Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 01:15:12
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 1 Član i 15 gostiju pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
1 ... 159 160 162 163 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Erotske price  (Pročitano 26576727 puta)
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Nokia N95 8gb
Ujnini guzovi



Od kako znam za sebe volim jednu zenu,tacnije volim njezinu veliku guzicu.Ovo je prica o meni najdrazoj ujni(ovdje cu je zvati Ujna A,mada je ja jos zovem Guzla).aaaaaaaaaa kad se samo sjetim…poceo sam drkati u 8 g.Proslo je 10g od kako drkam na nju,gledjuci njene slike,klipove koje sam licno pravio.Snimao sam s nekim mobitelom nokie potajno dok hoda,sprema jelo,ali najvise kad se naguzi.Aj kakav je supak imala!Nema onog na ovoj planeti koji nebi volio uletiti u te velike guzove…
Opisacu je ukratko:to je zena sa nekih ceterdesetipet godina,deblja-nepredebela srednjih sisica ali sise me nisu zanimale koliko guzovi a guzovi najbolji od najboljih,imala je siroke kukove pa et kako I dobre guzove I butine.Noge prejake,sirih listova,bas kakve zelim,nije ih depilirala,vidjele su se dlake,koje su me jako lozile.
Faca joj je bila ona prosjecna nije ruzna a nije ni prelijepa,’’ljepuskasta’’ ipak-zena sa 40 I kusurom.Uglavnom ja sam nju I njenu facu volio, I drkao gledjuci njene slike.Njene slike bih prebacivao na racunar I stavljao ih preko citavog ekrana(monitora) te drkao I svrsavao na monitor,razmisljajuci da svrsavam stvarno na njeno lice. zivio sam sa porodicom u ujakovoj kuci na 2 spatu,baka I deda na 1 a oni na 3 sa njihovom djecom,dvije kcerke I malim sinom s kojim sam se druzio.Kasnije cu se preseliti…
No ona je bila moj san savrsene zene.Prvo kad pomislim na nju,pomislim na njene velike guzice,koje me obaraju sa nogu.Volio bih da sam mogao pstaviti na ovaj sajt neke od slika ali…jbg.Mnogo puta sam je usnio kako je guzim s traga,’’ona se naguzila I naslonula rukama na krevet ili na podu sa jako izbacenom guzicom a ja prilazim I ubacujem ga kao kakva dzukela’’
Uvjek je nosila neke suknje,a mene su te suknje ‘’ne samo palile nego zapaljivale’’(’’jedom/odnosno vise puta kad nije bilo nikoga uzimao sam njenu suknju stavljao je na kurac I drkao’’)…vjerovatno nije htela nikakve pantole jer bi guzovi strsili,ali ponekad je znala napraviti izuzetak…Picku sam joj vido 2/3 puta u nekim situacijama,jer ipak smo zivljeli u istoj kuci a ona nosila suknje I gacice ispod a nekad ni gacice.Jako rano sam poceo drkati,a ona je bila krivac glavni za to.Jednom slucajno sam je uhvatio (kad nije bilo nikoga)kako se sunca na terasi Tad sam prvi puta idrko na nju ono ‘’LIVE’’gledajuci je.Sa prozora iz sobe koja ima pogleda na terasu video sam je ali ona nije mogla vidjeti mene .Suknja joj je bila malo iznad koljena sto je bio vrhunac za nju,ipak je ona bilaa zena koja ima obraza I nije zeljela da je iko vidi…ali ja jesam.Tako jednom prilikom sam ja lezao na terasi glavom prema gore a ona je u nekoj zurbi proletila pored mene,suknja se uspjela zadignut I ja sam uspio vidjeti njene bijele guzove ,beton butine I dlakave noge,na nesrecu nosila je bijele velike gacice.aaaaaa kakve je imala noge(u snu sam svrsavao I na njene noge,sanjajuci da ga trljam od njene dlakave listove)
Prije mi nije padalo na pamet da joj pokusam prici I na neki nacin je…ono…’’dotac’’
Ali u skoro vrijeme sam poceo o tome dobro razmisljati.Mnogo puta sam sanjao I razmisljao na koji joj nacin prici…razmisljo sam I o silovanju I o svemu,stvarno vise mi je dosadilo drkati 4/5 puta na dan,mislio sam ako bi je zguzio lakes bi bilo ne bih vise mislio na nju tolko,jer gorio sam od zelje da okusim velike bijele guzove…
I jednom nekoliko godina nakon dobro sam razmislio I krenuo u akciiju.Trazio sam vrijeme kad nebude nikog kuci,kada ujak odvede djecu negdje…
I tako jednom,trebali su da idu na neki izlet mislim da je jednoj od djevojcica bio rodendan,ali neko je trebao ostati kuci,jer nisu zeljeli ostaviti kucu,ne znam iz kojeg razloga vjerovatno zbog okolnih pljackasa ali neko je morao ostat.djevojcice I mali nisu ni slucajno zeljeli ostati I uvjek je zbog toga bilo nekih svada pa je tako ovog puta moja ujna morala ostati. Yes!yes!.
Za to sam saznao 4 dana prije izleta i nisam zelio drkati,zelio sam se napuniti do vrha I naloziti maksimalno(pripremiti )za taj dan kojeg ispostavilo se citav zivot cekam.a za mene 4 dana cekanja bez drkanja je bilo ubistvo,jos kad bi ona prosla pored mene a kamoli se naguzila, vec 3 dan mi je sperma sama izlazila,ali nisam zelio drkat.Bio sam opsjednut njome.
Nakon sto su otisli ujak mi I djeca,ja sam sacekao nekih sat vremena,da se nebi slucajno vratili…
I onda odem.Ja udem necuje se nista ni muha u letu…pocnem trazit po sobama…kad ima I sta.U jednoj sobi se se presvlaci 11sati(tek ustala),skinula pidzamu I tek oblaci moju omiljenu suknju a ja u tom trenutku na vrata…JAO KAD SAM JE VIDEO kako od poda podize suknju,uzdahnuo sam tako jako u znak iznenadenja,straha,trenutka,ni ja ne znam cega… I ona se okrenu povika iiizadi!!!Ja izadem I zatvorim vrata.Ipomislim odoh uletit I prislonut joj se sa zada pa sta bude.Udem…
Kad ona skroz se naguzila navukla omiljenu suknju I okrenula prema vratima direktno pokusavajuci da dohvati neku torbicu ispod bracnog kreveta.Ja pravo kako sam uso prislonim se na guzove I uhvatim je za kukove…ona se uspravi I poce me odgurivat,govoreci pusti me brezobraznice jedan,kako te nije stid…pomislih sad sam najebo.Izadem iz sobe odletim u drugu I sjedem na krevet I pocnem razmisljat o posljedicama.Eto ti nje…Poce nabrajat kako te nije stid te ovo te ono,mogu ti biti majka,sta ce ti reci ujak na ovo I otac?ma reko boli me kurac.Ja hocu da te jebem,ja te zelim,znlas li bona da ja drkam zbog tebe svaki dan 4/5 puta.Ona se usuti pusti mene da pricam,pomno slusajuci I cudeci se.Tako smo sjedili neko vrijem pricali.Kad sam joj isprico sta sam sve radio zbog nje,pokazo sam joj I neke vide’e na telefona kako sam je snimao,nije mogla vjerovat.I reko zato ujna pusti me malo nece ti nista biti,niko nece znati osim nas,moooolllimmm teeeeee!molim te!Ona se jos cudila I razmisljala o meni,ujaku…I pita sta cemo za ujaka?ja:Ma nece znat,nece niko znat! ona: zatrudnicu?Ma neces reko izvadicu ga prije nego sjeme izleti!reko.Dobro kaze,al samo sad I pozuri moze nas neko uhvatit
E reko evo ga!Hajd kaze!Reko samo ti meni guzicu okreni.Ona pride krevetu tako da okrenu ,izbaci velike guzove prema meni a rukama se naslonu na krevetJa pridoh I uhvatih je za kukove I prislonuh dignut kurac vec odavno na moj san(njene velike guzove)Odmah me presjece preko stomaka,kakav osjecaj,adrenalin,nemogu da vjerujem sta se desava,to mi je bio prvi put I to joss a zenom koju zelim.Pocnem joj svlacit suknju pa onda gacice bijele sa velike guzle.Skinem sebi tole nabrzaka .protrljam je malo izmedu malo se sagnem pa pocnem lizat je po guzovima,pljeskat je rukama,ona povika hajde vise!E onda Ja ubodem svoj osamnaesto centimetarski aaaaaj povikah kako je samo klizavo I …,gurao sam jako polahko zelio sam da sto duze traje…Medutim nisam se mogao dugo zadrzati,do vrhunca sam dosao za samo 10/15 sek,izvadim ga I sperma sjevnu po njoj po zidu ispred nje,po guzovima,noge mi zadrhtase,jedva se odrzah na nogama,naslonu se na nju.ona se to citavo vrijeme nije ni javila,ni glasa pustila,’’jes jaka’’ pomislih ‘’ma najjaca’’.Ona povika jesil,jesam reko I sjedem na krevet sav sjeban!Ona navuce suknju I ode za poslom,ja sam tu lezao jos neko vrijeme,ne moguci da vjerujem sta sam uradio!Obrisem se I krenem misleci da ce sve biti lakse da necu vise puno drkati ali bilo je suprotno…kasnije sam je zelio jos vise!Isad jedva cekam kad ce se ukazati prilika da joj ovaj put svrsim u supak!
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Nokia N95 8gb
Seks u hulahopkama



