guzova.
“Jesi li ikada…”
“Da… Ali davno… I samo jednom. Budi nežan molim te. Jako ti je… Baš ti je velik…”
Raširio sam joj guzove i namestio ga na ulaz. Krenuo sam da joj ga gurnem ali je bila toliko mokra da je skliznuo u pičić. Nastavio sam da je tucam tako. Nisam imao nerava da gubim vreme tempirajući ga. Tucao sam je žestoko. Pička joj je bila toliko razvaljena da je opasnost od mog svršavanja bila otklonjena u tim momentima. Jebao sam je kao ludak dok je vrištala dočekujući novi orgazam. Uhvatio sam je za zglobove njenih ruku i povukao ih ka sebi. Noga joj je spala sa rukohvata i prućila se po stolici svom dužinom. Svršila je prskajući me svojim sokovima i urlala kao da sam je na kolac nabio. Okrenuo sam je na leđa dok se još smirivala i za noge je povukao na dole. Opkoračio sam je i smestio joj ga u usta, oslonivši se rukama o naslon iznad njene glave. Napravio sam dva ili tri trzaja kukovima i počeo da se praznim, slušajući je kako grca ispod gutajući vrele mlazeve. Sišao sam sa nje kada ga je celog isisala i seo na jednu od stolica za stolom. Na moje iznenađenje bio mi je još dignut. Ne baš da bih mogao odmah ponovo ali u odličnoj formi. Nataša je primetila to i prišla mi. Klenula je i smestila ga u usta. Sisala ga je predano i taman kada sam bio ponovo spreman zazvonio joj je mobilni. Dohvatila ga je sa stola ne puštajući mi kurac drugom rukom.
“Da. Ne mogu ja da idem.” Obuhvatila mi je kurac usnama i vrhom jezika mi brzim pokretim prelazila preko rupice na glaviću. Izvadila ga je.
“Kažem ti da ne mogu ja da odem po nju. Zauzeta sam.”
Moj kurac joj je do polovine nestao u usnoj duplji. Povukla je snažno sisajući i izvadila ga.
“Dovezi je kući i nemoj praviti pitanje iz ničega.”
Podigla ga je i počela da mi liže jaja.
“Pacijentkinja me čeka.”, brzi pokreti jezika po mojim jajima, kurac mi se krutio u njenoj ruci.
“Doći ću za sat. Možda sat i po.”
Moj kurac ponovo nestaje do polovine u njenim ustima.
“Ne. Ne mogu ranije. Ćao.”
Bilo mi je jasno da je malopre razgovarala sa tunjavim sisajući mi kurac u pauzama. Moram priznati da me je na nekoliko sekundi grizla savest. Ali brzo sam stvorio sliku tunjavog u svojoj glavi i zaključio da je takvima prosto merak jebati ženu, pa bila ti ona i sestra od strica. Nataša se postarala svojim jezikom i usnama da ponovo budem spreman. Kako sam i dalje sedeo okrenula mi je leđa i opkoračila me, smeštajući mi kurčinu u svoju uzavrelu pičku. Jahala me je kao sumanuta dok sam ceo prizor posmatrao u velikom ogledalu na zidu pored nas. Njene sise su odskakale u ritmu njenog jahanja dok je uzbuđeno vikala.
“Brže… Oh… Brže… To… Ah kako je lepo… Tako… Tako… Tuuuu… Ahhaa…”
Spustio sam ruku na njen klitoris i počeo da ga trljam prstima. Nataša je urlala, vrištala i uvijala se jašući kao nikada kurac videla nije. Počela je opet da svršava. Pljesnuo sam je po pičiću i ona zavrišti. Uradio sam to još tri puta, svaki put jači od predhodnog. Svršila je dižući noge sa poda i primajući ga svom dužinom. Presavila se u pojasu unapred i dahtala ali joj nisam dao da predahne. Bilo je vreme da ga dobije u dupe. Bio sam daleko od novog svršavanja i hteo sam da zapamti ovo popodne. Ustao sam sa njom na kurcu i postavio je ispred ogledala. Podigla je ruke i naslonila se na ram. Raširila je noge i ponovo se nabila na kurac do jaja.
Izvadio sam ga i namestio joj glavić na anus. Taj put nisam promašio. Osetio sam kako mi glavić prolazi kroz tesnu rupu i slušao je kako mi govori.
“Polako… Ahhh… Polako… Tako… Ah, boli… Još malo… Ooohhh… Da, da….”
Centimetar po centimetar. Prodirao sam polako i na kraju ga smestio do jaja. Nataša je je jecala oborne glave i ja ga povučem malo. Naslonila je lice i sise na ogledalo i rekla:
“Daj mi ga sad… Jako…”
Gurnuo sam prvo polako. Već tada je vrištala prilično glasno. Počeo sam da ubrzavam. Njen dah je zamaglio ogledalo ispred njene glave. Urlala je i vrištala dok sam se ja nabijao u nju sve jače i silovitije. Obuhvatio sam joj sise rukama i pritisnuo ih na ogledalo, nabijajući kurac do jaja u njeno dupe. Prikucao sam je na to ogledalo i nastavio da je razbijam svom silinom. Što zbog tesnije rupe, što zbog Natašinog vrištanja i fantastične jebačine umalo nisam svršio. Izvadio sam ga iz nje i ona okrene glavu ka meni. Nije čekala ni sekunde. Kleknula je i strpala ga u usta, sisajući ga kao sumanuta. Uhvatio sam je za kosu na potiljku i nabijao je na kurac koji je do pre koji sekund bio ceo u njenom dupetu. U jednom momentu sam potpuno izgubio kontrolu nad sobom i zabio joj ga do jaja. Zagrcnula se i ustuknula ali ga nije ispustila iz usta. Nisam mogao više. Prikupljao sam snagu za poslednji nalet. Izvadio sam ga iz njenih usta i okrenuo je. Uhvatio sam je za slabine, grubo je pritisnuo uz ogledalo i smestio joj ga ponovo u dupe. Počeo sam da je tucam najsilovitije do tada. Urlikala je kao divljakuša, lupala šakom po ogledalu, vrištala i ponovo svršavala. Pljesnuo sam je po dupetu jako. Zatim još jače i nabijao se u nju do jaja takvom silinom kao da nameravam da je proteram kroz zid.
“JEBI ME SVRŠIĆU….AAAAAHHHHH….JEBI ME JAKO… AAJJOOJ… TUCAJ ME ACOOO…”
Mislim da u tim trenucima nisam bio naročito priseban. Potpuno sam se sludeo tucajući glavnu ulogu mojih dečačkih vlažnih snova. Nataša je pod mojim naletima počela da jeca, uvijajući se na kurcu na novom talasu orgazma. Pljeskao sam je po guzovima jednom rukom a drugom je vukao za kosu. Zavrištala je koliko je grlo nosi i izvila se u leđima svršavajući. Zabio sam se u nju i ostao tako dok je svršavala. Izvukao sam ga malo i natakao je u kratkom, silovitom trzaju. Ostao sam u njoj i kružio kukovima. Ponovio sam to još tri puta i svršio puneći je od nazad.