Колегиница моје маме, Мирјана, била је жена са својих 50 година, које је поносно носила. Била је гинеколог и није имала породицу. Мислим, није била удата. Мене је то увек чудило, јер је била пријатна жена, а изгледала је врло пожељно, тако да ми није било јасно као није пронашла свог животног сапутника…А њен изглед..Па као са насловних страна, али никада просто и пренаглашено. Носила је фирмиране комплете, дискретне сукње, до колена, а на ногама увек неке, што би рекли италијанске ципеле, по последњој моди. Груди таман колике требају да буду, увек уредна фризура и шминка, те јарко црвено налакирани нокти и на рукама и на ногама. Зато и кажем да је изгледала као жена из модних магазина…
Те њене ноге и та обућа су ме увек нарочито привлачиле. Колико сам само пута дркао при помисли на њене складно извајане листове, на њене глежњеве и пете обавијене нежном свилом чарапа, на њене налакиране прсте на ногама, који својом црвеном бојом праве контраст са црним ојачањем свилених чарапа. Ма био ми је довољан и само детаљ на њеној нози, па да свршим у потоцима…
Вратио сам се једном приликом са кошарке и затекао маму и тетка Мирјану у поподневном разговору. Мама је припремала вечеру, а тетка Мирјана је седела са њом у кухињи и испијала кафу. Била је у кућној хаљини која је досезала до пола листова, а на ногама је имала свилене чарапе боје коже и црне нануле, које су још више истицале лепоту њених стопала и ногу. Јавио сам им се и одмах отишао у купатило да се туширам. Кад тамо, а оно нема воде! Излетех бесно из купаонице. Тада сазнадох од комшинице да су неки радови код нас у блоку, те да воде у ствари има, али код нас на 10 спрату је слаб притисак, и она ми предложи да одем код ње у стан, на првом спрату, и да се тамо истуширам, јер код ње у стану воде има. Ја прихватих предлог, јер сам требао да се спремам за излазак у град. Узех пешкир и чисте ствари, а тетка Мирјана ми незаинтересовано даде кључ од стана и настави разговор с мојом мамом.
Чим сам ушао у њен стан, отишао сам у купатило, са намером да пожурим да се истуширам, како бих се што пре спремио за излазак. У купатилу, на корпи за веш, стајале су црне најлонке, које је тетка Мирјана вероватно изула тај дан кад је дошла са посла. Биле су то неке врло квалитетне хулахопке, које на месту гаћица нису имале никакве шавове. Као да су биле изаткане из једног комада. На месту, где дође пичка, назирао се лепљив траг, и мени одмах паде на памет, да тетка Мирјана тај дан није носила гаћице, него је њена пичка испуштала сокове директно на нежну свилу најлонки. Ух како сам се напалио. Брже боље се истуширах, и чим сам завршио са купањем, навукао сам њене чарапе на себе и отишао у дневну собу, легао на тросед и почео да трљам јаја и курац у најлонкама, замишаљајући тетка Мирјану. Мој курац се слободно кретао у најлонкама, јер су оне биле екстра велике (заборавио сам да кажем да је тетка Мирјана надпросечно висока и крупна, али не дебела жена), и није био „сапет“ некаквим шавовима и уметцима, које су имале хулахопке мањих бројева. Паде ми напамет и да претражима мало стан, и у једној фијоци регала, пронађох на десетине чарапа и хулахопки разних боја и текстура, коришћених и опраних, или пак нераспакованих. Бејаху ту разноразне маркиране врсте најлонки. Волфорд, Калзедона, Фалке, али и оне обичне, свакодневне, Јадран, Ползела, Сан Пелегрино…Схватих тада да моја комшиница има фетиш најлона и најлон чарапа, јер без обзира што је самица и што као лекар има солидна примања, дати 3000 динара за хулахопке је, у данашње време луксуз, који себи могу да приуште само истински посвећеници овог фетиша. Док сам тако пребирао левом руком по фијоци, а десном трљао свој курац, зачух ту у близини звук ударца дрво о дрво, односно, тада схватих, да је тетка Мирјана ушла у стан, који нисам закључао и да је у својим нанулама, управо ушетала у собу и стала тик изнад мене.
„Па Рале, шта то радиш?“, упита ме она са одглумљеном љутином у гласу. Ја сам се у први мах згрануо и уплашио, али сам следеће секунде већ схватио да она глуми изненађење и љутњу, те ми је било лакше, па сам јој, чак дрско одговорио:“Ево дркам тетка Мирјана!“ „Па дођи душо, не мораш да дркаш, сад ће теби комшиница да покаже шта зна!“. Полегла ме је по троседу, раширила ноге и ухватила батину у своје прелепе шаке и почела је да меси јаја и пуши курац, и то све преко најлона. Какав је то уживање. Курац вам се слепи за свилу, а топлина уста га још више иритира. Када извуче курац из уста, а он онако, буде сав балав и слепљен од њене топле пљувачке. Није ми требало много да свршим. Увукла га је три-четири пута и моја сперма је штрцнула, али пошто се није могла напред од најлонки, сва се сперма слила низ корен курца и натопила ми је јаја…Онда Тетка Мирјана поцепа гаћице од најлонки и олиза ми јаја и курац, те рече: „Сад ћеш ти мене мало да задовољиш злато! Мало ћеш да ми лижеш стопала и прстиће на ногама, мало пичку, а онда ћеш да јебеш тетка Миру! Јел` да да хоћеш?“ Јој, помислих у себи, не да хоћу, него ћу да те јебем и дан и ноћ, бићу твој понизни слуга и роб, ма оженићу те, ако треба…Тетка Мирјана скиде кућни огртач и остаде само у црном грудњаку и оним хулахопкама боје коже, које сам већ поменуо. И ове најлонке су биле истог типа, као и оне у којима ме је она затекла. Нису имале класичне гаћице нити било какве шавове, тако да ми је њена пичка показала сву лепоту пичке од 50 лета, упаковане у кавалитетну свилу. Као да ми је читала мисли, она рече:“Шта се чудиш душо!? Не носим гаћице. Њих носим само кад облачим чарапе, оне праве, самодржеђе и оне што се везују на халтере. Када носим хулахопке, онда не носим гаћице, јер ме стежу! То ти је као да носиш гаће на гаће. А и ово је нека врста гаћа. Па зар се не зову, чарапе са гаћицама!?“ Ја сам само нешто промумлао и халапљиво кренуо да јој сисам и лижем пичку преко хулахопки. „Полако, душо! Прво стопала и прстићи, па онда листови и бутина, па тек онда пичка…“ Послушао сам је, изуо јој нануле и почео да лижем и сисам прелепе прсте на ногама, док је она једном руком стезала своје груди, док је другом трљала пичку и све већи клиторис. Почела је нешто неразговетно да мумла, а ја сам јој све више и више балавио стопала, листове, бутине, док нисам дошао до њене обријане пичке, коју су уоквиравале огромне усмине…Како сам се само бацио на њу, почео сам ваљда и да је гризем, зубима сам поцепао нежну свилу, а она јечала као да јој је последње. Лизао сам је, гурао јој језик у пичку, трљао сисе, а она се само увијала од сладострасних болова. Свршила је у потоцима…Јеботе, штрцало је из ње, да ли пичји сокови, да ли мокраћа, барица се створила на поду испод нас…“Сада ће мене мој мали комшија да јебе…“, узвикнула је, а ја ко пастув навалих, док ме није благо и прекорно руком зауставила. „Сачекај злато! Тетка Мира има фетиш најлона, и тај фетиш њен иде до краја!“ Устала је, онако расна и висока и из оне фиоке узела паковање доколеница. Запамтио сам да су биле марке Гамбалето. Биле су то црне свилене доколенице, са црвеним шарама, које су при врху, кроз онај ластиш, имале провучен, ајд` да кажем учкур. Поново ме полегла по троседу, и почела, сад она, да сиса моје прсте на ногама и да ми лиже стопала у црним најлонкама. Кад је дошла до курца, узела га је мало у уста, обалаваила га, а онда је на њега навукла оне доколенице скроз до корена курца, испод јаја, а онда је затегла онај учкур, тако да је мој курац био обучен у свилене доколенице, попут неког огромног куртона, који је прекривао и јаја. „Е сад душо, јеби!“, рекла ми је док ме подизала са троседа и ширећи ноге заузимала моје место на кревету. Осећај који сам имао приликом уласка у њу, тако „обучен“, није се могао мерити ни са чим, што сам до тада пробао у сексу са другим девојкама. То трење, тај осећај, та сила акције продирања, и реакције трења о зидове вагине, појачана трењем свиле чарапа, е то сами треба да искусите. То се неда речима описати. Јебао сам је, а она је само говорила нешто неразговетно, испуштала некакве звукове, да би при крају, леву руку подвукла испод своје бутине и ухватила ме за јаја и нежно их трљала, да смо обоје свршили, као да нам је био то последњи секс.
Док смо лежали на кревету, почела је да прича. „Знаш мили, посао гинеколога је леп, као и позив сваког лекара, јер помажеш људима. Али временом, док сам га радила, изгубила сам мало осећај за мушке и све више су ме почеле привлачити жене! Не, нисам лезбејка! Али те прелепе пичке, раширене на гинеколошком столу, само су ме одвукле од мушких, у смислу да се нисам удала. Виђам се повремено са једним господином, али ни он ни ја не желимо брак. Ја сам иначе постала специјалиста гинеколог зато што сам још као студенткиња имала тешку упалу јајника, након које нисам могла да останем у другом стању. Фетиш најлона, хулахопки и чарапа пак, открила сам, када ми је једном приликом на преглед дошла једна госпођа. Док сам је уписивала у протокол, јер сам тај дан радила сама, пошто ми је сестра била болесна, она се скинула и легла на сто и поставила ноге у предвиђено место. Када сам се окренула ка њој, угледала сам прелепо, зрело тело, велике груди сапете у црни чипкани корсет и дивну пичку, уоквирену црним свиленим чарапама са жабицом и ципелама са високом штиклом. Тада, као да ме је струја дрмнула. Све је то оставило на мене веома јак утисак, и ја сам тада са њом имала прво и до сада једино лезбејско искуство, а након тога сам схватила да ми се свиђа да носим квалитетан доњи веш, чарапе, а нарочито хулахопке, јер само када своју мацу трљам преко њих, доживљавам незаборавне оргазме. То се свиђа и мом садашњем партнеру, а видим и теби, мили мој. Приметила сам ја да одавно ти гледаш у мене и моје ноге. Свесна сам свог изгледа. Гледају у мене и други мушкарци, али сам код тебе приметила тај скривени поглед, који се често фиксира на моје ножне прсте, на пете, на стопала… Нисам мислила да до овога дође, на крају, твоја мама и ја смо одличне пријатељице, и ти ми можеш бити син, и тако на тебе и гледам. И када сам ти дала кључ од стана, да дођеш да се истушираш, у првом тренутку, нисам имала никакве намере. Али, када сама се сетила да сам у купатилу, на корпи за веш оставила хулахопке које сам данас носила, пало ми је на памет, да ћеш их обући и мало се поиграти, и брзо сам испила кафу и сјурила се доле до стана. Моје сумње су се обистиниле злато моје. И да знаш, пошто се твоја мама стално жали као су ове чарапе лошег кавлитета, и како јој се стално извлачи жица и пуцају, одмах сам схватила да то ти узимаш мамине хулахопке и дркаш, али пошто мушка нога није тако нежна као женска, често их и поцепаш и тако поцепане оставиш, а онда, твоја мама, када их облачи, кука на лош квалитет. Да се то не би убудуће дешавало, даће теби тетка Мира душо, неколико својих хулахопки, да имаш када ти затребају за дркање и трљање, премда не треба то теби, имаш дивну девојку, а од данас и мене, ако хоћеш, па кад год ти падне напамет секс и овај наш заједничи фетиш, а ти немој облачити хулахопке и дркати, но се спусти до твоје тетка Мире, да уживамо заједно, у нашој малој тајни. Јел` хоћеш?“ Мој одговор је прекинула звоњава телефона. Тетка Мира се јавила и објаснила мојој мами да су јој изгорели осигурачи те да сам морао да променим неколико, и да сада пијемо кафу. Мама ме је пожурила, јер ме је већ девојка звала, зато што касним за излазак.
Тетка Мири нисам одговорио ништа, али се од тада редовно виђамо и заједно уживамо у чарима секса у хулахопкама…
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Nokia N95 8gb
Bivsi Profesor



Filip je bio ocigledno nervozan. Cupkao je nogom sve vreme.
- Pa dobro Fiki, u čemu je problem?
Ja sam mu omiljena tetka, možda zato što sam bila samo pet godina starija od njega, i ponekad dolazi kod mene ako ima neki problem koji ne može da kaže roditeljima.
- Ubiće me matorci. Pašću na Avgust.
To me je iznenadilo. Oduvek je bio ok u školi, na baš medju najboljima, ali nikad nije imao kečeve. Ispričao mi je da ima jedinicu samo iz fizike. Mesec dana pred kraj školske godine a po njegovim rečima profesor neće ni da mu da šansu da popravi ocenu. Filip je bio druga godina srednje, i to u školi koju sam ja završila pre par godina. I sad sam ja trebala da odem da pričam sa tim profesorom.
- Ajde molim te, ti ga poznaješ. Zamoli ga samo da me prozove da odgovaram, ništa drugo.
Obećala sam mu da hoću, iako nisam bila oduševljena.

I dok sam prilazila dobro poznatoj zgradi u kojoj sam četiri godine gubila vreme, razmišljala sam o Nemanji, profesoru fizike. Sećam se da sam je uvek bio strog. I dok sam smišljala šta i kako da mu kažem, ugledala sam ga na parkingu kako otključava auto. Pritrčala sam mu.
- Profesore…
Okrenuo se i odmerio me.
- O Lukićeva (zvao me po prezimenu) došla si da obidješ staru školu?
Izgledao je isto kao i ranije. Visok, prosed, cetrdesetih godina, sa istim naočarima bez rama. Pitala sam ga da li mogu da popričam sa njim par minuta, ali on mi je rekao da je upravo krenuo kući i da dodjem sutra.
- Molim vas profesore, samo pet minuta…
Ponovo me je odmerio, ovog puta lagano.
- Ja sam krenuo, a ako je toliko hitno, možeš da mi ispričaš u kolima.
Seo je u auto i otvorio suvozačeva vrata.
- Ideš?
Šta da se radi, ušla sam u auto. Taman sam krenula da objašnjavam koji je razlog mog dolaska, kad me je on prekinuo i rekao da zna i da sam se uzalud trudila, mali pada na popravni svakako.
- Pa valjda ima pravo bar da odgovara? Zar ne mogu nikako da vas ubedim?
Posle nekoliko minuta vožnje stigni smo do njegove kuće.
- Možeš da probaš da me ubediš… ako hoćeš da popiješ piće sa starim nastavnikom.