Potpuno iscrpljeni smo se spustili na pod. Dahtali smo dok sam je držao u naručju i razmišljao o njoj i njenom životu. Nije mi izgledao preterano sjajno. Obukli smo se i pošli njenim autom ka mojoj kući. Pričala mi je kako odavno nije imala nikoga. Ispostavilo se da sam bio potpuno u pravu kada sam zaključio da je tunjavi ne jebe, već samo otaljava jednom mesečno. Rekla mi je da se plaši da ga prevari jer će se to u malom gradu vrlo brzo pročuti. Nisam znao zbog čega, ali Nataši je taj brak bio zbog nečega bitan. Predpostavio sam da je dete u pitanju ali nisam išao dalje od toga, niti sam je pitao. Pre nego što ću izaći ispred svoje kuće dogovorili smo se da sutra dođe po mene i da odemo do deda Mirkove kuće koja je sad naša. Kupac će doći u dva popodne. Nisam znao kako da joj pomognem da oživi svoj seksualni život. Znao sam samo da se radujem sutrašnjem danu i ponovnom susretu sa njom na novim osnovama. Za sve ostalo Nataša će morati sam da se pobrine.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Nokia N95 8gb
Naslov



Eh, ovo je jedan dogadjaj prilicno svez i mislim da bi vecina devojaka volele da im se ovo desi u zivotu…moram da ga podelim sa vama jer nikad necu da ga zaboravim, to je sigurno :p .Radi se o mom najboljem drugaru Denisu, i Ognjenu njegovom bratu blizancu koji su godinu dana stariji od mene.Denisa sam upoznala u prvoj godini srednje skole, u stvari on je i bio prva osoba koju sam upoznala u skoli.Crn, krupniji decko, nije bio Bog zna sta visok ali je bio extra gradjen.Nije bio druzeljubiv sa devojkama i nije imao volju da svaku “povali” vec samo one najbolje, za razliku od Ognjena koji je, cini mi se, prcao i zeca.Ognjen je bio maneken, visok, srednjih misica, prelep decko za koga su se ribe lepile kao musice ali nervirao me njegov ego i ponasanje.Delovao je totalno vestacki i napucano.Njih dvojica cak nisu ni licili jedan na drugog, totalno su bili razliciti, sto po ponasanju, sto po oblacenju i druzenju.Jednog letnjeg dana Denis me je pozvao na njihov 18-ti rodjendan, sto sam ja normalno prihvatila.Zurku su planirali da prave uvece u nekom kaficu, tako da nece biti guzve kod njih kuci.Dogovorili smo se da tog dana ja dodjem malo ranije kod njega, da snimim neku muziku i da pomognem nesto ako treba teta Danici, njihovoj kevi.Teta Danica me zna odavno jer iz skole obicno zaglavim kod njih, ili Denis zaglavi kod mene, izmotavamo se, igramo basket i sl.Ona je bila zaista mlada zena.
Tog dana, oko 4 popodne banula sam kod njih.Teta Danica je ocekivala goste predvece tako da je bila dosta zauzeta.Njihov otac je poginuo u vojsci, a njima je ostavio ogromnu kucetinu.
Zazvonila sam na vrata i Danica ih je otvorila.
- Hej, zdravo, udji!Ja ovde nesto muvam oko rucka. – rekla je.
- Denis, jel\’ tu? – Upitala sam je.
- Nije duso, bas sad samo sto je izasao.Mislim da je otisao do drugara nekog, rekao je da ga sacekas, vratice se uskoro.
Izula sam se u blizini i usla u ogromnu dnevnu sobu sa garniturom od bele koze i velikim TV-om.I da, pacijent se vec izvalio, briga ga za goste.Ognjen je gledao neki film i snimio je da sam usla.Kako je mogla da mu promakne moja mini suknjica i duge osuncane noge?pihh…
Prisla sam i poljubila ga u obraz, onako neobavezno, a on je na zalost blenuo i u moje sise.
- Srecan rodjendan.Poklone cu vam doneti veceras, drzi goji se…! – Bacila sam mu cokoladu u krilo drugu sam ostavila na sto.
- Ja sam mislio da je Denis sa tobom,cudno… – poceo je da me zadirkuje kao i obicno.
- Ne, nije sa mnom…aj prekini da smaras s tim filmovima i ajde sa mnom gore da prebacim ovo. – Mahala sam mu diskovima ispred nosa.
Ugasio je tv i posao mojim stopama, pricajuci da i ovako mora da prikljuci sony gore.Na polovini stepenista skontala sam da mi bulji u pozadinu.Mislim da mu je cak i ruka posla ka mom medjunozju ali sam se okrenula na vreme.Pravio se lud.
Usli smo u sobu na kojoj su bili izlepljeni posteri, rasklopljen trosed sa mehanizmom i ostalom tehnikom.Denisov hobi je bila muzika.To je bila meni vec odavno poznata soba.Caskala sam nesto sa Ognjenom i upalila komp.
- Koliko ce nas biti na zurci? – pitala sam ga dok se on nesto nervirao oko tv-a i konzole.
- pa oko stotinak, mozda i vise, sto pitas?Mozda dodju i neke Denisove ribice…
Zlobno se smeskao u mom pravcu, misleci da sam se iznervirala.
- Ognjene, koliko puta treba da ti ponovim da smo tvoj brat i ja samo dobri drugovi?Sta je tu lose?On nije ti….
-Pa dobro, u svakom slucaju ja bih te kresnuo da sam on jer si bombetina do sad nevidjena.Al\’ sta cu kad mi je buraz tupav…uvek se pravi fin, to me nervira.Romanticar, ma kurac moj….otvori zadnju fioku. – pricao je sa mnom vidno iznerviran, a ja sam ga gledala zacudjeno.Spustio je pogled na moje prekrstene noge.Disao je ubrzano.Polako sam otvorila fijoku.Ugledala sam neki crni povez,lisice, vibrator pink boje, neke kuglice nanizane na lancic nalik lopticama za golf, kondome i neki mali sprej.Pocela sam ludacki da se smejem, a zatim i on sa mnom.
- Zbog ovoga ti njega okrivljujes?!haha…Da nece mozda na meni sve ovo da isproba? – pricala sam mu jedva uspevajuci da prigusim smeh.On je crveneo i gledao u pod, dlanovi su mu se znojili.Na licu mu je bio astronomski kez.
- Pa ne znam, proveri na sebi, meni se cini kao da je za tebe birao. – Govorio mi je.
- Ma daj.. – Uzela sam povez i vezala ga sebi oko ociju….crnilo.Ognjen je uzeo lisice i stavio mi ih oko zglobova.
- O tome ti pricam.
Tu je pocela predstava.Ja sam cutala.Nisam znala sta da mu odgovorim posto znam da sam jedina devojka koju je Denis ikad doveo kuci.U tom trenutku cula sam korake van sobe.
- Sranje…to je on. – rekao je i u tom trenutku vrata su se otvorila.
Osetila sam Denisovo prisustvo u prostoriji.Htela sam da mu cestitam rodjendan.Cula sam taj duboki muski prelep glas na koji sam navikla i osetila njegov parfem.
- Zdravo, sta se radi? – Upitao nas je i video povez na mojim ocima.Stao je kao ukopan, bez teksta.
- Caos, skini mi povez molim te, da bih mogla da ti cestitam, promasicu te – pokusala sam da se salim, ali on mi je oprezno prisao, krajnje ozbiljan.Video je i lisice.
Cucnuo je preko puta mene i stao licem u lice na nekoliko milimetara.Htela sam da se ugusim od tog parfema.Povukao je povez na gore i pogledi su nam se sreli.Upijala sam ga svojim crnim ocima, a on me gledao polu namrsteno i sa blago otvorenim ustima.Bio je sokiran, sta ce moji prstici u njegovoj fioci sa intimnim stvarima?Nismo govorili ni reci.Zatim je preko ramena pogledao Ognjena koji je negativno klimao glavom….
- Srecan rodjendan… – Osetila sam se malo krivom i tuzno ga pogledala.Poljubila sam ga u obraz, a on je uzeo mali srebrni kljuc i skinuo mi lisice.
- Ognjene, zvala te majka dole, PALI. – rekao mu je, pomalo besan i ovaj je shvatio koliko su sati.Zatvorio je vrata za sobom.
-Reci mi da nije hteo da te namesti dok nisam bio tu?!Ubio bih ga kunem se! – poceo je da baca diskove. – Provocirao te, znam ga.
- Ma daj, bila je sala Denise. Zaboravi…nego, reci mi, sta planiras sa ovimmm…? – Izvuka sam providne silikonske kuglice koje su mu se klatile pred facom i nasmejala se.Stvarno me interesovalo koja devojka je u pitanju.
Spustila sam ih na sto.U ocima sam mu videla da je zeleo nesto da mi kaze ali nije znao kako.Spustio je roletne na prozorima i totalno zamracio sobu.
- Skini se.
- Sta?! – upitah.
- To sto nosis na sebi deluje mi neudobno totalno…mislim, stikle, brus…ja bih umro…obuci ovo. – Skinuo je siroku crnu majicu sa sebe i bacio mi je.Jako slatko od njega zar ne? Smiley Uhvatila sam koji minut da se presvucem dok je on veorvatno trazio seriju na tv-u.Ispod majice nisam ostavila nista.Okice su mi bile usmerene ka njegovoj pozadini.Bio je naslonjen rukama na sto tako da sam lepo mogla da vidim svaki misic na njegovim ledjima i moram da priznam, prizor je bio “vau”.Kulirala sam situaciju koliko sam mogla.Ponasala sam se kao i obicno, mada kroz glavu su mi prolazile one Ognjenove reci od malopre.Legao je pored mene,nismo govorili.Sve mi je polazilo za rukom osim da se fokusiram na seriju…koza mi je upila njegov miris sa majice i nisam mogla da se smirim.Sa druge strane kad pogledam kako kulira pored mene, pocnem da grickam otvor majice od nervoze.
- Polako, pojesces mi majicu. – rekao je to onim najsexy glasom kojim je mogao.
Zaustavila sam se malo iznenadjena.Nije gledao u mene ali video je sve sta radim.Prebacila sam svoju nogu preko njegove jer smo bili u nekom polu sedecem polozaju, naslonjeni na jastuke.Bas me zanimalo kako ce odreagovati.Majica mi je jedva prekrivala guzu ali nije bio preterano iznenadjen, ocekivao je to.Stavio je svoju ruku preko nje.Nije mi bilo dovoljno.Za tren oka bila sam uspravljena na njemu.
- Denise imas li nesto da mi kazes? – rekla sam.
Nakon toga samo sam osetila jak stisak oko struka i njegove usne na mom vratu.Oborio me na stranu i sve sto sam sad mogla da ucinim je…nista.Pocepao mi je majicu a ja sam ispustila kraci vrisak.Legao je preko mene i ljubio me po vratu i grudima, ja sam bila u blagoj panici,nisam znala sta da uradim.Otkopcao je farmerke i izvadio ono sto nisam stigla da vidim.Samo je skliznuo u mene do kraja nabijajuci me u jastuke.Sad mi je sve bilo lakse,vise nisam bila nervozna,nista me drugo nije zanimalo osim ovoga sad sto se dogodilo.Opustila sam se, a i on je.Nabijao ga je do kraja posto sam ja, naravno, pre toga bila dobro izjebana od strane decka sa kojim sam bila 2 godine.Bila sam vrela i vlazna, odavno se nisam ni sa kim posteno kresnula.Spustio je jednu ruku dole i mazio mi klitoris kruznim pokretima prsta.Uzdisala sam sve glasnije, a u sebi sam osecala kako mu je kita sve cvrsca.Osetio je da ce svrsiti i izvadio ga je.Ostao je tako par sekundi dok se erupcija u njemu nije stisala, a potom je bio spreman da nastavi.Nije bio los, od oka, rekla bih da je bio oko 20cm.Sa sigurnoscu ga je vratio u mene i nastavili smo da uzivamo.Mislim da mi je ribica bila vlaznija nego jezik stvarno sam uzivala, mogao je da mi radi sta je pozeleo.Ovog puta je bilo nesto brze, vesto je drzao tempo, osecala sam njegov vrh kako klizi niz zid moje vagine.Shvatio je sta mi se dopada.Kako god, trudio se da me zadovolji sto je bolje mogao, a to mu je bas polazilo za rukom.Stiskala sam svoje grudi sakama sto ga je neverovatno lozilo.Bio mi je jako sladak.Ovaj prizor je sanjao.Jebao me jos brze…Rukama je uhvatio moje butine sa unutrasnje strane i probijao me totalno ponesen situacijom.Da sam ga i dalje posmatrala iz ugla drugarice ne bih verovala da je to on.Ko bi rekao da on moze ovako dobro da tuca ribe?Povukla sam cetiri linije noktima duz njegovih grudi i stomaka.Zaista nisam imala milosti kad sam to uradila.Osetila sam da mi se blizi vrhunac, znala sam da nikako ne bi trebalo da to dam do znanja celoj kuci zato sam zgrabila prvi jastuk i ugrizla ga svom snagom.Cuo je samo prigusen vrisak sto ga je jos vise zapalilo.Pogledala sam ga, ali nije zeleo da me forsira, ovog puta je ispao drug.Sklonila sam jastuk zatvorenih ociju i primila poljubac.Najlepsi na svetu.U tom trenutku vrata su se otvorila i usao je Ognjen.Kao da je znao….
- O, izvinite, nisam zeleo da vam kvarim fetis – izasao je iz sobe sa nekom kretenskom facom.
- Denise, to je bio tvoj brat…bolje da.. – Nisam ni stigla da dovrsim recenicu.
- Boli me kurac. – nastavio je da me ljubi ali je ubrzo prestao.
- Da li ti imas nesto sa njim?Ako imas bolje mi reci. – Upitao me kao da mi ne veruje.
- Naravno da nemam… – uzvratila sam.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Nokia N95 8gb
Naslov dva



Mislila sam da je tu bio kraj.Ne, Denis je imao jos neke stvari u planu samo sto sam ja bila previse radoznala.Zakopcao je pantalone i udaljio se.Obukla sam svoju odecu i krisom smo se gledali.Neko od nas dvoje je morao to da upita.
- I, na cemu smo sad?Mislim, nemoj da me shvatis pogresno…znas stvari koje ni jedna druga osoba na ovom svetu ne zna…sve sto si mogao da ucinis za mene, ucinio si… – Po koji put sam se otvorila njemu i naravno kao i svaku put prisao mi je
i poljubio u celo, a zatim po prvi put poljubac jezikom.
- Dodjes veceras?Nadam se da me jos uvek ne mrzis toliko… – pricao mi je sa smeskom.
- Ne, ne mrzim te, pobogu…! – Izmamio mi je osmeh.
Krenuli smo dole da me isprati kuci.Ognjen se igrao sa psom.Kulturno sam ga zaobisla.
- Vidimo se veceras. – pozdravila sam se sa Denisom.
- Sto smo nesto fini sad…. – Uzvratio mi je Ognjen.Samo sam mahnula rukom.