Sipao nam je crno vino. Sedela sam na dvosedu a on preko puta na fotelji i pretvarao se da sluša ono što sam govorila. Već posle prve čaše vino me je malo uhvatilo. Pomislila sam kako nije baš pametno da me vidi pijanu pa sam ustala i rekla da bi trebalo da krenem.
On je i dalje sedeo. Ponovo mi je napunio čašu.
- Ali još me nisi ubedila… sedi, popij vino..
Ponovo sam sela, osećajući se krajnje glupavo. Pila sam ono vino da ne bih morala da pricam jer nisam znala sta da kazem. Video je moju zbunjenost. Premestio se na dvosed tik pored mene. Sklonio mi je kosu i poceo da me ljubi po vratu.
- Profesore… nemojte..
On nije stao. Osecala sam njegov vreo dah na svom vratu. Rukom mi je dodirivao grudi i osetila sam kako mi se bradavice krute pod njegovim dodirom. Zavukao mi je ruku pod majcu.
- Dobre devojke nose brus, Lukiceva…
Krenuo je da mi stiska grudi ne bas nezno.
- Znao sam da ti nisi dobra..
Uhvatio me je za ruku i stavio je na izbocinu na svojim pantalonama. Osetila sam tvrdo pod svojim prstima. Ucinilo mi se da je prilicno veliki. Dodirivala sam ga preko pantalona a onda je profesor ustao. Stao je ispred mene, otkopcao je slic i izvadio ga. Uh, bas je bio veliki i dosta debeo. I ispred mog lica. Dodirivao mi je usne.
- Pusi Lukiceva
I ja sam otvorila usta i krenula da pusim profesorov nabrekli kurac. Lizala sam mu glavic, celog ga oblizala jezikom .. sisala ga.. stavljala ga u usta koliko god sam mogla.. pokusavala da ga gutam celog… lizala sam mu jaja trpajuci u usta jedno pa drugo… On je uzdisao.
- Oh…kako dobro pusis.. znao sam… znao sam da si droljica…
Uhvatio mi je glavu i krenuo da mi ga nabija u usta. Navlacio mi je glavu celom duzinom svoje kurcine. Bukvalno me jebao u usta. Bio je suvise veliki i nisam mogla da izdrzim dugo. Jedva sam uspela da ga odgurnem da dodjem do daha.
On se u medjuvremenu potpuno skinuo i onda me je blago gurnuo nazad na dvosed, podigao mi suknjicu i skinuo mi gacice. Dodirivao mi je macu koja je vec bila vlazna. Igrao se vesto sa mojim klitorisom tako da sam zastenjala od zadovoljstva. Oh, bila sam jako napaljena i zelela sam da osetim njegov veliki kurac u sebi.
- Profesore… molim vas..
Okrenuo me je i namestio preko ivcice kreveta. On je bio iza mene. Prislonio je kurac na moju macu.
- Reci Lukiceva
- Jebite me profesore..
I oh, osetila sam kako ulazi u mene.. Nabijao mi ga je lagano u pocetku, gurajuci i vadeci ga skoro celog. Mmm, bilo je tako dobro osetiti ga duboko u sebi… Stenjala sam i sama se naticala na njegovu batinu, zeleci ga sto dublje… On je postepeno pojacavao tempo, jebao me je sve zesce, nabijao mi ga snazno.. U jednom trenutku sam osetila udarac po guzi. Pljas! Samo sam malo glasnije zastenjala. Onda jos jedan.
- Prava si… mala kurvica..
Rasturao me je kurcinom i povremeno bi me sljapio po dupetu. Ubrzo sam svrsavala kao nikada do tad.. Bilo je tako jebano dobro…
Izvadio ga je i mislila sam da ce i on svrsiti, ali umesto toga on ga je prislonio na moju drugu rupicu.
- Ne.. molim vas…
Ali kasno, njegov kurac je vec prodirao u moju guzu. Bolelo je, ali iako sam ga molila da stane, nije se obazirao. Nastavio je da mi uteruje to cudoviste sve dublje a ja sam mogla samo da jecim. Uhvatio me je za bokove i nabijao mi ga nimalo nezno. Cvilela sam
- Profesore.. molim vas
Ali sam samo dobila jos jedan udarac po dupetu. Nastavo je da mi razvaljuje guzu, jebao me je kao malopre u picu, i jos grublje cinilo mi se… Uterivo mi ga je celog, snazno, duboko… Stenjala sam i jecala.. Potrajalo je, totalno me je rasturio..
Uvatio me je za kosu i cimnuo
- Napunicu te droljice
I jos par snaznih nabijanja i svrsio je puneci me spermom..

Kad sam se malo sredila rekao mi je da sad mogu da idem i da ce videti sta moze da ucini za malog. Krenula sam.
- I da, Lukiceva, ostavi broj telefona.

Posle par dana Filip me je pozvao. Rekao mi je da ga je profesor danas prozvao i da je odgovarao.
- Samo, rekao je da ce morati jos malo da me propita sledeci put.
Kad sam spustila slusalicu, telefon je ponovo zazvonio. Bio je to profesor Nemanja…
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Nokia N95 8gb
U liftu



Zivim u beogradskom predgradju..Sa devojkom sam u vezi skoro 3 godine,tako da smo u sexu probali sve i svasta. Medjutim, vremenom je to sve pocelo da nam dosadjuje,barem meni,tako da smo resili bili da unesemo malo inovacija. Setali smo jedno vece izmedju zgrada i seli na jednu klupu u parkicu. Uobicajene price,ljubljenje,a onda ona podje rukom prema mom slicu. Naravno,digao mi se u trenutku,pogledao sam da nema nekoga u blizini i izvukao ga napolje. Uhvatila je kitu u ruku i lagano pocela da drka,gledajuci okolo. Put je bio cist i sagla je glavu. Pusila je jedno 2-3min,a onda sam je prekinuo,na brzinu se obukao,uhvatio za ruku i krenuo. Znala je sta zelim.
Dosli smo na jedno mesto izmedju zgrade i obliznjih zbunova,koji nisu bas mali tako da su pravili odlicno skroviste. Jedini problem je bio u prozorima na visim spratovima koji su ciljali pravo u nas,ali kako su svetla bila pogasena,nismo se mnogo uplasili..
Skinuo sam joj pantalone do kolena,ona se naslonila na zid. Pomakao sam gacice u stranu i nezno je poljubio po usminama. Zatvorila je oci i rukom mi gurala glavu ka njoj. Prstima sam razmakao usmine i jezikom poceo da je obradjujem. Sisao sam klitoris dok se ona hvatala za grudi i tiho jecala. Gurao sam jezik u rupicu i kupio sokove koji su odavno potekli. To je sve trajalo jedno 7-8min,kada me ona naglo prekinu i kaze:”Ajmo u zgradu”…
S obzirom,da nam nije bilo prvi put,usli smo unutra,medjutim postojala je mogucnost da neko naidje i upali svetlo. Tu je bio lift. Ulazimo i pritiskam broj 4. Kad smo prosli treci sprat odmah sam pritisnuo STOP,tako da smo se nasli tacno izmedju jer tad nije postojala mogucnost da neko sa stepenista vidi kroz staklo sta radimo.
Skinuo sam joj pantalone opet do kolena zajedno sa gacicama. One poce da mi pusi opet i istovremeno mi navlazi kitu. Okrenula mi ledja,malo se povila i prislonim joj glavic na rupicu. Gurnuo sam do pola,na sta ona zastenja. Lagani ritam i vec je sve bilo kako treba. Toliko je bila napaljena,valjda od situacije i ambijenta,sta li..hehe
Podigao sam joj guzove tako da sam nekako mogao da vidim sta radim. Pica joj je bila bukvalno vrela,rasirena toliko da sam imao osecaj da sam promasio,da sam gurnuo izmedju nogu. Sokovi su toliko bili potekli da mi je cela kita bila bela.
U tom trenutku,neko je pozvao lift. Ona prekinu i zapita sta cemo sad. Kazem ja da se opusti,otici ce taj,mislice da je lift pokvaren,sto se i desilo na kraju.
Nastavili smo. Poza je bila takva da sam u nju ulazio bukvalno do korena kite,osecao sam kako je udaram u matericu sto me dodatno napalilo. Posle nekog vremena,osetim da cu da svrsim. Ona mi kaze:”Hocu u usta,hocu da budem tvoja drolja,jebi me!!”
To je bilo dovoljno,poludeo sam. Izvukao sam ga napolje,ona klece dole i dok sam ga drkao primace usta glavicu. Cim je krenuo prvi mlaz,ona ga obuhvati usnama i pocne brzim tempom da pusi. Sve je progutala,a onda je smanjila tempo jer zna da je tada glavic osetljiv i da boli. Sve je olizala. Pozalila se da je gorko. Naravno da jeste,htela je to. Znam da je to pali.
Obrisali smo se i izasli napolje iz lifta u kome je bilo 50 stepeni. Napolju je bas bilo prohladno,a mi znojavi…
Uskoro nove avanture..Smiley
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Nokia N95 8gb
SKI-INSTRUKTOR 2



Morao sam da promenim nik jer sam zaboravio pasword ali sam isti onaj Ski-instruktor!!! Smiley )) PANTER!!!

Posto sam prijatno iznenadjen, i uvideo da se vecini moja istinita prica svidela, sudeci po proseku ocene,
dali ste mi volju da napisem jos jedan dogadjaj koji mi se desio,,,,

To je bilo prvu godinu kada sam poceo da radim,,, Lepa planina, nema mnogo posla, extra drustvo,
sto se zaradi obicno se i potrosi isto vece ali i ne zalim, jedan je zivot…
To vece je bila neka kao zurkica u jednom restoranu, svirka uzivo.. svratio sam sa drustvom,
seli za stol, narucili pice i zezali se,, seo sam tako da preko puta mene licem u lice sedela je jedna lepa, zgodna crna devojka u zimskom dzemperu, farmericama, na prvi pogled se videlo da je jako lepa i zgodna devojka
koja se stalno smejala dok je neki lik smisljao sta bilo samo da je nasmeje, stalno nazdravljao nebi li je sto pre napio i naravno pokusao tu noc i da je potuca,,,
Mi smo ovamo pricali, popili, atmosfera se dizala, sto od pica, sto od svirke uzivo, malo po malo., svi su bili na nogama, igrali, zezali se,, medju njima i ja, obicno vec pjanska… grljenje sa drugarima, pevanje,, dok malo po malo nisam osetio da neko pocinje bas intenzivno da trlja svoje dupe o moje,, onako kroz igru, okrenuh se lagano kao da trazim nekog i videh da bas ta slatka crnka plese pored mene,, okrenula se, kratko me pogledala i nasmesila i nastavila da igra,,,i sto sam i ja uradio, drugar je snimio situaciju i lagano na uho rekao: opa brate, mala se priblizava, bice karanje a,,,,i glasno se nasmejao!!!
Ispratio sam salu i ponovo nazdravili,,

Proslo je neko vreme i sad je vec bilo naslanjanje na ledja, prihvatio sam igru,, okrenuo i poceo samo sa njom da djuskam, nisam neki plesac ali kad zelim da dodjem medju zenske noge dubicu i na glavi ako treba,,,
Odvojeni ples je postajao sve blizi i blizi, nismo obracali paznju, na ostale, cak ni na muziku, dali bi trebalo brze ili sporije da se igra,mi smo imali u nama laganu muziku koja je trazlila sto blizi kontakt,,
Mladen,, rekao sam pored uha, pogledala me i rekla Jelena,, drago mi je,,
molim,,, izvini nisam cuo, prisla je pored samog uha i ponovila JELENA!!!
Izvini ali od muzike slabo cujem, idemo napolje, da se bolje upoznamo,,, pogledala me i rekla,, jaooo sto si opasan,, nasmejala se i krenula prema
svom stolu , uzela jaknu i izasli smo,, stara skola pomislih u sebi, glup nacin da je izvedem napolje i da budemo sami, ali svaki put upali majku mu,,,
E sad smisli nesto brzo dok mi nije postalo hladno, rekla je i nasmesila se,,,
..paa, unutra je mnogo vruce, napolju jeste hladno,, ali kod mene u sobi ce da bude taman, ma savrseno,, rekao sam i tiho se nasmejao,
nestrpljivo ocekujuci odgovor…
Pogledala me,, zadrzala pogled u mojim ocima par trenutaka i rekla: Pa mogli smo…
Uhh,, to mi radi….. pomislih u sebi, zagrlio sam je i krenuli smo ka hotelu kroz sneznu nocnu idilu, bilo je hladno,
ulicne su svetlele i po snegu se cinilo kao da su prosuti sitni biseri koji su se sijali isto tako kao i zvezde na nebu,,
stvarno je bilo prelepo,,
setali smo i onako caskali,, odakle si, gde se, koliko si ovde, i sl.
Pitao sam je : A jeli ko ti je onaj lik sto te celo vece nasmejavao?
Ma pusti ga, dosao je sa nama, glumi nekog mangupa i misli da ce olako da dobije, razmazeni tatin sin, ne volim takve..