Nisam imala vremena za razmisljanje trebalo je da se sredim i bacila sam se na posao.Ispalo je bolje nego sto sam ocekivala jeste da sam bila sva u crnilu ali ipak cipele sa zebrinim dezenom su razvaljivale Smiley .Nosila sam crnu prekratku usku haljinicu bez
bratela i kosu sam ofarbala u crno.Kao nikad do sad u zivotu stavila sam crveni ruz i nokte nalakirala u crveno, mnogo mi je trebalo da se naviknem, jednostavno to u ogledalu tesko da sam bila ja.Bila je neka picketina iz onih prokletih spotova na stranim
kanalima.Na svu srecu nisam imala tetovaze i rupe na sebi tako da i nisam toliko sebi licila na kurvetinu.Cim moja mama kaze da je nesto fenomenalno to uvek mora da bude uzasno tako da sam zbrisala kod caleta i pitala ga.Kod njega je proslo sa jednim “ok”
i to mi je olaksalo stvari.Uzela sam poklone i krenula taksijem.
U klubu je vec bilo guzve.Snimila sam Anu i Natasu na ulazu i usla sa njima.
- Wow, macko cemu guranje…..Milice?!! – Natasa je blenula u mene, a ja sam se nasmejala nakon sto sam je gurkala na kvarno.
- Ljubavi, smanji dozivljaj i reci mi gde su ona dvojica? – upitala sam.
- Pici pravo – rekla je Ana.
Jedva sam se probila kroz guzvu.Ugledala sam ih kako sede za jednim vecim stolom, crvenim trosedom i foteljama.Tu je bilo njih desetak, trojica su bacali kockice po mermeru i brojali neki kes koji ne znam odakle im.On je sedeo sa nekom fuksom iz cetvrtog sest
a njegovi dragi bratic sa njih cetiri, dve u krilu i dve sa strane.Ostatak su bili muski.
- Zdravo, ja sam vam vec cestitala gde da ostavim poklone? – pozdravila sam se sa svima i primetila face tipa “a ko je ovo?”
Nakon par sekundi, Denis je izgurao onu cajku pogubljeno i povukao se da sednem.
- Ja…ma nisam te prepoznao izvini, kako si? – poljubio me u obraz, sokirano.
- Ljudi trepnite, sta vam je?I vi ribice, ajde…nije dosao Sadam Husein – rekoh.
Atmosvera je postala opustena posle mozda 2-3 pica.Nakon 6 vec su se svi opustili, bilo je dobre muzike, raspolozenja, nakon sedmog Ognjen se izgubio, a nakon osmog nasla sam se u nekom dobro izolovanom separeu na italijanskoj sofi.Bili smo samo nas dvoje i obezbedjenje lokala, dva tipa.
Naravno na stolu je bio neizostavni sampanjac u posudi sa ledom, ili sam ja bar mislila da je bio samo led.Kad me naterao da sipam pice primetila sam i one japanske kuglice od danas.Bas unutra, u ledu.Blago sam se stresla.
Popili smo i taj sampanjacZavukao je ruku ispod haljine i osetio najvlazniji deo mog tela.Drugom me je mazio po butinama.Da sam bila straight verovatno takve stvari ne bih dopustila u prisustvu nepoznatih lica.
- Ovo mi je najlepsi poklon od svih koje sam dobio, samo se opusti. – sapnuo mi je na uho.
Kleknuo je i rasirio moje noge.Naravno da nisam imala ves.Oni likovi su kao zamrznuti gledali prizor pred sobom.Oblizao je svoj prst i ubacio ga u moju vrelu pickicu koja se vec rasirila pred njime.Zastenjala sam.
- Ti si usijana devojcica… – izgovarao je nacisto napaljen i uzivao je u mojim uzdasima.Sve ga je dublje nabijao i lizao, tako je presao na dva, a zatim na tri…moj sok je klizio niz njegovu ruku, po koja kap se nasla na podu…u prostoriji se sirio moj glas dok je obezbedjenje i dalje gledalo sa smeskom na licu.
Denis je skinuo majicu.Ova dvojica su se samo pogledali.
- Neki problem momci? – upitala sam ih, uzivajuci i posmatrajuci ih.Bili su stariji likovi od tog trenutka zeljni da nesto zabodu ali nije me bilo briga.Njihov posao za sada je da stoje mirno Smiley
- Boze kako si vlazna…sta ti je od jednom…ne boli te ovo? – pitao me Denis zacudjeno.
- Ne, dobro je….aahhhhh… – uzvratila sam i pogledala ga.Gledao me u oci.Spustila sam pogled jos nize i videla da su se njegovi prsti izgubili u meni…..cela saka….nisam osecala nikakav bol, na protiv.Blago je pomerao prste kao da je zeleo da dozove orgazam.Potom je sve brze i brze gupao i izvlacio svoj dlan….jebao me rukom.Na mom celu pojavile su se kapljice znoja, vrisnula sam
i jecala…orgazam je bio tako blizu….oprezno je izvadio ruku i udario me prstima po klitorisu.Zabio je svoj jezik u mene.
- Ah, svrsicu, ne mogu!aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahh hh!! – naslonio je jezik na usijanu tacku i divljacki je lizao.Svrsavala sam oko minut…separe mi se okretao u krug, tresla sam se kao od strujnog udara.Skupljala sam se i grcila na sofi ali ubrzo je proslo.Mazila sam ga po licu i kosi.
- hocu jos… – pogledala sam ga mazno izgovorivsi.Grickala sam nokat na kaziprstu…
- Luda si.Jebote stvarno si luda, volim te znas?!mislim, oduvek si znala…
- Izvinite sto se mesam, a vi ste par? – upitao je jedan momak u odelu.
- Sta ti pada na pamet burazeru?Jebote, vise ne smem ni najboljoj drugarici da se izjadam…. – poceo je da gundja nesto.Uzeo je ledene kockice i smakao mi je haljinu sa grudi na stomak.Jednu po jednu ih je topio na mojim sisama, bile su mokre totalno.Naredio mi je da se okrenem i kleknem na sofu.Ucinila sam to.Prednji deo tela, glavu ramena i grudi spustio mi je na pod, a zadnji deo, guzu i noge rasirio je i stavio na sofu.Seo je iza mene na naslon i naravno otkopcao svoje pantalone.Rasirio mi je polutke i gurnuo prst u guzu.Komotno je zatim gurnuo sve cetiri kuglice.Uzdisala sam i bolelo je po malo ali nisam se dala Smiley nisam zelela da pokvarim show.Seo je na naslon, jednom rukom drzao je lancic a drugom je drkao.Zaista je voleo to sto radi.Polako je zatezao lancic a moji jecaji su bili sve jaci, iskreno, sa razlogom.
- Boli te?
- Da, jako….aah….sve za tebe. – Zarila sam nokte u tepih pod mojim sakama i mesala guzom ispred njihovih noseva.Denis je imao neku impresioniranu facu.Izvukao je prvu kuglicu.
- Ah!auch…hocu jos… – palila sam okolinu.
- Culi ste, hoce jos….dodaj mi casu.- rekao je.
Jednom rukom dohvatila sam njegovu casu i pruzila mu je iza ledja.Tog trenutka izvukao je i drugu.Stresla sam se.Polio je moju guzu sampanjcem koji je klizio na dole niz moja ledja.Lizao ga je sa moje guze a zatim povukao i poslednje dve kuglice.Osetila sam veliko olaksanje ali ne za dugo.Tek sto je izvadio kuglice ponovo se javio taj bol i probadanje u predelu kicme.Uhvatio me za kosu i podigao, jedva sam rukama dodirivala pod.Poceo je polako da ulazi u mene, kurac mu je bio kao stena tvrd.Vratio je casu na sto i drugom rukom me uhvatio za vilicu.Brzo sam se navikla na svog drugara u guzi i vratila sam se u formu koliko god sam mogla onako alkoholisana.Tucao me je, ovog puta posteno…ludilo…
- Tako je…nastavi! Nemoj da stajes…to dusice….aaaaaah… – molila sam ga da ne staje.Mislim da se cak nije ni trudio da me cuje.Jebao me bas onako drugarski…dok ne izdahnem Smiley
- Brzo se navikavas na ovakve stvari!ah…- odgovorio mi je posle nekog vremena.