Napokon smo dosli do hotela, Cika Velja koji je radio kao obezbedjenje a ja sam ga tako zvao od milja, je otvorio vrata, pogledao me i onako glavom levo desno mi se blago nasmejao,,
Pozurivao sam je do treceg sprata samo da stignemo sto pre,,, uleteli u sobu i jakne su vec bile na podu, jos u hodniku,,
pozelo je snazno ljubljenje, kao da je takmicenje,, skidanje jos dok smo stajali,,, kada vec nije bilo ni krpice na gornjem delu tela,
lagano sam je gurnuo dok nije zapela za krevet i uz blagi vrisak pala na njega, nasmejali smo se, prisao sam i poceo da otkopcavam
pantalone sa nje i skidam zajedno sa gacicama,,
Sebe sam na brzaka oslobodio i stajao ispred nje potpuno go..
Pogledala me i rekla, hajde sta cekas, dolazi!!! Ostao sam jos koji trenutak, i onda lagano dodirnuo njena koljena,
ispratio poljubcem, jednim,, drugim,, ka gore,, dok se poljubci nisu zaustavili na usminama, tu sam se zadrzao i nastavio da ljubim i lizem,
bila je cista, sto obozavam kod devojke i tada bi mogao da lizem satima,,,
Topila se i uvijala, lagano stenjajuci i drzeci se za grudi i igrajuci sa bradavicama,,
Pica je potpuno ovlazila, rasirila se,, bila spremna za zestoko tucanje,,,
Podigao sam se, uzeo je za noge, stavio na ramena,, prislonio glavic na pickicu i lagano usao u nju,,, kako je lepo,, kako je samo prelepo,,
sto ti je picka…. ma sve bih uradio!!!! Poceo sam da tucam,,, noge su se sve vise tresle iznad mojih ramena,,
stenjala je i vidno uzivala drzeci se o moje ruke i povremeno snazno me prstima stezala…
Sad je vec pocelo zestoko tucanje,,, snazno,, do jaja,,,, bez milostii,,
stenjanje,,glasni uzdasi,,tucaj… jebi me!!! uhh… samo nastavii..
Krevet je bio malo odmaknuti od zida ali je pri svakom mom naletu, gornji deo poceo sve jace da udara o zid,,,
i tako neprestano duze i od pola sata dok moju buku nije nadjacalo lupanje na vratima,,,
ALOO BREEE!!!!
PA DOSTA VISEEE!!! MARS IZ HOTELA PA SE JEBITE NA NEKOM DRUGOM MESTU,, NE MOGU DA SPAVAM NI JA, NI ZENA, NI DECA!!!!! SRAM VAS BILO!!!

Ucutali smo se, i samo gledali direktno u oci,, tako par trenutaka i onda tiho nasmejali,,
Sta cemo sad, rekla je?
Sad ces da vidis, ustaj,, nece meni niko jebacinu da pokvari, sto je bas tu sobu morao da uzme, ko ga jebe govorio sam glasnije!
Uzeo sam dusek, bacio ga na pod, nasmejala se i vec krenula, kleknula je, uzela ga u usta i 3-4 minuta dobro olizala i spremila za akciju
zatim se okrenukla i naslonila na ruke i izbacila guzu, sad sve ispocetka rekoh,,, kleknem stavim ga i pocnem da jebem,,,da jebem,,DA JEBEM…
uzela je jasuk i zabila glavu u njega da bi prikrila jecanje,,,jedino se glasnije culo lupanje kada se spoje dva tela,,,
trajalo je mnogo duze, znoj me je oblio po citavom telu, sa cela su padale, kapljice znoja na njeno prelepo dupe,,,
Priblizavao se kraj,, izvadih, a ona se naglo okrenula, uzela ga i strpala u usta i pocela da sisa,, punio sam, zalivajuci krajnike i grlo,,,
Kako je prijalooo,,uhh,, kad ga je potpuno olizala i ocistila kao da je nov, neodpakovan,, legli smo da odmorimo neko vreme i samo se gledali,,
nismo nista pricali,,,kasnije smo ustali, istusirali se, spremeili krevet i zaspali,,

Tog jutra sam morao kod upravnika hotela na razgovor,,
Dosao sam u kancelariju, rekao je zatvori vrata,, kada sam zatvorio, pogledao sam ga i on se poceo smejati,, e nek\’ si ko ga jebe!! Vec dva puta dolazi i sere, te za grijanje, pa za peskire,,,ko ga jebe, nek\’ mu nisi dao da spava, sve mi je ispricao,,
sad cu ja tebe kao da kaznim i tako to, preci ces u
drugu sobu, vec je spremna samo prebaci svoje stvari i nastavi, glasno se smejuci!!!!!

To je jedna od mnogih mojih istinitih prica koje su se desile, ako budete zainteresovani za jos, mozda i napisem kada budem imao vremena,, pozdrav za sve!!!
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 78
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6,
mob
Nokia E52
Ljeto bijaše a ja sjedim na plastu
i osjecam da mi sise rastu.
Trljam ruke ispod donje trbe
na brežuljku dlacice me svrbe.
Ležim tako,sunce me grije
Medju nogama vatra bije.
Kad ću se pojebati mlada
Sve bi dala kad bi mogla sada.
Od tada prodje jedno mjesec dana
Posla mene u velegrad nana.
Upisana škola bijaše neka
Stanovah kod nekog covjeka.
Jedno vece on isprati ženu
Radila je baš trecu smjenu.
Ležim ja i razmišljam mlada
Rado bi se pojebala sada.
Ležim mirno ima pola sata
Kad uđe on na moja vrata.
Pali svjetlo i pridje mi bliže
Pa sa mene pokrivac diže.
Sjede kraj mene,drži me za ruke:
«budi mirno i bez puno buke»
Raskopča mi bluzu i rasplete kosu
Pa me onda poljubcima osu.
Razveže se moja kosa gusta
A on mi nabije svoj jezik u usta.
Kaže: «neboj se,nisam ja sida»
Pa mi pocne gacice da skida.
Šakom svojom po dlanovima trlja
I u picku on penisom srlja.
Pa ustane i stane kraj zida
i počne svoju odjecu da skida.
Na trbuhu mu dlake ko u vuka
a kurac mu debeo ko ruka.
Što da radim,počinjem da se bojim
i od straha počnem da se znojim.
Tada on priđe i noge mi diže
I primakne kurac pici on bliže.
Gurnu malo-zaboli me jako
Vidim ja da nece ici lako.
Gurnu ga on više-bolove mi stvara
Nevina sam,a velika kara.
Uhvati me on za ramena
Pa zabije kurac tvrd kao stjena.
Znoj me probi,i suze mi teku
Pripala sam iskusnom čovjeku...
On me ljubi,sisa bradavice
Na ramena diže mi nogice.
Kako jebe-utobu mi para
U mom tjelu lude strasti stvara.
No bol svoj ja zaboravila
Rukama sam njega zagrlila.
Osjetih njegov cvrsti stisak
Svršila sam uz veliki vrisak.
Kurcom radi a mudima lupa
Moje tjelo u znoju se kupa.
Tada stade da malo odmori
Pa ovako meni progovori:
«Jel' ti ljepo,curice sa sela?»
Kimnuh glavom sva vesela.
«Vidim,srećo,nemaš više suza
ajde sad okreni se zguza »
Okrenuh se,savih se u struku
On mi zabi kurčinu ko ruku.
Ugura mi ga skroz do duda
Ja osjetih nova slatka cuda.
Savio me, za sise me drži
Moje srce ko sunce se prži.
Jebe on tako, i sve brže tuca
Odjednom naglo nešto iz glavića puca.
Sperma curi svuda po meni
A on moli da ga ne kažem ženi.
Pa umoran svali se kraj mene:
«za duplo si slađa od moje žene»
Jednom rukom miluje me po pici
A drugom trlja po guzici.
I ja onako-praveći se luda
Uhvatim ga za muda.
Milujem mu kurac i jaja
Oči su mi pune blistavog sjaja.
Čeznula sam godinama mlada
Na kraju se dobro izjebala sada.
Nisam znala radosti života
Mislila sam-to je sramota.
A sad vidim da sramota nije
Jebite se svi što možete prije.
Ja sam noćas osjetila čari
I vidjela da su to divne stvari.
Prema njemu sada se okrenuh
Sa pogledom se njegovim sretah.
Njego me oči sada mole
I ja krenuh glavom prema dole.
Kurac mu bješe poplavio
I prema dole se savio.
Jednom rukom kožicu mu dižem
A jezikom glavić ližem.
Ližem tako oko glavića
Ajoj ljudi,kakvog li mišića.
Opet kurac mu postane bjeli
I u usta stane skoro cjeli...
Kurac mu bješe poplavio
I prema dole se savio.
Jednom rukom kožicu mu dižem
A jezikom glavić ližem.
Ližem tako oko glavića
Ajoj ljudi,kakvog li mišića.
Opet kurac mu postane bjeli
I u usta stane skoro cjeli.
Ima pogled ko u risa
Nisam znala da se kurac sisa.
Sisam karu,mazim muda jaka
Žvačem kurac kao da je žvaka.
Rukama me on za glavu poteže
Vidim kako-nešto se napreže.
Mrda tjelom,neke krike pušta
Nečim toplim napuni mi usta.
Sve progutah jer nemadoh kuda
Polizah sve čak i sa zuba.
Dignu se ja i odoh usta prati
Zar je ovo moglo u moja usta stati?
Zagrli me i poljubi kratko
«jel da je bilo slatko?»
Ode on a ja razmišljam sama
Sve ovo savjetujem i vama.
Jebite se-to nije sramota
Bez jebanja nema ni života!
Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 78
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6,
mob
Nokia E52
Kaća i njena mama