Svrsice.Rekla sam u sebi.
Zgrabila sam casu sa stola i pruzila mu je.
- Tooooooooooooooooooo srecooooooo…..ashhhhh….!!!!!!!
Nisam mogla da verujem sta vidim….svrsavao je u casu citavih pola minuta, erupcija za erupcijom, trzaj za trzajem…cista sperma bela kao sneg slila se u moju casu…casa je bila puna skoro do vrha!Spustio je na sto i otisao do wc-a.Navukla sam svoju haljinicu nakon ovoga otreznjena i spazila face na tim momcima.Kao da su videli duha.Zurka je jos trajala.Ubrzo se moj ortak vratio.
- Mozemo li nasamo na trenutak? – momci su izasli bez reci.
Seo je do mene.
- Pa…ovaj, jesmo li kul? – postavio mi je pitanje sa blagim osmehom.
Cutala sam neko vreme zagledana u kuglice na stolu ali ubrzo sam mu uzvratila osmeh.
- Da, jesmo kao i uvek….sta planiras? – upitah.
- Hmm…..mozda da te vodim kuci ako si umorna ili ako hoces mozes da ostanes…?
- Mislim da bih pre da idem u krevet, nisam navikla da pijem a ovo sto smo popili je…ne znam kako nisam overila.
Pozvao je taksi.Uputili smo se ka mojoj kuci.Poljubila sam ga u obraz i izasla uz reci “zovem te sutra”….
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Nokia N95 8gb
ISPOVEST UDOVICE



Odakle da pocnem??Moj zivot se srusio jednog jesenjeg dana
kada mi je suprug nastradao.vodila sam normalan zivot…
posao,kuca,porodica…mislila sam da ce vecno trajati…ali…
Dane sam provodila na relaciji posao-kuca,izmisljala sam
poslove samo da ne mislim…trebalo je jos i cerku,tinejdzerku
izvesti na put…Muskarci me nisu interesovali,iako sam bila
u najboljim godinama…lepuskasta…nisam imala volje,ni snage
za to…Naravno.vreme cini svoje…samoca ubija,osobito noci…prosle godine,nabavila sam vibrator…nocna razonoda…najbolji drug…najvise sam volela ponocne mastarije,taj paralelni svet ekstaze…samo ja i moja igracka..jutro me vracalo u realnost….a onda….
Proslo leto je bilo pakleno toplo,a nasem stanu je bilo potrebno jedno dobro krecenje…U nasoj zgradi je ziveo
moler-profesionalac,zvao se Nikola,porodican covek,cetrdesetih,visok,malo prosed,snazne gradje…bivsi
sportista….Nazvala sam ga radi dogovora…dosao je sledeceg
dana…pogledao posao,dogovorili se za cenu…rekao je da ce
radovi trajati bar dva dana…ceo stan…ostavicu mu kljuceve,
nek on radi svoj posao…i sve ok….
Naredni dan je poceo normalno,s tim sto sam nesto ranije
zavrsila posao.Otvorila sam vrata stana,sve je mirisalo na
krec,ceo stan pod najlonima….Majstore,ide li to?? veselo
upitah…Ide,ko zmaj…cuh glas iz sobe.Majstore,moze kafa?
stadoh na vrata…majstor je radio punom parom,znoj je lio
sa njega,obucen u sortc i atlet majcu…Moze komsinice.Odgovori…okrenuo se prema meni,a onda,pogled mi slucajno pade…na njegovom sortcu se jasno ocrtavala
ukrucena batina…skontao je da sam primetila…Ah,da,kafa…
pobegla sam u kuhinju.Puls je poceo da udara…znam da nekim
muskarcima se digne cesto,sam od sebe….Zakuvala sam kafu i
postavila u dnevni boravak,prethodno sklonivsi najlone da
se moze sesti…Majstore,kafa…pojavio se na vratima…
Par minuta sedeli smo i cutali…tisinu je prekinuo njegov
glas…Ti si bas dugo sama…zarumenela sam se,bradavice
su se ukrutile,srce je htelo da iskoci…To se tebe ne tice,
majstore,odgovorih izmenjenim glasom,krajnje neuverljivo…
Ukrstili smo poglede…pala sam..znali smo oboje…
Prisao mi je i izvadio mesnatu komadinu.Borila sam se za vazduh…Glavic je bio tik do mojih usana…Izvoli,Gordana..
Zgrabila sam kurcinu kao ajkula…mmmmm…poznati slankast
ukus..mmmm….ne mogu da verujem…mmmmm…pusila sam pravu,
lepu,kurcinu prosaranu zilicama…mmmm…bila sam gladna
dobre kurcinu…mmmmmon je poceo da stenje…to,Goco…mmmm…….glavic mu je bio izmedju mojih
krajnika,dok sam polako skidala gacice…pocela sam polako
da usporavam ritam…ovlazila sam….rasirila sam noge….Dobro me karaj,
majstore…molila sam ga…Konacno da osetim musko medju
nogama…moja maca ce se najesti muskog mesa….aaaaaahhh…
nabio ga je…to…potpuno sam mu se podala,znala sam da
me jebe iskusan muzjak….dobro sam ga primala…aaaahhh…
tako,majstore..stenjala sam…orgazam se blizio….aaaahh…
tresla sam se u slatkom grcu…aaaaaaaaaaa….to,to,sreco….divlje ga je nabijao…
aaaahhh..bila sam u delirijumu….aaaaahhh…ujela sam ga
za rame…..a onda, poprskao me je spermom….po stomaku..i haljinu…jedan mlaz je dobacio i do kose i lica….obrisao je glavic o moju dlakavu picku….
Zadovoljni,sedeli smo na kaucu…zapalili po cigaretu…
i cutali…Nikola ustade…idem,dosta je za danas,vidimo se…Ispratih ga,bila sam sva hepi sto sam ulepljena i flekava od muske sperme..zadrzavala sam taj miris u nozdrvama….
Ovo je tek pocetak mog novog polnog zivota,ali o tome
sledeci put….cmokiska od Goce
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Nokia N95 8gb
NAJGORI MOGUCI SEX


Osim lepih nezaboravnih iskustava od tkz kombinacija za jedno vece imala sam i nekoliko koje bih najpre nazvala Krivi spoj i naravno zelim sto pre da ih zaboravim.O tome i govori ova prica.A moje razocarenje je bilo utoliko vece jer sam se danima dopisivala sa tim deckom preko interneta mastajuci o tome sta cemo da radimo kada se nadjemo kod njega kako cemo sve ono o cemu smo pisali fantazirali pretvoriti u stvarnost.
Videla sam na web kameri da je dopadljiv,iako malo mladji od mene i da raspolaze solidnom alatkom koja bi me sasvim fino zadovoljila ako se pravilno upotrebi.Napalio me je onako blago zagorelu i zeljnu akcije sto pre..Pisao je na msn u sta bi on meni sve radio kako bi me polizao zatim jebao otpozadi onako kako najvise volim pa bi ga ja zajahala dok ne oseti da mu se blizi vrhunac onda bi me prskao po licu grudima vratu..a ja bi gutala halapljivo nezajazljivo..Opisi su bili veoma potpaljivi tako da nisam mogla da docekam vikend da se najzad upoznamo i sa reci predjemo na delo.