Kaća je bila moja devojka.Imala je 20 godina,crnu dugu kosu,sise,dobru četvorku,fantastično dupe i neverovatne noge.U krevetu je bila prava vatra.Često sam se pitao na koga je takva jebulja.A,onda sam upoznao njenu mamu i sve mi je bilo jasno.Kaća je bila njen pravi klon!Potpuno iste,s tim što je Vesna(tako joj se zvala mama),imala veće sise i za nijansu veću guzu.Tada,kada sam je upoznao,čuo sam njihovu priču:
Doselile su se skoro u naš grad,nakon Vesninog razvoda sa mužem.Udala se mlada i već sa 19 godina rodila Kaću.Nije bila srećna u braku,pa se razvela i došla u naš grad.Dodala je da joj je dosta muškaraca za neko vreme,iako već ima udvarače.Ja sam bio opčinjen njom,i u toku priče sam samo klimao glavom.Tako sam je poželeo!
Od tada sam često boravio kod njih,a Vesna je odobravala našu vezu.Ja sam se trudio u svemu da im pomognem,s obzirom da im je u stanu bila potrebna muška ruka.Ne stidim se da kažem da sam se i malo ulizivao Vesni,a sve da bih došao do nje.Često se dešavalo i da prespavam u Kaćinoj sobi,pa da tek ujutru odem kući.Tokom tih noći sam uživao u Kaćinim čarima,zamišljajući Vesnu.Kaći ništa nije bilo strano u krevetu i ja sam uživao,ali sam se uvek pitao kako bi bilo da to radim sa Vesnom.
Bilo je zimsko veče.Auto nije hteo da mi upali,pa mi Vesna reče da ostanem da prespavam.Ostao sam,ali sam malo spavao, s obzirom da je Kaća te noći bila malo zahtevnija.Ipak,svanulo je jutro i ja sam ustao.Krenuo sam u kupatilo,otvorio vrata i onda je usledilo najdužih deset sekundi u mom životu.Vesna je izašla iz tuš kabine i brisala kosu,dok joj je čitavo telo bilo nago i mokro.Video sam kapi koje se slivaju niz njene predivne grudi,zatim kapi koje se sa stomaka slivaju prema izdepiliranom međunožju...Jednom rečju video sam SVE!!!Uspeo sam da izustim:
-Izvini!
Odjurio sam u Kaćinu sobu dok mi se kurac dizao.Brzo sam se obukao i otišao kući.Kasnije,sam Kaći objasnio da sam morao da odem zbog nekih obaveza.Sledećih dana sam dolazio kod Kaće samo kada Vesna nije bila tu.To je potrajalo neko vreme,sve dok mi Kaća nije rekla:
-Dođi večeras na tortu i piće,kevi je rođendan.
Čekao sam veče kao na trnju.S jedne strane,onaj prizor je izazivao u meni ogromno uzbuđenje,a s druge strane,bilo mi je neprijatno da se sretnem sa Vesnom.Ipak,stiglo je veče.Došao sam kod Kaće.Vesna mi je otvorila vrata.Gledali smo se neko vreme,dok ona ne reče:
-Hajde,uđi!
Čestitao sam joj rođendan,poljubio je u obraz,dok se oko nje širio miris njenog parfema.Nosila je mini suknjicu do pola butina,a gore usku bluzu koja je jedva obuzdavala njene sisetine.Bilo je tu nekih njenih koleginica sa posla(moram da napomenem,dobrih pičketina),zatim jedna komšinica,Kaća,ja i njene dve drugarice.Atmosfera je bila opuštena,pilo se,pa čak i zapevalo.Nekoliko puta su sa moj i Vesnin pogled susreli.Nekako mi se činilo da me gleda pohotno i željno,ali sam se brzo vraćao u realnost:
-Šta je meni?!Gde će ona mene da pogleda?
To sam mislio u sebi,ali bi mi onda sinulo:
-Pa,dobro,lepo sam građen,lep sam,visok,crn...Možda,tu i bude nešto!
Kako se više pilo,sve sam je slobodnije gledao.Hmmmmm...kako sam je želeo!Vreme je odmicalo,pa su igosti počeli da odlaze.U sobi smo ostali samo ja,Kaća i Vesna.Tada mi ona reče:
-Lezite vi,a ja ću ovo da pospremim.
Kaća i ja smo legli.Nadao sam se da ću barem nju da pojebem,kad već ne mogu Vesnu.Međutim,ona je pod dejstvom alkohola brzo zaspala.Ja sam ležao neko vreme,pa pošto nisam mogao da zaspem,ustao sam.U nstanu je bilo toplo,pa sam izašao u dnevnu sobu u majici i boksericama.Upalio sam lampu i stao pored prozora.Gledao sam kako napolju veje sneg, i ponovo maštao o Vesni.Kurac mi se digao,pa sam već razmišljao da odem do kupatila da ga izdrkam.Tada me iz tog sanjarenja prenu Vesnin glas:
-Ni ti ne možeš da spavaš?
-Da-odgovorih ja,a mislio sam samo da mi ne vidi nabreklu batinu u boksericama.
-Idem da nam donesem neko piće-reče ona,a ja sam iskoristio priliku da sednem.
Ona donese po jedan viski,pa malo stegnuto počesmo razgovor:
-Slušaj,Vesna,što se onog dana tiče...
-U redu je-prekide me ona-Znam da nije bilo namerno!Ja sam žena od skoro četrdeset godina,pa nisi mogao bogzna šta ni da vidiš!
-Pa,nije baš tako!-izlete meni.Tek tada sam video da je ona u spavaćici do kolena.Bradavice su joj se ukrutile,pretile su da pocepaju tkaninu spavaćice!Ćutali smo neko vreme pod utiskom mojih reči.Čekao sam njenu reakciju,koja je ubrzo usledila:
-Stvarno tako misliš?-upitala je.Nisam stigao da odgovorim,a ona je nastavila:
-Znači,momak tvojih godina(imao sam tada 24)može da se zagleda u ženu poput mene?
-Može,a može i više od toga!-ponovo mi izlete.Pomislio sam da ću dobiti šamar,da sam sve uprskao,ali...Umesto toga,ona mi priđe i reče:
-To mi mnogo znači,Milane!Imala sam loše iskustvo u braku,pa i sa drugim muškarcima!
Ja sam je gledao začuđeno,a ona produži:
-Da,da i ja sam bila neverna u braku,ali su to bile samo neke avanturice sa nekim bezveznim muškarcima.Nikada nisam imala mladog,čvrstog...!
Bila mi je sve bliža,osećao sam njen dah i njen prokleti parfem!Bio sam kao opčinjen,nisam mogao da mrdnem.Ona me nežno pojlubi u obraz,dok se meni kurac ponovo uspravljao u gaćama.Nastavila je da me ljubi sve bliže ustima.Kada su nam se usne srele usledio je strastan poljubac,koji me je malo oslobodio.
-A,Kaća?-upitah je ja.
-Sada smo bitni samo nas dvoje!-odgovori mi ona.Ja sam i dalje sedeo,a Vesna mi skide majicu i poče da me ljubi po grudima.Bio sam na sedmom nebu,moj san se ostvarivao.Klizila je preko mojih grudi sve do mojih bokserica.
-Lepo si građen,Milane!-reče maznim i umilnim glasom.
Povukla je moje bokserice nadole,a moje nabreklo koplje ju je,bukvalno udarilo u usta.Prosečne je dužine(16-17 cm),ali je znatno deblji od proseka.
-Uh,ala je debeo!-prošaputa Vesna.
Olizala ga je od jaja do glavića,a onda mi je povukla kožicu par puta,i polako ga uzela ustima.Tako je lepo pušila!Ubrzavala je ritam,koji je od laganog prerastao u halapljiv.Čitav joj je bio u ustima,a često je i jaja lizala i sisala.Kurac mi je bio pred eksplozijom,ali Vesna nije stajala ni za sekundu.Pušila je i pušila,a ja sam se bližio vrhuncu.
-Svršiću,svršiću!-opomenuo sam je,ali je ona samo ubrzala.Nije porošlo mnogo i ja sam joj napunio usta belom,vrelom i lepljivom tekućinom.Vesna je posisala svu spermu,do poslednje kapi.
-Sada ću ja tebe obraditi!-rekao sam joj i bacio je na krevet.Zavalio sam joj poljubac,potpuno oslobođen straha.Skinuo sam joj spavaćicu i navalio na njene sisetine.Čista petica!Najpre sam ih mesio,pa lizao,grickao...Imala je okrugle sise sa nešto većim bradavicama,koje su me tada dovele do ludila.Kurac mi se ponovo počeo dizati,ali još nije bilo vreme za jebačinu!Spustio sam se preko njenog stomaka do ribice.Čini mi se da sam i na njoj osetio njen parfem!Lizao sam joj ribicu,dok sam rukama i dalje mesio njene sisetine.Polizao sam njen nabubreli klitoris,što joj je prijalo,jer je ubrzo počela da svoje zadovoljstvo izražava sve jačim i glasnijim uzdasima.Pica joj je već dobrano bila vlažna, i potpuno otvorena.Zario sam svoj jezik u njenu rupicu.Vesna me uhvatila za glavu i bukvalno nabijala u svoje međunožje.Jebao sam je jezikom,dok sam se istovremeno sladio njenim sokovima.Nije joj trebalo još mnogo.Obilato je svršila.Mlaz je izleteo iz njene mačkice,što po mojim ustima,po mom licu i oko nas.
-Daj mi ga!Daj mi tvoju debelu kurčinu!-zavapila je.Ali,ja sam se želeo malo poigrati.Kurac mi je bio spreman,ali nisam želeo još da joj ga dam.Raširio sam njene noge i došao kurcem do ulaza u njenu pičkicu.Dražio sam joj ribicu,mazio joj klitoris,pa spuštao kurac do ulaza u njen čmarić.
-Jao,daj mi ga više!!!Pojebi me!!!
Ubrzo sam joj udovoljio.Iznenada sam joj ga nabio snažno,celog do jaja!Iako je bila vlažna,osetila je bol,jauknula je,ali joj je prijalo:
-Tooooo!-prošaputala je-Jebi me!!!
Nabijao sam joj ga sve jače i brže.Onda sam je podigao i navalio uz zid.Obgrlila me je rukama i nogama i počela da se nabija na moju kitu.Ljubili smo se,dok je moj kurac parao njenu utrobu.Zatim sam je spustio na pod,raširio noge i nabio joj ga ponovo do jaja.Vesna je ponovo svršavala,ali nije prestajala da ponavlja:
-Jebi me,Jebi me!!!
Bližio sam se i ja svršetku,ali nisam želeo još da je napunim.Okrenuo sam je,postavio četvoronoške i počeo da je guzim.Jebao sam je svom snagom,jaja su mi udarala u njen klitoris,a Vesna je ponovo svršavala.Uskoro sam joj se pridružio.Pokuljala je sperma iz moje kurčine pravo u nju.Punio sam je nemilosrdno dok je Vesna govorila:
-To,to sam htela!
Legli smo na pod jedno pored drugog,umorni,oznojeni i zadihani.Osećao sam takvo zadovoljstvo,da ga ne mogu rečima opisati.Onda sam se setio Kaće,ustao i otišao u sobu.Spavala je u istom položaju u kome je bila kada sam napustio sobu.Vratio sam se kod Vesne,koja je obukla spavaćicu i krenula u sobu.
-Milane,hvala ti za ovo!
-Ništa,Vesnice,i drugi put!
Otišao sam do kupatila da se malo sredim,pa se vratio kod Kaće u krevet.Nisam i dalje mogao da spavam,kita mi se opet digla,pa sam odlučio da odem kod Vesne u sobu.Pozvao sam je,ali je spavala.Ušao sam u njen krevet,tik iza nje.Svukao sam bokserice i zadigao njenu spavaćicu.Malo sam podigao njenu nogu i stavio svoj kurac između.Dodirivao sam njenu ribicu vrhom svog glavića.Počeo sam da je jebem između nogu.I dalje sam dodirivao njenu ribicu,pa je počela da širi noge.Probudila se i tiho mi rekla:
-Daj mi ga opet!
Podigao sam joj nogu i ugurao ga u njenu vlažulju.Išlo je vrlo glatko i osećao sam da mi za svršetak neće trebati puno.Nije se čulo ništa,osim Vesninog tihog uzdisanja i blage škripe kreveta.Ubrzavao sam lagano i bližio se kraju.Vesna je ispružila svoju ruku unazad i stisla me za dupe.Osetio sam da joj se ribica grči i da svršava.U tom trenutku sam svršio i ja.Ponovo sam napunio Vesninu pičkicu.Zatim sam je nežno poljubio i otišao kod Kaće u krevet.Taman je počeo da me hvata san,kada se ona probudila:
-Srce,tako bi mi prijalo da me malo pojebeš!
Legla je preko mene,trljala svoju ribicu o moj umorni kurac,koji se jedva opet digao.Pomerio sam joj tangice u stranu,izvukao svoju kitu i počeo da je jebem.Malo sam je ja jebao,a malo više se ona nabijala.Skinula je majicu i brus,a ja sam dohvatio njene sise.Ona se nabijala sve žešće i počela da svršava(nije nikada bila ovako brza),a i ja sam uskoro svršio.Nakon mamine pice,napunio sam i ćerkinu.Uh,kako je bilo dobro!Najzad sam mogao onako umoran,ali slatko umoran,da zaspem!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Nokia N95 8gb
ja i keva



ja se palim i na klinke i na matorke, ali nikad nisam razmisljao o tucanju sopstvene keve,

moji su starci razvedeni od 1999 god , cale je naso mladju picku i sad je sa njom….