Kada smo se nasli usledila je nadugacka i nasiroka prica upoznavanja u kaficu u njegovom kraju.Naravno pozvao me je kod sebe jer mu je bio prazan stan kao sto je bilo planirano.Posto sam kroz upoznavanje videla da je sasvim ok tj nisam primetila nista nenormalno a obicno umem da procenim ljude u prvih sat vremena price uzivo jedva sam cekala akciju na msn u opisanu.
Krenuli smo bojazljivo skidajuci se poput seoskih mladenaca prve bracne noci.Rekao je vec ranije da ima devojku ja sam to prihvatila zdravo za gotovo jer sam samo zelela avanturu,mada me je potpuno zatekao njegov zahtev Molim te da se ne ljubimo ne zelim potpuno da je prevarim..
Ok vazi nemas problema rekoh iako sam bila skroz zatecena nekako mi je sex bez poljubaca hladan i bas kurvinski..mada kada smo vec poceli izvlacenja nema..Izvalio se na krevet izvadio ga iz bokserica popusila sam mu trudeci se da mu bude lepo .Lizala sam ga kao sladoled jezikom nadrazivala glavic,osecala kako raste postaje sve tvrdji u mojim ustima .Videla sam da uziva da se drzi za jaja da ne bi prerano svrsio..MMMM KAKO SI DOBRA stenjao je ali nije se pomerio nije me ni dodirnuo lezao je ko prostac.Onda posto sam se napalila od samog prizora dignutog kurca iako me nije ni pipnuo uzjahala sam ga posto smo navukli durex..Krenula sam najpre polako da mi se pica razradi jer nisam imala nikakvu predigru..postepeno sam ubrzavala tempo.kako sam pocela da uzivam prepustajuci se carima sexa makar taj sex bio i ovako bezveze svrsio je napunio kondom..
Mrtva hladna sam nastavila da se mazim prstima trljajuci klitoris desnom rukom a levom nabijajuci dva prsta.zamisljajuci ne znam ni ja kakvog baju pored sebe koji me je vrh zadovoljio…Iako je rekao na chatu da ga beskrajno lozi kada gleda zenu kako se samozadovoljava sada je cim sam pocela ovu svoju malu igru odmah izjurio u kupatilo da se opere..Nije ni gledao nista a tacno da nisam sebe dovela na taj nacin do orgazma poludela bih od besa izneverenih ocekivanja..Ovako sam mu se samo osmehnula kada je sve bilo gotovo i rekla Pa dobro prvi put me vidis u zivotu uplasio si se istripovao ma bice bolje a u sebi sam mislila da sledeceg puta nece ni biti da bezim odatle sto pre da smislim neku neodloznu obavezu i nikada ga vise ne vidim.
Ipak moj zakljucak cele ove nazovi pustolovine bio bi treba bataliti internet prava stvar su poznanstva uzivo ,jer mnogi se oslobode kada vas ne gledaju u oci pisu nadugacko nasiroko sta bi radili kako bi vas razvaljivali od kurca a od svega toga posle ne bude nista,jer su previse spetljani stidljivi za tako nesto..Naravno ima i ludaka manijaka ali to je druga krajnost na koju ja nisam jos naisla hvala bogu.U svakom slucaju nisu na internetu ljudi onakvi kakvim se pretstavljaju i treba po meni izaci u grad i upoznati tamo neku novu osobu ..
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
mob
Nokia N95 8gb
Jedne zimske večeri…



Kretala sam se brzo i napeto!Svaki korak je bio sve teži, a u mojoj glavi je vodjena bitka!Uraditi to ili ne?!Vreme je tako brzo teklo, a ja sam već kasnila!Plašila sam se onoga što je moglo da se desi, ali sam jednostavno bila toliko znatiželjna, nezasita i tvrdoglava!Znala sam da idem protiv sebe, ali sam ipak to morala da uradim!Kako sam se više približavala dogovorenom mestu napetost u meni je rasla, trema je počela da čini svoje i bila sam nenormalno uplašena!Vrata su bila odškrinuta, a u tom lokalu je bio mrkli mrak…Ušla sam polako i tiho pritom vodeći računa da me niko nije video…Odjednom se začuo muški glas…to je bio on!
‘Udji slobodno, ne plaši se!’ – rekao je, a ja sam zadrhtala.
‘Jesi siguran da nas niko nije video?’
‘Nije, srce…opusti se slobodno, sedi, a ja ću sad upaliti svetlo!’ Tada sam ga ugledala!Bio je sličan kao i uvek…Da,sličan!Nikad nisam mogla u potpunosti da zapamtim njegovu facu, jer sam oduvek izbegavala da ga gledam!Nisam mogla!Plašilo me je to što sam imala da vidim!Sela sam na dobro poznatu kožnu fotelju.Bila je ledena!Gledala sam ga posle dužeg vremena u oči…Čovek od tridedeset i osam godina je stajao ispred mene, gledao me i smeškao se!Ja, dete, od petnaest godina u nekom lokalu sa dve fotelje, ogledalima i velikim radnim stolom!Sigurno se pitate šta sam ja tu radila i kakve veze imam sa tim čovekom?Upalio je lampicu i seo na drugu fotelju odmah pokraj mene!Uhvatio me je za ruku i pitao neka uobičajna pitanja – šta ima novo, kako sam, i ostale priče za malu decu, za ono što sam ja zapravo bila – dete, malo dete!U njegovim očima sam mogla da vidim požudu, proždirao me je pogledom i non-stop buljio u moj dekolte!Zatim mi je uzeo malenu, dečju šaku i stavio je sebi na medjunožje.
‘Vidiš, ovako reaguje osoba koja je srećna što te vidi!’ – a ja sam pod prstima mogla da osetim tvrdo, nabreklo meso.Osetila sam njegovu želju da ga oslobodi napolje, izvadi svoju muškost, i obeščasti me!Sledenila sam se…Sama sam krojila svoju sudbinu i nijedna sila mene nije naterala da budem na ovom mestu!Želela sam to!Koliko mi je bilo grozno, toliko sam i želela njega i njegovu veliku, tvrdu kitu!Ustao je i ugasio jedinu lampu koja je gorela.Ostali smo samo on,ja i mrak…Roletne su bile spuštene, a sa ulice su jasno mogli da se čuju glasovi prolaznika koji nisu ni sanjali šta se dešava sa druge strane zida!Bila je zima…na sebi sam imala farmerice, čipkastu veš majicu i preko nje crni kevin sako.Na nogama sam imala martinke, to je bilo za svaki slučaj.Približio se skroz uz mene i počeo da me ljubi!Ljubio se odvratno!Kao da je pokušavao da mi oliže celu facu i svojim velikim ustima je pokrivao pola moje face!Grozila sam se i okretala glavu u stranu bez srama!