ja i keva smo ostali sami da se brinemo o sebi, cale nam je ostavio stan i tako je pocelo. keva je bila depresivna prve dve godine kako i sta, ja neradim njoj slaba plata i tako, onda je pocelo, keva je pocela da izlazi sa nekim svojim matorkama drugaricama s posla ali sam primetio kad god dodje kuci kao da je razocarana, kad je pitam sta je bilo ona se iskuka kako ove njene sa nekim cicama idu, a njoj se to gadi mislim djedovi sa stomacima neke guzonje i kakvih jos ima… onda mi je bilo zao sto joj se to desava jer ipak mi je majka i puno je volim, pa sam poceo da joj posvecujem vise paznje nego obicno, kad dodje s posla izmasiram joj stopala ili ledja, operem sudje posle rucka i tako te neke sitnice.

keva je postala opustena skroz kraj mene,prestala je da izlazi. pocela je da se oskudnije oblaci po stanu, setala je prakticno gola, uvek u nekoj pamucnoj beloj spavacici bez grudnjaka ponekad i bez gacica, oslikavala joj se svaka oblina, bradavice ,stomak kad nije nosila gacice oslikavali su se mali usjeci na pici izmedju nogu kad joj se spavacica podvuce na sto se meni poceo da dize kurac onako nesvesno .

jedan dan kad je dosla s posla rekla je kako je uzasno boli kicma da je sedela citav dan na poslu i da se oseca kao da joj se neki zivac upalio, skoro da je stenjala od bolova ja sam se taman istusirao i jedva uspeo da navucem neki sorc kad je upala u stan, rekao sam joj da se presvuce pa cu je izmasirati, ona je rekla dobro, dok se istusiram.

ja sam otisao u sobu da gledam tv, ona je usla u sobu kasnije sa ogrtacem na sebi donjela je neku kremu i peskir.

sjela je na krevet, pocela je da skida ogrtac, pravio sam se da gledam tv i dalje, ali nisam mogao da odolim da ne gledam kako joj sise polako ispadaju dok skida ogrtac, rasirila ga je skoz i svukla sa sebe nije imala ni gacice bila je skoz gola, izbrijana pica, bas sam ostao onako nem i bez teksta, kako je skinula ogrtac, legla je na stomak i navukla peskir preko guze rekla je sveces mi izmasirati od glave do pete sve me boli, ja sam ustao nacedio kremu na ruke ipoceo da je masiram, prvo po ledjima, onda sam je zakoracio preko njenih nogu, u klececem polozaju, njene noge su dosle izmedju mojih posto je inace tako masiram a i lakse je kad se duze masira.

dok sam je masirao nisam mogao da prestanem da joj buljim u dupe, onako okrugo, malo naborano od celulita i strija ,peskir je prekrivao samo gornji deo guzova ispod ljedja , a izmedju nogu se videla pica i usnice koje su visele prema vani, pomislio sam koliko kurcine je proslo kroz ovu picku i u tom momentu mi se kurac tako digo uz nogu da mi je ispo iz kratkog sorca vani i pritisno uz kevinu butinu odma ispod dupeta, bilo mi je bezveze, a pomalo i strah pa sam se odma odigo i poceo da masiram noge od stopala prema dupetu, keva nije nista rekla pa sam se nagnuo prema strani na koju je bila okrenuta, primjetio sam joj blagi osmjeh na licu ali je drzala oci zatvorene i malo kasnie prokomentarisala kako je dobro masiram.

nastavio sam da je masiram i kako sam rukama prelazio preko butina i prilazio guzovima tako su se oni talasali i sirili, kad bi dosao do kraja oni su se totalno otvorili, a picka je stajala onako otvorena kao da vapi za kurcem , supak joj se isto tako vidio i razvlacio u sirinu za guzovima, a meni je kurac stajao kao kamen tvrd, nisam verovao kako sam se nalozio ko manijak kontam da mi nije keva da je neka picka ovako sa strane sad bi ga zabio makar robijo, nisam mogao vise da izdrzim

rekao sam da su me ruke zabolele i da moram u wc, ona je kimnula glavom , a ja sam odjurio u wc nisam prevuko rukom preko kurca ni par puta vec sam svrsio sperma je kapala svuda po kadi, kad sam ga iscedio do zadnje kapi saprao sam kadu obrisao peskirom pogledao u ogledalo sav crven kontao sam jebote pa keva me lozi nevidjeno, njeno ponasanje je postalo jebozovno dobro je izgledala za svojih pedeset kuka pozelio sam da je tucam nenormalno sve sam vise mislo na to ali nisam znao sta i kako.

vec sam bas posto blizak sa njom mislim seta skoro gola i nista ne zarezuje kao da je nije briga jel buljim il ne , kontam pokusacu na taj nacin sto vise u svakoj prilici da je dodirujem ili onako bezveze poljubim.

izasao sam iz kupatila, keva je u medjuvremenu navukla svoju providnu spavacicu bez gacica i grudnjaka i donjela ogrtac da ga okaci u kupatilo meni je kurac jos bio nabreknut sav, zavukao sam ga pod sorc ali se videlo iz aviona da je kita dignuta pogledala je samo lagano, okacila ogrtac i okrenula se i otisla u kuhinju, ja sam se vratio u sobu lego na krevet i nastavio da gledam tv od uzbudjenja nisam skonto ni sta gledam , kad keva upita iz kuhinje jel poceo neki film, ja prevrtim kanale na brzinu poceo neki , reko jest kaze ona sacu ja i dodje posle par minuta i krenula je da sjeda na fotelju.

ja skontam priliku i reko ajde kevo na krevet nemoj da sjedis zbog ledja, ona se nasmija i rece joj kako ti brines o meni pa ja imam najboljeg sina na svetu.

rece mi da dodam deku da se pokrijemo i kako je prvo sjela spavacica joj se malo zadignu i dok se okrenula da legne i okrene meni ledjima spavacica se totalno podigla do pola guzova, kurac mi se u momnetu digo sorc me je stegnuo pa sam ga izvadio sa strane kroz nogavicu cjelog, ona to nije videla ispod deke.

odlucio sam da se napravim lud,probacu pa sta bude , priblizio sam joj se i zagrlio, totalno sam se priljubio uz nju, bili smo okrenuti na levu stranu , ja sam desnom rukom drzao kitu uz nogu dok se totalno nisam sa svojim preponama priblizio uz njeno dupe ,a onda sam istovremeno pustio kitu koja je kao katapult udarila medju njene guzove i poljubio je u vrat sa strane i rekao joj da je ona najbolja mama na svetu ona je rekla hvala sine bas si mi danas dao dobru masazu sad mi je lakse manje me boli.

tako smo nastavili da gledamo film kao da nista nije ni bilo,a ja sam ocekivao ni manje ni vise nego jednu dobru samarcinu.

sad sam ostao izgubljen skroz nisam znao sta da radim a kita je od napetosti sve vise razdvajala njene opustene guzove.

odlucio sam da idem do kraja , uhvatio sam je za kuk desnom rukom, kao namjestam se, i podvukao sam se ispod njenih guzova dok nisam osjetio na glavicu vrh njenih usnica koje su vec bile mokre i visile van njene vec dobro vlazne pice.

pucao sam od napetosti ako se mrdnem jos sekund glavic upada, keva odjednom poce da komentarise kako je ona gledala ovaj film ali se neseca kraja (film je bio teorija zavere sa mel gibsonom)

njenu reakciju sam shvatio kao >pa zabi ga vec jednom< jer vise nije bilo sta ja onako nlozen ko konj i mrtvac bi osetio tvrdu kurcinu medju guzovima i skonto sta je meni na umu, i moj zadnji pokret odma nakon toga, koji sam kao slucajno uradio, posegnuo za daljinskim preko keve, unio sam se svom svojom tezinom u nju , a kurcina mi je uletela sva u sekundi u njenu vec rasirenu i mokru picu.

keva je samo zastenjela,a ja sam se uspravio i uhvatio je za rame i koljeno i poceo divljacki da je nabijam kao da nikad picku nisam video.nisam je jebao ni minutu poceo sam da svrsavam, samo sam ga nabio do kraja i pusto kurac da joj puni picu spermom, opustio sam se i legao preko nje cutali smo mozda desetak sekundi onda je ona odjednom rece sine ovako dobru jebacinu u zivotu nisam dozivela a najmanje joj sam se od tebe nadala ljubavi moja svrsila sam taman kad si poceo da mi punis picku vrelom spermom.

ostao sam zaprepasten njenom recenicom i dok se nisam ni sabrao ona se izvukla ispod mene i gurnula me na ledja uhvatila za kurac i pocela da ga sisa i lize. za par sekundi mi je opet bio ko kamen, reko kevi pa mama jebote pa sta ti pa … jos sam ja tolko iznenadjen da nemogu da odapnem kad keva rece sad je opet spreman lepo sam ga oblizala sacu da ti uradim nesto od cega ces prestati da zamuckujes i to sto si poso .

namjestila se iznad moje kurcine u cucecem polozaju uhvatila ga u ruku i stavila ravno na svoj vec rastegnuti supak pocela je polako da se spusta gledam kako joj glavic upada odma ostatak malo zastade zastenja i onda se trznu kao da hoce da ga usmeri jos bolje i nabi se do kraja, moj kurac je prosto nestao u njenom supku pocela je da se nabija kao luda ja vise nisam mogao da dodjem sebi nisam moga da izustim ni slovo, ubrzo sam svrsio opet sperma je ispunjavala njen supak ona je nastavila da se nabija jos malo zgrcila se i jako me zagrila i rekla sine moj jedini.

kasnije smo se istusirali i legli onako goli da gledamo tv , priznao sam joj da sam iznenadjen i rekao sam joj da stvarno niam ocekivao ovo sto se desilo ovako i da je vrh kao i mama i zena i jebacica , a ona je priznala da je znala odavno sta zeli od mene,i da je drugi muskarci uopste nisu interesovali, al nije znala kako jer nije mogla da mi kaze u oci kao ni ja njoj i da je odlucila svojim postupcima da me ohrabri i da je uspela, meni je bilo drago kad je to rekla zbog toga jer smo oboje to htjeli, a keva kao napaljena klinka cim je to rekla sage se da mi pusi kurac rekao sam sad je na mene red okreni se i naguzi ona se nasmija i okrenu pa rece

sine jebi me u koju god rupu hoces kolko god hoces i kad god hoces, reko jedva cekam ali prvo moram da ti dobro polizem picku, oblizem supak i gurnem jezik u njega jer nisam stigo malo pre, ona poce da se smeje uhvatio sam je za guzove gurnuo jezik u picku, nos mi zabio u njen supak, pocela je da stenje kao nenormalna kad sam zavrsio sa pickom presao sam na supak i odma sam zabio jezik u njega ……..

i tako vec par godina , pravo ipunjne snova
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Nokia N95 8gb
Uzdasi tame.