‘Ne želim da se ljubim!’ – rekla sam, ali se on nije obazirao na moje reči.Zapravo, veći razlog mog ne želenja da se ljubim sa njim je bilo to što ja nisam mogla da se ljubim uopšte!Bila sam u velikom bedaku zbog raskida sa dečkom i nisam ni sa kim mogla da se ljubim, jer se niko nije ljubio kao on…Nisam mogla da ga prebolim, pa sam izgleda utehu pronalazila na pogrešnom mestu.Cmakao me je po vratu i lizao mi unutrašnjost uva dok me je dodirivao po grudima!Nije mogao da veruje kako jedna klinka kao ja može da ima tako velike sise!Želeo je da mi liže bradavice, ali je meni to bilo odvratno, pa mu nisam dozvolila!To ga je izludjivalo, ali ni u jednom trenutku nije bio grub prema meni!Počeo je da mi otkopčava pantalone…a zatim je otkopčao i svoje!Izvadio je kurac i rekao mi da ga uzmem u ruku!Uzela sam parče tvrdog mesa i počela da ga drkam!Radila sam to kao da je to najnormalnija stvar na svetu osobi koja bi mogla da mi bude otac!Obožavao je moj miris, kao i sve na meni.Ja sam volela samo njegovu kitu!Užasavala me je njegova faca i njegova želja da budem nežna prema njemu i da mu poklanjam bilo kakvu vrstu ljubavi!Ponekad je posle svega želeo da ga zagrlim!Gospode Bože, ovaj čovek je bio lud!Skinuo mi je pantalone i ostala sam u brusu i poluboxericama…Rekao mi je da legnem na veliki, kancelarijski sto u sredini sobe, što sam i učinila.Sto je bio tako veliki da se on popeo na njega i ležao nad mnom…I dalje me je cmakao i terao me da mu drkam kitu!Polako se spustao, od vrata do stomaka gde se zadržao, a onda je milimetarskim poljupcima išao sve niže i niže…Ja sam gledala u plafon i nisam smela da gledam šta on radi tamo dole!Niko me nikada u životu nije lizao!Osećala sam ga dole, na sebi, ali nisam mogla da skontam gde se tačno nalazi, pa sam se malo podigla i videla kako su mi gaćice skroz pomerene i kako mi liže mokre usmine.Vratila sam se u ležeći stav i odjednom osetila njegov jezik kako ulazi izmedju usmina!Osetila sam ga na klitorisu i to me je nenormalno napalilo!Počeo je da ga liže, a ja sam želela da nikada ne prestane!Osećaj je bio fenomenalan!Lizao me je dobrih deset minuta, a onda se uspravio i dao mi svoju kitu!Sedela sam na kancelarijskom stolu i sisala mu kurac!Bio je tako dobar…glavić je bio vlažan i veliki,a ja sam ga gutala celog!Gutala sam tridesetosmogodišnji kurac i uživala sam u tome!Na tome se i sve završilo,jer nisam bila spremna da se tada kresnem sa njim, iako sam bila veoma napaljena, kao i on, mada je poštovao moju odluku!Svršio mi je po sisama i vratu.Ustala sam i otišla do WC-a da se sredim.Bila sam skroz umazana spermom i čupava!Nisam se kajala.Bila sam srećna!Oprostili smo se i otišla sam pravo kući.Sela sam pored sestre sa kojom sam ostatak večeri provela gledajući crtaće.Moj dan je bio ispunjen.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
mob
Nokia N95 8gb
Moja sestra



Moja sestra Mina je tada imala 37god. Dugu kovrdzavu crnu kosu do ispod dupeta uvek vezana,grudi otprilike ocena 7-8 na skali od 1 najmanje do 10 najvece,znaci velike sise 167cm velika dupe malo vece crne oci,stvarno super picka i posle dva deteta.Tada je bila ponovo trudna u 9 mesecu nekoliko dana pred porodjaj,ogroman stomak jedva se pokretala.Ja sam tada imao 16 god.175cm atletski gradjen i u to vreme samo mislio na picku.Kao mladje dete mojih roditelja sam imao dosta privilegija kod roditelja i sestre.Tog popodneva ja kod Mine sedim u jednoj zasebnoj sobi gledam neki film i polako bacam kurac u nesvest,kad odjednom cijem moju sestru Minu na me zove iz kupatila,ja pomislih nije valjda pocela da se poradja sada u kupatilu stacu da joj radim.Ja u kupatilo ona sedi u kadi punom vode i jednom rukom se drzi valjda za picku.Sta je rekoh nije valjda pocelo,ma nije nego nesto gore,posekla sam je dok sam je brijala,nista ne vidim od stomaka,covece,bas krvarim rece ona i ja videh da se voda malo zacrvenela.Meni se poceo prvo dizati kurac od tada kompletno izlozenih ogromnih lepih sisa,koje nikada bas nisam video obadve u punom izdanju.Ona kaze sta si zinuo nikada nisi video sise,ma jesam seko,ali ne tako lepe,ma daj ne zezaj me nego stacemo sada da zovemo ovog mog da dodje sa posla.Ma ne zezam te seko bas su najlepse koje sam do sada video,a zasto da ga zovemo ja cu ti pomoci rekoh.Kako rece ona pa daj isperi se sa tusom pa cu ja pogledati.Pa nezgodno mi je kaze ona,pa sta ti je nezgodno rekoh ja mi smo nasi,ako necemo jedan drugom pomoci ko ce onda!!!!Pa imas pravo kaze ona onako sedeci u kadi,ko ce ako necemo jedan drugome pomoci, rekoj ja!!!!Nego ustani ti da mi vidimo sta je sa tobom.Ja sam joj pomogao da ustane i ona se i dalje jednom rukom drzala za picku,tako da se samo jednom rukom ispirala,a ja sam joj drzao tus!!hoces da ti ja isperem ledja rekoh posto ti nemozes sa jednom rukom,Ona je samo sekund cutala i rekla:pa ako mozes isperi!!ja sam prvo ledja pa sam rukom prelazio preko dupeta koje je bilo lepse nego u pantalonama i suknji,malo vece,ali zato super okruglo.Dok sam prelazio preko dupeata polako mi se dizao kurac i protiv moje volje.Ispirao sam joj noge i ona mi je rekla uzmi jos malo sampona nisam uspela sve lepo da operem.Ja sam poceo odozdole pa nagore i sve vise sam joj trljao dupe,nasta je ona samo malo izbacila dupe unazad da su mi dva prsta prolazila bas izmedju brazde i kako sav unutrasnjost dupeta trljao osecao sam joj guznu rupu kako se sve vise siri tako da mi je od pritiska na dupe nekoliko puta bar za nekoliko milimetara srednji prst ulazio u njeno dupe,a Mina je jos vise izbacila dupe skoro se naguzila.ja sam samo malo nanize peruci gore-dole spustio ruku i meni su kao od sale dva prsta do pola usla u njenu picku i dodirnula se sa njenim prstima,to sam uradio nekoliko puta ona se nije bunila i mozda desetak sekundi kasnije se sva stresla,zatim sam cuo zadovoljni uzdah,kasnije sam saznao da je tada svrsila.Okrenula se prema meni poljubila me na kratko i rekla hvala ti,isperi me sada mislim da si me dovoljno oprao.Kada smo zavrsili u kupatilu izasla je u haljini napolje,bio je Mai mesec,sela je na krevet i pitala stacemo,pa daj da vidim sta stacemo rekoh.Kada se navalila na krevet i rasirila noge meni se momentalno digao kurac i ona je to sigurno videla,ali je to nekako ignorisala.ja sam pipao po picki i ona je rasirila jos malo vise noge tako da sam joj ja bez problema stavio skoro celih dva prsta u picku i sa prstom Palcom dirao na mestu gde se posekla,a nije vise krvarila.Ona je sada skoro maksimalno rasirila noge i zatvorila oci i ja sam joj rekao nista strasno mala ogrebotina,ali