Cela ova prica nema kraj,nema zaplet ni rasplet.Nema cak ni smisao koja bi asocirala na nesto.Ali ima no sto navire na culo ljubavi pa ga mami i navodi.
Kao baklje gorile su zelje,nisam se mogao kontrolisati,jednostavno sam uzivao u onome sto sam kradom gledao,pa nek osude oni koji citaju a nevole,nek prosude oni koji citaju i shvataju,da drukcije mozda i nemoze.
Ta topla Julska noc,mesec ljubav pun kao lubenica siao je nad gradom.Prosla je ponoc vukao sam se kuci nosen sa nekoliko piva,taman usecerio.Otkljucao sam vrata od treci put pogodio bravu i stavio kljuc,osecate da sam nevin,pa jesam.Polako sam kao lopov usao u svoj stan.Iznenadilo me to nekakvo erotsko priguseno izdisanje,da bili su to uzdasi koji su dopirali iz tame.
Neznam zasto i neznam kako ali vodilo me prema sebi da vidim ili da provirim.Ti uzdasi tame kao prigusen jecaj zadovoljstva kao da neko zadovoljno uzdise,nisam se nadao sliki koju cu videti.
Zjenice su mi se rasirile od prizora,sasvim jasno su se njihala dva tela u ritmu uzdisaja jednog tela koje sam poznavao ali ne u ovom stanju.
Svetlost mesecine otkrivala je obline koje su do sada bile skrivene,njihala se u ritmu koji me palio ali nisam znao sta i zasto.Stenjala je pod pritiskom njeznih ulaza penisa u njenu vaginu,uzdisala je kao blagi bol ali sve se jace nabijala na penis zadovoljnog muskarca kojeg nisam poznavao.Obdaren penis mu je izgledao onako velik i debeo,mokar od njene sluzi koju je vagina ispustala i niz njega klizila duboko ga uzimajuci,da uzdah je lomio tisinu.
Gledao sam taj prizor,nisam zelio nista da prekidam,jednostavno sam pustio nek traje,a potrajalo je.
Menjali su poze sledecih 30-ak minuta.Ona koja je mene bacala u trans i uz koju sam poceo da dodirujem svoj penis i da ga nezno drkam,ta poza je bila kad je sela na njegov penis koji je nestajao pa se pokazivao opet iz njene vlazne vagine.Okrenuta meni ledjima,a guza kao kruska oblika,debeo i dug penis koji je u nju prodirao,da htela je to mada je sve vise i dublje izdisala,ali nije s njega silazila,naprotiv,vise je bio u njoj nego van nje.Nezno joj je lizao bradavice a ja sam sve to gledao i svaki put kad treba da svrsim zastajaio sam da potraje i kod mene i trajalo je.Drkao sam polako,taman iste brzine kako se ona spustala na njegov penis i ja sam spustao i navlacio svoj.
Samo neznam dali je meni bilo lepo kao njoj.U mojih 17-st godina ovo je bilo drkanje kao izazov i uzivo scena u kojoj sam mislima i ja jebavao,ne samo sam gledao i drkao ali to je za mene bilo isto.Napokon je ubrzala i zastenjala sve jace i jace,penis je u nju ulazio jako brzo,svrsavala je uz krik zadovoljna usporila je i polako kao da mi prkosi,mesala guzom kao da je znala da ja nisam jos gotov.
Mesala je tako sporo i izdizala se sa njegovog penisa koji se nije spustao.Ta scena me povela do neba i nazad,napunio sam svoj dlan vrucom mladom spermom.Polako sam se udaljio dok se ona i dalje nabijala na penis,stenjala je polako a on je jebavao kao da nikada nece prestati.
Obrisao sam dlan od sperme,kurac mi se spustao ali tako polako da sam ga osetio kako je jos uvek tvrd.
Vratio sam se na mesto zlocina.
Nezno su se ljubili i milovali,tiho mu je nesto saptala dok ju je polako jebavao.Nisam mogao da odolim,sam se ponovo digao do kraja.Samo sam ga milovao nisam zeleo vise da drkam.
Zeleo sam da jebem,zeleo sam da i mene onako zajase ali,ali morao sam da se sredim.Polako je sisla sa tog ogromnog penisa,vagina joj je bila rasirena,vlazna,curila je sluz iz nje.Okrenula se i uzela ga rukom te ga polako stavila sebi u usta.Pusila ga je tako nezno i polako dok je on prstom prelazio preko ulaza u njenu vaginu.Mogla je sa dve ruke da ga drzi i opet bi dosta virio jer stvarno je imao velik penis.Lepe grudi koje su se klatile polako dok je pusila penis,gledao sam to bez daha,zeleci da i meni popusi,ali ali morao sam da sasecem svoje misli.
Onda se podigao,ona se nastimala odozada,stao je kraj kreveta,usao je polako u nju,onda je zastao a ona se nastavila jebavati sama,onoliko koliko je zelela koliko joj je bilo dovoljno duboko,sama se nabijala na njega,uzdisaji su parali tisinu,moje su se zenice sirile od prizora.Frajer je jebavao ka sa filma a ona se jebavala kao da je to zadnji put.Mesala je polako,izlazio je iz nje do pola i ceo se vracao u nju,svaki put kao da je nesto dodirnuo u njoj tiho je zajecala ali se svaki put opet nabijala do kraja.
Guzovi su se lepili za njegov stomak kao talasi su odzvanjali,poneki put se i culo kako se dodirnu.Nastavila je da se nabija na penis,mesala je polako neznam kao da ce trajati celu noc.Uzdisai tame,uz koje sam disao duboko nisam mogao da odem i ostavim to sve njima morao sam i ja da uzivam.Mozda sam kao reditelj tog filma koji sam snimao za sebe,mozda sam pogresio sto sam uopste to i gledao,ali nisam mogao da odolim,cekao sam kraj filma uzivo.
Poceo je da stenje sve jace a ona je osetila i nabijala se sve brze i brze,uhvatio ju je za kukove i poceo da jebe ludacki,punio ju je spermom a ja sam isto skoro u transu docekao kraj,dirajuci moj tvrdi kurac,svrsio je napokon.
Legli su znaojni a ja sam se udaljio.
Nisam mogao dugo da zaspem,slike su se redale kao,ponovo sam sve video,tako sam i zaspao.
Ujutro sam se probudio,mamoran i umoran.Gledao sam u plafon,prisecao se scena koje sam prosle noci gledao i uzivao,zeleo sam da zaboravim,da sve izbrisem ali nije se dalo.Dignut penis drugu sliku je odavao,govorio je svojim recnikom,govorio mi je da bi negde a ja nisam tamo hteo.
Pomislio sam da ga izdrkam i sve je reseno ali nisam mogao,zeleo sam nesto ali neznam sta.Valjda ce samo da mi se kaze,pomislio sam.
Ustao sam se,bokserice su mi bile trenutno tesne koliko se ocrtavao penis ispod njih.Obukao sam maicu i krenuo iz sobe.
Vec je bilo oko 11 sati,nista se nije culo u stanu,kao da nikoga i nije bilo osim mene.Provirio sam u njenu sobu,sve je bilo namesteno i utegnuto.Nista nije asociralo na ono sto se desilo prethodne noci,ili sam ja to sve sebi umislio.
Vratio sam se u sobu,faza spustanja penisa je bila jako brza,seo sam na krevet,mozda da mozda sam ja to i sanjao,mozda.Dan je prosao ubicajeno.Vratila se kuci,vecerali smo i malo pricali bilo je sve kao i obicno,samo hteo sam da ju nesto upitam,ali nisam mogao.
Gledao sam u nju nemo,promatrao njen dekolte i njenu haljinu koja se lepila za njeno telo,vrucina koja je lomila mesec Juli,ventilator koji je neumorno puhao u nas i maja zelja koja je gorela kao baklja koju sam morao da ugasim a nisam to zeleo.Stajala je kraj sudopera i nesto sudja sapirala,prisao sam joj polako.Toliko blizu da sam joj skoro dodirivao guzove.Jel treba nesto upitao sam je ali tako tiho na uho?Ne,rekla je.Ostao sam kraj nje jos malo,pomilovao je po kosi i malo se jos priblizio tako da sam joj kao slucajno vec sa dobro dignutim penisom dodirnuo guzu.Osetio sam njen miris parfema,osetio sam njen uzdisj ali tako polako je to uradila,nije se sklanjala,a nisam ni ja.Trebalo je da nesto kazem ali nikako nisam znao sta.
Toliko sam bio priljubljen uz nju da nisam ni sam znao.Osetila je dodir ljubavne tvrdoce,kao malo se pomakla i namerno ga dodirnula guzom.Pomozi mi oko casa kad si vec tu,tiho je rekla.Gledao sam je celu odozada.Nisam mislio da joj operem case nego da nju celu operem,nosen nekim ludilom pomilovao sam joj guzu nezno i polako.Uzdahnula je duboko,joj zar ti nije bilo dovoljno celu noc,zar mozes jos,rekla je kroz dublji uzdah.Pa zar mozes jos,nekolko puta si me prosle noci imao,pa ti si masina rekla je sa osmehom.Zar sam to bio ja s onim velikim penisom,pomislio sam u sebi.Brzo sam reagovao,hocu opet,jel ti bilo lepo proslu noc?Je uvek mi je s tobom lepo i proslu i svaku noc prije nje,celu godinu rekla je.Mlad si da imas tako velik penis,ali meni bas godi,rekla je tiho.Mlad si ali neznam kako ali me zadovoljavas skroz,neznam kako ali mozes jako dugo da jebes.Mlad si ali neznam,ma i netreba da znam.
Gledao sam ju nemo,zeleo sam da ju jebem sad,da ga popusi da ju jebem dugo i da me jase bas kao proslu noc.
Rekla je da se ide istusirati,cekao sam ju,misleci na proslu noc,dali sam to bio ja,dali sam to ja u njoj celu godinu ulazio.Neznam,ali izasla je iz kupatila,sve se ponovilo,dugo sam ju jebavao,uzdisala je isto kao i proslu noc,uzdasi su lomili tisinu.Da sad sam ju ja stvarno jebavao,da mozda sam to bio ja,ona zna,ona zna.Nezno se nabijala na penis koji je nestajao u njenoj vagini duboko nosena uzdasima tame u kojoj smo obadvoje uzivali.Mesala je jasuci moj penis koji se topio od slasti i sluzi koju je pustala njena vagina,duboko u njoj sam naso mir.Potrajalo je kao i svaki put prije.Ali kad bi se probudio opet bi sve islo iz pocetka.Ali zavrsavalo se na poznat nacin u njenoj sobi u kojoj sam ju zadovoljavao misleci da to nisam ja,ali ona je drukcije govorila svaki put.Mozda sam ja bio enigma i neko,neznam ali znam da mi je velik penis i to je bilo dovoljno i meni a i njoj.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Nokia N95 8gb
NEPOPIJENA KAFA



Vidjali smo se na slavljima moga brata zadnjih godinu – dve, par puta u toku godine. Ona je kuma moje snajke. Predzadnji put sam saznao od brata da se razvela. Bio je to kratak brak od pola godine. Zove se Jelena. Mladja je od mene 2 godine, plavusa, lepo gradjena, umiljatog osmeha i lepih grudi. Kada sam saznao da se razvela odmah mi je palo na pamet ko je mogao da ostavi tako lepo bice. Ja sam ozenjen, lepo mi je u braku ali opet ako se ukaze neka prilika bolje da se kajem zasto je nisam iskoristio vise puta nego da se kajem zasto nisam ni jednom. Tog kljucnog dana na rodjendan klinca moga brata otisao sam sam jer je moja supruga radila.
Kada sam stigao na rodjendan posle uobicajenih cestitanja i lepih zelja bacio sam pogled po stanu. U jednoj sobi snajka je sa ostalim mamama i vrsnjacima slavljenika pokusavala da zabavi i umiri razuzdanu masu cetvorogodisnjaka. U dnevnoj sobi su uglavnom bila poznata lica, komsije i rodbina. Naravno, tu je bila i Jelena, kuma moje snajke. Posle uobicajenog pozdrava, razmene nekoliko osmeha nismo bili u nekom znacajnijem kontaktu. Brat kao da je jedva cekao da mu neko pravi drustvo u picu odmah je navalio sa pricom da se valja nazdraviti, ipak je rodjendan. Nisam mogao da ga odbijem, ipak je brat brat i tako smo poceli pivo po pivo. Posle nekoliko piva na zivot i svet oko sebe pocinjem da gledam sa vedrije strane. Nisam ni primetio kako je vreme brzo proslo i vec su neki gosti poceli da odlaze. Iskoristio sam priliku kada mi je brat dosapnuo da ovu goscu mora da isprati, pokazujuci mi na zgodnu mamu druga mog bratanca, i poceo pricu sa Jelenom. Posle uobicajenih pitanja sta ima novo i sl. primetio sam da je i ona malo popila i da nije bila bas raspolozena. Rekla je da joj je glupo da dolazi na decije rodjendane sama i posmatra srecne mame kako se zabavljaju sa svojom decom. Odmah sam krenuo sa nekim saljivim pricama u nadi da je oraspolozim sto je posle kraceg vremena dalo rezultat. Pocela je da se smeje, bude vedrija i veselija. Doneo sam nam po jos jedno pice i tako je pocelo. Kada je brat video da sam se raspricao sa kumom u prolazu mi je namignuo i nasmejao se.
Posle dobrih sat vremena koji su protekli kao tren Jelena rece da je vreme da se krene na sta sam joj se ja ponudio, posto mi je kao usput, da je povezem. Prihvatila je uz usmeh. Posle uobicajenog pozdravljanja i bratovog jaceg stiska ruke i oseha nasli smo se u mom autu na beogradskim ulicama. Vozio sam polako da bi mi vreme sa Jelenom sto duze trajalo. Predlozio sam joj dok smo prolazili pored poznatog mi kafica da svratimo na po jos jedno pice sto je ona posle malo neckanja ipak prihvatila. Nisam hteo da navaljujem, bilo je samo jedno pice. Opet smo pricali o nekim neobaveznim temema. Kada smo ponovo krenuli rekla mi je da joj je dan ipak dobro prosao iako se nije nadala, mislila je da ce joj biti dosadno na decijem rodjendanu, sve su to majke sa decom a ipak je morala da ispostuje kumu. Bilo mi je i drago i jasno da sam ja imao udela u tome. Kada smo stigli do njene zgrade dao sam joj broj telefona i rekao da ako se opet bude osecala neraspolozeno da se javi mozda opet uspem da joj ulepsam dan. Tada me je pitala sta ce na to reci moja supruga ako nazove kada smo zajedno, ja sam joj objasnio u koje vreme moze da se javi a da sam sigurno sam. Na to mi je odgovorila uz osmeh da niko na prvi pogled nebi rekao da sam spreman na takve seme. Ja sam joj objasnio da prvi pogled moze da prevari pa je zato najbolje da se vidimo bar joj jednom da bude sigurna u to sto govori. U vazduhu se osetio naboj ali nista osim razmene osmeha nije bilo. Otisao sam pravo kuci, zena je vec stigla sa posla. Ukaratko sam joj prepricao onaj zvanicni deo rodjendana, pohvalio snajkinu tortu i tako to. Sutradan oko podneva mi je stigla poruka sa tekstom: Nemam nista protiv da mi danasnji dan bude kao i juce. Jelena. Nazvao sam je i brzo smo se dogovorili da se nadjemo posle posla. Zeni sam javio da moram da ostanem ceo dan na poslu. Jedva sam cekao da dodje kraj radnog vremena jer sam se osnovano nadao da ce mozda biti nesto od ovog susreta a i proslo je dosta vremena od kada nisam nista sa strane.
Nasli smo se na dogovorenom mestu i posle krace price predlozio sam joj da odemo na rucak, ipak idemo sa posla. Prihvatila je a ja sam je odveo u restoran na periferiji grada, malo sklonjen sa glavnog puta, u sumi, pravo mesto za ovakve stvari. Uz put smo pricali o svemu i svacemu, malo se smejali nekim mojim izlizanim saljivim pricama ali sam ja znao da skoro uvek izazivaju zaljenu reakciju kod druge strane. Nakon rucka i setnje pored restorana rekla mi je da zeli da mi se oduzi tako sto ce mi skuvati kafu kod nje u stanu. Odmah mi je bilo jasno sta nas ocekuje a ujedno i drago jer nisam vise u stanju da trpim ustezanja i odugovlacenja oko onoga sto je ocigledno da ce se desiti. Posle nekih pola sata lagane voznje nasli smo se ispred njene zgrade. Stanovala je sa roditeljima koji su skoro celo leto provodili u vikendici tako da nas je cekao prazan stan. Usli smo u sa ukusom uredjen stan. Seo sam na trosed a ona je otisla da se presvuce. Vratila se u kracem sorcu koji joj je pokazivao lepo oblikovanu guzu i malo siroj majici koju su sa prednje strane izdizala dva brezuljka. Samo je uz njen prelepi osmeh prosla pored dnevne sobe gde sam se ja udobno smestio i otisla u kuhinju. Vratila se uskoro uz misris tople kafe i sa dve case vina. Sela je na drugi kraj troseda. Nazdravili smo jedno drugom a ja sam dodao da vino spaja ljude i prisao joj blize. Uz osmeh je to prihvatila i ona se malo primakla meni. Uzeo sam njenu casu i spustio na sto. Nije vise bilo potrebe da se ceka. Lagano sam prisao i usne su nam se spojile. Posle nekoliko kracih poljubaca usledio je dug i socan. Culo se njeno tiho hmmmm… Nastavili smo da se ljubimo, ja sam polako poceo da je ljubim iza uva i po vratu sto je izazvalo njene dublje uzdahe. Rukom sam joj presao preko majice i napipao lepo oblikovane i cvrste grudi. Bila je solidna cetvorka. Polozio sam je na trosed i spustao se nize svo vrema rukama joj mazeci sise preko grudnjaka. Poljubio sam joj stomak i poceo da joj ljubim slabine na sta se ona izvila kukovima navise i postavila mi je njeno medjunozje pravo ispred glave. Poljubio sam joj pickicu preko sorca i blago je zagrizao. Pocela je sve jace da se nabija. Stisnuo sam joj guzu rukama i jos par puta gricnuo picku. Krenuo sam prema njenom stomaku i sisama podizuci majicu.Podigla je ruke iznad glave i ja sam je oslobodio majice. Pokazale su se sise u belom cipkanom grudnjaku. Kako su samo lepe i jedre. Sarao sam jezikom po stomaku, grudima i vratu i zavrsio sa dugim poljupcem. Sva je podrhtavala. Skinuo sam joj grudnjak i poceo da ljubim sise i grickam bradavice. Sise su bile jedre a bradavice tvrde kao badem. Dok sam ih ljubio poceo sam malo jace da ih gnjavim rukama. Ona je ispustala uzdah za uzdahom i pocela svojim rukama da mi mazi potiljak sto me jako pali. Spustao sam se prema njenoj pickici, poljubio sam je u slabine na sta se ona ponovo uzdigla kukovima a ja sam to iskoristio da je zajedno skinem sorc i gacice. Nastavio sam da se spustam prema njenoj pickici. Osecao se miris tople i vlazne pice. Bila je lepo obrijana sa manjim trouglicem. Poljubio sam je a posle jezikom prosetao par puta po celoj pickici. Uz sada jace stenjane samo je rasirila noge, jednu je stavila na naslon troseda a drugu na stocic. Rasirio sam joj usmine i pokazao se klitoris kao sumska jagodica. Poljubio sam ga i poceo da ga lizem I sisam. Lizao sam joj celu pickicu, gurao jezik u nju koliko sam mogao. Rukama sam joj obihvatio guzove i gnjavio ih. Nisam morao da ih pridizem, sama se nabijala posebno kada sam joj gurao jezik u njen vulkan. Mene je posebno palilo i inspirisalo to sto mi je stalno mazila potiljak. Sta cete svako ima neku slabu tacku. Povremeno bih joj ljubio unutrasnjost butina i podizao guzu i blago je grickao. Ona se samo trzala. Pickica joj je bila sva mokra i ulepljena od sokova koje je pustala u velikim kolicinama. Jos malo sam joj lizao klicu kada se ona pridigla i rekla pusti sada mene. Ja sam je poslusao i legao na njeno mesto. Legla je preko mene i pre poljubca mi rekla: Sta si joj to radio, osecam koliko se otvorila. Uz osmeh sam joj rekao da ne brine i da cu je uskoro i zatvoriti. Usledio je dug poljubac a ona je rukama pocela da mi skida majicu. Pomogao sam joj oko toga, pocela je da mi ljubi vrat i grudi I da skida pantalone. Skinula ih je sa sve gacama i ispred nje se ukazao moj vrsnjak prosecne duzine ali malo veceg obima. Culo se njeno mmmmm… Ja sam se udobno namestio i cekao ono sto sledi. Poljubila je glavic i rukom mu povukla kozicu na dole. Stavila je samo glavi u usta i osetio sam njen jezik. Ubrzo je kurac dostigao punu velicinu. Pocela je dublje da ga stavlja u usta i jace da ga steze usnama. To mi je jako prijalo i bas sam uzivao. Cesto je menjala ritam pusenja, cas ga je brzo pusila, cas samo sisala glavic ili ga lizala kao sladoled, od korena do vrha. Videlo se da ima iskustva. Posle dobrog pusenja podigla je glavu i kroz osmeh se uhvatila za bradu i rekla da ne moze vise, vilica je boli. Krenula je ka meni, uzela ga u ruku, i nacentrirala na picu. Posto je ona bila vlazna a on balav od pusenja lako se nabila na njega do kraja i ispustila krik, aaaahh! Osetio sam njenu toplotu. Malo je ostala u tom polozaju pa je pocela da pomera kukove. Ubrzala je ritam i krenula jece da se nabija na kurac. Ja sam joj mesio sise i guzu. Uhvatila je ritam i jako poskakivala. Osetio sam da se izdize toliko da joj samo vrh glavica ostaje u pici i onda se naglo i jako spustala uz ispustanje krikova i uzdaha. Sise su joj poskakivale a ja sam se trudio da ih drzim sto cvrsce. Povremeno bih joj stisnuo bradavice a ona bi odgovorila jacim nabijanjem na kurac. Kada je pocelo da joj ponestaje vazduha podigao sam je i polozio ledjima na trosed. Lako sam ga ponovo stavio gde mu je i mesto, u toplu i jako vlaznu pickicu lepe Jelene. Poceo sam da joj ga nabijam, uz ceste promene ritma sto joj je posebno prijalo. A i meni, da budem iskren. Posebno sam voleo da ga izvucem da samo vrh glavica bude u pici i da tako u tom polozaju ostanem nekoliko sekundi i onda ga naglo zabijem do kraja. To posebno izaziva draz jer ona ne zna trenutak kada cu se sjuriti u nju a iscekuje ga. Nakon tih malih zezalica uhvatio sam ritam i poceo da joj ga jako nabijam do kraja. Cuo sam njene uzdahe i krikove i osetio da se blizi vrhuncu. Pocela je dublje da dise, da cvili i da zapomaze: Daj, daj, sada mi ga nabi….aaaa…joooj…aaaaa… Ja sam joj vise ubrazao i jace joj ga nabijao. Odjednom je pocela bukvalno da vristi i cvili, stegla me je nogama i pocela nenormalno jako da se trese. Gurnuo sam ga jos par puta i ostao u duboko u njoj. Ona je zatvorenih ociju i izvijene glave unazad podrhtavala kao da je gola na minus 20. Kada se umirila i otvorila oci, nasmejala se i poslala mi je poljubac ali me nogama nije pustala. Gurnuo sam joj jos par puta i onda se opustila skroz. Ja sam se pridigao i rekao joj da mi okrene guzu. Odmah je zauzela trazenu pozu. Kolenima se oslonila na ivicu troseda a glavu stavila na naslon. Ja sam ustao i taman mi je visina odgovarala. Gurnuo sam ga veoma lako, a kako i nebi kada je put bio klizav. Poceo sam da ga nabijam, postepeno pojacavajuci ritam. Uhvatio sam je za guzove i nabijao sve jace i jace. Culo se lupanje mojih jaja po njenoj guzi. Ona je stenjala i cvilela, tooo… aaaa… jooooj, daaaaj…aaaah… Ja sam nabijao i nabijao. Trajalo je prilicno dugo. Kada sam osetio da mi se blizi vrhunac, izvadio sam ga i okrenuo je. Ona je sela na trosed i strpala ga usta. Par puta je prosetala kozicu i sperma je krenula.Ja sam osetio dobro poznat blagi bol ispod kolena. Gurnula ga je u usta i gutala. Kada sam se ispraznio ona ga je sisala jos malo. i kurac je poceo polako da gubi na velicini. Poljubio sam je u celo i legao na trosed. Ona se naslonila na mene a ja sam joj ovlaz mazio sise. Rekla je da je ovo vratilo u zivot. Ja sam joj odgovorio da sam vaspitavan da uvek pomognem kada je potrebno. Samo se nasmejala i rekla da ce joj biti potrebna takva pomoc. Ostala je samo nepopijena kafa koja se u medjuvremenu ohladila. Moracu ponovo da svratim kod Jelene, mozda sledeci put uspemo da popijemo kafu pre nego se ohladi.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 159 160 162 163 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 01:15:12
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.111 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.