da pogledam da nisi se jos negde posekla ipak je do nezna stvar.Ona je sa zatvorenim ocima rekla tiho:da,da pogledaj!Ja sam polako dirao pickine usne i istovremeno gurao dva prsta u vlaznu picku skoro do kraja.Mina je pocela polako da uzdise i pricala gledaj,gledaj,dali je sve u redu.Ja sam gurnuo prste jos nekoliko puta brze i ona mi je stegla obema nogama ruku dok su mo 2 prsta jos bila u njenoj Picki ona se polako tresla.Kada mi je pustila ruku i otvorila oci rekao sam joj da je sve u redu i da ne treba da se brine,ona se osmehnula i rekla :stabi ja bez tebe,a ako hoces mogu te obrijati do kraja,pa neznam,ako zelis moze,ali nikome ni reci o ovome,ma daj rekoh pa mi smo nasi,a osim toga sam ti Video tu tvoju crnu macku,ona se nasmejala i ja sam je polako izbrijao,da je od te crne lepe picke sada ostala picka koja se smeje posto je obrijana,dok sam joj ispirao picku sam joj isto zavlacio prste u nju i ona se jos jednom stresla i ona je videla sigurno moj dignuti kurac,sam ga je koliko sam primetio preko Sorca nekoliko puta odmerivala.Posle nekoliko minuta sam otrcao u kupatilo i 2 puta ga izdrkao,bio sam mnogo napaljen.Posle toga nekoliko dana,Mina se porodila,dobila dete njen muz moj Zet je castio i sada je Mina bila jos bolja nego sa stomakom,mislim lepsa,a ja sam ga drkao kao lud,misleci na njeno dupe i picku,jer onaj dogadjaj nisam zaboravio.Primetio sam da se Ona i moj Zet vec duze vreme ne slazu dobro,Zet sve nekako pomalo popije,a Mina picka ipo kao Avion.Prosla su dva meseca od porodjaja, a Mina me nekoliko puta bas zakacila dupetom po kurcu i jednom je bas zastala,kao da zeli da prodje,a nema mesta i meni je tada kurac bio bas izmedju njenog okruglog dupeta.Jedno popodne,me je pitala dali mogu da joj pomognem nesto posto kao nemoze sama,mogu nema problema rekoh,ona u sorcu i majici,cisto da poludis.Zvacu te ja kaze ona.Bila je u kupatilu beba je spavala,zet na poslu,a ja gledam televizor.dodji zvala me je,ja sam usao u kupatilo ona je taman zavrsila sa tusiranjem i ja sam je vido otpozadi kakvo lepo dupe ima.Kazi seko rekoh,jer mozes da me opet obrijes rakla je i nasmesila se i u istom trenutku se okrenula prema meni,ja sam sada video picku u punom izdanju izrasla crnim kovrdzavim dlakama.meni se odmah digao kurac,sto je ona naravno i primetila,ali samo se smeskala.Ja sam trebao samo sa strane da je izbrijem tako da je iznad picke ostao zbun sa dlakama.Opet sam stavio dva prsta u picku dok sam joj pomerao kozu oko picke ona je sedela na vesmasini i 2 puta se stresla dok sam je obrijao.Kada sam joj prao picku nabijao sam joj prste dublje u picku i tu se jos jednom stresla.Kada smo zavrsili i dok se brisala peskirom,gledala je u moje kratke pantalone i rekla,ti bato imas izgleda bas lepo parce u Pantalonama,ah!!!!!! samo sam odgovorio.Ma kako ah vidim bas ti se digao sator u pantalonama,pa jebiga rekoh ja sam musko,ma nije nista strasno rece ona sve je to normalno,pa tu smo da se pomazemo jer tako?da,da rekoh.Celo vreme dok se nije obukla gledala je u moje pantalone i nije vise znala sta da mi kaze da bi mi videla kurac,pa mi kaze:Brate,hajde da ja tebe obrijam kurac!!!Ma daj nema sanse,rekoh,ali sam ipakzeleo da ga bar jednom uhvati u ruku,ma daj sto si takav,pa ostaje medju nama 1000%.Posle nekoliko trenutaka razmisljanja,sam pristao,ali kao da nikome ne prica.Kada sam skinuo pantalone i gace ona je samo gledala u moj kurac oko 20cm i debjline jednog srednjeg krastavca,auuu rece Mina pa ti ga bas imas pa moj Zdravko(tako se zove njen Muz) nema ni pola kaze ona,pa eto rekoh,ma daj ne pricaj kako ni pola,pa majke mi rece ona i tada sam joj poverovao.namazala ga je sa penom za brijanje i pocela brijati i sa dva prsta kao pridrzavala,jedva sam uspeo da ne svrsim.Kada je zavrsila ja sam stao u kadu i poceo sa pranjem ona je drzala tus i divila se njime,onda me je pitala smem li bar jednom da ga uhvatim u ruku,pa smes seko zasto da ne rekoh.Ona kao da je to samo cekala kada ga uzela on je izgledao jos veci u njenoj maloj ruci,samo je rekla :Covece kakav lep kurac kakva kurcina,nikad nisam nesto lepse videla!!!Onda mi je povukla kurac nekoliko gore dole i ja sam poceo da spricam po kupatilu kao nenormalan,ona je samo stavila ruku preko i kada sam bio gotov,ja sam joj rekao izvini,ma sta mi se izvinjavas rekla je bas me raduje sto sam te malo olaksala,nego sedi na ves masinu da vidim jer sam te dobro obrijala.Ja sam seo,a kurac mi se nije spustao kao da nisam malocas svrsio.Mina je dosla sasvim blizu mom kurcu,osecao sam joj dah gledala gore dole,a ja sam gledao nju,onda me je jos jace uhvatila za kurac pogledala u kurac onda pogledala mene u Oci i sledeceg trenutka,je strpala moj kurac u njeno grlo do pola.Ja sam se iznenadio,a istovremeno izgubio od uzitka,kako ga je samo gutala,moja Seka je strava picka ni do dan danas mi nijedna zensa nije pusila i lizala kao ona.Posle nekoliko minuta sam bio pri svrsavanju i rekao joj,ali ona je samo nastavila i kada sam svrsavao,mi je skoro celi kurac progutala,svu spermu je progutala ustala dala mi takav poljubac da sam osetio ukus vlastite sperme i kurac mi se momentalno skamenio.Beba je pocela da place ona je oprala zube i izasla,ja sam ostao sa dignutim kurcom i sav iznenadjen.Posle jedno sat vremena smo otisli u krevet posto je beba ponovo spavala i onda mi je ona pokazala sta je poza69 i tu sam prvi put lizao picku i dupe,kako je bila super,koliko sam vise pritiskao na dupe jezikom sve vise je ulazio,a u picku kao nista dok smo tako lezali jedan preko drugog 2 puta je ona svrsila ja 3 puta i kada mi je lizala i drkala ja sam jos jednom svrsio.Sve granice su prodjene i moja seka je sela na moj poludignuti kurac,jahala je vise od pola sata i ja sam se povukao i poceo da svrsavam ponovo kao da nisam svrsio do sada.Tog dana smo se jebali jos dva puta,a drugi dan sam joj nabio u dupe ,nisam mogao da verujem,da vise voli u dupe nego u picku,a iz guze nisam morao da ga vadim,tako da sam je punio do mile volje.Nekoliko meseci smo se jebali otkidali i bili smo kao par,onda je ona stavila Spiralu i ja sam joj punio picku do kraja.Kada je nataknem na kurac osecam joj matericu,a Mina jos vise skacka,nebi li jos koji milimetar primila u sebe.I dan danas se jos neki put otkinemo od jebacine kao nekad. Mnogo dobra picka CAO!!!!!!!
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 161 162 164 165 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Mar 2024, 11:32:58
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.361 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.